La adresa - Mersul autobuzelor Potsdam Germania

La adresa

Potsdam, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:50
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
10:35
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
12:05
12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg
16:45
17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 17:35 Pascani 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu
Sosiri
De la Ora

14:05 Constanta
00:05

17:30 Braila
00:10

14:05 Mangalia
00:10

14:05 Medgidia
00:15

14:05 Cernavoda
00:30

17:30 Galati
00:40

17:30 Buzau
01:00

14:05 Giurgiu
01:00

14:05 Alexandria
01:05

14:05 Fetesti
01:10

14:05 Braila
01:20

17:30 Ramnicu Sarat
01:30

14:05 Tulcea
01:30

17:30 Tecuci
01:55

14:05 Calarasi
02:00

14:05 Galati
02:10

17:30 Focsani
02:15

17:30 Adjud
02:45

17:30 Barlad
03:00

14:05 Slobozia
03:00

14:05 Tecuci
03:10

14:05 Ramnicu Sarat
03:20

17:30 Husi
03:30

14:05 Barlad
03:30

17:30 Dorohoi
03:35

17:30 Onesti
03:45

14:05 Husi
03:50

17:30 Vaslui
04:00

14:05 Bucuresti
04:00

17:30 Comanesti
04:10

14:05 Buzau
04:10

17:30 Bucuresti
04:15

17:30 Moinesti
04:20

14:05 Focsani
04:20

17:30 Botosani
04:30

14:05 Vaslui
04:30

17:30 Craiova
04:35

14:05 Harlau
04:40

07:50 Tulcea
04:40

17:30 Iasi
04:45

07:50 Braila
04:45

07:50 Galati
04:50

17:30 Podu Iloaiei
05:00

14:05 Roman
05:00

07:50 Tecuci 07:50 Giurgiu
05:00

17:30 Filiasi
05:05

07:50 Barlad
05:05

17:30 Ploiesti
05:10

14:05 Adjud
05:10

07:50 Turnu Magurele
05:10

14:05 Bacau
05:15

17:30 Suceava
05:20

14:05 Slatina (Olt)
05:20

07:50 Corabia 07:50 Husi
05:20

14:05 Radauti
05:25

17:30 Bacau
05:30

14:05 Iasi
05:30

07:50 Buzau 07:50 Alexandria
05:30

14:05 Dorohoi
05:35

17:30 Negresti
05:40

14:05 Targu Frumos
05:40

07:50 Focsani 07:50 Slatina (Olt)
05:40

08:50 Tulcea
05:40

17:30 Harlau
05:45

14:05 Targoviste
05:45

08:50 Braila
05:45

14:05 Urziceni
05:47

17:30 Constanta
05:50

14:05 Ploiesti
05:50

08:50 Galati
05:50

14:05 Targu Neamt
05:55

14:05 Buhusi
05:57

14:05 Roznov
05:58

17:30 Campina
06:00

14:05 Piatra Neamt
06:00

07:50 Constanta 07:50 Marasesti 07:50 Craiova
06:00

08:50 Constanta 08:50 Giurgiu 08:50 Tecuci 08:50 Constanta 08:50 Giurgiu
06:00

17:30 Buhusi
06:05

07:50 Mangalia 07:50 Adjud
06:05

08:50 Barlad
06:05

17:30 Roznov
06:10

14:05 Onesti
06:10

07:50 Filiasi
06:10

08:50 Husi 08:50 Turnu Magurele 08:50 Turnu Magurele
06:10

17:30 Targu Frumos
06:15

07:50 Medgidia
06:15

17:30 Gura Humorului
06:20

14:05 Botosani
06:20

07:50 Hirsova 07:50 Rovinari 07:50 Sascut
06:20

08:50 Corabia 08:50 Corabia
06:20

07:50 Tandarei
06:25

17:30 Falticeni
06:30

14:05 Pascani
06:30

07:50 Slobozia 07:50 Isalnita
06:30

08:50 Alexandria 08:50 Alexandria 08:50 Mangalia 08:50 Mangalia 08:50 Buzau
06:30

17:30 Rovinari
06:35

17:30 Pascani
06:40

14:05 Craiova
06:40

07:50 Targu Carbunesti
06:40

08:50 Filiasi 08:50 Medgidia 08:50 Medgidia 08:50 Focsani 08:50 Filiasi
06:40

17:30 Motca
06:45

07:50 Bacau 07:50 Motru
06:45

17:30 Piatra Neamt
06:50

14:05 Suceava
06:50

07:50 Resita
06:50

08:50 Hirsova 08:50 Hirsova 08:50 Slatina (Olt) 08:50 Slatina (Olt)
06:50

17:30 Roman
06:55

07:50 Caransebes
06:55

17:30 Cristesti
07:00

14:05 Filiasi
07:00

07:50 Roman 07:50 Bucuresti 07:50 Lugoj
07:00

08:50 Tandarei 08:50 Marasesti 08:50 Craiova 08:50 Craiova 08:50 Tandarei
07:00

17:30 Targu Jiu
07:05

07:50 Timisoara 07:50 Vaslui
07:05

08:50 Adjud
07:05

17:30 Brasov
07:10

07:50 Arad 07:50 Negresti
07:10

08:50 Filiasi 08:50 Filiasi 08:50 Sascut
07:10

07:50 Iasi
07:15

14:05 Pitesti
07:20

07:50 Podu Iloaiei 07:50 Targu Jiu
07:20

08:50 Rovinari 08:50 Rovinari
07:20

07:50 Deleni 07:50 Petrosani
07:25

17:30 Fetesti
07:30

14:05 Targu Secuiesc
07:30

07:50 Pitesti 07:50 Hirlau 07:50 Hateg
07:30

08:50 Isalnita 08:50 Isalnita
07:30

07:50 Targu Frumos
07:35

07:50 Pascani 07:50 Calan
07:40

08:50 Targu Carbunesti 08:50 Targu Carbunesti
07:40

07:50 Motca
07:45

08:50 Motru 08:50 Motru 08:50 Bacau
07:45

07:50 Hunedoara 07:50 Cristesti 07:50 Ploiesti
07:50

08:50 Resita 08:50 Resita
07:50

07:50 Timisesti
07:55

08:50 Caransebes 08:50 Caransebes
07:55

17:30 Targu Neamt
08:00

14:05 Brasov
08:00

07:50 Ramnicu Sarat 07:50 Dumbrava 07:50 Deva
08:00

08:50 Roman 08:50 Lugoj 08:50 Slobozia 08:50 Lugoj 08:50 Slobozia
08:00

07:50 Targu Neamt
08:05

08:50 Vaslui 08:50 Timisoara 08:50 Timisoara
08:05

14:05 Bicaz
08:10

07:50 Campina 07:50 Piatra Neamt
08:10

08:50 Arad 08:50 Bucuresti 08:50 Negresti 08:50 Bucuresti 08:50 Arad
08:10

14:05 Ramnicu Valcea
08:15

07:50 Bicaz
08:15

08:50 Iasi
08:15

14:05 Falticeni
08:20

07:50 Sinaia
08:20

08:50 Podu Iloaiei 08:50 Targu Jiu 08:50 Targu Jiu
08:20

08:50 Petrosani 08:50 Petrosani 08:50 Deleni
08:25

17:30 Fagaras
08:30

14:05 Gura Humorului
08:30

07:50 Poiana Largului 07:50 Simeria 07:50 Predeal
08:30

08:50 Hateg 08:50 Hirlau 08:50 Hateg
08:30

17:30 Petrosani
08:35

07:50 Durau
08:35

08:50 Targu Frumos
08:35

14:05 Moinesti
08:40

07:50 Toplita 07:50 Orastie
08:40

08:50 Pascani 08:50 Calan 08:50 Calan
08:40

14:05 Fagaras
08:45

07:50 Miercurea Ciuc
08:45

08:50 Motca
08:45

07:50 Sfantu Gheorghe 07:50 Sebes
08:50

08:50 Cristesti 08:50 Hunedoara 08:50 Hunedoara
08:50

07:50 Morareni
08:55

08:50 Timisesti
08:55

14:05 Comanesti
09:00

07:50 Brasov 07:50 Lancram 07:50 Reghin
09:00

08:50 Pitesti 08:50 Deva 08:50 Pitesti 08:50 Deva 08:50 Dumbrava
09:00

07:50 Medias
09:05

08:50 Targu Neamt
09:05

14:05 Targu Jiu
09:10

07:50 Sighisoara 07:50 Targu Secuiesc
09:10

08:50 Ramnicu Sarat 08:50 Piatra Neamt 08:50 Ramnicu Sarat
09:10

07:50 Targu Mures
09:15

08:50 Bicaz
09:15

14:05 Campulung Moldovenesc
09:20

07:50 Sfantu Gheorghe 07:50 Falticeni
09:20

08:50 Campina 08:50 Campina
09:20

07:50 Suceava
09:25

17:30 Poiana Largului
09:30

14:05 Targu Ocna
09:30

07:50 Alba Iulia 07:50 Covasna
09:30

08:50 Poiana Largului 08:50 Sinaia 08:50 Sinaia
09:30

17:30 Hateg
09:35

14:05 Gheorgheni
09:35

08:50 Durau
09:35

14:05 Reghin
09:40

07:50 Targu Ocna 07:50 Teius
09:40

08:50 Predeal 08:50 Predeal 08:50 Toplita
09:40

17:30 Sibiu
09:45

14:05 Drobeta Turnu Severin
09:45

07:50 Botosani
09:45

07:50 Gura Humorului 07:50 Onesti 07:50 Aiud
09:50

08:50 Brasov 08:50 Sfantu Gheorghe 08:50 Miercurea Ciuc 08:50 Brasov
09:50

07:50 Campulung Moldovenesc
09:55

08:50 Morareni
09:55

17:30 Hunedoara
10:00

14:05 Toplita Gara
10:00

07:50 Comanesti 07:50 Unirea 07:50 Iacobeni
10:00

08:50 Targu Secuiesc 08:50 Reghin 08:50 Targu Secuiesc
10:00

08:50 Sighisoara 08:50 Sfantu Gheorghe 08:50 Sfantu Gheorghe
10:05

14:05 Sighisoara
10:10

07:50 Turda 07:50 Vatra Dornei 07:50 Moinesti
10:10

08:50 Covasna 08:50 Covasna
10:10

14:05 Orastie
10:15

07:50 Prundu Bargaului
10:15

08:50 Targu Mures
10:15

14:05 Deva
10:20

07:50 Fagaras 07:50 Bistrita
10:20

08:50 Targu Ocna 08:50 Falticeni 08:50 Targu Ocna
10:20

14:05 Caransebes
10:25

07:50 Beclean
10:25

08:50 Suceava
10:25

17:30 Sebes
10:30

14:05 Targu Mures
10:30

07:50 Dej 07:50 Vestem
10:30

08:50 Dolhasca 08:50 Onesti 08:50 Onesti
10:30

14:05 Vatra Dornei
10:35

08:50 Veresti
10:35

08:50 Darabani 08:50 Comanesti 08:50 Comanesti
10:40

08:50 Botosani
10:45

07:50 Ramnicu Valcea
10:50

08:50 Moinesti 08:50 Moinesti 08:50 Gura Humorului
10:50

08:50 Campulung Moldovenesc
10:55

14:05 Resita
11:00

07:50 Sibiu
11:00

08:50 Simeria 08:50 Fagaras 08:50 Iacobeni 08:50 Simeria 08:50 Fagaras
11:00

14:05 Blaj
11:10

07:50 Miercurea Sibiului
11:10

08:50 Vatra Dornei 08:50 Vestem 08:50 Vestem
11:10

14:05 Sibiu
11:15

08:50 Prundu Bargaului
11:15

07:50 Sighisoara
11:20

08:50 Orastie 08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Ramnicu Valcea 08:50 Bistrita 08:50 Orastie
11:20

08:50 Beclean
11:25

17:30 Toplita
11:30

14:05 Medias
11:30

07:50 Cluj Napoca 07:50 Medias
11:30

08:50 Dej 08:50 Sibiu 08:50 Sebes 08:50 Sibiu 08:50 Sebes
11:30

14:05 Sebes
11:35

08:50 Miercurea Sibiului 08:50 Lancram 08:50 Miercurea Sibiului 08:50 Lancram
11:40

08:50 Alba Iulia 08:50 Sighisoara 08:50 Alba Iulia 08:50 Sighisoara
11:50

17:30 Deva
12:00

14:05 Alba Iulia
12:00

07:50 Cluj Napoca
12:00

08:50 Medias 08:50 Cluj Napoca 08:50 Medias
12:00

07:50 Gilau
12:05

08:50 Gilau
12:05

14:05 Bistrita
12:10

07:50 Huedin
12:10

08:50 Teius 08:50 Huedin 08:50 Teius
12:10

07:50 Negreni
12:15

08:50 Negreni
12:15

14:05 Lugoj
12:20

07:50 Alesd
12:20

08:50 Aiud 08:50 Alesd 08:50 Aiud
12:20

17:30 Reghin
12:30

14:05 Aiud
12:30

08:50 Unirea 08:50 Unirea
12:30

14:05 Beclean
12:35

08:50 Turda 08:50 Turda
12:40

14:05 Dej
13:00

14:05 Turda
13:15

17:30 Alba Iulia
13:30

14:05 Gherla
13:30

14:05 Cluj Napoca
14:00

08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca 08:50 Cluj Napoca
14:00

14:05 Timisoara
14:10

17:30 Targu Mures
14:30

17:30 Aiud
14:45

17:30 Ludus
15:00

14:05 Huedin
15:00

17:30 Turda
15:30

17:30 Cluj Napoca
16:00

14:05 Arad
16:00

14:05 Oradea
17:00

14:05 Nadlac
17:10

17:30 Huedin
18:00

07:50 Oradea
18:30

08:50 Oradea
18:30

07:50 Bors
18:40

17:30 Alesd
19:00

08:50 Bors
19:00

17:30 Oradea
19:30

17:30 Bors
19:45

08:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.