La adresa - Mersul autobuzelor Neumunster Germania

La adresa

Neumunster, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:00
15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni
04:20
12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca
07:30
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
09:40
16:30 Sovata 11:00 Teius 15:50 Borsec 10:00 Cluj Napoca 15:10 Morareni 11:30 Fagaras 14:30 Targu Mures 12:40 Targu Ocna 20:10 Galati 14:30 Brasov 19:45 Buzau 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 19:25 Sascut 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 19:05 Negresti 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 18:40 Hirlau 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 13:10 Gura Humorului 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 11:50 Prundu Bargaului 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 11:20 Dej 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 10:00 Huedin 13:40 Arad 07:00 Alesd 12:50 Calan 20:00 Giurgiu 12:00 Orastie 17:10 Slatina (Olt) 11:00 Teius 15:35 Isalnita 10:00 Cluj Napoca 14:30 Caransebes 18:20 Pascani 12:50 Calan 17:50 Dumbrava 12:00 Orastie 11:45 Sebes 16:20 Poiana Largului 10:45 Aiud 15:40 Toplita 10:50 Sibiu 15:00 Reghin 11:45 Moinesti 14:20 Falticeni 12:55 Covasna 20:05 Tecuci 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 19:40 Focsani 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 19:20 Bacau 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 19:00 Iasi 20:00 Constanta 14:50 Predeal 14:00 Suceava 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 13:05 Campulung Moldovenesc 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 11:40 Bistrita 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 11:10 Cluj Napoca 14:30 Caransebes 09:00 Negreni 13:30 Targu Jiu 06:30 Oradea 12:40 Hunedoara 17:40 Turnu Magurele 11:45 Sebes 17:00 Craiova 10:45 Aiud 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:30 Targu Jiu 18:10 Motca 12:40 Hunedoara 17:00 Targu Neamt 11:30 Lancram 16:10 Durau 10:30 Unirea 15:30 Miercurea Ciuc 11:00 Ramnicu Valcea 14:50 Medias 12:00 Comanesti 20:30 Tulcea 13:35 Sfantu Gheorghe 20:00 Barlad 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 19:35 Marasesti 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 19:15 Roman 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 18:50 Podu Iloaiei 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 13:25 Stefanesti 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 13:00 Iacobeni 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 11:30 Beclean 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 08:00 Piatra Craiului 13:15 Petrosani 06:00 Bors 12:30 Deva 17:30 Corabia 11:30 Lancram 16:30 Filiasi 10:30 Unirea 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:15 Petrosani 18:00 Cristesti 12:30 Deva 16:50 Piatra Neamt 16:40 Bicaz 11:15 Alba Iulia 16:00 Grinties 10:15 Turda 15:20 Sfantu Gheorghe 11:15 Vestem 14:40 Sighisoara 12:20 Onesti 20:20 Braila 14:10 Targu Secuiesc 19:50 Husi 15:20 Campina 11:15 Vestem 19:30 Adjud 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 19:10 Vaslui 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 18:45 Deleni 10:15 Medias 15:20 Campina 13:20 Botosani 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 12:55 Vatra Dornei 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 11:25 Baia Mare 15:00 Motru 10:15 Medias 10:10 Gilau 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 04:00 Budapesta 12:15 Simeria 17:20 Alexandria 11:15 Alba Iulia 16:00 Rovinari 10:15 Turda 14:45 Resita 18:30 Targu Frumos 13:40 Arad 13:00 Hateg 17:55 Timisesti 12:15 Simeria
09:40
16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 18:40 Constanta 18:00 Slobozia 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 18:50 Mangalia 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi
13:55
20:40 Tulcea 14:45 Resita 14:25 Botosani 20:00 Barlad 13:40 Arad 15:30 Sighisoara 19:20 Marasesti 12:50 Calan 16:30 Sfantu Gheorghe 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Orastie 16:50 Poiana Largului 12:00 Comanesti 11:00 Teius 13:35 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Adjud 14:15 Lugoj 18:30 Vaslui 11:30 Fagaras 13:15 Petrosani 17:50 Deleni 12:40 Targu Ocna 12:30 Deva 17:30 Motca 14:30 Brasov 11:30 Lancram 08:00 Oradea 15:40 Ramnicu Sarat 10:30 Unirea 10:30 Gilau 17:20 Alexandria 11:00 Dej 16:00 Rovinari 12:30 Vatra Dornei 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:30 Braila 14:30 Caransebes 14:55 Suceava 19:50 Husi 13:30 Targu Jiu 15:40 Medias 14:35 Darabani 12:40 Hunedoara 16:35 Miercurea Ciuc 11:15 Vestem 11:45 Sebes 17:00 Bicaz 12:20 Onesti 10:45 Aiud 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 19:00 Sascut 10:50 Sibiu 14:00 Timisoara 18:20 Negresti 11:45 Moinesti 13:00 Hateg 17:35 Pascani 12:55 Covasna 12:15 Simeria 17:25 Cristesti 14:50 Predeal 11:15 Alba Iulia 08:30 Alesd 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 10:15 Turda 11:00 Cluj Napoca 17:10 Slatina (Olt) 11:25 Beclean 15:35 Isalnita 13:00 Iacobeni 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:20 Galati 14:15 Lugoj 15:00 Falticeni 19:40 Buzau 13:15 Petrosani 15:50 Reghin 14:45 Veresti 12:30 Deva 16:40 Toplita 11:30 Fagaras 11:30 Lancram 17:05 Piatra Neamt 12:40 Targu Ocna 10:30 Unirea 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 18:50 Bacau 11:00 Ramnicu Valcea 13:40 Arad 18:10 Iasi 12:00 Comanesti 12:50 Calan 17:45 Hirlau 13:35 Sfantu Gheorghe 12:00 Orastie 17:20 Timisesti 15:00 Sinaia 11:00 Teius 09:30 Negreni 17:40 Turnu Magurele 10:00 Cluj Napoca 04:00 Budapesta 17:00 Craiova 11:40 Bistrita 15:15 Targu Carbunesti 13:30 Campulung Moldovenesc 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 14:00 Gura Humorului 20:10 Tecuci 14:00 Timisoara 15:20 Targu Mures 19:30 Focsani 13:00 Hateg 16:20 Morareni 10:50 Sibiu 12:15 Simeria 16:45 Durau 11:45 Moinesti 11:15 Alba Iulia 17:10 Targu Neamt 12:55 Covasna 10:15 Turda 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 18:40 Roman 11:15 Vestem 13:30 Targu Jiu 18:00 Podu Iloaiei 12:20 Onesti 12:40 Hunedoara 17:40 Targu Frumos 14:10 Targu Secuiesc 11:45 Sebes 07:00 Bors 15:20 Campina 10:45 Aiud 10:00 Huedin 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 11:50 Prundu Bargaului 17:15 Dumbrava 15:00 Motru 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
Sosiri
De la Ora

17:00 Constanta
00:05

22:00 Braila
00:10

17:00 Mangalia
00:10

17:00 Medgidia
00:15

17:00 Cernavoda
00:30

22:00 Galati
00:40

22:00 Buzau
01:00

17:00 Giurgiu
01:00

17:00 Alexandria
01:05

17:00 Fetesti
01:10

05:30 Tulcea
01:15

18:55 Tulcea 18:55 Tulcea
01:15

17:00 Braila
01:20

05:30 Braila
01:20

18:55 Braila 18:55 Braila
01:20

22:00 Ramnicu Sarat
01:30

17:00 Tulcea
01:30

22:00 Tecuci
01:55

17:00 Calarasi
02:00

18:55 Mangalia
02:00

17:00 Galati
02:10

22:00 Focsani
02:15

22:00 Adjud
02:45

22:00 Barlad
03:00

17:00 Slobozia
03:00

05:30 Mangalia 05:30 Galati
03:00

18:55 Galati 18:55 Galati 18:55 Constanta
03:00

17:00 Tecuci
03:10

17:00 Ramnicu Sarat
03:20

05:30 Constanta
03:20

22:00 Husi
03:30

17:00 Barlad
03:30

05:30 Ianca 05:30 Medgidia
03:30

18:55 Ianca 18:55 Medgidia 18:55 Ianca
03:30

22:00 Dorohoi
03:35

05:30 Calarasi
03:40

18:55 Calarasi
03:40

22:00 Onesti
03:45

17:00 Husi
03:50

05:30 Cernavoda
03:50

18:55 Cernavoda
03:50

05:30 Slobozia
03:55

18:55 Slobozia
03:55

22:00 Vaslui
04:00

17:00 Bucuresti
04:00

05:30 Harsova
04:00

18:55 Harsova
04:00

22:00 Comanesti
04:10

17:00 Buzau
04:10

05:30 Lehliu
04:10

18:55 Lehliu
04:10

22:00 Bucuresti
04:15

22:00 Moinesti
04:20

17:00 Focsani
04:20

05:30 Tandarei
04:20

18:55 Tandarei
04:20

22:00 Botosani
04:30

17:00 Vaslui
04:30

05:30 Faurei 05:30 Bucuresti
04:30

18:55 Faurei 18:55 Faurei
04:30

22:00 Craiova
04:35

17:00 Harlau
04:40

05:30 Pitesti 05:30 Tecuci
04:40

18:55 Tecuci 18:55 Tecuci
04:40

22:00 Iasi
04:45

05:30 Barlad 05:30 Pitesti
04:50

18:55 Barlad 18:55 Barlad
04:50

05:30 Ramnicu Valcea
04:55

22:00 Podu Iloaiei
05:00

17:00 Roman
05:00

18:55 Bucuresti
05:00

22:00 Filiasi
05:05

22:00 Ploiesti
05:10

17:00 Adjud
05:10

05:30 Targoviste
05:10

18:55 Pitesti
05:10

17:00 Bacau
05:15

22:00 Suceava
05:20

17:00 Slatina (Olt)
05:20

17:00 Radauti
05:25

22:00 Bacau
05:30

17:00 Iasi
05:30

05:30 Husi
05:30

18:55 Husi 18:55 Husi
05:30

17:00 Dorohoi
05:35

22:00 Negresti
05:40

17:00 Targu Frumos
05:40

11:20 Tulcea
05:40

05:30 Vaslui
05:40

18:55 Vaslui 18:55 Vaslui
05:40

22:00 Harlau
05:45

17:00 Targoviste
05:45

11:20 Braila
05:45

17:00 Urziceni
05:47

22:00 Constanta
05:50

17:00 Ploiesti
05:50

11:20 Galati
05:50

17:00 Targu Neamt
05:55

17:00 Buhusi
05:57

17:00 Roznov
05:58

22:00 Campina
06:00

17:00 Piatra Neamt
06:00

11:20 Giurgiu 11:20 Constanta 11:20 Tecuci 11:20 Giurgiu 11:20 Constanta
06:00

15:00 Tulcea 15:00 Giurgiu 15:00 Constanta
06:00

05:30 Iasi 05:30 Giurgiu 05:30 Sinaia
06:00

18:55 Ramnicu Valcea 18:55 Iasi 18:55 Giurgiu 18:55 Giurgiu 18:55 Iasi
06:00

22:00 Buhusi
06:05

11:20 Barlad
06:05

22:00 Roznov
06:10

17:00 Onesti
06:10

11:20 Husi 11:20 Turnu Magurele 11:20 Turnu Magurele
06:10

15:00 Turnu Magurele 15:00 Braila
06:10

05:30 Alexandria 05:30 Podu Iloaiei
06:10

18:55 Podu Iloaiei 18:55 Alexandria 18:55 Alexandria 18:55 Podu Iloaiei
06:10

22:00 Targu Frumos
06:15

05:30 Turnu Magurele
06:15

18:55 Turnu Magurele 18:55 Turnu Magurele
06:15

22:00 Gura Humorului
06:20

17:00 Botosani
06:20

11:20 Corabia 11:20 Corabia
06:20

15:00 Galati 15:00 Corabia
06:20

05:30 Harlau 05:30 Predeal 05:30 Caracal
06:20

18:55 Caracal 18:55 Harlau 18:55 Harlau 18:55 Caracal
06:20

22:00 Falticeni
06:30

17:00 Pascani
06:30

11:20 Alexandria 11:20 Mangalia 11:20 Alexandria 11:20 Mangalia 11:20 Buzau
06:30

15:00 Mangalia 15:00 Tecuci 15:00 Alexandria
06:30

05:30 Flamanzi 05:30 Campina 05:30 Slatina (Olt)
06:30

18:55 Flamanzi 18:55 Flamanzi 18:55 Targoviste 18:55 Slatina (Olt) 18:55 Slatina (Olt)
06:30

22:00 Rovinari
06:35

22:00 Pascani
06:40

17:00 Craiova
06:40

11:20 Filiasi 11:20 Medgidia 11:20 Focsani 11:20 Filiasi 11:20 Medgidia
06:40

15:00 Barlad 15:00 Filiasi 15:00 Medgidia
06:40

05:30 Botosani
06:40

18:55 Botosani 18:55 Botosani 18:55 Sinaia
06:40

22:00 Motca
06:45

05:30 Saveni
06:45

18:55 Saveni 18:55 Saveni
06:45

22:00 Piatra Neamt
06:50

17:00 Suceava
06:50

11:20 Hirsova 11:20 Hirsova 11:20 Slatina (Olt) 11:20 Slatina (Olt)
06:50

15:00 Slatina (Olt) 15:00 Hirsova 15:00 Husi
06:50

05:30 Darabani
06:50

18:55 Darabani 18:55 Predeal 18:55 Darabani
06:50

22:00 Roman
06:55

22:00 Cristesti
07:00

17:00 Filiasi
07:00

11:20 Tandarei 11:20 Marasesti 11:20 Craiova 11:20 Craiova 11:20 Tandarei
07:00

15:00 Tandarei 15:00 Buzau 15:00 Craiova
07:00

05:30 Dorohoi 05:30 Craiova
07:00

18:55 Dorohoi 18:55 Craiova 18:55 Campina 18:55 Dorohoi 18:55 Craiova
07:00

22:00 Targu Jiu
07:05

11:20 Adjud
07:05

22:00 Brasov
07:10

11:20 Filiasi 11:20 Filiasi 11:20 Sascut
07:10

15:00 Focsani 15:00 Filiasi
07:10

05:30 Filiasi 05:30 Vanatori 05:30 Urziceni
07:10

18:55 Filiasi 18:55 Filiasi 18:55 Vanatori 18:55 Urziceni 18:55 Vanatori
07:10

17:00 Pitesti
07:20

11:20 Rovinari 11:20 Rovinari
07:20

15:00 Marasesti 15:00 Rovinari
07:20

05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Ploiesti
07:20

18:55 Drobeta Turnu Severin 18:55 Drobeta Turnu Severin 18:55 Ploiesti
07:20

22:00 Fetesti
07:30

17:00 Targu Secuiesc
07:30

11:20 Isalnita 11:20 Isalnita
07:30

15:00 Isalnita 15:00 Adjud
07:30

05:30 Buzau 05:30 Rovinari
07:30

18:55 Buzau 18:55 Rovinari 18:55 Rovinari
07:30

11:20 Targu Carbunesti 11:20 Targu Carbunesti
07:40

15:00 Sascut 15:00 Targu Carbunesti
07:40

05:30 Resita 05:30 Ramnicu Sarat
07:40

18:55 Resita 18:55 Ramnicu Sarat 18:55 Resita
07:40

11:20 Motru 11:20 Motru 11:20 Bacau
07:45

15:00 Motru
07:45

11:20 Resita 11:20 Resita
07:50

15:00 Resita 15:00 Bacau
07:50

05:30 Caransebes
07:50

18:55 Caransebes 18:55 Caransebes 18:55 Focsani
07:50

11:20 Caransebes 11:20 Caransebes
07:55

15:00 Caransebes
07:55

22:00 Targu Neamt
08:00

17:00 Brasov
08:00

11:20 Slobozia 11:20 Roman 11:20 Lugoj 11:20 Slobozia 11:20 Lugoj
08:00

15:00 Slobozia 15:00 Roman 15:00 Lugoj
08:00

05:30 Focsani 05:30 Targu Jiu
08:00

18:55 Targu Jiu 18:55 Targu Jiu 18:55 Marasesti
08:00

11:20 Vaslui 11:20 Timisoara 11:20 Timisoara
08:05

15:00 Timisoara
08:05

17:00 Bicaz
08:10

11:20 Arad 11:20 Bucuresti 11:20 Bucuresti 11:20 Negresti 11:20 Arad
08:10

15:00 Arad 15:00 Bucuresti 15:00 Vaslui
08:10

05:30 Bumbesti Jiu
08:10

18:55 Bumbesti Jiu 18:55 Bumbesti Jiu 18:55 Adjud
08:10

17:00 Ramnicu Valcea
08:15

11:20 Iasi
08:15

17:00 Falticeni
08:20

11:20 Podu Iloaiei 11:20 Targu Jiu 11:20 Targu Jiu
08:20

15:00 Targu Jiu 15:00 Negresti
08:20

05:30 Petrosani
08:20

18:55 Bacau 18:55 Petrosani 18:55 Petrosani
08:20

11:20 Deleni 11:20 Petrosani 11:20 Petrosani
08:25

15:00 Petrosani
08:25

22:00 Fagaras
08:30

17:00 Gura Humorului
08:30

11:20 Hateg 11:20 Hirlau 11:20 Hateg
08:30

15:00 Hateg 15:00 Iasi
08:30

05:30 Hateg 05:30 Poiana Largului 05:30 Marasesti
08:30

18:55 Poiana Largului 18:55 Hateg 18:55 Roman 18:55 Hateg 18:55 Poiana Largului
08:30

22:00 Petrosani
08:35

11:20 Targu Frumos
08:35

05:30 Bicaz
08:35

18:55 Bicaz 18:55 Bicaz
08:35

17:00 Moinesti
08:40

11:20 Calan 11:20 Pascani 11:20 Calan
08:40

15:00 Podu Iloaiei 15:00 Calan
08:40

05:30 Piatra Neamt 05:30 Hunedoara 05:30 Adjud
08:40

18:55 Piatra Neamt 18:55 Hunedoara 18:55 Piatra Neamt 18:55 Hunedoara 18:55 Targu Frumos
08:40

17:00 Fagaras
08:45

11:20 Motca
08:45

11:20 Hunedoara 11:20 Cristesti 11:20 Hunedoara
08:50

15:00 Hunedoara 15:00 Deleni
08:50

05:30 Bacau 05:30 Deva
08:50

18:55 Deva 18:55 Deva 18:55 Pascani
08:50

11:20 Timisesti
08:55

18:55 Targu Neamt
08:55

17:00 Comanesti
09:00

11:20 Pitesti 11:20 Deva 11:20 Pitesti 11:20 Deva 11:20 Dumbrava
09:00

15:00 Pitesti 15:00 Harlau 15:00 Deva
09:00

05:30 Gheorgheni 05:30 Roman 05:30 Lugoj
09:00

18:55 Gheorgheni 18:55 Gheorgheni 18:55 Falticeni 18:55 Lugoj 18:55 Lugoj
09:00

11:20 Targu Neamt
09:05

17:00 Targu Jiu
09:10

11:20 Piatra Neamt 11:20 Ramnicu Sarat 11:20 Ramnicu Sarat
09:10

15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Targu Frumos
09:10

05:30 Sovata 05:30 Timisoara 05:30 Targu Frumos
09:10

18:55 Sovata 18:55 Timisoara 18:55 Sovata 18:55 Timisoara 18:55 Suceava
09:10

11:20 Bicaz
09:15

17:00 Campulung Moldovenesc
09:20

11:20 Campina 11:20 Campina
09:20

15:00 Campina 15:00 Pascani
09:20

05:30 Arad 05:30 Pascani
09:20

18:55 Arad 18:55 Arad 18:55 Radauti
09:20

22:00 Poiana Largului
09:30

17:00 Targu Ocna
09:30

11:20 Sinaia 11:20 Poiana Largului 11:20 Sinaia
09:30

15:00 Sinaia 15:00 Motca
09:30

05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Motca 05:30 Chisineu Cris
09:30

18:55 Chisineu Cris 18:55 Gura Humorului 18:55 Miercurea Ciuc 18:55 Miercurea Ciuc 18:55 Chisineu Cris
09:30

22:00 Hateg
09:35

17:00 Gheorgheni
09:35

11:20 Durau
09:35

17:00 Reghin
09:40

11:20 Toplita 11:20 Predeal 11:20 Predeal
09:40

15:00 Predeal 15:00 Cristesti
09:40

05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Targu Neamt
09:40

18:55 Odorheiu Secuiesc 18:55 Campulung Moldovenesc 18:55 Odorheiu Secuiesc
09:40

22:00 Sibiu
09:45

17:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:20 Brasov 11:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Miercurea Ciuc 11:20 Brasov
09:50

15:00 Brasov 15:00 Timisesti
09:50

05:30 Toplita 05:30 Falticeni 05:30 Salonta
09:50

18:55 Toplita 18:55 Toplita 18:55 Salonta 18:55 Vatra Dornei 18:55 Salonta
09:50

11:20 Morareni
09:55

05:30 Suceava
09:55

18:55 Prundu Bargaului
09:55

22:00 Hunedoara
10:00

17:00 Toplita Gara
10:00

11:20 Reghin 11:20 Targu Secuiesc 11:20 Targu Secuiesc
10:00

15:00 Dumbrava 15:00 Targu Secuiesc
10:00

05:30 Reghin 05:30 Gilau 05:30 Radauti
10:00

18:55 Nasaud 18:55 Reghin 18:55 Gilau 18:55 Reghin 18:55 Gilau
10:00

11:20 Sfantu Gheorghe 11:20 Sighisoara 11:20 Sfantu Gheorghe
10:05

15:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:30 Gura Humorului
10:05

17:00 Sighisoara
10:10

11:20 Covasna 11:20 Covasna
10:10

15:00 Targu Neamt 15:00 Covasna
10:10

05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Onesti
10:10

18:55 Bistrita 18:55 Onesti 18:55 Onesti
10:10

17:00 Orastie
10:15

11:20 Targu Mures
10:15

18:55 Beclean
10:15

17:00 Deva
10:20

11:20 Targu Ocna 11:20 Falticeni 11:20 Targu Ocna
10:20

15:00 Targu Ocna 15:00 Piatra Neamt
10:20

05:30 Moinesti
10:20

18:55 Moinesti 18:55 Dej 18:55 Moinesti
10:20

17:00 Caransebes
10:25

11:20 Suceava
10:25

22:00 Sebes
10:30

17:00 Targu Mures
10:30

11:20 Onesti 11:20 Onesti 11:20 Dolhasca
10:30

15:00 Onesti 15:00 Bicaz
10:30

05:30 Comanesti 05:30 Vatra Dornei
10:30

18:55 Comanesti 18:55 Comanesti
10:30

17:00 Vatra Dornei
10:35

11:20 Veresti
10:35

11:20 Darabani 11:20 Comanesti 11:20 Comanesti
10:40

15:00 Sovata 15:00 Comanesti
10:40

05:30 Covasna 05:30 Prundu Bargaului
10:40

18:55 Covasna 18:55 Covasna
10:40

11:20 Botosani
10:45

11:20 Gura Humorului 11:20 Moinesti 11:20 Moinesti
10:50

15:00 Moinesti 15:00 Poiana Largului
10:50

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Nasaud
10:50

18:55 Targu Secuiesc 18:55 Targu Secuiesc
10:50

11:20 Campulung Moldovenesc
10:55

17:00 Resita
11:00

11:20 Simeria 11:20 Simeria 11:20 Fagaras 11:20 Iacobeni 11:20 Fagaras
11:00

15:00 Durau 15:00 Fagaras 15:00 Simeria
11:00

05:30 Bistrita 05:30 Brasov
11:00

18:55 Brasov 18:55 Brasov
11:00

15:00 Grinties
11:05

17:00 Blaj
11:10

11:20 Vatra Dornei 11:20 Vestem 11:20 Vestem
11:10

15:00 Vestem 15:00 Borsec
11:10

05:30 Beclean 05:30 Fagaras
11:10

18:55 Fagaras 18:55 Fagaras
11:10

17:00 Sibiu
11:15

11:20 Prundu Bargaului
11:15

15:00 Toplita
11:15

11:20 Ramnicu Valcea 11:20 Orastie 11:20 Ramnicu Valcea 11:20 Bistrita 11:20 Orastie
11:20

15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Orastie 15:00 Ramnicu Valcea
11:20

05:30 Sibiu 05:30 Dej
11:20

18:55 Sibiu 18:55 Sibiu
11:20

11:20 Beclean
11:25

05:30 Sebes
11:25

18:55 Sebes 18:55 Sebes
11:25

22:00 Toplita
11:30

17:00 Medias
11:30

11:20 Dej 11:20 Sibiu 11:20 Sebes 11:20 Sibiu 11:20 Sebes
11:30

15:00 Sebes 15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Sibiu
11:30

05:30 Alba Iulia 05:30 Gherla
11:30

18:55 Alba Iulia 18:55 Alba Iulia
11:30

17:00 Sebes
11:35

05:30 Teius
11:35

18:55 Teius 18:55 Teius
11:35

11:20 Miercurea Sibiului 11:20 Lancram 11:20 Miercurea Sibiului 11:20 Lancram
11:40

15:00 Morareni 15:00 Miercurea Sibiului 15:00 Lancram
11:40

05:30 Aiud
11:40

18:55 Aiud 18:55 Aiud
11:40

11:20 Alba Iulia 11:20 Sighisoara 11:20 Alba Iulia 11:20 Sighisoara
11:50

15:00 Sighisoara 15:00 Alba Iulia 15:00 Sighisoara
11:50

05:30 Targu Mures
11:50

18:55 Targu Mures 18:55 Targu Mures
11:50

15:00 Targu Mures
11:55

22:00 Deva
12:00

17:00 Alba Iulia
12:00

11:20 Cluj Napoca 11:20 Medias 11:20 Medias
12:00

15:00 Medias 15:00 Falticeni
12:00

05:30 Turda
12:00

18:55 Turda 18:55 Turda
12:00

11:20 Gilau
12:05

15:00 Suceava
12:05

17:00 Bistrita
12:10

11:20 Teius 11:20 Huedin 11:20 Teius
12:10

15:00 Teius
12:10

11:20 Negreni
12:15

17:00 Lugoj
12:20

11:20 Alesd 11:20 Aiud 11:20 Aiud
12:20

15:00 Aiud
12:20

15:00 Stefanesti
12:25

22:00 Reghin
12:30

17:00 Aiud
12:30

11:20 Unirea 11:20 Unirea
12:30

15:00 Botosani 15:00 Unirea
12:30

17:00 Beclean
12:35

15:00 Gura Humorului
12:35

11:20 Turda 11:20 Turda
12:40

15:00 Iacobeni 15:00 Turda
12:40

15:00 Borsa
12:45

15:00 Vatra Dornei
12:50

15:00 Prundu Bargaului
12:55

17:00 Dej
13:00

15:00 Bistrita
13:00

18:55 Gherla
13:00

15:00 Beclean
13:05

15:00 Baia Mare
13:10

17:00 Turda
13:15

15:00 Dej
13:20

22:00 Alba Iulia
13:30

17:00 Gherla
13:30

15:00 Cluj Napoca
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:30

18:55 Cluj Napoca
13:30

15:00 Cluj Napoca
13:40

05:30 Bontida
13:45

15:00 Gilau
13:50

05:30 Baia Mare
13:50

18:55 Bontida
13:50

15:00 Huedin
13:55

17:00 Cluj Napoca
14:00

11:20 Cluj Napoca 11:20 Cluj Napoca 11:20 Cluj Napoca 11:20 Cluj Napoca
14:00

15:00 Cluj Napoca 15:00 Negreni 15:00 Cluj Napoca
14:00

05:30 Satu Mare
14:00

18:55 Baia Mare
14:00

17:00 Timisoara
14:10

15:00 Piatra Craiului
14:10

05:30 Zalau
14:10

18:55 Satu Mare
14:10

05:30 Huedin
14:20

18:55 Zalau
14:20

22:00 Targu Mures
14:30

05:30 Alesd
14:30

18:55 Huedin
14:30

15:00 Beius
14:40

18:55 Alesd
14:40

22:00 Aiud
14:45

15:00 Alesd
14:50

22:00 Ludus
15:00

17:00 Huedin
15:00

22:00 Turda
15:30

22:00 Cluj Napoca
16:00

17:00 Arad
16:00

18:55 Oradea
16:50

17:00 Oradea
17:00

17:00 Nadlac
17:10

22:00 Huedin
18:00

15:00 Oradea
18:00

05:30 Oradea
18:00

11:20 Oradea
18:30

15:00 Bors
18:30

22:00 Alesd
19:00

11:20 Bors
19:00

22:00 Oradea
19:30

22:00 Bors
19:45

11:20 Budapesta
23:00

15:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.