La adresa - Mersul autobuzelor Marburg an der Lahn Germania

La adresa

Marburg an der Lahn, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:05
12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat
12:00
00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta
Sosiri
De la Ora

14:40 Braila
00:10

14:40 Galati
00:40

14:40 Buzau
01:00

14:40 Ramnicu Sarat
01:30

14:40 Tecuci
01:55

14:40 Focsani
02:15

14:40 Adjud
02:45

14:40 Barlad
03:00

14:40 Husi
03:30

14:40 Dorohoi
03:35

14:40 Onesti
03:45

14:40 Vaslui
04:00

14:40 Comanesti
04:10

14:40 Bucuresti
04:15

14:40 Moinesti
04:20

14:40 Botosani
04:30

14:40 Craiova
04:35

14:40 Iasi
04:45

14:30 Tulcea
04:50

14:40 Podu Iloaiei
05:00

14:30 Giurgiu 14:30 Braila 14:30 Giurgiu
05:00

14:40 Filiasi
05:05

14:40 Ploiesti
05:10

14:30 Turnu Magurele 14:30 Galati 14:30 Turnu Magurele
05:10

14:40 Suceava
05:20

14:30 Corabia 14:30 Corabia 14:30 Tecuci
05:20

14:40 Bacau
05:30

14:30 Barlad 14:30 Alexandria 14:30 Alexandria
05:30

14:40 Negresti
05:40

14:30 Husi 14:30 Slatina (Olt) 14:30 Slatina (Olt)
05:40

14:40 Harlau
05:45

14:30 Buzau
05:45

14:40 Constanta
05:50

14:30 Focsani
05:50

14:40 Campina
06:00

14:30 Constanta 14:30 Marasesti 14:30 Constanta 14:30 Craiova 14:30 Craiova
06:00

14:40 Buhusi
06:05

14:30 Mangalia 14:30 Mangalia
06:05

14:40 Roznov
06:10

14:30 Adjud 14:30 Filiasi 14:30 Filiasi
06:10

14:40 Targu Frumos
06:15

14:30 Medgidia 14:30 Medgidia
06:15

14:40 Gura Humorului
06:20

14:30 Hirsova 14:30 Hirsova 14:30 Rovinari 14:30 Rovinari
06:20

14:30 Tandarei 14:30 Tandarei
06:25

14:40 Falticeni
06:30

14:30 Isalnita 14:30 Sascut 14:30 Slobozia 14:30 Slobozia 14:30 Isalnita
06:30

14:40 Rovinari
06:35

14:40 Pascani
06:40

14:30 Targu Carbunesti 14:30 Targu Carbunesti
06:40

14:40 Motca
06:45

14:30 Motru 14:30 Motru
06:45

14:40 Piatra Neamt
06:50

14:30 Resita 14:30 Resita 14:30 Bacau
06:50

14:40 Roman
06:55

14:30 Roman 14:30 Caransebes 14:30 Caransebes
06:55

14:40 Cristesti
07:00

14:30 Vaslui 14:30 Bucuresti 14:30 Bucuresti 14:30 Lugoj 14:30 Lugoj
07:00

14:40 Targu Jiu
07:05

14:30 Timisoara 14:30 Timisoara
07:05

14:40 Brasov
07:10

14:30 Arad 14:30 Negresti 14:30 Arad
07:10

14:30 Targu Jiu 14:30 Targu Jiu 14:30 Iasi
07:20

14:30 Petrosani 14:30 Petrosani
07:25

14:40 Fetesti
07:30

14:30 Pitesti 14:30 Hateg 14:30 Pitesti 14:30 Podu Iloaiei 14:30 Hateg
07:30

14:30 Deleni
07:35

14:30 Calan 14:30 Hirlau 14:30 Calan
07:40

14:30 Hunedoara 14:30 Hunedoara 14:30 Ploiesti 14:30 Ploiesti
07:50

14:30 Targu Frumos
07:55

14:40 Targu Neamt
08:00

14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Deva 14:30 Pascani 14:30 Deva
08:00

14:30 Campina 14:30 Campina 14:30 Motca
08:10

14:30 Cristesti
08:15

14:30 Timisesti 14:30 Sinaia 14:30 Sinaia
08:20

14:30 Dumbrava
08:25

14:40 Fagaras
08:30

14:30 Simeria 14:30 Simeria 14:30 Targu Neamt 14:30 Predeal 14:30 Predeal
08:30

14:40 Petrosani
08:35

14:30 Orastie 14:30 Orastie
08:40

14:30 Piatra Neamt 14:30 Sebes 14:30 Sebes
08:50

14:30 Brasov 14:30 Brasov 14:30 Lancram 14:30 Bicaz 14:30 Lancram
09:00

14:30 Poiana Largului 14:30 Targu Secuiesc 14:30 Targu Secuiesc
09:10

14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Durau
09:20

14:30 Toplita
09:25

14:40 Poiana Largului
09:30

14:30 Alba Iulia 14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Alba Iulia 14:30 Covasna 14:30 Covasna
09:30

14:40 Hateg
09:35

14:30 Sfantu Gheorghe
09:35

14:30 Morareni
09:38

14:30 Teius 14:30 Targu Ocna 14:30 Targu Ocna 14:30 Teius
09:40

14:30 Reghin
09:41

14:30 Medias
09:44

14:40 Sibiu
09:45

14:30 Sighisoara
09:48

14:30 Aiud 14:30 Onesti 14:30 Onesti 14:30 Aiud
09:50

14:30 Targu Mures
09:55

14:40 Hunedoara
10:00

14:30 Unirea 14:30 Comanesti 14:30 Comanesti 14:30 Unirea 14:30 Falticeni
10:00

14:30 Suceava
10:05

14:30 Turda 14:30 Turda 14:30 Moinesti 14:30 Moinesti
10:10

14:30 Fagaras 14:30 Fagaras
10:20

14:40 Sebes
10:30

14:30 Botosani 14:30 Vestem 14:30 Vestem
10:30

14:30 Gura Humorului
10:40

14:30 Ramnicu Valcea 14:30 Ramnicu Valcea
10:50

14:30 Campulung Moldovenesc
10:55

14:30 Iacobeni 14:30 Sibiu 14:30 Sibiu
11:00

14:30 Vatra Dornei
11:05

14:30 Prundu Bargaului 14:30 Miercurea Sibiului 14:30 Miercurea Sibiului
11:10

14:30 Sighisoara 14:30 Bistrita 14:30 Sighisoara
11:20

14:40 Toplita
11:30

14:30 Medias 14:30 Beclean 14:30 Medias
11:30

14:30 Dej
11:40

14:30 Cluj Napoca
11:45

14:40 Deva
12:00

14:30 Cluj Napoca
12:00

14:40 Reghin
12:30

14:30 Gilau
13:15

14:40 Alba Iulia
13:30

14:30 Huedin
13:30

14:30 Negreni
13:50

14:40 Targu Mures
14:30

14:40 Aiud
14:45

14:40 Ludus
15:00

14:40 Turda
15:30

14:40 Cluj Napoca
16:00

14:30 Alesd
16:55

14:40 Huedin
18:00

14:30 Oradea
18:00

14:30 Bors
18:30

14:40 Alesd
19:00

14:40 Oradea
19:30

14:40 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.