La adresa - Mersul autobuzelor Ludwigsburg Germania

La adresa

Ludwigsburg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
13:15
18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului
13:30
04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie
15:15
13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov
Sosiri
De la Ora

11:55 Constanta
00:05

13:40 Braila
00:10

11:55 Mangalia
00:10

11:55 Medgidia
00:15

11:55 Cernavoda
00:30

13:40 Galati
00:40

13:40 Buzau
01:00

11:55 Giurgiu
01:00

11:55 Alexandria
01:05

11:55 Fetesti
01:10

11:55 Braila
01:20

13:40 Ramnicu Sarat
01:30

11:55 Tulcea
01:30

13:40 Tecuci
01:55

11:55 Calarasi
02:00

11:55 Galati
02:10

13:40 Focsani
02:15

13:40 Adjud
02:45

13:40 Barlad
03:00

11:55 Slobozia
03:00

11:55 Tecuci
03:10

11:55 Ramnicu Sarat
03:20

13:40 Husi
03:30

11:55 Barlad
03:30

13:40 Dorohoi
03:35

13:40 Onesti
03:45

11:55 Husi
03:50

13:40 Vaslui
04:00

11:55 Bucuresti
04:00

13:40 Comanesti
04:10

11:55 Buzau
04:10

13:40 Bucuresti
04:15

13:40 Moinesti
04:20

11:55 Focsani
04:20

13:40 Botosani
04:30

11:55 Vaslui
04:30

13:40 Craiova
04:35

11:55 Harlau
04:40

13:40 Iasi
04:45

09:40 Tulcea
04:50

13:40 Podu Iloaiei
05:00

11:55 Roman
05:00

09:40 Braila 09:40 Giurgiu 09:40 Giurgiu
05:00

13:40 Filiasi
05:05

13:40 Ploiesti
05:10

11:55 Adjud
05:10

09:40 Galati 09:40 Turnu Magurele 09:40 Turnu Magurele
05:10

11:55 Bacau
05:15

13:40 Suceava
05:20

11:55 Slatina (Olt)
05:20

09:40 Corabia 09:40 Tecuci 09:40 Corabia
05:20

11:55 Radauti
05:25

13:40 Bacau
05:30

11:55 Iasi
05:30

09:40 Alexandria 09:40 Barlad 09:40 Alexandria
05:30

11:55 Dorohoi
05:35

13:40 Negresti
05:40

11:55 Targu Frumos
05:40

09:40 Husi 09:40 Slatina (Olt) 09:40 Slatina (Olt)
05:40

13:40 Harlau
05:45

11:55 Targoviste
05:45

09:40 Buzau
05:45

11:55 Urziceni
05:47

13:40 Constanta
05:50

11:55 Ploiesti
05:50

09:40 Focsani
05:50

11:55 Targu Neamt
05:55

11:55 Buhusi
05:57

11:55 Roznov
05:58

13:40 Campina
06:00

11:55 Piatra Neamt
06:00

09:40 Constanta 09:40 Constanta 09:40 Marasesti 09:40 Craiova 09:40 Craiova
06:00

13:40 Buhusi
06:05

09:40 Mangalia 09:40 Mangalia
06:05

13:40 Roznov
06:10

11:55 Onesti
06:10

09:40 Filiasi 09:40 Filiasi 09:40 Adjud
06:10

13:40 Targu Frumos
06:15

09:40 Medgidia 09:40 Medgidia
06:15

13:40 Gura Humorului
06:20

11:55 Botosani
06:20

09:40 Hirsova 09:40 Rovinari 09:40 Rovinari 09:40 Hirsova
06:20

09:40 Tandarei 09:40 Tandarei
06:25

13:40 Falticeni
06:30

11:55 Pascani
06:30

09:40 Isalnita 09:40 Sascut 09:40 Slobozia 09:40 Slobozia 09:40 Isalnita
06:30

13:40 Rovinari
06:35

13:40 Pascani
06:40

11:55 Craiova
06:40

09:40 Targu Carbunesti 09:40 Targu Carbunesti
06:40

13:40 Motca
06:45

09:40 Motru 09:40 Motru
06:45

13:40 Piatra Neamt
06:50

11:55 Suceava
06:50

09:40 Resita 09:40 Bacau 09:40 Resita
06:50

13:40 Roman
06:55

09:40 Caransebes 09:40 Roman 09:40 Caransebes
06:55

13:40 Cristesti
07:00

11:55 Filiasi
07:00

09:40 Bucuresti 09:40 Lugoj 09:40 Vaslui 09:40 Bucuresti 09:40 Lugoj
07:00

13:40 Targu Jiu
07:05

09:40 Timisoara 09:40 Timisoara
07:05

13:40 Brasov
07:10

09:40 Arad 09:40 Arad 09:40 Negresti
07:10

11:55 Pitesti
07:20

09:40 Iasi 09:40 Targu Jiu 09:40 Targu Jiu
07:20

09:40 Petrosani 09:40 Petrosani
07:25

13:40 Fetesti
07:30

11:55 Targu Secuiesc
07:30

09:40 Pitesti 09:40 Podu Iloaiei 09:40 Pitesti 09:40 Hateg 09:40 Hateg
07:30

09:40 Deleni
07:35

09:40 Hirlau 09:40 Calan 09:40 Calan
07:40

09:40 Ploiesti 09:40 Hunedoara 09:40 Hunedoara 09:40 Ploiesti
07:50

09:40 Targu Frumos
07:55

13:40 Targu Neamt
08:00

11:55 Brasov
08:00

09:40 Ramnicu Sarat 09:40 Deva 09:40 Ramnicu Sarat 09:40 Pascani 09:40 Deva
08:00

11:55 Bicaz
08:10

09:40 Motca 09:40 Campina 09:40 Campina
08:10

11:55 Ramnicu Valcea
08:15

09:40 Cristesti
08:15

11:55 Falticeni
08:20

09:40 Sinaia 09:40 Sinaia 09:40 Timisesti
08:20

09:40 Dumbrava
08:25

13:40 Fagaras
08:30

11:55 Gura Humorului
08:30

09:40 Targu Neamt 09:40 Simeria 09:40 Predeal 09:40 Simeria 09:40 Predeal
08:30

13:40 Petrosani
08:35

11:55 Moinesti
08:40

09:40 Orastie 09:40 Orastie
08:40

11:55 Fagaras
08:45

09:40 Sebes 09:40 Sebes 09:40 Piatra Neamt
08:50

11:55 Comanesti
09:00

09:40 Brasov 09:40 Bicaz 09:40 Brasov 09:40 Lancram 09:40 Lancram
09:00

11:55 Targu Jiu
09:10

09:40 Targu Secuiesc 09:40 Poiana Largului 09:40 Targu Secuiesc
09:10

11:55 Campulung Moldovenesc
09:20

09:40 Sfantu Gheorghe 09:40 Durau 09:40 Sfantu Gheorghe
09:20

09:40 Toplita
09:25

13:40 Poiana Largului
09:30

11:55 Targu Ocna
09:30

09:40 Alba Iulia 09:40 Covasna 09:40 Alba Iulia 09:40 Miercurea Ciuc 09:40 Covasna
09:30

13:40 Hateg
09:35

11:55 Gheorgheni
09:35

09:40 Sfantu Gheorghe
09:35

09:40 Morareni
09:38

11:55 Reghin
09:40

09:40 Targu Ocna 09:40 Teius 09:40 Targu Ocna 09:40 Teius
09:40

09:40 Reghin
09:41

09:40 Medias
09:44

13:40 Sibiu
09:45

11:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

09:40 Sighisoara
09:48

09:40 Onesti 09:40 Aiud 09:40 Onesti 09:40 Aiud
09:50

09:40 Targu Mures
09:55

13:40 Hunedoara
10:00

11:55 Toplita Gara
10:00

09:40 Falticeni 09:40 Comanesti 09:40 Unirea 09:40 Comanesti 09:40 Unirea
10:00

09:40 Suceava
10:05

11:55 Sighisoara
10:10

09:40 Turda 09:40 Moinesti 09:40 Turda 09:40 Moinesti
10:10

11:55 Orastie
10:15

11:55 Deva
10:20

09:40 Fagaras 09:40 Fagaras
10:20

11:55 Caransebes
10:25

13:40 Sebes
10:30

11:55 Targu Mures
10:30

09:40 Vestem 09:40 Botosani 09:40 Vestem
10:30

11:55 Vatra Dornei
10:35

09:40 Gura Humorului
10:40

09:40 Ramnicu Valcea 09:40 Ramnicu Valcea
10:50

09:40 Campulung Moldovenesc
10:55

11:55 Resita
11:00

09:40 Sibiu 09:40 Iacobeni 09:40 Sibiu
11:00

09:40 Vatra Dornei
11:05

11:55 Blaj
11:10

09:40 Miercurea Sibiului 09:40 Miercurea Sibiului 09:40 Prundu Bargaului
11:10

11:55 Sibiu
11:15

09:40 Sighisoara 09:40 Sighisoara 09:40 Bistrita
11:20

13:40 Toplita
11:30

11:55 Medias
11:30

09:40 Medias 09:40 Beclean 09:40 Medias
11:30

11:55 Sebes
11:35

09:40 Dej
11:40

09:40 Cluj Napoca
11:45

13:40 Deva
12:00

11:55 Alba Iulia
12:00

09:40 Cluj Napoca
12:00

11:55 Bistrita
12:10

11:55 Lugoj
12:20

13:40 Reghin
12:30

11:55 Aiud
12:30

11:55 Beclean
12:35

11:55 Dej
13:00

11:55 Turda
13:15

09:40 Gilau
13:15

13:40 Alba Iulia
13:30

11:55 Gherla
13:30

09:40 Huedin
13:30

09:40 Negreni
13:50

11:55 Cluj Napoca
14:00

11:55 Timisoara
14:10

13:40 Targu Mures
14:30

13:40 Aiud
14:45

13:40 Ludus
15:00

11:55 Huedin
15:00

13:40 Turda
15:30

13:40 Cluj Napoca
16:00

11:55 Arad
16:00

09:40 Alesd
16:55

11:55 Oradea
17:00

11:55 Nadlac
17:10

13:40 Huedin
18:00

09:40 Oradea
18:00

09:40 Bors
18:30

13:40 Alesd
19:00

13:40 Oradea
19:30

13:40 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.