Gara Centrala - Mersul autobuzelor Offenburg Germania

Gara Centrala

Offenburg, Germania

Plecări
Ora Către
07:30
07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Budapesta 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni
13:00
02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 00:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
Sosiri
De la Ora

09:00 Tulcea
04:50

09:00 Braila 09:00 Giurgiu 09:00 Giurgiu
05:00

09:00 Galati 09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
05:10

09:00 Corabia 09:00 Tecuci 09:00 Corabia
05:20

09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Barlad
05:30

09:00 Husi 09:00 Slatina (Olt) 09:00 Slatina (Olt)
05:40

09:00 Buzau
05:45

09:00 Focsani
05:50

09:00 Constanta 09:00 Constanta 09:00 Craiova 09:00 Marasesti 09:00 Craiova
06:00

09:00 Mangalia 09:00 Mangalia
06:05

09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Adjud
06:10

09:00 Medgidia 09:00 Medgidia
06:15

09:00 Hirsova 09:00 Rovinari 09:00 Rovinari 09:00 Hirsova
06:20

09:00 Tandarei 09:00 Tandarei
06:25

09:00 Slobozia 09:00 Isalnita 09:00 Sascut 09:00 Slobozia 09:00 Isalnita
06:30

09:00 Targu Carbunesti 09:00 Targu Carbunesti
06:40

09:00 Motru 09:00 Motru
06:45

09:00 Resita 09:00 Resita 09:00 Bacau
06:50

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes 09:00 Roman
06:55

09:00 Bucuresti 09:00 Lugoj 09:00 Lugoj 09:00 Vaslui 09:00 Bucuresti
07:00

09:00 Timisoara 09:00 Timisoara
07:05

09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Negresti
07:10

09:00 Iasi 09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
07:20

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
07:25

09:00 Pitesti 09:00 Podu Iloaiei 09:00 Pitesti 09:00 Hateg 09:00 Hateg
07:30

09:00 Deleni
07:35

09:00 Hirlau 09:00 Calan 09:00 Calan
07:40

09:00 Ploiesti 09:00 Ploiesti 09:00 Hunedoara 09:00 Hunedoara
07:50

09:00 Targu Frumos
07:55

09:00 Deva 09:00 Deva 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Pascani
08:00

13:00 Falticeni
08:00

12:00 Falticeni
08:00

09:00 Motca 09:00 Campina 09:00 Campina
08:10

09:00 Cristesti
08:15

09:00 Sinaia 09:00 Sinaia 09:00 Timisesti
08:20

09:00 Dumbrava
08:25

09:00 Predeal 09:00 Targu Neamt 09:00 Simeria 09:00 Predeal 09:00 Simeria
08:30

09:00 Orastie 09:00 Orastie
08:40

09:00 Sebes 09:00 Sebes 09:00 Piatra Neamt
08:50

09:00 Brasov 09:00 Bicaz 09:00 Brasov 09:00 Lancram 09:00 Lancram
09:00

13:00 Gura Humorului
09:00

12:00 Gura Humorului
09:00

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Poiana Largului 09:00 Targu Secuiesc
09:10

09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Durau 09:00 Sfantu Gheorghe
09:20

09:00 Toplita
09:25

09:00 Covasna 09:00 Alba Iulia 09:00 Covasna 09:00 Alba Iulia 09:00 Miercurea Ciuc
09:30

09:00 Sfantu Gheorghe
09:35

09:00 Morareni
09:38

09:00 Targu Ocna 09:00 Teius 09:00 Targu Ocna 09:00 Teius
09:40

09:00 Reghin
09:41

09:00 Medias
09:44

09:00 Sighisoara
09:48

09:00 Onesti 09:00 Aiud 09:00 Onesti 09:00 Aiud
09:50

09:00 Targu Mures
09:55

09:00 Falticeni 09:00 Comanesti 09:00 Unirea 09:00 Comanesti 09:00 Unirea
10:00

13:00 Campulung Moldovenesc
10:00

12:00 Campulung Moldovenesc
10:00

09:00 Suceava
10:05

09:00 Moinesti 09:00 Turda 09:00 Moinesti 09:00 Turda
10:10

09:00 Fagaras 09:00 Fagaras
10:20

09:00 Vestem 09:00 Botosani 09:00 Vestem
10:30

09:00 Gura Humorului
10:40

09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Ramnicu Valcea
10:50

09:00 Campulung Moldovenesc
10:55

09:00 Sibiu 09:00 Iacobeni 09:00 Sibiu
11:00

13:00 Vatra Dornei
11:00

12:00 Vatra Dornei
11:00

09:00 Vatra Dornei
11:05

09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Prundu Bargaului 09:00 Miercurea Sibiului
11:10

09:00 Sighisoara 09:00 Sighisoara 09:00 Bistrita
11:20

09:00 Medias 09:00 Beclean 09:00 Medias
11:30

09:00 Dej
11:40

09:00 Cluj Napoca
11:45

09:00 Cluj Napoca
12:00

13:00 Bistrita
12:00

12:00 Bistrita
12:00

13:00 Beclean
13:00

12:00 Beclean
13:00

09:00 Gilau
13:15

09:00 Huedin
13:30

09:00 Negreni
13:50

13:00 Dej
14:00

12:00 Dej
14:00

13:00 Gherla
15:00

12:00 Gherla
15:00

13:00 Cluj Napoca
16:00

12:00 Cluj Napoca
16:00

09:00 Alesd
16:55

13:00 Huedin
17:00

12:00 Huedin
17:00

12:00 Cornitel
17:50

09:00 Oradea
18:00

13:00 Cornitel
18:00

12:00 Alesd
18:00

09:00 Bors
18:30

13:00 Alesd
19:00

12:00 Oradea
19:00

13:00 Oradea
20:00

13:00 Budapesta
23:00

12:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.