Donautal - Peco OMV A3, Km.605 - Mersul autobuzelor Passau Germania

Donautal - Peco OMV A3, Km.605

Passau, Germania

Plecări
Ora Către
04:15
09:00 Viena 11:30 Budapesta 13:20 Arad 06:30 Linz
04:50
08:50 Wurzburg 11:00 Frankfurt 13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:30 Kent 22:30 Londra 23:20 Milton Keynes 00:30 Coventry 03:00 Manchester 05:30 Holyhead 05:50 Regensburg 09:20 Wertheim 12:00 Bad Camberg 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst 18:30 Ostende 21:30 Canterbury 01:20 Londra 23:25 Milton Keynes 00:35 Coventry 03:00 Manchester 05:00 Holyhead 06:50 Nurnberg 09:50 Spessart 12:15 Limburg an der Lahn 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 20:30 Calais 21:40 Maidstone 23:00 Luton 00:00 Northampton 01:00 Birmingham 03:00 Liverpool 12:30 Dublin 07:40 Nurnberg 10:30 Weiskirchen 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge 21:00 Dover 22:15 Dartford 23:30 Luton 00:20 Northampton 01:10 Birmingham 04:30 Bangor 12:30 Dublin 08:30 Wurzburg
05:00
23:00 Balteni 04:30 Slatina (Olt) 15:00 Arad 01:45 Filiasi 22:35 Dej 00:10 Rovinari 20:30 Aiud 20:10 Orsova 19:00 Simeria 07:00 Fetesti 17:45 Savarsin 09:00 Constanta 19:15 Orastie 22:45 Fagaras 18:30 Deva 21:00 Petrosani 23:10 Pesteana Jiu 21:30 Motru 18:00 Lugoj 03:00 Slatina (Olt) 06:30 Buzau 04:00 Calimanesti 02:00 Bals 22:40 Rovinari 23:10 Pesteana Jiu 00:00 Turceni 03:00 Babeni 08:00 Viena 04:00 Ganeasa 20:15 Teius 01:30 Turceni 22:15 Gherla 23:20 Targu Jiu 20:00 Alba Iulia 19:00 Caransebes 18:30 Deva 07:30 Cernavoda 16:45 Lipova 19:30 Sebes 23:59 Brasov 18:50 Hunedoara 01:30 Craiova 23:00 Balteni 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 04:30 Pitesti 06:00 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Valcea 01:30 Craiova 20:45 Drobeta Turnu Severin 17:30 Timisoara 06:30 Bucuresti 06:00 Linz 03:45 Bals 23:30 Bistrita 00:40 Pesteana Jiu 21:30 Cluj Napoca 22:20 Motru 19:30 Sebes 18:30 Lugoj 17:45 Savarsin 08:00 Medgidia 18:30 Deva 21:00 Sibiu 16:45 Lipova 19:30 Calan 00:15 Filiasi 22:40 Rovinari 20:00 Orsova 02:15 Bals 05:30 Bucuresti 07:30 Focsani 02:45 Dragasani 00:15 Filiasi 20:00 Orsova 22:30 Targu Jiu 06:00 Pitesti 11:00 Budapesta 03:00 Craiova 23:00 Beclean 00:30 Balteni 21:00 Turda 21:15 Drobeta Turnu Severin 19:15 Orastie 17:00 Timisoara 16:45 Lipova 08:30 Murfatlar 19:00 Simeria 21:30 Avrig 17:45 Savarsin 20:00 Hateg 00:00 Turceni 22:20 Targu Jiu 18:30 Caransebes 02:30 Ganeasa 05:00 Ploiesti 18:00 Lugoj 02:15 Ganeasa 21:30 Motru 18:30 Caransebes
05:50
18:40 Simeria 10:10 Viena 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva 09:40 Loosdorf 03:15 Salonta 02:10 Simand 08:40 Oed 06:50 Haag 19:00 Orastie 13:40 Budapesta 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 09:30 Melk 04:05 Oradea 08:10 Sankt Valentin 06:25 Suben 22:40 Gherla 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 09:10 Kemmelbach 05:45 Alesd 07:50 Linz 02:35 Chisineu Cris 10:10 Sankt Polten 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 15:10 Nadlac 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 08:50 Amstetten 07:20 Wels
06:45
18:00 Lugoj 22:50 Fagaras 22:00 Avrig 18:00 Deva 14:00 Arad 19:30 Sebes 22:10 Dej 21:10 Aiud 18:45 Hunedoara 19:30 Calan 03:45 Ramnicu Valcea 18:00 Lugoj 18:30 Caransebes 22:30 Targu Jiu 23:25 Turceni 03:40 Ganeasa 22:00 Targu Jiu 06:30 Buzau 04:00 Slatina (Olt) 23:00 Balteni 19:20 Orastie 23:59 Brasov 17:20 Savarsin 11:00 Viena 19:00 Orastie 17:40 Deva 22:00 Gherla 20:30 Teius 18:30 Deva 20:00 Hateg 03:15 Babeni 17:30 Timisoara 20:00 Orsova 22:40 Rovinari 23:45 Filiasi 03:00 Bals 20:00 Orsova 06:00 Ploiesti 18:30 Caransebes 20:30 Drobeta Turnu Severin 17:00 Timisoara 19:40 Sebes 16:45 Lipova 09:00 Linz 18:30 Simeria 22:30 Bistrita 21:50 Cluj Napoca 20:00 Alba Iulia 17:45 Savarsin 21:00 Petrosani 02:45 Dragasani 01:30 Bals 20:45 Drobeta Turnu Severin 23:00 Balteni 00:01 Turceni 02:00 Craiova 21:00 Motru 05:30 Bucuresti 22:30 Rovinari 07:30 Focsani 21:00 Sibiu 19:00 Simeria 13:00 Budapesta 17:00 Savarsin 22:20 Beclean 21:30 Turda 16:45 Lipova 16:45 Lipova 04:00 Calimanesti 02:15 Ganeasa 00:00 Craiova 21:30 Motru 23:10 Pesteana Jiu 23:30 Pesteana Jiu 01:00 Filiasi 07:00 Ramnicu Sarat 05:00 Pitesti
08:34
15:04 Koln 20:34 Lille 02:04 Dover 04:04 Londra 07:04 Luton 11:34 Manchester 14:50 Crewe 16:34 Aachen 21:34 Calais 02:34 Folkestone 04:54 Londra 07:34 Milton Keynes 13:04 Liverpool 15:40 Stoke on Trent 10:30 Nurnberg 18:34 Liege 22:40 Dunkerque 03:14 Maidstone 05:54 Londra 09:04 Coventry 08:04 Northampton 11:00 Wurzburg 13:30 Frankfurt 19:34 Bruxelles 09:45 Regensburg 03:44 Londra 06:34 Londra 10:04 Birmingham 14:00 Warrington
14:00
16:30 Nurnberg 23:00 Aachen 05:00 Calais 09:00 Folkestone 11:20 Londra 14:00 Milton Keynes 19:30 Liverpool 17:30 Wurzburg 01:00 Liege 06:00 Dunkerque 09:40 Maidstone 12:20 Londra 15:30 Coventry 14:30 Northampton 20:00 Frankfurt 02:00 Bruxelles 15:30 Regensburg 10:10 Londra 13:00 Londra 16:30 Birmingham 21:30 Koln 03:00 Lille 08:30 Dover 10:30 Londra 13:30 Luton 18:02 Manchester
14:30
23:00 Stoke on Trent 15:00 Northampton 22:00 Koln 01:30 Liege 06:30 Dunkerque 10:10 Maidstone 12:50 Londra 16:00 Coventry 17:00 Birmingham 21:00 Warrington 20:30 Frankfurt 05:30 Calais 16:00 Regensburg 10:40 Londra 13:30 Londra 18:30 Manchester 22:00 Crewe 18:00 Wurzburg 02:30 Bruxelles 09:00 Dover 11:00 Londra 14:00 Luton 20:00 Liverpool 23:30 Aachen 17:00 Nurnberg 03:30 Lille 09:30 Folkestone 11:50 Londra 14:30 Milton Keynes
15:50
19:10 Kemmelbach 08:00 Cluj Napoca 06:45 Teius 18:50 Amstetten 08:40 Gherla 01:55 Arad 18:10 Sankt Valentin 16:25 Suben 04:05 Oradea 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:00 Botosani 10:10 Bistrita 07:35 Turda 06:15 Alba Iulia 18:40 Oed 05:00 Orastie 01:30 Pecica 17:50 Linz 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 16:30 Radauti 09:35 Beclean 07:15 Unirea 05:15 Sebes 21:10 Viena 04:50 Simeria 01:10 Nadlac 17:20 Wels 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 19:30 Melk 09:05 Dej 07:00 Aiud 22:30 Budapesta 20:10 Sankt Polten 04:30 Deva 19:40 Loosdorf 16:50 Haag 03:15 Salonta 02:10 Simand 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani
16:30
22:30 Frankfurt 13:00 Londra 03:30 Liege 07:30 Calais 11:30 Folkestone 17:00 Northampton 22:30 Warrington 12:10 Maidstone 00:00 Koln 13:50 Londra 05:30 Lille 11:00 Dover 16:30 Milton Keynes 23:10 Crewe 19:00 Nurnberg 01:30 Aachen 20:30 Manchester 04:30 Bruxelles 08:30 Dunkerque 14:50 Londra 18:00 Coventry 23:55 Stoke on Trent 20:00 Wurzburg 15:30 Londra 22:00 Liverpool 18:00 Regensburg 12:40 Londra 19:00 Birmingham 16:00 Luton
17:00
12:40 Filiasi 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 08:40 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 13:00 Gura Humorului 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 14:25 Durau 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:00 Deva 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 13:00 Bucuresti 10:00 Dej 09:00 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 08:10 Medias 10:30 Beclean 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni 10:10 Comanesti 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 14:35 Bicaz 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:20 Sebes 12:35 Rovinari 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 10:50 Bistrita 09:40 Vestem 12:30 Campulung Moldovenesc 10:20 Onesti 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 11:15 Calan
18:00 Romfour
08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Budapesta 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni 07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei
19:00 Romfour
10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
19:00 Romfour
17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 13:00 Beclean 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc
19:00 Romfour
06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni
20:00
23:30 Wurzburg 07:00 Liege 12:00 Dunkerque 19:30 Luton 01:00 Manchester 15:40 Maidstone 20:30 Northampton 02:00 Frankfurt 08:00 Bruxelles 21:30 Coventry 19:00 Londra 21:30 Regensburg 16:10 Londra 02:15 Warrington 03:30 Koln 09:00 Lille 00:01 Birmingham 18:20 Londra 14:30 Dover 16:30 Londra 03:00 Crewe 22:30 Nurnberg 05:00 Aachen 11:00 Calais 20:00 Milton Keynes 01:45 Liverpool 15:00 Folkestone 17:20 Londra 03:50 Stoke on Trent
20:00
02:00 Frankfurt 08:00 Bruxelles 21:30 Regensburg 16:10 Londra 19:00 Londra 22:30 Birmingham 03:30 Koln 09:00 Lille 14:30 Dover 16:30 Londra 19:30 Luton 00:02 Manchester 22:30 Nurnberg 05:00 Aachen 11:00 Calais 15:00 Folkestone 17:20 Londra 20:00 Milton Keynes 01:30 Liverpool 23:30 Wurzburg 07:00 Liege 12:00 Dunkerque 15:40 Maidstone 18:20 Londra 21:30 Coventry 20:30 Northampton
21:16
03:16 Frankfurt 09:16 Bruxelles 22:46 Regensburg 17:26 Londra 20:16 Londra 23:46 Birmingham 03:30 Warrington 04:46 Koln 10:16 Lille 15:46 Dover 17:46 Londra 20:46 Luton 01:16 Manchester 04:40 Crewe 23:46 Nurnberg 06:16 Aachen 12:16 Calais 16:16 Folkestone 18:36 Londra 21:16 Milton Keynes 02:46 Liverpool 05:30 Stoke on Trent 00:46 Wurzburg 08:16 Liege 13:16 Dunkerque 16:56 Maidstone 19:36 Londra 22:46 Coventry 21:46 Northampton
22:30
01:00 Nurnberg 07:30 Aachen 13:30 Calais 17:30 Folkestone 19:50 Londra 22:30 Milton Keynes 04:00 Liverpool 07:05 Stoke on Trent 02:00 Wurzburg 09:30 Liege 14:30 Dunkerque 18:10 Maidstone 20:50 Londra 00:01 Coventry 23:00 Northampton 04:30 Frankfurt 10:30 Bruxelles 00:00 Regensburg 18:40 Londra 21:30 Londra 01:00 Birmingham 04:30 Warrington 06:00 Koln 11:30 Lille 17:00 Dover 19:00 Londra 22:00 Luton 02:30 Manchester 05:15 Crewe
Sosiri
De la Ora

14:30 Craiova
00:00

04:50 Dorohoi
00:00

14:30 Targu Jiu 20:00 Bistrita 08:34 Deva 21:16 Ramnicu Valcea
00:01

05:00 Birmingham
00:01

20:00 Bucuresti 20:00 Craiova 20:00 Bistrita 14:00 Petrosani
00:01

04:15 Londra 06:45 Birmingham
00:01

20:00 Ganeasa
00:15

04:50 Baltati
00:20

15:50 Calais
00:20

04:15 Nurnberg 04:15 Londra
00:30

04:50 Targu Frumos 04:50 Botosani 04:50 Sankt Polten
00:30

21:16 Babeni
00:31

14:30 Filiasi
00:40

20:00 Pitesti
00:40

04:50 Ruginoasa
00:40

04:50 Pascani
00:45

20:00 Beclean 14:30 Motru
01:00

05:00 Wurzburg
01:00

20:00 Beclean 14:00 Hateg
01:00

06:45 Wurzburg 06:45 Coventry
01:00

04:50 Loosdorf 04:50 Cristesti 04:50 Radauti
01:00

05:50 Spessart
01:00
Romfour
19:00 Lille
01:00

21:16 Dragasani
01:01

14:30 Turceni
01:10

20:00 Slatina (Olt)
01:10

04:50 Melk
01:10

20:00 Filiasi
01:15

14:30 Pesteana Jiu
01:20

05:50 Wertheim
01:20

04:15 Londra
01:30

04:50 Kemmelbach 04:50 Falticeni
01:30

21:16 Ganeasa
01:31

20:00 Bals 08:34 Savarsin
01:40

14:30 Balteni
01:45

20:00 Ganeasa 14:00 Calan
01:45

04:15 Regensburg
01:50

04:50 Amstetten
01:50

05:50 Wurzburg
01:50

20:00 Craiova 20:00 Dej 14:30 Drobeta Turnu Severin
02:00

05:00 Nurnberg
02:00

20:00 Turceni 20:00 Dej
02:00

04:50 Oed
02:00

15:50 Ostende
02:05

14:30 Rovinari
02:10

20:00 Bals
02:10

05:50 Wurzburg
02:10

08:34 Lipova
02:20

06:45 Nurnberg 04:15 Londra
02:30

04:50 Sankt Valentin 04:50 Suceava
02:30

15:50 Jabbeke
02:30

14:30 Targu Jiu
02:40

04:50 Ilisesti
02:45

15:50 Brugge
02:45

04:50 Linz
02:50

20:00 Craiova
02:55

21:16 Bals
02:56

14:30 Orsova
03:00

05:00 Coventry
03:00

04:50 Paltinoasa
03:00

05:50 Nurnberg
03:00

14:30 Motru
03:10

20:00 Pesteana Jiu
03:10

20:00 Filiasi
03:15

14:00 Hunedoara
03:15

04:50 Gura Humorului
03:15

15:50 Drongen
03:15

21:16 Craiova
03:16

20:00 Filiasi
03:20

04:50 Wels
03:20

20:00 Gherla
03:30

04:15 Londra
03:30

08:34 Arad
03:35

15:50 Aalst
03:35

04:50 Campulung Moldovenesc
03:40

20:00 Turceni
03:45

14:30 Drobeta Turnu Severin
03:50

04:50 Haag
03:50

05:50 Nurnberg
03:50

20:00 Turceni
03:55

20:00 Pesteana Jiu
04:00

05:00 Regensburg
04:00

20:00 Brasov 20:00 Balteni
04:00

15:50 Bruxelles
04:00

15:50 Bruxelles
04:05

20:00 Balteni
04:10

15:50 Bruxelles
04:10

14:00 Deva
04:15

04:50 Iacobeni 04:50 Suben
04:15

20:00 Rovinari
04:20

20:00 Gherla
04:20

14:30 Orsova
04:25

20:00 Cluj Napoca 14:30 Caransebes
04:30

05:00 Northampton
04:30

20:00 Pesteana Jiu
04:30

06:45 Northampton 06:45 Regensburg
04:30

04:50 Vatra Dornei
04:30

21:16 Filiasi
04:31

14:30 Caransebes
04:55

20:00 Targu Jiu 14:30 Lugoj
05:00

05:00 Milton Keynes
05:00

20:00 Fagaras 20:00 Cluj Napoca
05:00

06:45 Milton Keynes
05:00

04:50 Pitesti
05:00

15:50 Liege
05:00

21:16 Turceni
05:01

15:50 Liege
05:05

20:00 Balteni
05:10

05:50 Regensburg
05:10

21:16 Pesteana Jiu
05:16

20:00 Rovinari
05:20

21:16 Balteni
05:26

14:30 Lugoj
05:30

05:00 Luton
05:30

14:00 Savarsin
05:30

06:45 Luton
05:30

08:34 Budapesta
05:35

21:16 Rovinari
05:36

20:00 Turda
05:45

04:15 Maidstone
05:45

20:00 Turda 20:00 Avrig
05:50

15:50 Aachen
05:50

20:00 Rovinari
05:55

14:30 Timisoara 20:00 Motru
06:00

05:00 Londra
06:00

20:00 Aiud
06:00

06:45 Londra
06:00

14:30 Timisoara
06:10

21:16 Targu Jiu
06:16

15:50 Frechen
06:20

20:00 Targu Jiu
06:25

20:00 Aiud
06:30

20:00 Targu Jiu 20:00 Teius 20:00 Sibiu
06:30

15:50 Dublin 15:50 Dublin
06:30

08:34 Viena
06:34

15:50 Koln
06:40

20:00 Petrosani 20:00 Teius
06:45

14:00 Lipova 20:00 Petrosani
06:45

20:00 Motru
06:55

04:15 Folkestone
06:55

20:00 Alba Iulia 14:30 Arad 20:00 Drobeta Turnu Severin
07:00

05:00 Londra
07:00

20:00 Alba Iulia 20:00 Sebes
07:00

06:45 Londra
07:00

04:50 Feldru
07:00

15:50 Siegburg
07:15

05:50 Luton 05:50 Luton
07:15

21:16 Motru
07:16

20:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

20:00 Sebes
07:30

08:34 Linz
07:34

15:50 Bad Honnef am Rhein
07:35

20:00 Hateg
07:45

20:00 Hateg 20:00 Motru
07:45

20:00 Sebes
07:50

20:00 Orsova 20:00 Calan
08:00

05:00 Londra
08:00

20:00 Orsova 20:00 Orastie 20:00 Orastie
08:00

06:45 Londra 06:45 Londra
08:00

04:50 Bistrita
08:00

05:50 Londra 05:50 Londra
08:00
Romfour
06:00 Falticeni
08:00
Romfour
06:00 Falticeni
08:00
Romfour
06:00 Falticeni
08:00
Romfour
06:00 Falticeni
08:00

20:00 Orastie 20:00 Hunedoara
08:15

21:16 Drobeta Turnu Severin
08:16

05:00 Londra
08:30

20:00 Simeria 20:00 Calan
08:30

06:45 Londra 04:15 Dover
08:30

15:50 Limburg an der Lahn
08:35

20:00 Simeria
08:45

04:50 Beclean
08:45

15:50 Bad Camberg
08:50

20:00 Deva 20:00 Deva 16:30 Arad 14:30 Focsani
09:00

05:00 Londra
09:00

20:00 Deva 20:00 Simeria 20:00 Drobeta Turnu Severin
09:00
Romfour
06:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
06:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
06:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
06:00 Gura Humorului
09:00

04:50 Dej
09:10

15:50 Frankfurt
09:10

20:00 Caransebes
09:15

21:16 Orsova
09:16

15:50 Weiskirchen
09:20

14:30 Ramnicu Sarat 20:00 Caransebes
09:30

05:00 Maidstone
09:30

06:45 Maidstone
09:30

05:50 Dartford
09:30

20:00 Lugoj
10:00

05:00 Folkestone
10:00

14:00 Arad 20:00 Deva 20:00 Hunedoara 20:00 Orsova
10:00

06:45 Folkestone
10:00

05:50 Maidstone
10:00
Romfour
19:00 Norwich
10:00
Romfour
06:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
06:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
06:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
06:00 Campulung Moldovenesc
10:00

14:30 Budapesta
10:30

20:00 Savarsin
10:30

04:50 Cluj Napoca
10:30

05:50 Canterbury
10:35

20:00 Savarsin 20:00 Savarsin
10:40

21:16 Caransebes
10:46

20:00 Caransebes
10:50

05:50 Kent
10:50

20:00 Lugoj
10:55

14:30 Ploiesti 20:00 Timisoara
11:00

05:00 Dover
11:00

20:00 Deva 14:00 Budapesta 20:00 Savarsin
11:00

06:45 Dover
11:00

15:50 Spessart
11:00
Romfour
06:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
06:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
06:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
06:00 Vatra Dornei
11:00

04:50 Turda
11:10

21:16 Lugoj
11:16

20:00 Lipova 20:00 Lipova
11:20

15:50 Wertheim
11:20

05:50 Dover
11:20

04:15 Dunkerque
11:30

04:50 Unirea
11:30

04:50 Aiud
11:40

15:50 Wurzburg
11:50

20:00 Lipova
11:55

04:50 Teius
11:55

14:30 Bucuresti
12:00

14:00 Viena
12:00

15:50 Holyhead 15:50 Holyhead
12:00
Romfour
19:00 Peterborough
12:00
Romfour
06:00 Bistrita
12:00
Romfour
06:00 Bistrita
12:00
Romfour
06:00 Bistrita
12:00
Romfour
06:00 Bistrita
12:00

20:00 Lugoj
12:10

15:50 Wurzburg
12:10

20:00 Savarsin
12:15

21:16 Timisoara
12:16

20:00 Arad 16:30 Budapesta 14:30 Viena
12:30

04:15 Calais
12:30

04:50 Alba Iulia
12:40

20:00 Lipova
12:45

15:50 Bangor
12:45

04:50 Sebes
12:55

14:30 Pitesti
13:00

14:00 Linz
13:00

15:50 Nurnberg
13:00
Romfour
19:00 Cambridge
13:00
Romfour
06:00 Beclean
13:00
Romfour
06:00 Beclean
13:00
Romfour
06:00 Beclean
13:00
Romfour
06:00 Beclean
13:00

20:00 Timisoara
13:10

04:50 Orastie
13:10

14:30 Linz
13:30

20:00 Lipova
13:30

04:15 Lille
13:30

04:50 Simeria
13:30

20:00 Timisoara
13:35

21:16 Arad
13:46

15:50 Nurnberg
13:50

14:30 Slatina (Olt)
14:00

05:00 Dunkerque
14:00

06:45 Dunkerque
14:00
Romfour
19:00 Ipswich
14:00
Romfour
06:00 Dej
14:00
Romfour
06:00 Dej
14:00
Romfour
06:00 Dej
14:00
Romfour
06:00 Dej
14:00

05:50 Calais
14:20

04:50 Deva
14:25

16:30 Viena
14:30

04:15 Bruxelles
14:30

15:50 Liverpool 15:50 Manchester 15:50 Manchester
14:30

22:30 Arad
15:00

05:00 Calais
15:00

06:45 Calais
15:00
Romfour
19:00 Colchester
15:00
Romfour
06:00 Gherla
15:00
Romfour
06:00 Gherla
15:00
Romfour
06:00 Gherla
15:00
Romfour
06:00 Gherla
15:00

15:50 Regensburg
15:10

14:30 Ganeasa
15:15

16:30 Linz
15:30

20:00 Budapesta
16:00

05:00 Lille
16:00

20:00 Arad
16:00

06:45 Lille
16:00

15:50 Birmingham
16:00
Romfour
19:00 Chelmsford
16:00
Romfour
06:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
06:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
06:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
06:00 Cluj Napoca
16:00

05:50 Ostende
16:05

15:50 Birmingham
16:20

14:30 Constanta
16:30

04:15 Liege
16:30

15:50 Coventry 15:50 Coventry
16:30

05:50 Jabbeke
16:30

14:30 Bals
16:40

05:50 Brugge
16:45

14:30 Murfatlar
16:50

14:30 Craiova
17:00

05:00 Bruxelles
17:00

20:00 Budapesta
17:00

06:45 Bruxelles
17:00

04:50 Arad
17:00

15:50 Northampton 15:50 Northampton
17:00
Romfour
19:00 Londra
17:00
Romfour
06:00 Huedin
17:00
Romfour
06:00 Huedin
17:00
Romfour
06:00 Huedin
17:00
Romfour
06:00 Huedin
17:00

14:30 Medgidia
17:10

05:50 Drongen
17:15

21:16 Budapesta
17:16

04:15 Aachen
17:30

15:50 Milton Keynes
17:30

14:30 Cernavoda
17:35

15:50 Milton Keynes
17:35

05:50 Aalst
17:35

04:50 Pecica
17:40

15:50 Luton
17:40

15:50 Luton
17:45
Romfour
06:00 Cornitel
17:50
Romfour
06:00 Cornitel
17:50
Romfour
06:00 Cornitel
17:50
Romfour
06:00 Cornitel
17:50

14:30 Fetesti 20:00 Viena
18:00

20:00 Viena 20:00 Focsani
18:00

04:15 Liverpool
18:00

15:50 Londra
18:00

05:50 Bruxelles
18:00
Romfour
06:00 Alesd
18:00
Romfour
06:00 Alesd
18:00
Romfour
06:00 Alesd
18:00
Romfour
06:00 Alesd
18:00

05:00 Crewe
18:10

20:00 Calimanesti
18:10

04:50 Nadlac
18:10

14:30 Filiasi
18:15

05:50 Bruxelles
18:20

22:30 Budapesta
18:30

04:15 Koln
18:30

15:50 Londra
18:30

05:50 Bruxelles
18:35

14:30 Turceni
18:45

20:00 Linz 08:34 Brasov 14:30 Pesteana Jiu 14:30 Bucuresti
19:00

05:00 Stoke on Trent 05:00 Warrington 05:00 Liege
19:00

20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Ramnicu Valcea 20:00 Linz
19:00

06:45 Liege 04:15 Manchester
19:00

15:50 Dartford
19:00

05:50 Liege
19:00
Romfour
19:00 Maidstone
19:00
Romfour
06:00 Oradea
19:00
Romfour
06:00 Oradea
19:00
Romfour
06:00 Oradea
19:00
Romfour
06:00 Oradea
19:00

14:30 Balteni
19:10

05:50 Liege
19:10

21:16 Viena
19:16

14:30 Rovinari
19:20

05:50 Aachen
19:50

14:30 Pitesti 08:34 Fagaras
20:00

05:00 Liverpool 05:00 Aachen
20:00

20:00 Buzau
20:00

04:15 Birmingham 06:45 Aachen
20:00

15:50 Maidstone
20:00
Romfour
19:00 Canterbury
20:00

20:00 Babeni
20:15

21:16 Linz
20:16

05:50 Frechen
20:20

22:30 Viena
20:30

04:15 Frankfurt
20:30

15:50 Canterbury
20:35

05:50 Koln
20:40

08:34 Avrig
20:45

15:50 Kent
20:50

14:30 Slatina (Olt)
21:00

05:00 Koln
21:00

06:45 Koln 04:15 Coventry
21:00

04:50 Budapesta
21:00
Romfour
19:00 Dover
21:00

15:50 Dover
21:10

08:34 Sibiu
21:15

05:50 Siegburg
21:15

22:30 Linz
21:30

06:45 Liverpool
21:30

05:50 Bad Honnef am Rhein
21:35

20:00 Dragasani
21:45

14:30 Ganeasa
21:55

05:00 Manchester
22:00

20:00 Ganeasa
22:00

04:15 Northampton
22:00

20:00 Calimanesti
22:15

08:34 Sebes
22:30

04:15 Wurzburg
22:30

05:50 Limburg an der Lahn
22:35

20:00 Ramnicu Valcea
22:45

20:00 Ploiesti
22:45

06:45 Manchester
22:45

05:50 Bad Camberg
22:50

04:15 Milton Keynes
22:55

05:00 Frankfurt
23:00

20:00 Bals
23:00

06:45 Frankfurt
23:00
Romfour
19:00 Calais
23:00
Romfour
06:00 Budapesta
23:00
Romfour
06:00 Budapesta
23:00
Romfour
06:00 Budapesta
23:00
Romfour
06:00 Budapesta
23:00

14:30 Bals
23:10

05:50 Frankfurt
23:10

08:34 Orastie 20:00 Babeni
23:15

04:15 Luton
23:15

05:50 Weiskirchen
23:20

08:34 Simeria
23:30

04:50 Iasi 04:50 Darabani 04:50 Viena
23:30
Romfour
19:00 Dunkerque
23:30

21:16 Calimanesti
23:31

20:00 Dragasani
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.