La adresa - Mersul autobuzelor Koln Germania

La adresa

Koln, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:00
06:15 Hannover
07:40 Danytur
09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj
09:55
10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 14:00 Constanta 15:23 Reghin 13:20 Tandarei 07:30 Alesd 08:40 Miercurea Sibiului 08:00 Cluj Napoca 09:50 Fagaras 15:17 Sighisoara 10:30 Targu Ocna 18:10 Tulcea 11:30 Brasov 13:30 Harsova 12:10 Ramnicu Sarat 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 17:30 Focsani 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 13:50 Mangalia 15:26 Morareni 13:00 Bucuresti 07:35 Negreni 09:00 Sibiu 15:40 Durau 10:00 Moinesti 15:14 Medias 10:50 Covasna 14:00 Constanta 11:40 Predeal 13:20 Tandarei 12:20 Ploiesti 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 17:25 Marasesti 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 13:40 Medgidia 15:45 Poiana Largului 08:10 Medias 07:40 Huedin 09:30 Ramnicu Valcea 14:30 Vatra Dornei 10:10 Comanesti 15:31 Miercurea Ciuc 11:00 Sfantu Gheorghe 13:50 Mangalia 11:50 Sinaia 13:00 Bucuresti 12:30 Pitesti 09:00 Sibiu 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 17:40 Husi 17:20 Adjud 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 13:30 Harsova 07:25 Oradea 08:30 Sighisoara 07:55 Gilau 09:40 Vestem 07:20 Bors 10:20 Onesti 15:29 Sfantu Gheorghe 11:20 Targu Secuiesc 13:40 Medgidia 12:00 Campina 08:10 Medias 13:10 Slobozia 09:30 Ramnicu Valcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 17:35 Buzau 17:15 Sascut
11:20
21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti
11:50
13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 14:00 Constanta 12:00 Arad 12:20 Resita 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 13:50 Mangalia 12:05 Timisoara 12:25 Motru 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 13:40 Medgidia 12:10 Lugoj 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 13:30 Harsova 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti
11:55
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
12:20
10:30 Turda 05:30 Oradea 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului
Sosiri
De la Ora

12:50 Constanta
00:05

15:00 Braila
00:10

12:50 Mangalia
00:10

12:50 Medgidia
00:15

12:50 Cernavoda
00:30

15:00 Galati
00:40

15:00 Buzau
01:00

11:00 Targu Neamt
01:00

12:50 Giurgiu
01:00

12:50 Alexandria
01:05

12:50 Fetesti
01:10

12:50 Braila
01:20

15:00 Ramnicu Sarat
01:30

11:00 Galati
01:30

12:50 Tulcea
01:30

15:00 Tecuci
01:55

11:00 Buzau
02:00

12:50 Calarasi
02:00

12:50 Galati
02:10

15:00 Focsani
02:15

11:00 Ramnicu Sarat
02:30

15:00 Adjud
02:45

15:00 Barlad
03:00

11:00 Tecuci
03:00

12:50 Slobozia
03:00

12:50 Tecuci
03:10

11:00 Focsani
03:15

12:50 Ramnicu Sarat
03:20

15:00 Husi
03:30

12:50 Barlad
03:30

15:00 Dorohoi
03:35

15:00 Onesti
03:45

11:00 Adjud
03:45
Danytur
13:20 Schwechat
03:50

12:50 Husi
03:50

15:00 Vaslui
04:00

11:00 Barlad
04:00

12:50 Bucuresti
04:00

09:30 Tulcea
04:00

15:00 Comanesti
04:10

12:50 Buzau
04:10

09:30 Braila
04:10

15:00 Bucuresti
04:15

15:00 Moinesti
04:20

12:50 Focsani
04:20

09:30 Galati
04:20

15:00 Botosani
04:30

11:00 Husi
04:30

12:50 Vaslui
04:30

09:30 Tecuci
04:30

15:00 Craiova
04:35

11:00 Dorohoi
04:35

12:50 Harlau
04:40

15:00 Iasi
04:45

11:00 Onesti
04:45

15:38 Tulcea
04:50

15:00 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
13:20 Braila 13:20 Focsani
05:00

11:00 Vaslui
05:00

12:50 Roman
05:00

15:38 Giurgiu 15:38 Giurgiu 15:38 Braila
05:00

09:30 Giurgiu 09:30 Barlad 09:30 Giurgiu
05:00

15:00 Filiasi
05:05

15:00 Ploiesti
05:10

11:00 Comanesti
05:10

12:50 Adjud
05:10

15:38 Turnu Magurele 15:38 Galati 15:38 Turnu Magurele
05:10

09:30 Husi 09:30 Turnu Magurele 09:30 Turnu Magurele
05:10

12:50 Bacau
05:15

15:00 Suceava
05:20
Danytur
13:20 Tecuci
05:20

11:00 Moinesti
05:20

12:50 Slatina (Olt)
05:20

15:38 Corabia 15:38 Tecuci 15:38 Corabia
05:20

09:30 Corabia 09:30 Corabia
05:20

12:50 Radauti
05:25

15:00 Bacau
05:30
Danytur
13:20 Galati
05:30

11:00 Botosani
05:30

12:50 Iasi
05:30

15:38 Barlad 15:38 Alexandria 15:38 Alexandria
05:30

09:30 Alexandria 09:30 Alexandria 09:30 Buzau
05:30

12:50 Dorohoi
05:35

15:00 Negresti
05:40
Danytur
13:20 Marasesti
05:40

12:50 Targu Frumos
05:40

15:38 Husi 15:38 Slatina (Olt) 15:38 Slatina (Olt)
05:40

09:30 Focsani 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Slatina (Olt)
05:40

15:00 Harlau
05:45

11:00 Iasi
05:45

12:50 Targoviste
05:45

15:38 Buzau
05:45

12:50 Urziceni
05:47

15:00 Constanta
05:50

12:50 Ploiesti
05:50

15:38 Focsani
05:50

09:30 Marasesti
05:50

12:50 Targu Neamt
05:55

09:30 Adjud
05:55

12:50 Buhusi
05:57

12:50 Roznov
05:58

15:00 Campina
06:00
Danytur
13:20 Barlad 13:20 Saveni 13:20 Adjud
06:00

11:00 Podu Iloaiei
06:00

12:50 Piatra Neamt
06:00

15:38 Constanta 15:38 Craiova 15:38 Marasesti 15:38 Craiova 15:38 Constanta
06:00

09:30 Constanta 09:30 Sascut 09:30 Constanta 09:30 Craiova 09:30 Laufen 09:30 Craiova
06:00

15:00 Buhusi
06:05

15:38 Mangalia 15:38 Mangalia
06:05

09:30 Mangalia 09:30 Mangalia 09:30 Bacau
06:05

15:00 Roznov
06:10
Danytur
13:20 Husi
06:10

12:50 Onesti
06:10

15:38 Filiasi 15:38 Adjud 15:38 Filiasi
06:10

09:30 Filiasi 09:30 Filiasi 09:30 Roman
06:10

15:00 Targu Frumos
06:15

15:38 Medgidia 15:38 Medgidia
06:15

09:30 Vaslui 09:30 Medgidia 09:30 Medgidia
06:15

15:00 Gura Humorului
06:20

11:00 Suceava
06:20

12:50 Botosani
06:20

15:38 Hirsova 15:38 Hirsova 15:38 Rovinari 15:38 Rovinari
06:20

09:30 Hirsova 09:30 Rovinari 09:30 Negresti 09:30 Rovinari 09:30 Hirsova
06:20

15:38 Tandarei 15:38 Tandarei
06:25

09:30 Tandarei 09:30 Tandarei
06:25

15:00 Falticeni
06:30
Danytur
13:20 Botosani
06:30

11:00 Bacau
06:30

12:50 Pascani
06:30

15:38 Slobozia 15:38 Isalnita 15:38 Isalnita 15:38 Sascut 15:38 Slobozia
06:30

09:30 Isalnita 09:30 Slobozia 09:30 Isalnita 09:30 Slobozia 09:30 Iasi
06:30

15:00 Rovinari
06:35

09:30 Podu Iloaiei
06:35

15:00 Pascani
06:40

12:50 Craiova
06:40

15:38 Targu Carbunesti 15:38 Targu Carbunesti
06:40

09:30 Deleni 09:30 Targu Carbunesti 09:30 Targu Carbunesti
06:40

15:00 Motca
06:45

15:38 Motru 15:38 Motru
06:45

09:30 Motru 09:30 Motru 09:30 Hirlau
06:45

15:00 Piatra Neamt
06:50

12:50 Suceava
06:50

15:38 Resita 15:38 Resita 15:38 Bacau
06:50

09:30 Resita 09:30 Resita 09:30 Targu Frumos
06:50

15:00 Roman
06:55

15:38 Caransebes 15:38 Roman 15:38 Caransebes
06:55

09:30 Caransebes 09:30 Caransebes 09:30 Pascani
06:55

15:00 Cristesti
07:00
Danytur
13:20 Vaslui 13:20 Harlau 13:20 Iasi
07:00

12:50 Filiasi
07:00

15:38 Lugoj 15:38 Lugoj 15:38 Vaslui 15:38 Bucuresti 15:38 Bucuresti
07:00

09:30 Motca 09:30 Bucuresti 09:30 Bucuresti 09:30 Lugoj 09:30 Lugoj
07:00

15:00 Targu Jiu
07:05

11:00 Buhusi
07:05

15:38 Timisoara 15:38 Timisoara
07:05

09:30 Timisoara 09:30 Timisoara 09:30 Cristesti
07:05

15:00 Brasov
07:10

11:00 Roznov
07:10

15:38 Negresti 15:38 Arad 15:38 Arad
07:10

09:30 Arad 09:30 Arad 09:30 Timisesti
07:10
Danytur
13:20 Cotnari
07:15

11:00 Targu Frumos
07:15

11:00 Gura Humorului
07:20

12:50 Pitesti
07:20

15:38 Iasi 15:38 Targu Jiu 15:38 Targu Jiu
07:20

09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu 09:30 Dumbrava
07:20

15:38 Petrosani 15:38 Petrosani
07:25

09:30 Petrosani 09:30 Targu Neamt 09:30 Petrosani
07:25

15:00 Fetesti
07:30
Danytur
13:20 Targu Frumos 13:20 Suceava
07:30

11:00 Falticeni
07:30

12:50 Targu Secuiesc
07:30

15:38 Hateg 15:38 Hateg 15:38 Pitesti 15:38 Podu Iloaiei 15:38 Pitesti
07:30

09:30 Piatra Neamt 09:30 Hateg 09:30 Pitesti 09:30 Hateg 09:30 Pitesti
07:30

15:38 Deleni
07:35

09:30 Bicaz
07:35

11:00 Pascani
07:40

15:38 Calan 15:38 Calan 15:38 Hirlau
07:40

09:30 Calan 09:30 Sovata 09:30 Calan
07:40

09:30 Poiana Largului
07:45

11:00 Piatra Neamt
07:50

15:38 Hunedoara 15:38 Ploiesti 15:38 Hunedoara 15:38 Ploiesti
07:50

09:30 Ploiesti 09:30 Ploiesti 09:30 Durau 09:30 Hunedoara 09:30 Hunedoara
07:50

11:00 Roman
07:55

15:38 Targu Frumos
07:55

09:30 Grinties
07:55

19:00 Targu Neamt
08:00

15:00 Targu Neamt
08:00
Danytur
13:20 Pascani 13:20 Negresti 13:20 Targu Ocna
08:00

12:50 Brasov
08:00

15:38 Ramnicu Sarat 15:38 Pascani 15:38 Deva 15:38 Ramnicu Sarat 15:38 Deva
08:00

09:30 Deva 09:30 Deva 09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Borsec
08:00

09:30 Toplita
08:05

12:50 Bicaz
08:10

15:38 Campina 15:38 Motca 15:38 Campina
08:10

09:30 Miercurea Ciuc 09:30 Campina 09:30 Campina
08:10

12:50 Ramnicu Valcea
08:15

15:38 Cristesti
08:15

12:50 Falticeni
08:20

15:38 Sinaia 15:38 Timisesti 15:38 Sinaia
08:20

09:30 Sinaia 09:30 Sinaia 09:30 Sfantu Gheorghe
08:20

15:38 Dumbrava
08:25

15:00 Fagaras
08:30

12:50 Gura Humorului
08:30

15:38 Predeal 15:38 Targu Neamt 15:38 Simeria 15:38 Predeal 15:38 Simeria
08:30

09:30 Predeal 09:30 Predeal 09:30 Simeria 09:30 Simeria 09:30 Morareni
08:30

15:00 Petrosani
08:35

12:50 Moinesti
08:40

15:38 Orastie 15:38 Orastie
08:40

09:30 Orastie 09:30 Orastie
08:40

12:50 Fagaras
08:45

15:38 Sebes 15:38 Piatra Neamt 15:38 Sebes
08:50

09:30 Sebes 09:30 Sebes
08:50
Danytur
13:20 Comanesti 13:20 Roman
09:00

12:50 Comanesti
09:00

15:38 Lancram 15:38 Lancram 15:38 Brasov 15:38 Bicaz 15:38 Brasov
09:00

09:30 Reghin 09:30 Brasov 09:30 Lancram 09:30 Lancram 09:30 Brasov
09:00

12:50 Targu Jiu
09:10

15:38 Poiana Largului 15:38 Targu Secuiesc 15:38 Targu Secuiesc
09:10

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
13:20 Girov
09:20

12:50 Campulung Moldovenesc
09:20

15:38 Sfantu Gheorghe 15:38 Sfantu Gheorghe 15:38 Durau
09:20

09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Sfantu Gheorghe
09:20

15:38 Toplita
09:25

15:00 Poiana Largului
09:30

12:50 Targu Ocna
09:30

15:38 Covasna 15:38 Miercurea Ciuc 15:38 Alba Iulia 15:38 Covasna 15:38 Alba Iulia
09:30

09:30 Covasna 09:30 Covasna 09:30 Alba Iulia 09:30 Alba Iulia 09:30 Medias
09:30

15:00 Hateg
09:35

12:50 Gheorgheni
09:35

15:38 Sfantu Gheorghe
09:35

15:38 Morareni
09:38

12:50 Reghin
09:40

15:38 Teius 15:38 Targu Ocna 15:38 Teius 15:38 Targu Ocna
09:40

09:30 Teius 09:30 Teius 09:30 Sighisoara 09:30 Targu Ocna 09:30 Targu Ocna
09:40

15:38 Reghin
09:41

15:38 Medias
09:44

15:00 Sibiu
09:45

12:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

15:38 Sighisoara
09:48

15:38 Aiud 15:38 Onesti 15:38 Aiud 15:38 Onesti
09:50

09:30 Onesti 09:30 Onesti 09:30 Aiud 09:30 Aiud
09:50

15:38 Targu Mures
09:55

19:00 Toplita
10:00

15:00 Hunedoara
10:00
Danytur
13:20 Piatra Neamt 13:20 Miercurea Ciuc 13:20 Targu Neamt 13:20 Bacau 13:20 Gura Humorului
10:00

00:00 Galati
10:00

12:50 Toplita Gara
10:00

15:38 Comanesti 15:38 Unirea 15:38 Comanesti 15:38 Falticeni 15:38 Unirea
10:00

09:30 Comanesti 09:30 Comanesti 09:30 Unirea 09:30 Unirea 09:30 Targu Mures
10:00

15:38 Suceava
10:05

09:30 Falticeni
10:05

12:50 Sighisoara
10:10

15:38 Moinesti 15:38 Turda 15:38 Moinesti 15:38 Turda
10:10

09:30 Moinesti 09:30 Moinesti 09:30 Turda 09:30 Turda 09:30 Suceava
10:10

12:50 Orastie
10:15

09:30 Dolhasca
10:15

12:50 Deva
10:20

15:38 Fagaras 15:38 Fagaras
10:20

09:30 Fagaras 09:30 Veresti 09:30 Fagaras
10:20

12:50 Caransebes
10:25

09:30 Darabani
10:25

15:00 Sebes
10:30
Danytur
13:20 Bicaz
10:30

11:00 Poiana Largului
10:30

00:00 Braila
10:30

12:50 Targu Mures
10:30

15:38 Botosani 15:38 Vestem 15:38 Vestem
10:30

09:30 Stefanesti 09:30 Vestem 09:30 Vestem
10:30

12:50 Vatra Dornei
10:35

09:30 Botosani
10:35

15:38 Gura Humorului
10:40

09:30 Gura Humorului
10:40

09:30 Campulung Moldovenesc
10:45

15:38 Ramnicu Valcea 15:38 Ramnicu Valcea
10:50

09:30 Iacobeni 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Ramnicu Valcea
10:50

09:30 Borsa
10:53

15:38 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
13:20 Onesti 13:20 Campulung Moldovenesc 13:20 Odorheiu Secuiesc
11:00

12:50 Resita
11:00

15:38 Sibiu 15:38 Iacobeni 15:38 Sibiu
11:00

09:30 Sibiu 09:30 Sibiu 09:30 Vatra Dornei
11:00

15:38 Vatra Dornei
11:05

09:30 Prundu Bargaului
11:05

12:50 Blaj
11:10

15:38 Prundu Bargaului 15:38 Miercurea Sibiului 15:38 Miercurea Sibiului
11:10

09:30 Bistrita 09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Miercurea Sibiului
11:10

12:50 Sibiu
11:15

09:30 Beclean
11:15

15:38 Bistrita 15:38 Sighisoara 15:38 Sighisoara
11:20

09:30 Baia Mare 09:30 Sighisoara 09:30 Sighisoara
11:20

09:30 Dej
11:25

15:00 Toplita
11:30

11:00 Oradea
11:30

12:50 Medias
11:30

15:38 Medias 15:38 Beclean 15:38 Medias
11:30

09:30 Medias 09:30 Cluj Napoca 09:30 Medias
11:30

12:50 Sebes
11:35

15:38 Dej
11:40

19:00 Hannover
11:45

15:38 Cluj Napoca
11:45

19:00 Reghin
12:00

15:00 Deva
12:00
Danytur
13:20 Targu Secuiesc 13:20 Vatra Dornei 13:20 Praid 13:20 Medias
12:00

12:50 Alba Iulia
12:00

15:38 Cluj Napoca
12:00

09:30 Cluj Napoca
12:00

12:50 Bistrita
12:10

12:50 Lugoj
12:20

19:00 Targu Mures
12:30

15:00 Reghin
12:30

11:00 Toplita
12:30

00:00 Buzau
12:30

12:50 Aiud
12:30

09:30 Gilau
12:30

12:50 Beclean
12:35
Danytur
13:20 Blaj 13:20 Sfantu Gheorghe 13:20 Reghin
13:00

12:50 Dej
13:00

09:30 Huedin
13:00

12:50 Turda
13:15

15:38 Gilau
13:15

15:00 Alba Iulia
13:30

11:00 Reghin
13:30

12:50 Gherla
13:30

15:38 Huedin
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

15:38 Negreni
13:50

19:00 Cluj Napoca
14:00
Danytur
13:20 Fagaras 13:20 Teius 13:20 Brasov
14:00

12:50 Cluj Napoca
14:00

09:30 Negreni
14:00

12:50 Timisoara
14:10

15:00 Targu Mures
14:30

11:00 Targu Mures
14:30

15:00 Aiud
14:45

11:00 Aiud
14:45

15:00 Ludus
15:00
Danytur
13:20 Sighisoara 13:20 Avrig 13:20 Alba Iulia
15:00

11:00 Ludus
15:00

12:50 Huedin
15:00

09:30 Piatra Craiului
15:00

15:00 Turda
15:30
Danytur
13:20 Sibiu
15:30

11:00 Turda
15:30

09:30 Beius
15:30

00:00 Brasov
15:45

15:00 Cluj Napoca
16:00
Danytur
13:20 Targu Mures 13:20 Dej 13:20 Bistrita 13:20 Zlatna
16:00

11:00 Cluj Napoca
16:00

12:50 Arad
16:00

09:30 Alesd
16:00
Danytur
13:20 Ludus 13:20 Sebes
16:30

15:38 Alesd
16:55

19:00 Oradea
17:00
Danytur
13:20 Abrud 13:20 Campia Turzii 13:20 Nasaud
17:00

00:00 Fagaras
17:00

12:50 Oradea
17:00

12:50 Nadlac
17:10
Danytur
13:20 Turda 13:20 Beclean
17:30

15:00 Huedin
18:00
Danytur
13:20 Deva 13:20 Gherla 13:20 Zalau 13:20 Cluj Napoca 13:20 Brad
18:00

11:00 Huedin
18:00

15:38 Oradea
18:00
Danytur
13:20 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

15:38 Bors
18:30

15:00 Alesd
19:00
Danytur
13:20 Gilau
19:00

11:00 Alesd
19:00

09:30 Oradea
19:00

15:00 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30

15:00 Bors
19:45

11:00 Bors
19:45
Danytur
13:20 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30
Danytur
13:20 Alesd
21:00
Danytur
13:20 Oradea 13:20 Arad 13:20 Oradea 13:20 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.