La adresa - Mersul autobuzelor Plauen Germania

La adresa

Plauen, Germania

Plecări
Ora Către
16:10
15:00 Buzau 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Dej 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:45 Ramnicu Sarat 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 13:55 Targu Neamt 15:10 Vanatori 13:20 Gura Humorului 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 12:30 Gherla 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:40 Focsani 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 13:50 Falticeni 16:40 Tulcea 13:10 Campulung Moldovenesc 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 15:10 Ploiesti 13:30 Onesti 14:35 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 16:30 Galati 13:05 Vatra Dornei 16:20 Faurei 12:45 Beclean 16:05 Husi 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:05 Turda 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele
17:50
09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 18:30 Mangalia 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele
20:00 Romfour Romania
11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg
Sosiri
De la Ora

08:20 Tulcea 08:20 Tulcea
01:15

03:00 Tulcea
01:15

08:20 Braila 08:20 Braila
01:20

03:00 Braila
01:20

08:20 Mangalia
02:00

08:20 Constanta 08:20 Galati 08:20 Galati
03:00

03:00 Galati
03:00

08:20 Medgidia 08:20 Ianca 08:20 Ianca
03:30

03:00 Ianca
03:30

08:20 Calarasi
03:40

08:20 Cernavoda
03:50

08:20 Slobozia
03:55

08:20 Harsova
04:00

08:20 Lehliu
04:10

08:20 Tandarei
04:20

08:20 Faurei 08:20 Faurei
04:30

03:00 Faurei
04:30

08:20 Tecuci 08:20 Tecuci
04:40

03:00 Tecuci
04:40

08:20 Barlad 08:20 Barlad
04:50

03:00 Barlad
04:50

08:20 Bucuresti
05:00

03:00 Mangalia
05:00

08:20 Pitesti
05:10

03:00 Constanta
05:10

03:00 Medgidia
05:20

08:20 Husi 08:20 Husi
05:30

03:00 Calarasi 03:00 Husi
05:30

08:20 Vaslui 08:20 Vaslui
05:40

03:00 Vaslui 03:00 Cernavoda
05:40

03:00 Slobozia
05:50

08:20 Iasi 08:20 Giurgiu 08:20 Giurgiu 08:20 Iasi 08:20 Ramnicu Valcea
06:00

03:00 Giurgiu 03:00 Iasi 03:00 Harsova
06:00

08:20 Alexandria 08:20 Alexandria 08:20 Podu Iloaiei 08:20 Podu Iloaiei
06:10

03:00 Alexandria 03:00 Podu Iloaiei 03:00 Lehliu
06:10

08:20 Turnu Magurele 08:20 Turnu Magurele
06:15

03:00 Turnu Magurele
06:15

08:20 Caracal 08:20 Caracal 08:20 Harlau 08:20 Harlau
06:20

03:00 Tandarei 03:00 Caracal 03:00 Harlau
06:20

08:20 Flamanzi 08:20 Targoviste 08:20 Slatina (Olt) 08:20 Slatina (Olt) 08:20 Flamanzi
06:30

03:00 Flamanzi 03:00 Bucuresti 03:00 Slatina (Olt)
06:30

08:20 Botosani 08:20 Botosani 08:20 Sinaia
06:40

03:00 Botosani 03:00 Pitesti
06:40

08:20 Saveni 08:20 Saveni
06:45

03:00 Saveni
06:45

08:20 Darabani 08:20 Predeal 08:20 Darabani
06:50

03:00 Ramnicu Valcea 03:00 Darabani
06:50

08:20 Craiova 08:20 Craiova 08:20 Dorohoi 08:20 Dorohoi 08:20 Campina
07:00

03:00 Craiova 03:00 Dorohoi 03:00 Targoviste
07:00

08:20 Vanatori 08:20 Urziceni 08:20 Vanatori 08:20 Filiasi 08:20 Filiasi
07:10

03:00 Sinaia 03:00 Vanatori 03:00 Filiasi
07:10

08:20 Drobeta Turnu Severin 08:20 Ploiesti 08:20 Drobeta Turnu Severin
07:20

03:00 Drobeta Turnu Severin 03:00 Predeal
07:20

08:20 Rovinari 08:20 Rovinari 08:20 Buzau
07:30

03:00 Rovinari 03:00 Campina
07:30

08:20 Resita 08:20 Resita 08:20 Ramnicu Sarat
07:40

03:00 Resita 03:00 Urziceni
07:40

08:20 Focsani 08:20 Caransebes 08:20 Caransebes
07:50

03:00 Ploiesti 03:00 Caransebes
07:50

08:20 Marasesti 08:20 Targu Jiu 08:20 Targu Jiu
08:00

03:00 Targu Jiu 03:00 Buzau
08:00

08:20 Bumbesti Jiu 08:20 Adjud 08:20 Bumbesti Jiu
08:10

03:00 Bumbesti Jiu 03:00 Ramnicu Sarat
08:10

08:20 Petrosani 08:20 Petrosani 08:20 Bacau
08:20

03:00 Petrosani 03:00 Focsani
08:20

08:20 Hateg 08:20 Poiana Largului 08:20 Poiana Largului 08:20 Hateg 08:20 Roman
08:30

03:00 Hateg 03:00 Marasesti 03:00 Poiana Largului
08:30

08:20 Bicaz 08:20 Bicaz
08:35

03:00 Bicaz
08:35

08:20 Targu Frumos 08:20 Piatra Neamt 08:20 Hunedoara 08:20 Piatra Neamt 08:20 Hunedoara
08:40

03:00 Piatra Neamt 03:00 Hunedoara 03:00 Adjud
08:40

08:20 Deva 08:20 Pascani 08:20 Deva
08:50

03:00 Deva 03:00 Bacau
08:50

08:20 Targu Neamt
08:55

08:20 Lugoj 08:20 Lugoj 08:20 Gheorgheni 08:20 Gheorgheni 08:20 Falticeni
09:00

03:00 Lugoj 03:00 Roman 03:00 Gheorgheni
09:00

08:20 Timisoara 08:20 Sovata 08:20 Suceava 08:20 Sovata 08:20 Timisoara
09:10

03:00 Sovata 03:00 Timisoara 03:00 Targu Frumos
09:10

08:20 Radauti 08:20 Arad 08:20 Arad
09:20

03:00 Arad 03:00 Pascani
09:20

08:20 Miercurea Ciuc 08:20 Miercurea Ciuc 08:20 Chisineu Cris 08:20 Chisineu Cris 08:20 Gura Humorului
09:30

03:00 Miercurea Ciuc 03:00 Chisineu Cris 03:00 Motca
09:30

08:20 Odorheiu Secuiesc 08:20 Odorheiu Secuiesc 08:20 Campulung Moldovenesc
09:40

03:00 Targu Neamt 03:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:20 Salonta 08:20 Vatra Dornei 08:20 Salonta 08:20 Toplita 08:20 Toplita
09:50

03:00 Falticeni 03:00 Salonta 03:00 Toplita
09:50

08:20 Prundu Bargaului
09:55

03:00 Suceava
09:55

08:20 Gilau 08:20 Reghin 08:20 Nasaud 08:20 Reghin 08:20 Gilau
10:00

03:00 Reghin 03:00 Gilau 03:00 Radauti
10:00

03:00 Gura Humorului
10:05

08:20 Onesti 08:20 Onesti 08:20 Bistrita
10:10

03:00 Campulung Moldovenesc 03:00 Onesti
10:10

08:20 Beclean
10:15

08:20 Moinesti 08:20 Moinesti 08:20 Dej
10:20

03:00 Moinesti 03:00 Vatra Dornei
10:20

08:20 Comanesti 08:20 Comanesti
10:30

03:00 Prundu Bargaului 03:00 Comanesti
10:30

08:20 Covasna 08:20 Covasna
10:40

03:00 Nasaud 03:00 Covasna
10:40

08:20 Targu Secuiesc 08:20 Targu Secuiesc
10:50

03:00 Targu Secuiesc 03:00 Bistrita
10:50

08:20 Brasov 08:20 Brasov
11:00

03:00 Brasov 03:00 Beclean
11:00

08:20 Fagaras 08:20 Fagaras
11:10

03:00 Fagaras 03:00 Dej
11:10

08:20 Sibiu 08:20 Sibiu
11:20

03:00 Gherla 03:00 Sibiu
11:20

08:20 Sebes 08:20 Sebes
11:25

03:00 Sebes
11:25

08:20 Alba Iulia 08:20 Alba Iulia
11:30

03:00 Alba Iulia
11:30

08:20 Teius 08:20 Teius
11:35

03:00 Teius
11:35

08:20 Aiud 08:20 Aiud
11:40

03:00 Aiud
11:40

08:20 Targu Mures 08:20 Targu Mures
11:50

03:00 Targu Mures
11:50

08:20 Turda 08:20 Turda
12:00

03:00 Turda
12:00

08:20 Gherla
13:00

08:20 Cluj Napoca
13:30

03:00 Cluj Napoca
13:30

08:20 Bontida
13:50

03:00 Bontida
13:55

08:20 Baia Mare
14:00

03:00 Baia Mare
14:00

08:20 Satu Mare
14:10

03:00 Satu Mare
14:10

08:20 Zalau
14:20

08:20 Huedin
14:30

08:20 Alesd
14:40

03:00 Zalau
15:00

03:00 Huedin
16:00

08:20 Oradea
16:50

03:00 Alesd
17:00

03:00 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.