La adresa - Mersul autobuzelor Osnabruck Germania

La adresa

Osnabruck, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:00
10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos
05:45
09:15 Koln
06:50 Giltrans
20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt
08:20
17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 06:00 Oradea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 09:00 Negreni 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 11:40 Cluj Napoca 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 07:00 Alesd 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 10:00 Huedin 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 11:50 Dej 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 04:00 Budapesta 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 07:30 Beius 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 11:00 Gilau 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 11:55 Baia Mare 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 05:00 Bors 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 08:00 Piatra Craiului 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 11:30 Cluj Napoca 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
09:25
16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca
09:35
13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz
Sosiri
De la Ora

14:57 Constanta
00:05
Giltrans
19:30 Braila
00:10

14:57 Mangalia
00:10

14:57 Medgidia
00:15

14:57 Cernavoda
00:30
Giltrans
19:30 Galati
00:40
Giltrans
19:30 Buzau
01:00

14:57 Giurgiu
01:00

14:57 Alexandria
01:05

14:57 Fetesti
01:10

14:57 Braila
01:20
Giltrans
19:30 Ramnicu Sarat
01:30

14:57 Tulcea
01:30
Giltrans
19:30 Tecuci
01:55

14:57 Calarasi
02:00

14:57 Galati
02:10
Giltrans
19:30 Focsani
02:15
Giltrans
19:30 Adjud
02:45
Giltrans
19:30 Barlad
03:00

14:57 Slobozia
03:00

14:57 Tecuci
03:10

14:57 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
19:30 Husi
03:30

14:57 Barlad
03:30
Giltrans
19:30 Dorohoi
03:35
Giltrans
19:30 Onesti
03:45

16:40 Schwechat
03:50

14:57 Husi
03:50
Giltrans
19:30 Vaslui
04:00

14:57 Bucuresti
04:00

19:55 Tulcea
04:00
Giltrans
19:30 Comanesti
04:10

14:57 Buzau
04:10
Giltrans
19:30 Bucuresti
04:15
Giltrans
19:30 Moinesti
04:20

14:57 Focsani
04:20
Giltrans
19:30 Botosani
04:30

14:57 Vaslui
04:30

19:55 Braila
04:30
Giltrans
19:30 Craiova
04:35

14:57 Harlau
04:40
Giltrans
19:30 Iasi
04:45

16:05 Tulcea
04:50
Giltrans
19:30 Podu Iloaiei
05:00

16:40 Braila 16:40 Focsani
05:00

14:57 Roman
05:00

16:05 Braila 16:05 Giurgiu 16:05 Giurgiu
05:00

19:55 Galati
05:00
Giltrans
19:30 Filiasi
05:05
Giltrans
19:30 Ploiesti
05:10

14:57 Adjud
05:10

16:05 Turnu Magurele 16:05 Galati 16:05 Turnu Magurele
05:10

14:57 Bacau
05:15
Giltrans
19:30 Suceava
05:20

16:40 Tecuci
05:20

14:57 Slatina (Olt)
05:20

16:05 Tecuci 16:05 Corabia 16:05 Corabia
05:20

14:57 Radauti
05:25
Giltrans
19:30 Bacau
05:30

16:40 Galati
05:30

14:57 Iasi
05:30

16:05 Alexandria 16:05 Barlad 16:05 Alexandria
05:30

14:57 Dorohoi
05:35
Giltrans
19:30 Negresti
05:40

16:40 Marasesti
05:40

14:57 Targu Frumos
05:40

16:05 Slatina (Olt) 16:05 Husi 16:05 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
19:30 Harlau
05:45

14:57 Targoviste
05:45

16:05 Buzau
05:45

14:57 Urziceni
05:47
Giltrans
19:30 Constanta
05:50

14:57 Ploiesti
05:50

16:05 Focsani
05:50

14:57 Targu Neamt
05:55

14:57 Buhusi
05:57

14:57 Roznov
05:58
Giltrans
19:30 Campina
06:00

16:40 Saveni 16:40 Adjud 16:40 Barlad
06:00

14:57 Piatra Neamt
06:00

16:05 Constanta 16:05 Marasesti 16:05 Constanta 16:05 Craiova 16:05 Craiova
06:00

19:55 Giurgiu 19:55 Tecuci 19:55 Giurgiu 19:55 Constanta 19:55 Constanta
06:00
Giltrans
19:30 Buhusi
06:05

16:05 Mangalia 16:05 Mangalia
06:05
Giltrans
19:30 Roznov
06:10

16:40 Husi
06:10

14:57 Onesti
06:10

16:05 Adjud 16:05 Filiasi 16:05 Filiasi
06:10

19:55 Turnu Magurele 19:55 Turnu Magurele 19:55 Barlad
06:10
Giltrans
19:30 Targu Frumos
06:15

16:05 Medgidia 16:05 Medgidia
06:15
Giltrans
19:30 Gura Humorului
06:20

14:57 Botosani
06:20

16:05 Hirsova 16:05 Rovinari 16:05 Hirsova 16:05 Rovinari
06:20

19:55 Corabia 19:55 Husi 19:55 Corabia
06:20

16:05 Tandarei 16:05 Tandarei
06:25
Giltrans
19:30 Falticeni
06:30

16:40 Botosani
06:30

14:57 Pascani
06:30

16:05 Slobozia 16:05 Isalnita 16:05 Slobozia 16:05 Isalnita 16:05 Sascut
06:30

19:55 Mangalia 19:55 Alexandria 19:55 Buzau 19:55 Alexandria 19:55 Mangalia
06:30
Giltrans
19:30 Rovinari
06:35
Giltrans
19:30 Pascani
06:40

14:57 Craiova
06:40

16:05 Targu Carbunesti 16:05 Targu Carbunesti
06:40

19:55 Filiasi 19:55 Focsani 19:55 Filiasi 19:55 Medgidia 19:55 Medgidia
06:40
Giltrans
19:30 Motca
06:45

16:05 Motru 16:05 Motru
06:45
Giltrans
19:30 Piatra Neamt
06:50

14:57 Suceava
06:50

16:05 Bacau 16:05 Resita 16:05 Resita
06:50

19:55 Slatina (Olt) 19:55 Hirsova 19:55 Hirsova 19:55 Slatina (Olt) 19:55 Marasesti
06:50
Giltrans
19:30 Roman
06:55

16:05 Roman 16:05 Caransebes 16:05 Caransebes
06:55

19:55 Adjud
06:55
Giltrans
19:30 Cristesti
07:00

16:40 Iasi 16:40 Harlau 16:40 Vaslui
07:00

14:57 Filiasi
07:00

16:05 Lugoj 16:05 Bucuresti 16:05 Vaslui 16:05 Bucuresti 16:05 Lugoj
07:00

19:55 Tandarei 19:55 Sascut 19:55 Craiova 19:55 Craiova 19:55 Tandarei
07:00
Giltrans
19:30 Targu Jiu
07:05

16:05 Timisoara 16:05 Timisoara
07:05

19:55 Bacau
07:05
Giltrans
19:30 Brasov
07:10

16:05 Arad 16:05 Negresti 16:05 Arad
07:10

19:55 Filiasi 19:55 Filiasi 19:55 Roman
07:10

16:40 Cotnari
07:15

19:55 Vaslui
07:15

14:57 Pitesti
07:20

16:05 Targu Jiu 16:05 Targu Jiu 16:05 Iasi
07:20

19:55 Rovinari 19:55 Rovinari 19:55 Negresti
07:20

16:05 Petrosani 16:05 Petrosani
07:25
Giltrans
19:30 Fetesti
07:30

16:40 Targu Frumos 16:40 Suceava
07:30

14:57 Targu Secuiesc
07:30

16:05 Podu Iloaiei 16:05 Hateg 16:05 Pitesti 16:05 Hateg 16:05 Pitesti
07:30

19:55 Isalnita 19:55 Iasi 19:55 Isalnita
07:30

16:05 Deleni
07:35

19:55 Podu Iloaiei
07:35

16:05 Hirlau 16:05 Calan 16:05 Calan
07:40

19:55 Targu Carbunesti 19:55 Deleni 19:55 Targu Carbunesti
07:40

19:55 Motru 19:55 Harlau 19:55 Motru
07:45

16:05 Ploiesti 16:05 Ploiesti 16:05 Hunedoara 16:05 Hunedoara
07:50

19:55 Resita 19:55 Targu Frumos 19:55 Resita
07:50

16:05 Targu Frumos
07:55

19:55 Caransebes 19:55 Caransebes 19:55 Pascani
07:55
Giltrans
19:30 Targu Neamt
08:00

16:40 Negresti 16:40 Pascani 16:40 Targu Ocna
08:00

14:57 Brasov
08:00

16:05 Deva 16:05 Ramnicu Sarat 16:05 Ramnicu Sarat 16:05 Deva 16:05 Pascani
08:00

19:55 Slobozia 19:55 Slobozia 19:55 Lugoj 19:55 Motca 19:55 Lugoj
08:00

19:55 Timisoara 19:55 Timisoara
08:05

14:57 Bicaz
08:10

16:05 Campina 16:05 Campina 16:05 Motca
08:10

19:55 Arad 19:55 Arad 19:55 Bucuresti 19:55 Cristesti 19:55 Bucuresti
08:10

14:57 Ramnicu Valcea
08:15

16:05 Cristesti
08:15

19:55 Timisesti
08:15

14:57 Falticeni
08:20

16:05 Sinaia 16:05 Timisesti 16:05 Sinaia
08:20

19:55 Targu Jiu 19:55 Targu Jiu 19:55 Dumbrava
08:20

16:05 Dumbrava
08:25

19:55 Petrosani 19:55 Petrosani
08:25
Giltrans
19:30 Fagaras
08:30

14:57 Gura Humorului
08:30

16:05 Predeal 16:05 Predeal 16:05 Simeria 16:05 Simeria 16:05 Targu Neamt
08:30

19:55 Hateg 19:55 Hateg 19:55 Targu Neamt
08:30
Giltrans
19:30 Petrosani
08:35

19:55 Piatra Neamt
08:35

14:57 Moinesti
08:40

16:05 Orastie 16:05 Orastie
08:40

19:55 Bicaz 19:55 Calan 19:55 Calan
08:40

14:57 Fagaras
08:45

19:55 Poiana Largului
08:45

16:05 Piatra Neamt 16:05 Sebes 16:05 Sebes
08:50

19:55 Hunedoara 19:55 Durau 19:55 Hunedoara
08:50

19:55 Borsec
08:55

16:40 Comanesti 16:40 Roman
09:00

14:57 Comanesti
09:00

16:05 Bicaz 16:05 Lancram 16:05 Brasov 16:05 Lancram 16:05 Brasov
09:00

19:55 Pitesti 19:55 Toplita 19:55 Pitesti 19:55 Deva 19:55 Deva
09:00

19:55 Miercurea Ciuc
09:05

14:57 Targu Jiu
09:10

16:05 Poiana Largului 16:05 Targu Secuiesc 16:05 Targu Secuiesc
09:10

19:55 Ramnicu Sarat 19:55 Sfantu Gheorghe 19:55 Ramnicu Sarat
09:10

19:55 Morareni
09:15

16:40 Girov
09:20

14:57 Campulung Moldovenesc
09:20

16:05 Durau 16:05 Sfantu Gheorghe 16:05 Sfantu Gheorghe
09:20

19:55 Campina 19:55 Reghin 19:55 Campina
09:20

16:05 Toplita
09:25

19:55 Medias
09:25
Giltrans
19:30 Poiana Largului
09:30

14:57 Targu Ocna
09:30

16:05 Covasna 16:05 Covasna 16:05 Alba Iulia 16:05 Miercurea Ciuc 16:05 Alba Iulia
09:30

19:55 Sinaia 19:55 Sighisoara 19:55 Sinaia
09:30
Giltrans
19:30 Hateg
09:35

14:57 Gheorgheni
09:35

16:05 Sfantu Gheorghe
09:35

19:55 Targu Mures
09:35

16:05 Morareni
09:38

14:57 Reghin
09:40

16:05 Teius 16:05 Teius 16:05 Targu Ocna 16:05 Targu Ocna
09:40

19:55 Predeal 19:55 Falticeni 19:55 Predeal
09:40

16:05 Reghin
09:41

16:05 Medias
09:44
Giltrans
19:30 Sibiu
09:45

14:57 Drobeta Turnu Severin
09:45

19:55 Suceava
09:45

16:05 Sighisoara
09:48

16:05 Onesti 16:05 Aiud 16:05 Onesti 16:05 Aiud
09:50

19:55 Brasov 19:55 Brasov 19:55 Veresti
09:50

16:05 Targu Mures
09:55

19:55 Darabani
09:55
Giltrans
19:30 Hunedoara
10:00

16:40 Miercurea Ciuc 16:40 Piatra Neamt 16:40 Bacau 16:40 Gura Humorului 16:40 Targu Neamt
10:00

00:00 Galati
10:00

14:57 Toplita Gara
10:00

16:05 Comanesti 16:05 Unirea 16:05 Comanesti 16:05 Unirea 16:05 Falticeni
10:00

19:55 Targu Secuiesc 19:55 Targu Secuiesc 19:55 Botosani
10:00

16:05 Suceava
10:05

19:55 Gura Humorului 19:55 Sfantu Gheorghe 19:55 Sfantu Gheorghe
10:05

14:57 Sighisoara
10:10

16:05 Moinesti 16:05 Turda 16:05 Moinesti 16:05 Turda
10:10

19:55 Covasna 19:55 Campulung Moldovenesc 19:55 Covasna
10:10

14:57 Orastie
10:15

19:55 Iacobeni
10:15

14:57 Deva
10:20

16:05 Fagaras 16:05 Fagaras
10:20

19:55 Targu Ocna 19:55 Targu Ocna 19:55 Borsa
10:20

14:57 Caransebes
10:25

19:55 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
19:30 Sebes
10:30

16:40 Bicaz
10:30

00:00 Braila
10:30

14:57 Targu Mures
10:30

16:05 Botosani 16:05 Vestem 16:05 Vestem
10:30

19:55 Onesti 19:55 Onesti 19:55 Prundu Bargaului
10:30

14:57 Vatra Dornei
10:35

19:55 Beclean
10:35

16:05 Gura Humorului
10:40

19:55 Comanesti 19:55 Baia Mare 19:55 Comanesti
10:40

19:55 Dej
10:45

16:05 Ramnicu Valcea 16:05 Ramnicu Valcea
10:50

19:55 Moinesti 19:55 Moinesti
10:50

16:05 Campulung Moldovenesc
10:55

19:55 Cluj Napoca
10:55

16:40 Campulung Moldovenesc 16:40 Odorheiu Secuiesc 16:40 Onesti
11:00

14:57 Resita
11:00

16:05 Sibiu 16:05 Iacobeni 16:05 Sibiu
11:00

19:55 Fagaras 19:55 Simeria 19:55 Simeria 19:55 Cluj Napoca 19:55 Fagaras
11:00

16:05 Vatra Dornei
11:05

14:57 Blaj
11:10

16:05 Miercurea Sibiului 16:05 Prundu Bargaului 16:05 Miercurea Sibiului
11:10

19:55 Vestem 19:55 Vestem
11:10

14:57 Sibiu
11:15

16:05 Sighisoara 16:05 Bistrita 16:05 Sighisoara
11:20

19:55 Ramnicu Valcea 19:55 Orastie 19:55 Orastie 19:55 Ramnicu Valcea
11:20
Giltrans
19:30 Toplita
11:30

14:57 Medias
11:30

16:05 Medias 16:05 Beclean 16:05 Medias
11:30

19:55 Sebes 19:55 Sibiu 19:55 Sibiu 19:55 Sebes
11:30

14:57 Sebes
11:35

16:05 Dej
11:40

19:55 Miercurea Sibiului 19:55 Miercurea Sibiului 19:55 Lancram 19:55 Lancram
11:40

16:05 Cluj Napoca
11:45

19:55 Sighisoara 19:55 Alba Iulia 19:55 Alba Iulia 19:55 Sighisoara
11:50
Giltrans
19:30 Deva
12:00

16:40 Targu Secuiesc 16:40 Vatra Dornei 16:40 Medias 16:40 Praid
12:00

14:57 Alba Iulia
12:00

16:05 Cluj Napoca
12:00

19:55 Medias 19:55 Gilau 19:55 Medias
12:00

14:57 Bistrita
12:10

19:55 Teius 19:55 Teius
12:10

14:57 Lugoj
12:20

19:55 Aiud 19:55 Aiud
12:20
Giltrans
19:30 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

14:57 Aiud
12:30

19:55 Unirea 19:55 Unirea
12:30

14:57 Beclean
12:35

19:55 Turda 19:55 Turda
12:40

16:40 Blaj 16:40 Sfantu Gheorghe 16:40 Reghin
13:00

14:57 Dej
13:00

19:55 Huedin
13:00

14:57 Turda
13:15

16:05 Gilau
13:15
Giltrans
19:30 Alba Iulia
13:30

14:57 Gherla
13:30

16:05 Huedin
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

16:05 Negreni
13:50

16:40 Fagaras 16:40 Teius 16:40 Brasov
14:00

14:57 Cluj Napoca
14:00

19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca 19:55 Cluj Napoca 19:55 Negreni
14:00

14:57 Timisoara
14:10
Giltrans
19:30 Targu Mures
14:30
Giltrans
19:30 Aiud
14:45
Giltrans
19:30 Ludus
15:00

16:40 Avrig 16:40 Alba Iulia 16:40 Sighisoara
15:00

14:57 Huedin
15:00

19:55 Piatra Craiului
15:00
Giltrans
19:30 Turda
15:30

16:40 Sibiu
15:30

19:55 Beius
15:30

00:00 Brasov
15:45
Giltrans
19:30 Cluj Napoca
16:00

16:40 Targu Mures 16:40 Dej 16:40 Bistrita 16:40 Zlatna
16:00

14:57 Arad
16:00

19:55 Alesd
16:00

16:40 Ludus 16:40 Sebes
16:30

16:05 Alesd
16:55

16:40 Abrud 16:40 Campia Turzii 16:40 Nasaud
17:00

00:00 Fagaras
17:00

14:57 Oradea
17:00

14:57 Nadlac
17:10

16:40 Beclean 16:40 Turda
17:30
Giltrans
19:30 Huedin
18:00

16:40 Cluj Napoca 16:40 Gherla 16:40 Zalau 16:40 Deva 16:40 Brad
18:00

16:05 Oradea
18:00

16:40 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

16:05 Bors
18:30

19:55 Oradea
18:30

19:55 Bors
18:40
Giltrans
19:30 Alesd
19:00

16:40 Gilau
19:00
Giltrans
19:30 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30
Giltrans
19:30 Bors
19:45

16:40 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30

16:40 Alesd
21:00

02:00 Koln
21:30

16:40 Oradea 16:40 Oradea 16:40 Arad 16:40 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

19:55 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.