La adresa - Mersul autobuzelor Offenburg Germania

La adresa

Offenburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:50
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 20:40 Falticeni 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 20:39 Rovinari 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani
11:00
05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes
11:10
11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:30 Harsova 12:45 Craiova 08:30 Sighisoara 12:15 Caransebes 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 14:00 Constanta 12:30 Isalnita 13:20 Tandarei 12:00 Arad 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Resita 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:50 Mangalia 12:35 Rovinari 13:00 Bucuresti 12:05 Timisoara 09:00 Sibiu 12:25 Motru 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:40 Medgidia 12:40 Filiasi 08:10 Medias 12:10 Lugoj 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu
15:30
07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 14:00 Constanta 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea
Sosiri
De la Ora

13:40 Constanta
00:05

16:30 Braila
00:10

13:40 Mangalia
00:10

13:40 Medgidia
00:15

13:40 Cernavoda
00:30

16:30 Galati
00:40

16:30 Buzau
01:00

13:40 Giurgiu
01:00

13:40 Alexandria
01:05

13:40 Fetesti
01:10

13:40 Braila
01:20

16:30 Ramnicu Sarat
01:30

13:40 Tulcea
01:30

16:30 Tecuci
01:55

13:40 Calarasi
02:00

13:40 Galati
02:10

16:30 Focsani
02:15

16:30 Adjud
02:45

16:30 Barlad
03:00

13:40 Slobozia
03:00

13:40 Tecuci
03:10

13:40 Ramnicu Sarat
03:20

16:30 Husi
03:30

13:40 Barlad
03:30

16:30 Dorohoi
03:35

16:30 Onesti
03:45

13:40 Husi
03:50

16:30 Vaslui
04:00

13:40 Bucuresti
04:00

10:15 Tulcea
04:00

16:30 Comanesti
04:10

13:40 Buzau
04:10

10:15 Braila
04:10

16:30 Bucuresti
04:15

16:30 Moinesti
04:20

13:40 Focsani
04:20

10:15 Galati
04:20

16:30 Botosani
04:30

13:40 Vaslui
04:30

10:15 Tecuci
04:30

16:30 Craiova
04:35

13:40 Harlau
04:40

16:30 Iasi
04:45

16:30 Podu Iloaiei
05:00

13:40 Roman
05:00

10:15 Barlad 10:15 Giurgiu 10:15 Giurgiu
05:00

16:30 Filiasi
05:05

16:30 Ploiesti
05:10

13:40 Adjud
05:10

10:15 Turnu Magurele 10:15 Turnu Magurele 10:15 Husi
05:10

13:40 Bacau
05:15

16:30 Suceava
05:20

13:40 Slatina (Olt)
05:20

10:15 Corabia 10:15 Corabia
05:20

13:40 Radauti
05:25

16:30 Bacau
05:30

13:40 Iasi
05:30

10:15 Buzau 10:15 Alexandria 10:15 Alexandria
05:30

13:40 Dorohoi
05:35

16:30 Negresti
05:40

13:40 Targu Frumos
05:40

10:15 Focsani 10:15 Slatina (Olt) 10:15 Slatina (Olt)
05:40

16:30 Harlau
05:45

13:40 Targoviste
05:45

13:40 Urziceni
05:47

16:30 Constanta
05:50

13:40 Ploiesti
05:50

10:15 Marasesti
05:50

13:40 Targu Neamt
05:55

10:15 Adjud
05:55

13:40 Buhusi
05:57

13:40 Roznov
05:58

16:30 Campina
06:00

13:40 Piatra Neamt
06:00

10:15 Sascut 10:15 Constanta 10:15 Constanta 10:15 Laufen 10:15 Craiova 10:15 Craiova
06:00

16:30 Buhusi
06:05

10:15 Mangalia 10:15 Bacau 10:15 Mangalia
06:05

16:30 Roznov
06:10

13:40 Onesti
06:10

10:15 Filiasi 10:15 Roman 10:15 Filiasi
06:10

16:30 Targu Frumos
06:15

10:15 Medgidia 10:15 Vaslui 10:15 Medgidia
06:15

16:30 Gura Humorului
06:20

13:40 Botosani
06:20

10:15 Negresti 10:15 Hirsova 10:15 Rovinari 10:15 Hirsova 10:15 Rovinari
06:20

10:15 Tandarei 10:15 Tandarei
06:25

16:30 Falticeni
06:30

13:40 Pascani
06:30

10:15 Slobozia 10:15 Isalnita 10:15 Iasi 10:15 Slobozia 10:15 Isalnita
06:30

16:30 Rovinari
06:35

10:15 Podu Iloaiei
06:35

16:30 Pascani
06:40

13:40 Craiova
06:40

10:15 Targu Carbunesti 10:15 Targu Carbunesti 10:15 Deleni
06:40

16:30 Motca
06:45

10:15 Hirlau 10:15 Motru 10:15 Motru
06:45

16:30 Piatra Neamt
06:50

13:40 Suceava
06:50

10:15 Resita 10:15 Targu Frumos 10:15 Resita
06:50

16:30 Roman
06:55

10:15 Caransebes 10:15 Pascani 10:15 Caransebes
06:55

16:30 Cristesti
07:00

13:40 Filiasi
07:00

10:15 Bucuresti 10:15 Lugoj 10:15 Bucuresti 10:15 Motca 10:15 Lugoj
07:00

16:30 Targu Jiu
07:05

10:15 Cristesti 10:15 Timisoara 10:15 Timisoara
07:05

16:30 Brasov
07:10

10:15 Arad 10:15 Timisesti 10:15 Arad
07:10

13:40 Pitesti
07:20

10:15 Targu Jiu 10:15 Targu Jiu 10:15 Dumbrava
07:20

10:15 Petrosani 10:15 Petrosani 10:15 Targu Neamt
07:25

16:30 Fetesti
07:30

13:40 Targu Secuiesc
07:30

10:15 Piatra Neamt 10:15 Hateg 10:15 Pitesti 10:15 Hateg 10:15 Pitesti
07:30

10:15 Bicaz
07:35

10:15 Sovata 10:15 Calan 10:15 Calan
07:40

10:15 Poiana Largului
07:45

10:15 Durau 10:15 Ploiesti 10:15 Hunedoara 10:15 Hunedoara 10:15 Ploiesti
07:50

10:15 Grinties
07:55

16:30 Targu Neamt
08:00

13:40 Brasov
08:00

10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Deva 10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Borsec 10:15 Deva
08:00

10:15 Toplita
08:05

13:40 Bicaz
08:10

10:15 Miercurea Ciuc 10:15 Campina 10:15 Campina
08:10

13:40 Ramnicu Valcea
08:15

13:40 Falticeni
08:20

10:15 Sinaia 10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Sinaia
08:20

16:30 Fagaras
08:30

13:40 Gura Humorului
08:30

10:15 Simeria 10:15 Predeal 10:15 Simeria 10:15 Morareni 10:15 Predeal
08:30

16:30 Petrosani
08:35

13:40 Moinesti
08:40

10:15 Orastie 10:15 Orastie
08:40

13:40 Fagaras
08:45

10:15 Sebes 10:15 Sebes
08:50

13:40 Comanesti
09:00

10:15 Brasov 10:15 Lancram 10:15 Reghin 10:15 Lancram 10:15 Brasov
09:00

13:40 Targu Jiu
09:10

10:15 Targu Secuiesc 10:15 Targu Secuiesc
09:10

13:40 Campulung Moldovenesc
09:20

10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Sfantu Gheorghe
09:20

16:30 Poiana Largului
09:30

13:40 Targu Ocna
09:30

10:15 Medias 10:15 Alba Iulia 10:15 Covasna 10:15 Alba Iulia 10:15 Covasna
09:30

16:30 Hateg
09:35

13:40 Gheorgheni
09:35

13:40 Reghin
09:40

10:15 Teius 10:15 Sighisoara 10:15 Targu Ocna 10:15 Teius 10:15 Targu Ocna
09:40

16:30 Sibiu
09:45

13:40 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:15 Onesti 10:15 Aiud 10:15 Onesti 10:15 Aiud
09:50

16:30 Hunedoara
10:00

13:40 Toplita Gara
10:00

10:15 Comanesti 10:15 Unirea 10:15 Comanesti 10:15 Targu Mures 10:15 Unirea
10:00

10:15 Falticeni
10:05

13:40 Sighisoara
10:10

10:15 Suceava 10:15 Turda 10:15 Moinesti 10:15 Turda 10:15 Moinesti
10:10

13:40 Orastie
10:15

10:15 Dolhasca
10:15

13:40 Deva
10:20

10:15 Fagaras 10:15 Veresti 10:15 Fagaras
10:20

13:40 Caransebes
10:25

10:15 Darabani
10:25

16:30 Sebes
10:30

13:40 Targu Mures
10:30

10:15 Stefanesti 10:15 Vestem 10:15 Vestem
10:30

13:40 Vatra Dornei
10:35

10:15 Botosani
10:35

10:15 Gura Humorului
10:40

10:15 Campulung Moldovenesc
10:45

10:15 Iacobeni 10:15 Ramnicu Valcea 10:15 Ramnicu Valcea
10:50

10:15 Borsa
10:53

13:40 Resita
11:00

10:15 Sibiu 10:15 Vatra Dornei 10:15 Sibiu
11:00

10:15 Prundu Bargaului
11:05

13:40 Blaj
11:10

10:15 Miercurea Sibiului 10:15 Miercurea Sibiului 10:15 Bistrita
11:10

13:40 Sibiu
11:15

10:15 Beclean
11:15

10:15 Sighisoara 10:15 Sighisoara 10:15 Baia Mare
11:20

10:15 Dej
11:25

16:30 Toplita
11:30

13:40 Medias
11:30

10:15 Medias 10:15 Cluj Napoca 10:15 Medias
11:30

13:40 Sebes
11:35

16:30 Deva
12:00

13:40 Alba Iulia
12:00

10:15 Cluj Napoca
12:00

13:40 Bistrita
12:10

13:40 Lugoj
12:20

16:30 Reghin
12:30

13:40 Aiud
12:30

10:15 Gilau
12:30

13:40 Beclean
12:35

13:40 Dej
13:00

10:15 Huedin
13:00

13:40 Turda
13:15

16:30 Alba Iulia
13:30

13:40 Gherla
13:30

13:40 Cluj Napoca
14:00

10:15 Negreni
14:00

13:40 Timisoara
14:10

16:30 Targu Mures
14:30

16:30 Aiud
14:45

16:30 Ludus
15:00

13:40 Huedin
15:00

10:15 Piatra Craiului
15:00

16:30 Turda
15:30

10:15 Beius
15:30

16:30 Cluj Napoca
16:00

13:40 Arad
16:00

10:15 Alesd
16:00

13:40 Oradea
17:00

13:40 Nadlac
17:10

16:30 Huedin
18:00

16:30 Alesd
19:00

10:15 Oradea
19:00

16:30 Oradea
19:30

16:30 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.