La adresa - Mersul autobuzelor Munchen Germania

La adresa

Munchen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
02:20 Danytur
18:00 Girov 14:00 Fagaras 19:00 Focsani 10:00 Deva 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos
13:00 Danytur
10:30 Alba Iulia 14:00 Vatra Dornei 08:00 Arad 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 13:00 Targu Secuiesc 17:00 Targu Ocna 11:40 Targu Mures 13:00 Medias 10:20 Cluj Napoca 10:00 Zlatna 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 19:00 Iasi 18:00 Suceava 14:00 Reghin 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Botosani 20:00 Braila 15:00 Roman 10:00 Zlatna 12:00 Bistrita 19:20 Harlau 04:00 Oradea 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 12:20 Sfantu Gheorghe 16:00 Comanesti 11:35 Ludus 12:00 Blaj 09:40 Floresti 09:30 Abrud 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:30 Targu Frumos 17:00 Gura Humorului 12:00 Dej 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 18:00 Suceava 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 17:00 Gura Humorului 09:30 Abrud 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 12:00 Brasov 15:00 Miercurea Ciuc 11:20 Campia Turzii 11:00 Teius 09:30 Gilau 09:00 Brad 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 18:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Zalau 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 11:00 Teius 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Brad 07:00 Beclean 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 13:30 Onesti 18:00 Adjud 11:50 Sighisoara 14:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Turda 10:30 Alba Iulia 09:00 Huedin 08:00 Arad 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 16:00 Targu Neamt 14:00 Vatra Dornei 08:00 Oradea 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 20:00 Saveni 19:40 Galati 15:30 Negresti
13:20
12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 15:00 Alexandria 16:00 Vaslui 12:30 Arad 15:45 Harlau 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:30 Pascani 15:10 Adjud 09:20 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 14:30 Craiova 16:20 Faurei 12:05 Gilau 16:05 Husi 12:40 Timisoara 15:40 Flamanzi 13:10 Hateg 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 08:00 Oradea 09:30 Satu Mare 12:55 Covasna 16:35 Braila 13:30 Bumbesti Jiu 15:50 Podu Iloaiei 12:10 Salonta 16:10 Barlad 12:50 Lugoj 15:20 Dorohoi 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:20 Motca 14:55 Roman 09:00 Alesd 10:00 Baia Mare 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 15:10 Giurgiu 15:55 Iasi 12:20 Chisineu Cris 15:35 Botosani 12:55 Deva 15:25 Darabani 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 13:55 Suceava 14:40 Pascani 15:00 Bacau 09:10 Huedin 11:20 Bontida
14:36
20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti
15:05
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
18:30 Romfour Romania
08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem
19:15
13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd
Sosiri
De la Ora

10:35 Constanta
00:05

12:00 Braila
00:10

10:35 Mangalia
00:10

10:35 Medgidia
00:15

10:35 Cernavoda
00:30

12:00 Galati
00:40

14:00 Lugoj
01:00

12:00 Buzau
01:00

10:35 Giurgiu
01:00

10:35 Alexandria
01:05

10:35 Fetesti
01:10

05:00 Tulcea 05:00 Tulcea 05:00 Tulcea 05:00 Tulcea
01:15

07:40 Tulcea 07:40 Tulcea 07:40 Tulcea 07:40 Tulcea
01:15

10:35 Braila
01:20

05:00 Braila 05:00 Braila 05:00 Braila 05:00 Braila
01:20

07:40 Braila 07:40 Braila 07:40 Braila 07:40 Braila
01:20

12:00 Ramnicu Sarat
01:30

10:35 Tulcea
01:30

12:00 Tecuci
01:55

10:35 Calarasi
02:00

05:00 Mangalia
02:00

10:35 Galati
02:10

12:00 Focsani
02:15

14:00 Timisoara
02:30

07:40 Mangalia
02:30

12:00 Adjud
02:45

12:00 Barlad
03:00

10:35 Slobozia
03:00

05:00 Constanta 05:00 Galati 05:00 Galati 05:00 Galati 05:00 Galati
03:00

07:40 Galati 07:40 Galati 07:40 Galati 07:40 Galati
03:00

10:35 Tecuci
03:10

10:35 Ramnicu Sarat
03:20

12:00 Husi
03:30

10:35 Barlad
03:30

05:00 Medgidia 05:00 Ianca 05:00 Ianca 05:00 Ianca 05:00 Ianca
03:30

07:40 Ianca 07:40 Ianca 07:40 Ianca 07:40 Ianca
03:30

12:00 Dorohoi
03:35

05:00 Calarasi
03:40

14:00 Arad
03:45

12:00 Onesti
03:45
Danytur
08:00 Schwechat
03:50
Danytur
08:00 Schwechat
03:50

10:35 Husi
03:50

05:00 Cernavoda
03:50

05:00 Slobozia
03:55

12:00 Vaslui
04:00

10:35 Bucuresti
04:00
Romfour Romania
05:50 Tulcea
04:00

05:00 Harsova
04:00

07:40 Constanta
04:00

12:00 Comanesti
04:10

10:35 Buzau
04:10

05:00 Lehliu
04:10

12:00 Bucuresti
04:15

12:00 Moinesti
04:20

10:35 Focsani
04:20

05:00 Tandarei
04:20

07:40 Medgidia
04:20

12:00 Botosani
04:30

10:35 Vaslui
04:30
Romfour Romania
05:50 Braila
04:30

05:00 Faurei 05:00 Faurei 05:00 Faurei 05:00 Faurei
04:30

07:40 Calarasi 07:40 Faurei 07:40 Faurei 07:40 Faurei 07:40 Faurei
04:30

12:00 Craiova
04:35

10:35 Harlau
04:40

05:00 Tecuci 05:00 Tecuci 05:00 Tecuci 05:00 Tecuci
04:40

07:40 Tecuci 07:40 Tecuci 07:40 Tecuci 07:40 Tecuci
04:40

12:00 Iasi
04:45

05:00 Barlad 05:00 Barlad 05:00 Barlad 05:00 Barlad
04:50

07:40 Barlad 07:40 Barlad 07:40 Barlad 07:40 Barlad
04:50

12:00 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
08:00 Focsani 08:00 Braila 08:00 Focsani
05:00
Danytur
08:00 Focsani 08:00 Braila 08:00 Focsani
05:00

10:35 Roman
05:00
Romfour Romania
05:50 Galati
05:00

05:00 Bucuresti
05:00

07:40 Cernavoda
05:00

12:00 Filiasi
05:05

12:00 Ploiesti
05:10

10:35 Adjud
05:10

05:00 Pitesti
05:10

07:40 Slobozia
05:10

10:35 Bacau
05:15

12:00 Suceava
05:20
Danytur
08:00 Tecuci 08:00 Tecuci
05:20
Danytur
08:00 Tecuci 08:00 Tecuci
05:20

10:35 Slatina (Olt)
05:20

10:35 Radauti
05:25

12:00 Bacau
05:30
Danytur
08:00 Galati
05:30
Danytur
08:00 Galati
05:30

10:35 Iasi
05:30

05:00 Husi 05:00 Husi 05:00 Husi 05:00 Husi
05:30

07:40 Husi 07:40 Husi 07:40 Husi 07:40 Husi
05:30

10:35 Dorohoi
05:35

12:00 Negresti
05:40
Danytur
08:00 Marasesti 08:00 Marasesti
05:40
Danytur
08:00 Marasesti 08:00 Marasesti
05:40

10:35 Targu Frumos
05:40

05:00 Vaslui 05:00 Vaslui 05:00 Vaslui 05:00 Vaslui
05:40

07:40 Vaslui 07:40 Vaslui 07:40 Vaslui 07:40 Vaslui
05:40

12:00 Harlau
05:45

10:35 Targoviste
05:45

10:35 Urziceni
05:47

12:00 Constanta
05:50

10:35 Ploiesti
05:50

10:35 Targu Neamt
05:55

10:35 Buhusi
05:57

10:35 Roznov
05:58

12:00 Campina
06:00
Danytur
08:00 Barlad 08:00 Saveni 08:00 Saveni 08:00 Adjud 08:00 Adjud
06:00
Danytur
08:00 Saveni 08:00 Adjud 08:00 Saveni 08:00 Barlad 08:00 Adjud
06:00

10:35 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
05:50 Tecuci 05:50 Giurgiu 05:50 Giurgiu 05:50 Constanta 05:50 Constanta
06:00

05:00 Iasi 05:00 Giurgiu 05:00 Giurgiu 05:00 Iasi 05:00 Giurgiu 05:00 Iasi 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Iasi
06:00

07:40 Iasi 07:40 Giurgiu 07:40 Iasi 07:40 Iasi 07:40 Giurgiu 07:40 Giurgiu 07:40 Harsova 07:40 Iasi 07:40 Giurgiu
06:00

12:00 Buhusi
06:05

12:00 Roznov
06:10
Danytur
08:00 Husi
06:10
Danytur
08:00 Husi
06:10

10:35 Onesti
06:10
Romfour Romania
05:50 Turnu Magurele 05:50 Barlad 05:50 Turnu Magurele
06:10

05:00 Podu Iloaiei 05:00 Podu Iloaiei 05:00 Podu Iloaiei 05:00 Podu Iloaiei 05:00 Alexandria 05:00 Alexandria 05:00 Alexandria
06:10

07:40 Podu Iloaiei 07:40 Podu Iloaiei 07:40 Podu Iloaiei 07:40 Podu Iloaiei 07:40 Alexandria 07:40 Alexandria 07:40 Alexandria 07:40 Alexandria
06:10

12:00 Targu Frumos
06:15

05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele
06:15

07:40 Turnu Magurele 07:40 Turnu Magurele 07:40 Turnu Magurele 07:40 Turnu Magurele
06:15

12:00 Gura Humorului
06:20

10:35 Botosani
06:20
Romfour Romania
05:50 Husi 05:50 Corabia 05:50 Corabia
06:20

05:00 Harlau 05:00 Caracal 05:00 Caracal 05:00 Caracal 05:00 Harlau 05:00 Harlau 05:00 Harlau
06:20

07:40 Caracal 07:40 Harlau 07:40 Caracal 07:40 Caracal 07:40 Caracal 07:40 Harlau 07:40 Harlau 07:40 Harlau
06:20

12:00 Falticeni
06:30
Danytur
08:00 Botosani 08:00 Botosani
06:30
Danytur
08:00 Botosani 08:00 Botosani
06:30

10:35 Pascani
06:30
Romfour Romania
05:50 Mangalia 05:50 Buzau 05:50 Alexandria 05:50 Alexandria 05:50 Mangalia
06:30

05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Flamanzi 05:00 Targoviste 05:00 Flamanzi 05:00 Flamanzi 05:00 Flamanzi
06:30

07:40 Slatina (Olt) 07:40 Slatina (Olt) 07:40 Slatina (Olt) 07:40 Flamanzi 07:40 Slatina (Olt) 07:40 Flamanzi 07:40 Flamanzi 07:40 Flamanzi
06:30

12:00 Rovinari
06:35

12:00 Pascani
06:40

10:35 Craiova
06:40
Romfour Romania
05:50 Focsani 05:50 Filiasi 05:50 Filiasi 05:50 Medgidia 05:50 Medgidia
06:40

05:00 Sinaia 05:00 Botosani 05:00 Botosani 05:00 Botosani 05:00 Botosani
06:40

07:40 Botosani 07:40 Botosani 07:40 Botosani 07:40 Botosani
06:40

12:00 Motca
06:45

05:00 Saveni 05:00 Saveni 05:00 Saveni 05:00 Saveni
06:45

07:40 Saveni 07:40 Saveni 07:40 Saveni 07:40 Saveni
06:45

12:00 Piatra Neamt
06:50

10:35 Suceava
06:50
Romfour Romania
05:50 Slatina (Olt) 05:50 Hirsova 05:50 Hirsova 05:50 Marasesti 05:50 Slatina (Olt)
06:50

05:00 Darabani 05:00 Predeal 05:00 Darabani 05:00 Darabani 05:00 Darabani
06:50

07:40 Darabani 07:40 Darabani 07:40 Darabani 07:40 Darabani
06:50

12:00 Roman
06:55
Romfour Romania
05:50 Adjud
06:55

12:00 Cristesti
07:00
Danytur
08:00 Iasi 08:00 Vaslui 08:00 Harlau 08:00 Iasi 08:00 Harlau
07:00
Danytur
08:00 Iasi 08:00 Harlau 08:00 Iasi 08:00 Harlau 08:00 Vaslui
07:00

10:35 Filiasi
07:00
Romfour Romania
05:50 Sascut 05:50 Tandarei 05:50 Craiova 05:50 Craiova 05:50 Tandarei
07:00

05:00 Dorohoi 05:00 Campina 05:00 Dorohoi 05:00 Craiova 05:00 Dorohoi 05:00 Craiova 05:00 Craiova 05:00 Dorohoi
07:00

07:40 Lehliu 07:40 Dorohoi 07:40 Craiova 07:40 Craiova 07:40 Dorohoi 07:40 Dorohoi 07:40 Craiova 07:40 Dorohoi 07:40 Craiova
07:00

12:00 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
05:50 Bacau
07:05

12:00 Brasov
07:10
Romfour Romania
05:50 Filiasi 05:50 Filiasi 05:50 Roman
07:10

05:00 Vanatori 05:00 Vanatori 05:00 Vanatori 05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Vanatori 05:00 Urziceni
07:10

07:40 Tandarei 07:40 Vanatori 07:40 Vanatori 07:40 Vanatori 07:40 Filiasi 07:40 Filiasi 07:40 Filiasi 07:40 Filiasi 07:40 Vanatori
07:10
Danytur
08:00 Cotnari 08:00 Cotnari
07:15
Danytur
08:00 Cotnari 08:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
05:50 Vaslui
07:15

10:35 Pitesti
07:20
Romfour Romania
05:50 Rovinari 05:50 Negresti 05:50 Rovinari
07:20

05:00 Ploiesti 05:00 Drobeta Turnu Severin 05:00 Drobeta Turnu Severin 05:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

07:40 Drobeta Turnu Severin 07:40 Drobeta Turnu Severin 07:40 Drobeta Turnu Severin 07:40 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:00 Fetesti
07:30
Danytur
08:00 Suceava 08:00 Targu Frumos 08:00 Targu Frumos 08:00 Suceava
07:30
Danytur
08:00 Targu Frumos 08:00 Suceava 08:00 Targu Frumos 08:00 Suceava
07:30

10:35 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
05:50 Iasi 05:50 Isalnita 05:50 Isalnita
07:30

05:00 Rovinari 05:00 Rovinari 05:00 Rovinari 05:00 Buzau
07:30

07:40 Rovinari 07:40 Rovinari 07:40 Rovinari 07:40 Rovinari
07:30
Romfour Romania
05:50 Podu Iloaiei
07:35
Romfour Romania
05:50 Deleni 05:50 Targu Carbunesti 05:50 Targu Carbunesti
07:40

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Resita 05:00 Resita 05:00 Resita
07:40

07:40 Resita 07:40 Resita 07:40 Resita 07:40 Resita
07:40
Romfour Romania
05:50 Harlau 05:50 Motru 05:50 Motru
07:45
Romfour Romania
05:50 Targu Frumos 05:50 Resita 05:50 Resita
07:50

05:00 Caransebes 05:00 Caransebes 05:00 Caransebes 05:00 Focsani
07:50

07:40 Caransebes 07:40 Caransebes 07:40 Caransebes 07:40 Caransebes
07:50
Romfour Romania
05:50 Caransebes 05:50 Pascani 05:50 Caransebes
07:55

12:00 Targu Neamt
08:00
Danytur
08:00 Targu Ocna 08:00 Pascani 08:00 Pascani 08:00 Negresti 08:00 Targu Ocna
08:00
Danytur
08:00 Targu Ocna 08:00 Targu Ocna 08:00 Pascani 08:00 Pascani 08:00 Negresti
08:00

10:35 Brasov
08:00
Romfour Romania
05:50 Slobozia 05:50 Motca 05:50 Slobozia 05:50 Lugoj 05:50 Lugoj
08:00

05:00 Marasesti 05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
08:00

07:40 Targu Jiu 07:40 Targu Jiu 07:40 Targu Jiu 07:40 Targu Jiu 07:40 Bucuresti
08:00
Romfour Romania
05:50 Timisoara 05:50 Timisoara
08:05

10:35 Bicaz
08:10
Romfour Romania
05:50 Arad 05:50 Cristesti 05:50 Arad 05:50 Bucuresti 05:50 Bucuresti
08:10

05:00 Adjud 05:00 Bumbesti Jiu 05:00 Bumbesti Jiu 05:00 Bumbesti Jiu
08:10

07:40 Bumbesti Jiu 07:40 Bumbesti Jiu 07:40 Bumbesti Jiu 07:40 Bumbesti Jiu
08:10

10:35 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
05:50 Timisesti
08:15

10:35 Falticeni
08:20
Romfour Romania
05:50 Targu Jiu 05:50 Dumbrava 05:50 Targu Jiu
08:20

05:00 Petrosani 05:00 Petrosani 05:00 Petrosani 05:00 Bacau
08:20

07:40 Petrosani 07:40 Petrosani 07:40 Petrosani 07:40 Petrosani
08:20
Romfour Romania
05:50 Petrosani 05:50 Petrosani
08:25

12:00 Fagaras
08:30

10:35 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
05:50 Hateg 05:50 Hateg 05:50 Targu Neamt
08:30

05:00 Poiana Largului 05:00 Poiana Largului 05:00 Poiana Largului 05:00 Poiana Largului 05:00 Roman 05:00 Hateg 05:00 Hateg 05:00 Hateg
08:30

07:40 Poiana Largului 07:40 Poiana Largului 07:40 Poiana Largului 07:40 Poiana Largului 07:40 Pitesti 07:40 Hateg 07:40 Hateg 07:40 Hateg 07:40 Hateg
08:30

12:00 Petrosani
08:35
Romfour Romania
05:50 Piatra Neamt
08:35

05:00 Bicaz 05:00 Bicaz 05:00 Bicaz 05:00 Bicaz
08:35

07:40 Bicaz 07:40 Bicaz 07:40 Bicaz 07:40 Bicaz
08:35

10:35 Moinesti
08:40
Romfour Romania
05:50 Bicaz 05:50 Calan 05:50 Calan
08:40

05:00 Piatra Neamt 05:00 Piatra Neamt 05:00 Hunedoara 05:00 Piatra Neamt 05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara 05:00 Piatra Neamt 05:00 Targu Frumos
08:40

07:40 Ramnicu Valcea 07:40 Piatra Neamt 07:40 Hunedoara 07:40 Hunedoara 07:40 Piatra Neamt 07:40 Piatra Neamt 07:40 Hunedoara 07:40 Piatra Neamt 07:40 Hunedoara
08:40

10:35 Fagaras
08:45
Romfour Romania
05:50 Poiana Largului
08:45
Romfour Romania
05:50 Hunedoara 05:50 Durau 05:50 Hunedoara
08:50

05:00 Pascani 05:00 Deva 05:00 Deva 05:00 Deva
08:50

07:40 Targoviste 07:40 Deva 07:40 Deva 07:40 Deva 07:40 Deva
08:50
Romfour Romania
05:50 Borsec
08:55

05:00 Targu Neamt
08:55
Danytur
08:00 Comanesti 08:00 Comanesti 08:00 Roman
09:00
Danytur
08:00 Roman 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
09:00

10:35 Comanesti
09:00
Romfour Romania
05:50 Toplita 05:50 Pitesti 05:50 Pitesti 05:50 Deva 05:50 Deva
09:00

05:00 Lugoj 05:00 Lugoj 05:00 Lugoj 05:00 Gheorgheni 05:00 Falticeni 05:00 Gheorgheni 05:00 Gheorgheni 05:00 Gheorgheni
09:00

07:40 Lugoj 07:40 Lugoj 07:40 Lugoj 07:40 Gheorgheni 07:40 Gheorgheni 07:40 Gheorgheni 07:40 Gheorgheni 07:40 Sinaia 07:40 Lugoj
09:00
Romfour Romania
05:50 Miercurea Ciuc
09:05

10:35 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
05:50 Ramnicu Sarat 05:50 Sfantu Gheorghe 05:50 Ramnicu Sarat
09:10

05:00 Sovata 05:00 Suceava 05:00 Sovata 05:00 Timisoara 05:00 Sovata 05:00 Timisoara 05:00 Timisoara 05:00 Sovata
09:10

07:40 Predeal 07:40 Sovata 07:40 Timisoara 07:40 Sovata 07:40 Timisoara 07:40 Sovata 07:40 Timisoara 07:40 Sovata 07:40 Timisoara
09:10
Romfour Romania
05:50 Morareni
09:15
Danytur
08:00 Girov 08:00 Girov
09:20
Danytur
08:00 Girov 08:00 Girov
09:20

10:35 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
05:50 Reghin 05:50 Campina 05:50 Campina
09:20

05:00 Radauti 05:00 Arad 05:00 Arad 05:00 Arad
09:20

07:40 Campina 07:40 Arad 07:40 Arad 07:40 Arad 07:40 Arad
09:20
Romfour Romania
05:50 Medias
09:25

12:00 Poiana Largului
09:30

10:35 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
05:50 Sinaia 05:50 Sighisoara 05:50 Sinaia
09:30

05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Gura Humorului 05:00 Chisineu Cris 05:00 Chisineu Cris 05:00 Chisineu Cris 05:00 Miercurea Ciuc
09:30

07:40 Chisineu Cris 07:40 Miercurea Ciuc 07:40 Miercurea Ciuc 07:40 Miercurea Ciuc 07:40 Chisineu Cris 07:40 Chisineu Cris 07:40 Chisineu Cris 07:40 Urziceni 07:40 Miercurea Ciuc
09:30

12:00 Hateg
09:35

10:35 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
05:50 Targu Mures
09:35

10:35 Reghin
09:40
Romfour Romania
05:50 Predeal 05:50 Falticeni 05:50 Predeal
09:40

05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Odorheiu Secuiesc 05:00 Campulung Moldovenesc
09:40

07:40 Odorheiu Secuiesc 07:40 Odorheiu Secuiesc 07:40 Odorheiu Secuiesc 07:40 Odorheiu Secuiesc 07:40 Ploiesti
09:40

12:00 Sibiu
09:45

10:35 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
05:50 Suceava
09:45
Romfour Romania
05:50 Brasov 05:50 Veresti 05:50 Brasov
09:50

05:00 Salonta 05:00 Salonta 05:00 Salonta 05:00 Toplita 05:00 Toplita 05:00 Toplita 05:00 Toplita 05:00 Vatra Dornei
09:50

07:40 Salonta 07:40 Salonta 07:40 Salonta 07:40 Buzau 07:40 Toplita 07:40 Toplita 07:40 Toplita 07:40 Toplita 07:40 Salonta
09:50
Romfour Romania
05:50 Darabani
09:55

05:00 Prundu Bargaului
09:55

12:00 Hunedoara
10:00
Danytur
08:00 Gura Humorului 08:00 Targu Neamt 08:00 Piatra Neamt 08:00 Piatra Neamt 08:00 Bacau 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Targu Neamt 08:00 Gura Humorului
10:00
Danytur
08:00 Piatra Neamt 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Piatra Neamt 08:00 Targu Neamt 08:00 Bacau 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Gura Humorului 08:00 Targu Neamt 08:00 Gura Humorului
10:00

10:35 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
05:50 Targu Secuiesc 05:50 Targu Secuiesc 05:50 Botosani
10:00

05:00 Nasaud 05:00 Reghin 05:00 Reghin 05:00 Gilau 05:00 Reghin 05:00 Gilau 05:00 Reghin 05:00 Gilau
10:00

07:40 Ramnicu Sarat 07:40 Reghin 07:40 Gilau 07:40 Reghin 07:40 Gilau 07:40 Reghin 07:40 Gilau 07:40 Reghin 07:40 Gilau
10:00
Romfour Romania
05:50 Gura Humorului 05:50 Sfantu Gheorghe 05:50 Sfantu Gheorghe
10:05

10:35 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
05:50 Covasna 05:50 Campulung Moldovenesc 05:50 Covasna
10:10

05:00 Onesti 05:00 Onesti 05:00 Onesti 05:00 Bistrita 05:00 Onesti
10:10

07:40 Onesti 07:40 Onesti 07:40 Onesti 07:40 Focsani 07:40 Onesti
10:10

10:35 Orastie
10:15
Romfour Romania
05:50 Iacobeni
10:15

05:00 Beclean
10:15

10:35 Deva
10:20
Romfour Romania
05:50 Targu Ocna 05:50 Borsa 05:50 Targu Ocna
10:20

05:00 Moinesti 05:00 Dej 05:00 Moinesti 05:00 Moinesti 05:00 Moinesti
10:20

07:40 Moinesti 07:40 Moinesti 07:40 Moinesti 07:40 Moinesti 07:40 Marasesti
10:20

10:35 Caransebes
10:25
Romfour Romania
05:50 Vatra Dornei
10:25

12:00 Sebes
10:30
Danytur
08:00 Bicaz 08:00 Bicaz
10:30
Danytur
08:00 Bicaz 08:00 Bicaz
10:30

10:35 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
05:50 Onesti 05:50 Prundu Bargaului 05:50 Onesti
10:30

05:00 Comanesti 05:00 Comanesti 05:00 Comanesti 05:00 Comanesti
10:30

07:40 Adjud 07:40 Comanesti 07:40 Comanesti 07:40 Comanesti 07:40 Comanesti
10:30

10:35 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
05:50 Beclean
10:35
Romfour Romania
05:50 Baia Mare 05:50 Comanesti 05:50 Comanesti
10:40

05:00 Covasna 05:00 Covasna 05:00 Covasna 05:00 Covasna
10:40

07:40 Covasna 07:40 Bacau 07:40 Covasna 07:40 Covasna 07:40 Covasna
10:40
Romfour Romania
05:50 Dej
10:45
Romfour Romania
05:50 Moinesti 05:50 Moinesti
10:50

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc
10:50

07:40 Targu Secuiesc 07:40 Roman 07:40 Targu Secuiesc 07:40 Targu Secuiesc 07:40 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
05:50 Cluj Napoca
10:55

07:40 Targu Frumos
10:55
Danytur
08:00 Onesti 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Danytur
08:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Onesti 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Campulung Moldovenesc
11:00

10:35 Resita
11:00
Romfour Romania
05:50 Fagaras 05:50 Simeria 05:50 Cluj Napoca 05:50 Simeria 05:50 Fagaras
11:00

05:00 Brasov 05:00 Brasov 05:00 Brasov 05:00 Brasov
11:00

07:40 Brasov 07:40 Brasov 07:40 Brasov 07:40 Pascani 07:40 Brasov
11:00

10:35 Blaj
11:10
Romfour Romania
05:50 Vestem 05:50 Vestem
11:10

05:00 Fagaras 05:00 Fagaras 05:00 Fagaras 05:00 Fagaras
11:10

07:40 Fagaras 07:40 Pascani 07:40 Fagaras 07:40 Fagaras 07:40 Fagaras
11:10

10:35 Sibiu
11:15
Romfour Romania
05:50 Ramnicu Valcea 05:50 Orastie 05:50 Orastie 05:50 Ramnicu Valcea
11:20

05:00 Sibiu 05:00 Sibiu 05:00 Sibiu 05:00 Sibiu
11:20

07:40 Sibiu 07:40 Sibiu 07:40 Sibiu 07:40 Sibiu 07:40 Motca
11:20

05:00 Sebes 05:00 Sebes 05:00 Sebes 05:00 Sebes
11:25

07:40 Sebes 07:40 Sebes 07:40 Sebes 07:40 Sebes
11:25

12:00 Toplita
11:30

10:35 Medias
11:30
Romfour Romania
05:50 Sebes 05:50 Sibiu 05:50 Sibiu 05:50 Sebes
11:30

05:00 Alba Iulia 05:00 Alba Iulia 05:00 Alba Iulia 05:00 Alba Iulia
11:30

07:40 Alba Iulia 07:40 Alba Iulia 07:40 Alba Iulia 07:40 Alba Iulia 07:40 Targu Neamt
11:30

10:35 Sebes
11:35

05:00 Teius 05:00 Teius 05:00 Teius 05:00 Teius
11:35

07:40 Teius 07:40 Teius 07:40 Teius 07:40 Teius
11:35
Romfour Romania
05:50 Miercurea Sibiului 05:50 Miercurea Sibiului 05:50 Lancram 05:50 Lancram
11:40

05:00 Aiud 05:00 Aiud 05:00 Aiud 05:00 Aiud
11:40

07:40 Falticeni 07:40 Aiud 07:40 Aiud 07:40 Aiud 07:40 Aiud
11:40
Romfour Romania
05:50 Sighisoara 05:50 Alba Iulia 05:50 Alba Iulia 05:50 Sighisoara
11:50

05:00 Targu Mures 05:00 Targu Mures 05:00 Targu Mures 05:00 Targu Mures
11:50

07:40 Suceava 07:40 Targu Mures 07:40 Targu Mures 07:40 Targu Mures 07:40 Targu Mures
11:50

07:40 Radauti
11:55

14:00 Bucuresti
12:00

12:00 Deva
12:00
Danytur
08:00 Medias 08:00 Vatra Dornei 08:00 Vatra Dornei 08:00 Praid 08:00 Praid 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Medias
12:00
Danytur
08:00 Medias 08:00 Vatra Dornei 08:00 Vatra Dornei 08:00 Praid 08:00 Medias 08:00 Praid 08:00 Targu Secuiesc
12:00

10:35 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
05:50 Medias 05:50 Gilau 05:50 Medias
12:00

05:00 Turda 05:00 Turda 05:00 Turda 05:00 Turda
12:00

07:40 Turda 07:40 Turda 07:40 Turda 07:40 Turda 07:40 Gura Humorului
12:00

10:35 Bistrita
12:10
Romfour Romania
05:50 Teius 05:50 Teius
12:10

07:40 Campulung Moldovenesc
12:10

10:35 Lugoj
12:20
Romfour Romania
05:50 Aiud 05:50 Aiud
12:20

07:40 Vatra Dornei
12:20

07:40 Prundu Bargaului
12:25

12:00 Reghin
12:30

10:35 Aiud
12:30
Romfour Romania
05:50 Unirea 05:50 Unirea
12:30

07:40 Nasaud
12:30

10:35 Beclean
12:35

07:40 Bistrita
12:35
Romfour Romania
05:50 Turda 05:50 Turda
12:40

07:40 Beclean
12:40

07:40 Dej
12:50
Danytur
08:00 Reghin 08:00 Blaj 08:00 Blaj 08:00 Reghin 08:00 Sfantu Gheorghe
13:00
Danytur
08:00 Reghin 08:00 Sfantu Gheorghe 08:00 Blaj 08:00 Reghin 08:00 Blaj
13:00

10:35 Dej
13:00
Romfour Romania
05:50 Huedin
13:00

05:00 Gherla
13:00

07:40 Gherla
13:10

10:35 Turda
13:15

14:00 Pitesti
13:30

12:00 Alba Iulia
13:30

10:35 Gherla
13:30

05:00 Cluj Napoca
13:30

07:40 Cluj Napoca
13:30

07:40 Bontida
13:40

05:00 Bontida
13:50

07:40 Baia Mare
13:50
Danytur
08:00 Fagaras 08:00 Fagaras 08:00 Brasov 08:00 Teius 08:00 Teius
14:00
Danytur
08:00 Teius 08:00 Brasov 08:00 Teius 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras
14:00

10:35 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
05:50 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca 05:50 Cluj Napoca 05:50 Negreni 05:50 Cluj Napoca
14:00

05:00 Baia Mare
14:00

07:40 Satu Mare
14:00

10:35 Timisoara
14:10

05:00 Satu Mare
14:10

05:00 Zalau
14:20

12:00 Targu Mures
14:30

05:00 Huedin
14:30

05:00 Alesd
14:40

07:40 Zalau
14:40

12:00 Aiud
14:45

14:00 Slatina (Olt)
15:00

12:00 Ludus
15:00
Danytur
08:00 Sighisoara 08:00 Avrig 08:00 Avrig 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia
15:00
Danytur
08:00 Avrig 08:00 Avrig 08:00 Alba Iulia 08:00 Sighisoara 08:00 Alba Iulia
15:00

10:35 Huedin
15:00
Romfour Romania
05:50 Piatra Craiului
15:00

07:40 Huedin
15:00

12:00 Turda
15:30
Danytur
08:00 Sibiu 08:00 Sibiu
15:30
Danytur
08:00 Sibiu 08:00 Sibiu
15:30
Romfour Romania
05:50 Beius
15:30

14:00 Craiova
16:00

12:00 Cluj Napoca
16:00
Danytur
08:00 Zlatna 08:00 Dej 08:00 Bistrita 08:00 Dej 08:00 Bistrita 08:00 Targu Mures 08:00 Zlatna
16:00
Danytur
08:00 Zlatna 08:00 Dej 08:00 Bistrita 08:00 Zlatna 08:00 Bistrita 08:00 Dej 08:00 Targu Mures
16:00

10:35 Arad
16:00
Romfour Romania
05:50 Alesd
16:00

07:40 Alesd
16:00
Danytur
08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Ludus
16:30
Danytur
08:00 Ludus 08:00 Sebes 08:00 Sebes
16:30

05:00 Oradea
16:50
Danytur
08:00 Nasaud 08:00 Abrud 08:00 Abrud 08:00 Campia Turzii 08:00 Nasaud
17:00
Danytur
08:00 Abrud 08:00 Campia Turzii 08:00 Nasaud 08:00 Abrud 08:00 Nasaud
17:00

10:35 Oradea
17:00

10:35 Nadlac
17:10
Danytur
08:00 Beclean 08:00 Beclean 08:00 Turda
17:30
Danytur
08:00 Beclean 08:00 Turda 08:00 Beclean
17:30

12:00 Huedin
18:00
Danytur
08:00 Deva 08:00 Zalau 08:00 Deva 08:00 Cluj Napoca 08:00 Gherla 08:00 Gherla 08:00 Brad 08:00 Brad 08:00 Zalau
18:00
Danytur
08:00 Brad 08:00 Gherla 08:00 Brad 08:00 Zalau 08:00 Deva 08:00 Deva 08:00 Gherla 08:00 Zalau 08:00 Cluj Napoca
18:00
Danytur
08:00 Floresti
18:30
Danytur
08:00 Floresti
18:30
Romfour Romania
05:50 Oradea
18:30
Romfour Romania
05:50 Bors
18:40

12:00 Alesd
19:00
Danytur
08:00 Gilau
19:00
Danytur
08:00 Gilau
19:00

12:00 Oradea
19:30

12:00 Bors
19:45

14:00 Targu Jiu
20:00
Danytur
08:00 Huedin
20:00
Danytur
08:00 Huedin
20:00

07:40 Oradea
20:00

14:00 Motru
21:00
Danytur
08:00 Alesd
21:00
Danytur
08:00 Alesd
21:00

14:00 Drobeta Turnu Severin
22:00
Danytur
08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Oradea
22:00
Danytur
08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Arad 08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Oradea 08:00 Arad
22:00

14:00 Orsova
22:30
Romfour Romania
05:50 Budapesta
23:00

14:00 Caransebes
23:59

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.