La adresa - Mersul autobuzelor Koblenz Germania

La adresa

Koblenz, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
09:00
12:45 Beclean 16:05 Husi 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 17:30 Constanta 16:50 Slobozia 16:10 Bucuresti 15:45 Sinaia 15:10 Ploiesti 13:35 Onesti 14:35 Marasesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Targu Frumos 14:50 Bicaz 13:40 Suceava 16:30 Galati 13:05 Vatra Dornei 16:20 Faurei 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:35 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 12:40 Dej 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 13:10 Targu Secuiesc 17:20 Medgidia 16:40 Harsova 16:00 Pitesti 15:40 Predeal 15:00 Buzau 13:40 Reghin 14:30 Adjud 14:20 Sovata 14:00 Pascani 15:00 Poiana Largului 13:30 Radauti 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:20 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 12:30 Gherla 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 13:20 Covasna 17:10 Calarasi 16:30 Lehliu 15:55 Ramnicu Valcea 15:30 Campina 14:45 Ramnicu Sarat 13:50 Toplita 14:25 Bacau 14:30 Gheorgheni 13:55 Targu Neamt 15:10 Vanatori 13:20 Gura Humorului 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:25 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 17:40 Mangalia 17:00 Cernavoda 16:20 Tandarei 15:50 Targoviste 15:20 Urziceni 14:40 Focsani 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Roman 14:40 Piatra Neamt 13:50 Falticeni 16:40 Tulcea 13:10 Campulung Moldovenesc 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:30 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov 13:25 Comanesti
10:50
18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:10 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:25 Targu Mures 12:45 Sebes 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 13:20 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:30 Aiud 12:50 Sibiu 09:00 Oradea 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 18:50 Mangalia 13:30 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:35 Teius 12:55 Fagaras 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 18:45 Constanta 13:25 Comanesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:35 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:20 Turda 12:40 Alba Iulia 13:00 Brasov
11:50
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
12:00
10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna
12:30
18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:15 Tecuci 16:30 Galati 15:55 Iasi 16:20 Faurei 15:35 Botosani 16:05 Husi 15:25 Darabani 15:40 Flamanzi 12:30 Aiud 12:20 Turda 12:50 Sibiu 12:40 Alba Iulia 13:20 Covasna 13:00 Brasov 13:25 Comanesti 14:30 Craiova 12:20 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:35 Onesti 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:35 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:25 Ianca 16:35 Braila 16:00 Vaslui 15:50 Podu Iloaiei 15:45 Harlau 16:10 Barlad 15:30 Saveni 15:20 Dorohoi 12:35 Teius 12:25 Targu Mures 12:55 Fagaras 12:45 Sebes 13:30 Moinesti 13:10 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:25 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:20 Faurei 16:15 Tecuci 16:05 Husi 15:55 Iasi 15:40 Flamanzi 15:35 Botosani 12:20 Turda 15:25 Darabani 12:40 Alba Iulia 12:30 Aiud 13:00 Brasov 12:50 Sibiu 13:25 Comanesti 13:20 Covasna 15:10 Giurgiu 12:30 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:50 Caracal 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 15:50 Podu Iloaiei 16:25 Ianca 16:10 Barlad 16:00 Vaslui 15:20 Dorohoi 15:45 Harlau 12:25 Targu Mures 15:30 Saveni 12:45 Sebes 12:35 Teius 13:10 Targu Secuiesc 12:55 Fagaras 13:30 Moinesti 15:00 Alexandria 12:35 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:55 Turnu Magurele
Sosiri
De la Ora

12:45 Constanta
00:05

14:45 Braila
00:10

12:45 Mangalia
00:10

12:45 Medgidia
00:15

12:45 Cernavoda
00:30

14:45 Galati
00:40

14:45 Buzau
01:00

12:45 Giurgiu
01:00

12:45 Alexandria
01:05

12:45 Fetesti
01:10

08:30 Tulcea
01:15

12:30 Tulcea 12:30 Tulcea
01:15

10:40 Tulcea 10:40 Tulcea
01:15

12:45 Braila
01:20

08:30 Braila
01:20

12:30 Braila 12:30 Braila
01:20

10:40 Braila 10:40 Braila
01:20

14:45 Ramnicu Sarat
01:30

12:45 Tulcea
01:30

14:45 Tecuci
01:55

12:45 Calarasi
02:00

08:30 Mangalia
02:00

12:30 Mangalia
02:00

12:45 Galati
02:10

14:45 Focsani
02:15

14:45 Adjud
02:45

14:45 Barlad
03:00

12:45 Slobozia
03:00

08:30 Constanta 08:30 Galati
03:00

12:30 Galati 12:30 Galati 12:30 Constanta
03:00

10:40 Galati 10:40 Galati
03:00

12:45 Tecuci
03:10

08:30 Medgidia
03:10

12:45 Ramnicu Sarat
03:20

14:45 Husi
03:30

12:45 Barlad
03:30

08:30 Ianca
03:30

12:30 Medgidia 12:30 Ianca 12:30 Ianca
03:30

10:40 Ianca 10:40 Ianca
03:30

14:45 Dorohoi
03:35

12:30 Calarasi
03:40

14:45 Onesti
03:45

12:45 Husi
03:50

12:30 Cernavoda
03:50

12:30 Slobozia
03:55

14:45 Vaslui
04:00

12:45 Bucuresti
04:00

08:30 Calarasi
04:00

12:30 Harsova
04:00

14:45 Comanesti
04:10

12:45 Buzau
04:10

08:30 Cernavoda
04:10

12:30 Lehliu
04:10

10:40 Mangalia
04:10

14:45 Bucuresti
04:15

08:30 Slobozia
04:15

14:45 Moinesti
04:20

12:45 Focsani
04:20

08:30 Harsova
04:20

12:30 Tandarei
04:20

10:40 Constanta
04:20

14:45 Botosani
04:30

12:45 Vaslui
04:30

08:30 Faurei
04:30

12:30 Faurei 12:30 Faurei
04:30

10:40 Medgidia 10:40 Faurei 10:40 Faurei
04:30

14:45 Craiova
04:35

12:45 Harlau
04:40

08:30 Tecuci
04:40

12:30 Tecuci 12:30 Tecuci
04:40

10:40 Tecuci 10:40 Tecuci 10:40 Calarasi
04:40

14:45 Iasi
04:45

08:30 Barlad
04:50

12:30 Barlad 12:30 Barlad
04:50

10:40 Barlad 10:40 Cernavoda 10:40 Barlad
04:50

10:40 Slobozia
04:55

14:45 Podu Iloaiei
05:00

12:45 Roman
05:00

08:30 Lehliu
05:00

12:30 Bucuresti
05:00

10:40 Harsova
05:00

14:45 Filiasi
05:05

14:45 Ploiesti
05:10

12:45 Adjud
05:10

08:30 Tandarei
05:10

12:30 Pitesti
05:10

10:40 Lehliu
05:10

12:45 Bacau
05:15

14:45 Suceava
05:20

12:45 Slatina (Olt)
05:20

10:40 Tandarei
05:20

12:45 Radauti
05:25

14:45 Bacau
05:30

12:45 Iasi
05:30

08:30 Husi
05:30

12:30 Husi 12:30 Husi
05:30

10:40 Husi 10:40 Bucuresti 10:40 Husi
05:30

12:45 Dorohoi
05:35

14:45 Negresti
05:40

12:45 Targu Frumos
05:40

08:30 Vaslui
05:40

12:30 Vaslui 12:30 Vaslui
05:40

10:40 Pitesti 10:40 Vaslui 10:40 Vaslui
05:40

14:45 Harlau
05:45

12:45 Targoviste
05:45

12:45 Urziceni
05:47

14:45 Constanta
05:50

12:45 Ploiesti
05:50

10:40 Ramnicu Valcea
05:50

12:45 Targu Neamt
05:55

12:45 Buhusi
05:57

12:45 Roznov
05:58

14:45 Campina
06:00

12:45 Piatra Neamt
06:00

08:30 Giurgiu 08:30 Iasi
06:00

12:30 Iasi 12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Giurgiu 12:30 Iasi
06:00

10:40 Giurgiu 10:40 Iasi 10:40 Targoviste 10:40 Iasi 10:40 Giurgiu
06:00

14:45 Buhusi
06:05

14:45 Roznov
06:10

12:45 Onesti
06:10

08:30 Alexandria 08:30 Podu Iloaiei
06:10

12:30 Podu Iloaiei 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Alexandria
06:10

10:40 Sinaia 10:40 Podu Iloaiei 10:40 Alexandria 10:40 Alexandria 10:40 Podu Iloaiei
06:10

14:45 Targu Frumos
06:15

08:30 Turnu Magurele
06:15

12:30 Turnu Magurele
06:15

10:40 Turnu Magurele 10:40 Turnu Magurele
06:15

14:45 Gura Humorului
06:20

12:45 Botosani
06:20

08:30 Caracal 08:30 Harlau
06:20

12:30 Harlau 12:30 Harlau 12:30 Caracal
06:20

10:40 Predeal 10:40 Caracal 10:40 Harlau 10:40 Caracal 10:40 Harlau
06:20

14:45 Falticeni
06:30

12:45 Pascani
06:30

08:30 Flamanzi 08:30 Slatina (Olt)
06:30

12:30 Targoviste 12:30 Flamanzi 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Flamanzi
06:30

10:40 Slatina (Olt) 10:40 Flamanzi 10:40 Slatina (Olt) 10:40 Flamanzi 10:40 Campina
06:30

14:45 Rovinari
06:35

14:45 Pascani
06:40

12:45 Craiova
06:40

08:30 Botosani
06:40

12:30 Botosani 12:30 Sinaia 12:30 Botosani
06:40

10:40 Botosani 10:40 Urziceni 10:40 Botosani
06:40

14:45 Motca
06:45

08:30 Saveni
06:45

12:30 Saveni 12:30 Saveni
06:45

10:40 Saveni 10:40 Saveni
06:45

14:45 Piatra Neamt
06:50

12:45 Suceava
06:50

08:30 Darabani
06:50

12:30 Predeal 12:30 Darabani 12:30 Darabani
06:50

10:40 Darabani 10:40 Ploiesti 10:40 Darabani
06:50

14:45 Roman
06:55

14:45 Cristesti
07:00

12:45 Filiasi
07:00

08:30 Bucuresti 08:30 Craiova 08:30 Dorohoi
07:00

12:30 Campina 12:30 Craiova 12:30 Dorohoi 12:30 Dorohoi
07:00

10:40 Buzau 10:40 Dorohoi 10:40 Craiova 10:40 Craiova 10:40 Dorohoi
07:00

14:45 Targu Jiu
07:05

14:45 Brasov
07:10

08:30 Vanatori 08:30 Filiasi
07:10

12:30 Vanatori 12:30 Filiasi 12:30 Urziceni 12:30 Vanatori
07:10

10:40 Vanatori 10:40 Filiasi 10:40 Filiasi 10:40 Vanatori 10:40 Ramnicu Sarat
07:10

12:45 Pitesti
07:20

08:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

12:30 Ploiesti 12:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

10:40 Drobeta Turnu Severin 10:40 Drobeta Turnu Severin 10:40 Focsani
07:20

14:45 Fetesti
07:30

12:45 Targu Secuiesc
07:30

08:30 Pitesti 08:30 Rovinari
07:30

12:30 Buzau 12:30 Rovinari
07:30

10:40 Rovinari 10:40 Rovinari 10:40 Marasesti
07:30

08:30 Resita
07:40

12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Resita
07:40

10:40 Resita 10:40 Adjud 10:40 Resita
07:40

08:30 Caransebes
07:50

12:30 Caransebes 12:30 Focsani
07:50

10:40 Caransebes 10:40 Caransebes 10:40 Bacau
07:50

14:45 Targu Neamt
08:00

12:45 Brasov
08:00

08:30 Ramnicu Valcea 08:30 Targu Jiu
08:00

12:30 Marasesti 12:30 Targu Jiu
08:00

10:40 Targu Jiu 10:40 Targu Jiu 10:40 Roman
08:00

12:45 Bicaz
08:10

08:30 Bumbesti Jiu 08:30 Targoviste
08:10

12:30 Adjud 12:30 Bumbesti Jiu
08:10

10:40 Bumbesti Jiu 10:40 Targu Frumos 10:40 Bumbesti Jiu
08:10

12:45 Ramnicu Valcea
08:15

12:45 Falticeni
08:20

08:30 Sinaia 08:30 Petrosani
08:20

12:30 Bacau 12:30 Petrosani
08:20

10:40 Petrosani 10:40 Pascani 10:40 Petrosani
08:20

14:45 Fagaras
08:30

12:45 Gura Humorului
08:30

08:30 Predeal 08:30 Hateg 08:30 Poiana Largului
08:30

12:30 Poiana Largului 12:30 Roman 12:30 Poiana Largului 12:30 Hateg
08:30

10:40 Hateg 10:40 Poiana Largului 10:40 Hateg 10:40 Motca 10:40 Poiana Largului
08:30

14:45 Petrosani
08:35

08:30 Bicaz
08:35

12:30 Bicaz 12:30 Bicaz
08:35

10:40 Bicaz 10:40 Bicaz
08:35

12:45 Moinesti
08:40

08:30 Campina 08:30 Hunedoara 08:30 Piatra Neamt
08:40

12:30 Hunedoara 12:30 Piatra Neamt 12:30 Targu Frumos 12:30 Piatra Neamt
08:40

10:40 Piatra Neamt 10:40 Piatra Neamt 10:40 Hunedoara 10:40 Targu Neamt 10:40 Hunedoara
08:40

12:45 Fagaras
08:45

08:30 Deva 08:30 Urziceni
08:50

12:30 Pascani 12:30 Deva
08:50

10:40 Deva 10:40 Falticeni 10:40 Deva
08:50

12:30 Targu Neamt
08:55

10:40 Suceava
08:55

12:45 Comanesti
09:00

08:30 Ploiesti 08:30 Lugoj 08:30 Gheorgheni
09:00

12:30 Falticeni 12:30 Gheorgheni 12:30 Gheorgheni 12:30 Lugoj
09:00

10:40 Lugoj 10:40 Gheorgheni 10:40 Lugoj 10:40 Gheorgheni 10:40 Radauti
09:00

12:45 Targu Jiu
09:10

08:30 Timisoara 08:30 Sovata 08:30 Buzau
09:10

12:30 Timisoara 12:30 Suceava 12:30 Sovata 12:30 Sovata
09:10

10:40 Timisoara 10:40 Sovata 10:40 Gura Humorului 10:40 Sovata 10:40 Timisoara
09:10

12:45 Campulung Moldovenesc
09:20

08:30 Ramnicu Sarat 08:30 Arad
09:20

12:30 Arad 12:30 Radauti
09:20

10:40 Campulung Moldovenesc 10:40 Arad 10:40 Arad
09:20

14:45 Poiana Largului
09:30

12:45 Targu Ocna
09:30

08:30 Miercurea Ciuc 08:30 Chisineu Cris 08:30 Focsani
09:30

12:30 Gura Humorului 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Chisineu Cris
09:30

10:40 Miercurea Ciuc 10:40 Vatra Dornei 10:40 Chisineu Cris 10:40 Chisineu Cris 10:40 Miercurea Ciuc
09:30

14:45 Hateg
09:35

12:45 Gheorgheni
09:35

12:45 Reghin
09:40

08:30 Marasesti 08:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

10:40 Odorheiu Secuiesc 10:40 Prundu Bargaului 10:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

14:45 Sibiu
09:45

12:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:30 Adjud 08:30 Salonta 08:30 Toplita
09:50

12:30 Toplita 12:30 Vatra Dornei 12:30 Toplita 12:30 Salonta
09:50

10:40 Salonta 10:40 Toplita 10:40 Salonta 10:40 Toplita 10:40 Nasaud
09:50

12:30 Prundu Bargaului
09:55

14:45 Hunedoara
10:00

12:45 Toplita Gara
10:00

08:30 Gilau 08:30 Reghin 08:30 Bacau
10:00

12:30 Nasaud 12:30 Gilau 12:30 Reghin 12:30 Reghin
10:00

10:40 Gilau 10:40 Bistrita 10:40 Reghin 10:40 Reghin 10:40 Gilau
10:00

12:45 Sighisoara
10:10

08:30 Onesti 08:30 Roman
10:10

12:30 Onesti 12:30 Bistrita 12:30 Onesti
10:10

10:40 Onesti 10:40 Beclean 10:40 Onesti
10:10

12:45 Orastie
10:15

08:30 Targu Frumos
10:15

12:30 Beclean
10:15

12:45 Deva
10:20

08:30 Pascani 08:30 Moinesti
10:20

12:30 Moinesti 12:30 Dej 12:30 Moinesti
10:20

10:40 Moinesti 10:40 Dej 10:40 Moinesti
10:20

12:45 Caransebes
10:25

14:45 Sebes
10:30

12:45 Targu Mures
10:30

08:30 Motca 08:30 Comanesti
10:30

12:30 Comanesti 12:30 Comanesti
10:30

10:40 Comanesti 10:40 Gherla 10:40 Comanesti
10:30

12:45 Vatra Dornei
10:35

08:30 Targu Neamt 08:30 Covasna
10:40

12:30 Covasna 12:30 Covasna
10:40

10:40 Covasna 10:40 Covasna
10:40

08:30 Targu Secuiesc 08:30 Falticeni
10:50

12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc
10:50

10:40 Targu Secuiesc 10:40 Targu Secuiesc
10:50

08:30 Suceava
10:55

12:45 Resita
11:00

08:30 Brasov 08:30 Radauti
11:00

12:30 Brasov 12:30 Brasov
11:00

10:40 Brasov 10:40 Brasov
11:00

08:30 Gura Humorului
11:05

12:45 Blaj
11:10

08:30 Campulung Moldovenesc 08:30 Fagaras
11:10

12:30 Fagaras 12:30 Fagaras
11:10

10:40 Fagaras 10:40 Fagaras
11:10

12:45 Sibiu
11:15

08:30 Vatra Dornei 08:30 Sibiu
11:20

12:30 Sibiu 12:30 Sibiu
11:20

10:40 Sibiu 10:40 Sibiu
11:20

08:30 Sebes
11:25

12:30 Sebes 12:30 Sebes
11:25

10:40 Sebes 10:40 Sebes
11:25

14:45 Toplita
11:30

12:45 Medias
11:30

08:30 Alba Iulia 08:30 Prundu Bargaului
11:30

12:30 Alba Iulia 12:30 Alba Iulia
11:30

10:40 Alba Iulia 10:40 Alba Iulia
11:30

12:45 Sebes
11:35

08:30 Teius
11:35

12:30 Teius 12:30 Teius
11:35

10:40 Teius 10:40 Teius
11:35

08:30 Nasaud 08:30 Aiud
11:40

12:30 Aiud 12:30 Aiud
11:40

10:40 Aiud 10:40 Aiud
11:40

08:30 Bistrita
11:45

08:30 Targu Mures
11:50

12:30 Targu Mures 12:30 Targu Mures
11:50

10:40 Targu Mures 10:40 Targu Mures
11:50

08:30 Beclean
11:55

14:45 Deva
12:00

12:45 Alba Iulia
12:00

08:30 Turda 08:30 Dej
12:00

12:30 Turda 12:30 Turda
12:00

10:40 Turda 10:40 Turda
12:00

12:45 Bistrita
12:10

12:45 Lugoj
12:20

14:45 Reghin
12:30

12:45 Aiud
12:30

08:30 Gherla
12:30

12:45 Beclean
12:35

12:45 Dej
13:00

12:30 Gherla
13:00

12:45 Turda
13:15

14:45 Alba Iulia
13:30

12:45 Gherla
13:30

08:30 Cluj Napoca
13:30

12:30 Cluj Napoca
13:30

10:40 Cluj Napoca
13:30

08:30 Bontida
13:50

12:30 Bontida
13:50

10:40 Bontida
13:50

12:45 Cluj Napoca
14:00

08:30 Baia Mare
14:00

12:30 Baia Mare
14:00

10:40 Baia Mare
14:00

12:45 Timisoara
14:10

08:30 Satu Mare
14:10

12:30 Satu Mare
14:10

10:40 Satu Mare
14:10

08:30 Zalau
14:20

12:30 Zalau
14:20

10:40 Zalau
14:20

14:45 Targu Mures
14:30

08:30 Huedin
14:30

12:30 Huedin
14:30

10:40 Huedin
14:30

12:30 Alesd
14:40

10:40 Alesd
14:40

14:45 Aiud
14:45

14:45 Ludus
15:00

12:45 Huedin
15:00

14:45 Turda
15:30

14:45 Cluj Napoca
16:00

12:45 Arad
16:00

12:30 Oradea
16:50

12:45 Oradea
17:00

10:40 Oradea
17:00

12:45 Nadlac
17:10

08:30 Alesd
17:40

14:45 Huedin
18:00

08:30 Oradea
18:00

14:45 Alesd
19:00

14:45 Oradea
19:30

14:45 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.