La adresa - Mersul autobuzelor Memmingen Germania

La adresa

Memmingen, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:55
12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 14:55 Turnu Magurele 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:40 Fagaras 14:40 Piatra Neamt 13:05 Moinesti 16:40 Tulcea 15:10 Giurgiu 16:25 Ianca 12:20 Chisineu Cris 16:00 Vaslui 12:55 Deva 15:45 Harlau 13:40 Targu Jiu 15:30 Saveni 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Teius 14:55 Turnu Magurele 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 17:10 Pitesti 17:50 Harsova 18:30 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:05 Gilau 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 13:30 Onesti 12:25 Alba Iulia 14:10 Miercurea Ciuc 12:45 Brasov 14:50 Bicaz 13:00 Comanesti 16:30 Galati 15:00 Alexandria 16:20 Faurei 12:30 Arad 16:05 Husi 13:00 Hunedoara 15:40 Flamanzi 13:50 Caransebes 12:05 Turda 14:20 Filiasi 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 17:20 Bucuresti 18:00 Slobozia 18:40 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:10 Salonta 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 13:40 Reghin 12:30 Sebes 14:20 Sovata 12:50 Targu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:30 Craiova 16:35 Braila 12:05 Gilau 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Timisoara 16:10 Barlad 13:10 Hateg 15:20 Dorohoi 13:55 Resita 12:10 Targu Mures 14:40 Slatina (Olt) 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 17:30 Tandarei 18:10 Cernavoda 19:00 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Fagaras 12:40 Dej 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 13:50 Toplita 12:35 Sibiu 14:30 Gheorgheni 12:55 Covasna 15:10 Vanatori 13:30 Bumbesti Jiu 16:15 Tecuci 12:10 Salonta 15:55 Iasi 12:50 Lugoj 15:35 Botosani 13:20 Petrosani 15:25 Darabani 14:00 Rovinari 12:15 Aiud 14:50 Caracal 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 13:55 Suceava 12:30 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 16:55 Ramnicu Valcea 17:40 Lehliu 18:20 Calarasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:45 Brasov 12:50 Beclean 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui
14:28
17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras
14:50
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
17:50
13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina
19:00
16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:40 Fagaras 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 13:05 Moinesti 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 15:10 Giurgiu 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 12:20 Chisineu Cris 16:00 Vaslui 12:55 Deva 15:45 Harlau 13:40 Targu Jiu 15:30 Saveni 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Teius 14:55 Turnu Magurele 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:55 Deva 14:40 Piatra Neamt 13:40 Targu Jiu 16:40 Tulcea 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:25 Ianca 14:55 Turnu Magurele 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 13:30 Onesti 12:10 Targu Mures 14:10 Miercurea Ciuc 12:30 Sebes 14:50 Bicaz 12:50 Targu Secuiesc 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 13:30 Onesti 12:25 Alba Iulia 14:10 Miercurea Ciuc 12:45 Brasov 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 13:00 Comanesti 14:20 Filiasi 16:30 Galati 15:00 Alexandria 16:20 Faurei 12:30 Arad 16:05 Husi 13:00 Hunedoara 15:40 Flamanzi 13:50 Caransebes 12:05 Turda 14:20 Filiasi 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 13:30 Onesti 12:30 Arad 14:10 Miercurea Ciuc 13:00 Hunedoara 14:50 Bicaz 13:50 Caransebes 16:30 Galati 14:20 Filiasi 16:20 Faurei 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 13:50 Toplita 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 13:40 Reghin 12:15 Aiud 14:20 Sovata 12:35 Sibiu 15:00 Poiana Largului 12:55 Covasna 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 13:40 Reghin 12:30 Sebes 14:20 Sovata 12:50 Targu Secuiesc 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:30 Craiova 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 12:05 Gilau 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Timisoara 16:10 Barlad 13:10 Hateg 15:20 Dorohoi 13:55 Resita 12:10 Targu Mures 14:40 Slatina (Olt) 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 13:40 Reghin 12:40 Timisoara 14:20 Sovata 13:10 Hateg 15:00 Poiana Largului 13:55 Resita 16:35 Braila 14:40 Slatina (Olt) 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 12:45 Beclean 11:40 Bontida 11:00 Huedin 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 13:50 Toplita 12:20 Teius 14:30 Gheorgheni 12:40 Fagaras 15:10 Vanatori 13:05 Moinesti 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 13:50 Toplita 12:35 Sibiu 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 12:55 Covasna 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 13:30 Bumbesti Jiu 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 12:10 Salonta 15:55 Iasi 12:50 Lugoj 15:35 Botosani 13:20 Petrosani 15:25 Darabani 14:00 Rovinari 12:15 Aiud 14:50 Caracal 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 13:50 Toplita 12:50 Lugoj 14:30 Gheorgheni 13:20 Petrosani 15:10 Vanatori 14:00 Rovinari 16:15 Tecuci 14:50 Caracal 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 14:00 Odorheiu Secuiesc 12:25 Alba Iulia 14:40 Piatra Neamt 12:45 Brasov 16:40 Tulcea 13:00 Comanesti 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius
Sosiri
De la Ora

10:55 Constanta
00:05

12:15 Braila
00:10

10:55 Mangalia
00:10

10:55 Medgidia
00:15

10:55 Cernavoda
00:30

12:15 Galati
00:40

12:15 Buzau
01:00

10:55 Giurgiu
01:00

10:55 Alexandria
01:05

10:55 Fetesti
01:10

05:30 Tulcea 05:30 Tulcea 05:30 Tulcea
01:15

08:00 Tulcea 08:00 Tulcea 08:00 Tulcea
01:15

10:55 Braila
01:20

05:30 Braila 05:30 Braila 05:30 Braila
01:20

08:00 Braila 08:00 Braila 08:00 Braila
01:20

12:15 Ramnicu Sarat
01:30

10:55 Tulcea
01:30

12:15 Tecuci
01:55

10:55 Calarasi
02:00

05:30 Mangalia
02:00

10:55 Galati
02:10

12:15 Focsani
02:15

08:00 Mangalia
02:30

12:15 Adjud
02:45

12:15 Barlad
03:00

10:55 Slobozia
03:00

05:30 Galati 05:30 Galati 05:30 Constanta 05:30 Galati
03:00

08:00 Galati 08:00 Galati 08:00 Galati
03:00

10:55 Tecuci
03:10

10:55 Ramnicu Sarat
03:20

12:15 Husi
03:30

10:55 Barlad
03:30

05:30 Medgidia 05:30 Ianca 05:30 Ianca 05:30 Ianca
03:30

08:00 Ianca 08:00 Ianca 08:00 Ianca
03:30

12:15 Dorohoi
03:35

05:30 Calarasi
03:40

12:15 Onesti
03:45

10:55 Husi
03:50

05:30 Cernavoda
03:50

05:30 Slobozia
03:55

12:15 Vaslui
04:00

10:55 Bucuresti
04:00

09:00 Tulcea
04:00

05:30 Harsova
04:00

08:00 Constanta
04:00

12:15 Comanesti
04:10

10:55 Buzau
04:10

05:30 Lehliu
04:10

12:15 Bucuresti
04:15

12:15 Moinesti
04:20

10:55 Focsani
04:20

05:30 Tandarei
04:20

08:00 Medgidia
04:20

12:15 Botosani
04:30

10:55 Vaslui
04:30

09:00 Braila
04:30

05:30 Faurei 05:30 Faurei 05:30 Faurei
04:30

08:00 Calarasi 08:00 Faurei 08:00 Faurei 08:00 Faurei
04:30

12:15 Craiova
04:35

10:55 Harlau
04:40

05:30 Tecuci 05:30 Tecuci 05:30 Tecuci
04:40

08:00 Tecuci 08:00 Tecuci 08:00 Tecuci
04:40

12:15 Iasi
04:45

05:30 Barlad 05:30 Barlad 05:30 Barlad
04:50

08:00 Barlad 08:00 Barlad 08:00 Barlad
04:50

12:15 Podu Iloaiei
05:00

10:55 Roman
05:00

09:00 Galati
05:00

05:30 Bucuresti
05:00

08:00 Cernavoda
05:00

12:15 Filiasi
05:05

12:15 Ploiesti
05:10

10:55 Adjud
05:10

05:30 Pitesti
05:10

08:00 Slobozia
05:10

10:55 Bacau
05:15

12:15 Suceava
05:20

10:55 Slatina (Olt)
05:20

10:55 Radauti
05:25

12:15 Bacau
05:30

10:55 Iasi
05:30

05:30 Husi 05:30 Husi 05:30 Husi
05:30

08:00 Husi 08:00 Husi 08:00 Husi
05:30

10:55 Dorohoi
05:35

12:15 Negresti
05:40

10:55 Targu Frumos
05:40

05:30 Vaslui 05:30 Vaslui 05:30 Vaslui
05:40

08:00 Vaslui 08:00 Vaslui 08:00 Vaslui
05:40

12:15 Harlau
05:45

10:55 Targoviste
05:45

10:55 Urziceni
05:47

12:15 Constanta
05:50

10:55 Ploiesti
05:50

10:55 Targu Neamt
05:55

10:55 Buhusi
05:57

10:55 Roznov
05:58

12:15 Campina
06:00

10:55 Piatra Neamt
06:00

09:00 Tecuci 09:00 Giurgiu 09:00 Giurgiu 09:00 Constanta 09:00 Constanta
06:00

05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Giurgiu 05:30 Iasi 05:30 Iasi 05:30 Giurgiu 05:30 Iasi 05:30 Giurgiu
06:00

08:00 Harsova 08:00 Iasi 08:00 Iasi 08:00 Giurgiu 08:00 Iasi 08:00 Giurgiu 08:00 Giurgiu
06:00

12:15 Buhusi
06:05

12:15 Roznov
06:10

10:55 Onesti
06:10

09:00 Turnu Magurele 09:00 Barlad 09:00 Turnu Magurele
06:10

05:30 Podu Iloaiei 05:30 Podu Iloaiei 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria 05:30 Podu Iloaiei
06:10

08:00 Podu Iloaiei 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Alexandria 08:00 Podu Iloaiei 08:00 Podu Iloaiei
06:10

12:15 Targu Frumos
06:15

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele
06:15

08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele 08:00 Turnu Magurele
06:15

12:15 Gura Humorului
06:20

10:55 Botosani
06:20

09:00 Husi 09:00 Corabia 09:00 Corabia
06:20

05:30 Caracal 05:30 Caracal 05:30 Harlau 05:30 Harlau 05:30 Harlau 05:30 Caracal
06:20

08:00 Caracal 08:00 Caracal 08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Harlau 08:00 Caracal
06:20

12:15 Falticeni
06:30

10:55 Pascani
06:30

09:00 Mangalia 09:00 Buzau 09:00 Alexandria 09:00 Alexandria 09:00 Mangalia
06:30

05:30 Flamanzi 05:30 Flamanzi 05:30 Flamanzi 05:30 Targoviste 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Slatina (Olt)
06:30

08:00 Flamanzi 08:00 Flamanzi 08:00 Flamanzi 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt) 08:00 Slatina (Olt)
06:30

12:15 Rovinari
06:35

12:15 Pascani
06:40

10:55 Craiova
06:40

09:00 Focsani 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Medgidia 09:00 Medgidia
06:40

05:30 Botosani 05:30 Botosani 05:30 Botosani 05:30 Sinaia
06:40

08:00 Botosani 08:00 Botosani 08:00 Botosani
06:40

12:15 Motca
06:45

05:30 Saveni 05:30 Saveni 05:30 Saveni
06:45

08:00 Saveni 08:00 Saveni 08:00 Saveni
06:45

12:15 Piatra Neamt
06:50

10:55 Suceava
06:50

09:00 Slatina (Olt) 09:00 Hirsova 09:00 Hirsova 09:00 Marasesti 09:00 Slatina (Olt)
06:50

05:30 Predeal 05:30 Darabani 05:30 Darabani 05:30 Darabani
06:50

08:00 Darabani 08:00 Darabani 08:00 Darabani
06:50

12:15 Roman
06:55

09:00 Adjud
06:55

12:15 Cristesti
07:00

10:55 Filiasi
07:00

09:00 Sascut 09:00 Tandarei 09:00 Craiova 09:00 Craiova 09:00 Tandarei
07:00

05:30 Campina 05:30 Craiova 05:30 Dorohoi 05:30 Craiova 05:30 Dorohoi 05:30 Dorohoi 05:30 Craiova
07:00

08:00 Lehliu 08:00 Dorohoi 08:00 Craiova 08:00 Dorohoi 08:00 Craiova 08:00 Dorohoi 08:00 Craiova
07:00

12:15 Targu Jiu
07:05

09:00 Bacau
07:05

12:15 Brasov
07:10

09:00 Filiasi 09:00 Filiasi 09:00 Roman
07:10

05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Urziceni 05:30 Vanatori 05:30 Vanatori 05:30 Vanatori
07:10

08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Filiasi 08:00 Vanatori 08:00 Vanatori 08:00 Vanatori 08:00 Tandarei
07:10

09:00 Vaslui
07:15

10:55 Pitesti
07:20

09:00 Rovinari 09:00 Rovinari 09:00 Negresti
07:20

05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Drobeta Turnu Severin 05:30 Ploiesti 05:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin 08:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:15 Fetesti
07:30

10:55 Targu Secuiesc
07:30

09:00 Isalnita 09:00 Iasi 09:00 Isalnita
07:30

05:30 Buzau 05:30 Rovinari 05:30 Rovinari 05:30 Rovinari
07:30

08:00 Rovinari 08:00 Rovinari 08:00 Rovinari
07:30

09:00 Podu Iloaiei
07:35

09:00 Targu Carbunesti 09:00 Deleni 09:00 Targu Carbunesti
07:40

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Resita 05:30 Resita 05:30 Resita
07:40

08:00 Resita 08:00 Resita 08:00 Resita
07:40

09:00 Motru 09:00 Harlau 09:00 Motru
07:45

09:00 Resita 09:00 Targu Frumos 09:00 Resita
07:50

05:30 Caransebes 05:30 Caransebes 05:30 Caransebes 05:30 Focsani
07:50

08:00 Caransebes 08:00 Caransebes 08:00 Caransebes
07:50

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes 09:00 Pascani
07:55

12:15 Targu Neamt
08:00

10:55 Brasov
08:00

09:00 Slobozia 09:00 Slobozia 09:00 Lugoj 09:00 Motca 09:00 Lugoj
08:00

05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu 05:30 Marasesti 05:30 Targu Jiu
08:00

08:00 Targu Jiu 08:00 Targu Jiu 08:00 Bucuresti 08:00 Targu Jiu
08:00

09:00 Timisoara 09:00 Timisoara
08:05

10:55 Bicaz
08:10

09:00 Arad 09:00 Arad 09:00 Bucuresti 09:00 Cristesti 09:00 Bucuresti
08:10

05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Bumbesti Jiu 05:30 Adjud 05:30 Bumbesti Jiu
08:10

08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Bumbesti Jiu 08:00 Bumbesti Jiu
08:10

10:55 Ramnicu Valcea
08:15

09:00 Timisesti
08:15

10:55 Falticeni
08:20

09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu 09:00 Dumbrava
08:20

05:30 Bacau 05:30 Petrosani 05:30 Petrosani 05:30 Petrosani
08:20

08:00 Petrosani 08:00 Petrosani 08:00 Petrosani
08:20

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
08:25

12:15 Fagaras
08:30

10:55 Gura Humorului
08:30

09:00 Hateg 09:00 Hateg 09:00 Targu Neamt
08:30

05:30 Poiana Largului 05:30 Poiana Largului 05:30 Roman 05:30 Hateg 05:30 Hateg 05:30 Hateg 05:30 Poiana Largului
08:30

08:00 Poiana Largului 08:00 Pitesti 08:00 Hateg 08:00 Hateg 08:00 Hateg 08:00 Poiana Largului 08:00 Poiana Largului
08:30

12:15 Petrosani
08:35

09:00 Piatra Neamt
08:35

05:30 Bicaz 05:30 Bicaz 05:30 Bicaz
08:35

08:00 Bicaz 08:00 Bicaz 08:00 Bicaz
08:35

10:55 Moinesti
08:40

09:00 Bicaz 09:00 Calan 09:00 Calan
08:40

05:30 Piatra Neamt 05:30 Hunedoara 05:30 Piatra Neamt 05:30 Hunedoara 05:30 Piatra Neamt 05:30 Hunedoara 05:30 Targu Frumos
08:40

08:00 Ramnicu Valcea 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara 08:00 Piatra Neamt 08:00 Hunedoara
08:40

10:55 Fagaras
08:45

09:00 Poiana Largului
08:45

09:00 Hunedoara 09:00 Durau 09:00 Hunedoara
08:50

05:30 Deva 05:30 Deva 05:30 Pascani 05:30 Deva
08:50

08:00 Deva 08:00 Targoviste 08:00 Deva 08:00 Deva
08:50

09:00 Borsec
08:55

05:30 Targu Neamt
08:55

10:55 Comanesti
09:00

09:00 Pitesti 09:00 Toplita 09:00 Deva 09:00 Pitesti 09:00 Deva
09:00

05:30 Gheorgheni 05:30 Gheorgheni 05:30 Gheorgheni 05:30 Falticeni 05:30 Lugoj 05:30 Lugoj 05:30 Lugoj
09:00

08:00 Gheorgheni 08:00 Gheorgheni 08:00 Gheorgheni 08:00 Sinaia 08:00 Lugoj 08:00 Lugoj 08:00 Lugoj
09:00

09:00 Miercurea Ciuc
09:05

10:55 Targu Jiu
09:10

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Ramnicu Sarat
09:10

05:30 Sovata 05:30 Timisoara 05:30 Sovata 05:30 Timisoara 05:30 Sovata 05:30 Timisoara 05:30 Suceava
09:10

08:00 Predeal 08:00 Sovata 08:00 Timisoara 08:00 Timisoara 08:00 Sovata 08:00 Sovata 08:00 Timisoara
09:10

09:00 Morareni
09:15

10:55 Campulung Moldovenesc
09:20

09:00 Reghin 09:00 Campina 09:00 Campina
09:20

05:30 Arad 05:30 Arad 05:30 Arad 05:30 Radauti
09:20

08:00 Campina 08:00 Arad 08:00 Arad 08:00 Arad
09:20

09:00 Medias
09:25

12:15 Poiana Largului
09:30

10:55 Targu Ocna
09:30

09:00 Sinaia 09:00 Sighisoara 09:00 Sinaia
09:30

05:30 Chisineu Cris 05:30 Chisineu Cris 05:30 Gura Humorului 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Chisineu Cris
09:30

08:00 Chisineu Cris 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Urziceni 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Miercurea Ciuc 08:00 Chisineu Cris 08:00 Chisineu Cris
09:30

12:15 Hateg
09:35

10:55 Gheorgheni
09:35

09:00 Targu Mures
09:35

10:55 Reghin
09:40

09:00 Predeal 09:00 Falticeni 09:00 Predeal
09:40

05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Odorheiu Secuiesc 05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Odorheiu Secuiesc 08:00 Ploiesti 08:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:15 Sibiu
09:45

10:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:00 Suceava
09:45

09:00 Brasov 09:00 Brasov 09:00 Veresti
09:50

05:30 Toplita 05:30 Toplita 05:30 Toplita 05:30 Vatra Dornei 05:30 Salonta 05:30 Salonta 05:30 Salonta
09:50

08:00 Toplita 08:00 Buzau 08:00 Toplita 08:00 Toplita 08:00 Salonta 08:00 Salonta 08:00 Salonta
09:50

09:00 Darabani
09:55

05:30 Prundu Bargaului
09:55

12:15 Hunedoara
10:00

10:55 Toplita Gara
10:00

09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Botosani
10:00

05:30 Nasaud 05:30 Reghin 05:30 Gilau 05:30 Reghin 05:30 Gilau 05:30 Reghin 05:30 Gilau
10:00

08:00 Reghin 08:00 Ramnicu Sarat 08:00 Gilau 08:00 Gilau 08:00 Reghin 08:00 Reghin 08:00 Gilau
10:00

09:00 Gura Humorului 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe
10:05

10:55 Sighisoara
10:10

09:00 Covasna 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Covasna
10:10

05:30 Bistrita 05:30 Onesti 05:30 Onesti 05:30 Onesti
10:10

08:00 Onesti 08:00 Focsani 08:00 Onesti 08:00 Onesti
10:10

10:55 Orastie
10:15

09:00 Iacobeni
10:15

05:30 Beclean
10:15

10:55 Deva
10:20

09:00 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna 09:00 Borsa
10:20

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti 05:30 Dej 05:30 Moinesti
10:20

08:00 Moinesti 08:00 Moinesti 08:00 Marasesti 08:00 Moinesti
10:20

10:55 Caransebes
10:25

09:00 Vatra Dornei
10:25

12:15 Sebes
10:30

10:55 Targu Mures
10:30

09:00 Onesti 09:00 Onesti 09:00 Prundu Bargaului
10:30

05:30 Comanesti 05:30 Comanesti 05:30 Comanesti
10:30

08:00 Adjud 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti 08:00 Comanesti
10:30

10:55 Vatra Dornei
10:35

09:00 Beclean
10:35

09:00 Comanesti 09:00 Baia Mare 09:00 Comanesti
10:40

05:30 Covasna 05:30 Covasna 05:30 Covasna
10:40

08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Covasna 08:00 Bacau
10:40

09:00 Dej
10:45

09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:50

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc
10:50

08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Targu Secuiesc 08:00 Roman
10:50

09:00 Cluj Napoca
10:55

08:00 Targu Frumos
10:55

10:55 Resita
11:00

09:00 Simeria 09:00 Fagaras 09:00 Simeria 09:00 Cluj Napoca 09:00 Fagaras
11:00

05:30 Brasov 05:30 Brasov 05:30 Brasov
11:00

08:00 Pascani 08:00 Brasov 08:00 Brasov 08:00 Brasov
11:00

10:55 Blaj
11:10

09:00 Vestem 09:00 Vestem
11:10

05:30 Fagaras 05:30 Fagaras 05:30 Fagaras
11:10

08:00 Fagaras 08:00 Pascani 08:00 Fagaras 08:00 Fagaras
11:10

10:55 Sibiu
11:15

09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Orastie 09:00 Orastie 09:00 Ramnicu Valcea
11:20

05:30 Sibiu 05:30 Sibiu 05:30 Sibiu
11:20

08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Sibiu 08:00 Motca
11:20

05:30 Sebes 05:30 Sebes 05:30 Sebes
11:25

08:00 Sebes 08:00 Sebes 08:00 Sebes
11:25

12:15 Toplita
11:30

10:55 Medias
11:30

09:00 Sebes 09:00 Sibiu 09:00 Sebes 09:00 Sibiu
11:30

05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia
11:30

08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia 08:00 Alba Iulia 08:00 Targu Neamt
11:30

10:55 Sebes
11:35

05:30 Teius 05:30 Teius 05:30 Teius
11:35

08:00 Teius 08:00 Teius 08:00 Teius
11:35

09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram
11:40

05:30 Aiud 05:30 Aiud 05:30 Aiud
11:40

08:00 Falticeni 08:00 Aiud 08:00 Aiud 08:00 Aiud
11:40

09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara
11:50

05:30 Targu Mures 05:30 Targu Mures 05:30 Targu Mures
11:50

08:00 Suceava 08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures 08:00 Targu Mures
11:50

08:00 Radauti
11:55

12:15 Deva
12:00

10:55 Alba Iulia
12:00

09:00 Medias 09:00 Gilau 09:00 Medias
12:00

05:30 Turda 05:30 Turda 05:30 Turda
12:00

08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Turda 08:00 Gura Humorului
12:00

10:55 Bistrita
12:10

09:00 Teius 09:00 Teius
12:10

08:00 Campulung Moldovenesc
12:10

10:55 Lugoj
12:20

09:00 Aiud 09:00 Aiud
12:20

08:00 Vatra Dornei
12:20

08:00 Prundu Bargaului
12:25

12:15 Reghin
12:30

10:55 Aiud
12:30

09:00 Unirea 09:00 Unirea
12:30

08:00 Nasaud
12:30

10:55 Beclean
12:35

08:00 Bistrita
12:35

09:00 Turda 09:00 Turda
12:40

08:00 Beclean
12:40

08:00 Dej
12:50

10:55 Dej
13:00

09:00 Huedin
13:00

05:30 Gherla
13:00

08:00 Gherla
13:10

10:55 Turda
13:15

12:15 Alba Iulia
13:30

10:55 Gherla
13:30

05:30 Cluj Napoca
13:30

08:00 Cluj Napoca
13:30

08:00 Bontida
13:40

05:30 Bontida
13:50

08:00 Baia Mare
13:50

10:55 Cluj Napoca
14:00

09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Negreni
14:00

05:30 Baia Mare
14:00

08:00 Satu Mare
14:00

10:55 Timisoara
14:10

05:30 Satu Mare
14:10

05:30 Zalau
14:20

12:15 Targu Mures
14:30

05:30 Huedin
14:30

05:30 Alesd
14:40

08:00 Zalau
14:40

12:15 Aiud
14:45

12:15 Ludus
15:00

10:55 Huedin
15:00

09:00 Piatra Craiului
15:00

08:00 Huedin
15:00

12:15 Turda
15:30

09:00 Beius
15:30

12:15 Cluj Napoca
16:00

10:55 Arad
16:00

09:00 Alesd
16:00

08:00 Alesd
16:00

05:30 Oradea
16:50

10:55 Oradea
17:00

10:55 Nadlac
17:10

12:15 Huedin
18:00

09:00 Oradea
18:30

09:00 Bors
18:40

12:15 Alesd
19:00

12:15 Oradea
19:30

12:15 Bors
19:45

08:00 Oradea
20:00

09:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.