La adresa - Mersul autobuzelor Pirna Germania

La adresa

Pirna, Germania

Adresă: Pirna

Plecări
Ora Către
15:05
13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni
18:00
10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari
18:40
11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 19:00 Sascut 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 18:50 Bacau 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 18:40 Roman 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia
20:00
10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 13:20 Botosani 12:55 Vatra Dornei 11:25 Baia Mare 10:10 Gilau 07:30 Beius 04:00 Budapesta 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 17:55 Timisesti 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:50 Husi 19:30 Adjud 19:10 Vaslui 18:45 Deleni 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 13:10 Gura Humorului 11:50 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 13:30 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:45 Buzau 19:25 Sascut 19:05 Negresti 18:40 Hirlau 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 13:05 Campulung Moldovenesc 11:40 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:30 Oradea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 18:10 Motca 13:15 Petrosani 17:00 Targu Neamt 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:40 Focsani 19:20 Bacau 19:00 Iasi 14:00 Suceava 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 13:00 Iacobeni 11:30 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 06:00 Bors 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 18:00 Cristesti 13:00 Hateg 16:50 Piatra Neamt 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 19:35 Marasesti 19:15 Roman 18:50 Podu Iloaiei 13:25 Stefanesti
Sosiri
De la Ora

06:05 Tulcea
04:40

06:05 Braila
04:45

06:05 Galati
04:50

05:00 Tulcea 05:00 Giurgiu 05:00 Giurgiu
05:00

18:00 Aalborg
05:00

06:05 Tecuci 06:05 Giurgiu
05:00

05:00 Braila
05:05

06:05 Barlad
05:05

05:00 Turnu Magurele 05:00 Galati 05:00 Turnu Magurele
05:10

18:00 Randers
05:10

06:05 Turnu Magurele
05:10

05:00 Tecuci
05:15

05:00 Corabia 05:00 Corabia
05:20

18:00 Skive 18:00 Holstebro
05:20

06:05 Husi 06:05 Corabia
05:20

05:00 Alexandria 05:00 Alexandria
05:30

18:00 Viborg
05:30

06:05 Alexandria 06:05 Buzau
05:30

05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt)
05:40

18:00 Arhus
05:40

06:05 Focsani 06:05 Slatina (Olt)
05:40

07:05 Tulcea
05:40

07:05 Braila
05:45

18:00 Silkeborg
05:50

07:05 Galati
05:50

05:00 Craiova 05:00 Barlad 05:00 Constanta 05:00 Constanta 05:00 Craiova
06:00

18:00 Herning
06:00

06:05 Marasesti 06:05 Constanta 06:05 Craiova
06:00

07:05 Tecuci 07:05 Giurgiu 07:05 Constanta 07:05 Constanta 07:05 Giurgiu
06:00

06:00 Tulcea 06:00 Giurgiu 06:00 Constanta
06:00

05:00 Mangalia 05:00 Mangalia
06:05

06:05 Adjud 06:05 Mangalia
06:05

07:05 Barlad
06:05

05:00 Husi 05:00 Filiasi 05:00 Filiasi
06:10

18:00 Vejle
06:10

06:05 Filiasi
06:10

07:05 Turnu Magurele 07:05 Turnu Magurele 07:05 Husi
06:10

06:00 Braila 06:00 Turnu Magurele
06:10

05:00 Medgidia 05:00 Medgidia
06:15

06:05 Medgidia
06:15

05:00 Rovinari 05:00 Hirsova 05:00 Hirsova 05:00 Rovinari
06:20

06:05 Rovinari 06:05 Hirsova 06:05 Sascut
06:20

07:05 Corabia 07:05 Corabia
06:20

06:00 Galati 06:00 Corabia
06:20

05:00 Tandarei 05:00 Tandarei
06:25

06:05 Tandarei
06:25

05:00 Isalnita 05:00 Slobozia 05:00 Slobozia 05:00 Isalnita 05:00 Buzau
06:30

06:05 Isalnita 06:05 Slobozia
06:30

07:05 Alexandria 07:05 Mangalia 07:05 Buzau 07:05 Mangalia 07:05 Alexandria
06:30

06:00 Alexandria 06:00 Mangalia 06:00 Tecuci
06:30

05:00 Focsani
06:35

05:00 Marasesti 05:00 Targu Carbunesti 05:00 Targu Carbunesti
06:40

06:05 Targu Carbunesti
06:40

07:05 Focsani 07:05 Medgidia 07:05 Filiasi 07:05 Filiasi 07:05 Medgidia
06:40

06:00 Medgidia 06:00 Barlad 06:00 Filiasi
06:40

05:00 Motru 05:00 Adjud 05:00 Motru
06:45

06:05 Motru 06:05 Bacau
06:45

05:00 Resita 05:00 Resita 05:00 Sascut
06:50

06:05 Resita
06:50

07:05 Hirsova 07:05 Slatina (Olt) 07:05 Slatina (Olt) 07:05 Hirsova
06:50

06:00 Hirsova 06:00 Husi 06:00 Slatina (Olt)
06:50

05:00 Caransebes 05:00 Bacau 05:00 Caransebes
06:55

06:05 Caransebes
06:55

05:00 Roman 05:00 Lugoj 05:00 Bucuresti 05:00 Bucuresti 05:00 Lugoj
07:00

18:00 Copenhagen
07:00

06:05 Roman 06:05 Bucuresti 06:05 Lugoj
07:00

07:05 Craiova 07:05 Tandarei 07:05 Tandarei 07:05 Craiova 07:05 Marasesti
07:00

06:00 Buzau 06:00 Craiova 06:00 Tandarei
07:00

05:00 Timisoara 05:00 Vaslui 05:00 Timisoara
07:05

06:05 Vaslui 06:05 Timisoara
07:05

07:05 Adjud
07:05

05:00 Arad 05:00 Negresti 05:00 Arad
07:10

18:00 Roskilde
07:10

06:05 Arad 06:05 Negresti
07:10

07:05 Filiasi 07:05 Sascut 07:05 Filiasi
07:10

06:00 Filiasi 06:00 Focsani
07:10

05:00 Iasi
07:15

06:05 Iasi
07:15

05:00 Podu Iloaiei 05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
07:20

18:00 Slagelse
07:20

06:05 Podu Iloaiei 06:05 Targu Jiu
07:20

07:05 Rovinari 07:05 Rovinari
07:20

06:00 Marasesti 06:00 Rovinari
07:20

05:00 Petrosani 05:00 Deleni 05:00 Petrosani
07:25

06:05 Deleni 06:05 Petrosani
07:25

05:00 Pitesti 05:00 Hateg 05:00 Hirlau 05:00 Hateg 05:00 Pitesti
07:30

18:00 Nyborg
07:30

06:05 Hirlau 06:05 Hateg 06:05 Pitesti
07:30

07:05 Isalnita 07:05 Isalnita
07:30

06:00 Adjud 06:00 Isalnita
07:30

05:00 Targu Frumos
07:35

06:05 Targu Frumos
07:35

05:00 Calan 05:00 Pascani 05:00 Calan
07:40

18:00 Svendborg
07:40

06:05 Pascani 06:05 Calan
07:40

07:05 Targu Carbunesti 07:05 Targu Carbunesti
07:40

06:00 Sascut 06:00 Targu Carbunesti
07:40

05:00 Motca
07:45

06:05 Motca
07:45

07:05 Motru 07:05 Bacau 07:05 Motru
07:45

06:00 Motru
07:45

05:00 Ploiesti 05:00 Ploiesti 05:00 Cristesti 05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara
07:50

18:00 Odense
07:50

06:05 Ploiesti 06:05 Hunedoara 06:05 Cristesti
07:50

07:05 Resita 07:05 Resita
07:50

06:00 Bacau 06:00 Resita
07:50

18:00 Fredericia
07:55

06:05 Timisesti
07:55

07:05 Caransebes 07:05 Caransebes
07:55

06:00 Caransebes
07:55

05:00 Deva 05:00 Deva 05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Timisesti
08:00

18:00 Kolding
08:00

06:05 Deva 06:05 Ramnicu Sarat 06:05 Dumbrava
08:00

07:05 Slobozia 07:05 Lugoj 07:05 Slobozia 07:05 Lugoj 07:05 Roman
08:00

06:00 Lugoj 06:00 Roman 06:00 Slobozia
08:00

05:00 Dumbrava
08:05

18:00 Esbjerg
08:05

06:05 Targu Neamt
08:05

07:05 Timisoara 07:05 Timisoara 07:05 Vaslui
08:05

06:00 Timisoara
08:05

05:00 Targu Neamt 05:00 Campina 05:00 Campina
08:10

18:00 Haderslev
08:10

06:05 Campina 06:05 Piatra Neamt
08:10

07:05 Bucuresti 07:05 Arad 07:05 Negresti 07:05 Arad 07:05 Bucuresti
08:10

06:00 Vaslui 06:00 Bucuresti 06:00 Arad
08:10

05:00 Piatra Neamt
08:15

18:00 Tonder
08:15

06:05 Bicaz
08:15

07:05 Iasi
08:15

05:00 Sinaia 05:00 Bicaz 05:00 Sinaia
08:20

18:00 Abenra
08:20

06:05 Sinaia
08:20

07:05 Targu Jiu 07:05 Targu Jiu 07:05 Podu Iloaiei
08:20

06:00 Negresti 06:00 Targu Jiu
08:20

05:00 Poiana Largului
08:25

18:00 Sonderborg
08:25

07:05 Petrosani 07:05 Deleni 07:05 Petrosani
08:25

06:00 Petrosani
08:25

05:00 Durau 05:00 Predeal 05:00 Predeal 05:00 Simeria 05:00 Simeria
08:30

18:00 Flensburg
08:30

06:05 Predeal 06:05 Simeria 06:05 Poiana Largului
08:30

07:05 Hirlau 07:05 Hateg 07:05 Hateg
08:30

06:00 Hateg 06:00 Iasi
08:30

18:00 Rendsburg
08:35

06:05 Durau
08:35

07:05 Targu Frumos
08:35

05:00 Orastie 05:00 Orastie 05:00 Borsec
08:40

18:00 Neumunster
08:40

06:05 Orastie 06:05 Toplita
08:40

07:05 Calan 07:05 Calan 07:05 Pascani
08:40

06:00 Calan 06:00 Podu Iloaiei
08:40

05:00 Toplita
08:45

06:05 Miercurea Ciuc
08:45

07:05 Motca
08:45

05:00 Sebes 05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Sebes
08:50

18:00 Rostock
08:50

06:05 Sebes 06:05 Sfantu Gheorghe
08:50

07:05 Hunedoara 07:05 Cristesti 07:05 Hunedoara
08:50

06:00 Deleni 06:00 Hunedoara
08:50

05:00 Sfantu Gheorghe
08:55

18:00 Lubeck
08:55

06:05 Morareni
08:55

07:05 Timisesti
08:55

05:00 Brasov 05:00 Lancram 05:00 Morareni 05:00 Lancram 05:00 Brasov
09:00

18:00 Hamburg
09:00

06:05 Reghin 06:05 Lancram 06:05 Brasov
09:00

07:05 Pitesti 07:05 Dumbrava 07:05 Deva 07:05 Pitesti 07:05 Deva
09:00

06:00 Harlau 06:00 Pitesti 06:00 Deva
09:00

05:00 Reghin
09:05

18:00 Berlin
09:05

06:05 Medias
09:05

07:05 Targu Neamt
09:05

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Medias
09:10

18:00 Vetschau
09:10

06:05 Sighisoara 06:05 Targu Secuiesc
09:10

07:05 Ramnicu Sarat 07:05 Piatra Neamt 07:05 Ramnicu Sarat
09:10

06:00 Targu Frumos 06:00 Ramnicu Sarat
09:10

05:00 Sighisoara
09:15

06:05 Targu Mures
09:15

07:05 Bicaz
09:15

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe
09:20

06:05 Falticeni 06:05 Sfantu Gheorghe
09:20

07:05 Campina 07:05 Campina
09:20

06:00 Pascani 06:00 Campina
09:20

06:05 Suceava
09:25

05:00 Covasna 05:00 Covasna 05:00 Alba Iulia 05:00 Alba Iulia
09:30

06:05 Covasna 06:05 Alba Iulia
09:30

07:05 Poiana Largului 07:05 Sinaia 07:05 Sinaia
09:30

06:00 Motca 06:00 Sinaia
09:30

07:05 Durau
09:35

05:00 Targu Ocna 05:00 Teius 05:00 Teius 05:00 Targu Ocna
09:40

06:05 Teius 06:05 Targu Ocna
09:40

07:05 Predeal 07:05 Toplita 07:05 Predeal
09:40

06:00 Cristesti 06:00 Predeal
09:40

06:05 Botosani
09:45

05:00 Aiud 05:00 Onesti 05:00 Onesti 05:00 Aiud
09:50

06:05 Gura Humorului 06:05 Onesti 06:05 Aiud
09:50

07:05 Sfantu Gheorghe 07:05 Miercurea Ciuc 07:05 Brasov 07:05 Brasov
09:50

06:00 Timisesti 06:00 Brasov
09:50

06:05 Campulung Moldovenesc
09:55

07:05 Morareni
09:55

05:00 Targu Mures 05:00 Comanesti 05:00 Comanesti 05:00 Unirea 05:00 Unirea
10:00

06:05 Comanesti 06:05 Unirea 06:05 Iacobeni
10:00

07:05 Targu Secuiesc 07:05 Targu Secuiesc 07:05 Reghin
10:00

06:00 Dumbrava 06:00 Targu Secuiesc
10:00

05:00 Falticeni
10:05

07:05 Sfantu Gheorghe 07:05 Sighisoara 07:05 Sfantu Gheorghe
10:05

06:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti 05:00 Turda 05:00 Turda 05:00 Suceava
10:10

06:05 Moinesti 06:05 Turda 06:05 Vatra Dornei
10:10

07:05 Covasna 07:05 Covasna
10:10

06:00 Covasna 06:00 Targu Neamt
10:10

05:00 Dolhasca
10:15

06:05 Prundu Bargaului
10:15

07:05 Targu Mures
10:15

05:00 Fagaras 05:00 Veresti 05:00 Fagaras
10:20

06:05 Bistrita 06:05 Fagaras
10:20

07:05 Falticeni 07:05 Targu Ocna 07:05 Targu Ocna
10:20

06:00 Piatra Neamt 06:00 Targu Ocna
10:20

05:00 Darabani
10:25

06:05 Beclean
10:25

07:05 Suceava
10:25

05:00 Vestem 05:00 Vestem 05:00 Botosani
10:30

06:05 Dej 06:05 Vestem
10:30

07:05 Onesti 07:05 Dolhasca 07:05 Onesti
10:30

06:00 Bicaz 06:00 Onesti
10:30

05:00 Gura Humorului
10:35

07:05 Veresti
10:35

05:00 Campulung Moldovenesc
10:40

07:05 Comanesti 07:05 Darabani 07:05 Comanesti
10:40

06:00 Sovata 06:00 Comanesti
10:40

05:00 Iacobeni
10:45

07:05 Botosani
10:45

05:00 Borsa
10:48

05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Ramnicu Valcea
10:50

06:05 Ramnicu Valcea
10:50

07:05 Moinesti 07:05 Gura Humorului 07:05 Moinesti
10:50

06:00 Moinesti 06:00 Poiana Largului
10:50

07:05 Campulung Moldovenesc
10:55

05:00 Sibiu 05:00 Sibiu 05:00 Vatra Dornei
11:00

18:00 Cottbus
11:00

06:05 Sibiu
11:00

07:05 Simeria 07:05 Iacobeni 07:05 Fagaras 07:05 Simeria 07:05 Fagaras
11:00

06:00 Simeria 06:00 Durau 06:00 Fagaras
11:00

05:00 Prundu Bargaului
11:05

18:00 Dresda
11:05

06:00 Grinties
11:05

05:00 Bistrita 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Miercurea Sibiului
11:10

06:05 Miercurea Sibiului
11:10

07:05 Vestem 07:05 Vestem 07:05 Vatra Dornei
11:10

06:00 Borsec 06:00 Vestem
11:10

05:00 Beclean
11:15

07:05 Prundu Bargaului
11:15

06:00 Toplita
11:15

05:00 Baia Mare 05:00 Sighisoara 05:00 Sighisoara
11:20

06:05 Sighisoara
11:20

07:05 Ramnicu Valcea 07:05 Bistrita 07:05 Orastie 07:05 Ramnicu Valcea 07:05 Orastie
11:20

06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Orastie
11:20

05:00 Dej
11:25

07:05 Beclean
11:25

05:00 Medias 05:00 Cluj Napoca 05:00 Medias
11:30

06:05 Cluj Napoca 06:05 Medias
11:30

07:05 Sebes 07:05 Sibiu 07:05 Sebes 07:05 Dej 07:05 Sibiu
11:30

06:00 Sibiu 06:00 Sebes 06:00 Sfantu Gheorghe
11:30

07:05 Miercurea Sibiului 07:05 Lancram 07:05 Miercurea Sibiului 07:05 Lancram
11:40

06:00 Morareni 06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Lancram
11:40

07:05 Sighisoara 07:05 Alba Iulia 07:05 Sighisoara 07:05 Alba Iulia
11:50

06:00 Alba Iulia 06:00 Sighisoara 06:00 Sighisoara
11:50

06:00 Targu Mures
11:55

05:00 Cluj Napoca
12:00

06:05 Cluj Napoca
12:00

07:05 Medias 07:05 Medias 07:05 Cluj Napoca
12:00

06:00 Medias 06:00 Falticeni
12:00

06:05 Gilau
12:05

07:05 Gilau
12:05

06:00 Suceava
12:05

06:05 Huedin
12:10

07:05 Huedin 07:05 Teius 07:05 Teius
12:10

06:00 Teius
12:10

06:05 Negreni
12:15

07:05 Negreni
12:15

06:05 Alesd
12:20

07:05 Aiud 07:05 Aiud 07:05 Alesd
12:20

06:00 Aiud
12:20

06:00 Stefanesti
12:25

05:00 Gilau
12:30

07:05 Unirea 07:05 Unirea
12:30

06:00 Unirea 06:00 Botosani
12:30

06:00 Gura Humorului
12:35

05:00 Huedin
12:40

07:05 Turda 07:05 Turda
12:40

06:00 Turda 06:00 Iacobeni
12:40

06:00 Borsa
12:45

06:00 Vatra Dornei
12:50

06:00 Prundu Bargaului
12:55

05:00 Negreni
13:00

06:00 Bistrita
13:00

05:00 Piatra Craiului
13:05

06:00 Beclean
13:05

06:00 Baia Mare
13:10

06:00 Dej
13:20

06:00 Cluj Napoca
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:40

06:00 Gilau
13:50

06:00 Huedin
13:55

05:00 Alesd
14:00

07:05 Cluj Napoca 07:05 Cluj Napoca 07:05 Cluj Napoca 07:05 Cluj Napoca
14:00

06:00 Negreni 06:00 Cluj Napoca 06:00 Cluj Napoca
14:00

06:00 Piatra Craiului
14:10

06:00 Beius
14:40

06:00 Alesd
14:50

05:00 Oradea
15:00

05:00 Bors
16:00

06:00 Oradea
18:00

06:05 Oradea
18:30

07:05 Oradea
18:30

06:00 Bors
18:30

06:05 Bors
18:40

07:05 Bors
19:00

07:05 Budapesta
23:00

06:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.