La adresa - Mersul autobuzelor Passau Germania

La adresa

Passau, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:10 Danytur
19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 18:20 Marasesti 08:00 Oradea 15:00 Miercurea Ciuc 17:00 Gura Humorului 11:00 Teius 09:00 Nasaud 09:00 Brad 19:00 Focsani 18:00 Pascani 17:00 Targu Ocna 10:00 Zalau 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 18:00 Adjud 20:00 Saveni 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Campulung Moldovenesc 10:30 Alba Iulia 07:00 Beclean 08:00 Arad 18:40 Tecuci 16:00 Targu Neamt 16:00 Comanesti 08:00 Oradea 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 19:00 Focsani 12:00 Dej 17:00 Targu Ocna 19:00 Botosani 13:00 Medias 14:00 Vatra Dornei 10:00 Zlatna 05:00 Gherla 19:00 Iasi 18:20 Marasesti 14:00 Reghin 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 18:40 Tecuci 10:00 Zalau 16:00 Comanesti 18:00 Suceava 12:00 Blaj 12:00 Bistrita 09:30 Abrud 04:00 Oradea 18:30 Targu Frumos 18:00 Adjud 12:00 Dej 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
14:50
14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita
15:20 Danytur
11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 10:20 Cluj Napoca 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 09:40 Floresti 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
15:20 Danytur
02:30 Viena
17:20
16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg
18:00
17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi
19:50
13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:05 Husi 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 12:40 Dej 17:20 Medgidia 14:30 Craiova 16:40 Harsova 12:05 Gilau 16:00 Pitesti 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 15:40 Predeal 13:10 Hateg 15:55 Iasi 15:00 Buzau 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:30 Adjud 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 14:00 Pascani 12:15 Aiud 13:30 Radauti 12:35 Sibiu 13:00 Prundu Bargaului 12:55 Covasna 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:05 Moinesti 12:30 Gherla 17:10 Calarasi 13:30 Bumbesti Jiu 16:30 Lehliu 12:10 Salonta 15:55 Ramnicu Valcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 15:30 Campina 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:45 Ramnicu Sarat 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:25 Bacau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 13:55 Targu Neamt 12:20 Teius 13:20 Gura Humorului 12:40 Fagaras 12:55 Nasaud 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:00 Comanesti 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 15:10 Giurgiu 16:20 Tandarei 12:20 Chisineu Cris 15:50 Targoviste 12:55 Deva 16:20 Faurei 15:20 Urziceni 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:40 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:20 Roman 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 13:50 Falticeni 12:25 Alba Iulia 13:10 Campulung Moldovenesc 12:45 Brasov 12:50 Bistrita 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 15:00 Alexandria 16:10 Bucuresti 12:30 Arad 15:45 Sinaia 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 15:10 Ploiesti 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:35 Marasesti 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 14:10 Targu Frumos 12:10 Targu Mures 13:40 Suceava 12:30 Sebes 13:05 Vatra Dornei 12:50 Targu Secuiesc 12:45 Beclean
Sosiri
De la Ora

06:00 Constanta
00:05

06:00 Mangalia
00:10

06:00 Medgidia
00:15

06:00 Cernavoda
00:30

06:00 Giurgiu
01:00

06:00 Alexandria
01:05

06:00 Fetesti
01:10

01:00 Tulcea 01:00 Tulcea 01:00 Tulcea
01:15

03:10 Tulcea 03:10 Tulcea 03:10 Tulcea 03:10 Tulcea
01:15

04:00 Tulcea 04:00 Tulcea 04:00 Tulcea 04:00 Tulcea
01:15

06:00 Braila
01:20

01:00 Braila 01:00 Braila 01:00 Braila
01:20

03:10 Braila 03:10 Braila 03:10 Braila 03:10 Braila
01:20

04:00 Braila 04:00 Braila 04:00 Braila 04:00 Braila
01:20

06:00 Tulcea
01:30

06:00 Calarasi
02:00

01:00 Mangalia
02:00

03:10 Mangalia
02:00

06:00 Galati
02:10

06:00 Slobozia
03:00

01:00 Constanta 01:00 Galati 01:00 Galati 01:00 Galati
03:00

03:10 Constanta 03:10 Galati 03:10 Galati 03:10 Galati 03:10 Galati
03:00

04:00 Galati 04:00 Galati 04:00 Galati 04:00 Galati
03:00

06:00 Tecuci
03:10

01:00 Medgidia
03:10

06:00 Ramnicu Sarat
03:20

06:00 Barlad
03:30

01:00 Ianca 01:00 Ianca 01:00 Ianca
03:30

03:10 Ianca 03:10 Medgidia 03:10 Ianca 03:10 Ianca 03:10 Ianca
03:30

04:00 Ianca 04:00 Ianca 04:00 Ianca 04:00 Ianca
03:30

03:10 Calarasi
03:40
Danytur
08:30 Schwechat
03:50
Danytur
05:00 Schwechat 05:00 Schwechat
03:50

06:00 Husi
03:50

03:10 Cernavoda
03:50

03:10 Slobozia
03:55
Danytur
05:00 Viena
04:00

06:00 Bucuresti
04:00

01:00 Calarasi
04:00

03:10 Harsova
04:00

06:00 Buzau
04:10

01:00 Cernavoda
04:10

03:10 Lehliu
04:10

04:00 Mangalia
04:10

01:00 Slobozia
04:15

06:00 Focsani
04:20

01:00 Harsova
04:20

03:10 Tandarei
04:20

04:00 Constanta
04:20

06:00 Vaslui
04:30

01:00 Faurei 01:00 Faurei 01:00 Faurei
04:30

03:10 Faurei 03:10 Faurei 03:10 Faurei 03:10 Faurei
04:30

04:00 Faurei 04:00 Faurei 04:00 Medgidia 04:00 Faurei 04:00 Faurei
04:30

06:00 Harlau
04:40

01:00 Tecuci 01:00 Tecuci 01:00 Tecuci
04:40

03:10 Tecuci 03:10 Tecuci 03:10 Tecuci 03:10 Tecuci
04:40

04:00 Tecuci 04:00 Calarasi 04:00 Tecuci 04:00 Tecuci 04:00 Tecuci
04:40

01:00 Barlad 01:00 Barlad 01:00 Barlad
04:50

03:10 Barlad 03:10 Barlad 03:10 Barlad 03:10 Barlad
04:50

04:00 Cernavoda 04:00 Barlad 04:00 Barlad 04:00 Barlad 04:00 Barlad
04:50

04:00 Slobozia
04:55
Danytur
08:30 Focsani 08:30 Focsani 08:30 Braila
05:00
Danytur
05:00 Braila 05:00 Braila 05:00 Focsani
05:00

06:00 Roman
05:00

01:00 Lehliu
05:00

03:10 Bucuresti
05:00

04:00 Harsova
05:00

06:00 Adjud
05:10

01:00 Tandarei
05:10

03:10 Pitesti
05:10

04:00 Lehliu
05:10

06:00 Bacau
05:15
Danytur
08:30 Tecuci 08:30 Tecuci
05:20
Danytur
05:00 Tecuci
05:20

06:00 Slatina (Olt)
05:20

04:00 Tandarei
05:20

06:00 Radauti
05:25
Danytur
08:30 Galati
05:30
Danytur
05:00 Galati 05:00 Galati
05:30

06:00 Iasi
05:30

01:00 Husi 01:00 Husi 01:00 Husi
05:30

03:10 Husi 03:10 Husi 03:10 Husi 03:10 Husi
05:30

04:00 Husi 04:00 Husi 04:00 Husi 04:00 Husi 04:00 Bucuresti
05:30

06:00 Dorohoi
05:35
Danytur
08:30 Marasesti 08:30 Marasesti
05:40
Danytur
05:00 Marasesti
05:40

06:00 Targu Frumos
05:40

01:00 Vaslui 01:00 Vaslui 01:00 Vaslui
05:40

03:10 Vaslui 03:10 Vaslui 03:10 Vaslui 03:10 Vaslui
05:40

04:00 Vaslui 04:00 Vaslui 04:00 Pitesti 04:00 Vaslui 04:00 Vaslui
05:40

06:00 Targoviste
05:45

06:00 Urziceni
05:47

06:00 Ploiesti
05:50

04:00 Ramnicu Valcea
05:50

06:00 Targu Neamt
05:55

06:00 Buhusi
05:57

06:00 Roznov
05:58
Danytur
08:30 Saveni 08:30 Adjud 08:30 Barlad 08:30 Saveni 08:30 Adjud
06:00
Danytur
05:00 Saveni 05:00 Adjud 05:00 Barlad 05:00 Barlad
06:00

06:00 Piatra Neamt
06:00

01:00 Giurgiu 01:00 Iasi 01:00 Giurgiu 01:00 Iasi 01:00 Iasi 01:00 Giurgiu
06:00

03:10 Iasi 03:10 Giurgiu 03:10 Iasi 03:10 Giurgiu 03:10 Giurgiu 03:10 Iasi 03:10 Ramnicu Valcea 03:10 Iasi
06:00

04:00 Targoviste 04:00 Iasi 04:00 Giurgiu 04:00 Giurgiu 04:00 Iasi 04:00 Iasi 04:00 Giurgiu 04:00 Giurgiu 04:00 Iasi
06:00
Danytur
08:30 Husi
06:10
Danytur
05:00 Husi 05:00 Husi
06:10

06:00 Onesti
06:10

01:00 Alexandria 01:00 Alexandria 01:00 Alexandria 01:00 Podu Iloaiei 01:00 Podu Iloaiei 01:00 Podu Iloaiei
06:10

03:10 Alexandria 03:10 Podu Iloaiei 03:10 Alexandria 03:10 Alexandria 03:10 Podu Iloaiei 03:10 Podu Iloaiei 03:10 Podu Iloaiei
06:10

04:00 Alexandria 04:00 Alexandria 04:00 Podu Iloaiei 04:00 Alexandria 04:00 Podu Iloaiei 04:00 Alexandria 04:00 Podu Iloaiei 04:00 Podu Iloaiei 04:00 Sinaia
06:10

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele
06:15

03:10 Turnu Magurele 03:10 Turnu Magurele 03:10 Turnu Magurele
06:15

04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele
06:15

06:00 Botosani
06:20

01:00 Caracal 01:00 Caracal 01:00 Caracal 01:00 Harlau 01:00 Harlau 01:00 Harlau
06:20

03:10 Harlau 03:10 Harlau 03:10 Caracal 03:10 Harlau 03:10 Caracal 03:10 Harlau 03:10 Caracal
06:20

04:00 Harlau 04:00 Harlau 04:00 Caracal 04:00 Harlau 04:00 Caracal 04:00 Caracal 04:00 Predeal 04:00 Harlau 04:00 Caracal
06:20
Danytur
08:30 Botosani 08:30 Botosani
06:30
Danytur
05:00 Botosani
06:30

06:00 Pascani
06:30

01:00 Flamanzi 01:00 Flamanzi 01:00 Flamanzi 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt)
06:30

03:10 Flamanzi 03:10 Flamanzi 03:10 Slatina (Olt) 03:10 Flamanzi 03:10 Slatina (Olt) 03:10 Slatina (Olt) 03:10 Flamanzi 03:10 Targoviste
06:30

04:00 Slatina (Olt) 04:00 Flamanzi 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Flamanzi 04:00 Campina 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Flamanzi 04:00 Flamanzi 04:00 Slatina (Olt)
06:30

06:00 Craiova
06:40

01:00 Botosani 01:00 Botosani 01:00 Botosani
06:40

03:10 Sinaia 03:10 Botosani 03:10 Botosani 03:10 Botosani 03:10 Botosani
06:40

04:00 Urziceni 04:00 Botosani 04:00 Botosani 04:00 Botosani 04:00 Botosani
06:40

01:00 Saveni 01:00 Saveni 01:00 Saveni
06:45

03:10 Saveni 03:10 Saveni 03:10 Saveni 03:10 Saveni
06:45

04:00 Saveni 04:00 Saveni 04:00 Saveni 04:00 Saveni
06:45

06:00 Suceava
06:50

01:00 Darabani 01:00 Darabani 01:00 Darabani
06:50

03:10 Darabani 03:10 Predeal 03:10 Darabani 03:10 Darabani 03:10 Darabani
06:50

04:00 Darabani 04:00 Darabani 04:00 Darabani 04:00 Darabani 04:00 Ploiesti
06:50
Danytur
08:30 Vaslui 08:30 Harlau 08:30 Iasi 08:30 Iasi 08:30 Harlau
07:00
Danytur
05:00 Harlau 05:00 Iasi 05:00 Vaslui 05:00 Vaslui
07:00

06:00 Filiasi
07:00

01:00 Bucuresti 01:00 Craiova 01:00 Craiova 01:00 Dorohoi 01:00 Dorohoi 01:00 Dorohoi 01:00 Craiova
07:00

03:10 Dorohoi 03:10 Craiova 03:10 Dorohoi 03:10 Craiova 03:10 Craiova 03:10 Dorohoi 03:10 Campina 03:10 Dorohoi
07:00

04:00 Craiova 04:00 Craiova 04:00 Dorohoi 04:00 Dorohoi 04:00 Craiova 04:00 Buzau 04:00 Craiova 04:00 Dorohoi 04:00 Dorohoi
07:00

01:00 Vanatori 01:00 Vanatori 01:00 Vanatori 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi
07:10

03:10 Filiasi 03:10 Filiasi 03:10 Vanatori 03:10 Vanatori 03:10 Vanatori 03:10 Filiasi 03:10 Urziceni 03:10 Vanatori
07:10

04:00 Filiasi 04:00 Vanatori 04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Filiasi 04:00 Vanatori 04:00 Vanatori 04:00 Filiasi 04:00 Filiasi 04:00 Vanatori
07:10
Danytur
08:30 Cotnari 08:30 Cotnari
07:15
Danytur
05:00 Cotnari
07:15

06:00 Pitesti
07:20

01:00 Drobeta Turnu Severin 01:00 Drobeta Turnu Severin 01:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

03:10 Ploiesti 03:10 Drobeta Turnu Severin 03:10 Drobeta Turnu Severin 03:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

04:00 Focsani 04:00 Drobeta Turnu Severin 04:00 Drobeta Turnu Severin 04:00 Drobeta Turnu Severin 04:00 Drobeta Turnu Severin
07:20
Danytur
08:30 Suceava 08:30 Targu Frumos 08:30 Suceava 08:30 Targu Frumos
07:30
Danytur
05:00 Targu Frumos 05:00 Suceava
07:30

06:00 Targu Secuiesc
07:30

01:00 Pitesti 01:00 Rovinari 01:00 Rovinari 01:00 Rovinari
07:30

03:10 Rovinari 03:10 Buzau 03:10 Rovinari 03:10 Rovinari
07:30

04:00 Rovinari 04:00 Rovinari 04:00 Rovinari 04:00 Marasesti 04:00 Rovinari
07:30

01:00 Resita 01:00 Resita 01:00 Resita
07:40

03:10 Resita 03:10 Resita 03:10 Resita 03:10 Ramnicu Sarat
07:40

04:00 Resita 04:00 Resita 04:00 Resita 04:00 Adjud 04:00 Resita
07:40

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes 01:00 Caransebes
07:50

03:10 Caransebes 03:10 Caransebes 03:10 Caransebes 03:10 Focsani
07:50

04:00 Caransebes 04:00 Bacau 04:00 Caransebes 04:00 Caransebes 04:00 Caransebes
07:50
Danytur
08:30 Negresti 08:30 Targu Ocna 08:30 Pascani 08:30 Pascani 08:30 Targu Ocna
08:00
Danytur
05:00 Negresti 05:00 Negresti 05:00 Targu Ocna 05:00 Pascani
08:00

06:00 Brasov
08:00

01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu
08:00

03:10 Marasesti 03:10 Targu Jiu 03:10 Targu Jiu 03:10 Targu Jiu
08:00

04:00 Roman 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu
08:00

06:00 Bicaz
08:10

01:00 Bumbesti Jiu 01:00 Bumbesti Jiu 01:00 Bumbesti Jiu 01:00 Targoviste
08:10

03:10 Adjud 03:10 Bumbesti Jiu 03:10 Bumbesti Jiu 03:10 Bumbesti Jiu
08:10

04:00 Bumbesti Jiu 04:00 Bumbesti Jiu 04:00 Bumbesti Jiu 04:00 Targu Frumos 04:00 Bumbesti Jiu
08:10

06:00 Ramnicu Valcea
08:15

06:00 Falticeni
08:20

01:00 Petrosani 01:00 Sinaia 01:00 Petrosani 01:00 Petrosani
08:20

03:10 Petrosani 03:10 Bacau 03:10 Petrosani 03:10 Petrosani
08:20

04:00 Petrosani 04:00 Petrosani 04:00 Pascani 04:00 Petrosani 04:00 Petrosani
08:20

06:00 Gura Humorului
08:30

01:00 Hateg 01:00 Predeal 01:00 Hateg 01:00 Hateg 01:00 Poiana Largului 01:00 Poiana Largului 01:00 Poiana Largului
08:30

03:10 Poiana Largului 03:10 Hateg 03:10 Hateg 03:10 Poiana Largului 03:10 Poiana Largului 03:10 Roman 03:10 Poiana Largului 03:10 Hateg
08:30

04:00 Hateg 04:00 Hateg 04:00 Poiana Largului 04:00 Motca 04:00 Hateg 04:00 Poiana Largului 04:00 Hateg 04:00 Poiana Largului 04:00 Poiana Largului
08:30

01:00 Bicaz 01:00 Bicaz 01:00 Bicaz
08:35

03:10 Bicaz 03:10 Bicaz 03:10 Bicaz 03:10 Bicaz
08:35

04:00 Bicaz 04:00 Bicaz 04:00 Bicaz 04:00 Bicaz
08:35

06:00 Moinesti
08:40

01:00 Campina 01:00 Piatra Neamt 01:00 Hunedoara 01:00 Hunedoara 01:00 Piatra Neamt 01:00 Hunedoara 01:00 Piatra Neamt
08:40

03:10 Hunedoara 03:10 Hunedoara 03:10 Piatra Neamt 03:10 Piatra Neamt 03:10 Hunedoara 03:10 Piatra Neamt 03:10 Piatra Neamt 03:10 Targu Frumos
08:40

04:00 Piatra Neamt 04:00 Piatra Neamt 04:00 Targu Neamt 04:00 Hunedoara 04:00 Piatra Neamt 04:00 Hunedoara 04:00 Piatra Neamt 04:00 Hunedoara 04:00 Hunedoara
08:40

06:00 Fagaras
08:45

01:00 Deva 01:00 Deva 01:00 Deva 01:00 Urziceni
08:50

03:10 Pascani 03:10 Deva 03:10 Deva 03:10 Deva
08:50

04:00 Deva 04:00 Deva 04:00 Deva 04:00 Falticeni 04:00 Deva
08:50

03:10 Targu Neamt
08:55

04:00 Suceava
08:55
Danytur
08:30 Comanesti 08:30 Roman 08:30 Comanesti
09:00
Danytur
05:00 Roman 05:00 Roman 05:00 Comanesti
09:00

06:00 Comanesti
09:00

01:00 Ploiesti 01:00 Lugoj 01:00 Lugoj 01:00 Lugoj 01:00 Gheorgheni 01:00 Gheorgheni 01:00 Gheorgheni
09:00

03:10 Gheorgheni 03:10 Lugoj 03:10 Gheorgheni 03:10 Lugoj 03:10 Lugoj 03:10 Falticeni 03:10 Gheorgheni 03:10 Gheorgheni
09:00

04:00 Gheorgheni 04:00 Gheorgheni 04:00 Lugoj 04:00 Lugoj 04:00 Radauti 04:00 Gheorgheni 04:00 Lugoj 04:00 Gheorgheni 04:00 Lugoj
09:00

06:00 Targu Jiu
09:10

01:00 Timisoara 01:00 Timisoara 01:00 Sovata 01:00 Sovata 01:00 Timisoara 01:00 Sovata 01:00 Buzau
09:10

03:10 Sovata 03:10 Sovata 03:10 Timisoara 03:10 Timisoara 03:10 Sovata 03:10 Sovata 03:10 Suceava 03:10 Timisoara
09:10

04:00 Timisoara 04:00 Timisoara 04:00 Gura Humorului 04:00 Sovata 04:00 Sovata 04:00 Timisoara 04:00 Timisoara 04:00 Sovata 04:00 Sovata
09:10
Danytur
08:30 Girov 08:30 Girov
09:20
Danytur
05:00 Girov
09:20

06:00 Campulung Moldovenesc
09:20

01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Arad 01:00 Arad 01:00 Arad
09:20

03:10 Arad 03:10 Arad 03:10 Radauti 03:10 Arad
09:20

04:00 Arad 04:00 Arad 04:00 Arad 04:00 Arad 04:00 Campulung Moldovenesc
09:20

06:00 Targu Ocna
09:30

01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Chisineu Cris 01:00 Chisineu Cris 01:00 Chisineu Cris 01:00 Focsani
09:30

03:10 Miercurea Ciuc 03:10 Miercurea Ciuc 03:10 Gura Humorului 03:10 Chisineu Cris 03:10 Miercurea Ciuc 03:10 Chisineu Cris 03:10 Chisineu Cris 03:10 Miercurea Ciuc
09:30

04:00 Chisineu Cris 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Chisineu Cris 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Chisineu Cris 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Vatra Dornei 04:00 Chisineu Cris 04:00 Miercurea Ciuc
09:30

06:00 Gheorgheni
09:35

06:00 Reghin
09:40

01:00 Odorheiu Secuiesc 01:00 Marasesti 01:00 Odorheiu Secuiesc 01:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

03:10 Odorheiu Secuiesc 03:10 Odorheiu Secuiesc 03:10 Odorheiu Secuiesc 03:10 Campulung Moldovenesc 03:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Prundu Bargaului 04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

06:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

01:00 Adjud 01:00 Salonta 01:00 Salonta 01:00 Salonta 01:00 Toplita 01:00 Toplita 01:00 Toplita
09:50

03:10 Toplita 03:10 Salonta 03:10 Toplita 03:10 Salonta 03:10 Salonta 03:10 Toplita 03:10 Toplita 03:10 Vatra Dornei
09:50

04:00 Toplita 04:00 Toplita 04:00 Nasaud 04:00 Salonta 04:00 Salonta 04:00 Toplita 04:00 Salonta 04:00 Toplita 04:00 Salonta
09:50

03:10 Prundu Bargaului
09:55
Danytur
08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Gura Humorului 08:30 Targu Neamt 08:30 Piatra Neamt 08:30 Bacau 08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Gura Humorului 08:30 Piatra Neamt 08:30 Targu Neamt
10:00
Danytur
05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Bacau 05:00 Bacau 05:00 Gura Humorului 05:00 Targu Neamt 05:00 Piatra Neamt
10:00

06:00 Toplita Gara
10:00

01:00 Reghin 01:00 Gilau 01:00 Gilau 01:00 Reghin 01:00 Gilau 01:00 Reghin 01:00 Bacau
10:00

03:10 Reghin 03:10 Reghin 03:10 Gilau 03:10 Gilau 03:10 Nasaud 03:10 Reghin 03:10 Reghin 03:10 Gilau
10:00

04:00 Gilau 04:00 Gilau 04:00 Reghin 04:00 Reghin 04:00 Gilau 04:00 Gilau 04:00 Reghin 04:00 Bistrita 04:00 Reghin
10:00

06:00 Sighisoara
10:10

01:00 Onesti 01:00 Onesti 01:00 Onesti 01:00 Roman
10:10

03:10 Onesti 03:10 Onesti 03:10 Bistrita 03:10 Onesti 03:10 Onesti
10:10

04:00 Onesti 04:00 Beclean 04:00 Onesti 04:00 Onesti 04:00 Onesti
10:10

06:00 Orastie
10:15

01:00 Targu Frumos
10:15

03:10 Beclean
10:15

06:00 Deva
10:20

01:00 Pascani 01:00 Moinesti 01:00 Moinesti 01:00 Moinesti
10:20

03:10 Moinesti 03:10 Dej 03:10 Moinesti 03:10 Moinesti 03:10 Moinesti
10:20

04:00 Dej 04:00 Moinesti 04:00 Moinesti 04:00 Moinesti 04:00 Moinesti
10:20

06:00 Caransebes
10:25
Danytur
08:30 Bicaz 08:30 Bicaz
10:30
Danytur
05:00 Bicaz
10:30

06:00 Targu Mures
10:30

01:00 Motca 01:00 Comanesti 01:00 Comanesti 01:00 Comanesti
10:30

03:10 Comanesti 03:10 Comanesti 03:10 Comanesti 03:10 Comanesti
10:30

04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Gherla
10:30

06:00 Vatra Dornei
10:35

01:00 Targu Neamt 01:00 Covasna 01:00 Covasna 01:00 Covasna
10:40

03:10 Covasna 03:10 Covasna 03:10 Covasna 03:10 Covasna
10:40

04:00 Covasna 04:00 Covasna 04:00 Covasna 04:00 Covasna
10:40

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Secuiesc 01:00 Falticeni
10:50

03:10 Targu Secuiesc 03:10 Targu Secuiesc 03:10 Targu Secuiesc 03:10 Targu Secuiesc
10:50

04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Secuiesc
10:50

01:00 Suceava
10:55
Danytur
08:30 Onesti 08:30 Odorheiu Secuiesc 08:30 Campulung Moldovenesc 08:30 Odorheiu Secuiesc 08:30 Campulung Moldovenesc
11:00
Danytur
05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Onesti 05:00 Onesti 05:00 Campulung Moldovenesc
11:00

06:00 Resita
11:00

01:00 Brasov 01:00 Brasov 01:00 Brasov 01:00 Radauti
11:00

03:10 Brasov 03:10 Brasov 03:10 Brasov 03:10 Brasov
11:00

04:00 Brasov 04:00 Brasov 04:00 Brasov 04:00 Brasov
11:00

01:00 Gura Humorului
11:05

06:00 Blaj
11:10

01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Fagaras 01:00 Fagaras 01:00 Fagaras
11:10

03:10 Fagaras 03:10 Fagaras 03:10 Fagaras 03:10 Fagaras
11:10

04:00 Fagaras 04:00 Fagaras 04:00 Fagaras 04:00 Fagaras
11:10

06:00 Sibiu
11:15

01:00 Vatra Dornei 01:00 Sibiu 01:00 Sibiu 01:00 Sibiu
11:20

03:10 Sibiu 03:10 Sibiu 03:10 Sibiu 03:10 Sibiu
11:20

04:00 Sibiu 04:00 Sibiu 04:00 Sibiu 04:00 Sibiu
11:20

01:00 Sebes 01:00 Sebes 01:00 Sebes
11:25

03:10 Sebes 03:10 Sebes 03:10 Sebes 03:10 Sebes
11:25

04:00 Sebes 04:00 Sebes 04:00 Sebes 04:00 Sebes
11:25

06:00 Medias
11:30

01:00 Alba Iulia 01:00 Alba Iulia 01:00 Alba Iulia 01:00 Prundu Bargaului
11:30

03:10 Alba Iulia 03:10 Alba Iulia 03:10 Alba Iulia 03:10 Alba Iulia
11:30

04:00 Alba Iulia 04:00 Alba Iulia 04:00 Alba Iulia 04:00 Alba Iulia
11:30

06:00 Sebes
11:35

01:00 Teius 01:00 Teius 01:00 Teius
11:35

03:10 Teius 03:10 Teius 03:10 Teius 03:10 Teius
11:35

04:00 Teius 04:00 Teius 04:00 Teius 04:00 Teius
11:35

01:00 Nasaud 01:00 Aiud 01:00 Aiud 01:00 Aiud
11:40

03:10 Aiud 03:10 Aiud 03:10 Aiud 03:10 Aiud
11:40

04:00 Aiud 04:00 Aiud 04:00 Aiud 04:00 Aiud
11:40

01:00 Bistrita
11:45

01:00 Targu Mures 01:00 Targu Mures 01:00 Targu Mures
11:50

03:10 Targu Mures 03:10 Targu Mures 03:10 Targu Mures 03:10 Targu Mures
11:50

04:00 Targu Mures 04:00 Targu Mures 04:00 Targu Mures 04:00 Targu Mures
11:50

01:00 Beclean
11:55
Danytur
08:30 Targu Secuiesc 08:30 Medias 08:30 Vatra Dornei 08:30 Praid 08:30 Medias 08:30 Vatra Dornei 08:30 Praid
12:00
Danytur
05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Vatra Dornei 05:00 Praid 05:00 Medias
12:00

06:00 Alba Iulia
12:00

01:00 Turda 01:00 Turda 01:00 Turda 01:00 Dej
12:00

03:10 Turda 03:10 Turda 03:10 Turda 03:10 Turda
12:00

04:00 Turda 04:00 Turda 04:00 Turda 04:00 Turda
12:00

06:00 Bistrita
12:10

06:00 Lugoj
12:20

06:00 Aiud
12:30

01:00 Gherla
12:30

06:00 Beclean
12:35
Danytur
08:30 Blaj 08:30 Reghin 08:30 Sfantu Gheorghe 08:30 Blaj 08:30 Reghin
13:00
Danytur
05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Reghin 05:00 Blaj
13:00

06:00 Dej
13:00

03:10 Gherla
13:00

06:00 Turda
13:15

06:00 Gherla
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:30

03:10 Cluj Napoca
13:30

04:00 Cluj Napoca
13:30

01:00 Bontida
13:50

03:10 Bontida
13:50

04:00 Bontida
13:50
Danytur
08:30 Teius 08:30 Fagaras 08:30 Brasov 08:30 Teius 08:30 Fagaras
14:00
Danytur
05:00 Teius 05:00 Brasov 05:00 Brasov 05:00 Fagaras
14:00

06:00 Cluj Napoca
14:00

01:00 Baia Mare
14:00

03:10 Baia Mare
14:00

04:00 Baia Mare
14:00

06:00 Timisoara
14:10

01:00 Satu Mare
14:10

03:10 Satu Mare
14:10

04:00 Satu Mare
14:10

01:00 Zalau
14:20

03:10 Zalau
14:20

04:00 Zalau
14:20

01:00 Huedin
14:30

03:10 Huedin
14:30

04:00 Huedin
14:30

03:10 Alesd
14:40

04:00 Alesd
14:40
Danytur
08:30 Avrig 08:30 Sighisoara 08:30 Alba Iulia 08:30 Avrig 08:30 Alba Iulia
15:00
Danytur
05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Sighisoara 05:00 Avrig
15:00

06:00 Huedin
15:00
Danytur
08:30 Sibiu 08:30 Sibiu
15:30
Danytur
05:00 Sibiu
15:30
Danytur
08:30 Targu Mures 08:30 Zlatna 08:30 Dej 08:30 Bistrita 08:30 Zlatna 08:30 Dej 08:30 Bistrita
16:00
Danytur
05:00 Targu Mures 05:00 Targu Mures 05:00 Dej 05:00 Bistrita 05:00 Zlatna
16:00

06:00 Arad
16:00
Danytur
08:30 Ludus 08:30 Sebes 08:30 Sebes
16:30
Danytur
05:00 Ludus 05:00 Ludus 05:00 Sebes
16:30

03:10 Oradea
16:50
Danytur
08:30 Nasaud 08:30 Abrud 08:30 Nasaud 08:30 Campia Turzii 08:30 Abrud
17:00
Danytur
05:00 Campia Turzii 05:00 Campia Turzii 05:00 Nasaud 05:00 Abrud
17:00

06:00 Oradea
17:00

04:00 Oradea
17:00

06:00 Nadlac
17:10
Danytur
08:30 Beclean 08:30 Turda 08:30 Beclean
17:30
Danytur
05:00 Turda 05:00 Turda 05:00 Beclean
17:30

01:00 Alesd
17:40
Danytur
08:30 Brad 08:30 Zalau 08:30 Deva 08:30 Cluj Napoca 08:30 Gherla 08:30 Zalau 08:30 Brad 08:30 Gherla 08:30 Deva
18:00
Danytur
05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Brad 05:00 Deva 05:00 Gherla 05:00 Zalau
18:00

01:00 Oradea
18:00
Danytur
08:30 Floresti
18:30
Danytur
05:00 Floresti 05:00 Floresti
18:30
Danytur
08:30 Gilau
19:00
Danytur
05:00 Gilau 05:00 Gilau
19:00
Danytur
08:30 Huedin
20:00
Danytur
05:00 Huedin 05:00 Huedin
20:00
Danytur
08:30 Alesd
21:00
Danytur
05:00 Alesd 05:00 Alesd
21:00
Danytur
08:30 Oradea 08:30 Oradea 08:30 Arad 08:30 Oradea 08:30 Oradea 08:30 Oradea 08:30 Arad
22:00
Danytur
05:00 Oradea 05:00 Arad 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.