La adresa - Mersul autobuzelor Koln Germania

La adresa

Koln, Germania

Plecări
Ora Către
00:00
06:15 Hannover
07:40
19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 20:00 Braila 09:30 Abrud 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:20 Sfantu Gheorghe 12:00 Dej 11:35 Ludus 19:00 Botosani 09:40 Floresti 14:00 Vatra Dornei 03:55 Schwechat 05:00 Gherla 16:00 Targu Neamt 18:00 Girov 08:00 Oradea 14:00 Fagaras 17:00 Gura Humorului 10:00 Deva 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 08:00 Oradea 11:00 Teius 17:30 Husi 09:00 Brad 14:00 Bacau 18:00 Pascani 12:00 Brasov 10:00 Zalau 11:20 Campia Turzii 18:00 Suceava 09:30 Gilau 12:00 Bistrita 19:00 Iasi 04:00 Oradea 14:00 Reghin 17:30 Piatra Neamt 20:00 Saveni 13:30 Avrig 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:00 Barlad 10:30 Alba Iulia 16:00 Vaslui 08:00 Arad 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 11:50 Sighisoara 08:00 Oradea 11:00 Turda 17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 09:00 Nasaud 18:30 Targu Frumos 19:20 Harlau 12:00 Dej 17:00 Bicaz 19:00 Botosani 13:00 Sibiu 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 19:40 Galati 10:00 Zlatna 15:30 Negresti 19:00 Iasi 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 11:40 Targu Mures 20:00 Saveni 10:20 Cluj Napoca 16:00 Campulung Moldovenesc 08:30 Alesd 07:00 Beclean 18:00 Pascani 19:00 Cotnari 10:00 Zalau 16:00 Praid 18:00 Suceava 11:30 Sebes 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia
10:00
18:30 Targu Jiu 19:40 Craiova 17:10 Timisoara 22:10 Mioveni 21:30 Campina 20:50 Focsani 08:00 Bors 20:10 Bacau 12:00 Huedin 19:20 Comanesti 16:00 Ludus 18:30 Sfantu Gheorghe 19:20 Gheorgheni 17:00 Codlea 20:30 Durau 16:00 Sebes 21:30 Targu Neamt 15:00 Medias 22:05 Pascani 22:20 Bucuresti 22:30 Podu Iloaiei 21:50 Ploiesti 22:50 Husi 21:10 Buzau 23:50 Braila 20:30 Adjud 15:15 Beclean 19:50 Bicaz 17:20 Liteni 16:15 Suceava 18:10 Bumbesti Jiu 15:35 Teius 14:35 Aiud 18:10 Bumbesti Jiu 18:30 Targu Jiu 19:40 Craiova 17:10 Timisoara 19:00 Onesti 17:40 Sighisoara 16:40 Avrig 18:45 Motru 16:30 Hunedoara 17:45 Petrila 22:00 Targoviste 21:20 Mizil 20:40 Marasesti 09:00 Oradea 20:00 Roman 13:00 Gilau 19:10 Targu Ocna 16:50 Targu Mures 18:00 Odorheiu Secuiesc 19:40 Toplita 16:50 Fagaras 20:50 Petru Voda 15:50 Alba Iulia 21:40 Timisesti 14:50 Tarnaveni 22:10 Targu Frumos 22:15 Pitesti 22:30 Iasi 21:40 Sinaia 23:00 Barlad 21:00 Ramnicu Sarat 18:50 Morareni 20:20 Racaciuni 18:00 Darabani 19:40 Moinesti 17:10 Dolhasca 15:30 Bistrita 17:20 Lugoj 15:20 Blaj 14:20 Ocna Mures 17:20 Lugoj 18:45 Motru 16:30 Hunedoara 17:45 Petrila 18:45 Targu Secuiesc 17:20 Brasov 16:20 Sibiu International Airport 19:00 Filiasi 16:55 Deva 22:20 Bucuresti 21:50 Ploiesti 21:10 Buzau 20:30 Adjud 10:00 Alesd 19:50 Bicaz 14:00 Cluj Napoca 19:00 Onesti 17:20 Sangeorgiu de Mures 17:40 Sighisoara 20:00 Borsec 16:40 Avrig 21:00 Pipirig 15:35 Teius 21:50 Cristesti 14:35 Aiud 22:15 Harlau 22:10 Mioveni 22:40 Negresti 21:30 Campina 23:20 Tecuci 20:50 Focsani 14:30 Gherla 20:10 Bacau 17:45 Dorohoi 17:00 Veresti 17:30 Hateg 16:00 Cugir 15:00 Medias 17:30 Hateg 16:00 Cugir 19:00 Filiasi 16:55 Deva 19:20 Comanesti 18:30 Sfantu Gheorghe 17:00 Codlea 16:00 Sebes 19:30 Slatina (Olt) 17:00 Arad 22:15 Pitesti 21:40 Sinaia 21:00 Ramnicu Sarat 20:20 Racaciuni 11:00 Negreni 19:40 Moinesti 15:00 Turda 18:45 Targu Secuiesc 18:00 Reghin 17:20 Brasov 20:20 Tulghes 16:20 Sibiu International Airport 21:20 LEGHIN 15:20 Blaj 22:00 Motca 14:20 Ocna Mures 22:20 Deleni 22:00 Targoviste 22:45 Vaslui 21:20 Mizil 23:30 Galati 20:40 Marasesti 14:50 Dej 20:00 Roman 17:30 Botosani 16:50 Falticeni 18:00 Petrosani 16:10 Orastie 15:50 Alba Iulia 14:50 Tarnaveni 18:00 Petrosani 16:10 Orastie 19:30 Slatina (Olt) 17:00 Arad 19:10 Targu Ocna 18:00 Odorheiu Secuiesc 16:50 Fagaras
11:20
00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors
12:20
17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani
12:20 Nyoanina
02:30 Mangalia 00:20 Fetesti 23:50 Braila 22:30 Ramnicu Valcea 20:45 Focsani 20:25 Dorohoi 20:05 Bucuresti 19:50 Iasi 19:30 Bacau 19:15 Campina 18:45 Gura Humorului 18:30 Roman 17:15 Beclean 16:00 Dej 14:50 Deva 14:00 Targu Mures 11:30 Cluj Napoca 07:00 Bors 18:00 Targu Neamt 02:00 Constanta 00:30 Giurgiu 23:40 Galati 21:30 Buzau 20:40 Adjud 20:20 Onesti 20:00 Moinesti 19:45 Podu Iloaiei 19:27 Filiasi 19:10 Buhusi 18:40 Falticeni 18:15 Brasov 17:00 Poiana Largului 15:50 Hunedoara 14:30 Reghin 13:10 Aiud 10:30 Huedin 17:50 Bistrita 01:30 Medgidia 00:10 Slobozia 23:30 Targoviste 21:00 Ramnicu Sarat 20:35 Barlad 20:15 Vaslui 19:57 Botosani 19:40 Ploiesti 19:25 Negresti 18:55 Roznov 18:37 Pascani 18:10 Targu Jiu 16:50 Hateg 15:30 Toplita 14:10 Alba Iulia 13:00 Ludus 08:30 Alesd 17:40 Petrosani 03:00 Tulcea 01:00 Cernavoda 00:00 Calarasi 23:00 Pitesti 20:50 Tecuci 20:30 Husi 20:10 Comanesti 19:55 Craiova 19:35 Suceava 19:20 Harlau 18:50 Targu Frumos 18:35 Piatra Neamt 18:05 Vatra Dornei 16:20 Sibiu 15:00 Gherla 14:05 Orastie 12:30 Turda 07:30 Oradea 17:30 Fagaras
14:00
17:40 Haarlem 16:50 Rotterdam 16:10 Roosendaal 15:00 Leuven 14:20 Duren 17:30 Amsterdam 16:40 Dordrecht 16:00 Breda 14:50 Hasselt 17:55 Alkmaar 17:20 Leiden 16:30 Middelburg 15:40 Antwerp 14:40 Genk 17:50 Hoorn 17:00 Haga 16:20 Bergen op Zoom 15:20 Bruxelles 14:30 Liege
14:00
14:20 Wuppertal 15:30 Hamm 16:20 Paderborn 17:30 Emden 15:00 Essen 14:30 Dusseldorf 15:40 Munster 17:00 Hannover 17:40 Wilhelmshaven 15:15 Bochum 14:40 Krefeld 15:50 Osnabruck 17:10 Bremen 17:50 Bremerhaven 14:50 Duisburg 15:20 Dortmund 16:10 Bielefeld 17:15 Oldenburg 18:00 Cuxhaven
14:55
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 16:40 Galati 15:30 Pascani 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 05:00 Nadlac 16:00 Falticeni 15:00 Roman
Sosiri
De la Ora
Nyoanina
10:55 Tulcea
00:00
Nyoanina
10:55 Mangalia
00:05

12:50 Constanta
00:05

15:00 Braila
00:10
Nyoanina
10:55 Constanta
00:10

12:50 Mangalia
00:10
Nyoanina
10:55 Medgidia
00:15

12:50 Medgidia
00:15
Nyoanina
10:55 Cernavoda
00:20
Nyoanina
10:55 Giurgiu
00:25
Nyoanina
10:55 Galati
00:29
Nyoanina
10:55 Fetesti
00:30

12:50 Cernavoda
00:30

15:00 Galati
00:40
Nyoanina
10:55 Slobozia
00:40
Nyoanina
10:55 Calarasi
00:50

15:00 Buzau
01:00

11:00 Targu Neamt
01:00
Nyoanina
10:55 Braila
01:00

12:50 Giurgiu
01:00

12:50 Alexandria
01:05

12:50 Fetesti
01:10
Nyoanina
10:55 Alexandria
01:20

12:50 Braila
01:20

15:00 Ramnicu Sarat
01:30

11:00 Galati
01:30

12:50 Tulcea
01:30
Nyoanina
10:55 Targoviste
01:35
Nyoanina
10:55 Pitesti
01:40
Nyoanina
10:55 Ramnicu Valcea
01:50

15:00 Tecuci
01:55

11:00 Buzau
02:00
Nyoanina
10:55 Buzau
02:00

12:50 Calarasi
02:00

12:50 Galati
02:10

15:00 Focsani
02:15
Nyoanina
10:55 Oltenita
02:15
Nyoanina
10:55 Bucuresti
02:25
Nyoanina
10:55 Botosani
02:28

11:00 Ramnicu Sarat
02:30
Nyoanina
10:55 Ramnicu Sarat
02:30

15:00 Adjud
02:45

15:00 Barlad
03:00

11:00 Tecuci
03:00
Nyoanina
10:55 Tecuci
03:00

12:50 Slobozia
03:00

12:50 Tecuci
03:10

11:00 Focsani
03:15
Nyoanina
10:55 Focsani
03:15

12:50 Ramnicu Sarat
03:20

15:00 Husi
03:30

12:50 Barlad
03:30

15:00 Dorohoi
03:35

15:00 Onesti
03:45

11:00 Adjud
03:45
Nyoanina
10:55 Adjud
03:45

13:20 Schwechat
03:50

12:50 Husi
03:50

15:00 Vaslui
04:00

11:00 Barlad
04:00
Nyoanina
10:55 Barlad
04:00

12:50 Bucuresti
04:00

15:00 Comanesti
04:10

12:50 Buzau
04:10

15:00 Bucuresti
04:15

15:00 Moinesti
04:20

12:50 Focsani
04:20

15:00 Botosani
04:30

11:00 Husi
04:30
Nyoanina
10:55 Husi
04:30

12:50 Vaslui
04:30

15:00 Craiova
04:35

11:00 Dorohoi
04:35
Nyoanina
10:55 Dorohoi
04:35

12:50 Harlau
04:40

15:00 Iasi
04:45

11:00 Onesti
04:45
Nyoanina
10:55 Onesti
04:45
Nyoanina
10:55 Sfantu Gheorghe
04:50
Nyoanina
10:55 Covasna
04:55

15:00 Podu Iloaiei
05:00

13:20 Braila 13:20 Focsani
05:00

11:00 Vaslui
05:00
Nyoanina
10:55 Vaslui
05:00

12:50 Roman
05:00

15:00 Filiasi
05:05

15:00 Ploiesti
05:10

11:00 Comanesti
05:10
Nyoanina
10:55 Comanesti
05:10

12:50 Adjud
05:10

12:50 Bacau
05:15

15:00 Suceava
05:20

13:20 Tecuci
05:20

11:00 Moinesti
05:20
Nyoanina
10:55 Moinesti
05:20

12:50 Slatina (Olt)
05:20

12:50 Radauti
05:25

15:00 Bacau
05:30

13:20 Galati
05:30

11:00 Botosani
05:30

12:50 Iasi
05:30
Nyoanina
10:55 Slatina (Olt)
05:32
Nyoanina
10:55 Bals
05:33
Nyoanina
10:55 Craiova
05:35

12:50 Dorohoi
05:35

15:00 Negresti
05:40

13:20 Marasesti
05:40

12:50 Targu Frumos
05:40

15:00 Harlau
05:45

11:00 Iasi
05:45
Nyoanina
10:55 Iasi
05:45

12:50 Targoviste
05:45

12:50 Urziceni
05:47

12:50 Ploiesti
05:50

12:50 Targu Neamt
05:55

12:50 Buhusi
05:57

12:50 Roznov
05:58

15:00 Campina
06:00

13:20 Adjud 13:20 Barlad 13:20 Saveni
06:00

11:00 Podu Iloaiei
06:00
Nyoanina
10:55 Podu Iloaiei
06:00

12:50 Piatra Neamt
06:00

10:00 Cuxhaven
06:00

14:00 Braila 14:00 Darabani
06:00

15:00 Buhusi
06:05

15:00 Roznov
06:10

13:20 Husi
06:10
Nyoanina
10:55 Ploiesti
06:10

12:50 Onesti
06:10

10:00 Bremerhaven
06:10

10:00 Alkmaar
06:10

14:00 Galati
06:10

15:00 Targu Frumos
06:15

15:00 Gura Humorului
06:20

11:00 Suceava
06:20
Nyoanina
10:55 Suceava
06:20

12:50 Botosani
06:20

10:00 Wilhelmshaven
06:20

10:00 Hoorn
06:20

14:00 Tecuci
06:20

15:00 Falticeni
06:30

13:20 Botosani
06:30

11:00 Bacau
06:30
Nyoanina
10:55 Bacau
06:30

12:50 Pascani
06:30

10:00 Emden
06:30

10:00 Haarlem
06:30

14:00 Barlad
06:30

15:00 Rovinari
06:35
Nyoanina
10:55 Filiasi
06:35

14:00 Dorohoi
06:35

15:00 Pascani
06:40
Nyoanina
10:55 Negresti
06:40

12:50 Craiova
06:40

10:00 Amsterdam
06:40

14:00 Husi
06:40

15:00 Motca
06:45
Nyoanina
10:55 Harlau
06:45

10:00 Oldenburg
06:45

15:00 Piatra Neamt
06:50

12:50 Suceava
06:50

10:00 Leiden
06:50

15:00 Roman
06:55

15:00 Cristesti
07:00

13:20 Iasi 13:20 Harlau 13:20 Vaslui
07:00
Nyoanina
10:55 Campina
07:00

12:50 Filiasi
07:00

10:00 Bremen
07:00

14:00 Botosani 14:00 Craiova 14:00 Craiova
07:00

15:00 Targu Jiu
07:05

11:00 Buhusi
07:05
Nyoanina
10:55 Buhusi
07:05

15:00 Brasov
07:10

11:00 Roznov
07:10
Nyoanina
10:55 Roznov
07:10

10:00 Haga
07:10

14:00 Vaslui
07:10

13:20 Cotnari
07:15

11:00 Targu Frumos
07:15
Nyoanina
10:55 Targu Frumos
07:15

10:00 Hannover
07:15

11:00 Gura Humorului
07:20
Nyoanina
10:55 Gura Humorului
07:20

12:50 Pitesti
07:20

10:00 Rotterdam
07:20

13:20 Suceava 13:20 Targu Frumos
07:30

11:00 Falticeni
07:30
Nyoanina
10:55 Falticeni
07:30

12:50 Targu Secuiesc
07:30

10:00 Paderborn
07:30

10:00 Dordrecht
07:30

14:00 Slatina (Olt) 14:00 Negresti 14:00 Slatina (Olt)
07:30

11:00 Pascani
07:40
Nyoanina
10:55 Pascani
07:40

10:00 Bielefeld
07:40

10:00 Middelburg
07:40

14:00 Iasi 14:00 Liteni
07:40

11:00 Piatra Neamt
07:50
Nyoanina
10:55 Piatra Neamt
07:50

10:00 Osnabruck
07:50

10:00 Bergen op Zoom
07:50

14:00 Podu Iloaiei
07:50

11:00 Roman
07:55
Nyoanina
10:55 Roman
07:55

14:00 Dolhasca 14:00 Deleni
07:55

19:00 Targu Neamt
08:00

15:00 Targu Neamt
08:00

13:20 Targu Ocna 13:20 Pascani 13:20 Negresti
08:00
Nyoanina
10:55 Drobeta Turnu Severin
08:00

12:50 Brasov
08:00

10:00 Munster
08:00

10:00 Roosendaal
08:00

14:00 Bucuresti 14:00 Filiasi 14:00 Bucuresti 14:00 Filiasi
08:00
Nyoanina
10:55 Baile Herculane
08:05

14:00 Pitesti 14:00 Pitesti
08:05
Nyoanina
10:55 Resita
08:07
Nyoanina
10:55 Caransebes
08:09
Nyoanina
10:55 Brasov
08:10

12:50 Bicaz
08:10

10:00 Breda
08:10

14:00 Mioveni 14:00 Harlau 14:00 Mioveni
08:10
Nyoanina
10:55 Targu Jiu
08:15

12:50 Ramnicu Valcea
08:15

14:00 Targoviste 14:00 Targoviste
08:15
Nyoanina
10:55 Vatra Dornei
08:20

12:50 Falticeni
08:20

10:00 Hamm
08:20

14:00 Motru 14:00 Ploiesti 14:00 Motru 14:00 Ploiesti
08:20

14:00 Veresti 14:00 Sinaia 14:00 Sinaia
08:25

15:00 Fagaras
08:30

12:50 Gura Humorului
08:30

10:00 Dortmund
08:30

10:00 Antwerp
08:30

14:00 Campina 14:00 Campina 14:00 Targu Frumos
08:30

15:00 Petrosani
08:35

14:00 Mizil 14:00 Mizil
08:35

12:50 Moinesti
08:40

14:00 Buzau 14:00 Pascani 14:00 Buzau
08:40

12:50 Fagaras
08:45

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Ramnicu Sarat
08:45

10:00 Bochum
08:50

10:00 Bruxelles
08:50

14:00 Motca
08:50

14:00 Falticeni 14:00 Cristesti
08:55

13:20 Roman 13:20 Comanesti
09:00
Nyoanina
10:55 Targu Neamt
09:00

12:50 Comanesti
09:00

10:00 Essen
09:00

14:00 Targu Jiu 14:00 Targu Jiu 14:00 Timisesti
09:00

12:50 Targu Jiu
09:10

10:00 Leuven
09:10

14:00 Focsani 14:00 Focsani
09:10

10:00 Duisburg
09:15

13:20 Girov
09:20
Nyoanina
10:55 Bistrita
09:20

12:50 Campulung Moldovenesc
09:20

10:00 Hasselt
09:20

14:00 Targu Neamt
09:20
Nyoanina
10:55 Petrosani
09:25

14:00 LEGHIN
09:25

15:00 Poiana Largului
09:30
Nyoanina
10:55 Fagaras
09:30

12:50 Targu Ocna
09:30

10:00 Krefeld
09:30

10:00 Genk
09:30

14:00 Marasesti 14:00 Marasesti 14:00 Suceava
09:30

15:00 Hateg
09:35

12:50 Gheorgheni
09:35

12:50 Reghin
09:40

10:00 Dusseldorf
09:40

10:00 Liege
09:40

14:00 Bumbesti Jiu 14:00 Pipirig 14:00 Bumbesti Jiu
09:40

15:00 Sibiu
09:45
Nyoanina
10:55 Beclean
09:45

12:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:00 Wuppertal
09:50

10:00 Duren
09:50

19:00 Toplita
10:00

15:00 Hunedoara
10:00

13:20 Bacau 13:20 Gura Humorului 13:20 Targu Neamt 13:20 Miercurea Ciuc 13:20 Piatra Neamt
10:00

00:00 Galati
10:00

12:50 Toplita Gara
10:00

14:00 Adjud 14:00 Petrosani 14:00 Adjud 14:00 Petru Voda 14:00 Petrosani
10:00

14:00 Racaciuni 14:00 Racaciuni
10:05

12:50 Sighisoara
10:10

14:00 Durau 14:00 Petrila 14:00 Bacau 14:00 Bacau 14:00 Petrila
10:10

12:50 Orastie
10:15

14:00 Roman 14:00 Roman
10:15

12:50 Deva
10:20

14:00 Bicaz 14:00 Tulghes 14:00 Bicaz
10:20

12:50 Caransebes
10:25

14:00 Moinesti 14:00 Moinesti
10:25

15:00 Sebes
10:30

13:20 Bicaz
10:30

11:00 Poiana Largului
10:30

00:00 Braila
10:30
Nyoanina
10:55 Poiana Largului
10:30

12:50 Targu Mures
10:30

14:00 Hateg 14:00 Comanesti 14:00 Borsec 14:00 Hateg 14:00 Comanesti
10:30
Nyoanina
10:55 Hateg
10:35

12:50 Vatra Dornei
10:35

14:00 Targu Ocna 14:00 Targu Ocna
10:35

14:00 Onesti 14:00 Lugoj 14:00 Onesti 14:00 Lugoj
10:40
Nyoanina
10:55 Sibiu
10:45

14:00 Targu Secuiesc 14:00 Targu Secuiesc
10:45

14:00 Timisoara 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Timisoara
10:50

14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc
10:55

13:20 Odorheiu Secuiesc 13:20 Onesti 13:20 Campulung Moldovenesc
11:00
Nyoanina
10:55 Dej
11:00

12:50 Resita
11:00

14:00 Sighisoara 14:00 Arad 14:00 Sighisoara 14:00 Toplita 14:00 Arad
11:00

14:00 Brasov 14:00 Brasov
11:05

12:50 Blaj
11:10

14:00 Codlea 14:00 Codlea
11:10

12:50 Sibiu
11:15

14:00 Fagaras 14:00 Fagaras
11:15

14:00 Deva 14:00 Avrig 14:00 Deva 14:00 Avrig
11:20

14:00 Sibiu International Airport 14:00 Sibiu International Airport
11:25

15:00 Toplita
11:30

11:00 Oradea
11:30
Nyoanina
10:55 Lugoj
11:30

12:50 Medias
11:30

14:00 Gheorgheni 14:00 Sebes 14:00 Sebes
11:30

12:50 Sebes
11:35

14:00 Alba Iulia 14:00 Alba Iulia
11:35

14:00 Teius 14:00 Hunedoara 14:00 Teius 14:00 Hunedoara
11:40

19:00 Hannover
11:45

14:00 Blaj 14:00 Blaj
11:45

14:00 Orastie 14:00 Medias 14:00 Orastie 14:00 Medias
11:50

19:00 Reghin
12:00

15:00 Deva
12:00

13:20 Medias 13:20 Praid 13:20 Targu Secuiesc 13:20 Vatra Dornei
12:00

12:50 Alba Iulia
12:00

14:00 Cugir 14:00 Tarnaveni 14:00 Cugir 14:00 Tarnaveni
12:00

12:50 Bistrita
12:10

14:00 Morareni 14:00 Bistrita
12:10

12:50 Lugoj
12:20

14:00 Aiud 14:00 Aiud
12:20

19:00 Targu Mures
12:30

15:00 Reghin
12:30

11:00 Toplita
12:30

00:00 Buzau
12:30
Nyoanina
10:55 Toplita
12:30

12:50 Aiud
12:30

12:50 Beclean
12:35

14:00 Reghin
12:40
Nyoanina
10:55 Gherla
12:45

13:20 Sfantu Gheorghe 13:20 Reghin 13:20 Blaj
13:00
Nyoanina
10:55 Deva
13:00

12:50 Dej
13:00

14:00 Sangeorgiu de Mures
13:00

14:00 Ocna Mures 14:00 Ocna Mures
13:10

12:50 Turda
13:15

14:00 Dej 14:00 Targu Mures
13:15

15:00 Alba Iulia
13:30

11:00 Reghin
13:30
Nyoanina
10:55 Reghin
13:30

12:50 Gherla
13:30

14:00 Gherla
13:35

14:00 Ludus
13:40

00:00 Ploiesti
13:45

14:00 Turda
13:50

19:00 Cluj Napoca
14:00

13:20 Brasov 13:20 Fagaras 13:20 Teius
14:00
Nyoanina
10:55 Alba Iulia
14:00

12:50 Cluj Napoca
14:00

14:00 Cluj Napoca
14:00

12:50 Timisoara
14:10
Nyoanina
10:55 Orastie
14:15

15:00 Targu Mures
14:30

11:00 Targu Mures
14:30
Nyoanina
10:55 Targu Mures
14:30

15:00 Aiud
14:45

11:00 Aiud
14:45
Nyoanina
10:55 Aiud
14:45

14:00 Gilau
14:45

15:00 Ludus
15:00

13:20 Alba Iulia 13:20 Sighisoara 13:20 Avrig
15:00

11:00 Ludus
15:00
Nyoanina
10:55 Ludus
15:00

12:50 Huedin
15:00

15:00 Turda
15:30

13:20 Sibiu
15:30

11:00 Turda
15:30
Nyoanina
10:55 Turda
15:30

14:00 Huedin
15:30

00:00 Brasov
15:45
Nyoanina
10:55 Timisoara
15:45

15:00 Cluj Napoca
16:00

13:20 Bistrita 13:20 Zlatna 13:20 Targu Mures 13:20 Dej
16:00

11:00 Cluj Napoca
16:00
Nyoanina
10:55 Cluj Napoca
16:00

12:50 Arad
16:00

13:20 Ludus 13:20 Sebes
16:30
Nyoanina
10:55 Faget
16:30

19:00 Oradea
17:00

13:20 Campia Turzii 13:20 Nasaud 13:20 Abrud
17:00

00:00 Fagaras
17:00
Nyoanina
10:55 Arad
17:00

12:50 Oradea
17:00

12:50 Nadlac
17:10

13:20 Turda 13:20 Beclean
17:30

14:00 Negreni
17:50

15:00 Huedin
18:00

13:20 Gherla 13:20 Zalau 13:20 Deva 13:20 Cluj Napoca 13:20 Brad
18:00

11:00 Huedin
18:00
Nyoanina
10:55 Huedin
18:00

13:20 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

14:00 Alesd
18:30

15:00 Alesd
19:00

13:20 Gilau
19:00

11:00 Alesd
19:00
Nyoanina
10:55 Alesd
19:00

14:00 Oradea
19:15

15:00 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30
Nyoanina
10:55 Oradea
19:30

15:00 Bors
19:45

11:00 Bors
19:45

13:20 Huedin
20:00
Nyoanina
10:55 Bors
20:00

14:00 Bors
20:00

00:00 Deva
20:30

13:20 Alesd
21:00

13:20 Arad 13:20 Oradea 13:20 Oradea 13:20 Oradea
22:00

00:00 Arad
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.