la adresa - Mersul autobuzelor Murnau am Staffelsee Germania

la adresa

Murnau am Staffelsee, Germania

Plecări
Ora Către
11:20
15:20 Campina 21:30 Galati 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:30 Campulung Moldovenesc 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 11:55 Prundu Bargaului 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 11:20 Dej 15:20 Campina 17:30 Corabia 19:50 Iasi 16:30 Filiasi 19:15 Targu Frumos 14:40 Morareni 15:00 Motru 18:40 Timisesti 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 17:40 Bicaz 13:10 Veresti 13:00 Hateg 15:30 Grinties 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 20:55 Focsani 10:15 Turda 20:30 Sascut 11:15 Vestem 11:00 Cluj Napoca 12:20 Onesti 08:00 Piatra Craiului 14:10 Targu Secuiesc 05:00 Bors 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:40 Ramnicu Sarat 13:40 Suceava 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:20 Iacobeni 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 11:50 Bistrita 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 20:20 Roman 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 19:40 Podu Iloaiei 16:00 Rovinari 19:05 Pascani 14:30 Reghin 14:45 Resita 18:30 Dumbrava 13:50 Falticeni 13:40 Arad 17:00 Sovata 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 15:20 Borsec 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 21:20 Tecuci 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 10:20 Gilau 12:40 Targu Ocna 07:10 Beius 14:30 Brasov 04:00 Budapesta 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 12:50 Stefanesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:05 Borsa 12:55 Covasna 20:00 Constanta 11:40 Beclean 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 20:10 Vaslui 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 19:30 Deleni 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 19:00 Motca 14:05 Medias 14:30 Caransebes 18:00 Targu Neamt 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 16:30 Poiana Largului 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 15:10 Toplita 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 21:10 Husi 10:45 Aiud 20:40 Adjud 10:50 Sibiu 21:15 Barlad 11:45 Moinesti 10:00 Huedin 12:55 Covasna 07:00 Alesd 14:50 Predeal 21:50 Tulcea 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:00 Sinaia 21:40 Braila 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:40 Botosani 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 12:00 Vatra Dornei 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Baia Mare 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 20:00 Negresti 17:00 Craiova 19:20 Hirlau 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 18:50 Cristesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 17:50 Piatra Neamt 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 16:00 Durau 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 21:00 Buzau 10:30 Unirea 20:25 Bacau 11:00 Ramnicu Valcea 11:10 Cluj Napoca 12:00 Comanesti 09:00 Negreni 13:35 Sfantu Gheorghe 06:00 Oradea 18:00 Tandarei 20:00 Constanta
12:50
09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea
12:55
11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 17:30 Corabia 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 16:30 Filiasi 19:40 Negresti 10:15 Turda 15:00 Motru 19:00 Targu Frumos 14:00 Timisoara 18:15 Dumbrava 13:00 Hateg 17:40 Poiana Largului 12:15 Simeria 17:10 Toplita 11:15 Alba Iulia 18:40 Motca 10:15 Turda 16:40 Medias 11:00 Ramnicu Valcea 16:15 Suceava 12:00 Comanesti 14:20 Iacobeni 13:35 Sfantu Gheorghe 13:00 Bistrita 15:00 Sinaia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Pitesti 10:00 Negreni 18:30 Hirsova 05:30 Oradea 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 17:20 Alexandria 20:00 Bacau 11:00 Teius 16:00 Rovinari 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 18:45 Pascani 13:40 Arad 18:05 Targu Neamt 12:50 Calan 17:30 Durau 12:00 Orastie 17:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Teius 18:00 Piatra Neamt 10:00 Cluj Napoca 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 11:15 Vestem 15:40 Stefanesti 12:20 Onesti 14:10 Borsa 14:10 Targu Secuiesc 12:40 Beclean 15:20 Campina 11:00 Cluj Napoca 17:00 Bucuresti 08:00 Piatra Craiului 17:00 Medgidia 05:00 Bors 10:15 Medias 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:00 Giurgiu 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 17:10 Slatina (Olt) 19:55 Roman 10:45 Aiud 15:35 Isalnita 19:20 Podu Iloaiei 14:30 Caransebes 18:30 Cristesti 13:30 Targu Jiu 17:55 Bicaz 12:40 Hunedoara 17:25 Grinties 11:45 Sebes 17:05 Miercurea Ciuc 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 11:30 Fagaras 15:30 Botosani 12:40 Targu Ocna 14:00 Vatra Dornei 14:30 Brasov 12:30 Baia Mare 15:40 Ramnicu Sarat 10:50 Gilau 17:30 Slobozia 07:00 Beius 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 17:40 Turnu Magurele 20:10 Adjud 11:30 Lancram 17:00 Craiova 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Deleni 14:15 Lugoj 18:20 Timisesti 13:15 Petrosani 17:45 Sovata 12:30 Deva 17:20 Borsec 11:30 Lancram 19:05 Hirlau 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 16:45 Reghin 10:50 Sibiu 16:20 Falticeni 11:45 Moinesti 15:00 Campulung Moldovenesc 12:55 Covasna 13:20 Prundu Bargaului 14:50 Predeal 12:00 Dej 16:00 Ploiesti 10:30 Huedin 18:00 Tandarei 06:00 Alesd 20:00 Constanta
Sosiri
De la Ora

08:00 Tulcea
01:00

08:00 Braila
02:00

08:00 Galati
02:30

08:00 Tecuci
03:00

07:10 Tulcea
04:00

08:00 Barlad
04:00

07:10 Braila
04:10

07:10 Galati
04:20

07:10 Tecuci
04:30

07:10 Barlad 07:10 Giurgiu
05:00

08:00 Husi
05:00

07:10 Turnu Magurele 07:10 Husi
05:10

08:00 Buzau
05:10

07:10 Corabia
05:20

08:00 Focsani
05:20

07:10 Buzau 07:10 Alexandria
05:30

08:00 Marasesti
05:30

07:10 Focsani 07:10 Slatina (Olt)
05:40

07:10 Marasesti
05:50

07:10 Adjud
05:55

07:10 Constanta 07:10 Sascut 07:10 Laufen 07:10 Craiova
06:00

05:20 Constanta 05:20 Constanta 05:20 Giurgiu 05:20 Giurgiu
06:00

08:00 Giurgiu 08:00 Giurgiu 08:00 Constanta 08:00 Constanta 08:00 Adjud
06:00

07:10 Bacau 07:10 Mangalia
06:05

07:10 Filiasi 07:10 Roman
06:10

05:20 Turnu Magurele 05:20 Turnu Magurele
06:10

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:10

07:10 Medgidia 07:10 Vaslui
06:15

07:10 Hirsova 07:10 Rovinari 07:10 Negresti
06:20

05:20 Corabia 05:20 Corabia
06:20

08:00 Corabia 08:00 Corabia
06:20

07:10 Tandarei
06:25

07:10 Iasi 07:10 Slobozia 07:10 Isalnita
06:30

05:20 Alexandria 05:20 Mangalia 05:20 Mangalia 05:20 Alexandria
06:30

08:00 Mangalia 08:00 Mangalia 08:00 Alexandria 08:00 Sascut 08:00 Alexandria
06:30

07:10 Podu Iloaiei
06:35

07:10 Targu Carbunesti 07:10 Deleni
06:40

05:20 Medgidia 05:20 Filiasi 05:20 Filiasi 05:20 Medgidia
06:40

08:00 Filiasi 08:00 Bacau 08:00 Filiasi 08:00 Medgidia 08:00 Medgidia
06:40

07:10 Hirlau 07:10 Motru
06:45

08:00 Roman
06:45

07:10 Resita 07:10 Targu Frumos
06:50

05:20 Slatina (Olt) 05:20 Slatina (Olt) 05:20 Hirsova 05:20 Hirsova
06:50

08:00 Slatina (Olt) 08:00 Hirsova 08:00 Hirsova 08:00 Slatina (Olt)
06:50

07:10 Caransebes 07:10 Pascani
06:55

08:00 Vaslui
06:55

07:10 Bucuresti 07:10 Lugoj 07:10 Motca
07:00

05:20 Craiova 05:20 Tulcea 05:20 Craiova 05:20 Tandarei 05:20 Tandarei
07:00

08:00 Tandarei 08:00 Tandarei 08:00 Craiova 08:00 Negresti 08:00 Craiova
07:00

07:10 Cristesti 07:10 Timisoara
07:05

08:00 Iasi
07:05

07:10 Arad 07:10 Timisesti
07:10

05:20 Braila 05:20 Filiasi 05:20 Filiasi
07:10

08:00 Podu Iloaiei 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi
07:10

05:20 Galati
07:15

08:00 Deleni
07:15

07:10 Targu Jiu 07:10 Dumbrava
07:20

05:20 Rovinari 05:20 Rovinari
07:20

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:20

07:10 Petrosani 07:10 Targu Neamt
07:25

05:20 Tecuci
07:25

07:10 Piatra Neamt 07:10 Hateg 07:10 Pitesti
07:30

05:20 Isalnita 05:20 Isalnita
07:30

08:00 Isalnita 08:00 Hirlau 08:00 Isalnita
07:30

07:10 Bicaz
07:35

05:20 Barlad
07:35

07:10 Calan 07:10 Sovata
07:40

05:20 Targu Carbunesti 05:20 Targu Carbunesti
07:40

08:00 Targu Carbunesti 08:00 Targu Carbunesti
07:40

07:10 Poiana Largului
07:45

05:20 Husi 05:20 Motru 05:20 Motru
07:45

08:00 Motru 08:00 Targu Frumos 08:00 Motru
07:45

07:10 Durau 07:10 Hunedoara 07:10 Ploiesti
07:50

05:20 Resita 05:20 Resita
07:50

08:00 Resita 08:00 Pascani 08:00 Resita
07:50

07:10 Grinties
07:55

05:20 Caransebes 05:20 Caransebes
07:55

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:55

07:10 Ramnicu Sarat 07:10 Borsec 07:10 Deva
08:00

05:20 Lugoj 05:20 Slobozia 05:20 Slobozia 05:20 Lugoj 05:20 Buzau
08:00

08:00 Slobozia 08:00 Slobozia 08:00 Lugoj 08:00 Lugoj 08:00 Motca
08:00

07:10 Toplita
08:05

05:20 Timisoara 05:20 Timisoara
08:05

08:00 Timisoara 08:00 Timisoara 08:00 Cristesti
08:05

07:10 Miercurea Ciuc 07:10 Campina
08:10

05:20 Bucuresti 05:20 Focsani 05:20 Arad 05:20 Arad 05:20 Bucuresti
08:10

08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Timisesti 08:00 Bucuresti 08:00 Bucuresti
08:10

05:20 Marasesti
08:15

08:00 Dumbrava
08:15

07:10 Sinaia 07:10 Sfantu Gheorghe
08:20

05:20 Targu Jiu 05:20 Targu Jiu
08:20

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu
08:20

05:20 Adjud 05:20 Petrosani 05:20 Petrosani
08:25

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani
08:25

07:10 Simeria 07:10 Morareni 07:10 Predeal
08:30

05:20 Hateg 05:20 Hateg
08:30

08:00 Hateg 08:00 Hateg 08:00 Targu Neamt
08:30

05:20 Sascut
08:35

07:10 Orastie
08:40

05:20 Calan 05:20 Calan
08:40

08:00 Calan 08:00 Calan
08:40

05:20 Bacau
08:45

08:00 Piatra Neamt
08:45

07:10 Sebes
08:50

05:20 Hunedoara 05:20 Hunedoara
08:50

08:00 Hunedoara 08:00 Bicaz 08:00 Hunedoara
08:50

05:20 Roman
08:55

07:10 Lancram 07:10 Brasov 07:10 Reghin
09:00

05:20 Vaslui 05:20 Deva 05:20 Deva 05:20 Pitesti 05:20 Pitesti
09:00

08:00 Sovata 08:00 Deva 08:00 Pitesti 08:00 Pitesti 08:00 Deva
09:00

05:20 Negresti
09:05

08:00 Poiana Largului
09:05

07:10 Targu Secuiesc
09:10

05:20 Ramnicu Sarat 05:20 Ramnicu Sarat 05:20 Iasi
09:10

08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Durau
09:10

05:20 Podu Iloaiei
09:15

08:00 Grinties
09:15

07:10 Sfantu Gheorghe
09:20

05:20 Campina 05:20 Deleni 05:20 Campina
09:20

08:00 Campina 08:00 Borsec 08:00 Campina
09:20

05:20 Hirlau
09:25

07:10 Alba Iulia 07:10 Medias 07:10 Covasna
09:30

05:20 Sinaia 05:20 Targu Frumos 05:20 Sinaia
09:30

08:00 Sinaia 08:00 Toplita 08:00 Sinaia
09:30

05:20 Pascani
09:35

07:10 Sighisoara 07:10 Targu Ocna 07:10 Teius
09:40

05:20 Motca 05:20 Predeal 05:20 Predeal
09:40

08:00 Predeal 08:00 Predeal
09:40

05:20 Cristesti
09:45

08:00 Miercurea Ciuc
09:45

07:10 Onesti 07:10 Aiud
09:50

05:20 Brasov 05:20 Brasov 05:20 Timisesti
09:50

08:00 Brasov 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Brasov
09:50

05:20 Dumbrava
09:55

08:00 Morareni
09:55

07:10 Comanesti 07:10 Unirea 07:10 Targu Mures
10:00

05:20 Targu Secuiesc 05:20 Targu Neamt 05:20 Targu Secuiesc
10:00

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Reghin
10:00

07:10 Falticeni
10:05

05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Piatra Neamt
10:05

08:00 Medias 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Sfantu Gheorghe
10:05

07:10 Suceava 07:10 Turda 07:10 Moinesti
10:10

05:20 Covasna 05:20 Bicaz 05:20 Covasna
10:10

08:00 Sighisoara 08:00 Covasna 08:00 Covasna
10:10

07:10 Dolhasca
10:15

05:20 Sovata
10:15

08:00 Targu Mures
10:15

07:10 Fagaras 07:10 Veresti
10:20

05:20 Poiana Largului 05:20 Targu Ocna 05:20 Targu Ocna
10:20

08:00 Falticeni 08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna
10:20

07:10 Darabani
10:25

05:20 Durau
10:25

08:00 Suceava
10:25

07:10 Stefanesti 07:10 Vestem
10:30

05:20 Onesti 05:20 Onesti
10:30

08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:30

07:10 Botosani
10:35

07:10 Gura Humorului
10:40

05:20 Comanesti 05:20 Comanesti 05:20 Grinties
10:40

08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:40

07:10 Campulung Moldovenesc
10:45

08:00 Stefanesti
10:45

07:10 Iacobeni 07:10 Ramnicu Valcea
10:50

05:20 Moinesti 05:20 Moinesti
10:50

08:00 Botosani 08:00 Moinesti 08:00 Moinesti
10:50

07:10 Borsa
10:53

05:20 Borsec
10:55

08:00 Gura Humorului
10:55

07:10 Vatra Dornei 07:10 Sibiu
11:00

05:20 Fagaras 05:20 Simeria 05:20 Toplita 05:20 Fagaras 05:20 Simeria
11:00

08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Simeria 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras 08:00 Simeria
11:00

07:10 Prundu Bargaului
11:05

05:20 Miercurea Ciuc
11:05

07:10 Miercurea Sibiului 07:10 Bistrita
11:10

05:20 Vestem 05:20 Sfantu Gheorghe 05:20 Vestem
11:10

08:00 Vestem 08:00 Vestem 08:00 Iacobeni
11:10

07:10 Beclean
11:15

07:10 Sighisoara 07:10 Baia Mare
11:20

05:20 Ramnicu Valcea 05:20 Morareni 05:20 Orastie 05:20 Orastie 05:20 Ramnicu Valcea
11:20

08:00 Orastie 08:00 Orastie 08:00 Borsa 08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Ramnicu Valcea
11:20

07:10 Dej
11:25

07:10 Cluj Napoca 07:10 Medias
11:30

05:20 Sibiu 05:20 Reghin 05:20 Sebes 05:20 Sibiu 05:20 Sebes
11:30

08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Sibiu 08:00 Sibiu
11:30

05:20 Lancram 05:20 Miercurea Sibiului 05:20 Lancram 05:20 Miercurea Sibiului 05:20 Sighisoara
11:40

08:00 Lancram 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Miercurea Sibiului 08:00 Lancram
11:40

05:20 Targu Mures
11:45

05:20 Sighisoara 05:20 Alba Iulia 05:20 Sighisoara 05:20 Alba Iulia
11:50

08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia
11:50

05:20 Falticeni
11:55

07:10 Cluj Napoca
12:00

05:20 Suceava 05:20 Medias 05:20 Medias
12:00

08:00 Medias 08:00 Medias 08:00 Vatra Dornei
12:00

05:20 Dolhasca
12:05

08:00 Prundu Bargaului
12:05

05:20 Teius 05:20 Teius 05:20 Veresti
12:10

08:00 Teius 08:00 Teius 08:00 Bistrita
12:10

05:20 Darabani
12:15

05:20 Aiud 05:20 Aiud 05:20 Stefanesti
12:20

08:00 Aiud 08:00 Aiud
12:20

05:20 Botosani
12:25

07:10 Gilau
12:30

05:20 Unirea 05:20 Unirea
12:30

08:00 Beclean 08:00 Unirea 08:00 Unirea
12:30

05:20 Gura Humorului
12:35

05:20 Turda 05:20 Campulung Moldovenesc 05:20 Turda
12:40

08:00 Baia Mare 08:00 Turda 08:00 Turda
12:40

05:20 Iacobeni
12:45

08:00 Dej
12:45

05:20 Borsa
12:55

08:00 Cluj Napoca
12:55

07:10 Huedin
13:00

05:20 Vatra Dornei
13:00

08:00 Cluj Napoca
13:00

05:20 Prundu Bargaului
13:10

05:20 Bistrita
13:15

05:20 Beclean
13:20

05:20 Baia Mare
13:25

05:20 Dej
13:30

05:20 Cluj Napoca
13:35

05:20 Cluj Napoca
13:40

05:20 Gilau
13:45

05:20 Huedin
13:50

07:10 Negreni
14:00

05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca 05:20 Cluj Napoca
14:00

08:00 Cluj Napoca 08:00 Gilau 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca 08:00 Cluj Napoca
14:00

07:10 Piatra Craiului
15:00

05:20 Negreni
15:00

08:00 Huedin
15:00

07:10 Beius
15:30

08:00 Negreni
15:30

07:10 Alesd
16:00

05:20 Piatra Craiului
16:00

08:00 Piatra Craiului
16:00

05:20 Beius
16:10

08:00 Beius
16:30

08:00 Alesd
16:40

05:20 Alesd
17:00

05:20 Oradea
18:00

08:00 Oradea
18:00

05:20 Bors
18:30

07:10 Oradea
19:00

08:00 Bors
19:00

05:20 Budapesta
23:00

08:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.