La adresa - Mersul autobuzelor Luneburg Germania

La adresa

Luneburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:15
09:15 Koln
05:40
21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti
08:15
16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat
10:20
11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 16:00 Constanta 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 10:55 Toplita 10:30 Reghin 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna
Sosiri
De la Ora

16:15 Constanta
00:05

20:40 Braila
00:10

16:15 Mangalia
00:10

16:15 Medgidia
00:15

16:15 Cernavoda
00:30

20:40 Galati
00:40

20:40 Buzau
01:00

16:15 Giurgiu
01:00

16:15 Alexandria
01:05

16:15 Fetesti
01:10

16:15 Braila
01:20

20:40 Ramnicu Sarat
01:30

16:15 Tulcea
01:30

20:40 Tecuci
01:55

16:15 Calarasi
02:00

16:15 Galati
02:10

20:40 Focsani
02:15

20:40 Adjud
02:45

20:40 Barlad
03:00

16:15 Slobozia
03:00

16:15 Tecuci
03:10

16:15 Ramnicu Sarat
03:20

20:40 Husi
03:30

16:15 Barlad
03:30

20:40 Dorohoi
03:35

20:40 Onesti
03:45

16:15 Husi
03:50

20:40 Vaslui
04:00

16:15 Bucuresti
04:00

20:40 Comanesti
04:10

16:15 Buzau
04:10

20:40 Bucuresti
04:15

20:40 Moinesti
04:20

16:15 Focsani
04:20

20:40 Botosani
04:30

16:15 Vaslui
04:30

09:45 Constanta
04:30

20:40 Craiova
04:35

16:15 Harlau
04:40

09:45 Tulcea
04:40

20:40 Iasi
04:45

09:45 Braila
04:45

09:45 Galati
04:50

20:40 Podu Iloaiei
05:00

16:15 Roman
05:00

09:45 Giurgiu 09:45 Tecuci 09:45 Giurgiu
05:00

20:40 Filiasi
05:05

09:45 Barlad
05:05

20:40 Ploiesti
05:10

16:15 Adjud
05:10

09:45 Turnu Magurele 09:45 Turnu Magurele
05:10

16:15 Bacau
05:15

20:40 Suceava
05:20

16:15 Slatina (Olt)
05:20

09:45 Husi 09:45 Corabia 09:45 Corabia
05:20

16:15 Radauti
05:25

20:40 Bacau
05:30

16:15 Iasi
05:30

09:45 Alexandria 09:45 Alexandria 09:45 Buzau
05:30

16:15 Dorohoi
05:35

20:40 Negresti
05:40

16:15 Targu Frumos
05:40

09:45 Slatina (Olt) 09:45 Focsani 09:45 Slatina (Olt)
05:40

20:40 Harlau
05:45

16:15 Targoviste
05:45

16:15 Urziceni
05:47

20:40 Constanta
05:50

16:15 Ploiesti
05:50

16:15 Targu Neamt
05:55

16:15 Buhusi
05:57

16:15 Roznov
05:58

20:40 Campina
06:00

16:15 Piatra Neamt
06:00

09:45 Craiova 09:45 Marasesti 09:45 Constanta 09:45 Constanta 09:45 Craiova
06:00

20:40 Buhusi
06:05

09:45 Adjud 09:45 Mangalia 09:45 Mangalia
06:05

20:40 Roznov
06:10

16:15 Onesti
06:10

09:45 Filiasi 09:45 Filiasi
06:10

20:40 Targu Frumos
06:15

09:45 Medgidia 09:45 Medgidia
06:15

20:40 Gura Humorului
06:20

16:15 Botosani
06:20

09:45 Rovinari 09:45 Hirsova 09:45 Rovinari 09:45 Hirsova 09:45 Sascut
06:20

09:45 Tandarei 09:45 Tandarei
06:25

20:40 Falticeni
06:30

16:15 Pascani
06:30

09:45 Isalnita 09:45 Slobozia 09:45 Isalnita 09:45 Slobozia
06:30

20:40 Rovinari
06:35

20:40 Pascani
06:40

16:15 Craiova
06:40

09:45 Targu Carbunesti 09:45 Targu Carbunesti
06:40

20:40 Motca
06:45

09:45 Motru 09:45 Motru 09:45 Bacau
06:45

20:40 Piatra Neamt
06:50

16:15 Suceava
06:50

09:45 Resita 09:45 Resita
06:50

20:40 Roman
06:55

09:45 Caransebes 09:45 Caransebes
06:55

20:40 Cristesti
07:00

16:15 Filiasi
07:00

09:45 Lugoj 09:45 Roman 09:45 Bucuresti 09:45 Bucuresti 09:45 Lugoj
07:00

20:40 Targu Jiu
07:05

09:45 Vaslui 09:45 Timisoara 09:45 Timisoara
07:05

20:40 Brasov
07:10

09:45 Arad 09:45 Arad 09:45 Negresti
07:10

09:45 Iasi
07:15

16:15 Pitesti
07:20

09:45 Podu Iloaiei 09:45 Targu Jiu 09:45 Targu Jiu
07:20

09:45 Deleni 09:45 Petrosani 09:45 Petrosani
07:25

20:40 Fetesti
07:30

16:15 Targu Secuiesc
07:30

09:45 Hateg 09:45 Pitesti 09:45 Hirlau 09:45 Hateg 09:45 Pitesti
07:30

09:45 Targu Frumos
07:35

09:45 Calan 09:45 Pascani 09:45 Calan
07:40

09:45 Motca
07:45

09:45 Ploiesti 09:45 Ploiesti 09:45 Hunedoara 09:45 Cristesti 09:45 Hunedoara
07:50

09:45 Timisesti
07:55

20:40 Targu Neamt
08:00

16:15 Brasov
08:00

09:45 Deva 09:45 Dumbrava 09:45 Deva 09:45 Ramnicu Sarat 09:45 Ramnicu Sarat
08:00

09:45 Targu Neamt
08:05

16:15 Bicaz
08:10

09:45 Campina 09:45 Piatra Neamt 09:45 Campina
08:10

16:15 Ramnicu Valcea
08:15

09:45 Bicaz
08:15

16:15 Falticeni
08:20

09:45 Sinaia 09:45 Sinaia
08:20

20:40 Fagaras
08:30

16:15 Gura Humorului
08:30

09:45 Predeal 09:45 Poiana Largului 09:45 Predeal 09:45 Simeria 09:45 Simeria
08:30

20:40 Petrosani
08:35

09:45 Durau
08:35

16:15 Moinesti
08:40

09:45 Orastie 09:45 Orastie 09:45 Toplita
08:40

16:15 Fagaras
08:45

09:45 Miercurea Ciuc
08:45

09:45 Sfantu Gheorghe 09:45 Sebes 09:45 Sebes
08:50

09:45 Morareni
08:55

16:15 Comanesti
09:00

09:45 Lancram 09:45 Reghin 09:45 Brasov 09:45 Lancram 09:45 Brasov
09:00

09:45 Medias
09:05

16:15 Targu Jiu
09:10

09:45 Sighisoara 09:45 Targu Secuiesc 09:45 Targu Secuiesc
09:10

09:45 Targu Mures
09:15

16:15 Campulung Moldovenesc
09:20

09:45 Falticeni 09:45 Sfantu Gheorghe 09:45 Sfantu Gheorghe
09:20

09:45 Suceava
09:25

20:40 Poiana Largului
09:30

16:15 Targu Ocna
09:30

09:45 Covasna 09:45 Alba Iulia 09:45 Covasna 09:45 Alba Iulia
09:30

20:40 Hateg
09:35

16:15 Gheorgheni
09:35

16:15 Reghin
09:40

09:45 Teius 09:45 Targu Ocna 09:45 Teius 09:45 Targu Ocna
09:40

20:40 Sibiu
09:45

16:15 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:45 Botosani
09:45

09:45 Aiud 09:45 Gura Humorului 09:45 Onesti 09:45 Aiud 09:45 Onesti
09:50

09:45 Campulung Moldovenesc
09:55

20:40 Hunedoara
10:00

00:00 Galati
10:00

16:15 Toplita Gara
10:00

09:45 Comanesti 09:45 Unirea 09:45 Comanesti 09:45 Unirea 09:45 Iacobeni
10:00

16:15 Sighisoara
10:10

09:45 Moinesti 09:45 Turda 09:45 Moinesti 09:45 Turda 09:45 Vatra Dornei
10:10

16:15 Orastie
10:15

09:45 Prundu Bargaului
10:15

16:15 Deva
10:20

09:45 Bistrita 09:45 Fagaras 09:45 Fagaras
10:20

16:15 Caransebes
10:25

09:45 Beclean
10:25

20:40 Sebes
10:30

00:00 Braila
10:30

16:15 Targu Mures
10:30

09:45 Dej 09:45 Vestem 09:45 Vestem
10:30

16:15 Vatra Dornei
10:35

09:45 Ramnicu Valcea 09:45 Ramnicu Valcea
10:50

16:15 Resita
11:00

09:45 Sibiu 09:45 Sibiu
11:00

16:15 Blaj
11:10

09:45 Miercurea Sibiului 09:45 Miercurea Sibiului
11:10

16:15 Sibiu
11:15

09:45 Sighisoara 09:45 Sighisoara
11:20

20:40 Toplita
11:30

16:15 Medias
11:30

09:45 Medias 09:45 Cluj Napoca 09:45 Medias
11:30

16:15 Sebes
11:35

20:40 Deva
12:00

16:15 Alba Iulia
12:00

09:45 Cluj Napoca
12:00

09:45 Gilau
12:05

16:15 Bistrita
12:10

09:45 Huedin
12:10

09:45 Negreni
12:15

16:15 Lugoj
12:20

09:45 Alesd
12:20

20:40 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

16:15 Aiud
12:30

16:15 Beclean
12:35

16:15 Dej
13:00

16:15 Turda
13:15

20:40 Alba Iulia
13:30

16:15 Gherla
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

16:15 Cluj Napoca
14:00

16:15 Timisoara
14:10

20:40 Targu Mures
14:30

20:40 Aiud
14:45

20:40 Ludus
15:00

16:15 Huedin
15:00

20:40 Turda
15:30

00:00 Brasov
15:45

20:40 Cluj Napoca
16:00

16:15 Arad
16:00

00:00 Fagaras
17:00

16:15 Oradea
17:00

16:15 Nadlac
17:10

20:40 Huedin
18:00

00:00 Sibiu
18:30

09:45 Oradea
18:30

09:45 Bors
18:40

20:40 Alesd
19:00

20:40 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30

20:40 Bors
19:45

00:00 Deva
20:30

03:30 Koln
21:30

00:00 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.