La adresa - Mersul autobuzelor Northeim Germania

La adresa

Northeim, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:50
16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 08:10 Medias 07:40 Huedin 09:30 Ramnicu Valcea 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 13:30 Harsova 07:25 Oradea 08:30 Sighisoara 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 14:00 Constanta 15:23 Reghin 13:20 Tandarei 07:30 Alesd 08:40 Miercurea Sibiului 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 13:00 Bucuresti 07:35 Negreni 09:00 Sibiu 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru
11:40 Danytur
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd
11:40 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora
Danytur
14:20 Schwechat
03:50
Danytur
14:20 Viena
04:00

14:55 Tulcea
04:50
Danytur
14:20 Braila
05:00

14:55 Braila 14:55 Giurgiu 14:55 Giurgiu
05:00

14:55 Turnu Magurele 14:55 Galati 14:55 Turnu Magurele
05:10

14:55 Tecuci 14:55 Corabia 14:55 Corabia
05:20
Danytur
14:20 Galati
05:30

14:55 Barlad 14:55 Alexandria 14:55 Alexandria
05:30

14:55 Slatina (Olt) 14:55 Husi 14:55 Slatina (Olt)
05:40

14:55 Buzau
05:45

14:55 Focsani
05:50
Danytur
14:20 Barlad
06:00

14:55 Craiova 14:55 Marasesti 14:55 Constanta 14:55 Craiova 14:55 Constanta
06:00

14:55 Mangalia 14:55 Mangalia
06:05
Danytur
14:20 Husi
06:10

14:55 Filiasi 14:55 Filiasi 14:55 Adjud
06:10

14:55 Medgidia 14:55 Medgidia
06:15

14:55 Rovinari 14:55 Hirsova 14:55 Hirsova 14:55 Rovinari
06:20

14:55 Tandarei 14:55 Tandarei
06:25

14:55 Slobozia 14:55 Slobozia 14:55 Isalnita 14:55 Sascut 14:55 Isalnita
06:30

14:55 Targu Carbunesti 14:55 Targu Carbunesti
06:40

14:55 Motru 14:55 Motru
06:45

14:55 Resita 14:55 Bacau 14:55 Resita
06:50

14:55 Caransebes 14:55 Roman 14:55 Caransebes
06:55
Danytur
14:20 Vaslui
07:00

14:55 Lugoj 14:55 Lugoj 14:55 Vaslui 14:55 Bucuresti 14:55 Bucuresti
07:00

14:55 Timisoara 14:55 Timisoara
07:05

14:55 Arad 14:55 Negresti 14:55 Arad
07:10

14:55 Targu Jiu 14:55 Targu Jiu 14:55 Iasi
07:20

14:55 Petrosani 14:55 Petrosani
07:25

14:55 Podu Iloaiei 14:55 Hateg 14:55 Pitesti 14:55 Hateg 14:55 Pitesti
07:30

14:55 Deleni
07:35

14:55 Hirlau 14:55 Calan 14:55 Calan
07:40

14:55 Ploiesti 14:55 Hunedoara 14:55 Ploiesti 14:55 Hunedoara
07:50

14:55 Targu Frumos
07:55
Danytur
14:20 Negresti
08:00

14:55 Ramnicu Sarat 14:55 Pascani 14:55 Deva 14:55 Ramnicu Sarat 14:55 Deva
08:00

14:55 Campina 14:55 Motca 14:55 Campina
08:10

14:55 Cristesti
08:15

14:55 Timisesti 14:55 Sinaia 14:55 Sinaia
08:20

14:55 Dumbrava
08:25

14:55 Simeria 14:55 Predeal 14:55 Predeal 14:55 Simeria 14:55 Targu Neamt
08:30

14:55 Orastie 14:55 Orastie
08:40

14:55 Sebes 14:55 Sebes 14:55 Piatra Neamt
08:50
Danytur
14:20 Roman
09:00

14:55 Bicaz 14:55 Lancram 14:55 Brasov 14:55 Lancram 14:55 Brasov
09:00

14:55 Poiana Largului 14:55 Targu Secuiesc 14:55 Targu Secuiesc
09:10

14:55 Durau 14:55 Sfantu Gheorghe 14:55 Sfantu Gheorghe
09:20

14:55 Toplita
09:25

14:55 Covasna 14:55 Alba Iulia 14:55 Covasna 14:55 Miercurea Ciuc 14:55 Alba Iulia
09:30

14:55 Sfantu Gheorghe
09:35

14:55 Morareni
09:38

14:55 Targu Ocna 14:55 Teius 14:55 Targu Ocna 14:55 Teius
09:40

14:55 Reghin
09:41

14:55 Medias
09:44

14:55 Sighisoara
09:48

14:55 Aiud 14:55 Onesti 14:55 Aiud 14:55 Onesti
09:50

14:55 Targu Mures
09:55
Danytur
14:20 Bacau
10:00

14:55 Unirea 14:55 Comanesti 14:55 Unirea 14:55 Comanesti 14:55 Falticeni
10:00

14:55 Suceava
10:05

14:55 Moinesti 14:55 Turda 14:55 Moinesti 14:55 Turda
10:10

14:55 Fagaras 14:55 Fagaras
10:20

14:55 Botosani 14:55 Vestem 14:55 Vestem
10:30

14:55 Gura Humorului
10:40

14:55 Ramnicu Valcea 14:55 Ramnicu Valcea
10:50

14:55 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
14:20 Onesti
11:00

14:55 Sibiu 14:55 Iacobeni 14:55 Sibiu
11:00

14:55 Vatra Dornei
11:05

14:55 Miercurea Sibiului 14:55 Prundu Bargaului 14:55 Miercurea Sibiului
11:10

14:55 Sighisoara 14:55 Bistrita 14:55 Sighisoara
11:20

14:55 Medias 14:55 Medias 14:55 Beclean
11:30

14:55 Dej
11:40

14:55 Cluj Napoca
11:45
Danytur
14:20 Targu Secuiesc
12:00

14:55 Cluj Napoca
12:00
Danytur
14:20 Sfantu Gheorghe
13:00

14:55 Gilau
13:15

14:55 Huedin
13:30

14:55 Negreni
13:50
Danytur
14:20 Brasov
14:00
Danytur
14:20 Sighisoara
15:00
Danytur
14:20 Targu Mures
16:00
Danytur
14:20 Ludus
16:30

14:55 Alesd
16:55
Danytur
14:20 Campia Turzii
17:00
Danytur
14:20 Turda
17:30
Danytur
14:20 Cluj Napoca
18:00

14:55 Oradea
18:00
Danytur
14:20 Floresti
18:30

14:55 Bors
18:30
Danytur
14:20 Gilau
19:00
Danytur
14:20 Huedin
20:00
Danytur
14:20 Alesd
21:00
Danytur
14:20 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.