La adresa - Mersul autobuzelor Lubeck Germania

La adresa

Lubeck, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
04:30
20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 21:25 Negresti 20:55 Roznov 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava
07:35
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
08:55
12:25 Grinties 13:30 Harsova 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 08:30 Sighisoara 13:10 Giurgiu 09:40 Vestem 09:30 Aiud 10:20 Onesti 11:15 Calan 11:20 Targu Secuiesc 10:40 Simeria 12:00 Campina 11:50 Targu Jiu 13:10 Slobozia 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:20 Borsec 13:20 Tandarei 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 18:00 Pirna 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 14:00 Constanta 09:40 Vestem 12:50 Slatina (Olt) 08:40 Miercurea Sibiului 13:05 Turnu Magurele 09:50 Fagaras 09:40 Teius 10:30 Targu Ocna 11:00 Deva 11:30 Brasov 11:05 Hunedoara 12:10 Ramnicu Sarat 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:50 Fagaras 12:30 Durau 13:00 Bucuresti 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 12:55 Alexandria 09:00 Sibiu 09:00 Turda 10:00 Moinesti 10:00 Alba Iulia 10:50 Covasna 10:10 Lancram 11:40 Predeal 11:30 Hateg 12:20 Ploiesti 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 13:00 Corabia 09:30 Ramnicu Valcea 09:10 Unirea 10:10 Comanesti 10:20 Sebes 11:00 Sfantu Gheorghe 10:30 Orastie 11:50 Sinaia 11:40 Petrosani 12:30 Pitesti 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru
09:45
09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 12:55 Alexandria 10:20 Onesti 09:00 Turda 11:20 Targu Secuiesc 10:00 Alba Iulia 12:00 Campina 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 10:10 Lancram 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 13:00 Corabia 10:30 Targu Ocna 09:10 Unirea 11:30 Brasov 10:20 Sebes 12:10 Ramnicu Sarat 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 13:10 Giurgiu 10:50 Covasna 09:30 Aiud 11:40 Predeal 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 12:50 Slatina (Olt) 10:10 Comanesti 13:05 Turnu Magurele 11:00 Sfantu Gheorghe 09:40 Teius 11:50 Sinaia 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
12:00 Danytur
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd
12:00 Danytur
02:30 Viena
12:25
05:30 Beius 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 12:50 Slatina (Olt) 09:40 Vestem 13:05 Turnu Magurele 10:20 Onesti 09:40 Teius 11:20 Targu Secuiesc 11:00 Deva 12:00 Campina 11:05 Hunedoara 13:10 Slobozia 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 12:55 Alexandria 09:50 Fagaras 09:00 Turda 10:30 Targu Ocna 10:00 Alba Iulia 11:30 Brasov 10:10 Lancram 12:10 Ramnicu Sarat 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:40 Falticeni 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 13:00 Corabia 10:00 Moinesti 09:10 Unirea 10:50 Covasna 10:20 Sebes 11:40 Predeal 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 10:50 Targu Neamt 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 13:10 Giurgiu 10:10 Comanesti 09:30 Aiud 11:00 Sfantu Gheorghe 11:15 Calan 11:50 Sinaia 10:40 Simeria 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria
Sosiri
De la Ora

16:55 Constanta
00:05

21:50 Braila
00:10

16:55 Mangalia
00:10

16:55 Medgidia
00:15

16:55 Cernavoda
00:30

21:50 Galati
00:40

21:50 Buzau
01:00

16:55 Giurgiu
01:00

16:55 Alexandria
01:05

16:55 Fetesti
01:10

16:55 Braila
01:20

21:50 Ramnicu Sarat
01:30

16:55 Tulcea
01:30

21:50 Tecuci
01:55

16:55 Calarasi
02:00

16:55 Galati
02:10

21:50 Focsani
02:15

21:50 Adjud
02:45

21:50 Barlad
03:00

16:55 Slobozia
03:00

16:55 Tecuci
03:10

16:55 Ramnicu Sarat
03:20

21:50 Husi
03:30

16:55 Barlad
03:30

21:50 Dorohoi
03:35

21:50 Onesti
03:45
Danytur
16:00 Schwechat
03:50

16:55 Husi
03:50

21:50 Vaslui
04:00
Danytur
16:00 Viena
04:00

16:55 Bucuresti
04:00

08:40 Tulcea
04:00

21:50 Comanesti
04:10

16:55 Buzau
04:10

08:40 Braila
04:10

21:50 Bucuresti
04:15

21:50 Moinesti
04:20

16:55 Focsani
04:20

08:40 Galati
04:20

21:50 Botosani
04:30

16:55 Vaslui
04:30

08:40 Tecuci
04:30

10:15 Constanta
04:30

21:50 Craiova
04:35

16:55 Harlau
04:40

10:15 Tulcea
04:40

21:50 Iasi
04:45

10:15 Braila
04:45

10:15 Galati
04:50

21:50 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
16:00 Braila
05:00

16:55 Roman
05:00

08:40 Giurgiu 08:40 Giurgiu 08:40 Barlad
05:00

12:00 Tulcea 12:00 Giurgiu 12:00 Giurgiu 12:00 Giurgiu
05:00

10:15 Tecuci 10:15 Giurgiu 10:15 Giurgiu
05:00

21:50 Filiasi
05:05

12:00 Braila
05:05

10:15 Barlad
05:05

21:50 Ploiesti
05:10

16:55 Adjud
05:10

08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele 08:40 Husi
05:10

12:00 Turnu Magurele 12:00 Turnu Magurele 12:00 Turnu Magurele 12:00 Galati
05:10

10:15 Turnu Magurele 10:15 Turnu Magurele
05:10

16:55 Bacau
05:15

12:00 Tecuci
05:15

21:50 Suceava
05:20

16:55 Slatina (Olt)
05:20

08:40 Corabia 08:40 Corabia
05:20

12:00 Corabia 12:00 Corabia 12:00 Corabia
05:20

10:15 Corabia 10:15 Corabia 10:15 Husi
05:20

16:55 Radauti
05:25

21:50 Bacau
05:30
Danytur
16:00 Galati
05:30

16:55 Iasi
05:30

08:40 Buzau 08:40 Alexandria 08:40 Alexandria
05:30

12:00 Alexandria 12:00 Alexandria 12:00 Alexandria
05:30

10:15 Alexandria 10:15 Buzau 10:15 Alexandria
05:30

16:55 Dorohoi
05:35

21:50 Negresti
05:40

16:55 Targu Frumos
05:40

08:40 Slatina (Olt) 08:40 Focsani 08:40 Slatina (Olt)
05:40

12:00 Slatina (Olt) 12:00 Slatina (Olt) 12:00 Slatina (Olt)
05:40

10:15 Focsani 10:15 Slatina (Olt) 10:15 Slatina (Olt)
05:40

21:50 Harlau
05:45

16:55 Targoviste
05:45

16:55 Urziceni
05:47

21:50 Constanta
05:50

16:55 Ploiesti
05:50

08:40 Marasesti
05:50

16:55 Targu Neamt
05:55

08:40 Adjud
05:55

16:55 Buhusi
05:57

16:55 Roznov
05:58

21:50 Campina
06:00
Danytur
16:00 Barlad
06:00

16:55 Piatra Neamt
06:00

08:40 Craiova 08:40 Sascut 08:40 Constanta 08:40 Constanta 08:40 Laufen 08:40 Craiova
06:00

12:00 Craiova 12:00 Craiova 12:00 Barlad 12:00 Craiova 12:00 Constanta 12:00 Constanta 12:00 Constanta
06:00

10:15 Constanta 10:15 Constanta 10:15 Craiova 10:15 Marasesti 10:15 Craiova
06:00

21:50 Buhusi
06:05

08:40 Mangalia 08:40 Mangalia 08:40 Bacau
06:05

12:00 Mangalia 12:00 Mangalia 12:00 Mangalia
06:05

10:15 Mangalia 10:15 Adjud 10:15 Mangalia
06:05

21:50 Roznov
06:10
Danytur
16:00 Husi
06:10

16:55 Onesti
06:10

08:40 Filiasi 08:40 Roman 08:40 Filiasi
06:10

12:00 Filiasi 12:00 Filiasi 12:00 Husi 12:00 Filiasi
06:10

10:15 Filiasi 10:15 Filiasi
06:10

21:50 Targu Frumos
06:15

08:40 Medgidia 08:40 Medgidia 08:40 Vaslui
06:15

12:00 Medgidia 12:00 Medgidia 12:00 Medgidia
06:15

10:15 Medgidia 10:15 Medgidia
06:15

21:50 Gura Humorului
06:20

16:55 Botosani
06:20

08:40 Negresti 08:40 Rovinari 08:40 Hirsova 08:40 Hirsova 08:40 Rovinari
06:20

12:00 Hirsova 12:00 Rovinari 12:00 Hirsova 12:00 Hirsova 12:00 Rovinari 12:00 Rovinari
06:20

10:15 Rovinari 10:15 Hirsova 10:15 Sascut 10:15 Rovinari 10:15 Hirsova
06:20

08:40 Tandarei 08:40 Tandarei
06:25

12:00 Tandarei 12:00 Tandarei 12:00 Tandarei
06:25

10:15 Tandarei 10:15 Tandarei
06:25

21:50 Falticeni
06:30

16:55 Pascani
06:30

08:40 Slobozia 08:40 Slobozia 08:40 Isalnita 08:40 Iasi 08:40 Isalnita
06:30

12:00 Slobozia 12:00 Slobozia 12:00 Isalnita 12:00 Slobozia 12:00 Isalnita 12:00 Isalnita 12:00 Buzau
06:30

10:15 Isalnita 10:15 Slobozia 10:15 Isalnita 10:15 Slobozia
06:30

21:50 Rovinari
06:35

08:40 Podu Iloaiei
06:35

12:00 Focsani
06:35

21:50 Pascani
06:40

16:55 Craiova
06:40

08:40 Targu Carbunesti 08:40 Targu Carbunesti 08:40 Deleni
06:40

12:00 Targu Carbunesti 12:00 Targu Carbunesti 12:00 Marasesti 12:00 Targu Carbunesti
06:40

10:15 Targu Carbunesti 10:15 Targu Carbunesti
06:40

21:50 Motca
06:45

08:40 Hirlau 08:40 Motru 08:40 Motru
06:45

12:00 Motru 12:00 Adjud 12:00 Motru 12:00 Motru
06:45

10:15 Bacau 10:15 Motru 10:15 Motru
06:45

21:50 Piatra Neamt
06:50

16:55 Suceava
06:50

08:40 Resita 08:40 Targu Frumos 08:40 Resita
06:50

12:00 Resita 12:00 Sascut 12:00 Resita 12:00 Resita
06:50

10:15 Resita 10:15 Resita
06:50

21:50 Roman
06:55

08:40 Caransebes 08:40 Pascani 08:40 Caransebes
06:55

12:00 Bacau 12:00 Caransebes 12:00 Caransebes 12:00 Caransebes
06:55

10:15 Caransebes 10:15 Caransebes
06:55

21:50 Cristesti
07:00
Danytur
16:00 Vaslui
07:00

16:55 Filiasi
07:00

08:40 Lugoj 08:40 Bucuresti 08:40 Bucuresti 08:40 Lugoj 08:40 Motca
07:00

12:00 Bucuresti 12:00 Roman 12:00 Lugoj 12:00 Lugoj 12:00 Bucuresti 12:00 Bucuresti 12:00 Lugoj
07:00

10:15 Bucuresti 10:15 Lugoj 10:15 Bucuresti 10:15 Roman 10:15 Lugoj
07:00

21:50 Targu Jiu
07:05

08:40 Cristesti 08:40 Timisoara 08:40 Timisoara
07:05

12:00 Timisoara 12:00 Vaslui 12:00 Timisoara 12:00 Timisoara
07:05

10:15 Timisoara 10:15 Vaslui 10:15 Timisoara
07:05

21:50 Brasov
07:10

08:40 Arad 08:40 Timisesti 08:40 Arad
07:10

12:00 Arad 12:00 Negresti 12:00 Arad 12:00 Arad
07:10

10:15 Arad 10:15 Negresti 10:15 Arad
07:10

12:00 Iasi
07:15

10:15 Iasi
07:15

16:55 Pitesti
07:20

08:40 Targu Jiu 08:40 Targu Jiu 08:40 Dumbrava
07:20

12:00 Podu Iloaiei 12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu 12:00 Targu Jiu
07:20

10:15 Targu Jiu 10:15 Targu Jiu 10:15 Podu Iloaiei
07:20

08:40 Petrosani 08:40 Targu Neamt 08:40 Petrosani
07:25

12:00 Petrosani 12:00 Petrosani 12:00 Deleni 12:00 Petrosani
07:25

10:15 Petrosani 10:15 Deleni 10:15 Petrosani
07:25

21:50 Fetesti
07:30

16:55 Targu Secuiesc
07:30

08:40 Hateg 08:40 Piatra Neamt 08:40 Hateg 08:40 Pitesti 08:40 Pitesti
07:30

12:00 Hateg 12:00 Pitesti 12:00 Hateg 12:00 Hirlau 12:00 Pitesti 12:00 Hateg 12:00 Pitesti
07:30

10:15 Hirlau 10:15 Hateg 10:15 Pitesti 10:15 Hateg 10:15 Pitesti
07:30

08:40 Bicaz
07:35

12:00 Targu Frumos
07:35

10:15 Targu Frumos
07:35

08:40 Calan 08:40 Sovata 08:40 Calan
07:40

12:00 Calan 12:00 Calan 12:00 Pascani 12:00 Calan
07:40

10:15 Calan 10:15 Pascani 10:15 Calan
07:40

08:40 Poiana Largului
07:45

12:00 Motca
07:45

10:15 Motca
07:45

08:40 Ploiesti 08:40 Ploiesti 08:40 Durau 08:40 Hunedoara 08:40 Hunedoara
07:50

12:00 Hunedoara 12:00 Hunedoara 12:00 Ploiesti 12:00 Ploiesti 12:00 Ploiesti 12:00 Cristesti 12:00 Hunedoara
07:50

10:15 Ploiesti 10:15 Cristesti 10:15 Hunedoara 10:15 Hunedoara 10:15 Ploiesti
07:50

08:40 Grinties
07:55

10:15 Timisesti
07:55

21:50 Targu Neamt
08:00
Danytur
16:00 Negresti
08:00

16:55 Brasov
08:00

08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Deva 08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Borsec 08:40 Deva
08:00

12:00 Deva 12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Deva 12:00 Deva 12:00 Ramnicu Sarat 12:00 Timisesti
08:00

10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Deva 10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Dumbrava 10:15 Deva
08:00

08:40 Toplita
08:05

12:00 Dumbrava
08:05

10:15 Targu Neamt
08:05

16:55 Bicaz
08:10

08:40 Miercurea Ciuc 08:40 Campina 08:40 Campina
08:10

12:00 Campina 12:00 Targu Neamt 12:00 Campina 12:00 Campina
08:10

10:15 Piatra Neamt 10:15 Campina 10:15 Campina
08:10

16:55 Ramnicu Valcea
08:15

12:00 Piatra Neamt
08:15

10:15 Bicaz
08:15

16:55 Falticeni
08:20

08:40 Sinaia 08:40 Sinaia 08:40 Sfantu Gheorghe
08:20

12:00 Sinaia 12:00 Sinaia 12:00 Sinaia 12:00 Bicaz
08:20

10:15 Sinaia 10:15 Sinaia
08:20

12:00 Poiana Largului
08:25

21:50 Fagaras
08:30

16:55 Gura Humorului
08:30

08:40 Predeal 08:40 Predeal 08:40 Simeria 08:40 Simeria 08:40 Morareni
08:30

12:00 Predeal 12:00 Predeal 12:00 Durau 12:00 Simeria 12:00 Predeal 12:00 Simeria 12:00 Simeria
08:30

10:15 Simeria 10:15 Predeal 10:15 Simeria 10:15 Poiana Largului 10:15 Predeal
08:30

21:50 Petrosani
08:35

10:15 Durau
08:35

16:55 Moinesti
08:40

08:40 Orastie 08:40 Orastie
08:40

12:00 Orastie 12:00 Orastie 12:00 Orastie 12:00 Borsec
08:40

10:15 Orastie 10:15 Toplita 10:15 Orastie
08:40

16:55 Fagaras
08:45

12:00 Toplita
08:45

10:15 Miercurea Ciuc
08:45

08:40 Sebes 08:40 Sebes
08:50

12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Sebes 12:00 Sebes 12:00 Sebes
08:50

10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Sebes 10:15 Sebes
08:50

12:00 Sfantu Gheorghe
08:55

10:15 Morareni
08:55
Danytur
16:00 Roman
09:00

16:55 Comanesti
09:00

08:40 Lancram 08:40 Lancram 08:40 Brasov 08:40 Brasov 08:40 Reghin
09:00

12:00 Brasov 12:00 Lancram 12:00 Lancram 12:00 Morareni 12:00 Brasov 12:00 Lancram 12:00 Brasov
09:00

10:15 Reghin 10:15 Lancram 10:15 Brasov 10:15 Lancram 10:15 Brasov
09:00

12:00 Reghin
09:05

10:15 Medias
09:05

16:55 Targu Jiu
09:10

08:40 Targu Secuiesc 08:40 Targu Secuiesc
09:10

12:00 Targu Secuiesc 12:00 Medias 12:00 Targu Secuiesc 12:00 Targu Secuiesc
09:10

10:15 Sighisoara 10:15 Targu Secuiesc 10:15 Targu Secuiesc
09:10

12:00 Sighisoara
09:15

10:15 Targu Mures
09:15

16:55 Campulung Moldovenesc
09:20

08:40 Sfantu Gheorghe 08:40 Sfantu Gheorghe
09:20

12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Sfantu Gheorghe
09:20

10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Sfantu Gheorghe 10:15 Falticeni
09:20

10:15 Suceava
09:25

21:50 Poiana Largului
09:30

16:55 Targu Ocna
09:30

08:40 Covasna 08:40 Covasna 08:40 Medias 08:40 Alba Iulia 08:40 Alba Iulia
09:30

12:00 Covasna 12:00 Covasna 12:00 Alba Iulia 12:00 Covasna 12:00 Alba Iulia 12:00 Alba Iulia
09:30

10:15 Alba Iulia 10:15 Covasna 10:15 Alba Iulia 10:15 Covasna
09:30

21:50 Hateg
09:35

16:55 Gheorgheni
09:35

16:55 Reghin
09:40

08:40 Teius 08:40 Sighisoara 08:40 Targu Ocna 08:40 Targu Ocna 08:40 Teius
09:40

12:00 Teius 12:00 Targu Ocna 12:00 Teius 12:00 Teius 12:00 Targu Ocna 12:00 Targu Ocna
09:40

10:15 Teius 10:15 Targu Ocna 10:15 Teius 10:15 Targu Ocna
09:40

21:50 Sibiu
09:45

16:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:15 Botosani
09:45

08:40 Aiud 08:40 Onesti 08:40 Onesti 08:40 Aiud
09:50

12:00 Aiud 12:00 Onesti 12:00 Aiud 12:00 Aiud 12:00 Onesti 12:00 Onesti
09:50

10:15 Onesti 10:15 Aiud 10:15 Onesti 10:15 Gura Humorului 10:15 Aiud
09:50

10:15 Campulung Moldovenesc
09:55

21:50 Hunedoara
10:00
Danytur
16:00 Bacau
10:00

16:55 Toplita Gara
10:00

08:40 Comanesti 08:40 Comanesti 08:40 Unirea 08:40 Targu Mures 08:40 Unirea
10:00

12:00 Unirea 12:00 Unirea 12:00 Comanesti 12:00 Comanesti 12:00 Targu Mures 12:00 Unirea 12:00 Comanesti
10:00

10:15 Comanesti 10:15 Unirea 10:15 Iacobeni 10:15 Comanesti 10:15 Unirea
10:00

08:40 Falticeni
10:05

12:00 Falticeni
10:05

16:55 Sighisoara
10:10

08:40 Moinesti 08:40 Moinesti 08:40 Suceava 08:40 Turda 08:40 Turda
10:10

12:00 Suceava 12:00 Moinesti 12:00 Moinesti 12:00 Turda 12:00 Moinesti 12:00 Turda 12:00 Turda
10:10

10:15 Turda 10:15 Vatra Dornei 10:15 Moinesti 10:15 Turda 10:15 Moinesti
10:10

16:55 Orastie
10:15

08:40 Dolhasca
10:15

12:00 Dolhasca
10:15

10:15 Prundu Bargaului
10:15

16:55 Deva
10:20

08:40 Veresti 08:40 Fagaras 08:40 Fagaras
10:20

12:00 Fagaras 12:00 Veresti 12:00 Fagaras 12:00 Fagaras
10:20

10:15 Bistrita 10:15 Fagaras 10:15 Fagaras
10:20

16:55 Caransebes
10:25

08:40 Darabani
10:25

12:00 Darabani
10:25

10:15 Beclean
10:25

21:50 Sebes
10:30

16:55 Targu Mures
10:30

08:40 Stefanesti 08:40 Vestem 08:40 Vestem
10:30

12:00 Botosani 12:00 Vestem 12:00 Vestem 12:00 Vestem
10:30

10:15 Dej 10:15 Vestem 10:15 Vestem
10:30

16:55 Vatra Dornei
10:35

08:40 Botosani
10:35

12:00 Gura Humorului
10:35

08:40 Gura Humorului
10:40

12:00 Campulung Moldovenesc
10:40

08:40 Campulung Moldovenesc
10:45

12:00 Iacobeni
10:45

12:00 Borsa
10:48

08:40 Iacobeni 08:40 Ramnicu Valcea 08:40 Ramnicu Valcea
10:50

12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Ramnicu Valcea 12:00 Ramnicu Valcea
10:50

10:15 Ramnicu Valcea 10:15 Ramnicu Valcea
10:50

08:40 Borsa
10:53
Danytur
16:00 Onesti
11:00

16:55 Resita
11:00

08:40 Sibiu 08:40 Sibiu 08:40 Vatra Dornei
11:00

12:00 Vatra Dornei 12:00 Sibiu 12:00 Sibiu 12:00 Sibiu
11:00

10:15 Sibiu 10:15 Sibiu
11:00

08:40 Prundu Bargaului
11:05

12:00 Prundu Bargaului
11:05

16:55 Blaj
11:10

08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Bistrita
11:10

12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Miercurea Sibiului 12:00 Bistrita 12:00 Miercurea Sibiului
11:10

10:15 Miercurea Sibiului 10:15 Miercurea Sibiului
11:10

16:55 Sibiu
11:15

08:40 Beclean
11:15

12:00 Beclean
11:15

08:40 Sighisoara 08:40 Sighisoara 08:40 Baia Mare
11:20

12:00 Sighisoara 12:00 Sighisoara 12:00 Sighisoara 12:00 Baia Mare
11:20

10:15 Sighisoara 10:15 Sighisoara
11:20

08:40 Dej
11:25

12:00 Dej
11:25

21:50 Toplita
11:30

16:55 Medias
11:30

08:40 Cluj Napoca 08:40 Medias 08:40 Medias
11:30

12:00 Cluj Napoca 12:00 Medias 12:00 Medias 12:00 Medias
11:30

10:15 Cluj Napoca 10:15 Medias 10:15 Medias
11:30

16:55 Sebes
11:35

21:50 Deva
12:00
Danytur
16:00 Targu Secuiesc
12:00

16:55 Alba Iulia
12:00

08:40 Cluj Napoca
12:00

12:00 Cluj Napoca
12:00

10:15 Cluj Napoca
12:00

10:15 Gilau
12:05

16:55 Bistrita
12:10

10:15 Huedin
12:10

10:15 Negreni
12:15

16:55 Lugoj
12:20

10:15 Alesd
12:20

21:50 Reghin
12:30

16:55 Aiud
12:30

08:40 Gilau
12:30

12:00 Gilau
12:30

16:55 Beclean
12:35

12:00 Huedin
12:40
Danytur
16:00 Sfantu Gheorghe
13:00

16:55 Dej
13:00

08:40 Huedin
13:00

12:00 Negreni
13:00

12:00 Piatra Craiului
13:05

16:55 Turda
13:15

21:50 Alba Iulia
13:30

16:55 Gherla
13:30
Danytur
16:00 Brasov
14:00

16:55 Cluj Napoca
14:00

08:40 Negreni
14:00

12:00 Alesd
14:00

16:55 Timisoara
14:10

21:50 Targu Mures
14:30

21:50 Aiud
14:45

21:50 Ludus
15:00
Danytur
16:00 Sighisoara
15:00

16:55 Huedin
15:00

08:40 Piatra Craiului
15:00

12:00 Oradea
15:00

21:50 Turda
15:30

08:40 Beius
15:30

21:50 Cluj Napoca
16:00
Danytur
16:00 Targu Mures
16:00

16:55 Arad
16:00

08:40 Alesd
16:00

12:00 Bors
16:00
Danytur
16:00 Ludus
16:30
Danytur
16:00 Campia Turzii
17:00

16:55 Oradea
17:00

16:55 Nadlac
17:10
Danytur
16:00 Turda
17:30

21:50 Huedin
18:00
Danytur
16:00 Cluj Napoca
18:00
Danytur
16:00 Floresti
18:30

10:15 Oradea
18:30

10:15 Bors
18:40

21:50 Alesd
19:00
Danytur
16:00 Gilau
19:00

08:40 Oradea
19:00

21:50 Oradea
19:30

21:50 Bors
19:45
Danytur
16:00 Huedin
20:00
Danytur
16:00 Alesd
21:00
Danytur
16:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.