Peco Aurach - Mersul autobuzelor Nurnberg Germania

Peco Aurach

Nurnberg, Germania

Plecări
Ora Către
00:00
00:00 Milton Keynes 00:00 Doncaster 00:00 Barking 00:00 Maidstone 00:00 Londra 00:00 Aachen 00:00 Newquay 00:00 Northampton 00:00 Manchester 00:00 Ilford 00:00 Canterbury 00:00 Wurzburg 00:00 Liege 00:00 Dover 00:00 Coventry 00:00 Bolton 00:00 Tottenham 00:00 Leicester 00:00 Frankfurt 00:00 Calais 00:00 Luton 00:00 Birmingham 00:00 Bolton 00:00 Wembley 00:00 Liverpool 00:00 Koln 00:00 Dunkerque
01:30
19:30 Beclean 15:30 Alesd 18:00 Falticeni 20:00 Botosani 19:00 Vicovu de Sus 22:30 Gura Humorului 19:00 Roman 20:35 Moinesti 21:30 Barlad 19:15 Targu Frumos 18:30 Suceava 17:00 Brasov 12:30 Timisoara 11:00 Carei 18:00 Dej 15:00 Oradea 19:30 Dorohoi 22:00 Campulung Moldovenesc 20:00 Bacau 21:15 Targu Ocna 20:45 Vaslui 20:00 Iasi 19:30 Botosani 15:30 Sighisoara 11:00 Arad 12:30 Zalau 21:00 Vatra Dornei 17:00 Cluj Napoca 17:30 Gherla 19:30 Piatra Neamt 19:00 Siret 12:00 Simleu Silvaniei 21:30 Onesti 21:05 Dofteana 18:00 Falticeni 14:30 Targu Mures 13:00 Baia Mare 20:00 Bistrita 16:00 Huedin 18:30 Targu Neamt 23:30 Radauti 11:00 Marghita 20:45 Comanesti 20:55 Darmanesti 18:45 Pascani 12:40 Turda 12:00 Satu Mare
01:30
23:30 Radauti 20:00 Bistrita 16:00 Huedin 22:30 Gura Humorului 19:30 Beclean 15:30 Alesd 22:00 Campulung Moldovenesc 18:00 Dej 15:00 Oradea 21:00 Vatra Dornei 17:00 Cluj Napoca 17:30 Gherla
01:30
22:30 Gura Humorului 19:30 Beclean 15:30 Alesd 22:00 Campulung Moldovenesc 18:00 Dej 15:00 Oradea 21:00 Vatra Dornei 17:00 Cluj Napoca 17:30 Gherla 23:30 Radauti 20:00 Bistrita 16:00 Huedin
03:30
08:30 Roman 10:00 Adjud 11:00 Fetesti 08:00 Bacau 14:00 Suceava 04:00 Brasov 19:15 Arad 07:00 Onesti 09:15 Tecuci 10:40 Barlad 12:00 Tandarei 07:10 Mizil 14:45 Botosani 13:15 Falticeni 01:30 Sibiu 10:30 Galati 07:15 Buzau 09:00 Targu Frumos 09:00 Slobozia 13:30 Iasi 07:30 Bucuresti 12:10 Tulcea 09:15 Braila 23:30 Sebes 06:00 Sfantu Gheorghe 08:15 Ramnicu Sarat 08:45 Focsani 08:00 Urziceni 10:00 Calarasi 14:30 Vaslui 12:30 Pascani 13:00 Babadag 06:00 Ploiesti 22:00 Deva 06:30 Targu Secuiesc
04:00
18:00 Alesd 22:00 Beclean 01:00 Gura Humorului 02:00 Targu Neamt 20:00 Timisoara 18:30 Marghita 04:05 Moinesti 02:15 Pascani 00:30 Brasov 18:30 Huedin 22:30 Bistrita 02:00 Radauti 01:30 Falticeni 03:30 Botosani 03:30 Bacau 18:30 Arad 20:30 Baia Mare 02:30 Roman 04:45 Targu Ocna 01:30 Falticeni 23:00 Sighisoara 19:30 Cluj Napoca 23:30 Vatra Dornei 20:00 Gherla 03:00 Dorohoi 20:00 Zalau 19:30 Satu Mare 05:00 Onesti 04:35 Dofteana 03:30 Iasi 04:15 Vaslui 02:00 Suceava 22:00 Targu Mures 17:30 Oradea 20:30 Dej 00:30 Campulung Moldovenesc 03:00 Piatra Neamt 02:30 Siret 02:30 Vicovu de Sus 19:30 Simleu Silvaniei 18:30 Carei 04:15 Comanesti 04:25 Darmanesti 02:45 Targu Frumos 05:00 Barlad 03:00 Botosani 20:10 Turda
04:00
02:00 Radauti 22:30 Bistrita 18:30 Huedin 01:00 Gura Humorului 22:00 Beclean 18:00 Alesd 00:30 Campulung Moldovenesc 20:30 Dej 17:30 Oradea 23:30 Vatra Dornei 19:30 Cluj Napoca 20:00 Gherla
04:00
01:00 Gura Humorului 22:00 Beclean 18:00 Alesd 00:30 Campulung Moldovenesc 20:30 Dej 17:30 Oradea 23:30 Vatra Dornei 19:30 Cluj Napoca 20:00 Gherla 02:00 Radauti 22:30 Bistrita 18:30 Huedin
06:00
18:40 Londra 18:25 Londra 16:30 Dover 13:30 Gent 15:30 Calais 14:00 Brugge 16:50 Dartford
06:00
15:30 Calais 18:25 Londra 16:30 Dover 13:30 Gent 18:40 Londra 14:00 Brugge 16:50 Dartford
14:30
14:00 Iasi 14:45 Vaslui 12:00 Falticeni 14:45 Comanesti 14:55 Darmanesti 14:00 Botosani 04:30 Alesd 08:30 Beclean 11:30 Gura Humorului 11:00 Brasov 07:00 Baia Mare 05:00 Arad 13:15 Targu Frumos 15:30 Barlad 13:00 Roman 14:35 Moinesti 12:30 Suceava 13:30 Dorohoi 05:00 Huedin 09:00 Bistrita 12:30 Radauti 09:30 Sighisoara 06:00 Satu Mare 06:30 Zalau 12:45 Pascani 13:30 Piatra Neamt 14:00 Bacau 15:15 Targu Ocna 13:30 Botosani 14:15 Darabani 06:00 Cluj Napoca 10:00 Vatra Dornei 06:30 Gherla 08:30 Targu Mures 05:00 Carei 06:00 Simleu Silvaniei 13:00 Vicovu de Sus 12:00 Falticeni 12:30 Targu Neamt 15:30 Onesti 15:05 Dofteana 13:00 Siret 04:00 Oradea 07:00 Dej 11:00 Campulung Moldovenesc 06:40 Turda 06:30 Timisoara 05:00 Marghita
14:30
12:30 Radauti 09:00 Bistrita 05:00 Huedin 11:30 Gura Humorului 08:30 Beclean 04:30 Alesd 11:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Dej 04:00 Oradea 10:00 Vatra Dornei 06:00 Cluj Napoca 06:30 Gherla
14:30
11:30 Gura Humorului 08:30 Beclean 04:30 Alesd 11:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Dej 04:00 Oradea 10:00 Vatra Dornei 06:00 Cluj Napoca 06:30 Gherla 12:30 Radauti 09:00 Bistrita 05:00 Huedin
20:30
18:50 Liverpool 01:30 Koln 07:30 Dunkerque 12:15 Milton Keynes 15:50 Doncaster 10:30 Barking 09:30 Maidstone 11:30 Wembley 17:20 Bolton 13:50 Birmingham 12:00 Luton 04:00 Liege 22:30 Wurzburg 10:00 Londra 10:00 Londra 03:00 Aachen 19:00 Newquay 19:00 Newquay 12:45 Northampton 16:50 Manchester 11:00 Ilford 09:00 Canterbury 11:00 Tottenham 17:20 Bolton 13:30 Coventry 08:30 Dover 03:00 Aachen 09:00 Canterbury 22:30 Wurzburg 04:00 Liege 08:30 Dover 13:30 Coventry 17:20 Bolton 11:00 Tottenham 11:00 Ilford 16:50 Manchester 12:45 Northampton 07:30 Dunkerque 01:30 Koln 15:50 Leicester 15:50 Leicester 23:30 Frankfurt 07:50 Calais 12:00 Luton 13:50 Birmingham 17:20 Bolton 11:30 Wembley 09:30 Maidstone 10:30 Barking 15:50 Doncaster 12:15 Milton Keynes 07:50 Calais 23:30 Frankfurt 18:50 Liverpool
Sosiri
De la Ora

00:00 Budapesta 00:00 Bucuresti 00:00 Hateg 00:00 Saliste 00:00 Praga 00:00 Arad 00:00 Bals 00:00 Brno 00:00 Deva 00:00 Filiasi 00:00 Plzen 00:00 Bratislava 00:00 Bucuresti 00:00 Craiova 00:00 Ramnicu Valcea 00:00 Lugoj 00:00 Orastie 00:00 Slatina (Olt) 00:00 Pitesti 00:00 Targu Jiu 00:00 Timisoara 00:00 Sebes 00:00 Rovinari 00:00 Sibiu 00:00 Petrosani 00:00 Motru
00:00

20:30 Craiova 20:30 Craiova
00:05

06:00 Viena
00:30

20:30 Motru 20:30 Motru
00:50

20:30 Filiasi 20:30 Filiasi
01:00

20:30 Rovinari 20:30 Rovinari
01:30

23:00 Sibiu
02:00

20:30 Targu Jiu 20:30 Targu Jiu
02:00

06:00 Sankt Polten
02:00

06:00 Tecuci
02:30

06:00 Tecuci
02:30

06:00 Melk
02:30

23:00 Sebes
03:00

20:30 Sibiu 20:30 Sibiu
03:00

06:00 Linz
03:00

06:00 Barlad
03:30

06:00 Barlad
03:30

20:30 Saliste 20:30 Saliste
03:30

06:00 Haag
03:30

06:00 Onesti
04:00

06:00 Onesti
04:00

20:30 Petrosani 20:30 Petrosani
04:00

06:00 Suben
04:00

06:00 Targu Ocna 06:00 Vaslui
04:15

06:00 Targu Ocna 06:00 Vaslui
04:15

06:00 Dofteana
04:25

06:00 Dofteana
04:25

23:00 Deva
04:30

20:30 Sebes 20:30 Sebes 20:30 Hateg 20:30 Hateg
04:30

06:00 Darmanesti
04:35

06:00 Darmanesti
04:35

20:30 Orastie 20:30 Orastie
04:40

06:00 Comanesti
04:45

06:00 Comanesti
04:45

06:00 Moinesti
04:55

06:00 Moinesti
04:55

20:30 Deva 20:30 Deva
05:00

06:00 Suceava 06:00 Darabani 06:00 Bacau 06:00 Iasi 06:00 Botosani
05:30

06:00 Bacau 06:00 Iasi 06:00 Botosani 06:00 Darabani 06:00 Suceava
05:30

06:00 Dorohoi 06:00 Targu Frumos
06:15

06:00 Dorohoi 06:00 Targu Frumos
06:15

06:00 Vicovu de Sus
06:20

06:00 Vicovu de Sus
06:20

06:00 Piatra Neamt 06:00 Roman
06:30

06:00 Piatra Neamt 06:00 Roman
06:30

06:00 Pascani
06:45

06:00 Pascani
06:45

06:00 Siret 06:00 Targu Neamt
07:00

06:00 Targu Neamt 06:00 Siret
07:00

20:30 Lugoj 20:30 Lugoj
07:00

06:00 Falticeni 06:00 Falticeni
07:30

06:00 Falticeni 06:00 Falticeni
07:30

23:00 Arad
07:30

20:30 Timisoara 20:30 Timisoara
07:50

06:00 Radauti
08:00

06:00 Radauti
08:00

20:30 Arad 20:30 Arad
08:00

06:00 Radauti
08:00

06:00 Radauti
08:00

06:00 Radauti
08:00

06:00 Gura Humorului 06:00 Brasov
08:30

06:00 Gura Humorului 06:00 Brasov
08:30

06:00 Gura Humorului
08:30

06:00 Gura Humorului
08:30

06:00 Gura Humorului
08:30

06:00 Campulung Moldovenesc
09:00

06:00 Campulung Moldovenesc
09:00

06:00 Campulung Moldovenesc
09:00

06:00 Campulung Moldovenesc
09:00

06:00 Campulung Moldovenesc
09:00

06:00 Vatra Dornei 06:00 Hunedoara
10:00

06:00 Hunedoara 06:00 Vatra Dornei
10:00

20:30 Botosani
10:00

06:00 Vatra Dornei
10:00

06:00 Vatra Dornei
10:00

06:00 Vatra Dornei
10:00

20:30 Suceava
10:15

06:00 Sighisoara 06:00 Deva
10:30

06:00 Deva 06:00 Sighisoara
10:30

20:30 Iasi
10:30

06:00 Sibiu 06:00 Simeria
10:45

06:00 Sibiu 06:00 Simeria
10:45

06:00 Bistrita 06:00 Orastie
11:00

06:00 Bistrita 06:00 Orastie
11:00

20:30 Roman
11:00

06:00 Bistrita
11:00

06:00 Bistrita
11:00

06:00 Bistrita
11:00

06:00 Sebes Alba
11:15

06:00 Sebes Alba
11:15

06:00 Beclean 06:00 Targu Mures
11:30

06:00 Targu Mures 06:00 Beclean
11:30

20:30 Vaslui
11:30

06:00 Beclean
11:30

06:00 Beclean
11:30

06:00 Beclean
11:30

06:00 Alba Iulia
11:45

06:00 Alba Iulia
11:45

23:00 Vaslui
12:00

20:30 Bacau 20:30 Budapesta 20:30 Budapesta
12:00

06:00 Turda
12:30

06:00 Turda
12:30

20:30 Barlad
12:30

06:00 Baia Mare
13:00

06:00 Baia Mare
13:00

23:00 Iasi
13:00

20:30 Onesti
13:00

23:00 Tandarei
13:10

06:00 Timisoara 06:00 Dej
13:30

06:00 Dej 06:00 Timisoara
13:30

20:30 Adjud
13:30

06:00 Dej
13:30

06:00 Dej
13:30

06:00 Dej
13:30

06:00 Cluj Napoca 06:00 Gherla
14:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Gherla
14:00

23:00 Fetesti
14:00

20:30 Bratislava 20:30 Tecuci 20:30 Bratislava
14:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Gherla
14:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Gherla
14:00

06:00 Cluj Napoca 06:00 Gherla
14:00

23:00 Babadag
14:10

06:00 Satu Mare
14:30

06:00 Satu Mare
14:30

20:30 Focsani
14:30

23:00 Tulcea
14:50

06:00 Zalau
15:00

06:00 Zalau
15:00

23:00 Galati
15:00

20:30 Galati
15:00

23:00 Calarasi
15:10

23:00 Botosani
15:20

06:00 Simleu Silvaniei 06:00 Arad
15:30

06:00 Arad 06:00 Simleu Silvaniei
15:30

23:00 Slobozia
15:30

20:30 Brno 20:30 Braila 20:30 Brno
15:30

23:00 Barlad
16:00

20:30 Tulcea
16:00

23:00 Bucuresti
16:10

23:00 Suceava
16:20

06:00 Huedin 06:00 Marghita 06:00 Carei
16:30

06:00 Huedin 06:00 Marghita 06:00 Carei
16:30

20:30 Ramnicu Sarat
16:30

06:00 Huedin
16:30

06:00 Huedin
16:30

06:00 Huedin
16:30

23:00 Adjud
16:40

23:00 Falticeni
16:50

06:00 Alesd
17:00

06:00 Alesd
17:00

23:00 Braila
17:00

20:30 Buzau
17:00

06:00 Alesd
17:00

06:00 Alesd
17:00

06:00 Alesd
17:00

23:00 Urziceni
17:20

06:00 Oradea
17:30

06:00 Oradea
17:30

23:00 Targu Frumos
17:30

20:30 Praga 20:30 Praga
17:30

06:00 Oradea
17:30

06:00 Oradea
17:30

06:00 Oradea
17:30

23:00 Tecuci
17:40

23:00 Pascani
17:50

23:00 Focsani 23:00 Roman
18:00

20:30 Slobozia
18:00

23:00 Bacau
18:30

20:30 Plzen 20:30 Calarasi 20:30 Plzen
18:30

23:00 Ramnicu Sarat
18:35

20:30 Constanta
19:00

23:00 Buzau
19:10

23:00 Mizil
19:15

23:00 Onesti
19:30

20:30 Ploiesti
19:30

23:00 Targu Secuiesc
20:00

20:30 Bucuresti 20:30 Targoviste 20:30 Bucuresti
20:00

23:00 Sfantu Gheorghe
20:30

20:30 Campulung Muscel
20:30

20:30 Alexandria 20:30 Bucuresti 20:30 Bucuresti
21:00

20:30 Ramnicu Valcea 20:30 Ramnicu Valcea
21:10

23:00 Ploiesti
21:15

20:30 Giurgiu
21:30

20:30 Pitesti 20:30 Pitesti
22:00

20:30 Slatina (Olt) 20:30 Slatina (Olt)
23:00

23:00 Brasov
23:30

20:30 Bals 20:30 Bals
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.