La adresa - Mersul autobuzelor Munster Germania

La adresa

Munster, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:20 Danytur
18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud
07:00
18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov
07:15
09:15 Koln
09:30
17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 14:00 Constanta 11:40 Predeal 13:20 Tandarei 12:20 Ploiesti 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 15:40 Durau 10:00 Moinesti 15:14 Medias 10:50 Covasna 12:20 Resita 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 13:50 Mangalia 11:50 Sinaia 13:00 Bucuresti 12:30 Pitesti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 10:30 Orastie 12:00 Arad 11:40 Petrosani 12:20 Resita 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 14:30 Vatra Dornei 10:10 Comanesti 15:31 Miercurea Ciuc 11:00 Sfantu Gheorghe 12:25 Motru 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 13:40 Medgidia 12:00 Campina 08:10 Medias 13:10 Slobozia 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 11:15 Calan 12:35 Rovinari 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 07:55 Gilau 09:40 Vestem 07:20 Bors 10:20 Onesti 15:29 Sfantu Gheorghe 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 11:30 Brasov 13:30 Harsova 12:10 Ramnicu Sarat 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 11:00 Deva 12:40 Filiasi 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 08:00 Cluj Napoca 09:50 Fagaras 15:17 Sighisoara 10:30 Targu Ocna 18:10 Tulcea 12:15 Caransebes
09:45
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
12:10
13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 11:50 Targu Jiu 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:40 Petrosani 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia
18:45 BEPS TRAVEL
20:45 Essen
Sosiri
De la Ora

14:50 Constanta
00:05

19:10 Braila
00:10

14:50 Mangalia
00:10

14:50 Medgidia
00:15

14:50 Cernavoda
00:30

19:10 Galati
00:40

19:10 Buzau
01:00

14:50 Giurgiu
01:00

14:50 Alexandria
01:05

14:50 Fetesti
01:10

14:50 Braila
01:20

19:10 Ramnicu Sarat
01:30

14:50 Tulcea
01:30

19:10 Tecuci
01:55

14:50 Calarasi
02:00

14:50 Galati
02:10

19:10 Focsani
02:15

19:10 Adjud
02:45

19:10 Barlad
03:00

14:50 Slobozia
03:00

14:50 Tecuci
03:10

14:50 Ramnicu Sarat
03:20

19:10 Husi
03:30

14:50 Barlad
03:30

19:10 Dorohoi
03:35

19:10 Onesti
03:45
Danytur
16:00 Schwechat
03:50

14:50 Husi
03:50

19:10 Vaslui
04:00

14:50 Bucuresti
04:00

08:55 Tulcea
04:00

19:10 Comanesti
04:10

14:50 Buzau
04:10

08:55 Braila
04:10

19:10 Bucuresti
04:15

19:10 Moinesti
04:20

14:50 Focsani
04:20

08:55 Galati
04:20

19:10 Botosani
04:30

14:50 Vaslui
04:30

08:55 Tecuci
04:30

19:10 Craiova
04:35

14:50 Harlau
04:40

19:10 Iasi
04:45

16:00 Tulcea
04:50

19:10 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
16:00 Braila 16:00 Focsani
05:00

14:50 Roman
05:00

16:00 Giurgiu 16:00 Giurgiu 16:00 Braila
05:00

08:55 Barlad 08:55 Giurgiu 08:55 Giurgiu
05:00

19:10 Filiasi
05:05

19:10 Ploiesti
05:10

14:50 Adjud
05:10

16:00 Turnu Magurele 16:00 Galati 16:00 Turnu Magurele
05:10

08:55 Husi 08:55 Turnu Magurele 08:55 Turnu Magurele
05:10

14:50 Bacau
05:15

19:10 Suceava
05:20
Danytur
16:00 Tecuci
05:20

14:50 Slatina (Olt)
05:20

16:00 Corabia 16:00 Tecuci 16:00 Corabia
05:20

08:55 Corabia 08:55 Corabia
05:20

14:50 Radauti
05:25

19:10 Bacau
05:30
Danytur
16:00 Galati
05:30

14:50 Iasi
05:30

16:00 Barlad 16:00 Alexandria 16:00 Alexandria
05:30

08:55 Alexandria 08:55 Alexandria 08:55 Buzau
05:30

14:50 Dorohoi
05:35

19:10 Negresti
05:40
Danytur
16:00 Marasesti
05:40

14:50 Targu Frumos
05:40

16:00 Husi 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt)
05:40

08:55 Focsani 08:55 Slatina (Olt) 08:55 Slatina (Olt)
05:40

19:10 Harlau
05:45

14:50 Targoviste
05:45

16:00 Buzau
05:45

14:50 Urziceni
05:47

19:10 Constanta
05:50

14:50 Ploiesti
05:50

16:00 Focsani
05:50

08:55 Marasesti
05:50

14:50 Targu Neamt
05:55

08:55 Adjud
05:55

14:50 Buhusi
05:57

14:50 Roznov
05:58

19:10 Campina
06:00
Danytur
16:00 Barlad 16:00 Saveni 16:00 Adjud
06:00

14:50 Piatra Neamt
06:00

16:00 Marasesti 16:00 Constanta 16:00 Craiova 16:00 Craiova 16:00 Constanta
06:00

08:55 Laufen 08:55 Craiova 08:55 Constanta 08:55 Constanta 08:55 Sascut 08:55 Craiova
06:00

19:10 Buhusi
06:05

16:00 Mangalia 16:00 Mangalia
06:05

08:55 Bacau 08:55 Mangalia 08:55 Mangalia
06:05

19:10 Roznov
06:10
Danytur
16:00 Husi
06:10

14:50 Onesti
06:10

16:00 Filiasi 16:00 Adjud 16:00 Filiasi
06:10

08:55 Filiasi 08:55 Roman 08:55 Filiasi
06:10

19:10 Targu Frumos
06:15

16:00 Medgidia 16:00 Medgidia
06:15

08:55 Vaslui 08:55 Medgidia 08:55 Medgidia
06:15

19:10 Gura Humorului
06:20

14:50 Botosani
06:20

16:00 Hirsova 16:00 Hirsova 16:00 Rovinari 16:00 Rovinari
06:20

08:55 Hirsova 08:55 Rovinari 08:55 Hirsova 08:55 Rovinari 08:55 Negresti
06:20

16:00 Tandarei 16:00 Tandarei
06:25

08:55 Tandarei 08:55 Tandarei
06:25

19:10 Falticeni
06:30
Danytur
16:00 Botosani
06:30

14:50 Pascani
06:30

16:00 Slobozia 16:00 Isalnita 16:00 Isalnita 16:00 Sascut 16:00 Slobozia
06:30

08:55 Iasi 08:55 Slobozia 08:55 Isalnita 08:55 Slobozia 08:55 Isalnita
06:30

19:10 Rovinari
06:35

08:55 Podu Iloaiei
06:35

19:10 Pascani
06:40

14:50 Craiova
06:40

16:00 Targu Carbunesti 16:00 Targu Carbunesti
06:40

08:55 Deleni 08:55 Targu Carbunesti 08:55 Targu Carbunesti
06:40

19:10 Motca
06:45

16:00 Motru 16:00 Motru
06:45

08:55 Motru 08:55 Motru 08:55 Hirlau
06:45

19:10 Piatra Neamt
06:50

14:50 Suceava
06:50

16:00 Resita 16:00 Resita 16:00 Bacau
06:50

08:55 Targu Frumos 08:55 Resita 08:55 Resita
06:50

19:10 Roman
06:55

16:00 Caransebes 16:00 Roman 16:00 Caransebes
06:55

08:55 Pascani 08:55 Caransebes 08:55 Caransebes
06:55

19:10 Cristesti
07:00
Danytur
16:00 Vaslui 16:00 Iasi 16:00 Harlau
07:00

14:50 Filiasi
07:00

16:00 Lugoj 16:00 Bucuresti 16:00 Lugoj 16:00 Vaslui 16:00 Bucuresti
07:00

08:55 Motca 08:55 Bucuresti 08:55 Bucuresti 08:55 Lugoj 08:55 Lugoj
07:00

19:10 Targu Jiu
07:05

16:00 Timisoara 16:00 Timisoara
07:05

08:55 Timisoara 08:55 Timisoara 08:55 Cristesti
07:05

19:10 Brasov
07:10

16:00 Negresti 16:00 Arad 16:00 Arad
07:10

08:55 Timisesti 08:55 Arad 08:55 Arad
07:10
Danytur
16:00 Cotnari
07:15

14:50 Pitesti
07:20

16:00 Iasi 16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu
07:20

08:55 Dumbrava 08:55 Targu Jiu 08:55 Targu Jiu
07:20

16:00 Petrosani 16:00 Petrosani
07:25

08:55 Petrosani 08:55 Petrosani 08:55 Targu Neamt
07:25

19:10 Fetesti
07:30
Danytur
16:00 Targu Frumos 16:00 Suceava
07:30

14:50 Targu Secuiesc
07:30

16:00 Hateg 16:00 Hateg 16:00 Pitesti 16:00 Podu Iloaiei 16:00 Pitesti
07:30

08:55 Piatra Neamt 08:55 Pitesti 08:55 Hateg 08:55 Hateg 08:55 Pitesti
07:30

16:00 Deleni
07:35

08:55 Bicaz
07:35

16:00 Calan 16:00 Calan 16:00 Hirlau
07:40

08:55 Calan 08:55 Sovata 08:55 Calan
07:40

08:55 Poiana Largului
07:45

16:00 Hunedoara 16:00 Ploiesti 16:00 Ploiesti 16:00 Hunedoara
07:50

08:55 Ploiesti 08:55 Ploiesti 08:55 Hunedoara 08:55 Hunedoara 08:55 Durau
07:50

16:00 Targu Frumos
07:55

08:55 Grinties
07:55

19:10 Targu Neamt
08:00
Danytur
16:00 Pascani 16:00 Negresti 16:00 Targu Ocna
08:00

14:50 Brasov
08:00

16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Pascani 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Deva 16:00 Deva
08:00

08:55 Deva 08:55 Borsec 08:55 Ramnicu Sarat 08:55 Ramnicu Sarat 08:55 Deva
08:00

08:55 Toplita
08:05

14:50 Bicaz
08:10

16:00 Campina 16:00 Motca 16:00 Campina
08:10

08:55 Campina 08:55 Campina 08:55 Miercurea Ciuc
08:10

14:50 Ramnicu Valcea
08:15

16:00 Cristesti
08:15

14:50 Falticeni
08:20

16:00 Timisesti 16:00 Sinaia 16:00 Sinaia
08:20

08:55 Sfantu Gheorghe 08:55 Sinaia 08:55 Sinaia
08:20

16:00 Dumbrava
08:25

19:10 Fagaras
08:30

14:50 Gura Humorului
08:30

16:00 Predeal 16:00 Targu Neamt 16:00 Simeria 16:00 Predeal 16:00 Simeria
08:30

08:55 Predeal 08:55 Predeal 08:55 Morareni 08:55 Simeria 08:55 Simeria
08:30

19:10 Petrosani
08:35

14:50 Moinesti
08:40

16:00 Orastie 16:00 Orastie
08:40

08:55 Orastie 08:55 Orastie
08:40

14:50 Fagaras
08:45

16:00 Sebes 16:00 Piatra Neamt 16:00 Sebes
08:50

08:55 Sebes 08:55 Sebes
08:50
Danytur
16:00 Comanesti 16:00 Roman
09:00

14:50 Comanesti
09:00

16:00 Lancram 16:00 Lancram 16:00 Brasov 16:00 Bicaz 16:00 Brasov
09:00

08:55 Lancram 08:55 Reghin 08:55 Brasov 08:55 Lancram 08:55 Brasov
09:00

14:50 Targu Jiu
09:10

16:00 Poiana Largului 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc
09:10

08:55 Targu Secuiesc 08:55 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
16:00 Girov
09:20

14:50 Campulung Moldovenesc
09:20

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Durau
09:20

08:55 Sfantu Gheorghe 08:55 Sfantu Gheorghe
09:20

16:00 Toplita
09:25

19:10 Poiana Largului
09:30

14:50 Targu Ocna
09:30

16:00 Covasna 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Alba Iulia 16:00 Covasna 16:00 Alba Iulia
09:30

08:55 Covasna 08:55 Covasna 08:55 Alba Iulia 08:55 Alba Iulia 08:55 Medias
09:30

19:10 Hateg
09:35

14:50 Gheorgheni
09:35

16:00 Sfantu Gheorghe
09:35

16:00 Morareni
09:38

14:50 Reghin
09:40

16:00 Teius 16:00 Targu Ocna 16:00 Teius 16:00 Targu Ocna
09:40

08:55 Sighisoara 08:55 Teius 08:55 Teius 08:55 Targu Ocna 08:55 Targu Ocna
09:40

16:00 Reghin
09:41

16:00 Medias
09:44

19:10 Sibiu
09:45

14:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

16:00 Sighisoara
09:48

16:00 Aiud 16:00 Onesti 16:00 Aiud 16:00 Onesti
09:50

08:55 Aiud 08:55 Onesti 08:55 Onesti 08:55 Aiud
09:50

16:00 Targu Mures
09:55

19:10 Hunedoara
10:00
Danytur
16:00 Piatra Neamt 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Gura Humorului 16:00 Targu Neamt 16:00 Bacau
10:00

00:00 Galati
10:00

14:50 Toplita Gara
10:00

16:00 Comanesti 16:00 Unirea 16:00 Comanesti 16:00 Falticeni 16:00 Unirea
10:00

08:55 Unirea 08:55 Targu Mures 08:55 Comanesti 08:55 Comanesti 08:55 Unirea
10:00

16:00 Suceava
10:05

08:55 Falticeni
10:05

14:50 Sighisoara
10:10

16:00 Moinesti 16:00 Turda 16:00 Moinesti 16:00 Turda
10:10

08:55 Moinesti 08:55 Moinesti 08:55 Turda 08:55 Turda 08:55 Suceava
10:10

14:50 Orastie
10:15

08:55 Dolhasca
10:15

14:50 Deva
10:20

16:00 Fagaras 16:00 Fagaras
10:20

08:55 Veresti 08:55 Fagaras 08:55 Fagaras
10:20

14:50 Caransebes
10:25

08:55 Darabani
10:25

19:10 Sebes
10:30
Danytur
16:00 Bicaz
10:30

00:00 Braila
10:30

14:50 Targu Mures
10:30

16:00 Botosani 16:00 Vestem 16:00 Vestem
10:30

08:55 Vestem 08:55 Vestem 08:55 Stefanesti
10:30

14:50 Vatra Dornei
10:35

08:55 Botosani
10:35

16:00 Gura Humorului
10:40

08:55 Gura Humorului
10:40

08:55 Campulung Moldovenesc
10:45

16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Ramnicu Valcea
10:50

08:55 Iacobeni 08:55 Ramnicu Valcea 08:55 Ramnicu Valcea
10:50

08:55 Borsa
10:53

16:00 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Onesti 16:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

14:50 Resita
11:00

16:00 Sibiu 16:00 Iacobeni 16:00 Sibiu
11:00

08:55 Vatra Dornei 08:55 Sibiu 08:55 Sibiu
11:00

16:00 Vatra Dornei
11:05

08:55 Prundu Bargaului
11:05

14:50 Blaj
11:10

16:00 Prundu Bargaului 16:00 Miercurea Sibiului 16:00 Miercurea Sibiului
11:10

08:55 Miercurea Sibiului 08:55 Miercurea Sibiului 08:55 Bistrita
11:10

14:50 Sibiu
11:15

08:55 Beclean
11:15

16:00 Bistrita 16:00 Sighisoara 16:00 Sighisoara
11:20

08:55 Baia Mare 08:55 Sighisoara 08:55 Sighisoara
11:20

08:55 Dej
11:25

19:10 Toplita
11:30

14:50 Medias
11:30

16:00 Beclean 16:00 Medias 16:00 Medias
11:30

08:55 Cluj Napoca 08:55 Medias 08:55 Medias
11:30

14:50 Sebes
11:35

16:00 Dej
11:40

16:00 Cluj Napoca
11:45

19:10 Deva
12:00
Danytur
16:00 Vatra Dornei 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Praid 16:00 Medias
12:00

14:50 Alba Iulia
12:00

16:00 Cluj Napoca
12:00

08:55 Cluj Napoca
12:00

14:50 Bistrita
12:10

14:50 Lugoj
12:20

19:10 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

14:50 Aiud
12:30

08:55 Gilau
12:30

14:50 Beclean
12:35
Danytur
16:00 Blaj 16:00 Reghin 16:00 Sfantu Gheorghe
13:00

14:50 Dej
13:00

08:55 Huedin
13:00

14:50 Turda
13:15

16:00 Gilau
13:15

19:10 Alba Iulia
13:30

14:50 Gherla
13:30

16:00 Huedin
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

16:00 Negreni
13:50
Danytur
16:00 Fagaras 16:00 Teius 16:00 Brasov
14:00

14:50 Cluj Napoca
14:00

08:55 Negreni
14:00

14:50 Timisoara
14:10

19:10 Targu Mures
14:30

19:10 Aiud
14:45

19:10 Ludus
15:00
Danytur
16:00 Sighisoara 16:00 Avrig 16:00 Alba Iulia
15:00

14:50 Huedin
15:00

08:55 Piatra Craiului
15:00

19:10 Turda
15:30
Danytur
16:00 Sibiu
15:30

08:55 Beius
15:30

00:00 Brasov
15:45

19:10 Cluj Napoca
16:00
Danytur
16:00 Dej 16:00 Targu Mures 16:00 Bistrita 16:00 Zlatna
16:00

14:50 Arad
16:00

08:55 Alesd
16:00
Danytur
16:00 Ludus 16:00 Sebes
16:30

16:00 Alesd
16:55
Danytur
16:00 Abrud 16:00 Nasaud 16:00 Campia Turzii
17:00

00:00 Fagaras
17:00

14:50 Oradea
17:00

14:50 Nadlac
17:10
Danytur
16:00 Beclean 16:00 Turda
17:30

19:10 Huedin
18:00
Danytur
16:00 Zalau 16:00 Deva 16:00 Gherla 16:00 Cluj Napoca 16:00 Brad
18:00

16:00 Oradea
18:00
Danytur
16:00 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

16:00 Bors
18:30

19:10 Alesd
19:00
Danytur
16:00 Gilau
19:00

08:55 Oradea
19:00

19:10 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30

19:10 Bors
19:45
Danytur
16:00 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30
Danytur
16:00 Alesd
21:00

00:30 Koln
21:30
Danytur
16:00 Oradea 16:00 Arad 16:00 Oradea 16:00 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.