La adresa - Mersul autobuzelor Pforzheim Germania

La adresa

Pforzheim, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:40
10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 08:00 Oradea 11:00 Turda 17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 09:00 Nasaud 18:30 Targu Frumos 19:20 Harlau 12:00 Dej 17:00 Bicaz 19:00 Botosani 13:00 Sibiu 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 20:00 Saveni 10:20 Cluj Napoca 16:00 Campulung Moldovenesc 08:30 Alesd 07:00 Beclean 18:00 Pascani 19:00 Cotnari 10:00 Zalau 16:00 Praid 18:00 Suceava 11:30 Sebes 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 12:00 Dej 11:35 Ludus 19:00 Botosani 09:40 Floresti 14:00 Vatra Dornei 03:55 Schwechat 05:00 Gherla 16:00 Targu Neamt 18:00 Girov 08:00 Oradea 14:00 Fagaras 17:00 Gura Humorului 10:00 Deva 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 10:00 Zalau 11:20 Campia Turzii 18:00 Suceava 09:30 Gilau 12:00 Bistrita 19:00 Iasi 04:00 Oradea 14:00 Reghin 17:30 Piatra Neamt 20:00 Saveni 13:30 Avrig 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius
15:20
07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 15:11 Falticeni 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita
16:00
10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 04:00 Budapesta 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 05:00 Bors 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 06:00 Oradea 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu
Sosiri
De la Ora

18:00 Lugoj
01:00

18:00 Timisoara
02:30

18:00 Arad
03:45

09:20 Schwechat
03:50

11:20 Tulcea
04:00

11:20 Braila
04:30

09:30 Tulcea
04:50

09:20 Focsani 09:20 Braila 09:20 Focsani
05:00

09:30 Giurgiu 09:30 Giurgiu 09:30 Braila
05:00

11:20 Galati
05:00

09:30 Turnu Magurele 09:30 Galati 09:30 Turnu Magurele
05:10

09:20 Tecuci 09:20 Tecuci
05:20

09:30 Corabia 09:30 Tecuci 09:30 Corabia
05:20

09:20 Galati
05:30

09:30 Alexandria 09:30 Alexandria 09:30 Barlad
05:30

09:20 Marasesti 09:20 Marasesti
05:40

09:30 Husi 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Slatina (Olt)
05:40

09:30 Buzau
05:45

09:30 Focsani
05:50

09:20 Adjud 09:20 Barlad 09:20 Saveni 09:20 Adjud 09:20 Saveni
06:00

09:30 Craiova 09:30 Marasesti 09:30 Constanta 09:30 Craiova 09:30 Constanta
06:00

11:20 Constanta 11:20 Giurgiu 11:20 Constanta 11:20 Giurgiu 11:20 Tecuci
06:00

09:30 Mangalia 09:30 Mangalia
06:05

09:20 Husi
06:10

09:30 Filiasi 09:30 Adjud 09:30 Filiasi
06:10

11:20 Turnu Magurele 11:20 Barlad 11:20 Turnu Magurele
06:10

09:30 Medgidia 09:30 Medgidia
06:15

09:30 Hirsova 09:30 Rovinari 09:30 Hirsova 09:30 Rovinari
06:20

11:20 Corabia 11:20 Husi 11:20 Corabia
06:20

09:30 Tandarei 09:30 Tandarei
06:25

09:20 Botosani 09:20 Botosani
06:30

09:30 Isalnita 09:30 Slobozia 09:30 Sascut 09:30 Isalnita 09:30 Slobozia
06:30

11:20 Alexandria 11:20 Buzau 11:20 Alexandria 11:20 Mangalia 11:20 Mangalia
06:30

09:30 Targu Carbunesti 09:30 Targu Carbunesti
06:40

11:20 Filiasi 11:20 Medgidia 11:20 Medgidia 11:20 Filiasi 11:20 Focsani
06:40

09:30 Motru 09:30 Motru
06:45

09:30 Resita 09:30 Resita 09:30 Bacau
06:50

11:20 Hirsova 11:20 Slatina (Olt) 11:20 Marasesti 11:20 Slatina (Olt) 11:20 Hirsova
06:50

09:30 Caransebes 09:30 Roman 09:30 Caransebes
06:55

11:20 Adjud
06:55

09:20 Vaslui 09:20 Harlau 09:20 Iasi 09:20 Iasi 09:20 Harlau
07:00

09:30 Lugoj 09:30 Lugoj 09:30 Vaslui 09:30 Bucuresti 09:30 Bucuresti
07:00

11:20 Sascut 11:20 Tandarei 11:20 Craiova 11:20 Craiova 11:20 Tandarei
07:00

09:30 Timisoara 09:30 Timisoara
07:05

11:20 Bacau
07:05

09:30 Negresti 09:30 Arad 09:30 Arad
07:10

11:20 Filiasi 11:20 Filiasi 11:20 Roman
07:10

09:20 Cotnari 09:20 Cotnari
07:15

11:20 Vaslui
07:15

09:30 Iasi 09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu
07:20

11:20 Negresti 11:20 Rovinari 11:20 Rovinari
07:20

09:30 Petrosani 09:30 Petrosani
07:25

09:20 Targu Frumos 09:20 Suceava 09:20 Targu Frumos 09:20 Suceava
07:30

09:30 Hateg 09:30 Pitesti 09:30 Hateg 09:30 Pitesti 09:30 Podu Iloaiei
07:30

11:20 Isalnita 11:20 Iasi 11:20 Isalnita
07:30

09:30 Deleni
07:35

11:20 Podu Iloaiei
07:35

09:30 Calan 09:30 Calan 09:30 Hirlau
07:40

11:20 Targu Carbunesti 11:20 Deleni 11:20 Targu Carbunesti
07:40

11:20 Motru 11:20 Harlau 11:20 Motru
07:45

09:30 Hunedoara 09:30 Ploiesti 09:30 Hunedoara 09:30 Ploiesti
07:50

11:20 Resita 11:20 Resita 11:20 Targu Frumos
07:50

09:30 Targu Frumos
07:55

11:20 Caransebes 11:20 Pascani 11:20 Caransebes
07:55

09:20 Pascani 09:20 Targu Ocna 09:20 Negresti 09:20 Pascani 09:20 Targu Ocna
08:00

09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Deva 09:30 Pascani 09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Deva
08:00

11:20 Lugoj 11:20 Motca 11:20 Slobozia 11:20 Lugoj 11:20 Slobozia
08:00

11:20 Timisoara 11:20 Timisoara
08:05

09:30 Campina 09:30 Motca 09:30 Campina
08:10

11:20 Cristesti 11:20 Arad 11:20 Bucuresti 11:20 Bucuresti 11:20 Arad
08:10

09:30 Cristesti
08:15

11:20 Timisesti
08:15

09:30 Timisesti 09:30 Sinaia 09:30 Sinaia
08:20

11:20 Targu Jiu 11:20 Dumbrava 11:20 Targu Jiu
08:20

09:30 Dumbrava
08:25

11:20 Petrosani 11:20 Petrosani
08:25

09:30 Predeal 09:30 Targu Neamt 09:30 Simeria 09:30 Predeal 09:30 Simeria
08:30

11:20 Hateg 11:20 Targu Neamt 11:20 Hateg
08:30

11:20 Piatra Neamt
08:35

09:30 Orastie 09:30 Orastie
08:40

11:20 Calan 11:20 Calan 11:20 Bicaz
08:40

11:20 Poiana Largului
08:45

09:30 Sebes 09:30 Piatra Neamt 09:30 Sebes
08:50

11:20 Durau 11:20 Hunedoara 11:20 Hunedoara
08:50

11:20 Borsec
08:55

09:20 Comanesti 09:20 Comanesti 09:20 Roman
09:00

09:30 Lancram 09:30 Brasov 09:30 Lancram 09:30 Brasov 09:30 Bicaz
09:00

11:20 Deva 11:20 Pitesti 11:20 Deva 11:20 Toplita 11:20 Pitesti
09:00

11:20 Miercurea Ciuc
09:05

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Secuiesc 09:30 Poiana Largului
09:10

11:20 Ramnicu Sarat 11:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Ramnicu Sarat
09:10

11:20 Morareni
09:15

09:20 Girov 09:20 Girov
09:20

09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Durau
09:20

11:20 Campina 11:20 Reghin 11:20 Campina
09:20

09:30 Toplita
09:25

11:20 Medias
09:25

09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Covasna 09:30 Alba Iulia 09:30 Covasna 09:30 Alba Iulia
09:30

11:20 Sinaia 11:20 Sighisoara 11:20 Sinaia
09:30

09:30 Sfantu Gheorghe
09:35

11:20 Targu Mures
09:35

09:30 Morareni
09:38

09:30 Targu Ocna 09:30 Teius 09:30 Targu Ocna 09:30 Teius
09:40

11:20 Falticeni 11:20 Predeal 11:20 Predeal
09:40

09:30 Reghin
09:41

09:30 Medias
09:44

11:20 Suceava
09:45

09:30 Sighisoara
09:48

09:30 Aiud 09:30 Onesti 09:30 Aiud 09:30 Onesti
09:50

11:20 Brasov 11:20 Veresti 11:20 Brasov
09:50

09:30 Targu Mures
09:55

11:20 Darabani
09:55

09:20 Gura Humorului 09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Piatra Neamt 09:20 Targu Neamt 09:20 Miercurea Ciuc 09:20 Bacau 09:20 Piatra Neamt 09:20 Gura Humorului 09:20 Targu Neamt
10:00

09:30 Comanesti 09:30 Unirea 09:30 Falticeni 09:30 Comanesti 09:30 Unirea
10:00

11:20 Targu Secuiesc 11:20 Botosani 11:20 Targu Secuiesc
10:00

09:30 Suceava
10:05

11:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Gura Humorului
10:05

09:30 Moinesti 09:30 Turda 09:30 Moinesti 09:30 Turda
10:10

11:20 Campulung Moldovenesc 11:20 Covasna 11:20 Covasna
10:10

11:20 Iacobeni
10:15

09:30 Fagaras 09:30 Fagaras
10:20

11:20 Targu Ocna 11:20 Borsa 11:20 Targu Ocna
10:20

11:20 Vatra Dornei
10:25

09:20 Bicaz 09:20 Bicaz
10:30

09:30 Vestem 09:30 Vestem 09:30 Botosani
10:30

11:20 Prundu Bargaului 11:20 Onesti 11:20 Onesti
10:30

11:20 Beclean
10:35

09:30 Gura Humorului
10:40

11:20 Baia Mare 11:20 Comanesti 11:20 Comanesti
10:40

11:20 Dej
10:45

09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Ramnicu Valcea
10:50

11:20 Moinesti 11:20 Moinesti
10:50

09:30 Campulung Moldovenesc
10:55

11:20 Cluj Napoca
10:55

09:20 Odorheiu Secuiesc 09:20 Onesti 09:20 Campulung Moldovenesc 09:20 Campulung Moldovenesc 09:20 Odorheiu Secuiesc
11:00

09:30 Sibiu 09:30 Iacobeni 09:30 Sibiu
11:00

11:20 Simeria 11:20 Fagaras 11:20 Simeria 11:20 Cluj Napoca 11:20 Fagaras
11:00

09:30 Vatra Dornei
11:05

09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Prundu Bargaului
11:10

11:20 Vestem 11:20 Vestem
11:10

09:30 Bistrita 09:30 Sighisoara 09:30 Sighisoara
11:20

11:20 Orastie 11:20 Ramnicu Valcea 11:20 Orastie 11:20 Ramnicu Valcea
11:20

09:30 Medias 09:30 Beclean 09:30 Medias
11:30

11:20 Sibiu 11:20 Sebes 11:20 Sibiu 11:20 Sebes
11:30

09:30 Dej
11:40

11:20 Lancram 11:20 Miercurea Sibiului 11:20 Lancram 11:20 Miercurea Sibiului
11:40

09:30 Cluj Napoca
11:45

11:20 Alba Iulia 11:20 Sighisoara 11:20 Alba Iulia 11:20 Sighisoara
11:50

18:00 Bucuresti
12:00

09:20 Medias 09:20 Targu Secuiesc 09:20 Praid 09:20 Vatra Dornei 09:20 Vatra Dornei 09:20 Medias 09:20 Praid
12:00

09:30 Cluj Napoca
12:00

11:20 Gilau 11:20 Medias 11:20 Medias
12:00

11:20 Teius 11:20 Teius
12:10

11:20 Aiud 11:20 Aiud
12:20

11:20 Unirea 11:20 Unirea
12:30

11:20 Turda 11:20 Turda
12:40

09:20 Blaj 09:20 Reghin 09:20 Blaj 09:20 Sfantu Gheorghe 09:20 Reghin
13:00

11:20 Huedin
13:00

09:30 Gilau
13:15

18:00 Pitesti
13:30

09:30 Huedin
13:30

09:30 Negreni
13:50

09:20 Fagaras 09:20 Teius 09:20 Fagaras 09:20 Teius 09:20 Brasov
14:00

11:20 Cluj Napoca 11:20 Cluj Napoca 11:20 Negreni 11:20 Cluj Napoca 11:20 Cluj Napoca
14:00

18:00 Slatina (Olt)
15:00

09:20 Alba Iulia 09:20 Sighisoara 09:20 Avrig 09:20 Alba Iulia 09:20 Avrig
15:00

11:20 Piatra Craiului
15:00

09:20 Sibiu 09:20 Sibiu
15:30

11:20 Beius
15:30

18:00 Craiova
16:00

09:20 Dej 09:20 Bistrita 09:20 Zlatna 09:20 Targu Mures 09:20 Dej 09:20 Bistrita 09:20 Zlatna
16:00

11:20 Alesd
16:00

09:20 Sebes 09:20 Ludus 09:20 Sebes
16:30

09:30 Alesd
16:55

09:20 Abrud 09:20 Nasaud 09:20 Abrud 09:20 Campia Turzii 09:20 Nasaud
17:00

09:20 Turda 09:20 Beclean 09:20 Beclean
17:30

09:20 Deva 09:20 Gherla 09:20 Zalau 09:20 Cluj Napoca 09:20 Brad 09:20 Gherla 09:20 Deva 09:20 Brad 09:20 Zalau
18:00

09:30 Oradea
18:00

09:20 Floresti
18:30

09:30 Bors
18:30

11:20 Oradea
18:30

11:20 Bors
18:40

09:20 Gilau
19:00

18:00 Targu Jiu
20:00

09:20 Huedin
20:00

18:00 Motru
21:00

09:20 Alesd
21:00

18:00 Drobeta Turnu Severin
22:00

09:20 Arad 09:20 Oradea 09:20 Oradea 09:20 Arad 09:20 Oradea 09:20 Oradea 09:20 Oradea
22:00

18:00 Orsova
22:30

11:20 Budapesta
23:00

18:00 Caransebes
23:59

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.