La adresa - Mersul autobuzelor Pirna Germania

La adresa

Pirna, Germania

Adresă: Pirna

Plecări
Ora Către
18:40
17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:30 Unirea 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:15 Turda 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca
20:00
18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:45 Buzau 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:40 Focsani 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 19:35 Marasesti 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:50 Husi 19:30 Adjud 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov
Sosiri
De la Ora

07:05 Tulcea
05:40

07:05 Braila
05:45

07:05 Galati
05:50

07:05 Tecuci 07:05 Giurgiu 07:05 Constanta 07:05 Giurgiu 07:05 Constanta
06:00

06:00 Tulcea 06:00 Giurgiu 06:00 Constanta
06:00

07:05 Barlad
06:05

07:05 Turnu Magurele 07:05 Turnu Magurele 07:05 Husi
06:10

06:00 Braila 06:00 Turnu Magurele
06:10

07:05 Corabia 07:05 Corabia
06:20

06:00 Galati 06:00 Corabia
06:20

07:05 Alexandria 07:05 Mangalia 07:05 Buzau 07:05 Mangalia 07:05 Alexandria
06:30

06:00 Alexandria 06:00 Mangalia 06:00 Tecuci
06:30

07:05 Medgidia 07:05 Focsani 07:05 Medgidia 07:05 Filiasi 07:05 Filiasi
06:40

06:00 Medgidia 06:00 Barlad 06:00 Filiasi
06:40

07:05 Hirsova 07:05 Slatina (Olt) 07:05 Slatina (Olt) 07:05 Hirsova
06:50

06:00 Hirsova 06:00 Husi 06:00 Slatina (Olt)
06:50

07:05 Marasesti 07:05 Craiova 07:05 Craiova 07:05 Tandarei 07:05 Tandarei
07:00

06:00 Buzau 06:00 Craiova 06:00 Tandarei
07:00

07:05 Adjud
07:05

07:05 Filiasi 07:05 Sascut 07:05 Filiasi
07:10

06:00 Filiasi 06:00 Focsani
07:10

07:05 Rovinari 07:05 Rovinari
07:20

06:00 Marasesti 06:00 Rovinari
07:20

07:05 Isalnita 07:05 Isalnita
07:30

06:00 Adjud 06:00 Isalnita
07:30

07:05 Targu Carbunesti 07:05 Targu Carbunesti
07:40

06:00 Sascut 06:00 Targu Carbunesti
07:40

07:05 Motru 07:05 Bacau 07:05 Motru
07:45

06:00 Motru
07:45

07:05 Resita 07:05 Resita
07:50

06:00 Resita 06:00 Bacau
07:50

07:05 Caransebes 07:05 Caransebes
07:55

06:00 Caransebes
07:55

07:05 Roman 07:05 Lugoj 07:05 Slobozia 07:05 Lugoj 07:05 Slobozia
08:00

06:00 Lugoj 06:00 Slobozia 06:00 Roman
08:00

07:05 Timisoara 07:05 Vaslui 07:05 Timisoara
08:05

06:00 Timisoara
08:05

07:05 Bucuresti 07:05 Bucuresti 07:05 Negresti 07:05 Arad 07:05 Arad
08:10

06:00 Bucuresti 06:00 Vaslui 06:00 Arad
08:10

07:05 Iasi
08:15

07:05 Podu Iloaiei 07:05 Targu Jiu 07:05 Targu Jiu
08:20

06:00 Negresti 06:00 Targu Jiu
08:20

07:05 Petrosani 07:05 Petrosani 07:05 Deleni
08:25

06:00 Petrosani
08:25

07:05 Hirlau 07:05 Hateg 07:05 Hateg
08:30

06:00 Hateg 06:00 Iasi
08:30

07:05 Targu Frumos
08:35

07:05 Pascani 07:05 Calan 07:05 Calan
08:40

06:00 Calan 06:00 Podu Iloaiei
08:40

07:05 Motca
08:45

07:05 Hunedoara 07:05 Cristesti 07:05 Hunedoara
08:50

06:00 Deleni 06:00 Hunedoara
08:50

07:05 Timisesti
08:55

07:05 Deva 07:05 Pitesti 07:05 Deva 07:05 Dumbrava 07:05 Pitesti
09:00

06:00 Pitesti 06:00 Harlau 06:00 Deva
09:00

07:05 Targu Neamt
09:05

07:05 Ramnicu Sarat 07:05 Piatra Neamt 07:05 Ramnicu Sarat
09:10

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Targu Frumos
09:10

07:05 Bicaz
09:15

07:05 Campina 07:05 Campina
09:20

06:00 Campina 06:00 Pascani
09:20

07:05 Sinaia 07:05 Poiana Largului 07:05 Sinaia
09:30

06:00 Sinaia 06:00 Motca
09:30

07:05 Durau
09:35

07:05 Predeal 07:05 Toplita 07:05 Predeal
09:40

06:00 Predeal 06:00 Cristesti
09:40

07:05 Sfantu Gheorghe 07:05 Miercurea Ciuc 07:05 Brasov 07:05 Brasov
09:50

06:00 Brasov 06:00 Timisesti
09:50

07:05 Morareni
09:55

07:05 Targu Secuiesc 07:05 Targu Secuiesc 07:05 Reghin
10:00

06:00 Dumbrava 06:00 Targu Secuiesc
10:00

07:05 Sfantu Gheorghe 07:05 Sighisoara 07:05 Sfantu Gheorghe
10:05

06:00 Sfantu Gheorghe
10:05

07:05 Covasna 07:05 Covasna
10:10

06:00 Covasna 06:00 Targu Neamt
10:10

07:05 Targu Mures
10:15

07:05 Falticeni 07:05 Targu Ocna 07:05 Targu Ocna
10:20

06:00 Piatra Neamt 06:00 Targu Ocna
10:20

07:05 Suceava
10:25

07:05 Onesti 07:05 Dolhasca 07:05 Onesti
10:30

06:00 Bicaz 06:00 Onesti
10:30

07:05 Veresti
10:35

07:05 Darabani 07:05 Comanesti 07:05 Comanesti
10:40

06:00 Sovata 06:00 Comanesti
10:40

07:05 Botosani
10:45

07:05 Moinesti 07:05 Gura Humorului 07:05 Moinesti
10:50

06:00 Moinesti 06:00 Poiana Largului
10:50

07:05 Campulung Moldovenesc
10:55

07:05 Simeria 07:05 Iacobeni 07:05 Fagaras 07:05 Simeria 07:05 Fagaras
11:00

06:00 Simeria 06:00 Durau 06:00 Fagaras
11:00

06:00 Grinties
11:05

07:05 Vatra Dornei 07:05 Vestem 07:05 Vestem
11:10

06:00 Borsec 06:00 Vestem
11:10

07:05 Prundu Bargaului
11:15

06:00 Toplita
11:15

07:05 Ramnicu Valcea 07:05 Bistrita 07:05 Orastie 07:05 Ramnicu Valcea 07:05 Orastie
11:20

06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Orastie
11:20

07:05 Beclean
11:25

07:05 Dej 07:05 Sibiu 07:05 Sebes 07:05 Sibiu 07:05 Sebes
11:30

06:00 Sibiu 06:00 Sebes 06:00 Sfantu Gheorghe
11:30

07:05 Lancram 07:05 Miercurea Sibiului 07:05 Lancram 07:05 Miercurea Sibiului
11:40

06:00 Morareni 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram
11:40

07:05 Alba Iulia 07:05 Sighisoara 07:05 Alba Iulia 07:05 Sighisoara
11:50

06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara 06:00 Sighisoara
11:50

06:00 Targu Mures
11:55

07:05 Medias 07:05 Medias 07:05 Cluj Napoca
12:00

06:00 Medias 06:00 Falticeni
12:00

07:05 Gilau
12:05

06:00 Suceava
12:05

07:05 Huedin 07:05 Teius 07:05 Teius
12:10

06:00 Teius
12:10

07:05 Negreni
12:15

07:05 Aiud 07:05 Aiud 07:05 Alesd
12:20

06:00 Aiud
12:20

06:00 Stefanesti
12:25

07:05 Unirea 07:05 Unirea
12:30

06:00 Unirea 06:00 Botosani
12:30

06:00 Gura Humorului
12:35

07:05 Turda 07:05 Turda
12:40

06:00 Turda 06:00 Iacobeni
12:40

06:00 Borsa
12:45

06:00 Vatra Dornei
12:50

06:00 Prundu Bargaului
12:55

06:00 Bistrita
13:00

06:00 Beclean
13:05

06:00 Baia Mare
13:10

06:00 Dej
13:20

06:00 Cluj Napoca
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:40

06:00 Gilau
13:50

06:00 Huedin
13:55

07:05 Cluj Napoca 07:05 Cluj Napoca 07:05 Cluj Napoca 07:05 Cluj Napoca
14:00

06:00 Negreni 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca
14:00

06:00 Piatra Craiului
14:10

06:00 Beius
14:40

06:00 Alesd
14:50

06:00 Oradea
18:00

07:05 Oradea
18:30

06:00 Bors
18:30

07:05 Bors
19:00

07:05 Budapesta
23:00

06:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.