Benzinaria de la Donautal- ultima inainte de granita Austria - Mersul autobuzelor Passau Germania

Benzinaria de la Donautal- ultima inainte de granita Austria

Passau, Germania

Plecări
Ora Către
18:00
19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
Sosiri
De la Ora

05:30 Giurgiu 05:30 Tulcea
05:00

05:30 Turnu Magurele
05:10

05:30 Corabia
05:20

05:30 Alexandria 05:30 Braila
05:30

05:30 Galati
05:35

05:30 Slatina (Olt)
05:40

05:30 Craiova 05:30 Constanta
06:00

05:00 Constanta 05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Giurgiu
06:00

05:30 Mangalia
06:05

05:30 Filiasi
06:10

05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele
06:10

05:30 Medgidia
06:15

05:30 Rovinari 05:30 Hirsova
06:20

05:00 Corabia 05:00 Corabia
06:20

05:30 Tandarei
06:25

05:30 Isalnita 05:30 Slobozia
06:30

05:00 Alexandria 05:00 Mangalia 05:00 Mangalia 05:00 Alexandria
06:30

05:30 Tecuci 05:30 Targu Carbunesti
06:40

05:00 Medgidia 05:00 Medgidia 05:00 Filiasi 05:00 Filiasi
06:40

05:30 Barlad 05:30 Motru
06:45

05:30 Resita 05:30 Husi
06:50

05:00 Hirsova 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Hirsova
06:50

05:30 Caransebes
06:55

05:30 Lugoj 05:30 Bucuresti 05:30 Buzau
07:00

05:00 Tulcea 05:00 Craiova 05:00 Craiova 05:00 Tandarei 05:00 Tandarei
07:00

05:30 Timisoara
07:05

05:30 Focsani 05:30 Arad
07:10

05:00 Filiasi 05:00 Braila 05:00 Filiasi
07:10

05:00 Galati
07:15

05:30 Targu Jiu
07:20

05:00 Rovinari 05:00 Rovinari
07:20

05:30 Petrosani 05:30 Marasesti
07:25

05:00 Tecuci
07:25

05:30 Hateg 05:30 Pitesti 05:30 Adjud
07:30

05:00 Isalnita 05:00 Isalnita
07:30

05:30 Sascut
07:35

05:00 Barlad
07:35

05:30 Bacau 05:30 Calan
07:40

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Targu Carbunesti
07:40

05:30 Roman
07:45

05:00 Motru 05:00 Husi 05:00 Motru
07:45

05:30 Vaslui 05:30 Ploiesti 05:30 Hunedoara
07:50

05:00 Resita 05:00 Resita
07:50

05:00 Caransebes 05:00 Caransebes
07:55

05:30 Negresti 05:30 Deva 05:30 Ramnicu Sarat
08:00

05:00 Buzau 05:00 Lugoj 05:00 Slobozia 05:00 Lugoj 05:00 Slobozia
08:00

05:30 Iasi
08:05

05:00 Timisoara 05:00 Timisoara
08:05

05:30 Podu Iloaiei 05:30 Campina
08:10

05:00 Bucuresti 05:00 Bucuresti 05:00 Arad 05:00 Focsani 05:00 Arad
08:10

05:30 Deleni
08:15

05:00 Marasesti
08:15

05:30 Harlau 05:30 Sinaia
08:20

05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
08:20

05:30 Targu Frumos
08:25

05:00 Petrosani 05:00 Adjud 05:00 Petrosani
08:25

05:30 Pascani 05:30 Predeal 05:30 Simeria
08:30

05:00 Hateg 05:00 Hateg
08:30

05:30 Motca
08:35

05:00 Sascut
08:35

05:30 Cristesti 05:30 Orastie
08:40

05:00 Calan 05:00 Calan
08:40

05:30 Timisesti
08:45

05:00 Bacau
08:45

05:30 Sebes 05:30 Targu Neamt
08:50

05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara
08:50

05:30 Piatra Neamt
08:55

05:00 Roman
08:55

05:30 Lancram 05:30 Brasov 05:30 Bicaz
09:00

05:00 Pitesti 05:00 Deva 05:00 Vaslui 05:00 Deva 05:00 Pitesti
09:00

05:00 Negresti
09:05

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Poiana Largului
09:10

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Iasi
09:10

05:00 Podu Iloaiei
09:15

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Durau
09:20

05:00 Campina 05:00 Deleni 05:00 Campina
09:20

05:00 Harlau
09:25

05:30 Covasna 05:30 Alba Iulia 05:30 Toplita
09:30

05:00 Sinaia 05:00 Sinaia 05:00 Targu Frumos
09:30

05:00 Pascani
09:35

05:30 Targu Ocna 05:30 Teius 05:30 Morareni
09:40

05:00 Predeal 05:00 Motca 05:00 Predeal
09:40

05:30 Reghin
09:45

05:00 Cristesti
09:45

05:30 Onesti 05:30 Aiud 05:30 Targu Mures
09:50

05:00 Brasov 05:00 Timisesti 05:00 Brasov
09:50

05:00 Dumbrava
09:55

05:30 Falticeni 05:30 Comanesti 05:30 Unirea
10:00

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Neamt 05:00 Targu Secuiesc
10:00

05:30 Suceava
10:05

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Piatra Neamt 05:00 Sovata 05:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:30 Dolhasca 05:30 Moinesti 05:30 Turda
10:10

05:00 Bicaz 05:00 Covasna 05:00 Covasna
10:10

05:30 Fagaras 05:30 Veresti
10:20

05:00 Targu Ocna 05:00 Poiana Largului 05:00 Targu Ocna
10:20

05:30 Darabani
10:25

05:00 Durau
10:25

05:30 Vestem 05:30 Botosani
10:30

05:00 Onesti 05:00 Onesti
10:30

05:00 Grinties
10:35

05:30 Gura Humorului
10:40

05:00 Comanesti 05:00 Comanesti
10:40

05:30 Ramnicu Valcea
10:50

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti
10:50

05:30 Campulung Moldovenesc
10:55

05:00 Borsec
10:55

05:30 Sibiu 05:30 Iacobeni
11:00

05:00 Simeria 05:00 Toplita 05:00 Fagaras 05:00 Simeria 05:00 Fagaras
11:00

05:30 Vatra Dornei
11:05

05:00 Miercurea Ciuc
11:05

05:30 Prundu Bargaului 05:30 Miercurea Sibiului
11:10

05:00 Vestem 05:00 Vestem 05:00 Sfantu Gheorghe
11:10

05:30 Sighisoara 05:30 Bistrita
11:20

05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Morareni 05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie
11:20

05:30 Medias 05:30 Beclean
11:30

05:00 Sibiu 05:00 Reghin 05:00 Sebes 05:00 Sibiu 05:00 Sebes
11:30

05:00 Medias
11:35

05:30 Dej
11:40

05:00 Lancram 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram 05:00 Sighisoara 05:00 Miercurea Sibiului
11:40

05:30 Cluj Napoca
11:45

05:00 Targu Mures
11:45

05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara
11:50

05:00 Falticeni
11:55

05:30 Cluj Napoca
12:00

05:00 Suceava 05:00 Medias 05:00 Medias
12:00

05:00 Dolhasca
12:05

05:00 Veresti 05:00 Teius 05:00 Teius
12:10

05:30 Gilau
12:15

05:00 Darabani
12:15

05:00 Aiud 05:00 Aiud 05:00 Botosani
12:20

05:00 Unirea 05:00 Unirea 05:00 Gura Humorului
12:30

05:00 Turda 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Turda
12:40

05:00 Iacobeni
12:50

05:00 Borsa
13:00

05:00 Vatra Dornei
13:05

05:00 Prundu Bargaului
13:10

05:00 Bistrita
13:15

05:00 Beclean
13:20

05:00 Baia Mare
13:25

05:30 Huedin
13:30

05:00 Dej
13:30

05:00 Cluj Napoca
13:35

05:00 Cluj Napoca
13:40

05:00 Gilau
13:45

05:00 Huedin
13:50

05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca
14:00

05:30 Negreni
14:50

05:30 Alesd
14:55

05:00 Negreni
15:00

05:00 Piatra Craiului
16:00

05:00 Beius
16:10

05:00 Alesd
17:00

05:00 Oradea
18:00

05:30 Oradea
18:15

05:30 Bors
18:30

05:00 Bors
18:30

05:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.