La adresa - Mersul autobuzelor Landshut Germania

La adresa

Landshut, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:37
23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
15:10
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
17:30
14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 16:40 Deleni 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan
Sosiri
De la Ora

10:33 Constanta
00:05

11:55 Braila
00:10

10:33 Mangalia
00:10

10:33 Medgidia
00:15

10:33 Cernavoda
00:30

11:55 Galati
00:40

11:55 Buzau
01:00

10:33 Giurgiu
01:00

10:33 Alexandria
01:05

10:33 Fetesti
01:10

10:33 Braila
01:20

11:55 Ramnicu Sarat
01:30

10:33 Tulcea
01:30

11:55 Tecuci
01:55

10:33 Calarasi
02:00

10:33 Galati
02:10

11:55 Focsani
02:15

11:55 Adjud
02:45

11:55 Barlad
03:00

10:33 Slobozia
03:00

10:33 Tecuci
03:10

10:33 Ramnicu Sarat
03:20

11:55 Husi
03:30

10:33 Barlad
03:30

11:55 Dorohoi
03:35

11:55 Onesti
03:45

10:33 Husi
03:50

11:55 Vaslui
04:00

10:33 Bucuresti
04:00

11:55 Comanesti
04:10

10:33 Buzau
04:10

11:55 Bucuresti
04:15

11:55 Moinesti
04:20

10:33 Focsani
04:20

11:55 Botosani
04:30

10:33 Vaslui
04:30

11:55 Craiova
04:35

10:33 Harlau
04:40

11:55 Iasi
04:45

05:40 Tulcea
04:50

11:55 Podu Iloaiei
05:00

10:33 Roman
05:00

05:40 Braila 05:40 Giurgiu 05:40 Giurgiu
05:00

11:55 Filiasi
05:05

11:55 Ploiesti
05:10

10:33 Adjud
05:10

05:40 Galati 05:40 Turnu Magurele 05:40 Turnu Magurele
05:10

10:33 Bacau
05:15

11:55 Suceava
05:20

10:33 Slatina (Olt)
05:20

05:40 Corabia 05:40 Tecuci 05:40 Corabia
05:20

10:33 Radauti
05:25

11:55 Bacau
05:30

10:33 Iasi
05:30

05:40 Alexandria 05:40 Barlad 05:40 Alexandria
05:30

10:33 Dorohoi
05:35

11:55 Negresti
05:40

10:33 Targu Frumos
05:40

05:40 Husi 05:40 Slatina (Olt) 05:40 Slatina (Olt)
05:40

11:55 Harlau
05:45

10:33 Targoviste
05:45

05:40 Buzau
05:45

10:33 Urziceni
05:47

11:55 Constanta
05:50

10:33 Ploiesti
05:50

05:40 Focsani
05:50

10:33 Targu Neamt
05:55

10:33 Buhusi
05:57

10:33 Roznov
05:58

11:55 Campina
06:00

10:33 Piatra Neamt
06:00

05:40 Constanta 05:40 Marasesti 05:40 Constanta 05:40 Craiova 05:40 Craiova
06:00

11:55 Buhusi
06:05

05:40 Mangalia 05:40 Mangalia
06:05

11:55 Roznov
06:10

10:33 Onesti
06:10

05:40 Filiasi 05:40 Filiasi 05:40 Adjud
06:10

11:55 Targu Frumos
06:15

05:40 Medgidia 05:40 Medgidia
06:15

11:55 Gura Humorului
06:20

10:33 Botosani
06:20

05:40 Rovinari 05:40 Hirsova 05:40 Rovinari 05:40 Hirsova
06:20

05:40 Tandarei 05:40 Tandarei
06:25

11:55 Falticeni
06:30

10:33 Pascani
06:30

05:40 Sascut 05:40 Isalnita 05:40 Slobozia 05:40 Isalnita 05:40 Slobozia
06:30

11:55 Rovinari
06:35

11:55 Pascani
06:40

10:33 Craiova
06:40

05:40 Targu Carbunesti 05:40 Targu Carbunesti
06:40

11:55 Motca
06:45

05:40 Motru 05:40 Motru
06:45

11:55 Piatra Neamt
06:50

10:33 Suceava
06:50

05:40 Resita 05:40 Bacau 05:40 Resita
06:50

11:55 Roman
06:55

05:40 Caransebes 05:40 Roman 05:40 Caransebes
06:55

11:55 Cristesti
07:00

10:33 Filiasi
07:00

05:40 Bucuresti 05:40 Lugoj 05:40 Vaslui 05:40 Bucuresti 05:40 Lugoj
07:00

11:55 Targu Jiu
07:05

05:40 Timisoara 05:40 Timisoara
07:05

11:55 Brasov
07:10

05:40 Arad 05:40 Arad 05:40 Negresti
07:10

10:33 Pitesti
07:20

05:40 Iasi 05:40 Targu Jiu 05:40 Targu Jiu
07:20

05:40 Petrosani 05:40 Petrosani
07:25

11:55 Fetesti
07:30

10:33 Targu Secuiesc
07:30

05:40 Pitesti 05:40 Podu Iloaiei 05:40 Hateg 05:40 Pitesti 05:40 Hateg
07:30

05:40 Deleni
07:35

05:40 Hirlau 05:40 Calan 05:40 Calan
07:40

05:40 Ploiesti 05:40 Hunedoara 05:40 Hunedoara 05:40 Ploiesti
07:50

05:40 Targu Frumos
07:55

11:55 Targu Neamt
08:00

10:33 Brasov
08:00

05:40 Ramnicu Sarat 05:40 Deva 05:40 Ramnicu Sarat 05:40 Pascani 05:40 Deva
08:00

10:33 Bicaz
08:10

05:40 Motca 05:40 Campina 05:40 Campina
08:10

10:33 Ramnicu Valcea
08:15

05:40 Cristesti
08:15

10:33 Falticeni
08:20

05:40 Sinaia 05:40 Timisesti 05:40 Sinaia
08:20

05:40 Dumbrava
08:25

11:55 Fagaras
08:30

10:33 Gura Humorului
08:30

05:40 Targu Neamt 05:40 Simeria 05:40 Predeal 05:40 Simeria 05:40 Predeal
08:30

11:55 Petrosani
08:35

10:33 Moinesti
08:40

05:40 Orastie 05:40 Orastie
08:40

10:33 Fagaras
08:45

05:40 Sebes 05:40 Sebes 05:40 Piatra Neamt
08:50

10:33 Comanesti
09:00

05:40 Brasov 05:40 Bicaz 05:40 Lancram 05:40 Brasov 05:40 Lancram
09:00

10:33 Targu Jiu
09:10

05:40 Targu Secuiesc 05:40 Poiana Largului 05:40 Targu Secuiesc
09:10

10:33 Campulung Moldovenesc
09:20

05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Durau 05:40 Sfantu Gheorghe
09:20

05:40 Toplita
09:25

11:55 Poiana Largului
09:30

10:33 Targu Ocna
09:30

05:40 Alba Iulia 05:40 Covasna 05:40 Alba Iulia 05:40 Miercurea Ciuc 05:40 Covasna
09:30

11:55 Hateg
09:35

10:33 Gheorgheni
09:35

05:40 Sfantu Gheorghe
09:35

05:40 Morareni
09:38

10:33 Reghin
09:40

05:40 Targu Ocna 05:40 Teius 05:40 Targu Ocna 05:40 Teius
09:40

05:40 Reghin
09:41

05:40 Medias
09:44

11:55 Sibiu
09:45

10:33 Drobeta Turnu Severin
09:45

05:40 Sighisoara
09:48

05:40 Onesti 05:40 Aiud 05:40 Onesti 05:40 Aiud
09:50

05:40 Targu Mures
09:55

11:55 Hunedoara
10:00

10:33 Toplita Gara
10:00

05:40 Falticeni 05:40 Comanesti 05:40 Unirea 05:40 Comanesti 05:40 Unirea
10:00

05:40 Suceava
10:05

10:33 Sighisoara
10:10

05:40 Turda 05:40 Moinesti 05:40 Turda 05:40 Moinesti
10:10

10:33 Orastie
10:15

10:33 Deva
10:20

05:40 Fagaras 05:40 Fagaras
10:20

10:33 Caransebes
10:25

11:55 Sebes
10:30

10:33 Targu Mures
10:30

05:40 Vestem 05:40 Botosani 05:40 Vestem
10:30

10:33 Vatra Dornei
10:35

05:40 Gura Humorului
10:40

05:40 Ramnicu Valcea 05:40 Ramnicu Valcea
10:50

05:40 Campulung Moldovenesc
10:55

10:33 Resita
11:00

05:40 Sibiu 05:40 Iacobeni 05:40 Sibiu
11:00

05:40 Vatra Dornei
11:05

10:33 Blaj
11:10

05:40 Miercurea Sibiului 05:40 Miercurea Sibiului 05:40 Prundu Bargaului
11:10

10:33 Sibiu
11:15

05:40 Sighisoara 05:40 Sighisoara 05:40 Bistrita
11:20

11:55 Toplita
11:30

10:33 Medias
11:30

05:40 Medias 05:40 Beclean 05:40 Medias
11:30

10:33 Sebes
11:35

05:40 Dej
11:40

05:40 Cluj Napoca
11:45

11:55 Deva
12:00

10:33 Alba Iulia
12:00

05:40 Cluj Napoca
12:00

10:33 Bistrita
12:10

10:33 Lugoj
12:20

11:55 Reghin
12:30

10:33 Aiud
12:30

10:33 Beclean
12:35

10:33 Dej
13:00

10:33 Turda
13:15

05:40 Gilau
13:15

11:55 Alba Iulia
13:30

10:33 Gherla
13:30

05:40 Huedin
13:30

05:40 Negreni
13:50

10:33 Cluj Napoca
14:00

10:33 Timisoara
14:10

11:55 Targu Mures
14:30

11:55 Aiud
14:45

11:55 Ludus
15:00

10:33 Huedin
15:00

11:55 Turda
15:30

11:55 Cluj Napoca
16:00

10:33 Arad
16:00

05:40 Alesd
16:55

10:33 Oradea
17:00

10:33 Nadlac
17:10

11:55 Huedin
18:00

05:40 Oradea
18:00

05:40 Bors
18:30

11:55 Alesd
19:00

11:55 Oradea
19:30

11:55 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.