la adresa - Mersul autobuzelor Laufen Germania

la adresa

Laufen, Germania

Plecări
Ora Către
06:00
10:55 Lucerne 11:30 Verdun 12:00 Paris 12:30 Rennes 06:05 Freilassing 07:00 Garmisch-Partenkirchen 08:30 Hamburg 09:00 Dortmund 09:40 Bonn 10:05 Stuttgart 10:25 Winterthur 11:00 Sankt Gallen 11:40 Reims 12:40 Le Mans 06:10 Bad Reichenhall 07:20 Starnberg 08:40 Lubeck 09:10 Essen 09:50 Trier 10:10 Freiburg 10:30 Zurich 11:10 Berna 11:50 Meaux 12:10 Lyon 12:50 Nantes 06:30 Ruhpolding 07:30 Hannover 08:50 Kiel 09:20 Dusseldorf 09:55 Luxembourg 10:15 Offenburg 10:40 Basel 11:20 Metz 11:55 Paris 12:20 Dijon 07:10 Murnau am Staffelsee 06:40 Rosenheim 08:00 Bremen 08:55 Munster 09:30 Koln 10:00 Saarbrucken 10:20 Singen 10:50 Zug
14:40
09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia
Sosiri
De la Ora

06:00 Tulcea
04:00

06:00 Braila
04:10

06:00 Galati
04:20

06:00 Tecuci
04:30

06:00 Giurgiu 06:00 Giurgiu 06:00 Barlad
05:00

06:00 Turnu Magurele 06:00 Turnu Magurele 06:00 Husi
05:10

06:00 Corabia 06:00 Corabia
05:20

06:00 Buzau 06:00 Alexandria 06:00 Alexandria
05:30

06:00 Slatina (Olt) 06:00 Focsani 06:00 Slatina (Olt)
05:40

06:00 Marasesti
05:50

06:00 Adjud
05:55

06:00 Craiova 06:00 Sascut 06:00 Craiova 06:00 Constanta 06:00 Constanta
06:00

06:00 Bacau 06:00 Mangalia 06:00 Mangalia
06:05

06:00 Filiasi 06:00 Roman 06:00 Filiasi
06:10

06:00 Medgidia 06:00 Medgidia 06:00 Vaslui
06:15

06:00 Negresti 06:00 Rovinari 06:00 Hirsova 06:00 Hirsova 06:00 Rovinari
06:20

06:00 Tandarei 06:00 Tandarei
06:25

06:00 Isalnita 06:00 Iasi 06:00 Slobozia 06:00 Slobozia 06:00 Isalnita
06:30

06:00 Podu Iloaiei
06:35

06:00 Targu Carbunesti 06:00 Targu Carbunesti 06:00 Deleni
06:40

06:00 Hirlau 06:00 Motru 06:00 Motru
06:45

06:00 Targu Frumos 06:00 Resita 06:00 Resita
06:50

06:00 Caransebes 06:00 Pascani 06:00 Caransebes
06:55

06:00 Bucuresti 06:00 Lugoj 06:00 Lugoj 06:00 Motca 06:00 Bucuresti
07:00

06:00 Cristesti 06:00 Timisoara 06:00 Timisoara
07:05

06:00 Timisesti 06:00 Arad 06:00 Arad
07:10

06:00 Targu Jiu 06:00 Dumbrava 06:00 Targu Jiu
07:20

06:00 Petrosani 06:00 Petrosani 06:00 Targu Neamt
07:25

06:00 Hateg 06:00 Piatra Neamt 06:00 Pitesti 06:00 Hateg 06:00 Pitesti
07:30

06:00 Bicaz
07:35

06:00 Calan 06:00 Calan 06:00 Sovata
07:40

06:00 Poiana Largului
07:45

06:00 Hunedoara 06:00 Durau 06:00 Ploiesti 06:00 Ploiesti 06:00 Hunedoara
07:50

06:00 Grinties
07:55

06:00 Deva 06:00 Deva 06:00 Borsec 06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Ramnicu Sarat
08:00

06:00 Toplita
08:05

06:00 Miercurea Ciuc 06:00 Campina 06:00 Campina
08:10

06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sinaia 06:00 Sinaia
08:20

06:00 Predeal 06:00 Morareni 06:00 Predeal 06:00 Simeria 06:00 Simeria
08:30

06:00 Orastie 06:00 Orastie
08:40

06:00 Sebes 06:00 Sebes
08:50

06:00 Lancram 06:00 Brasov 06:00 Brasov 06:00 Lancram 06:00 Reghin
09:00

06:00 Targu Secuiesc 06:00 Targu Secuiesc
09:10

06:00 Sfantu Gheorghe 06:00 Sfantu Gheorghe
09:20

06:00 Medias 06:00 Covasna 06:00 Alba Iulia 06:00 Covasna 06:00 Alba Iulia
09:30

06:00 Targu Ocna 06:00 Sighisoara 06:00 Teius 06:00 Targu Ocna 06:00 Teius
09:40

06:00 Aiud 06:00 Onesti 06:00 Aiud 06:00 Onesti
09:50

06:00 Unirea 06:00 Targu Mures 06:00 Comanesti 06:00 Unirea 06:00 Comanesti
10:00

06:00 Falticeni
10:05

06:00 Suceava 06:00 Moinesti 06:00 Turda 06:00 Moinesti 06:00 Turda
10:10

06:00 Dolhasca
10:15

06:00 Fagaras 06:00 Fagaras 06:00 Veresti
10:20

06:00 Darabani
10:25

06:00 Stefanesti 06:00 Vestem 06:00 Vestem
10:30

06:00 Botosani
10:35

06:00 Gura Humorului
10:40

06:00 Campulung Moldovenesc
10:45

06:00 Iacobeni 06:00 Ramnicu Valcea 06:00 Ramnicu Valcea
10:50

06:00 Borsa
10:53

06:00 Vatra Dornei 06:00 Sibiu 06:00 Sibiu
11:00

06:00 Prundu Bargaului
11:05

06:00 Miercurea Sibiului 06:00 Bistrita 06:00 Miercurea Sibiului
11:10

06:00 Beclean
11:15

06:00 Sighisoara 06:00 Baia Mare 06:00 Sighisoara
11:20

06:00 Dej
11:25

06:00 Medias 06:00 Medias 06:00 Cluj Napoca
11:30

06:00 Cluj Napoca
12:00

06:00 Gilau
12:30

06:00 Huedin
13:00

06:00 Negreni
14:00

06:00 Piatra Craiului
15:00

06:00 Beius
15:30

06:00 Alesd
16:00

06:00 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.