La adresa - Mersul autobuzelor Ravensburg Germania

La adresa

Ravensburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:20
20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca
14:35
09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti
16:30
15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem
Sosiri
De la Ora

11:07 Constanta
00:05

12:40 Braila
00:10

11:07 Mangalia
00:10

11:07 Medgidia
00:15

11:07 Cernavoda
00:30

12:40 Galati
00:40

12:40 Buzau
01:00

11:07 Giurgiu
01:00

11:07 Alexandria
01:05

11:07 Fetesti
01:10

11:07 Braila
01:20

12:40 Ramnicu Sarat
01:30

11:07 Tulcea
01:30

12:40 Tecuci
01:55

11:07 Calarasi
02:00

11:07 Galati
02:10

12:40 Focsani
02:15

12:40 Adjud
02:45

12:40 Barlad
03:00

11:07 Slobozia
03:00

11:07 Tecuci
03:10

11:07 Ramnicu Sarat
03:20

12:40 Husi
03:30

11:07 Barlad
03:30

12:40 Dorohoi
03:35

12:40 Onesti
03:45

11:07 Husi
03:50

12:40 Vaslui
04:00

11:07 Bucuresti
04:00

12:40 Comanesti
04:10

11:07 Buzau
04:10

12:40 Bucuresti
04:15

12:40 Moinesti
04:20

11:07 Focsani
04:20

12:40 Botosani
04:30

11:07 Vaslui
04:30

12:40 Craiova
04:35

11:07 Harlau
04:40

12:40 Iasi
04:45

07:00 Tulcea
04:50

12:40 Podu Iloaiei
05:00

11:07 Roman
05:00

07:00 Giurgiu 07:00 Braila 07:00 Giurgiu
05:00

12:40 Filiasi
05:05

12:40 Ploiesti
05:10

11:07 Adjud
05:10

07:00 Galati 07:00 Turnu Magurele 07:00 Turnu Magurele
05:10

11:07 Bacau
05:15

12:40 Suceava
05:20

11:07 Slatina (Olt)
05:20

07:00 Corabia 07:00 Tecuci 07:00 Corabia
05:20

11:07 Radauti
05:25

12:40 Bacau
05:30

11:07 Iasi
05:30

07:00 Alexandria 07:00 Alexandria 07:00 Barlad
05:30

11:07 Dorohoi
05:35

12:40 Negresti
05:40

11:07 Targu Frumos
05:40

07:00 Slatina (Olt) 07:00 Husi 07:00 Slatina (Olt)
05:40

12:40 Harlau
05:45

11:07 Targoviste
05:45

07:00 Buzau
05:45

11:07 Urziceni
05:47

12:40 Constanta
05:50

11:07 Ploiesti
05:50

07:00 Focsani
05:50

11:07 Targu Neamt
05:55

11:07 Buhusi
05:57

11:07 Roznov
05:58

12:40 Campina
06:00

11:07 Piatra Neamt
06:00

07:00 Craiova 07:00 Constanta 07:00 Constanta 07:00 Marasesti 07:00 Craiova
06:00

12:40 Buhusi
06:05

07:00 Mangalia 07:00 Mangalia
06:05

12:40 Roznov
06:10

11:07 Onesti
06:10

07:00 Adjud 07:00 Filiasi 07:00 Filiasi
06:10

12:40 Targu Frumos
06:15

07:00 Medgidia 07:00 Medgidia
06:15

12:40 Gura Humorului
06:20

11:07 Botosani
06:20

07:00 Hirsova 07:00 Rovinari 07:00 Rovinari 07:00 Hirsova
06:20

07:00 Tandarei 07:00 Tandarei
06:25

12:40 Falticeni
06:30

11:07 Pascani
06:30

07:00 Slobozia 07:00 Isalnita 07:00 Isalnita 07:00 Sascut 07:00 Slobozia
06:30

12:40 Rovinari
06:35

12:40 Pascani
06:40

11:07 Craiova
06:40

07:00 Targu Carbunesti 07:00 Targu Carbunesti
06:40

12:40 Motca
06:45

07:00 Motru 07:00 Motru
06:45

12:40 Piatra Neamt
06:50

11:07 Suceava
06:50

07:00 Resita 07:00 Bacau 07:00 Resita
06:50

12:40 Roman
06:55

07:00 Caransebes 07:00 Roman 07:00 Caransebes
06:55

12:40 Cristesti
07:00

11:07 Filiasi
07:00

07:00 Bucuresti 07:00 Vaslui 07:00 Lugoj 07:00 Bucuresti 07:00 Lugoj
07:00

12:40 Targu Jiu
07:05

07:00 Timisoara 07:00 Timisoara
07:05

12:40 Brasov
07:10

07:00 Negresti 07:00 Arad 07:00 Arad
07:10

11:07 Pitesti
07:20

07:00 Iasi 07:00 Targu Jiu 07:00 Targu Jiu
07:20

07:00 Petrosani 07:00 Petrosani
07:25

12:40 Fetesti
07:30

11:07 Targu Secuiesc
07:30

07:00 Hateg 07:00 Pitesti 07:00 Podu Iloaiei 07:00 Hateg 07:00 Pitesti
07:30

07:00 Deleni
07:35

07:00 Calan 07:00 Hirlau 07:00 Calan
07:40

07:00 Ploiesti 07:00 Ploiesti 07:00 Hunedoara 07:00 Hunedoara
07:50

07:00 Targu Frumos
07:55

12:40 Targu Neamt
08:00

11:07 Brasov
08:00

07:00 Pascani 07:00 Deva 07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Deva 07:00 Ramnicu Sarat
08:00

11:07 Bicaz
08:10

07:00 Campina 07:00 Motca 07:00 Campina
08:10

11:07 Ramnicu Valcea
08:15

07:00 Cristesti
08:15

11:07 Falticeni
08:20

07:00 Sinaia 07:00 Sinaia 07:00 Timisesti
08:20

07:00 Dumbrava
08:25

12:40 Fagaras
08:30

11:07 Gura Humorului
08:30

07:00 Predeal 07:00 Targu Neamt 07:00 Simeria 07:00 Predeal 07:00 Simeria
08:30

12:40 Petrosani
08:35

11:07 Moinesti
08:40

07:00 Orastie 07:00 Orastie
08:40

11:07 Fagaras
08:45

07:00 Piatra Neamt 07:00 Sebes 07:00 Sebes
08:50

11:07 Comanesti
09:00

07:00 Lancram 07:00 Brasov 07:00 Bicaz 07:00 Brasov 07:00 Lancram
09:00

11:07 Targu Jiu
09:10

07:00 Targu Secuiesc 07:00 Targu Secuiesc 07:00 Poiana Largului
09:10

11:07 Campulung Moldovenesc
09:20

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Durau 07:00 Sfantu Gheorghe
09:20

07:00 Toplita
09:25

12:40 Poiana Largului
09:30

11:07 Targu Ocna
09:30

07:00 Miercurea Ciuc 07:00 Covasna 07:00 Alba Iulia 07:00 Covasna 07:00 Alba Iulia
09:30

12:40 Hateg
09:35

11:07 Gheorgheni
09:35

07:00 Sfantu Gheorghe
09:35

07:00 Morareni
09:38

11:07 Reghin
09:40

07:00 Teius 07:00 Targu Ocna 07:00 Teius 07:00 Targu Ocna
09:40

07:00 Reghin
09:41

07:00 Medias
09:44

12:40 Sibiu
09:45

11:07 Drobeta Turnu Severin
09:45

07:00 Sighisoara
09:48

07:00 Onesti 07:00 Aiud 07:00 Onesti 07:00 Aiud
09:50

07:00 Targu Mures
09:55

12:40 Hunedoara
10:00

11:07 Toplita Gara
10:00

07:00 Falticeni 07:00 Comanesti 07:00 Unirea 07:00 Comanesti 07:00 Unirea
10:00

07:00 Suceava
10:05

11:07 Sighisoara
10:10

07:00 Moinesti 07:00 Turda 07:00 Moinesti 07:00 Turda
10:10

11:07 Orastie
10:15

11:07 Deva
10:20

07:00 Fagaras 07:00 Fagaras
10:20

11:07 Caransebes
10:25

12:40 Sebes
10:30

11:07 Targu Mures
10:30

07:00 Vestem 07:00 Vestem 07:00 Botosani
10:30

11:07 Vatra Dornei
10:35

07:00 Gura Humorului
10:40

07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Ramnicu Valcea
10:50

07:00 Campulung Moldovenesc
10:55

11:07 Resita
11:00

07:00 Sibiu 07:00 Sibiu 07:00 Iacobeni
11:00

07:00 Vatra Dornei
11:05

11:07 Blaj
11:10

07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Prundu Bargaului
11:10

11:07 Sibiu
11:15

07:00 Sighisoara 07:00 Bistrita 07:00 Sighisoara
11:20

12:40 Toplita
11:30

11:07 Medias
11:30

07:00 Medias 07:00 Beclean 07:00 Medias
11:30

11:07 Sebes
11:35

07:00 Dej
11:40

07:00 Cluj Napoca
11:45

12:40 Deva
12:00

11:07 Alba Iulia
12:00

07:00 Cluj Napoca
12:00

11:07 Bistrita
12:10

11:07 Lugoj
12:20

12:40 Reghin
12:30

11:07 Aiud
12:30

11:07 Beclean
12:35

11:07 Dej
13:00

11:07 Turda
13:15

07:00 Gilau
13:15

12:40 Alba Iulia
13:30

11:07 Gherla
13:30

07:00 Huedin
13:30

07:00 Negreni
13:50

11:07 Cluj Napoca
14:00

11:07 Timisoara
14:10

12:40 Targu Mures
14:30

12:40 Aiud
14:45

12:40 Ludus
15:00

11:07 Huedin
15:00

12:40 Turda
15:30

12:40 Cluj Napoca
16:00

11:07 Arad
16:00

07:00 Alesd
16:55

11:07 Oradea
17:00

11:07 Nadlac
17:10

12:40 Huedin
18:00

07:00 Oradea
18:00

07:00 Bors
18:30

12:40 Alesd
19:00

12:40 Oradea
19:30

12:40 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.