La adresa - Mersul autobuzelor Mainz Germania

La adresa

Mainz, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:05
12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 17:25 Marasesti 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:40 Husi 17:20 Adjud 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 17:35 Buzau 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 17:30 Focsani
13:20
05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia
13:40 Giltrans
21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava
14:00
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
14:40 Euro Michael Tour
05:30 Oradea 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:00 Bors 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 06:30 Alesd 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus
Sosiri
De la Ora

11:30 Constanta
00:05
Giltrans
13:15 Braila
00:10

11:30 Mangalia
00:10

11:30 Medgidia
00:15

11:30 Cernavoda
00:30
Giltrans
13:15 Galati
00:40
Giltrans
13:15 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
09:15 Targu Neamt
01:00

11:30 Giurgiu
01:00

11:30 Alexandria
01:05

11:30 Fetesti
01:10

11:30 Braila
01:20
Giltrans
13:15 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
09:15 Galati
01:30

11:30 Tulcea
01:30
Giltrans
13:15 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
09:15 Buzau
02:00

11:30 Calarasi
02:00

11:30 Galati
02:10
Giltrans
13:15 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
09:15 Ramnicu Sarat
02:30
Giltrans
13:15 Adjud
02:45
Giltrans
13:15 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
09:15 Tecuci
03:00

11:30 Slobozia
03:00

11:30 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
09:15 Focsani
03:15

11:30 Ramnicu Sarat
03:20
Giltrans
13:15 Husi
03:30

11:30 Barlad
03:30
Giltrans
13:15 Dorohoi
03:35
Giltrans
13:15 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
09:15 Adjud
03:45

11:30 Husi
03:50
Giltrans
13:15 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
09:15 Barlad
04:00

11:30 Bucuresti
04:00

16:30 Tulcea
04:00
Giltrans
13:15 Comanesti
04:10

11:30 Buzau
04:10
Giltrans
13:15 Bucuresti
04:15
Giltrans
13:15 Moinesti
04:20

11:30 Focsani
04:20
Giltrans
13:15 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
09:15 Husi
04:30

11:30 Vaslui
04:30

16:30 Braila
04:30
Giltrans
13:15 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
09:15 Dorohoi
04:35

11:30 Harlau
04:40
Giltrans
13:15 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
09:15 Onesti
04:45

13:05 Tulcea
04:50
Giltrans
13:15 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
09:15 Vaslui
05:00

11:30 Roman
05:00

13:05 Giurgiu 13:05 Braila 13:05 Giurgiu
05:00

16:30 Galati
05:00
Giltrans
13:15 Filiasi
05:05
Giltrans
13:15 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
09:15 Comanesti
05:10

11:30 Adjud
05:10

13:05 Galati 13:05 Turnu Magurele 13:05 Turnu Magurele
05:10

11:30 Bacau
05:15
Giltrans
13:15 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
09:15 Moinesti
05:20

11:30 Slatina (Olt)
05:20

13:05 Corabia 13:05 Tecuci 13:05 Corabia
05:20

11:30 Radauti
05:25
Giltrans
13:15 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
09:15 Botosani
05:30

11:30 Iasi
05:30

13:05 Alexandria 13:05 Alexandria 13:05 Barlad
05:30

11:30 Dorohoi
05:35
Giltrans
13:15 Negresti
05:40

11:30 Targu Frumos
05:40

13:05 Slatina (Olt) 13:05 Husi 13:05 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
13:15 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
09:15 Iasi
05:45

11:30 Targoviste
05:45

13:05 Buzau
05:45

11:30 Urziceni
05:47
Giltrans
13:15 Constanta
05:50

11:30 Ploiesti
05:50

13:05 Focsani
05:50

11:30 Targu Neamt
05:55

11:30 Buhusi
05:57

11:30 Roznov
05:58
Giltrans
13:15 Campina
06:00
Euro Michael Tour
09:15 Podu Iloaiei
06:00

11:30 Piatra Neamt
06:00

13:05 Craiova 13:05 Constanta 13:05 Marasesti 13:05 Constanta 13:05 Craiova
06:00

16:30 Constanta 16:30 Giurgiu 16:30 Tecuci 16:30 Giurgiu 16:30 Constanta
06:00
Giltrans
13:15 Buhusi
06:05

13:05 Mangalia 13:05 Mangalia
06:05
Giltrans
13:15 Roznov
06:10

11:30 Onesti
06:10

13:05 Filiasi 13:05 Filiasi 13:05 Adjud
06:10

16:30 Turnu Magurele 16:30 Barlad 16:30 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
13:15 Targu Frumos
06:15

13:05 Medgidia 13:05 Medgidia
06:15
Giltrans
13:15 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
09:15 Suceava
06:20

11:30 Botosani
06:20

13:05 Hirsova 13:05 Rovinari 13:05 Rovinari 13:05 Hirsova
06:20

16:30 Corabia 16:30 Husi 16:30 Corabia
06:20

13:05 Tandarei 13:05 Tandarei
06:25
Giltrans
13:15 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
09:15 Bacau
06:30

11:30 Pascani
06:30

13:05 Slobozia 13:05 Isalnita 13:05 Sascut 13:05 Isalnita 13:05 Slobozia
06:30

16:30 Mangalia 16:30 Alexandria 16:30 Mangalia 16:30 Alexandria 16:30 Buzau
06:30
Giltrans
13:15 Rovinari
06:35
Giltrans
13:15 Pascani
06:40

11:30 Craiova
06:40

13:05 Targu Carbunesti 13:05 Targu Carbunesti
06:40

16:30 Medgidia 16:30 Filiasi 16:30 Focsani 16:30 Medgidia 16:30 Filiasi
06:40
Giltrans
13:15 Motca
06:45

13:05 Motru 13:05 Motru
06:45
Giltrans
13:15 Piatra Neamt
06:50

11:30 Suceava
06:50

13:05 Resita 13:05 Bacau 13:05 Resita
06:50

16:30 Hirsova 16:30 Slatina (Olt) 16:30 Marasesti 16:30 Hirsova 16:30 Slatina (Olt)
06:50
Giltrans
13:15 Roman
06:55

13:05 Caransebes 13:05 Roman 13:05 Caransebes
06:55

16:30 Adjud
06:55
Giltrans
13:15 Cristesti
07:00

11:30 Filiasi
07:00

13:05 Lugoj 13:05 Bucuresti 13:05 Bucuresti 13:05 Lugoj 13:05 Vaslui
07:00

16:30 Craiova 16:30 Tandarei 16:30 Craiova 16:30 Tandarei 16:30 Sascut
07:00
Giltrans
13:15 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
09:15 Buhusi
07:05

13:05 Timisoara 13:05 Timisoara
07:05

16:30 Bacau
07:05
Giltrans
13:15 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
09:15 Roznov
07:10

13:05 Arad 13:05 Arad 13:05 Negresti
07:10

16:30 Filiasi 16:30 Roman 16:30 Filiasi
07:10
Euro Michael Tour
09:15 Targu Frumos
07:15

16:30 Vaslui
07:15
Euro Michael Tour
09:15 Gura Humorului
07:20

11:30 Pitesti
07:20

13:05 Iasi 13:05 Targu Jiu 13:05 Targu Jiu
07:20

16:30 Rovinari 16:30 Negresti 16:30 Rovinari
07:20

13:05 Petrosani 13:05 Petrosani
07:25
Giltrans
13:15 Fetesti
07:30
Euro Michael Tour
09:15 Falticeni
07:30

11:30 Targu Secuiesc
07:30

13:05 Hateg 13:05 Pitesti 13:05 Podu Iloaiei 13:05 Hateg 13:05 Pitesti
07:30

16:30 Isalnita 16:30 Iasi 16:30 Isalnita
07:30

13:05 Deleni
07:35

16:30 Podu Iloaiei
07:35
Euro Michael Tour
09:15 Pascani
07:40

13:05 Calan 13:05 Hirlau 13:05 Calan
07:40

16:30 Targu Carbunesti 16:30 Deleni 16:30 Targu Carbunesti
07:40

16:30 Motru 16:30 Motru 16:30 Harlau
07:45
Euro Michael Tour
09:15 Piatra Neamt
07:50

13:05 Ploiesti 13:05 Hunedoara 13:05 Ploiesti 13:05 Hunedoara
07:50

16:30 Resita 16:30 Targu Frumos 16:30 Resita
07:50
Euro Michael Tour
09:15 Roman
07:55

13:05 Targu Frumos
07:55

16:30 Caransebes 16:30 Pascani 16:30 Caransebes
07:55
Giltrans
13:15 Targu Neamt
08:00

11:30 Brasov
08:00

13:05 Deva 13:05 Deva 13:05 Ramnicu Sarat 13:05 Ramnicu Sarat 13:05 Pascani
08:00

16:30 Slobozia 16:30 Lugoj 16:30 Motca 16:30 Lugoj 16:30 Slobozia
08:00

16:30 Timisoara 16:30 Timisoara
08:05

11:30 Bicaz
08:10

13:05 Campina 13:05 Motca 13:05 Campina
08:10

16:30 Bucuresti 16:30 Arad 16:30 Bucuresti 16:30 Cristesti 16:30 Arad
08:10

11:30 Ramnicu Valcea
08:15

13:05 Cristesti
08:15

16:30 Timisesti
08:15

11:30 Falticeni
08:20

13:05 Sinaia 13:05 Timisesti 13:05 Sinaia
08:20

16:30 Targu Jiu 16:30 Dumbrava 16:30 Targu Jiu
08:20

13:05 Dumbrava
08:25

16:30 Petrosani 16:30 Petrosani
08:25
Giltrans
13:15 Fagaras
08:30

11:30 Gura Humorului
08:30

13:05 Predeal 13:05 Targu Neamt 13:05 Simeria 13:05 Simeria 13:05 Predeal
08:30

16:30 Targu Neamt 16:30 Hateg 16:30 Hateg
08:30
Giltrans
13:15 Petrosani
08:35

16:30 Piatra Neamt
08:35

11:30 Moinesti
08:40

13:05 Orastie 13:05 Orastie
08:40

16:30 Calan 16:30 Bicaz 16:30 Calan
08:40

11:30 Fagaras
08:45

16:30 Poiana Largului
08:45

13:05 Sebes 13:05 Sebes 13:05 Piatra Neamt
08:50

16:30 Durau 16:30 Hunedoara 16:30 Hunedoara
08:50

16:30 Borsec
08:55

11:30 Comanesti
09:00

13:05 Lancram 13:05 Brasov 13:05 Bicaz 13:05 Brasov 13:05 Lancram
09:00

16:30 Pitesti 16:30 Deva 16:30 Deva 16:30 Pitesti 16:30 Toplita
09:00

16:30 Miercurea Ciuc
09:05

11:30 Targu Jiu
09:10

13:05 Targu Secuiesc 13:05 Targu Secuiesc 13:05 Poiana Largului
09:10

16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Ramnicu Sarat 16:30 Ramnicu Sarat
09:10

16:30 Morareni
09:15

11:30 Campulung Moldovenesc
09:20

13:05 Sfantu Gheorghe 13:05 Durau 13:05 Sfantu Gheorghe
09:20

16:30 Campina 16:30 Reghin 16:30 Campina
09:20

13:05 Toplita
09:25

16:30 Medias
09:25
Giltrans
13:15 Poiana Largului
09:30

11:30 Targu Ocna
09:30

13:05 Covasna 13:05 Miercurea Ciuc 13:05 Alba Iulia 13:05 Alba Iulia 13:05 Covasna
09:30

16:30 Sighisoara 16:30 Sinaia 16:30 Sinaia
09:30
Giltrans
13:15 Hateg
09:35

11:30 Gheorgheni
09:35

13:05 Sfantu Gheorghe
09:35

16:30 Targu Mures
09:35

13:05 Morareni
09:38

11:30 Reghin
09:40

13:05 Teius 13:05 Teius 13:05 Targu Ocna 13:05 Targu Ocna
09:40

16:30 Predeal 16:30 Predeal 16:30 Falticeni
09:40

13:05 Reghin
09:41

13:05 Medias
09:44
Giltrans
13:15 Sibiu
09:45

11:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

16:30 Suceava
09:45

13:05 Sighisoara
09:48

13:05 Aiud 13:05 Onesti 13:05 Onesti 13:05 Aiud
09:50

16:30 Veresti 16:30 Brasov 16:30 Brasov
09:50

13:05 Targu Mures
09:55

16:30 Darabani
09:55
Giltrans
13:15 Hunedoara
10:00

11:30 Toplita Gara
10:00

13:05 Falticeni 13:05 Comanesti 13:05 Unirea 13:05 Unirea 13:05 Comanesti
10:00

16:30 Targu Secuiesc 16:30 Botosani 16:30 Targu Secuiesc
10:00

13:05 Suceava
10:05

16:30 Sfantu Gheorghe 16:30 Gura Humorului 16:30 Sfantu Gheorghe
10:05

11:30 Sighisoara
10:10

13:05 Moinesti 13:05 Turda 13:05 Turda 13:05 Moinesti
10:10

16:30 Covasna 16:30 Covasna 16:30 Campulung Moldovenesc
10:10

11:30 Orastie
10:15

16:30 Iacobeni
10:15

11:30 Deva
10:20

13:05 Fagaras 13:05 Fagaras
10:20

16:30 Borsa 16:30 Targu Ocna 16:30 Targu Ocna
10:20

11:30 Caransebes
10:25

16:30 Vatra Dornei
10:25
Giltrans
13:15 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
09:15 Poiana Largului
10:30

11:30 Targu Mures
10:30

13:05 Vestem 13:05 Vestem 13:05 Botosani
10:30

16:30 Prundu Bargaului 16:30 Onesti 16:30 Onesti
10:30

11:30 Vatra Dornei
10:35

16:30 Beclean
10:35

13:05 Gura Humorului
10:40

16:30 Comanesti 16:30 Baia Mare 16:30 Comanesti
10:40

16:30 Dej
10:45

13:05 Ramnicu Valcea 13:05 Ramnicu Valcea
10:50

16:30 Moinesti 16:30 Moinesti
10:50

13:05 Campulung Moldovenesc
10:55

16:30 Cluj Napoca
10:55

11:30 Resita
11:00

13:05 Sibiu 13:05 Iacobeni 13:05 Sibiu
11:00

16:30 Cluj Napoca 16:30 Simeria 16:30 Fagaras 16:30 Fagaras 16:30 Simeria
11:00

13:05 Vatra Dornei
11:05

11:30 Blaj
11:10

13:05 Miercurea Sibiului 13:05 Prundu Bargaului 13:05 Miercurea Sibiului
11:10

16:30 Vestem 16:30 Vestem
11:10

11:30 Sibiu
11:15

13:05 Sighisoara 13:05 Sighisoara 13:05 Bistrita
11:20

16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Orastie 16:30 Ramnicu Valcea 16:30 Orastie
11:20
Giltrans
13:15 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
09:15 Oradea
11:30

11:30 Medias
11:30

13:05 Beclean 13:05 Medias 13:05 Medias
11:30

16:30 Sibiu 16:30 Sebes 16:30 Sebes 16:30 Sibiu
11:30

11:30 Sebes
11:35

13:05 Dej
11:40

16:30 Miercurea Sibiului 16:30 Lancram 16:30 Lancram 16:30 Miercurea Sibiului
11:40

13:05 Cluj Napoca
11:45

16:30 Alba Iulia 16:30 Sighisoara 16:30 Sighisoara 16:30 Alba Iulia
11:50
Giltrans
13:15 Deva
12:00

11:30 Alba Iulia
12:00

13:05 Cluj Napoca
12:00

16:30 Medias 16:30 Medias 16:30 Gilau
12:00

11:30 Bistrita
12:10

16:30 Teius 16:30 Teius
12:10

11:30 Lugoj
12:20

16:30 Aiud 16:30 Aiud
12:20
Giltrans
13:15 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
09:15 Toplita
12:30

11:30 Aiud
12:30

16:30 Unirea 16:30 Unirea
12:30

11:30 Beclean
12:35

16:30 Turda 16:30 Turda
12:40

11:30 Dej
13:00

16:30 Huedin
13:00

11:30 Turda
13:15

13:05 Gilau
13:15
Giltrans
13:15 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
09:15 Reghin
13:30

11:30 Gherla
13:30

13:05 Huedin
13:30

13:05 Negreni
13:50

11:30 Cluj Napoca
14:00

16:30 Negreni 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca 16:30 Cluj Napoca
14:00

11:30 Timisoara
14:10
Giltrans
13:15 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
09:15 Targu Mures
14:30
Giltrans
13:15 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
09:15 Aiud
14:45
Giltrans
13:15 Ludus
15:00
Euro Michael Tour
09:15 Ludus
15:00

11:30 Huedin
15:00

16:30 Piatra Craiului
15:00
Giltrans
13:15 Turda
15:30
Euro Michael Tour
09:15 Turda
15:30

16:30 Beius
15:30
Giltrans
13:15 Cluj Napoca
16:00
Euro Michael Tour
09:15 Cluj Napoca
16:00

11:30 Arad
16:00

16:30 Alesd
16:00

13:05 Alesd
16:55

11:30 Oradea
17:00

11:30 Nadlac
17:10
Giltrans
13:15 Huedin
18:00
Euro Michael Tour
09:15 Huedin
18:00

13:05 Oradea
18:00

13:05 Bors
18:30

16:30 Oradea
18:30

16:30 Bors
18:40
Giltrans
13:15 Alesd
19:00
Euro Michael Tour
09:15 Alesd
19:00
Giltrans
13:15 Oradea
19:30
Giltrans
13:15 Bors
19:45
Euro Michael Tour
09:15 Bors
19:45

16:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.