La adresa - Mersul autobuzelor Ravensburg Germania

La adresa

Ravensburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:20
20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani
14:35
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
16:30
16:15 Cristesti 12:45 Craiova 16:35 Harlau 12:15 Caransebes 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 15:40 Durau 14:15 Beclean 15:14 Medias 14:50 Botosani 14:00 Constanta 15:23 Reghin 13:20 Tandarei 07:30 Alesd 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 17:35 Buzau 11:00 Deva 17:15 Sascut 11:05 Hunedoara 15:55 Piatra Neamt 11:55 Targu Carbunesti 15:50 Bicaz 12:30 Isalnita 16:20 Motca 12:00 Arad 16:40 Deleni 12:20 Resita 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:30 Vatra Dornei 14:00 Dej 15:31 Miercurea Ciuc 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 13:00 Bucuresti 07:35 Negreni 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 17:30 Focsani 10:10 Lancram 17:10 Bacau 11:30 Hateg 16:00 Targu Neamt 12:35 Rovinari 16:25 Pascani 12:05 Timisoara 16:45 Podu Iloaiei 12:25 Motru 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 07:55 Gilau 17:45 Barlad 07:20 Bors 11:20 Cluj Napoca 15:29 Sfantu Gheorghe 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 08:10 Medias 07:40 Huedin 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 17:25 Marasesti 10:30 Orastie 16:05 Dumbrava 11:40 Petrosani 16:10 Timisesti 12:40 Filiasi 16:30 Targu Frumos 12:10 Lugoj 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 08:00 Cluj Napoca 14:20 Bistrita 15:17 Sighisoara 15:35 Toplita 18:10 Tulcea 15:20 Targu Mures 13:30 Harsova 07:25 Oradea 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 17:40 Husi 11:15 Calan 17:20 Adjud 10:40 Simeria 17:05 Roman 11:50 Targu Jiu
17:55
17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg
Sosiri
De la Ora

11:07 Constanta
00:05

12:40 Braila
00:10

11:07 Mangalia
00:10

11:07 Medgidia
00:15

11:07 Cernavoda
00:30

12:40 Galati
00:40

12:40 Buzau
01:00

11:07 Giurgiu
01:00

11:07 Alexandria
01:05

11:07 Fetesti
01:10

11:07 Braila
01:20

12:40 Ramnicu Sarat
01:30

11:07 Tulcea
01:30

12:40 Tecuci
01:55

11:07 Calarasi
02:00

11:07 Galati
02:10

12:40 Focsani
02:15

12:40 Adjud
02:45

12:40 Barlad
03:00

11:07 Slobozia
03:00

11:07 Tecuci
03:10

11:07 Ramnicu Sarat
03:20

12:40 Husi
03:30

11:07 Barlad
03:30

12:40 Dorohoi
03:35

12:40 Onesti
03:45

11:07 Husi
03:50

12:40 Vaslui
04:00

11:07 Bucuresti
04:00

08:00 Tulcea
04:00

12:40 Comanesti
04:10

11:07 Buzau
04:10

12:40 Bucuresti
04:15

12:40 Moinesti
04:20

11:07 Focsani
04:20

12:40 Botosani
04:30

11:07 Vaslui
04:30

08:00 Braila
04:30

12:40 Craiova
04:35

11:07 Harlau
04:40

12:40 Iasi
04:45

07:00 Tulcea
04:50

12:40 Podu Iloaiei
05:00

11:07 Roman
05:00

07:00 Braila 07:00 Giurgiu
05:00

08:00 Galati
05:00

12:40 Filiasi
05:05

12:40 Ploiesti
05:10

11:07 Adjud
05:10

07:00 Galati 07:00 Turnu Magurele
05:10

11:07 Bacau
05:15

12:40 Suceava
05:20

11:07 Slatina (Olt)
05:20

07:00 Tecuci 07:00 Corabia
05:20

11:07 Radauti
05:25

12:40 Bacau
05:30

11:07 Iasi
05:30

07:00 Alexandria 07:00 Barlad
05:30

11:07 Dorohoi
05:35

12:40 Negresti
05:40

11:07 Targu Frumos
05:40

07:00 Husi 07:00 Slatina (Olt)
05:40

12:40 Harlau
05:45

11:07 Targoviste
05:45

07:00 Buzau
05:45

11:07 Urziceni
05:47

12:40 Constanta
05:50

11:07 Ploiesti
05:50

07:00 Focsani
05:50

11:07 Targu Neamt
05:55

11:07 Buhusi
05:57

11:07 Roznov
05:58

12:40 Campina
06:00

11:07 Piatra Neamt
06:00

07:00 Marasesti 07:00 Constanta 07:00 Craiova
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Constanta 08:00 Giurgiu 08:00 Tecuci
06:00

12:40 Buhusi
06:05

07:00 Mangalia
06:05

12:40 Roznov
06:10

11:07 Onesti
06:10

07:00 Filiasi 07:00 Adjud
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Barlad 08:00 Turnu Magurele
06:10

12:40 Targu Frumos
06:15

07:00 Medgidia
06:15

12:40 Gura Humorului
06:20

11:07 Botosani
06:20

07:00 Rovinari 07:00 Hirsova
06:20

08:00 Corabia 08:00 Husi 08:00 Corabia
06:20

07:00 Tandarei
06:25

12:40 Falticeni
06:30

11:07 Pascani
06:30

07:00 Sascut 07:00 Isalnita 07:00 Slobozia
06:30

08:00 Alexandria 08:00 Buzau 08:00 Alexandria 08:00 Mangalia 08:00 Mangalia
06:30

12:40 Rovinari
06:35

12:40 Pascani
06:40

11:07 Craiova
06:40

07:00 Targu Carbunesti
06:40

08:00 Filiasi 08:00 Medgidia 08:00 Medgidia 08:00 Filiasi 08:00 Focsani
06:40

12:40 Motca
06:45

07:00 Motru
06:45

12:40 Piatra Neamt
06:50

11:07 Suceava
06:50

07:00 Bacau 07:00 Resita
06:50

08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Marasesti 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Hirsova
06:50

12:40 Roman
06:55

07:00 Roman 07:00 Caransebes
06:55

08:00 Adjud
06:55

12:40 Cristesti
07:00

11:07 Filiasi
07:00

07:00 Vaslui 07:00 Bucuresti 07:00 Lugoj
07:00

08:00 Sascut 08:00 Tandarei 08:00 Craiova 08:00 Craiova 08:00 Tandarei
07:00

12:40 Targu Jiu
07:05

07:00 Timisoara
07:05

08:00 Bacau
07:05

12:40 Brasov
07:10

07:00 Arad 07:00 Negresti
07:10

08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Roman
07:10

08:00 Vaslui
07:15

11:07 Pitesti
07:20

07:00 Iasi 07:00 Targu Jiu
07:20

08:00 Negresti 08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20

07:00 Petrosani
07:25

12:40 Fetesti
07:30

11:07 Targu Secuiesc
07:30

07:00 Pitesti 07:00 Podu Iloaiei 07:00 Hateg
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Iasi 08:00 Isalnita
07:30

07:00 Deleni
07:35

08:00 Podu Iloaiei
07:35

07:00 Hirlau 07:00 Calan
07:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Deleni 08:00 Targu Carbunesti
07:40

08:00 Motru 08:00 Harlau 08:00 Motru
07:45

07:00 Ploiesti 07:00 Hunedoara
07:50

08:00 Resita 08:00 Resita 08:00 Targu Frumos
07:50

07:00 Targu Frumos
07:55

08:00 Pascani 08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55

12:40 Targu Neamt
08:00

11:07 Brasov
08:00

07:00 Deva 07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Pascani
08:00

08:00 Motca 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Slobozia
08:00

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara
08:05

11:07 Bicaz
08:10

07:00 Motca 07:00 Campina
08:10

08:00 Cristesti 08:00 Arad 08:00 Bucuresti 08:00 Bucuresti 08:00 Arad
08:10

11:07 Ramnicu Valcea
08:15

07:00 Cristesti
08:15

08:00 Timisesti
08:15

11:07 Falticeni
08:20

07:00 Timisesti 07:00 Sinaia
08:20

08:00 Dumbrava 08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

07:00 Dumbrava
08:25

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani
08:25

12:40 Fagaras
08:30

11:07 Gura Humorului
08:30

07:00 Targu Neamt 07:00 Predeal 07:00 Simeria
08:30

08:00 Hateg 08:00 Targu Neamt 08:00 Hateg
08:30

12:40 Petrosani
08:35

08:00 Piatra Neamt
08:35

11:07 Moinesti
08:40

07:00 Orastie
08:40

08:00 Calan 08:00 Calan 08:00 Bicaz
08:40

11:07 Fagaras
08:45

08:00 Poiana Largului
08:45

07:00 Sebes 07:00 Piatra Neamt
08:50

08:00 Durau 08:00 Hunedoara 08:00 Hunedoara
08:50

08:00 Borsec
08:55

11:07 Comanesti
09:00

07:00 Brasov 07:00 Bicaz 07:00 Lancram
09:00

08:00 Pitesti 08:00 Deva 08:00 Deva 08:00 Toplita 08:00 Pitesti
09:00

08:00 Miercurea Ciuc
09:05

11:07 Targu Jiu
09:10

07:00 Poiana Largului 07:00 Targu Secuiesc
09:10

08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Ramnicu Sarat
09:10

08:00 Morareni
09:15

11:07 Campulung Moldovenesc
09:20

07:00 Durau 07:00 Sfantu Gheorghe
09:20

08:00 Campina 08:00 Reghin 08:00 Campina
09:20

07:00 Toplita
09:25

08:00 Medias
09:25

12:40 Poiana Largului
09:30

11:07 Targu Ocna
09:30

07:00 Covasna 07:00 Alba Iulia 07:00 Miercurea Ciuc
09:30

08:00 Sinaia 08:00 Sighisoara 08:00 Sinaia
09:30

12:40 Hateg
09:35

11:07 Gheorgheni
09:35

07:00 Sfantu Gheorghe
09:35

08:00 Targu Mures
09:35

07:00 Morareni
09:38

11:07 Reghin
09:40

07:00 Targu Ocna 07:00 Teius
09:40

08:00 Falticeni 08:00 Predeal 08:00 Predeal
09:40

07:00 Reghin
09:41

07:00 Medias
09:44

12:40 Sibiu
09:45

11:07 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:00 Suceava
09:45

07:00 Sighisoara
09:48

07:00 Onesti 07:00 Aiud
09:50

08:00 Brasov 08:00 Veresti 08:00 Brasov
09:50

07:00 Targu Mures
09:55

08:00 Darabani
09:55

12:40 Hunedoara
10:00

11:07 Toplita Gara
10:00

07:00 Falticeni 07:00 Comanesti 07:00 Unirea
10:00

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Botosani 08:00 Targu Secuiesc
10:00

07:00 Suceava
10:05

08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Gura Humorului
10:05

11:07 Sighisoara
10:10

07:00 Moinesti 07:00 Turda
10:10

08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Covasna 08:00 Covasna
10:10

11:07 Orastie
10:15

08:00 Iacobeni
10:15

11:07 Deva
10:20

07:00 Fagaras
10:20

08:00 Targu Ocna 08:00 Borsa 08:00 Targu Ocna
10:20

11:07 Caransebes
10:25

08:00 Vatra Dornei
10:25

12:40 Sebes
10:30

11:07 Targu Mures
10:30

07:00 Botosani 07:00 Vestem
10:30

08:00 Prundu Bargaului 08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30

11:07 Vatra Dornei
10:35

08:00 Beclean
10:35

07:00 Gura Humorului
10:40

08:00 Baia Mare 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40

08:00 Dej
10:45

07:00 Ramnicu Valcea
10:50

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

07:00 Campulung Moldovenesc
10:55

08:00 Cluj Napoca
10:55

11:07 Resita
11:00

07:00 Sibiu 07:00 Iacobeni
11:00

08:00 Fagaras 08:00 Simeria 08:00 Cluj Napoca 08:00 Simeria 08:00 Fagaras
11:00

07:00 Vatra Dornei
11:05

11:07 Blaj
11:10

07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Prundu Bargaului
11:10

08:00 Vestem 08:00 Vestem
11:10

11:07 Sibiu
11:15

07:00 Sighisoara 07:00 Bistrita
11:20

08:00 Orastie 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Orastie
11:20

12:40 Toplita
11:30

11:07 Medias
11:30

07:00 Medias 07:00 Beclean
11:30

08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Sebes 08:00 Sebes
11:30

11:07 Sebes
11:35

07:00 Dej
11:40

08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram 08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului
11:40

07:00 Cluj Napoca
11:45

08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara
11:50

12:40 Deva
12:00

11:07 Alba Iulia
12:00

07:00 Cluj Napoca
12:00

08:00 Gilau 08:00 Medias 08:00 Medias
12:00

11:07 Bistrita
12:10

08:00 Teius 08:00 Teius
12:10

11:07 Lugoj
12:20

08:00 Aiud 08:00 Aiud
12:20

12:40 Reghin
12:30

11:07 Aiud
12:30

08:00 Unirea 08:00 Unirea
12:30

11:07 Beclean
12:35

08:00 Turda 08:00 Turda
12:40

11:07 Dej
13:00

08:00 Huedin
13:00

11:07 Turda
13:15

07:00 Gilau
13:15

12:40 Alba Iulia
13:30

11:07 Gherla
13:30

07:00 Huedin
13:30

07:00 Negreni
13:50

11:07 Cluj Napoca
14:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Negreni 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

11:07 Timisoara
14:10

12:40 Targu Mures
14:30

12:40 Aiud
14:45

12:40 Ludus
15:00

11:07 Huedin
15:00

08:00 Piatra Craiului
15:00

12:40 Turda
15:30

08:00 Beius
15:30

12:40 Cluj Napoca
16:00

11:07 Arad
16:00

08:00 Alesd
16:00

07:00 Alesd
16:55

11:07 Oradea
17:00

11:07 Nadlac
17:10

12:40 Huedin
18:00

07:00 Oradea
18:00

07:00 Bors
18:30

08:00 Oradea
18:30

08:00 Bors
18:40

12:40 Alesd
19:00

12:40 Oradea
19:30

12:40 Bors
19:45

08:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.