La adresa - Mersul autobuzelor Regensburg Germania

La adresa

Regensburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:00
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
14:00
02:30 Viena
17:00 Euro Michael Tour
16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt
17:30
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
17:30
13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi
Sosiri
De la Ora

06:30 Constanta
00:05

06:30 Mangalia
00:10

06:30 Medgidia
00:15

06:30 Cernavoda
00:30
Euro Michael Tour
05:30 Targu Neamt
01:00

06:30 Giurgiu
01:00

06:30 Alexandria
01:05

06:30 Fetesti
01:10

06:30 Braila
01:20
Euro Michael Tour
05:30 Galati
01:30

06:30 Tulcea
01:30
Euro Michael Tour
05:30 Buzau
02:00

06:30 Calarasi
02:00

06:30 Galati
02:10
Euro Michael Tour
05:30 Ramnicu Sarat
02:30
Euro Michael Tour
05:30 Tecuci
03:00

06:30 Slobozia
03:00

06:30 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
05:30 Focsani
03:15

06:30 Ramnicu Sarat
03:20

06:30 Barlad
03:30
Euro Michael Tour
05:30 Adjud
03:45

06:20 Schwechat
03:50

06:30 Husi
03:50

06:20 Viena
04:00
Euro Michael Tour
05:30 Barlad
04:00

06:30 Bucuresti
04:00

06:30 Buzau
04:10

06:30 Focsani
04:20
Euro Michael Tour
05:30 Husi
04:30

06:30 Vaslui
04:30
Euro Michael Tour
05:30 Dorohoi
04:35

06:30 Harlau
04:40
Euro Michael Tour
05:30 Onesti
04:45

06:20 Braila
05:00
Euro Michael Tour
05:30 Vaslui
05:00

06:30 Roman
05:00
Euro Michael Tour
05:30 Comanesti
05:10

06:30 Adjud
05:10

06:30 Bacau
05:15
Euro Michael Tour
05:30 Moinesti
05:20

06:30 Slatina (Olt)
05:20

06:30 Radauti
05:25

06:20 Galati
05:30
Euro Michael Tour
05:30 Botosani
05:30

06:30 Iasi
05:30

06:30 Dorohoi
05:35

06:30 Targu Frumos
05:40
Euro Michael Tour
05:30 Iasi
05:45

06:30 Targoviste
05:45

06:30 Urziceni
05:47

06:30 Ploiesti
05:50

06:30 Targu Neamt
05:55

06:30 Buhusi
05:57

06:30 Roznov
05:58

06:20 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
05:30 Podu Iloaiei
06:00

06:30 Piatra Neamt
06:00

08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu
06:00

06:20 Husi
06:10

06:30 Onesti
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:10
Euro Michael Tour
05:30 Suceava
06:20

06:30 Botosani
06:20

08:00 Corabia 08:00 Corabia
06:20
Euro Michael Tour
05:30 Bacau
06:30

06:30 Pascani
06:30

08:00 Mangalia 08:00 Mangalia 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria
06:30

06:30 Craiova
06:40

08:00 Medgidia 08:00 Filiasi 08:00 Medgidia 08:00 Filiasi
06:40

06:30 Suceava
06:50

08:00 Slatina (Olt) 08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Hirsova
06:50

06:20 Vaslui
07:00

06:30 Filiasi
07:00

08:00 Tulcea 08:00 Craiova 08:00 Tandarei 08:00 Craiova 08:00 Tandarei
07:00
Euro Michael Tour
05:30 Buhusi
07:05
Euro Michael Tour
05:30 Roznov
07:10

08:00 Filiasi 08:00 Braila 08:00 Filiasi
07:10
Euro Michael Tour
05:30 Targu Frumos
07:15

08:00 Galati
07:15
Euro Michael Tour
05:30 Gura Humorului
07:20

06:30 Pitesti
07:20

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20

08:00 Tecuci
07:25
Euro Michael Tour
05:30 Falticeni
07:30

06:30 Targu Secuiesc
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Isalnita
07:30

08:00 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
05:30 Pascani
07:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
07:40

08:00 Motru 08:00 Husi 08:00 Motru
07:45
Euro Michael Tour
05:30 Piatra Neamt
07:50

08:00 Resita 08:00 Resita
07:50
Euro Michael Tour
05:30 Roman
07:55

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55

06:20 Negresti
08:00

06:30 Brasov
08:00

08:00 Slobozia 08:00 Buzau 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia 08:00 Lugoj
08:00

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

06:30 Bicaz
08:10

08:00 Bucuresti 08:00 Arad 08:00 Bucuresti 08:00 Focsani 08:00 Arad
08:10

06:30 Ramnicu Valcea
08:15

08:00 Marasesti
08:15

06:30 Falticeni
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Adjud 08:00 Petrosani
08:25

06:30 Gura Humorului
08:30

08:00 Hateg 08:00 Hateg
08:30

08:00 Sascut
08:35

06:30 Moinesti
08:40

08:00 Calan 08:00 Calan
08:40

06:30 Fagaras
08:45

08:00 Bacau
08:45

08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

08:00 Roman
08:55

06:20 Roman
09:00

06:30 Comanesti
09:00

08:00 Deva 08:00 Vaslui 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Pitesti
09:00

08:00 Negresti
09:05

06:30 Targu Jiu
09:10

08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Iasi
09:10

08:00 Podu Iloaiei
09:15

06:30 Campulung Moldovenesc
09:20

08:00 Campina 08:00 Campina 08:00 Deleni
09:20

08:00 Harlau
09:25

06:30 Targu Ocna
09:30

08:00 Sinaia 08:00 Sinaia 08:00 Targu Frumos
09:30

06:30 Gheorgheni
09:35

08:00 Pascani
09:35

06:30 Reghin
09:40

08:00 Motca 08:00 Predeal 08:00 Predeal
09:40

06:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:00 Cristesti
09:45

08:00 Brasov 08:00 Brasov 08:00 Timisesti
09:50

08:00 Dumbrava
09:55

06:20 Bacau
10:00

06:30 Toplita Gara
10:00

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Neamt
10:00

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Piatra Neamt 08:00 Sovata 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

06:30 Sighisoara
10:10

08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Bicaz
10:10

06:30 Orastie
10:15

06:30 Deva
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna 08:00 Poiana Largului
10:20

06:30 Caransebes
10:25

08:00 Durau
10:25
Euro Michael Tour
05:30 Poiana Largului
10:30

06:30 Targu Mures
10:30

08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30

06:30 Vatra Dornei
10:35

08:00 Grinties
10:35

08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

08:00 Borsec
10:55

06:20 Onesti
11:00

06:30 Resita
11:00

08:00 Toplita 08:00 Simeria 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras 08:00 Simeria
11:00

08:00 Miercurea Ciuc
11:05

06:30 Blaj
11:10

08:00 Vestem 08:00 Vestem 08:00 Sfantu Gheorghe
11:10

06:30 Sibiu
11:15

08:00 Morareni 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie 08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea
11:20
Euro Michael Tour
05:30 Oradea
11:30

06:30 Medias
11:30

08:00 Sibiu 08:00 Reghin 08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Sibiu
11:30

06:30 Sebes
11:35

08:00 Medias
11:35

08:00 Lancram 08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Sighisoara 08:00 Miercurea Sibiului
11:40

08:00 Targu Mures
11:45

08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia
11:50

08:00 Falticeni
11:55

06:20 Targu Secuiesc
12:00

06:30 Alba Iulia
12:00

08:00 Medias 08:00 Medias 08:00 Suceava
12:00

08:00 Dolhasca
12:05

06:30 Bistrita
12:10

08:00 Veresti 08:00 Teius 08:00 Teius
12:10

08:00 Darabani
12:15

06:30 Lugoj
12:20

08:00 Aiud 08:00 Aiud 08:00 Botosani
12:20
Euro Michael Tour
05:30 Toplita
12:30

06:30 Aiud
12:30

08:00 Unirea 08:00 Unirea 08:00 Gura Humorului
12:30

06:30 Beclean
12:35

08:00 Turda 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Turda
12:40

08:00 Iacobeni
12:50

06:20 Sfantu Gheorghe
13:00

06:30 Dej
13:00

08:00 Borsa
13:00

08:00 Vatra Dornei
13:05

08:00 Prundu Bargaului
13:10

06:30 Turda
13:15

08:00 Bistrita
13:15

08:00 Beclean
13:20

08:00 Baia Mare
13:25
Euro Michael Tour
05:30 Reghin
13:30

06:30 Gherla
13:30

08:00 Dej
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:35

08:00 Cluj Napoca
13:40

08:00 Gilau
13:45

08:00 Huedin
13:50

06:20 Brasov
14:00

06:30 Cluj Napoca
14:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

06:30 Timisoara
14:10
Euro Michael Tour
05:30 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
05:30 Aiud
14:45

06:20 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
05:30 Ludus
15:00

06:30 Huedin
15:00

08:00 Negreni
15:00
Euro Michael Tour
05:30 Turda
15:30

06:20 Targu Mures
16:00
Euro Michael Tour
05:30 Cluj Napoca
16:00

06:30 Arad
16:00

08:00 Piatra Craiului
16:00

08:00 Beius
16:10

06:20 Ludus
16:30

06:20 Campia Turzii
17:00

06:30 Oradea
17:00

08:00 Alesd
17:00

06:30 Nadlac
17:10

06:20 Turda
17:30

06:20 Cluj Napoca
18:00
Euro Michael Tour
05:30 Huedin
18:00

08:00 Oradea
18:00

06:20 Floresti
18:30

08:00 Bors
18:30

06:20 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
05:30 Alesd
19:00
Euro Michael Tour
05:30 Bors
19:45

06:20 Huedin
20:00

06:20 Alesd
21:00

06:20 Oradea
22:00

08:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.