La adresa - Mersul autobuzelor Neuwied Germania

La adresa

Neuwied, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
08:20 Danytur
16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd
11:20
12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 13:00 Corabia 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 13:10 Slobozia 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Giurgiu 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:50 Slatina (Olt) 12:30 Isalnita 13:05 Turnu Magurele 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 11:40 Petrosani 12:55 Alexandria 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita
Sosiri
De la Ora
Danytur
12:40 Schwechat
03:50

14:05 Tulcea
04:50
Danytur
12:40 Braila 12:40 Focsani
05:00

14:05 Giurgiu 14:05 Giurgiu 14:05 Braila
05:00

14:05 Turnu Magurele 14:05 Galati 14:05 Turnu Magurele
05:10
Danytur
12:40 Tecuci
05:20

14:05 Corabia 14:05 Tecuci 14:05 Corabia
05:20
Danytur
12:40 Galati
05:30

14:05 Alexandria 14:05 Alexandria 14:05 Barlad
05:30
Danytur
12:40 Marasesti
05:40

14:05 Slatina (Olt) 14:05 Slatina (Olt) 14:05 Husi
05:40

14:05 Buzau
05:45

14:05 Focsani
05:50
Danytur
12:40 Adjud 12:40 Barlad 12:40 Saveni
06:00

14:05 Craiova 14:05 Constanta 14:05 Craiova 14:05 Constanta 14:05 Marasesti
06:00

14:05 Mangalia 14:05 Mangalia
06:05
Danytur
12:40 Husi
06:10

14:05 Filiasi 14:05 Adjud 14:05 Filiasi
06:10

14:05 Medgidia 14:05 Medgidia
06:15

14:05 Rovinari 14:05 Hirsova 14:05 Rovinari 14:05 Hirsova
06:20

14:05 Tandarei 14:05 Tandarei
06:25
Danytur
12:40 Botosani
06:30

14:05 Isalnita 14:05 Slobozia 14:05 Sascut 14:05 Isalnita 14:05 Slobozia
06:30

14:05 Targu Carbunesti 14:05 Targu Carbunesti
06:40

14:05 Motru 14:05 Motru
06:45

14:05 Resita 14:05 Bacau 14:05 Resita
06:50

14:05 Caransebes 14:05 Caransebes 14:05 Roman
06:55
Danytur
12:40 Iasi 12:40 Harlau 12:40 Vaslui
07:00

14:05 Lugoj 14:05 Vaslui 14:05 Bucuresti 14:05 Lugoj 14:05 Bucuresti
07:00

14:05 Timisoara 14:05 Timisoara
07:05

14:05 Negresti 14:05 Arad 14:05 Arad
07:10
Danytur
12:40 Cotnari
07:15

14:05 Iasi 14:05 Targu Jiu 14:05 Targu Jiu
07:20

14:05 Petrosani 14:05 Petrosani
07:25
Danytur
12:40 Suceava 12:40 Targu Frumos
07:30

14:05 Hateg 14:05 Pitesti 14:05 Hateg 14:05 Pitesti 14:05 Podu Iloaiei
07:30

14:05 Deleni
07:35

14:05 Calan 14:05 Calan 14:05 Hirlau
07:40

14:05 Hunedoara 14:05 Ploiesti 14:05 Ploiesti 14:05 Hunedoara
07:50

14:05 Targu Frumos
07:55
Danytur
12:40 Targu Ocna 12:40 Pascani 12:40 Negresti
08:00

14:05 Pascani 14:05 Deva 14:05 Ramnicu Sarat 14:05 Deva 14:05 Ramnicu Sarat
08:00

14:05 Campina 14:05 Motca 14:05 Campina
08:10

14:05 Cristesti
08:15

14:05 Sinaia 14:05 Timisesti 14:05 Sinaia
08:20

14:05 Dumbrava
08:25

14:05 Predeal 14:05 Targu Neamt 14:05 Simeria 14:05 Predeal 14:05 Simeria
08:30

14:05 Orastie 14:05 Orastie
08:40

14:05 Sebes 14:05 Piatra Neamt 14:05 Sebes
08:50
Danytur
12:40 Roman 12:40 Comanesti
09:00

14:05 Lancram 14:05 Brasov 14:05 Lancram 14:05 Brasov 14:05 Bicaz
09:00

14:05 Targu Secuiesc 14:05 Targu Secuiesc 14:05 Poiana Largului
09:10
Danytur
12:40 Girov
09:20

14:05 Sfantu Gheorghe 14:05 Durau 14:05 Sfantu Gheorghe
09:20

14:05 Toplita
09:25

14:05 Miercurea Ciuc 14:05 Covasna 14:05 Alba Iulia 14:05 Covasna 14:05 Alba Iulia
09:30

14:05 Sfantu Gheorghe
09:35

14:05 Morareni
09:38

14:05 Targu Ocna 14:05 Teius 14:05 Targu Ocna 14:05 Teius
09:40

14:05 Reghin
09:41

14:05 Medias
09:44

14:05 Sighisoara
09:48

14:05 Aiud 14:05 Onesti 14:05 Aiud 14:05 Onesti
09:50

14:05 Targu Mures
09:55
Danytur
12:40 Gura Humorului 12:40 Targu Neamt 12:40 Bacau 12:40 Miercurea Ciuc 12:40 Piatra Neamt
10:00

14:05 Unirea 14:05 Falticeni 14:05 Comanesti 14:05 Unirea 14:05 Comanesti
10:00

14:05 Suceava
10:05

14:05 Moinesti 14:05 Turda 14:05 Moinesti 14:05 Turda
10:10

14:05 Fagaras 14:05 Fagaras
10:20
Danytur
12:40 Bicaz
10:30

14:05 Vestem 14:05 Vestem 14:05 Botosani
10:30

14:05 Gura Humorului
10:40

14:05 Ramnicu Valcea 14:05 Ramnicu Valcea
10:50

14:05 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
12:40 Odorheiu Secuiesc 12:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Onesti
11:00

14:05 Sibiu 14:05 Sibiu 14:05 Iacobeni
11:00

14:05 Vatra Dornei
11:05

14:05 Miercurea Sibiului 14:05 Miercurea Sibiului 14:05 Prundu Bargaului
11:10

14:05 Sighisoara 14:05 Bistrita 14:05 Sighisoara
11:20

14:05 Medias 14:05 Medias 14:05 Beclean
11:30

14:05 Dej
11:40

14:05 Cluj Napoca
11:45
Danytur
12:40 Medias 12:40 Praid 12:40 Vatra Dornei 12:40 Targu Secuiesc
12:00

14:05 Cluj Napoca
12:00
Danytur
12:40 Reghin 12:40 Sfantu Gheorghe 12:40 Blaj
13:00

14:05 Gilau
13:15

14:05 Huedin
13:30

14:05 Negreni
13:50
Danytur
12:40 Brasov 12:40 Fagaras 12:40 Teius
14:00
Danytur
12:40 Alba Iulia 12:40 Sighisoara 12:40 Avrig
15:00
Danytur
12:40 Sibiu
15:30
Danytur
12:40 Bistrita 12:40 Zlatna 12:40 Dej 12:40 Targu Mures
16:00
Danytur
12:40 Ludus 12:40 Sebes
16:30

14:05 Alesd
16:55
Danytur
12:40 Nasaud 12:40 Campia Turzii 12:40 Abrud
17:00
Danytur
12:40 Beclean 12:40 Turda
17:30
Danytur
12:40 Gherla 12:40 Zalau 12:40 Deva 12:40 Brad 12:40 Cluj Napoca
18:00

14:05 Oradea
18:00
Danytur
12:40 Floresti
18:30

14:05 Bors
18:30
Danytur
12:40 Gilau
19:00
Danytur
12:40 Huedin
20:00
Danytur
12:40 Alesd
21:00
Danytur
12:40 Arad 12:40 Oradea 12:40 Oradea 12:40 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.