La adresa - Mersul autobuzelor Kulmbach Germania

La adresa

Kulmbach, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:30
11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva
14:45
20:00 Braila 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 20:30 Tulcea 05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj
15:30
12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 18:50 Cristesti 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 18:40 Timisesti 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:30 Dumbrava 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea
Sosiri
De la Ora

12:55 Tulcea
04:00

12:55 Braila
04:30

10:10 Tulcea 10:10 Giurgiu
05:00

12:55 Galati
05:00

10:10 Turnu Magurele
05:10

10:10 Corabia
05:20

10:10 Alexandria 10:10 Braila
05:30

10:10 Galati
05:35

10:10 Slatina (Olt)
05:40

10:10 Constanta 10:10 Craiova
06:00

12:55 Giurgiu 12:55 Constanta 12:55 Constanta 12:55 Tecuci 12:55 Giurgiu
06:00

11:30 Giurgiu 11:30 Constanta 11:30 Constanta 11:30 Giurgiu
06:00

10:10 Mangalia
06:05

10:10 Filiasi
06:10

12:55 Turnu Magurele 12:55 Barlad 12:55 Turnu Magurele
06:10

11:30 Turnu Magurele 11:30 Turnu Magurele
06:10

10:10 Medgidia
06:15

10:10 Rovinari 10:10 Hirsova
06:20

12:55 Husi 12:55 Corabia 12:55 Corabia
06:20

11:30 Corabia 11:30 Corabia
06:20

10:10 Tandarei
06:25

10:10 Isalnita 10:10 Slobozia
06:30

12:55 Buzau 12:55 Alexandria 12:55 Mangalia 12:55 Mangalia 12:55 Alexandria
06:30

11:30 Mangalia 11:30 Mangalia 11:30 Alexandria 11:30 Alexandria
06:30

10:10 Targu Carbunesti 10:10 Tecuci
06:40

12:55 Medgidia 12:55 Medgidia 12:55 Filiasi 12:55 Focsani 12:55 Filiasi
06:40

11:30 Medgidia 11:30 Medgidia 11:30 Filiasi 11:30 Filiasi
06:40

10:10 Motru 10:10 Barlad
06:45

10:10 Resita 10:10 Husi
06:50

12:55 Slatina (Olt) 12:55 Marasesti 12:55 Slatina (Olt) 12:55 Hirsova 12:55 Hirsova
06:50

11:30 Slatina (Olt) 11:30 Hirsova 11:30 Hirsova 11:30 Slatina (Olt)
06:50

10:10 Caransebes
06:55

12:55 Adjud
06:55

10:10 Buzau 10:10 Lugoj 10:10 Bucuresti
07:00

12:55 Sascut 12:55 Craiova 12:55 Tandarei 12:55 Tandarei 12:55 Craiova
07:00

11:30 Tulcea 11:30 Craiova 11:30 Tandarei 11:30 Tandarei 11:30 Craiova
07:00

10:10 Timisoara
07:05

12:55 Bacau
07:05

10:10 Arad 10:10 Focsani
07:10

12:55 Filiasi 12:55 Roman 12:55 Filiasi
07:10

11:30 Filiasi 11:30 Braila 11:30 Filiasi
07:10

12:55 Vaslui
07:15

11:30 Galati
07:15

10:10 Targu Jiu
07:20

12:55 Negresti 12:55 Rovinari 12:55 Rovinari
07:20

11:30 Rovinari 11:30 Rovinari
07:20

10:10 Petrosani 10:10 Marasesti
07:25

11:30 Tecuci
07:25

10:10 Pitesti 10:10 Adjud 10:10 Hateg
07:30

12:55 Isalnita 12:55 Isalnita 12:55 Iasi
07:30

11:30 Isalnita 11:30 Isalnita
07:30

10:10 Sascut
07:35

12:55 Podu Iloaiei
07:35

11:30 Barlad
07:35

10:10 Calan 10:10 Bacau
07:40

12:55 Deleni 12:55 Targu Carbunesti 12:55 Targu Carbunesti
07:40

11:30 Targu Carbunesti 11:30 Targu Carbunesti
07:40

10:10 Roman
07:45

12:55 Harlau 12:55 Motru 12:55 Motru
07:45

11:30 Motru 11:30 Husi 11:30 Motru
07:45

10:10 Vaslui 10:10 Ploiesti 10:10 Hunedoara
07:50

12:55 Resita 12:55 Targu Frumos 12:55 Resita
07:50

11:30 Resita 11:30 Resita
07:50

12:55 Caransebes 12:55 Pascani 12:55 Caransebes
07:55

11:30 Caransebes 11:30 Caransebes
07:55

10:10 Negresti 10:10 Deva 10:10 Ramnicu Sarat
08:00

12:55 Slobozia 12:55 Motca 12:55 Slobozia 12:55 Lugoj 12:55 Lugoj
08:00

11:30 Buzau 11:30 Lugoj 11:30 Slobozia 11:30 Slobozia 11:30 Lugoj
08:00

10:10 Iasi
08:05

12:55 Timisoara 12:55 Timisoara
08:05

11:30 Timisoara 11:30 Timisoara
08:05

10:10 Campina 10:10 Podu Iloaiei
08:10

12:55 Cristesti 12:55 Bucuresti 12:55 Arad 12:55 Arad 12:55 Bucuresti
08:10

11:30 Bucuresti 11:30 Bucuresti 11:30 Arad 11:30 Arad 11:30 Focsani
08:10

10:10 Deleni
08:15

12:55 Timisesti
08:15

11:30 Marasesti
08:15

10:10 Harlau 10:10 Sinaia
08:20

12:55 Targu Jiu 12:55 Dumbrava 12:55 Targu Jiu
08:20

11:30 Targu Jiu 11:30 Targu Jiu
08:20

10:10 Targu Frumos
08:25

12:55 Petrosani 12:55 Petrosani
08:25

11:30 Petrosani 11:30 Adjud 11:30 Petrosani
08:25

10:10 Predeal 10:10 Simeria 10:10 Pascani
08:30

12:55 Targu Neamt 12:55 Hateg 12:55 Hateg
08:30

11:30 Hateg 11:30 Hateg
08:30

10:10 Motca
08:35

12:55 Piatra Neamt
08:35

11:30 Sascut
08:35

10:10 Orastie 10:10 Cristesti
08:40

12:55 Calan 12:55 Calan 12:55 Bicaz
08:40

11:30 Calan 11:30 Calan
08:40

10:10 Timisesti
08:45

12:55 Poiana Largului
08:45

11:30 Bacau
08:45

10:10 Sebes 10:10 Targu Neamt
08:50

12:55 Hunedoara 12:55 Durau 12:55 Hunedoara
08:50

11:30 Hunedoara 11:30 Hunedoara
08:50

10:10 Piatra Neamt
08:55

12:55 Borsec
08:55

11:30 Roman
08:55

10:10 Brasov 10:10 Bicaz 10:10 Lancram
09:00

12:55 Deva 12:55 Pitesti 12:55 Toplita 12:55 Pitesti 12:55 Deva
09:00

11:30 Deva 11:30 Vaslui 11:30 Deva 11:30 Pitesti 11:30 Pitesti
09:00

12:55 Miercurea Ciuc
09:05

11:30 Negresti
09:05

10:10 Targu Secuiesc 10:10 Poiana Largului
09:10

12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Ramnicu Sarat 12:55 Ramnicu Sarat
09:10

11:30 Ramnicu Sarat 11:30 Ramnicu Sarat 11:30 Iasi
09:10

12:55 Morareni
09:15

11:30 Podu Iloaiei
09:15

10:10 Sfantu Gheorghe 10:10 Durau
09:20

12:55 Campina 12:55 Campina 12:55 Reghin
09:20

11:30 Campina 11:30 Campina 11:30 Deleni
09:20

12:55 Medias
09:25

11:30 Harlau
09:25

10:10 Covasna 10:10 Alba Iulia 10:10 Toplita
09:30

12:55 Sinaia 12:55 Sighisoara 12:55 Sinaia
09:30

11:30 Sinaia 11:30 Sinaia 11:30 Targu Frumos
09:30

12:55 Targu Mures
09:35

11:30 Pascani
09:35

10:10 Teius 10:10 Morareni 10:10 Targu Ocna
09:40

12:55 Falticeni 12:55 Predeal 12:55 Predeal
09:40

11:30 Motca 11:30 Predeal 11:30 Predeal
09:40

10:10 Reghin
09:45

12:55 Suceava
09:45

11:30 Cristesti
09:45

10:10 Targu Mures 10:10 Aiud 10:10 Onesti
09:50

12:55 Brasov 12:55 Veresti 12:55 Brasov
09:50

11:30 Brasov 11:30 Brasov 11:30 Timisesti
09:50

12:55 Darabani
09:55

11:30 Dumbrava
09:55

10:10 Falticeni 10:10 Unirea 10:10 Comanesti
10:00

12:55 Targu Secuiesc 12:55 Targu Secuiesc 12:55 Botosani
10:00

11:30 Targu Secuiesc 11:30 Targu Secuiesc 11:30 Targu Neamt
10:00

10:10 Suceava
10:05

12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Gura Humorului 12:55 Sfantu Gheorghe
10:05

11:30 Sfantu Gheorghe 11:30 Piatra Neamt 11:30 Sfantu Gheorghe 11:30 Sovata
10:05

10:10 Turda 10:10 Moinesti 10:10 Dolhasca
10:10

12:55 Campulung Moldovenesc 12:55 Covasna 12:55 Covasna
10:10

11:30 Covasna 11:30 Bicaz 11:30 Covasna
10:10

12:55 Iacobeni
10:15

10:10 Fagaras 10:10 Veresti
10:20

12:55 Targu Ocna 12:55 Borsa 12:55 Targu Ocna
10:20

11:30 Targu Ocna 11:30 Poiana Largului 11:30 Targu Ocna
10:20

10:10 Darabani
10:25

12:55 Vatra Dornei
10:25

11:30 Durau
10:25

10:10 Botosani 10:10 Vestem
10:30

12:55 Onesti 12:55 Prundu Bargaului 12:55 Onesti
10:30

11:30 Onesti 11:30 Onesti
10:30

12:55 Beclean
10:35

11:30 Grinties
10:35

10:10 Gura Humorului
10:40

12:55 Baia Mare 12:55 Comanesti 12:55 Comanesti
10:40

11:30 Comanesti 11:30 Comanesti
10:40

12:55 Dej
10:45

10:10 Ramnicu Valcea
10:50

12:55 Moinesti 12:55 Moinesti
10:50

11:30 Moinesti 11:30 Moinesti
10:50

10:10 Campulung Moldovenesc
10:55

12:55 Cluj Napoca
10:55

11:30 Borsec
10:55

10:10 Iacobeni 10:10 Sibiu
11:00

12:55 Simeria 12:55 Cluj Napoca 12:55 Fagaras 12:55 Fagaras 12:55 Simeria
11:00

11:30 Toplita 11:30 Simeria 11:30 Fagaras 11:30 Fagaras 11:30 Simeria
11:00

10:10 Vatra Dornei
11:05

11:30 Miercurea Ciuc
11:05

10:10 Miercurea Sibiului 10:10 Prundu Bargaului
11:10

12:55 Vestem 12:55 Vestem
11:10

11:30 Vestem 11:30 Vestem 11:30 Sfantu Gheorghe
11:10

10:10 Bistrita 10:10 Sighisoara
11:20

12:55 Orastie 12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Orastie
11:20

11:30 Orastie 11:30 Morareni 11:30 Orastie 11:30 Ramnicu Valcea 11:30 Ramnicu Valcea
11:20

10:10 Medias 10:10 Beclean
11:30

12:55 Sibiu 12:55 Sebes 12:55 Sebes 12:55 Sibiu
11:30

11:30 Sibiu 11:30 Reghin 11:30 Sibiu 11:30 Sebes 11:30 Sebes
11:30

11:30 Medias
11:35

10:10 Dej
11:40

12:55 Lancram 12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Lancram
11:40

11:30 Lancram 11:30 Sighisoara 11:30 Lancram 11:30 Miercurea Sibiului 11:30 Miercurea Sibiului
11:40

10:10 Cluj Napoca
11:45

11:30 Targu Mures
11:45

12:55 Alba Iulia 12:55 Sighisoara 12:55 Sighisoara 12:55 Alba Iulia
11:50

11:30 Alba Iulia 11:30 Sighisoara 11:30 Sighisoara 11:30 Alba Iulia
11:50

11:30 Falticeni
11:55

10:10 Cluj Napoca
12:00

12:55 Gilau 12:55 Medias 12:55 Medias
12:00

11:30 Medias 11:30 Medias 11:30 Suceava
12:00

11:30 Dolhasca
12:05

12:55 Teius 12:55 Teius
12:10

11:30 Veresti 11:30 Teius 11:30 Teius
12:10

10:10 Gilau
12:15

11:30 Darabani
12:15

12:55 Aiud 12:55 Aiud
12:20

11:30 Aiud 11:30 Botosani 11:30 Aiud
12:20

12:55 Unirea 12:55 Unirea
12:30

11:30 Unirea 11:30 Gura Humorului 11:30 Unirea
12:30

12:55 Turda 12:55 Turda
12:40

11:30 Campulung Moldovenesc 11:30 Turda 11:30 Turda
12:40

11:30 Iacobeni
12:50

12:55 Huedin
13:00

11:30 Borsa
13:00

11:30 Vatra Dornei
13:05

11:30 Prundu Bargaului
13:10

11:30 Bistrita
13:15

11:30 Beclean
13:20

11:30 Baia Mare
13:25

10:10 Huedin
13:30

11:30 Dej
13:30

11:30 Cluj Napoca
13:35

11:30 Cluj Napoca
13:40

11:30 Gilau
13:45

11:30 Huedin
13:50

12:55 Cluj Napoca 12:55 Cluj Napoca 12:55 Negreni 12:55 Cluj Napoca 12:55 Cluj Napoca
14:00

11:30 Cluj Napoca 11:30 Cluj Napoca 11:30 Cluj Napoca 11:30 Cluj Napoca
14:00

10:10 Negreni
14:50

10:10 Alesd
14:55

12:55 Piatra Craiului
15:00

11:30 Negreni
15:00

12:55 Beius
15:30

12:55 Alesd
16:00

11:30 Piatra Craiului
16:00

11:30 Beius
16:10

11:30 Alesd
17:00

11:30 Oradea
18:00

10:10 Oradea
18:15

10:10 Bors
18:30

12:55 Oradea
18:30

11:30 Bors
18:30

12:55 Bors
18:40

12:55 Budapesta
23:00

11:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.