Lippstadt - Mersul autobuzelor Lippstadt Germania

Lippstadt

Lippstadt, Germania

Adresă: Rixbecker Straße

Plecări
Ora Către
10:20
16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 14:00 Constanta 15:14 Medias 13:20 Tandarei 14:00 Constanta 08:40 Miercurea Sibiului 13:20 Tandarei 09:50 Fagaras 08:40 Miercurea Sibiului 10:30 Targu Ocna 09:50 Fagaras 11:30 Brasov 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 13:50 Mangalia 15:31 Miercurea Ciuc 13:00 Bucuresti 13:50 Mangalia 09:00 Sibiu 13:00 Bucuresti 10:00 Moinesti 09:00 Sibiu 10:50 Covasna 10:00 Moinesti 11:40 Predeal 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 13:40 Medgidia 15:29 Sfantu Gheorghe 08:10 Medias 13:40 Medgidia 09:30 Ramnicu Valcea 08:10 Medias 10:10 Comanesti 09:30 Ramnicu Valcea 11:00 Sfantu Gheorghe 10:10 Comanesti 11:50 Sinaia 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 13:30 Harsova 18:10 Tulcea 08:30 Sighisoara 13:30 Harsova 09:40 Vestem 08:30 Sighisoara 10:20 Onesti 09:40 Vestem 11:20 Targu Secuiesc 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu
13:30 Romfour
07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni
Sosiri
De la Ora

15:15 Tulcea
04:50

15:15 Giurgiu 15:15 Giurgiu 15:15 Braila
05:00

15:15 Turnu Magurele 15:15 Galati 15:15 Turnu Magurele
05:10

15:15 Corabia 15:15 Tecuci 15:15 Corabia
05:20

15:15 Barlad 15:15 Alexandria 15:15 Alexandria
05:30

15:15 Husi 15:15 Slatina (Olt) 15:15 Slatina (Olt)
05:40

15:15 Buzau
05:45

15:15 Focsani
05:50

15:15 Constanta 15:15 Craiova 15:15 Marasesti 15:15 Craiova 15:15 Constanta
06:00

15:15 Mangalia 15:15 Mangalia
06:05

15:15 Filiasi 15:15 Adjud 15:15 Filiasi
06:10

15:15 Medgidia 15:15 Medgidia
06:15

15:15 Hirsova 15:15 Rovinari 15:15 Hirsova 15:15 Rovinari
06:20

15:15 Tandarei 15:15 Tandarei
06:25

15:15 Isalnita 15:15 Slobozia 15:15 Isalnita 15:15 Sascut 15:15 Slobozia
06:30

15:15 Targu Carbunesti 15:15 Targu Carbunesti
06:40

15:15 Motru 15:15 Motru
06:45

15:15 Resita 15:15 Resita 15:15 Bacau
06:50

15:15 Caransebes 15:15 Roman 15:15 Caransebes
06:55

15:15 Lugoj 15:15 Lugoj 15:15 Vaslui 15:15 Bucuresti 15:15 Bucuresti
07:00

15:15 Timisoara 15:15 Timisoara
07:05

15:15 Negresti 15:15 Arad 15:15 Arad
07:10

15:15 Iasi 15:15 Targu Jiu 15:15 Targu Jiu
07:20

15:15 Petrosani 15:15 Petrosani
07:25

15:15 Hateg 15:15 Pitesti 15:15 Hateg 15:15 Pitesti 15:15 Podu Iloaiei
07:30

15:15 Deleni
07:35

15:15 Calan 15:15 Calan 15:15 Hirlau
07:40

15:15 Hunedoara 15:15 Ploiesti 15:15 Hunedoara 15:15 Ploiesti
07:50

15:15 Targu Frumos
07:55

15:15 Ramnicu Sarat 15:15 Pascani 15:15 Deva 15:15 Deva 15:15 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
14:00 Falticeni
08:00

15:15 Campina 15:15 Motca 15:15 Campina
08:10

15:15 Cristesti
08:15

15:15 Timisesti 15:15 Sinaia 15:15 Sinaia
08:20

15:15 Dumbrava
08:25

15:15 Predeal 15:15 Targu Neamt 15:15 Simeria 15:15 Simeria 15:15 Predeal
08:30

15:15 Orastie 15:15 Orastie
08:40

15:15 Sebes 15:15 Piatra Neamt 15:15 Sebes
08:50

15:15 Lancram 15:15 Brasov 15:15 Lancram 15:15 Brasov 15:15 Bicaz
09:00
Romfour
14:00 Gura Humorului
09:00

15:15 Poiana Largului 15:15 Targu Secuiesc 15:15 Targu Secuiesc
09:10

15:15 Sfantu Gheorghe 15:15 Sfantu Gheorghe 15:15 Durau
09:20

15:15 Toplita
09:25

15:15 Miercurea Ciuc 15:15 Covasna 15:15 Alba Iulia 15:15 Alba Iulia 15:15 Covasna
09:30

15:15 Sfantu Gheorghe
09:35

15:15 Morareni
09:38

15:15 Targu Ocna 15:15 Teius 15:15 Teius 15:15 Targu Ocna
09:40

15:15 Reghin
09:41

15:15 Medias
09:44

15:15 Sighisoara
09:48

15:15 Aiud 15:15 Aiud 15:15 Onesti 15:15 Onesti
09:50

15:15 Targu Mures
09:55

15:15 Unirea 15:15 Comanesti 15:15 Falticeni 15:15 Comanesti 15:15 Unirea
10:00
Romfour
14:00 Campulung Moldovenesc
10:00

15:15 Suceava
10:05

15:15 Moinesti 15:15 Turda 15:15 Turda 15:15 Moinesti
10:10

15:15 Fagaras 15:15 Fagaras
10:20

15:15 Botosani 15:15 Vestem 15:15 Vestem
10:30

15:15 Gura Humorului
10:40

15:15 Ramnicu Valcea 15:15 Ramnicu Valcea
10:50

15:15 Campulung Moldovenesc
10:55

15:15 Sibiu 15:15 Iacobeni 15:15 Sibiu
11:00
Romfour
14:00 Vatra Dornei
11:00

15:15 Vatra Dornei
11:05

15:15 Prundu Bargaului 15:15 Miercurea Sibiului 15:15 Miercurea Sibiului
11:10

15:15 Sighisoara 15:15 Bistrita 15:15 Sighisoara
11:20

15:15 Medias 15:15 Medias 15:15 Beclean
11:30

15:15 Dej
11:40

15:15 Cluj Napoca
11:45

15:15 Cluj Napoca
12:00
Romfour
14:00 Bistrita
12:00
Romfour
14:00 Beclean
13:00

15:15 Gilau
13:15

15:15 Huedin
13:30

15:15 Negreni
13:50
Romfour
14:00 Dej
14:00
Romfour
14:00 Gherla
15:00
Romfour
14:00 Cluj Napoca
16:00

15:15 Alesd
16:55
Romfour
14:00 Huedin
17:00

15:15 Oradea
18:00
Romfour
14:00 Cornitel
18:00

15:15 Bors
18:30
Romfour
14:00 Alesd
19:00
Romfour
14:00 Oradea
20:00
Romfour
14:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.