La adresa - Mersul autobuzelor Reutlingen Germania

La adresa

Reutlingen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
13:00
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
13:15
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
15:40
13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti
Sosiri
De la Ora

12:02 Constanta
00:05

13:55 Braila
00:10

12:02 Mangalia
00:10

12:02 Medgidia
00:15

12:02 Cernavoda
00:30

13:55 Galati
00:40

13:55 Buzau
01:00

12:02 Giurgiu
01:00

12:02 Alexandria
01:05

12:02 Fetesti
01:10

12:02 Braila
01:20

13:55 Ramnicu Sarat
01:30

12:02 Tulcea
01:30

13:55 Tecuci
01:55

12:02 Calarasi
02:00

12:02 Galati
02:10

13:55 Focsani
02:15

13:55 Adjud
02:45

13:55 Barlad
03:00

12:02 Slobozia
03:00

12:02 Tecuci
03:10

12:02 Ramnicu Sarat
03:20

13:55 Husi
03:30

12:02 Barlad
03:30

13:55 Dorohoi
03:35

13:55 Onesti
03:45

12:02 Husi
03:50

13:55 Vaslui
04:00

12:02 Bucuresti
04:00

13:55 Comanesti
04:10

12:02 Buzau
04:10

13:55 Bucuresti
04:15

13:55 Moinesti
04:20

12:02 Focsani
04:20

13:55 Botosani
04:30

12:02 Vaslui
04:30

13:55 Craiova
04:35

12:02 Harlau
04:40

13:55 Iasi
04:45

08:30 Tulcea
04:50

13:55 Podu Iloaiei
05:00

12:02 Roman
05:00

08:30 Braila 08:30 Giurgiu 08:30 Giurgiu
05:00

13:55 Filiasi
05:05

13:55 Ploiesti
05:10

12:02 Adjud
05:10

08:30 Galati 08:30 Turnu Magurele 08:30 Turnu Magurele
05:10

12:02 Bacau
05:15

13:55 Suceava
05:20

12:02 Slatina (Olt)
05:20

08:30 Corabia 08:30 Tecuci 08:30 Corabia
05:20

12:02 Radauti
05:25

13:55 Bacau
05:30

12:02 Iasi
05:30

08:30 Alexandria 08:30 Barlad 08:30 Alexandria
05:30

12:02 Dorohoi
05:35

13:55 Negresti
05:40

12:02 Targu Frumos
05:40

08:30 Husi 08:30 Slatina (Olt) 08:30 Slatina (Olt)
05:40

13:55 Harlau
05:45

12:02 Targoviste
05:45

08:30 Buzau
05:45

12:02 Urziceni
05:47

13:55 Constanta
05:50

12:02 Ploiesti
05:50

08:30 Focsani
05:50

12:02 Targu Neamt
05:55

12:02 Buhusi
05:57

12:02 Roznov
05:58

13:55 Campina
06:00

12:02 Piatra Neamt
06:00

08:30 Constanta 08:30 Marasesti 08:30 Constanta 08:30 Craiova 08:30 Craiova
06:00

13:55 Buhusi
06:05

08:30 Mangalia 08:30 Mangalia
06:05

13:55 Roznov
06:10

12:02 Onesti
06:10

08:30 Filiasi 08:30 Filiasi 08:30 Adjud
06:10

13:55 Targu Frumos
06:15

08:30 Medgidia 08:30 Medgidia
06:15

13:55 Gura Humorului
06:20

12:02 Botosani
06:20

08:30 Hirsova 08:30 Rovinari 08:30 Rovinari 08:30 Hirsova
06:20

08:30 Tandarei 08:30 Tandarei
06:25

13:55 Falticeni
06:30

12:02 Pascani
06:30

08:30 Sascut 08:30 Isalnita 08:30 Slobozia 08:30 Slobozia 08:30 Isalnita
06:30

13:55 Rovinari
06:35

13:55 Pascani
06:40

12:02 Craiova
06:40

08:30 Targu Carbunesti 08:30 Targu Carbunesti
06:40

13:55 Motca
06:45

08:30 Motru 08:30 Motru
06:45

13:55 Piatra Neamt
06:50

12:02 Suceava
06:50

08:30 Resita 08:30 Bacau 08:30 Resita
06:50

13:55 Roman
06:55

08:30 Caransebes 08:30 Roman 08:30 Caransebes
06:55

13:55 Cristesti
07:00

12:02 Filiasi
07:00

08:30 Bucuresti 08:30 Lugoj 08:30 Vaslui 08:30 Bucuresti 08:30 Lugoj
07:00

13:55 Targu Jiu
07:05

08:30 Timisoara 08:30 Timisoara
07:05

13:55 Brasov
07:10

08:30 Arad 08:30 Arad 08:30 Negresti
07:10

12:02 Pitesti
07:20

08:30 Iasi 08:30 Targu Jiu 08:30 Targu Jiu
07:20

08:30 Petrosani 08:30 Petrosani
07:25

13:55 Fetesti
07:30

12:02 Targu Secuiesc
07:30

08:30 Pitesti 08:30 Podu Iloaiei 08:30 Hateg 08:30 Pitesti 08:30 Hateg
07:30

08:30 Deleni
07:35

08:30 Hirlau 08:30 Calan 08:30 Calan
07:40

08:30 Ploiesti 08:30 Hunedoara 08:30 Hunedoara 08:30 Ploiesti
07:50

08:30 Targu Frumos
07:55

13:55 Targu Neamt
08:00

12:02 Brasov
08:00

08:30 Deva 08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Pascani 08:30 Deva
08:00

12:02 Bicaz
08:10

08:30 Motca 08:30 Campina 08:30 Campina
08:10

12:02 Ramnicu Valcea
08:15

08:30 Cristesti
08:15

12:02 Falticeni
08:20

08:30 Sinaia 08:30 Timisesti 08:30 Sinaia
08:20

08:30 Dumbrava
08:25

13:55 Fagaras
08:30

12:02 Gura Humorului
08:30

08:30 Targu Neamt 08:30 Simeria 08:30 Predeal 08:30 Simeria 08:30 Predeal
08:30

13:55 Petrosani
08:35

12:02 Moinesti
08:40

08:30 Orastie 08:30 Orastie
08:40

12:02 Fagaras
08:45

08:30 Sebes 08:30 Sebes 08:30 Piatra Neamt
08:50

12:02 Comanesti
09:00

08:30 Brasov 08:30 Bicaz 08:30 Lancram 08:30 Brasov 08:30 Lancram
09:00

12:02 Targu Jiu
09:10

08:30 Targu Secuiesc 08:30 Poiana Largului 08:30 Targu Secuiesc
09:10

12:02 Campulung Moldovenesc
09:20

08:30 Sfantu Gheorghe 08:30 Durau 08:30 Sfantu Gheorghe
09:20

08:30 Toplita
09:25

13:55 Poiana Largului
09:30

12:02 Targu Ocna
09:30

08:30 Alba Iulia 08:30 Covasna 08:30 Alba Iulia 08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Covasna
09:30

13:55 Hateg
09:35

12:02 Gheorgheni
09:35

08:30 Sfantu Gheorghe
09:35

08:30 Morareni
09:38

12:02 Reghin
09:40

08:30 Teius 08:30 Targu Ocna 08:30 Targu Ocna 08:30 Teius
09:40

08:30 Reghin
09:41

08:30 Medias
09:44

13:55 Sibiu
09:45

12:02 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:30 Sighisoara
09:48

08:30 Onesti 08:30 Aiud 08:30 Onesti 08:30 Aiud
09:50

08:30 Targu Mures
09:55

13:55 Hunedoara
10:00

12:02 Toplita Gara
10:00

08:30 Falticeni 08:30 Comanesti 08:30 Unirea 08:30 Comanesti 08:30 Unirea
10:00

08:30 Suceava
10:05

12:02 Sighisoara
10:10

08:30 Turda 08:30 Moinesti 08:30 Turda 08:30 Moinesti
10:10

12:02 Orastie
10:15

12:02 Deva
10:20

08:30 Fagaras 08:30 Fagaras
10:20

12:02 Caransebes
10:25

13:55 Sebes
10:30

12:02 Targu Mures
10:30

08:30 Vestem 08:30 Botosani 08:30 Vestem
10:30

12:02 Vatra Dornei
10:35

08:30 Gura Humorului
10:40

08:30 Ramnicu Valcea 08:30 Ramnicu Valcea
10:50

08:30 Campulung Moldovenesc
10:55

12:02 Resita
11:00

08:30 Sibiu 08:30 Iacobeni 08:30 Sibiu
11:00

08:30 Vatra Dornei
11:05

12:02 Blaj
11:10

08:30 Miercurea Sibiului 08:30 Miercurea Sibiului 08:30 Prundu Bargaului
11:10

12:02 Sibiu
11:15

08:30 Sighisoara 08:30 Sighisoara 08:30 Bistrita
11:20

13:55 Toplita
11:30

12:02 Medias
11:30

08:30 Medias 08:30 Beclean 08:30 Medias
11:30

12:02 Sebes
11:35

08:30 Dej
11:40

08:30 Cluj Napoca
11:45

13:55 Deva
12:00

12:02 Alba Iulia
12:00

08:30 Cluj Napoca
12:00

12:02 Bistrita
12:10

12:02 Lugoj
12:20

13:55 Reghin
12:30

12:02 Aiud
12:30

12:02 Beclean
12:35

12:02 Dej
13:00

12:02 Turda
13:15

08:30 Gilau
13:15

13:55 Alba Iulia
13:30

12:02 Gherla
13:30

08:30 Huedin
13:30

08:30 Negreni
13:50

12:02 Cluj Napoca
14:00

12:02 Timisoara
14:10

13:55 Targu Mures
14:30

13:55 Aiud
14:45

13:55 Ludus
15:00

12:02 Huedin
15:00

13:55 Turda
15:30

13:55 Cluj Napoca
16:00

12:02 Arad
16:00

08:30 Alesd
16:55

12:02 Oradea
17:00

12:02 Nadlac
17:10

13:55 Huedin
18:00

08:30 Oradea
18:00

08:30 Bors
18:30

13:55 Alesd
19:00

13:55 Oradea
19:30

13:55 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.