Fernsbus-Haltestelle - Mersul autobuzelor Regensburg Germania

Fernsbus-Haltestelle

Regensburg, Germania

Plecări
Ora Către
15:30 Amring
13:00 Pitesti 08:45 Orastie 04:50 Nadlac 11:45 Ramnicu Valcea 08:15 Deva 14:15 Bucuresti 10:30 Sibiu 06:20 Lipova 13:45 Bucuresti 09:30 Sebes 05:45 Arad
16:10 Ampuria Reisen
18:00 Bucuresti 09:20 Deva 21:35 Fetesti 12:50 Fagaras 07:00 Arad 22:35 Constanta 14:00 Brasov 11:30 Sibiu 19:45 Slobozia 15:30 Sinaia 10:20 Sebes 20:35 Calarasi 16:35 Ploiesti
17:00 Lauer
05:30 Arad 10:00 Sebes 12:00 Targu Jiu 17:30 Roman 13:45 Sfantu Gheorghe 12:30 Medias 11:30 Filiasi 09:45 Baile Herculane 09:30 Oravita 14:30 Pitesti 06:15 Timisoara 11:00 Sibiu 10:30 Petrosani 16:30 Bacau 17:00 Bucuresti 14:45 Targu Mures 11:00 Strehaia 09:00 Caransebes 09:00 Anina 13:30 Ramnicu Valcea 17:00 Bucuresti 07:00 Lugoj 12:00 Fagaras 09:30 Hateg 15:30 Onesti 15:00 Ploiesti 13:30 Sighisoara 10:30 Drobeta Turnu Severin 08:00 Resita 14:00 Saschiz 15:00 Ploiesti 08:30 Deva 13:30 Brasov 19:00 Iasi 14:00 Targu Secuiesc 13:00 Dumbraveni 12:00 Craiova 10:00 Orsova 07:30 Bocsa 14:30 Rupea
23:30
13:15 Turda 19:30 Targu Ocna 14:15 Vatra Dornei 00:50 Buzau 01:25 Husi 00:10 Suceava 23:00 Targu Frumos 21:00 Piatra Neamt 19:20 Buhusi 18:30 Bucuresti 15:30 Brasov 13:30 Orastie 11:30 Arad 10:40 Nagylak 02:35 Slobozia 17:30 Gura Humorului 11:15 Oradea 13:40 Bistrita 18:35 Toplita 00:40 Botosani 00:55 Vaslui 01:50 Barlad 02:00 Galati 22:40 Pascani 20:20 Adjud 19:10 Targu Ocna 18:00 Onesti 15:00 Fagaras 13:00 Deva 11:00 Nadlac 03:00 Constanta 18:55 Adjud 12:40 Cluj Napoca 13:50 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 02:30 Braila 01:00 Harlau 00:30 Ramnicu Sarat 23:45 Iasi 22:10 Roman 19:40 Bacau 19:00 Comanesti 17:00 Ploiesti 14:30 Sibiu 12:30 Lugoj 22:05 Targu Neamt 02:50 Tulcea 18:45 Craiova 12:45 Dej 18:50 Targu Jiu 15:15 Targu Mures 00:45 Dorohoi 01:15 Urziceni 00:15 Focsani 23:30 Falticeni 01:45 Tecuci 19:25 Roznov 18:40 Moinesti 16:30 Targu Secuiesc 14:00 Sebes 12:00 Timisoara 22:20 Bicaz 02:40 Fetesti 16:45 Filiasi
Sosiri
De la Ora

03:30 Constanta
00:05

03:30 Mangalia
00:10

03:30 Medgidia
00:15

03:30 Tulcea
00:20

03:30 Cernavoda
00:30
Ampuria Reisen
04:15 Fetesti
00:45

03:30 Giurgiu
01:00

03:30 Alexandria
01:10

03:30 Fetesti
01:20

03:30 Braila
01:30
Ampuria Reisen
04:15 Calarasi
01:45

03:30 Calarasi
02:00
Amring
00:00 Bucuresti
02:30

03:30 Galati
02:30
Ampuria Reisen
04:15 Slobozia
02:35
Amring
00:00 Bucuresti
03:00

03:30 Slobozia
03:00

03:30 Tecuci
03:10

03:30 Barlad
03:30

03:30 Husi
03:50
Amring
00:00 Pitesti
04:00

03:30 Bucuresti
04:00
Ampuria Reisen
04:15 Bucuresti
04:20

03:30 Vaslui
04:20

03:30 Urziceni
04:30

03:30 Buzau
04:40

03:30 Ramnicu Sarat
04:50

03:30 Focsani
05:00

03:30 Iasi
05:10
Amring
00:00 Ramnicu Valcea
05:15

03:30 Targu Frumos
05:40
Ampuria Reisen
04:15 Ploiesti
05:45

03:30 Harlau
06:00

03:30 Roman
06:10

03:30 Adjud
06:15

03:30 Bacau
06:30

03:30 Slatina (Olt)
06:40
Amring
00:00 Sibiu
06:45

03:30 Radauti
06:45
Ampuria Reisen
04:15 Sinaia
06:50

03:30 Dorohoi
06:50

03:30 Drobeta Turnu Severin
06:55

03:30 Targoviste
07:00

03:30 Pitesti
07:05

03:30 Ploiesti
07:10

03:30 Targu Neamt
07:15

03:30 Buhusi
07:20

03:30 Roznov
07:25

03:30 Piatra Neamt
07:30
Amring
00:00 Sebes
07:40
Ampuria Reisen
04:15 Brasov
07:55

03:30 Onesti
08:00

03:30 Botosani
08:10

03:30 Pascani
08:20
Amring
00:00 Orastie
08:30

03:30 Craiova
08:30

03:30 Falticeni
08:40
Amring
00:00 Deva
09:00

03:30 Suceava
09:00

03:30 Filiasi
09:15
Ampuria Reisen
04:15 Fagaras
09:30

03:30 Targu Secuiesc
09:30

03:30 Brasov
09:40

03:30 Bicaz
09:50

03:30 Ramnicu Valcea
10:00

03:30 Gura Humorului
10:10

03:30 Moinesti
10:20

03:30 Fagaras
10:30

03:30 Comanesti
10:40
Ampuria Reisen
04:15 Sibiu
10:50

03:30 Targu Jiu
10:50
Amring
00:00 Lipova
11:00

03:30 Campulung Moldovenesc
11:00

03:30 Targu Ocna
11:10

03:30 Gheorgheni
11:20

03:30 Reghin
11:30

03:30 Toplita
11:40
Amring
00:00 Arad
11:45
Ampuria Reisen
04:15 Sebes
11:50

03:30 Sighisoara
11:50

03:30 Orastie
12:00

03:30 Deva
12:10

03:30 Caransebes
12:20

03:30 Targu Mures
12:30

03:30 Vatra Dornei
12:40
Amring
00:00 Nadlac
12:45
Ampuria Reisen
04:15 Deva
12:50

03:30 Resita
12:50

03:30 Blaj
12:55

03:30 Sibiu
13:00

03:30 Medias
13:10

03:30 Sebes
13:20

03:30 Alba Iulia
13:30

03:30 Bistrita
14:00

03:30 Lugoj
14:20

03:30 Aiud
14:40

03:30 Beclean
15:00
Ampuria Reisen
04:15 Arad
15:10

03:30 Dej
15:15

03:30 Turda
15:20

03:30 Gherla
15:45

03:30 Cluj Napoca
16:00

03:30 Timisoara
16:30

03:30 Huedin
16:45

03:30 Arad
17:00

03:30 Oradea
17:15

03:30 Nadlac
17:20
Ampuria Reisen
04:15 Constanta
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.