La adresa - Mersul autobuzelor Leipzig Germania

La adresa

Leipzig, Germania

Adresă: 04109

Plecări
Ora Către
10:20
10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda
10:20
02:30 Viena
12:00 BEPS TRAVEL
20:45 Essen
12:45
23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
13:00
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
14:10
11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila
17:50
18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias
Sosiri
De la Ora

12:08 Constanta
00:05

14:10 Braila
00:10

12:08 Mangalia
00:10

12:08 Medgidia
00:15

12:08 Cernavoda
00:30

14:10 Galati
00:40

14:10 Buzau
01:00

12:08 Giurgiu
01:00

12:08 Alexandria
01:05

12:08 Fetesti
01:10

12:08 Braila
01:20

14:10 Ramnicu Sarat
01:30

12:08 Tulcea
01:30

14:10 Tecuci
01:55

12:08 Calarasi
02:00

12:08 Galati
02:10

14:10 Focsani
02:15

14:10 Adjud
02:45

14:10 Barlad
03:00

12:08 Slobozia
03:00

12:08 Tecuci
03:10

12:08 Ramnicu Sarat
03:20

14:10 Husi
03:30

12:08 Barlad
03:30

14:10 Dorohoi
03:35

14:10 Onesti
03:45

16:00 Schwechat 16:00 Schwechat
03:50

12:08 Husi
03:50

14:10 Vaslui
04:00

16:00 Viena
04:00

12:08 Bucuresti
04:00

14:10 Comanesti
04:10

12:08 Buzau
04:10

14:10 Bucuresti
04:15

14:10 Moinesti
04:20

12:08 Focsani
04:20

14:10 Botosani
04:30

12:08 Vaslui
04:30

14:10 Craiova
04:35

12:08 Harlau
04:40

06:35 Tulcea
04:40

14:10 Iasi
04:45

06:35 Braila
04:45

06:35 Galati
04:50

14:10 Podu Iloaiei
05:00

16:00 Braila 16:00 Braila 16:00 Focsani
05:00

12:08 Roman
05:00

06:35 Tecuci 06:35 Giurgiu
05:00

14:10 Filiasi
05:05

06:35 Barlad
05:05

14:10 Ploiesti
05:10

12:08 Adjud
05:10

06:35 Turnu Magurele
05:10

12:08 Bacau
05:15

14:10 Suceava
05:20

16:00 Tecuci
05:20

12:08 Slatina (Olt)
05:20

06:35 Corabia 06:35 Husi
05:20

12:08 Radauti
05:25

14:10 Bacau
05:30

16:00 Galati 16:00 Galati
05:30

12:08 Iasi
05:30

06:35 Buzau 06:35 Alexandria
05:30

12:08 Dorohoi
05:35

14:10 Negresti
05:40

16:00 Marasesti
05:40

12:08 Targu Frumos
05:40

06:35 Focsani 06:35 Slatina (Olt)
05:40

07:35 Tulcea
05:40

14:10 Harlau
05:45

12:08 Targoviste
05:45

07:35 Braila
05:45

12:08 Urziceni
05:47

14:10 Constanta
05:50

12:08 Ploiesti
05:50

07:35 Galati
05:50

12:08 Targu Neamt
05:55

12:08 Buhusi
05:57

12:08 Roznov
05:58

14:10 Campina
06:00

16:00 Saveni 16:00 Adjud 16:00 Barlad 16:00 Barlad
06:00

12:08 Piatra Neamt
06:00

06:35 Constanta 06:35 Marasesti 06:35 Craiova
06:00

07:35 Giurgiu 07:35 Constanta 07:35 Giurgiu 07:35 Constanta 07:35 Tecuci
06:00

14:10 Buhusi
06:05

06:35 Mangalia 06:35 Adjud
06:05

07:35 Barlad
06:05

14:10 Roznov
06:10

16:00 Husi 16:00 Husi
06:10

12:08 Onesti
06:10

06:35 Filiasi
06:10

07:35 Turnu Magurele 07:35 Husi 07:35 Turnu Magurele
06:10

14:10 Targu Frumos
06:15

06:35 Medgidia
06:15

14:10 Gura Humorului
06:20

12:08 Botosani
06:20

06:35 Hirsova 06:35 Rovinari 06:35 Sascut
06:20

07:35 Corabia 07:35 Corabia
06:20

06:35 Tandarei
06:25

14:10 Falticeni
06:30

16:00 Botosani
06:30

12:08 Pascani
06:30

06:35 Slobozia 06:35 Isalnita
06:30

07:35 Buzau 07:35 Mangalia 07:35 Alexandria 07:35 Alexandria 07:35 Mangalia
06:30

14:10 Rovinari
06:35

14:10 Pascani
06:40

12:08 Craiova
06:40

06:35 Targu Carbunesti
06:40

07:35 Filiasi 07:35 Filiasi 07:35 Medgidia 07:35 Focsani 07:35 Medgidia
06:40

14:10 Motca
06:45

06:35 Bacau 06:35 Motru
06:45

14:10 Piatra Neamt
06:50

12:08 Suceava
06:50

06:35 Resita
06:50

07:35 Slatina (Olt) 07:35 Hirsova 07:35 Hirsova 07:35 Slatina (Olt)
06:50

14:10 Roman
06:55

06:35 Caransebes
06:55

14:10 Cristesti
07:00

16:00 Iasi 16:00 Harlau 16:00 Vaslui 16:00 Vaslui
07:00

12:08 Filiasi
07:00

06:35 Roman 06:35 Bucuresti 06:35 Lugoj
07:00

07:35 Tandarei 07:35 Tandarei 07:35 Marasesti 07:35 Craiova 07:35 Craiova
07:00

14:10 Targu Jiu
07:05

06:35 Timisoara 06:35 Vaslui
07:05

07:35 Adjud
07:05

14:10 Brasov
07:10

06:35 Arad 06:35 Negresti
07:10

07:35 Sascut 07:35 Filiasi 07:35 Filiasi
07:10

16:00 Cotnari
07:15

06:35 Iasi
07:15

12:08 Pitesti
07:20

06:35 Podu Iloaiei 06:35 Targu Jiu
07:20

07:35 Rovinari 07:35 Rovinari
07:20

06:35 Deleni 06:35 Petrosani
07:25

14:10 Fetesti
07:30

16:00 Targu Frumos 16:00 Suceava
07:30

12:08 Targu Secuiesc
07:30

06:35 Pitesti 06:35 Hirlau 06:35 Hateg
07:30

07:35 Isalnita 07:35 Isalnita
07:30

06:35 Targu Frumos
07:35

06:35 Pascani 06:35 Calan
07:40

07:35 Targu Carbunesti 07:35 Targu Carbunesti
07:40

06:35 Motca
07:45

07:35 Motru 07:35 Motru 07:35 Bacau
07:45

06:35 Hunedoara 06:35 Cristesti 06:35 Ploiesti
07:50

07:35 Resita 07:35 Resita
07:50

06:35 Timisesti
07:55

07:35 Caransebes 07:35 Caransebes
07:55

14:10 Targu Neamt
08:00

16:00 Negresti 16:00 Targu Ocna 16:00 Pascani 16:00 Negresti
08:00

12:08 Brasov
08:00

06:35 Ramnicu Sarat 06:35 Dumbrava 06:35 Deva
08:00

07:35 Slobozia 07:35 Roman 07:35 Lugoj 07:35 Lugoj 07:35 Slobozia
08:00

06:35 Targu Neamt
08:05

07:35 Vaslui 07:35 Timisoara 07:35 Timisoara
08:05

12:08 Bicaz
08:10

06:35 Campina 06:35 Piatra Neamt
08:10

07:35 Negresti 07:35 Arad 07:35 Arad 07:35 Bucuresti 07:35 Bucuresti
08:10

12:08 Ramnicu Valcea
08:15

06:35 Bicaz
08:15

07:35 Iasi
08:15

12:08 Falticeni
08:20

06:35 Sinaia
08:20

07:35 Targu Jiu 07:35 Podu Iloaiei 07:35 Targu Jiu
08:20

07:35 Deleni 07:35 Petrosani 07:35 Petrosani
08:25

14:10 Fagaras
08:30

12:08 Gura Humorului
08:30

06:35 Poiana Largului 06:35 Simeria 06:35 Predeal
08:30

07:35 Hirlau 07:35 Hateg 07:35 Hateg
08:30

14:10 Petrosani
08:35

06:35 Durau
08:35

07:35 Targu Frumos
08:35

12:08 Moinesti
08:40

06:35 Toplita 06:35 Orastie
08:40

07:35 Calan 07:35 Pascani 07:35 Calan
08:40

12:08 Fagaras
08:45

06:35 Miercurea Ciuc
08:45

07:35 Motca
08:45

06:35 Sfantu Gheorghe 06:35 Sebes
08:50

07:35 Cristesti 07:35 Hunedoara 07:35 Hunedoara
08:50

06:35 Morareni
08:55

07:35 Timisesti
08:55

16:00 Roman 16:00 Roman 16:00 Comanesti
09:00

12:08 Comanesti
09:00

06:35 Brasov 06:35 Lancram 06:35 Reghin
09:00

07:35 Pitesti 07:35 Deva 07:35 Pitesti 07:35 Dumbrava 07:35 Deva
09:00

06:35 Medias
09:05

07:35 Targu Neamt
09:05

12:08 Targu Jiu
09:10

06:35 Sighisoara 06:35 Targu Secuiesc
09:10

07:35 Ramnicu Sarat 07:35 Piatra Neamt 07:35 Ramnicu Sarat
09:10

06:35 Targu Mures
09:15

07:35 Bicaz
09:15

16:00 Girov
09:20

12:08 Campulung Moldovenesc
09:20

06:35 Sfantu Gheorghe 06:35 Falticeni
09:20

07:35 Campina 07:35 Campina
09:20

06:35 Suceava
09:25

14:10 Poiana Largului
09:30

12:08 Targu Ocna
09:30

06:35 Alba Iulia 06:35 Covasna
09:30

07:35 Sinaia 07:35 Poiana Largului 07:35 Sinaia
09:30

14:10 Hateg
09:35

12:08 Gheorgheni
09:35

07:35 Durau
09:35

12:08 Reghin
09:40

06:35 Targu Ocna 06:35 Teius
09:40

07:35 Toplita 07:35 Predeal 07:35 Predeal
09:40

14:10 Sibiu
09:45

12:08 Drobeta Turnu Severin
09:45

06:35 Botosani
09:45

06:35 Gura Humorului 06:35 Onesti 06:35 Aiud
09:50

07:35 Miercurea Ciuc 07:35 Brasov 07:35 Brasov 07:35 Sfantu Gheorghe
09:50

06:35 Campulung Moldovenesc
09:55

07:35 Morareni
09:55

14:10 Hunedoara
10:00

16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Piatra Neamt 16:00 Bacau 16:00 Bacau 16:00 Gura Humorului 16:00 Targu Neamt
10:00

12:08 Toplita Gara
10:00

06:35 Comanesti 06:35 Unirea 06:35 Iacobeni
10:00

07:35 Targu Secuiesc 07:35 Reghin 07:35 Targu Secuiesc
10:00

07:35 Sighisoara 07:35 Sfantu Gheorghe 07:35 Sfantu Gheorghe
10:05

12:08 Sighisoara
10:10

06:35 Turda 06:35 Vatra Dornei 06:35 Moinesti
10:10

07:35 Covasna 07:35 Covasna
10:10

12:08 Orastie
10:15

06:35 Prundu Bargaului
10:15

07:35 Targu Mures
10:15

12:08 Deva
10:20

06:35 Fagaras 06:35 Bistrita
10:20

07:35 Falticeni 07:35 Targu Ocna 07:35 Targu Ocna
10:20

12:08 Caransebes
10:25

06:35 Beclean
10:25

07:35 Suceava
10:25

14:10 Sebes
10:30

16:00 Bicaz
10:30

12:08 Targu Mures
10:30

06:35 Vestem 06:35 Dej
10:30

07:35 Dolhasca 07:35 Onesti 07:35 Onesti
10:30

12:08 Vatra Dornei
10:35

07:35 Veresti
10:35

07:35 Darabani 07:35 Comanesti 07:35 Comanesti
10:40

07:35 Botosani
10:45

06:35 Ramnicu Valcea
10:50

07:35 Gura Humorului 07:35 Moinesti 07:35 Moinesti
10:50

07:35 Campulung Moldovenesc
10:55

16:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Onesti 16:00 Onesti 16:00 Campulung Moldovenesc
11:00

12:08 Resita
11:00

06:35 Sibiu
11:00

07:35 Fagaras 07:35 Simeria 07:35 Fagaras 07:35 Simeria 07:35 Iacobeni
11:00

12:08 Blaj
11:10

06:35 Miercurea Sibiului
11:10

07:35 Vestem 07:35 Vatra Dornei 07:35 Vestem
11:10

12:08 Sibiu
11:15

07:35 Prundu Bargaului
11:15

06:35 Sighisoara
11:20

07:35 Orastie 07:35 Bistrita 07:35 Ramnicu Valcea 07:35 Orastie 07:35 Ramnicu Valcea
11:20

07:35 Beclean
11:25

14:10 Toplita
11:30

12:08 Medias
11:30

06:35 Cluj Napoca 06:35 Medias
11:30

07:35 Sebes 07:35 Dej 07:35 Sibiu 07:35 Sebes 07:35 Sibiu
11:30

12:08 Sebes
11:35

07:35 Miercurea Sibiului 07:35 Lancram 07:35 Miercurea Sibiului 07:35 Lancram
11:40

07:35 Sighisoara 07:35 Alba Iulia 07:35 Sighisoara 07:35 Alba Iulia
11:50

14:10 Deva
12:00

16:00 Targu Secuiesc 16:00 Vatra Dornei 16:00 Medias 16:00 Praid 16:00 Targu Secuiesc
12:00

12:08 Alba Iulia
12:00

06:35 Cluj Napoca
12:00

07:35 Medias 07:35 Cluj Napoca 07:35 Medias
12:00

06:35 Gilau
12:05

07:35 Gilau
12:05

12:08 Bistrita
12:10

06:35 Huedin
12:10

07:35 Teius 07:35 Teius 07:35 Huedin
12:10

06:35 Negreni
12:15

07:35 Negreni
12:15

12:08 Lugoj
12:20

06:35 Alesd
12:20

07:35 Aiud 07:35 Alesd 07:35 Aiud
12:20

14:10 Reghin
12:30

12:08 Aiud
12:30

07:35 Unirea 07:35 Unirea
12:30

12:08 Beclean
12:35

07:35 Turda 07:35 Turda
12:40

16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Sfantu Gheorghe 16:00 Reghin 16:00 Blaj
13:00

12:08 Dej
13:00

12:08 Turda
13:15

14:10 Alba Iulia
13:30

12:08 Gherla
13:30

16:00 Teius 16:00 Brasov 16:00 Brasov 16:00 Fagaras
14:00

12:08 Cluj Napoca
14:00

07:35 Cluj Napoca 07:35 Cluj Napoca 07:35 Cluj Napoca 07:35 Cluj Napoca
14:00

12:08 Timisoara
14:10

14:10 Targu Mures
14:30

14:10 Aiud
14:45

14:10 Ludus
15:00

16:00 Avrig 16:00 Alba Iulia 16:00 Sighisoara 16:00 Sighisoara
15:00

12:08 Huedin
15:00

14:10 Turda
15:30

16:00 Sibiu
15:30

14:10 Cluj Napoca
16:00

16:00 Targu Mures 16:00 Dej 16:00 Bistrita 16:00 Zlatna 16:00 Targu Mures
16:00

12:08 Arad
16:00

16:00 Ludus 16:00 Ludus 16:00 Sebes
16:30

16:00 Campia Turzii 16:00 Campia Turzii 16:00 Nasaud 16:00 Abrud
17:00

12:08 Oradea
17:00

12:08 Nadlac
17:10

16:00 Turda 16:00 Turda 16:00 Beclean
17:30

14:10 Huedin
18:00

16:00 Deva 16:00 Cluj Napoca 16:00 Brad 16:00 Gherla 16:00 Zalau 16:00 Cluj Napoca
18:00

16:00 Floresti 16:00 Floresti
18:30

06:35 Oradea
18:30

07:35 Oradea
18:30

06:35 Bors
18:40

14:10 Alesd
19:00

16:00 Gilau 16:00 Gilau
19:00

07:35 Bors
19:00

14:10 Oradea
19:30

14:10 Bors
19:45

16:00 Huedin 16:00 Huedin
20:00

16:00 Alesd 16:00 Alesd
21:00

16:00 Oradea 16:00 Arad 16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Oradea
22:00

07:35 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.