Statie Norden - Mersul autobuzelor Norden Germania

Statie Norden

Norden, Germania

Plecări
Ora Către
03:00 Romfour
02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
09:10
11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 13:40 Medgidia 05:00 Bors 08:10 Medias 13:10 Giurgiu 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Aiud 10:10 Comanesti 11:15 Calan 11:00 Sfantu Gheorghe 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 13:20 Tandarei 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 13:30 Harsova 12:50 Slatina (Olt) 08:30 Sighisoara 13:05 Turnu Magurele 09:40 Vestem 09:40 Teius 10:20 Onesti 11:00 Deva 11:20 Targu Secuiesc 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 14:00 Constanta 05:20 Alesd 13:20 Tandarei 12:55 Alexandria 08:40 Miercurea Sibiului 09:00 Turda 09:50 Fagaras 10:00 Alba Iulia 10:30 Targu Ocna 10:10 Lancram 11:30 Brasov 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 13:40 Medgidia 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 13:50 Mangalia 05:10 Oradea 13:00 Bucuresti 13:00 Corabia 09:00 Sibiu 09:10 Unirea 10:00 Moinesti 10:20 Sebes 10:50 Covasna 10:30 Orastie 11:40 Predeal 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 13:30 Harsova 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
Sosiri
De la Ora

11:15 Constanta
04:30

11:15 Tulcea
04:40

11:15 Braila
04:45

11:15 Galati
04:50

11:15 Giurgiu 11:15 Tecuci 11:15 Giurgiu
05:00

11:15 Barlad
05:05

11:15 Turnu Magurele 11:15 Turnu Magurele
05:10

11:15 Husi 11:15 Corabia 11:15 Corabia
05:20

11:15 Buzau 11:15 Alexandria 11:15 Alexandria
05:30

11:15 Slatina (Olt) 11:15 Slatina (Olt) 11:15 Focsani
05:40

11:15 Craiova 11:15 Constanta 11:15 Marasesti 11:15 Craiova 11:15 Constanta
06:00

11:15 Mangalia 11:15 Adjud 11:15 Mangalia
06:05

11:15 Filiasi 11:15 Filiasi
06:10

11:15 Medgidia 11:15 Medgidia
06:15

11:15 Sascut 11:15 Rovinari 11:15 Hirsova 11:15 Hirsova 11:15 Rovinari
06:20

11:15 Tandarei 11:15 Tandarei
06:25

11:15 Slobozia 11:15 Slobozia 11:15 Isalnita 11:15 Isalnita
06:30

11:15 Targu Carbunesti 11:15 Targu Carbunesti
06:40

11:15 Motru 11:15 Motru 11:15 Bacau
06:45

11:15 Resita 11:15 Resita
06:50

11:15 Caransebes 11:15 Caransebes
06:55

11:15 Bucuresti 11:15 Lugoj 11:15 Roman 11:15 Bucuresti 11:15 Lugoj
07:00

11:15 Timisoara 11:15 Vaslui 11:15 Timisoara
07:05

11:15 Negresti 11:15 Arad 11:15 Arad
07:10

11:15 Iasi
07:15

11:15 Targu Jiu 11:15 Podu Iloaiei 11:15 Targu Jiu
07:20

11:15 Deleni 11:15 Petrosani 11:15 Petrosani
07:25

11:15 Hirlau 11:15 Hateg 11:15 Pitesti 11:15 Hateg 11:15 Pitesti
07:30

11:15 Targu Frumos
07:35

11:15 Calan 11:15 Pascani 11:15 Calan
07:40

11:15 Motca
07:45

11:15 Cristesti 11:15 Hunedoara 11:15 Ploiesti 11:15 Hunedoara 11:15 Ploiesti
07:50

11:15 Timisesti
07:55

11:15 Ramnicu Sarat 11:15 Dumbrava 11:15 Deva 11:15 Deva 11:15 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
22:00 Falticeni
08:00

11:15 Targu Neamt
08:05

11:15 Piatra Neamt 11:15 Campina 11:15 Campina
08:10

11:15 Bicaz
08:15

11:15 Sinaia 11:15 Sinaia
08:20

11:15 Simeria 11:15 Predeal 11:15 Poiana Largului 11:15 Predeal 11:15 Simeria
08:30

11:15 Durau
08:35

11:15 Toplita 11:15 Orastie 11:15 Orastie
08:40

11:15 Miercurea Ciuc
08:45

11:15 Sebes 11:15 Sebes 11:15 Sfantu Gheorghe
08:50

11:15 Morareni
08:55

11:15 Reghin 11:15 Brasov 11:15 Lancram 11:15 Lancram 11:15 Brasov
09:00
Romfour
22:00 Gura Humorului
09:00

11:15 Medias
09:05

11:15 Targu Secuiesc 11:15 Targu Secuiesc 11:15 Sighisoara
09:10

11:15 Targu Mures
09:15

11:15 Falticeni 11:15 Sfantu Gheorghe 11:15 Sfantu Gheorghe
09:20

11:15 Suceava
09:25

11:15 Alba Iulia 11:15 Covasna 11:15 Covasna 11:15 Alba Iulia
09:30

11:15 Targu Ocna 11:15 Teius 11:15 Teius 11:15 Targu Ocna
09:40

11:15 Botosani
09:45

11:15 Onesti 11:15 Aiud 11:15 Gura Humorului 11:15 Aiud 11:15 Onesti
09:50

11:15 Campulung Moldovenesc
09:55

11:15 Unirea 11:15 Iacobeni 11:15 Unirea 11:15 Comanesti 11:15 Comanesti
10:00
Romfour
22:00 Campulung Moldovenesc
10:00

11:15 Turda 11:15 Moinesti 11:15 Moinesti 11:15 Turda 11:15 Vatra Dornei
10:10

11:15 Prundu Bargaului
10:15

11:15 Fagaras 11:15 Bistrita 11:15 Fagaras
10:20

11:15 Beclean
10:25

11:15 Vestem 11:15 Vestem 11:15 Dej
10:30

11:15 Ramnicu Valcea 11:15 Ramnicu Valcea
10:50

11:15 Sibiu 11:15 Sibiu
11:00
Romfour
22:00 Vatra Dornei
11:00

11:15 Miercurea Sibiului 11:15 Miercurea Sibiului
11:10

11:15 Sighisoara 11:15 Sighisoara
11:20

11:15 Cluj Napoca 11:15 Medias 11:15 Medias
11:30

11:15 Cluj Napoca
12:00
Romfour
22:00 Bistrita
12:00

11:15 Gilau
12:05

11:15 Huedin
12:10

11:15 Negreni
12:15

11:15 Alesd
12:20
Romfour
22:00 Beclean
13:00
Romfour
22:00 Dej
14:00
Romfour
22:00 Gherla
15:00
Romfour
22:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
22:00 Huedin
17:00
Romfour
22:00 Cornitel
17:50
Romfour
22:00 Alesd
18:00

11:15 Oradea
18:30

11:15 Bors
18:40
Romfour
22:00 Oradea
19:00
Romfour
22:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.