La adresa - Mersul autobuzelor Rosenheim Germania

La adresa

Rosenheim, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:30
17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 21:10 Husi 14:45 Resita 20:40 Adjud 13:40 Arad 21:15 Barlad 12:50 Calan 10:00 Huedin 12:00 Orastie 07:00 Alesd 11:00 Teius 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 19:00 Motca 18:00 Targu Neamt 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 14:30 Reghin 13:50 Falticeni 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 21:00 Buzau 14:30 Caransebes 20:25 Bacau 13:30 Targu Jiu 11:10 Cluj Napoca 12:40 Hunedoara 09:00 Negreni 11:45 Sebes 06:00 Oradea 10:45 Aiud 21:40 Braila 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:50 Cristesti 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 20:55 Focsani 14:15 Lugoj 20:30 Sascut 13:15 Petrosani 11:00 Cluj Napoca 12:30 Deva 08:00 Piatra Craiului 11:30 Lancram 05:00 Bors 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 21:20 Tecuci 14:00 Timisoara 20:50 Marasesti 13:00 Hateg 10:20 Gilau 12:15 Simeria 07:10 Beius 11:15 Alba Iulia 04:00 Budapesta 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:00 Medgidia 10:15 Medias
13:00
10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc
13:20
19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
16:55
17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea
18:20
12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 11:30 Fagaras 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 04:00 Budapesta 07:30 Beius 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 06:00 Oradea 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 11:15 Vestem 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 07:00 Alesd
Sosiri
De la Ora

06:40 Tulcea
04:00

06:00 Tulcea
04:00

06:40 Braila
04:10

06:40 Galati
04:20

06:40 Tecuci
04:30

06:00 Braila
04:30

06:30 Tulcea
04:50

06:30 Braila 06:30 Giurgiu
05:00

06:40 Giurgiu 06:40 Barlad
05:00

06:00 Galati
05:00

06:30 Galati 06:30 Turnu Magurele
05:10

06:40 Husi 06:40 Turnu Magurele
05:10

06:30 Tecuci 06:30 Corabia
05:20

06:40 Corabia
05:20

06:30 Alexandria 06:30 Barlad
05:30

06:40 Alexandria 06:40 Buzau
05:30

06:30 Husi 06:30 Slatina (Olt)
05:40

06:40 Focsani 06:40 Slatina (Olt)
05:40

06:30 Buzau
05:45

06:30 Focsani
05:50

06:40 Marasesti
05:50

06:40 Adjud
05:55

06:30 Marasesti 06:30 Constanta 06:30 Craiova
06:00

06:40 Constanta 06:40 Sascut 06:40 Laufen 06:40 Craiova
06:00

06:00 Tecuci 06:00 Giurgiu 06:00 Constanta 06:00 Giurgiu 06:00 Constanta
06:00

05:10 Giurgiu 05:10 Constanta 05:10 Giurgiu 05:10 Constanta
06:00

06:30 Mangalia
06:05

06:40 Mangalia 06:40 Bacau
06:05

06:30 Filiasi 06:30 Adjud
06:10

06:40 Filiasi 06:40 Roman
06:10

06:00 Turnu Magurele 06:00 Barlad 06:00 Turnu Magurele
06:10

05:10 Turnu Magurele 05:10 Turnu Magurele
06:10

06:30 Medgidia
06:15

06:40 Vaslui 06:40 Medgidia
06:15

06:30 Rovinari 06:30 Hirsova
06:20

06:40 Negresti 06:40 Hirsova 06:40 Rovinari
06:20

06:00 Corabia 06:00 Husi 06:00 Corabia
06:20

05:10 Corabia 05:10 Corabia
06:20

06:30 Tandarei
06:25

06:40 Tandarei
06:25

06:30 Sascut 06:30 Isalnita 06:30 Slobozia
06:30

06:40 Slobozia 06:40 Isalnita 06:40 Iasi
06:30

06:00 Buzau 06:00 Alexandria 06:00 Mangalia 06:00 Mangalia 06:00 Alexandria
06:30

05:10 Alexandria 05:10 Mangalia 05:10 Mangalia 05:10 Alexandria
06:30

06:40 Podu Iloaiei
06:35

06:30 Targu Carbunesti
06:40

06:40 Deleni 06:40 Targu Carbunesti
06:40

06:00 Focsani 06:00 Filiasi 06:00 Medgidia 06:00 Medgidia 06:00 Filiasi
06:40

05:10 Medgidia 05:10 Medgidia 05:10 Filiasi 05:10 Filiasi
06:40

06:30 Motru
06:45

06:40 Motru 06:40 Hirlau
06:45

06:30 Bacau 06:30 Resita
06:50

06:40 Resita 06:40 Targu Frumos
06:50

06:00 Hirsova 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Marasesti 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Hirsova
06:50

05:10 Hirsova 05:10 Slatina (Olt) 05:10 Slatina (Olt) 05:10 Hirsova
06:50

06:30 Roman 06:30 Caransebes
06:55

06:40 Caransebes 06:40 Pascani
06:55

06:00 Adjud
06:55

06:30 Vaslui 06:30 Bucuresti 06:30 Lugoj
07:00

06:40 Motca 06:40 Bucuresti 06:40 Lugoj
07:00

06:00 Craiova 06:00 Sascut 06:00 Craiova 06:00 Tandarei 06:00 Tandarei
07:00

05:10 Craiova 05:10 Tulcea 05:10 Tandarei 05:10 Tandarei 05:10 Craiova
07:00

06:30 Timisoara
07:05

06:40 Timisoara 06:40 Cristesti
07:05

06:00 Bacau
07:05

06:30 Arad 06:30 Negresti
07:10

06:40 Arad 06:40 Timisesti
07:10

06:00 Filiasi 06:00 Roman 06:00 Filiasi
07:10

05:10 Filiasi 05:10 Braila 05:10 Filiasi
07:10

06:00 Vaslui
07:15

05:10 Galati
07:15

06:30 Iasi 06:30 Targu Jiu
07:20

06:40 Targu Jiu 06:40 Dumbrava
07:20

06:00 Rovinari 06:00 Negresti 06:00 Rovinari
07:20

05:10 Rovinari 05:10 Rovinari
07:20

06:30 Petrosani
07:25

06:40 Targu Neamt 06:40 Petrosani
07:25

05:10 Tecuci
07:25

06:30 Pitesti 06:30 Podu Iloaiei 06:30 Hateg
07:30

06:40 Piatra Neamt 06:40 Pitesti 06:40 Hateg
07:30

06:00 Iasi 06:00 Isalnita 06:00 Isalnita
07:30

05:10 Isalnita 05:10 Isalnita
07:30

06:30 Deleni
07:35

06:40 Bicaz
07:35

06:00 Podu Iloaiei
07:35

05:10 Barlad
07:35

06:30 Hirlau 06:30 Calan
07:40

06:40 Sovata 06:40 Calan
07:40

06:00 Targu Carbunesti 06:00 Deleni 06:00 Targu Carbunesti
07:40

05:10 Targu Carbunesti 05:10 Targu Carbunesti
07:40

06:40 Poiana Largului
07:45

06:00 Harlau 06:00 Motru 06:00 Motru
07:45

05:10 Motru 05:10 Husi 05:10 Motru
07:45

06:30 Ploiesti 06:30 Hunedoara
07:50

06:40 Ploiesti 06:40 Durau 06:40 Hunedoara
07:50

06:00 Targu Frumos 06:00 Resita 06:00 Resita
07:50

05:10 Resita 05:10 Resita
07:50

06:30 Targu Frumos
07:55

06:40 Grinties
07:55

06:00 Caransebes 06:00 Pascani 06:00 Caransebes
07:55

05:10 Caransebes 05:10 Caransebes
07:55

06:30 Deva 06:30 Ramnicu Sarat 06:30 Pascani
08:00

06:40 Deva 06:40 Ramnicu Sarat 06:40 Borsec
08:00

06:00 Lugoj 06:00 Slobozia 06:00 Motca 06:00 Slobozia 06:00 Lugoj
08:00

05:10 Lugoj 05:10 Slobozia 05:10 Slobozia 05:10 Lugoj 05:10 Buzau
08:00

06:40 Toplita
08:05

06:00 Timisoara 06:00 Timisoara
08:05

05:10 Timisoara 05:10 Timisoara
08:05

06:30 Motca 06:30 Campina
08:10

06:40 Miercurea Ciuc 06:40 Campina
08:10

06:00 Bucuresti 06:00 Arad 06:00 Cristesti 06:00 Bucuresti 06:00 Arad
08:10

05:10 Bucuresti 05:10 Bucuresti 05:10 Arad 05:10 Focsani 05:10 Arad
08:10

06:30 Cristesti
08:15

06:00 Timisesti
08:15

05:10 Marasesti
08:15

06:30 Sinaia 06:30 Timisesti
08:20

06:40 Sinaia 06:40 Sfantu Gheorghe
08:20

06:00 Targu Jiu 06:00 Dumbrava 06:00 Targu Jiu
08:20

05:10 Targu Jiu 05:10 Targu Jiu
08:20

06:30 Dumbrava
08:25

06:00 Petrosani 06:00 Petrosani
08:25

05:10 Adjud 05:10 Petrosani 05:10 Petrosani
08:25

06:30 Targu Neamt 06:30 Predeal 06:30 Simeria
08:30

06:40 Predeal 06:40 Simeria 06:40 Morareni
08:30

06:00 Hateg 06:00 Targu Neamt 06:00 Hateg
08:30

05:10 Hateg 05:10 Hateg
08:30

06:00 Piatra Neamt
08:35

05:10 Sascut
08:35

06:30 Orastie
08:40

06:40 Orastie
08:40

06:00 Bicaz 06:00 Calan 06:00 Calan
08:40

05:10 Calan 05:10 Calan
08:40

06:00 Poiana Largului
08:45

05:10 Bacau
08:45

06:30 Sebes 06:30 Piatra Neamt
08:50

06:40 Sebes
08:50

06:00 Hunedoara 06:00 Durau 06:00 Hunedoara
08:50

05:10 Hunedoara 05:10 Hunedoara
08:50

06:00 Borsec
08:55

05:10 Roman
08:55

06:30 Brasov 06:30 Bicaz 06:30 Lancram
09:00

06:40 Reghin 06:40 Brasov 06:40 Lancram
09:00

06:00 Pitesti 06:00 Toplita 06:00 Deva 06:00 Deva 06:00 Pitesti
09:00

05:10 Pitesti 05:10 Vaslui 05:10 Deva 05:10 Deva 05:10 Pitesti
09:00

06:00 Miercurea Ciuc
09:05

05:10 Negresti
09:05

06:30 Poiana Largului 06:30 Targu Secuiesc
09:10

06:40 Targu Secuiesc
09:10

06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Ramnicu Sarat
09:10

05:10 Ramnicu Sarat 05:10 Iasi 05:10 Ramnicu Sarat
09:10

06:00 Morareni
09:15

05:10 Podu Iloaiei
09:15

06:30 Durau 06:30 Sfantu Gheorghe
09:20

06:40 Sfantu Gheorghe
09:20

06:00 Reghin 06:00 Campina 06:00 Campina
09:20

05:10 Deleni 05:10 Campina 05:10 Campina
09:20

06:30 Toplita
09:25

06:00 Medias
09:25

05:10 Hirlau
09:25

06:30 Covasna 06:30 Alba Iulia 06:30 Miercurea Ciuc
09:30

06:40 Covasna 06:40 Medias 06:40 Alba Iulia
09:30

06:00 Sinaia 06:00 Sinaia 06:00 Sighisoara
09:30

05:10 Sinaia 05:10 Sinaia 05:10 Targu Frumos
09:30

06:30 Sfantu Gheorghe
09:35

06:00 Targu Mures
09:35

05:10 Pascani
09:35

06:30 Morareni
09:38

06:30 Targu Ocna 06:30 Teius
09:40

06:40 Teius 06:40 Sighisoara 06:40 Targu Ocna
09:40

06:00 Predeal 06:00 Falticeni 06:00 Predeal
09:40

05:10 Predeal 05:10 Motca 05:10 Predeal
09:40

06:30 Reghin
09:41

06:30 Medias
09:44

06:00 Suceava
09:45

05:10 Cristesti
09:45

06:30 Sighisoara
09:48

06:30 Onesti 06:30 Aiud
09:50

06:40 Onesti 06:40 Aiud
09:50

06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Veresti
09:50

05:10 Brasov 05:10 Timisesti 05:10 Brasov
09:50

06:30 Targu Mures
09:55

06:00 Darabani
09:55

05:10 Dumbrava
09:55

06:30 Falticeni 06:30 Comanesti 06:30 Unirea
10:00

06:40 Comanesti 06:40 Unirea 06:40 Targu Mures
10:00

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Botosani
10:00

05:10 Targu Neamt 05:10 Targu Secuiesc 05:10 Targu Secuiesc
10:00

06:30 Suceava
10:05

06:40 Falticeni
10:05

06:00 Gura Humorului 06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Sfantu Gheorghe 05:10 Piatra Neamt
10:05

06:30 Moinesti 06:30 Turda
10:10

06:40 Moinesti 06:40 Suceava 06:40 Turda
10:10

06:00 Covasna 06:00 Campulung Moldovenesc 06:00 Covasna
10:10

05:10 Covasna 05:10 Bicaz 05:10 Covasna
10:10

06:40 Dolhasca
10:15

06:00 Iacobeni
10:15

05:10 Sovata
10:15

06:30 Fagaras
10:20

06:40 Fagaras 06:40 Veresti
10:20

06:00 Targu Ocna 06:00 Targu Ocna 06:00 Borsa
10:20

05:10 Poiana Largului 05:10 Targu Ocna 05:10 Targu Ocna
10:20

06:40 Darabani
10:25

06:00 Vatra Dornei
10:25

05:10 Durau
10:25

06:30 Botosani 06:30 Vestem
10:30

06:40 Stefanesti 06:40 Vestem
10:30

06:00 Onesti 06:00 Onesti 06:00 Prundu Bargaului
10:30

05:10 Onesti 05:10 Onesti
10:30

06:40 Botosani
10:35

06:00 Beclean
10:35

06:30 Gura Humorului
10:40

06:40 Gura Humorului
10:40

06:00 Comanesti 06:00 Comanesti 06:00 Baia Mare
10:40

05:10 Comanesti 05:10 Comanesti 05:10 Grinties
10:40

06:40 Campulung Moldovenesc
10:45

06:00 Dej
10:45

06:30 Ramnicu Valcea
10:50

06:40 Iacobeni 06:40 Ramnicu Valcea
10:50

06:00 Moinesti 06:00 Moinesti
10:50

05:10 Moinesti 05:10 Moinesti
10:50

06:40 Borsa
10:53

06:30 Campulung Moldovenesc
10:55

06:00 Cluj Napoca
10:55

05:10 Borsec
10:55

06:30 Iacobeni 06:30 Sibiu
11:00

06:40 Sibiu 06:40 Vatra Dornei
11:00

06:00 Simeria 06:00 Cluj Napoca 06:00 Fagaras 06:00 Fagaras 06:00 Simeria
11:00

05:10 Simeria 05:10 Toplita 05:10 Simeria 05:10 Fagaras 05:10 Fagaras
11:00

06:30 Vatra Dornei
11:05

06:40 Prundu Bargaului
11:05

05:10 Miercurea Ciuc
11:05

06:30 Prundu Bargaului 06:30 Miercurea Sibiului
11:10

06:40 Bistrita 06:40 Miercurea Sibiului
11:10

06:00 Vestem 06:00 Vestem
11:10

05:10 Vestem 05:10 Vestem 05:10 Sfantu Gheorghe
11:10

06:40 Beclean
11:15

06:30 Bistrita 06:30 Sighisoara
11:20

06:40 Baia Mare 06:40 Sighisoara
11:20

06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Orastie 06:00 Orastie 06:00 Ramnicu Valcea
11:20

05:10 Ramnicu Valcea 05:10 Orastie 05:10 Morareni 05:10 Orastie 05:10 Ramnicu Valcea
11:20

06:40 Dej
11:25

06:30 Beclean 06:30 Medias
11:30

06:40 Medias 06:40 Cluj Napoca
11:30

06:00 Sibiu 06:00 Sibiu 06:00 Sebes 06:00 Sebes
11:30

05:10 Sebes 05:10 Sibiu 05:10 Reghin 05:10 Sibiu 05:10 Sebes
11:30

06:30 Dej
11:40

06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram 06:00 Lancram 06:00 Miercurea Sibiului
11:40

05:10 Miercurea Sibiului 05:10 Lancram 05:10 Lancram 05:10 Miercurea Sibiului 05:10 Sighisoara
11:40

06:30 Cluj Napoca
11:45

05:10 Targu Mures
11:45

06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara 06:00 Sighisoara 06:00 Alba Iulia
11:50

05:10 Alba Iulia 05:10 Alba Iulia 05:10 Sighisoara 05:10 Sighisoara
11:50

05:10 Falticeni
11:55

06:30 Cluj Napoca
12:00

06:40 Cluj Napoca
12:00

06:00 Gilau 06:00 Medias 06:00 Medias
12:00

05:10 Suceava 05:10 Medias 05:10 Medias
12:00

05:10 Dolhasca
12:05

06:00 Teius 06:00 Teius
12:10

05:10 Teius 05:10 Teius 05:10 Veresti
12:10

05:10 Darabani
12:15

06:00 Aiud 06:00 Aiud
12:20

05:10 Aiud 05:10 Aiud 05:10 Stefanesti
12:20

05:10 Botosani
12:25

06:40 Gilau
12:30

06:00 Unirea 06:00 Unirea
12:30

05:10 Unirea 05:10 Unirea
12:30

05:10 Gura Humorului
12:35

06:00 Turda 06:00 Turda
12:40

05:10 Turda 05:10 Campulung Moldovenesc 05:10 Turda
12:40

05:10 Iacobeni
12:45

05:10 Borsa
12:55

06:40 Huedin
13:00

06:00 Huedin
13:00

05:10 Vatra Dornei
13:00

05:10 Prundu Bargaului
13:10

06:30 Gilau
13:15

05:10 Bistrita
13:15

05:10 Beclean
13:20

05:10 Baia Mare
13:25

06:30 Huedin
13:30

05:10 Dej
13:30

05:10 Cluj Napoca
13:35

05:10 Cluj Napoca
13:40

05:10 Gilau
13:45

06:30 Negreni
13:50

05:10 Huedin
13:50

06:40 Negreni
14:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca 06:00 Negreni
14:00

05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca 05:10 Cluj Napoca
14:00

06:40 Piatra Craiului
15:00

06:00 Piatra Craiului
15:00

05:10 Negreni
15:00

06:40 Beius
15:30

06:00 Beius
15:30

06:40 Alesd
16:00

06:00 Alesd
16:00

05:10 Piatra Craiului
16:00

05:10 Beius
16:10

06:30 Alesd
16:55

05:10 Alesd
17:00

06:30 Oradea
18:00

05:10 Oradea
18:00

06:30 Bors
18:30

06:00 Oradea
18:30

05:10 Bors
18:30

06:00 Bors
18:40

06:40 Oradea
19:00

06:00 Budapesta
23:00

05:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.