La adresa - Mersul autobuzelor Lindau Germania

La adresa

Lindau, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:30
12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 08:00 Baia Mare 12:30 Dej 13:20 Vatra Dornei 17:10 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:10 Campina 15:40 Ramnicu Sarat 15:00 Bacau 14:30 Motca 13:50 Radauti 17:50 Calarasi 05:30 Alesd 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 10:00 Bontida 12:40 Beclean 17:40 Cernavoda 17:00 Tandarei 16:30 Targoviste 16:00 Urziceni 15:30 Focsani 14:55 Roman 14:20 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 18:20 Mangalia 06:00 Huedin 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 12:00 Cluj Napoca 13:00 Nasaud 17:30 Slobozia 16:55 Bucuresti 16:30 Sinaia 15:55 Ploiesti 15:20 Marasesti 14:50 Targu Frumos 14:10 Falticeni 18:10 Constanta 05:00 Oradea 06:30 Zalau 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 12:20 Gherla 13:10 Prundu Bargaului 17:20 Harsova 16:50 Pitesti 16:20 Predeal 15:50 Buzau 15:10 Adjud 14:40 Pascani 14:00 Suceava 18:00 Medgidia 13:30 Campulung Moldovenesc 07:00 Satu Mare
14:26
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
14:42
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
18:40
15:50 Podu Iloaiei 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:50 Toplita 12:40 Dej 11:30 Baia Mare 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:00 Prundu Bargaului 15:55 Iasi 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 12:30 Gherla 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 12:55 Nasaud 16:00 Vaslui 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 12:00 Cluj Napoca 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 11:10 Zalau 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:35 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 12:45 Beclean 11:40 Bontida 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei
Sosiri
De la Ora

11:03 Constanta
00:05

12:25 Braila
00:10

11:03 Mangalia
00:10

11:03 Medgidia
00:15

11:03 Cernavoda
00:30

12:25 Galati
00:40

12:25 Buzau
01:00

11:03 Giurgiu
01:00

11:03 Alexandria
01:05

11:03 Fetesti
01:10

04:30 Tulcea 04:30 Tulcea 04:30 Tulcea
01:15

06:00 Tulcea 06:00 Tulcea 06:00 Tulcea
01:15

11:03 Braila
01:20

04:30 Braila 04:30 Braila 04:30 Braila
01:20

06:00 Braila 06:00 Braila 06:00 Braila
01:20

12:25 Ramnicu Sarat
01:30

11:03 Tulcea
01:30

12:25 Tecuci
01:55

11:03 Calarasi
02:00

06:00 Mangalia
02:00

11:03 Galati
02:10

12:25 Focsani
02:15

12:25 Adjud
02:45

12:25 Barlad
03:00

11:03 Slobozia
03:00

04:30 Galati 04:30 Galati 04:30 Galati
03:00

06:00 Constanta 06:00 Galati 06:00 Galati 06:00 Galati
03:00

11:03 Tecuci
03:10

11:03 Ramnicu Sarat
03:20

12:25 Husi
03:30

11:03 Barlad
03:30

04:30 Ianca 04:30 Ianca 04:30 Ianca
03:30

06:00 Ianca 06:00 Ianca 06:00 Ianca 06:00 Medgidia
03:30

12:25 Dorohoi
03:35

06:00 Calarasi
03:40

12:25 Onesti
03:45

11:03 Husi
03:50

06:00 Cernavoda
03:50

06:00 Slobozia
03:55

12:25 Vaslui
04:00

11:03 Bucuresti
04:00

04:30 Mangalia
04:00

06:00 Harsova
04:00

12:25 Comanesti
04:10

11:03 Buzau
04:10

04:30 Constanta
04:10

06:00 Lehliu
04:10

12:25 Bucuresti
04:15

12:25 Moinesti
04:20

11:03 Focsani
04:20

06:00 Tandarei
04:20

12:25 Botosani
04:30

11:03 Vaslui
04:30

04:30 Faurei 04:30 Faurei 04:30 Medgidia 04:30 Faurei
04:30

06:00 Faurei 06:00 Faurei 06:00 Faurei
04:30

12:25 Craiova
04:35

11:03 Harlau
04:40

04:30 Tecuci 04:30 Tecuci 04:30 Tecuci
04:40

06:00 Tecuci 06:00 Tecuci 06:00 Tecuci
04:40

12:25 Iasi
04:45

04:30 Barlad 04:30 Barlad 04:30 Barlad 04:30 Calarasi
04:50

06:00 Barlad 06:00 Barlad 06:00 Barlad
04:50

12:25 Podu Iloaiei
05:00

11:03 Roman
05:00

04:30 Cernavoda
05:00

06:00 Bucuresti
05:00

12:25 Filiasi
05:05

12:25 Ploiesti
05:10

11:03 Adjud
05:10

04:30 Slobozia
05:10

06:00 Pitesti
05:10

11:03 Bacau
05:15

12:25 Suceava
05:20

11:03 Slatina (Olt)
05:20

11:03 Radauti
05:25

12:25 Bacau
05:30

11:03 Iasi
05:30

04:30 Husi 04:30 Harsova 04:30 Husi 04:30 Husi
05:30

06:00 Husi 06:00 Husi 06:00 Husi
05:30

11:03 Dorohoi
05:35

12:25 Negresti
05:40

11:03 Targu Frumos
05:40

04:30 Vaslui 04:30 Vaslui 04:30 Vaslui
05:40

06:00 Vaslui 06:00 Vaslui 06:00 Vaslui
05:40

12:25 Harlau
05:45

11:03 Targoviste
05:45

11:03 Urziceni
05:47

12:25 Constanta
05:50

11:03 Ploiesti
05:50

11:03 Targu Neamt
05:55

11:03 Buhusi
05:57

11:03 Roznov
05:58

12:25 Campina
06:00

11:03 Piatra Neamt
06:00

04:30 Giurgiu 04:30 Iasi 04:30 Iasi 04:30 Giurgiu 04:30 Lehliu 04:30 Iasi
06:00

06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Iasi 06:00 Iasi 06:00 Giurgiu 06:00 Giurgiu 06:00 Iasi
06:00

12:25 Buhusi
06:05

12:25 Roznov
06:10

11:03 Onesti
06:10

04:30 Alexandria 04:30 Alexandria 04:30 Podu Iloaiei 04:30 Podu Iloaiei 04:30 Podu Iloaiei 04:30 Tandarei
06:10

06:00 Alexandria 06:00 Alexandria 06:00 Podu Iloaiei 06:00 Podu Iloaiei 06:00 Podu Iloaiei
06:10

12:25 Targu Frumos
06:15

04:30 Turnu Magurele 04:30 Turnu Magurele
06:15

06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele
06:15

12:25 Gura Humorului
06:20

11:03 Botosani
06:20

04:30 Harlau 04:30 Caracal 04:30 Caracal 04:30 Harlau 04:30 Harlau
06:20

06:00 Harlau 06:00 Harlau 06:00 Harlau 06:00 Caracal 06:00 Caracal
06:20

12:25 Falticeni
06:30

11:03 Pascani
06:30

04:30 Flamanzi 04:30 Flamanzi 04:30 Slatina (Olt) 04:30 Slatina (Olt) 04:30 Flamanzi
06:30

06:00 Flamanzi 06:00 Flamanzi 06:00 Flamanzi 06:00 Targoviste 06:00 Slatina (Olt) 06:00 Slatina (Olt)
06:30

12:25 Rovinari
06:35

12:25 Pascani
06:40

11:03 Craiova
06:40

04:30 Botosani 04:30 Botosani 04:30 Botosani
06:40

06:00 Botosani 06:00 Botosani 06:00 Botosani 06:00 Sinaia
06:40

12:25 Motca
06:45

04:30 Saveni 04:30 Saveni 04:30 Saveni
06:45

06:00 Saveni 06:00 Saveni 06:00 Saveni
06:45

12:25 Piatra Neamt
06:50

11:03 Suceava
06:50

04:30 Darabani 04:30 Darabani 04:30 Darabani
06:50

06:00 Darabani 06:00 Darabani 06:00 Darabani 06:00 Predeal
06:50

12:25 Roman
06:55

12:25 Cristesti
07:00

11:03 Filiasi
07:00

04:30 Craiova 04:30 Dorohoi 04:30 Dorohoi 04:30 Craiova 04:30 Bucuresti 04:30 Dorohoi
07:00

06:00 Campina 06:00 Dorohoi 06:00 Dorohoi 06:00 Craiova 06:00 Craiova 06:00 Dorohoi
07:00

12:25 Targu Jiu
07:05

12:25 Brasov
07:10

04:30 Vanatori 04:30 Vanatori 04:30 Pitesti 04:30 Filiasi 04:30 Filiasi 04:30 Vanatori
07:10

06:00 Filiasi 06:00 Filiasi 06:00 Urziceni 06:00 Vanatori 06:00 Vanatori 06:00 Vanatori
07:10

11:03 Pitesti
07:20

04:30 Drobeta Turnu Severin 04:30 Drobeta Turnu Severin 04:30 Ramnicu Valcea
07:20

06:00 Ploiesti 06:00 Drobeta Turnu Severin 06:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:25 Fetesti
07:30

11:03 Targu Secuiesc
07:30

04:30 Rovinari 04:30 Rovinari 04:30 Targoviste
07:30

06:00 Rovinari 06:00 Rovinari 06:00 Buzau
07:30

04:30 Resita 04:30 Resita 04:30 Sinaia
07:40

06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Resita 06:00 Resita
07:40

04:30 Predeal 04:30 Caransebes 04:30 Caransebes
07:50

06:00 Caransebes 06:00 Caransebes 06:00 Focsani
07:50

04:30 Campina
07:55

12:25 Targu Neamt
08:00

11:03 Brasov
08:00

04:30 Targu Jiu 04:30 Targu Jiu 04:30 Urziceni
08:00

06:00 Marasesti 06:00 Targu Jiu 06:00 Targu Jiu
08:00

11:03 Bicaz
08:10

04:30 Ploiesti 04:30 Bumbesti Jiu 04:30 Bumbesti Jiu
08:10

06:00 Adjud 06:00 Bumbesti Jiu 06:00 Bumbesti Jiu
08:10

11:03 Ramnicu Valcea
08:15

11:03 Falticeni
08:20

04:30 Petrosani 04:30 Petrosani 04:30 Buzau
08:20

06:00 Petrosani 06:00 Petrosani 06:00 Bacau
08:20

12:25 Fagaras
08:30

11:03 Gura Humorului
08:30

04:30 Hateg 04:30 Hateg 04:30 Poiana Largului 04:30 Poiana Largului 04:30 Poiana Largului 04:30 Ramnicu Sarat
08:30

06:00 Roman 06:00 Hateg 06:00 Hateg 06:00 Poiana Largului 06:00 Poiana Largului 06:00 Poiana Largului
08:30

12:25 Petrosani
08:35

04:30 Bicaz 04:30 Bicaz 04:30 Bicaz
08:35

06:00 Bicaz 06:00 Bicaz 06:00 Bicaz
08:35

11:03 Moinesti
08:40

04:30 Piatra Neamt 04:30 Hunedoara 04:30 Piatra Neamt 04:30 Piatra Neamt 04:30 Hunedoara 04:30 Focsani
08:40

06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara 06:00 Piatra Neamt 06:00 Hunedoara 06:00 Piatra Neamt 06:00 Targu Frumos
08:40

11:03 Fagaras
08:45

04:30 Marasesti 04:30 Deva 04:30 Deva
08:50

06:00 Pascani 06:00 Deva 06:00 Deva
08:50

04:30 Adjud
08:55

06:00 Targu Neamt
08:55

11:03 Comanesti
09:00

04:30 Lugoj 04:30 Lugoj 04:30 Gheorgheni 04:30 Bacau 04:30 Gheorgheni 04:30 Gheorgheni
09:00

06:00 Gheorgheni 06:00 Gheorgheni 06:00 Gheorgheni 06:00 Falticeni 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj
09:00

04:30 Roman
09:05

11:03 Targu Jiu
09:10

04:30 Timisoara 04:30 Sovata 04:30 Sovata 04:30 Timisoara 04:30 Targu Frumos 04:30 Sovata
09:10

06:00 Sovata 06:00 Timisoara 06:00 Sovata 06:00 Timisoara 06:00 Sovata 06:00 Suceava
09:10

11:03 Campulung Moldovenesc
09:20

04:30 Pascani 04:30 Arad 04:30 Arad
09:20

06:00 Arad 06:00 Arad 06:00 Radauti
09:20

04:30 Motca
09:25

12:25 Poiana Largului
09:30

11:03 Targu Ocna
09:30

04:30 Miercurea Ciuc 04:30 Miercurea Ciuc 04:30 Chisineu Cris 04:30 Chisineu Cris 04:30 Miercurea Ciuc 04:30 Targu Neamt
09:30

06:00 Gura Humorului 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Chisineu Cris 06:00 Chisineu Cris
09:30

12:25 Hateg
09:35

11:03 Gheorgheni
09:35

04:30 Falticeni
09:35

11:03 Reghin
09:40

04:30 Odorheiu Secuiesc 04:30 Suceava 04:30 Odorheiu Secuiesc 04:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

06:00 Campulung Moldovenesc 06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Odorheiu Secuiesc 06:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:25 Sibiu
09:45

11:03 Drobeta Turnu Severin
09:45

04:30 Radauti
09:45

04:30 Salonta 04:30 Salonta 04:30 Toplita 04:30 Gura Humorului 04:30 Toplita 04:30 Toplita
09:50

06:00 Toplita 06:00 Toplita 06:00 Toplita 06:00 Vatra Dornei 06:00 Salonta 06:00 Salonta
09:50

04:30 Campulung Moldovenesc
09:55

06:00 Prundu Bargaului
09:55

12:25 Hunedoara
10:00

11:03 Toplita Gara
10:00

04:30 Reghin 04:30 Gilau 04:30 Reghin 04:30 Gilau 04:30 Vatra Dornei 04:30 Reghin
10:00

06:00 Reghin 06:00 Gilau 06:00 Reghin 06:00 Gilau 06:00 Reghin 06:00 Nasaud
10:00

04:30 Prundu Bargaului
10:05

11:03 Sighisoara
10:10

04:30 Onesti 04:30 Onesti 04:30 Nasaud 04:30 Onesti
10:10

06:00 Bistrita 06:00 Onesti 06:00 Onesti 06:00 Onesti
10:10

11:03 Orastie
10:15

04:30 Bistrita
10:15

06:00 Beclean
10:15

11:03 Deva
10:20

04:30 Moinesti 04:30 Moinesti 04:30 Moinesti 04:30 Beclean
10:20

06:00 Moinesti 06:00 Moinesti 06:00 Moinesti 06:00 Dej
10:20

11:03 Caransebes
10:25

04:30 Dej
10:25

12:25 Sebes
10:30

11:03 Targu Mures
10:30

04:30 Comanesti 04:30 Gherla 04:30 Comanesti 04:30 Comanesti
10:30

06:00 Comanesti 06:00 Comanesti 06:00 Comanesti
10:30

11:03 Vatra Dornei
10:35

04:30 Covasna 04:30 Covasna 04:30 Covasna
10:40

06:00 Covasna 06:00 Covasna 06:00 Covasna
10:40

04:30 Targu Secuiesc 04:30 Targu Secuiesc 04:30 Targu Secuiesc
10:50

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc
10:50

11:03 Resita
11:00

04:30 Brasov 04:30 Brasov 04:30 Brasov
11:00

06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Brasov
11:00

11:03 Blaj
11:10

04:30 Fagaras 04:30 Fagaras 04:30 Fagaras
11:10

06:00 Fagaras 06:00 Fagaras 06:00 Fagaras
11:10

11:03 Sibiu
11:15

04:30 Sibiu 04:30 Sibiu 04:30 Sibiu
11:20

06:00 Sibiu 06:00 Sibiu 06:00 Sibiu
11:20

04:30 Sebes 04:30 Sebes 04:30 Sebes
11:25

06:00 Sebes 06:00 Sebes 06:00 Sebes
11:25

12:25 Toplita
11:30

11:03 Medias
11:30

04:30 Alba Iulia 04:30 Alba Iulia 04:30 Alba Iulia
11:30

06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia 06:00 Alba Iulia
11:30

11:03 Sebes
11:35

04:30 Teius 04:30 Teius 04:30 Teius
11:35

06:00 Teius 06:00 Teius 06:00 Teius
11:35

04:30 Aiud 04:30 Aiud 04:30 Aiud
11:40

06:00 Aiud 06:00 Aiud 06:00 Aiud
11:40

04:30 Targu Mures 04:30 Targu Mures 04:30 Targu Mures
11:50

06:00 Targu Mures 06:00 Targu Mures 06:00 Targu Mures
11:50

12:25 Deva
12:00

11:03 Alba Iulia
12:00

04:30 Turda 04:30 Turda 04:30 Turda
12:00

06:00 Turda 06:00 Turda 06:00 Turda
12:00

11:03 Bistrita
12:10

11:03 Lugoj
12:20

12:25 Reghin
12:30

11:03 Aiud
12:30

11:03 Beclean
12:35

11:03 Dej
13:00

06:00 Gherla
13:00

11:03 Turda
13:15

12:25 Alba Iulia
13:30

11:03 Gherla
13:30

04:30 Cluj Napoca
13:30

06:00 Cluj Napoca
13:30

04:30 Bontida
13:40

04:30 Baia Mare
13:50

06:00 Bontida
13:50

04:30 Satu Mare
13:55

11:03 Cluj Napoca
14:00

04:30 Zalau
14:00

06:00 Baia Mare
14:00

11:03 Timisoara
14:10

04:30 Huedin
14:10

06:00 Satu Mare
14:10

04:30 Alesd
14:20

06:00 Zalau
14:20

12:25 Targu Mures
14:30

04:30 Oradea
14:30

06:00 Huedin
14:30

06:00 Alesd
14:40

12:25 Aiud
14:45

12:25 Ludus
15:00

11:03 Huedin
15:00

12:25 Turda
15:30

12:25 Cluj Napoca
16:00

11:03 Arad
16:00

06:00 Oradea
16:50

11:03 Oradea
17:00

11:03 Nadlac
17:10

12:25 Huedin
18:00

12:25 Alesd
19:00

12:25 Oradea
19:30

12:25 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.