La adresa - Mersul autobuzelor Minden Germania

La adresa

Minden, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
06:40
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
08:10
09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras
09:20
14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 07:25 Oradea 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 07:30 Alesd 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 07:35 Negreni 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 07:40 Huedin 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului
09:30
16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi
Sosiri
De la Ora

15:00 Constanta
00:05

19:40 Braila
00:10

15:00 Mangalia
00:10

15:00 Medgidia
00:15

15:00 Cernavoda
00:30

19:40 Galati
00:40

19:40 Buzau
01:00

15:00 Giurgiu
01:00

15:00 Alexandria
01:05

15:00 Fetesti
01:10

15:00 Braila
01:20

19:40 Ramnicu Sarat
01:30

15:00 Tulcea
01:30

19:40 Tecuci
01:55

15:00 Calarasi
02:00

15:00 Galati
02:10

19:40 Focsani
02:15

19:40 Adjud
02:45

19:40 Barlad
03:00

15:00 Slobozia
03:00

15:00 Tecuci
03:10

15:00 Ramnicu Sarat
03:20

19:40 Husi
03:30

15:00 Barlad
03:30

19:40 Dorohoi
03:35

19:40 Onesti
03:45

15:00 Husi
03:50

19:40 Vaslui
04:00

15:00 Bucuresti
04:00

20:00 Tulcea
04:00

19:40 Comanesti
04:10

15:00 Buzau
04:10

19:40 Bucuresti
04:15

19:40 Moinesti
04:20

15:00 Focsani
04:20

19:40 Botosani
04:30

15:00 Vaslui
04:30

20:00 Braila
04:30

19:40 Craiova
04:35

15:00 Harlau
04:40

19:40 Iasi
04:45

16:10 Tulcea
04:50

19:40 Podu Iloaiei
05:00

15:00 Roman
05:00

16:10 Giurgiu 16:10 Braila
05:00

20:00 Galati
05:00

19:40 Filiasi
05:05

19:40 Ploiesti
05:10

15:00 Adjud
05:10

16:10 Galati 16:10 Turnu Magurele
05:10

15:00 Bacau
05:15

19:40 Suceava
05:20

15:00 Slatina (Olt)
05:20

16:10 Tecuci 16:10 Corabia
05:20

15:00 Radauti
05:25

19:40 Bacau
05:30

15:00 Iasi
05:30

16:10 Alexandria 16:10 Barlad
05:30

15:00 Dorohoi
05:35

19:40 Negresti
05:40

15:00 Targu Frumos
05:40

16:10 Slatina (Olt) 16:10 Husi
05:40

19:40 Harlau
05:45

15:00 Targoviste
05:45

16:10 Buzau
05:45

15:00 Urziceni
05:47

19:40 Constanta
05:50

15:00 Ploiesti
05:50

16:10 Focsani
05:50

15:00 Targu Neamt
05:55

15:00 Buhusi
05:57

15:00 Roznov
05:58

19:40 Campina
06:00

15:00 Piatra Neamt
06:00

16:10 Craiova 16:10 Constanta 16:10 Marasesti
06:00

20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 20:00 Tecuci 20:00 Giurgiu 20:00 Constanta
06:00

19:40 Buhusi
06:05

16:10 Mangalia
06:05

19:40 Roznov
06:10

15:00 Onesti
06:10

16:10 Adjud 16:10 Filiasi
06:10

20:00 Turnu Magurele 20:00 Barlad 20:00 Turnu Magurele
06:10

19:40 Targu Frumos
06:15

16:10 Medgidia
06:15

19:40 Gura Humorului
06:20

15:00 Botosani
06:20

16:10 Rovinari 16:10 Hirsova
06:20

20:00 Corabia 20:00 Husi 20:00 Corabia
06:20

16:10 Tandarei
06:25

19:40 Falticeni
06:30

15:00 Pascani
06:30

16:10 Isalnita 16:10 Sascut 16:10 Slobozia
06:30

20:00 Alexandria 20:00 Mangalia 20:00 Mangalia 20:00 Buzau 20:00 Alexandria
06:30

19:40 Rovinari
06:35

19:40 Pascani
06:40

15:00 Craiova
06:40

16:10 Targu Carbunesti
06:40

20:00 Medgidia 20:00 Focsani 20:00 Filiasi 20:00 Filiasi 20:00 Medgidia
06:40

19:40 Motca
06:45

16:10 Motru
06:45

19:40 Piatra Neamt
06:50

15:00 Suceava
06:50

16:10 Resita 16:10 Bacau
06:50

20:00 Hirsova 20:00 Marasesti 20:00 Slatina (Olt) 20:00 Slatina (Olt) 20:00 Hirsova
06:50

19:40 Roman
06:55

16:10 Caransebes 16:10 Roman
06:55

20:00 Adjud
06:55

19:40 Cristesti
07:00

15:00 Filiasi
07:00

16:10 Lugoj 16:10 Vaslui 16:10 Bucuresti
07:00

20:00 Craiova 20:00 Craiova 20:00 Tandarei 20:00 Sascut 20:00 Tandarei
07:00

19:40 Targu Jiu
07:05

16:10 Timisoara
07:05

20:00 Bacau
07:05

19:40 Brasov
07:10

16:10 Negresti 16:10 Arad
07:10

20:00 Filiasi 20:00 Roman 20:00 Filiasi
07:10

20:00 Vaslui
07:15

15:00 Pitesti
07:20

16:10 Iasi 16:10 Targu Jiu
07:20

20:00 Rovinari 20:00 Negresti 20:00 Rovinari
07:20

16:10 Petrosani
07:25

19:40 Fetesti
07:30

15:00 Targu Secuiesc
07:30

16:10 Hateg 16:10 Pitesti 16:10 Podu Iloaiei
07:30

20:00 Isalnita 20:00 Iasi 20:00 Isalnita
07:30

16:10 Deleni
07:35

20:00 Podu Iloaiei
07:35

16:10 Calan 16:10 Hirlau
07:40

20:00 Deleni 20:00 Targu Carbunesti 20:00 Targu Carbunesti
07:40

20:00 Motru 20:00 Harlau 20:00 Motru
07:45

16:10 Ploiesti 16:10 Hunedoara
07:50

20:00 Targu Frumos 20:00 Resita 20:00 Resita
07:50

16:10 Targu Frumos
07:55

20:00 Pascani 20:00 Caransebes 20:00 Caransebes
07:55

19:40 Targu Neamt
08:00

15:00 Brasov
08:00

16:10 Pascani 16:10 Deva 16:10 Ramnicu Sarat
08:00

20:00 Motca 20:00 Slobozia 20:00 Lugoj 20:00 Lugoj 20:00 Slobozia
08:00

20:00 Timisoara 20:00 Timisoara
08:05

15:00 Bicaz
08:10

16:10 Campina 16:10 Motca
08:10

20:00 Bucuresti 20:00 Arad 20:00 Cristesti 20:00 Arad 20:00 Bucuresti
08:10

15:00 Ramnicu Valcea
08:15

16:10 Cristesti
08:15

20:00 Timisesti
08:15

15:00 Falticeni
08:20

16:10 Sinaia 16:10 Timisesti
08:20

20:00 Dumbrava 20:00 Targu Jiu 20:00 Targu Jiu
08:20

16:10 Dumbrava
08:25

20:00 Petrosani 20:00 Petrosani
08:25

19:40 Fagaras
08:30

15:00 Gura Humorului
08:30

16:10 Targu Neamt 16:10 Predeal 16:10 Simeria
08:30

20:00 Targu Neamt 20:00 Hateg 20:00 Hateg
08:30

19:40 Petrosani
08:35

20:00 Piatra Neamt
08:35

15:00 Moinesti
08:40

16:10 Orastie
08:40

20:00 Calan 20:00 Bicaz 20:00 Calan
08:40

15:00 Fagaras
08:45

20:00 Poiana Largului
08:45

16:10 Piatra Neamt 16:10 Sebes
08:50

20:00 Durau 20:00 Hunedoara 20:00 Hunedoara
08:50

20:00 Borsec
08:55

15:00 Comanesti
09:00

16:10 Lancram 16:10 Brasov 16:10 Bicaz
09:00

20:00 Pitesti 20:00 Deva 20:00 Deva 20:00 Toplita 20:00 Pitesti
09:00

20:00 Miercurea Ciuc
09:05

15:00 Targu Jiu
09:10

16:10 Targu Secuiesc 16:10 Poiana Largului
09:10

20:00 Sfantu Gheorghe 20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Ramnicu Sarat
09:10

20:00 Morareni
09:15

15:00 Campulung Moldovenesc
09:20

16:10 Durau 16:10 Sfantu Gheorghe
09:20

20:00 Campina 20:00 Reghin 20:00 Campina
09:20

16:10 Toplita
09:25

20:00 Medias
09:25

19:40 Poiana Largului
09:30

15:00 Targu Ocna
09:30

16:10 Miercurea Ciuc 16:10 Covasna 16:10 Alba Iulia
09:30

20:00 Sighisoara 20:00 Sinaia 20:00 Sinaia
09:30

19:40 Hateg
09:35

15:00 Gheorgheni
09:35

16:10 Sfantu Gheorghe
09:35

20:00 Targu Mures
09:35

16:10 Morareni
09:38

15:00 Reghin
09:40

16:10 Teius 16:10 Targu Ocna
09:40

20:00 Predeal 20:00 Predeal 20:00 Falticeni
09:40

16:10 Reghin
09:41

16:10 Medias
09:44

19:40 Sibiu
09:45

15:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

20:00 Suceava
09:45

16:10 Sighisoara
09:48

16:10 Aiud 16:10 Onesti
09:50

20:00 Veresti 20:00 Brasov 20:00 Brasov
09:50

16:10 Targu Mures
09:55

20:00 Darabani
09:55

19:40 Hunedoara
10:00

15:00 Toplita Gara
10:00

16:10 Falticeni 16:10 Unirea 16:10 Comanesti
10:00

20:00 Targu Secuiesc 20:00 Botosani 20:00 Targu Secuiesc
10:00

16:10 Suceava
10:05

20:00 Sfantu Gheorghe 20:00 Gura Humorului 20:00 Sfantu Gheorghe
10:05

15:00 Sighisoara
10:10

16:10 Turda 16:10 Moinesti
10:10

20:00 Covasna 20:00 Covasna 20:00 Campulung Moldovenesc
10:10

15:00 Orastie
10:15

20:00 Iacobeni
10:15

15:00 Deva
10:20

16:10 Fagaras
10:20

20:00 Borsa 20:00 Targu Ocna 20:00 Targu Ocna
10:20

15:00 Caransebes
10:25

20:00 Vatra Dornei
10:25

19:40 Sebes
10:30

15:00 Targu Mures
10:30

16:10 Vestem 16:10 Botosani
10:30

20:00 Prundu Bargaului 20:00 Onesti 20:00 Onesti
10:30

15:00 Vatra Dornei
10:35

20:00 Beclean
10:35

16:10 Gura Humorului
10:40

20:00 Comanesti 20:00 Baia Mare 20:00 Comanesti
10:40

20:00 Dej
10:45

16:10 Ramnicu Valcea
10:50

20:00 Moinesti 20:00 Moinesti
10:50

16:10 Campulung Moldovenesc
10:55

20:00 Cluj Napoca
10:55

15:00 Resita
11:00

16:10 Iacobeni 16:10 Sibiu
11:00

20:00 Cluj Napoca 20:00 Simeria 20:00 Fagaras 20:00 Fagaras 20:00 Simeria
11:00

16:10 Vatra Dornei
11:05

15:00 Blaj
11:10

16:10 Prundu Bargaului 16:10 Miercurea Sibiului
11:10

20:00 Vestem 20:00 Vestem
11:10

15:00 Sibiu
11:15

16:10 Bistrita 16:10 Sighisoara
11:20

20:00 Ramnicu Valcea 20:00 Ramnicu Valcea 20:00 Orastie 20:00 Orastie
11:20

19:40 Toplita
11:30

15:00 Medias
11:30

16:10 Beclean 16:10 Medias
11:30

20:00 Sibiu 20:00 Sebes 20:00 Sebes 20:00 Sibiu
11:30

15:00 Sebes
11:35

16:10 Dej
11:40

20:00 Miercurea Sibiului 20:00 Lancram 20:00 Lancram 20:00 Miercurea Sibiului
11:40

16:10 Cluj Napoca
11:45

20:00 Alba Iulia 20:00 Sighisoara 20:00 Sighisoara 20:00 Alba Iulia
11:50

19:40 Deva
12:00

15:00 Alba Iulia
12:00

16:10 Cluj Napoca
12:00

20:00 Medias 20:00 Medias 20:00 Gilau
12:00

15:00 Bistrita
12:10

20:00 Teius 20:00 Teius
12:10

15:00 Lugoj
12:20

20:00 Aiud 20:00 Aiud
12:20

19:40 Reghin
12:30

15:00 Aiud
12:30

20:00 Unirea 20:00 Unirea
12:30

15:00 Beclean
12:35

20:00 Turda 20:00 Turda
12:40

15:00 Dej
13:00

20:00 Huedin
13:00

15:00 Turda
13:15

16:10 Gilau
13:15

19:40 Alba Iulia
13:30

15:00 Gherla
13:30

16:10 Huedin
13:30

16:10 Negreni
13:50

15:00 Cluj Napoca
14:00

20:00 Negreni 20:00 Cluj Napoca 20:00 Cluj Napoca 20:00 Cluj Napoca 20:00 Cluj Napoca
14:00

15:00 Timisoara
14:10

19:40 Targu Mures
14:30

19:40 Aiud
14:45

19:40 Ludus
15:00

15:00 Huedin
15:00

20:00 Piatra Craiului
15:00

19:40 Turda
15:30

20:00 Beius
15:30

19:40 Cluj Napoca
16:00

15:00 Arad
16:00

20:00 Alesd
16:00

16:10 Alesd
16:55

15:00 Oradea
17:00

15:00 Nadlac
17:10

19:40 Huedin
18:00

16:10 Oradea
18:00

16:10 Bors
18:30

20:00 Oradea
18:30

20:00 Bors
18:40

19:40 Alesd
19:00

19:40 Oradea
19:30

19:40 Bors
19:45

20:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.