La adresa - Mersul autobuzelor Marburg an der Lahn Germania

La adresa

Marburg an der Lahn, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:05
10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj
11:40
11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara
12:00
12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

14:40 Braila
00:10

14:40 Galati
00:40

14:40 Buzau
01:00

14:40 Ramnicu Sarat
01:30

14:40 Tecuci
01:55

14:40 Focsani
02:15

14:40 Adjud
02:45

14:40 Barlad
03:00

14:40 Husi
03:30

14:40 Dorohoi
03:35

14:40 Onesti
03:45

14:40 Vaslui
04:00

17:50 Tulcea
04:00

14:40 Comanesti
04:10

14:40 Bucuresti
04:15

14:40 Moinesti
04:20

14:40 Botosani
04:30

17:50 Braila
04:30

14:40 Craiova
04:35

14:40 Iasi
04:45

14:30 Tulcea
04:50

14:40 Podu Iloaiei
05:00

14:30 Giurgiu 14:30 Braila
05:00

17:50 Galati
05:00

14:40 Filiasi
05:05

14:40 Ploiesti
05:10

14:30 Galati 14:30 Turnu Magurele
05:10

14:40 Suceava
05:20

14:30 Tecuci 14:30 Corabia
05:20

14:40 Bacau
05:30

14:30 Alexandria 14:30 Barlad
05:30

14:40 Negresti
05:40

14:30 Slatina (Olt) 14:30 Husi
05:40

14:40 Harlau
05:45

14:30 Buzau
05:45

14:40 Constanta
05:50

14:30 Focsani
05:50

14:40 Campina
06:00

14:30 Craiova 14:30 Constanta 14:30 Marasesti
06:00

17:50 Constanta 17:50 Giurgiu 17:50 Constanta 17:50 Giurgiu 17:50 Tecuci
06:00

14:40 Buhusi
06:05

14:30 Mangalia
06:05

14:40 Roznov
06:10

14:30 Adjud 14:30 Filiasi
06:10

17:50 Turnu Magurele 17:50 Barlad 17:50 Turnu Magurele
06:10

14:40 Targu Frumos
06:15

14:30 Medgidia
06:15

14:40 Gura Humorului
06:20

14:30 Rovinari 14:30 Hirsova
06:20

17:50 Corabia 17:50 Husi 17:50 Corabia
06:20

14:30 Tandarei
06:25

14:40 Falticeni
06:30

14:30 Isalnita 14:30 Sascut 14:30 Slobozia
06:30

17:50 Mangalia 17:50 Alexandria 17:50 Mangalia 17:50 Alexandria 17:50 Buzau
06:30

14:40 Rovinari
06:35

14:40 Pascani
06:40

14:30 Targu Carbunesti
06:40

17:50 Filiasi 17:50 Medgidia 17:50 Filiasi 17:50 Focsani 17:50 Medgidia
06:40

14:40 Motca
06:45

14:30 Motru
06:45

14:40 Piatra Neamt
06:50

14:30 Resita 14:30 Bacau
06:50

17:50 Hirsova 17:50 Slatina (Olt) 17:50 Marasesti 17:50 Hirsova 17:50 Slatina (Olt)
06:50

14:40 Roman
06:55

14:30 Caransebes 14:30 Roman
06:55

17:50 Adjud
06:55

14:40 Cristesti
07:00

14:30 Bucuresti 14:30 Lugoj 14:30 Vaslui
07:00

17:50 Tandarei 17:50 Craiova 17:50 Tandarei 17:50 Craiova 17:50 Sascut
07:00

14:40 Targu Jiu
07:05

14:30 Timisoara
07:05

17:50 Bacau
07:05

14:40 Brasov
07:10

14:30 Negresti 14:30 Arad
07:10

17:50 Filiasi 17:50 Roman 17:50 Filiasi
07:10

17:50 Vaslui
07:15

14:30 Iasi 14:30 Targu Jiu
07:20

17:50 Rovinari 17:50 Rovinari 17:50 Negresti
07:20

14:30 Petrosani
07:25

14:40 Fetesti
07:30

14:30 Hateg 14:30 Pitesti 14:30 Podu Iloaiei
07:30

17:50 Isalnita 17:50 Iasi 17:50 Isalnita
07:30

14:30 Deleni
07:35

17:50 Podu Iloaiei
07:35

14:30 Calan 14:30 Hirlau
07:40

17:50 Targu Carbunesti 17:50 Deleni 17:50 Targu Carbunesti
07:40

17:50 Motru 17:50 Motru 17:50 Harlau
07:45

14:30 Ploiesti 14:30 Hunedoara
07:50

17:50 Resita 17:50 Resita 17:50 Targu Frumos
07:50

14:30 Targu Frumos
07:55

17:50 Caransebes 17:50 Pascani 17:50 Caransebes
07:55

14:40 Targu Neamt
08:00

14:30 Pascani 14:30 Deva 14:30 Ramnicu Sarat
08:00

17:50 Slobozia 17:50 Lugoj 17:50 Motca 17:50 Lugoj 17:50 Slobozia
08:00

17:50 Timisoara 17:50 Timisoara
08:05

14:30 Campina 14:30 Motca
08:10

17:50 Arad 17:50 Bucuresti 17:50 Arad 17:50 Bucuresti 17:50 Cristesti
08:10

14:30 Cristesti
08:15

17:50 Timisesti
08:15

14:30 Sinaia 14:30 Timisesti
08:20

17:50 Targu Jiu 17:50 Dumbrava 17:50 Targu Jiu
08:20

14:30 Dumbrava
08:25

17:50 Petrosani 17:50 Petrosani
08:25

14:40 Fagaras
08:30

14:30 Targu Neamt 14:30 Predeal 14:30 Simeria
08:30

17:50 Hateg 17:50 Targu Neamt 17:50 Hateg
08:30

14:40 Petrosani
08:35

17:50 Piatra Neamt
08:35

14:30 Orastie
08:40

17:50 Calan 17:50 Bicaz 17:50 Calan
08:40

17:50 Poiana Largului
08:45

14:30 Piatra Neamt 14:30 Sebes
08:50

17:50 Durau 17:50 Hunedoara 17:50 Hunedoara
08:50

17:50 Borsec
08:55

14:30 Lancram 14:30 Brasov 14:30 Bicaz
09:00

17:50 Deva 17:50 Pitesti 17:50 Deva 17:50 Pitesti 17:50 Toplita
09:00

17:50 Miercurea Ciuc
09:05

14:30 Targu Secuiesc 14:30 Poiana Largului
09:10

17:50 Ramnicu Sarat 17:50 Sfantu Gheorghe 17:50 Ramnicu Sarat
09:10

17:50 Morareni
09:15

14:30 Durau 14:30 Sfantu Gheorghe
09:20

17:50 Campina 17:50 Reghin 17:50 Campina
09:20

14:30 Toplita
09:25

17:50 Medias
09:25

14:40 Poiana Largului
09:30

14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Covasna 14:30 Alba Iulia
09:30

17:50 Sighisoara 17:50 Sinaia 17:50 Sinaia
09:30

14:40 Hateg
09:35

14:30 Sfantu Gheorghe
09:35

17:50 Targu Mures
09:35

14:30 Morareni
09:38

14:30 Targu Ocna 14:30 Teius
09:40

17:50 Predeal 17:50 Predeal 17:50 Falticeni
09:40

14:30 Reghin
09:41

14:30 Medias
09:44

14:40 Sibiu
09:45

17:50 Suceava
09:45

14:30 Sighisoara
09:48

14:30 Onesti 14:30 Aiud
09:50

17:50 Brasov 17:50 Veresti 17:50 Brasov
09:50

14:30 Targu Mures
09:55

17:50 Darabani
09:55

14:40 Hunedoara
10:00

14:30 Falticeni 14:30 Comanesti 14:30 Unirea
10:00

17:50 Targu Secuiesc 17:50 Botosani 17:50 Targu Secuiesc
10:00

14:30 Suceava
10:05

17:50 Sfantu Gheorghe 17:50 Gura Humorului 17:50 Sfantu Gheorghe
10:05

14:30 Moinesti 14:30 Turda
10:10

17:50 Covasna 17:50 Covasna 17:50 Campulung Moldovenesc
10:10

17:50 Iacobeni
10:15

14:30 Fagaras
10:20

17:50 Targu Ocna 17:50 Borsa 17:50 Targu Ocna
10:20

17:50 Vatra Dornei
10:25

14:40 Sebes
10:30

14:30 Vestem 14:30 Botosani
10:30

17:50 Prundu Bargaului 17:50 Onesti 17:50 Onesti
10:30

17:50 Beclean
10:35

14:30 Gura Humorului
10:40

17:50 Comanesti 17:50 Baia Mare 17:50 Comanesti
10:40

17:50 Dej
10:45

14:30 Ramnicu Valcea
10:50

17:50 Moinesti 17:50 Moinesti
10:50

14:30 Campulung Moldovenesc
10:55

17:50 Cluj Napoca
10:55

14:30 Sibiu 14:30 Iacobeni
11:00

17:50 Fagaras 17:50 Cluj Napoca 17:50 Simeria 17:50 Fagaras 17:50 Simeria
11:00

14:30 Vatra Dornei
11:05

14:30 Miercurea Sibiului 14:30 Prundu Bargaului
11:10

17:50 Vestem 17:50 Vestem
11:10

14:30 Sighisoara 14:30 Bistrita
11:20

17:50 Orastie 17:50 Ramnicu Valcea 17:50 Orastie 17:50 Ramnicu Valcea
11:20

14:40 Toplita
11:30

14:30 Medias 14:30 Beclean
11:30

17:50 Sebes 17:50 Sibiu 17:50 Sebes 17:50 Sibiu
11:30

14:30 Dej
11:40

17:50 Lancram 17:50 Miercurea Sibiului 17:50 Lancram 17:50 Miercurea Sibiului
11:40

14:30 Cluj Napoca
11:45

17:50 Sighisoara 17:50 Alba Iulia 17:50 Sighisoara 17:50 Alba Iulia
11:50

14:40 Deva
12:00

14:30 Cluj Napoca
12:00

17:50 Medias 17:50 Medias 17:50 Gilau
12:00

17:50 Teius 17:50 Teius
12:10

17:50 Aiud 17:50 Aiud
12:20

14:40 Reghin
12:30

17:50 Unirea 17:50 Unirea
12:30

17:50 Turda 17:50 Turda
12:40

17:50 Huedin
13:00

14:30 Gilau
13:15

14:40 Alba Iulia
13:30

14:30 Huedin
13:30

14:30 Negreni
13:50

17:50 Negreni 17:50 Cluj Napoca 17:50 Cluj Napoca 17:50 Cluj Napoca 17:50 Cluj Napoca
14:00

14:40 Targu Mures
14:30

14:40 Aiud
14:45

14:40 Ludus
15:00

17:50 Piatra Craiului
15:00

14:40 Turda
15:30

17:50 Beius
15:30

14:40 Cluj Napoca
16:00

17:50 Alesd
16:00

14:30 Alesd
16:55

14:40 Huedin
18:00

14:30 Oradea
18:00

14:30 Bors
18:30

17:50 Oradea
18:30

17:50 Bors
18:40

14:40 Alesd
19:00

14:40 Oradea
19:30

14:40 Bors
19:45

17:50 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.