La adresa - Mersul autobuzelor Riesa Germania

La adresa

Riesa, Germania

Adresă: Riesa

Plecări
Ora Către
13:20
10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes
17:30
14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 14:55 Suceava 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 15:00 Falticeni 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 15:20 Targu Mures 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan
Sosiri
De la Ora

07:00 Tulcea
04:40

07:00 Braila
04:45

07:00 Galati
04:50

07:00 Tecuci 07:00 Giurgiu
05:00

07:00 Barlad
05:05

07:00 Turnu Magurele
05:10

07:00 Husi 07:00 Corabia
05:20

07:00 Buzau 07:00 Alexandria
05:30

07:00 Focsani 07:00 Slatina (Olt)
05:40

08:00 Tulcea
05:40

08:00 Braila
05:45

08:00 Galati
05:50

07:00 Craiova 07:00 Constanta 07:00 Marasesti
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Tecuci 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu
06:00

07:00 Mangalia 07:00 Adjud
06:05

08:00 Barlad
06:05

07:00 Filiasi
06:10

08:00 Husi 08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:10

07:00 Medgidia
06:15

07:00 Sascut 07:00 Hirsova 07:00 Rovinari
06:20

08:00 Corabia 08:00 Corabia
06:20

07:00 Tandarei
06:25

07:00 Slobozia 07:00 Isalnita
06:30

08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Mangalia 08:00 Buzau 08:00 Mangalia
06:30

07:00 Targu Carbunesti
06:40

08:00 Filiasi 08:00 Medgidia 08:00 Focsani 08:00 Medgidia 08:00 Filiasi
06:40

07:00 Bacau 07:00 Motru
06:45

07:00 Resita
06:50

08:00 Hirsova 08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
06:50

07:00 Caransebes
06:55

07:00 Bucuresti 07:00 Lugoj 07:00 Roman
07:00

08:00 Tandarei 08:00 Marasesti 08:00 Craiova 08:00 Craiova 08:00 Tandarei
07:00

07:00 Timisoara 07:00 Vaslui
07:05

08:00 Adjud
07:05

07:00 Negresti 07:00 Arad
07:10

08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Sascut
07:10

07:00 Iasi
07:15

07:00 Targu Jiu 07:00 Podu Iloaiei
07:20

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20

07:00 Petrosani 07:00 Deleni
07:25

07:00 Hateg 07:00 Pitesti 07:00 Hirlau
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Isalnita
07:30

07:00 Targu Frumos
07:35

07:00 Calan 07:00 Pascani
07:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
07:40

07:00 Motca
07:45

08:00 Motru 08:00 Motru 08:00 Bacau
07:45

07:00 Hunedoara 07:00 Cristesti 07:00 Ploiesti
07:50

08:00 Resita 08:00 Resita
07:50

07:00 Timisesti
07:55

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55

07:00 Deva 07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Dumbrava
08:00

08:00 Roman 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia
08:00

07:00 Targu Neamt
08:05

08:00 Vaslui 08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

07:00 Campina 07:00 Piatra Neamt
08:10

08:00 Arad 08:00 Bucuresti 08:00 Bucuresti 08:00 Negresti 08:00 Arad
08:10

07:00 Bicaz
08:15

08:00 Iasi
08:15

07:00 Sinaia
08:20

08:00 Podu Iloaiei 08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

08:00 Deleni 08:00 Petrosani 08:00 Petrosani
08:25

07:00 Predeal 07:00 Simeria 07:00 Poiana Largului
08:30

08:00 Hateg 08:00 Hirlau 08:00 Hateg
08:30

07:00 Durau
08:35

08:00 Targu Frumos
08:35

07:00 Toplita 07:00 Orastie
08:40

08:00 Calan 08:00 Pascani 08:00 Calan
08:40

07:00 Miercurea Ciuc
08:45

08:00 Motca
08:45

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Sebes
08:50

08:00 Hunedoara 08:00 Cristesti 08:00 Hunedoara
08:50

07:00 Morareni
08:55

08:00 Timisesti
08:55

07:00 Lancram 07:00 Brasov 07:00 Reghin
09:00

08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Dumbrava
09:00

07:00 Medias
09:05

08:00 Targu Neamt
09:05

07:00 Sighisoara 07:00 Targu Secuiesc
09:10

08:00 Piatra Neamt 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat
09:10

07:00 Targu Mures
09:15

08:00 Bicaz
09:15

07:00 Falticeni 07:00 Sfantu Gheorghe
09:20

08:00 Campina 08:00 Campina
09:20

07:00 Suceava
09:25

07:00 Covasna 07:00 Alba Iulia
09:30

08:00 Sinaia 08:00 Poiana Largului 08:00 Sinaia
09:30

08:00 Durau
09:35

07:00 Targu Ocna 07:00 Teius
09:40

08:00 Toplita 08:00 Predeal 08:00 Predeal
09:40

07:00 Botosani
09:45

07:00 Onesti 07:00 Aiud 07:00 Gura Humorului
09:50

08:00 Brasov 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Brasov
09:50

07:00 Campulung Moldovenesc
09:55

08:00 Morareni
09:55

07:00 Unirea 07:00 Iacobeni 07:00 Comanesti
10:00

08:00 Reghin 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc
10:00

08:00 Sighisoara 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

07:00 Vatra Dornei 07:00 Moinesti 07:00 Turda
10:10

08:00 Covasna 08:00 Covasna
10:10

07:00 Prundu Bargaului
10:15

08:00 Targu Mures
10:15

07:00 Fagaras 07:00 Bistrita
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Falticeni 08:00 Targu Ocna
10:20

07:00 Beclean
10:25

08:00 Suceava
10:25

07:00 Dej 07:00 Vestem
10:30

08:00 Onesti 08:00 Dolhasca 08:00 Onesti
10:30

08:00 Veresti
10:35

08:00 Darabani 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40

08:00 Botosani
10:45

07:00 Ramnicu Valcea
10:50

08:00 Gura Humorului 08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

08:00 Campulung Moldovenesc
10:55

07:00 Sibiu
11:00

08:00 Simeria 08:00 Fagaras 08:00 Simeria 08:00 Iacobeni 08:00 Fagaras
11:00

07:00 Miercurea Sibiului
11:10

08:00 Vatra Dornei 08:00 Vestem 08:00 Vestem
11:10

08:00 Prundu Bargaului
11:15

07:00 Sighisoara
11:20

08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Bistrita 08:00 Orastie
11:20

08:00 Beclean
11:25

07:00 Cluj Napoca 07:00 Medias
11:30

08:00 Dej 08:00 Sibiu 08:00 Sebes 08:00 Sibiu 08:00 Sebes
11:30

08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram
11:40

08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
11:50

07:00 Cluj Napoca
12:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Medias 08:00 Medias
12:00

07:00 Gilau
12:05

08:00 Gilau
12:05

07:00 Huedin
12:10

08:00 Teius 08:00 Huedin 08:00 Teius
12:10

07:00 Negreni
12:15

08:00 Negreni
12:15

07:00 Alesd
12:20

08:00 Alesd 08:00 Aiud 08:00 Aiud
12:20

08:00 Unirea 08:00 Unirea
12:30

08:00 Turda 08:00 Turda
12:40

08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

07:00 Oradea
18:30

08:00 Oradea
18:30

07:00 Bors
18:40

08:00 Bors
19:00

08:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.