Statie Papenburg - Mersul autobuzelor Papenburg Germania

Statie Papenburg

Papenburg, Germania

Plecări
Ora Către
05:00 Romfour
02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
05:20
22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad
08:00 Romfour
07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel
08:05
14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos
09:00
17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna
09:00
12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:40 Medgidia 12:40 Filiasi 08:10 Medias 12:10 Lugoj 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:30 Harsova 12:45 Craiova 08:30 Sighisoara 12:15 Caransebes 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 10:10 Lancram 11:30 Hateg 14:00 Constanta 12:30 Isalnita 13:20 Tandarei 12:00 Arad 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Resita 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:50 Mangalia 12:35 Rovinari 13:00 Bucuresti 12:05 Timisoara 09:00 Sibiu 12:25 Motru 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea
Sosiri
De la Ora

16:25 Constanta
00:05

21:00 Braila
00:10

16:25 Mangalia
00:10

16:25 Medgidia
00:15

16:25 Cernavoda
00:30

21:00 Galati
00:40

21:00 Buzau
01:00

16:25 Giurgiu
01:00

16:25 Alexandria
01:05

16:25 Fetesti
01:10

16:25 Braila
01:20

21:00 Ramnicu Sarat
01:30

16:25 Tulcea
01:30

21:00 Tecuci
01:55

16:25 Calarasi
02:00

16:25 Galati
02:10

21:00 Focsani
02:15

21:00 Adjud
02:45

21:00 Barlad
03:00

16:25 Slobozia
03:00

16:25 Tecuci
03:10

16:25 Ramnicu Sarat
03:20

21:00 Husi
03:30

16:25 Barlad
03:30

21:00 Dorohoi
03:35

21:00 Onesti
03:45

16:25 Husi
03:50

21:00 Vaslui
04:00

16:25 Bucuresti
04:00

21:00 Comanesti
04:10

16:25 Buzau
04:10

21:00 Bucuresti
04:15

21:00 Moinesti
04:20

16:25 Focsani
04:20

21:00 Botosani
04:30

16:25 Vaslui
04:30

11:25 Constanta
04:30

21:00 Craiova
04:35

16:25 Harlau
04:40

11:25 Tulcea
04:40

21:00 Iasi
04:45

11:25 Braila
04:45

16:30 Tulcea
04:50

11:25 Galati
04:50

21:00 Podu Iloaiei
05:00

16:25 Roman
05:00

16:30 Braila 16:30 Giurgiu 16:30 Giurgiu
05:00

11:25 Giurgiu 11:25 Tecuci 11:25 Giurgiu
05:00

21:00 Filiasi
05:05

11:25 Barlad
05:05

21:00 Ploiesti
05:10

16:25 Adjud
05:10

16:30 Turnu Magurele 16:30 Turnu Magurele 16:30 Galati
05:10

11:25 Turnu Magurele 11:25 Turnu Magurele
05:10

16:25 Bacau
05:15

21:00 Suceava
05:20

16:25 Slatina (Olt)
05:20

16:30 Tecuci 16:30 Corabia 16:30 Corabia
05:20

11:25 Corabia 11:25 Corabia 11:25 Husi
05:20

16:25 Radauti
05:25

21:00 Bacau
05:30

16:25 Iasi
05:30

16:30 Barlad 16:30 Alexandria 16:30 Alexandria
05:30

11:25 Alexandria 11:25 Alexandria 11:25 Buzau
05:30

16:25 Dorohoi
05:35

21:00 Negresti
05:40

16:25 Targu Frumos
05:40

16:30 Husi 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Slatina (Olt)
05:40

11:25 Slatina (Olt) 11:25 Focsani 11:25 Slatina (Olt)
05:40

21:00 Harlau
05:45

16:25 Targoviste
05:45

16:30 Buzau
05:45

16:25 Urziceni
05:47

21:00 Constanta
05:50

16:25 Ploiesti
05:50

16:30 Focsani
05:50

16:25 Targu Neamt
05:55

16:25 Buhusi
05:57

16:25 Roznov
05:58

21:00 Campina
06:00

16:25 Piatra Neamt
06:00

16:30 Constanta 16:30 Marasesti 16:30 Craiova 16:30 Craiova 16:30 Constanta
06:00

11:25 Marasesti 11:25 Constanta 11:25 Craiova 11:25 Constanta 11:25 Craiova
06:00

21:00 Buhusi
06:05

16:30 Mangalia 16:30 Mangalia
06:05

11:25 Mangalia 11:25 Adjud 11:25 Mangalia
06:05

21:00 Roznov
06:10

16:25 Onesti
06:10

16:30 Filiasi 16:30 Filiasi 16:30 Adjud
06:10

11:25 Filiasi 11:25 Filiasi
06:10

21:00 Targu Frumos
06:15

16:30 Medgidia 16:30 Medgidia
06:15

11:25 Medgidia 11:25 Medgidia
06:15

21:00 Gura Humorului
06:20

16:25 Botosani
06:20

16:30 Rovinari 16:30 Hirsova 16:30 Hirsova 16:30 Rovinari
06:20

11:25 Hirsova 11:25 Rovinari 11:25 Sascut 11:25 Hirsova 11:25 Rovinari
06:20

16:30 Tandarei 16:30 Tandarei
06:25

11:25 Tandarei 11:25 Tandarei
06:25

21:00 Falticeni
06:30

16:25 Pascani
06:30

16:30 Slobozia 16:30 Slobozia 16:30 Isalnita 16:30 Isalnita 16:30 Sascut
06:30

11:25 Isalnita 11:25 Isalnita 11:25 Slobozia 11:25 Slobozia
06:30

21:00 Rovinari
06:35

21:00 Pascani
06:40

16:25 Craiova
06:40

16:30 Targu Carbunesti 16:30 Targu Carbunesti
06:40

11:25 Targu Carbunesti 11:25 Targu Carbunesti
06:40

21:00 Motca
06:45

16:30 Motru 16:30 Motru
06:45

11:25 Motru 11:25 Bacau 11:25 Motru
06:45

21:00 Piatra Neamt
06:50

16:25 Suceava
06:50

16:30 Bacau 16:30 Resita 16:30 Resita
06:50

11:25 Resita 11:25 Resita
06:50

21:00 Roman
06:55

16:30 Caransebes 16:30 Roman 16:30 Caransebes
06:55

11:25 Caransebes 11:25 Caransebes
06:55

21:00 Cristesti
07:00

16:25 Filiasi
07:00

16:30 Lugoj 16:30 Bucuresti 16:30 Vaslui 16:30 Lugoj 16:30 Bucuresti
07:00

11:25 Roman 11:25 Lugoj 11:25 Bucuresti 11:25 Lugoj 11:25 Bucuresti
07:00

21:00 Targu Jiu
07:05

16:30 Timisoara 16:30 Timisoara
07:05

11:25 Timisoara 11:25 Timisoara 11:25 Vaslui
07:05

21:00 Brasov
07:10

16:30 Arad 16:30 Negresti 16:30 Arad
07:10

11:25 Arad 11:25 Negresti 11:25 Arad
07:10

11:25 Iasi
07:15

16:25 Pitesti
07:20

16:30 Targu Jiu 16:30 Iasi 16:30 Targu Jiu
07:20

11:25 Podu Iloaiei 11:25 Targu Jiu 11:25 Targu Jiu
07:20

16:30 Petrosani 16:30 Petrosani
07:25

11:25 Petrosani 11:25 Petrosani 11:25 Deleni
07:25

21:00 Fetesti
07:30

16:25 Targu Secuiesc
07:30

16:30 Podu Iloaiei 16:30 Pitesti 16:30 Hateg 16:30 Hateg 16:30 Pitesti
07:30

11:25 Hateg 11:25 Pitesti 11:25 Hirlau 11:25 Hateg 11:25 Pitesti
07:30

16:30 Deleni
07:35

11:25 Targu Frumos
07:35

16:30 Hirlau 16:30 Calan 16:30 Calan
07:40

11:25 Pascani 11:25 Calan 11:25 Calan
07:40

11:25 Motca
07:45

16:30 Ploiesti 16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara 16:30 Ploiesti
07:50

11:25 Ploiesti 11:25 Cristesti 11:25 Hunedoara 11:25 Ploiesti 11:25 Hunedoara
07:50

16:30 Targu Frumos
07:55

11:25 Timisesti
07:55

21:00 Targu Neamt
08:00

16:25 Brasov
08:00

16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Pascani 16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Deva 16:30 Deva
08:00

11:25 Dumbrava 11:25 Deva 11:25 Ramnicu Sarat 11:25 Deva 11:25 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
19:00 Falticeni
08:00
Romfour
19:00 Falticeni
08:00

11:25 Targu Neamt
08:05

16:25 Bicaz
08:10

16:30 Campina 16:30 Motca 16:30 Campina
08:10

11:25 Campina 11:25 Piatra Neamt 11:25 Campina
08:10

16:25 Ramnicu Valcea
08:15

16:30 Cristesti
08:15

11:25 Bicaz
08:15

16:25 Falticeni
08:20

16:30 Sinaia 16:30 Timisesti 16:30 Sinaia
08:20

11:25 Sinaia 11:25 Sinaia
08:20

16:30 Dumbrava
08:25

21:00 Fagaras
08:30

16:25 Gura Humorului
08:30

16:30 Predeal 16:30 Simeria 16:30 Predeal 16:30 Targu Neamt 16:30 Simeria
08:30

11:25 Poiana Largului 11:25 Simeria 11:25 Predeal 11:25 Simeria 11:25 Predeal
08:30

21:00 Petrosani
08:35

11:25 Durau
08:35

16:25 Moinesti
08:40

16:30 Orastie 16:30 Orastie
08:40

11:25 Orastie 11:25 Orastie 11:25 Toplita
08:40

16:25 Fagaras
08:45

11:25 Miercurea Ciuc
08:45

16:30 Sebes 16:30 Sebes 16:30 Piatra Neamt
08:50

11:25 Sfantu Gheorghe 11:25 Sebes 11:25 Sebes
08:50

11:25 Morareni
08:55

16:25 Comanesti
09:00

16:30 Bicaz 16:30 Brasov 16:30 Lancram 16:30 Lancram 16:30 Brasov
09:00

11:25 Brasov 11:25 Lancram 11:25 Brasov 11:25 Lancram 11:25 Reghin
09:00
Romfour
19:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
19:00 Gura Humorului
09:00

11:25 Medias
09:05

16:25 Targu Jiu
09:10

16:30 Poiana Largului 16:30 Targu Secuiesc 16:30 Targu Secuiesc
09:10

11:25 Sighisoara 11:25 Targu Secuiesc 11:25 Targu Secuiesc
09:10

11:25 Targu Mures
09:15

16:25 Campulung Moldovenesc
09:20

16:30 Durau 16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Sfantu Gheorghe
09:20

11:25 Sfantu Gheorghe 11:25 Sfantu Gheorghe 11:25 Falticeni
09:20

16:30 Toplita
09:25

11:25 Suceava
09:25

21:00 Poiana Largului
09:30

16:25 Targu Ocna
09:30

16:30 Covasna 16:30 Alba Iulia 16:30 Covasna 16:30 Miercurea Ciuc 16:30 Alba Iulia
09:30

11:25 Alba Iulia 11:25 Covasna 11:25 Alba Iulia 11:25 Covasna
09:30

21:00 Hateg
09:35

16:25 Gheorgheni
09:35

16:30 Sfantu Gheorghe
09:35

16:30 Morareni
09:38

16:25 Reghin
09:40

16:30 Targu Ocna 16:30 Teius 16:30 Targu Ocna 16:30 Teius
09:40

11:25 Teius 11:25 Targu Ocna 11:25 Teius 11:25 Targu Ocna
09:40

16:30 Reghin
09:41

16:30 Medias
09:44

21:00 Sibiu
09:45

16:25 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:25 Botosani
09:45

16:30 Sighisoara
09:48

16:30 Aiud 16:30 Onesti 16:30 Aiud 16:30 Onesti
09:50

11:25 Gura Humorului 11:25 Aiud 11:25 Onesti 11:25 Aiud 11:25 Onesti
09:50

16:30 Targu Mures
09:55

11:25 Campulung Moldovenesc
09:55

21:00 Hunedoara
10:00

16:25 Toplita Gara
10:00

16:30 Unirea 16:30 Comanesti 16:30 Unirea 16:30 Comanesti 16:30 Falticeni
10:00

11:25 Comanesti 11:25 Unirea 11:25 Iacobeni 11:25 Comanesti 11:25 Unirea
10:00
Romfour
19:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
19:00 Campulung Moldovenesc
10:00

16:30 Suceava
10:05

16:25 Sighisoara
10:10

16:30 Moinesti 16:30 Turda 16:30 Moinesti 16:30 Turda
10:10

11:25 Turda 11:25 Vatra Dornei 11:25 Moinesti 11:25 Turda 11:25 Moinesti
10:10

16:25 Orastie
10:15

11:25 Prundu Bargaului
10:15

16:25 Deva
10:20

16:30 Fagaras 16:30 Fagaras
10:20

11:25 Fagaras 11:25 Fagaras 11:25 Bistrita
10:20

16:25 Caransebes
10:25

11:25 Beclean
10:25

21:00 Sebes
10:30

16:25 Targu Mures
10:30

16:30 Botosani 16:30 Vestem 16:30 Vestem
10:30

11:25 Dej 11:25 Vestem 11:25 Vestem
10:30

16:25 Vatra Dornei
10:35

16:30 Gura Humorului
10:40

16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Ramnicu Valcea
10:50

11:25 Ramnicu Valcea 11:25 Ramnicu Valcea
10:50

16:30 Campulung Moldovenesc
10:55

16:25 Resita
11:00

16:30 Sibiu 16:30 Iacobeni 16:30 Sibiu
11:00

11:25 Sibiu 11:25 Sibiu
11:00
Romfour
19:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
19:00 Vatra Dornei
11:00

16:30 Vatra Dornei
11:05

16:25 Blaj
11:10

16:30 Miercurea Sibiului 16:30 Prundu Bargaului 16:30 Miercurea Sibiului
11:10

11:25 Miercurea Sibiului 11:25 Miercurea Sibiului
11:10

16:25 Sibiu
11:15

16:30 Sighisoara 16:30 Bistrita 16:30 Sighisoara
11:20

11:25 Sighisoara 11:25 Sighisoara
11:20

21:00 Toplita
11:30

16:25 Medias
11:30

16:30 Medias 16:30 Medias 16:30 Beclean
11:30

11:25 Medias 11:25 Cluj Napoca 11:25 Medias
11:30

16:25 Sebes
11:35

16:30 Dej
11:40

16:30 Cluj Napoca
11:45

21:00 Deva
12:00

16:25 Alba Iulia
12:00

16:30 Cluj Napoca
12:00

11:25 Cluj Napoca
12:00
Romfour
19:00 Bistrita
12:00
Romfour
19:00 Bistrita
12:00

11:25 Gilau
12:05

16:25 Bistrita
12:10

11:25 Huedin
12:10

11:25 Negreni
12:15

16:25 Lugoj
12:20

11:25 Alesd
12:20

21:00 Reghin
12:30

16:25 Aiud
12:30

16:25 Beclean
12:35

16:25 Dej
13:00
Romfour
19:00 Beclean
13:00
Romfour
19:00 Beclean
13:00

16:25 Turda
13:15

16:30 Gilau
13:15

21:00 Alba Iulia
13:30

16:25 Gherla
13:30

16:30 Huedin
13:30

16:30 Negreni
13:50

16:25 Cluj Napoca
14:00
Romfour
19:00 Dej
14:00
Romfour
19:00 Dej
14:00

16:25 Timisoara
14:10

21:00 Targu Mures
14:30

21:00 Aiud
14:45

21:00 Ludus
15:00

16:25 Huedin
15:00
Romfour
19:00 Gherla
15:00
Romfour
19:00 Gherla
15:00

21:00 Turda
15:30

21:00 Cluj Napoca
16:00

16:25 Arad
16:00
Romfour
19:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
19:00 Cluj Napoca
16:00

16:30 Alesd
16:55

16:25 Oradea
17:00
Romfour
19:00 Huedin
17:00
Romfour
19:00 Huedin
17:00

16:25 Nadlac
17:10
Romfour
19:00 Cornitel
17:50
Romfour
19:00 Cornitel
17:50

21:00 Huedin
18:00

16:30 Oradea
18:00
Romfour
19:00 Alesd
18:00
Romfour
19:00 Alesd
18:00

16:30 Bors
18:30

11:25 Oradea
18:30

11:25 Bors
18:40

21:00 Alesd
19:00
Romfour
19:00 Oradea
19:00
Romfour
19:00 Oradea
19:00

21:00 Oradea
19:30

21:00 Bors
19:45
Romfour
19:00 Budapesta
23:00
Romfour
19:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.