La adresa - Mersul autobuzelor Koblenz Germania

La adresa

Koblenz, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:25
15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 17:30 Focsani 17:10 Bacau 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 08:00 Cluj Napoca 09:50 Fagaras 15:17 Sighisoara 10:30 Targu Ocna 18:10 Tulcea 11:30 Brasov 13:30 Harsova 12:10 Ramnicu Sarat 08:30 Sighisoara 12:50 Slatina (Olt) 09:40 Vestem 13:05 Turnu Magurele 10:20 Onesti 09:40 Teius 11:20 Targu Secuiesc 11:00 Deva 12:00 Campina 11:05 Hunedoara 13:10 Slobozia 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Giurgiu 12:45 Craiova 09:30 Aiud 12:15 Caransebes 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 17:25 Marasesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 15:40 Durau 10:00 Moinesti 15:14 Medias 10:50 Covasna 14:00 Constanta 11:40 Predeal 13:20 Tandarei 12:20 Ploiesti 08:40 Miercurea Sibiului 12:55 Alexandria 09:50 Fagaras 09:00 Turda 10:30 Targu Ocna 10:00 Alba Iulia 11:30 Brasov 10:10 Lancram 12:10 Ramnicu Sarat 11:30 Hateg 12:50 Slatina (Olt) 12:30 Isalnita 13:05 Turnu Magurele 12:00 Arad 09:40 Teius 12:20 Resita 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 17:40 Husi 17:20 Adjud 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 14:30 Vatra Dornei 10:10 Comanesti 15:31 Miercurea Ciuc 11:00 Sfantu Gheorghe 13:50 Mangalia 11:50 Sinaia 13:00 Bucuresti 12:30 Pitesti 09:00 Sibiu 13:00 Corabia 10:00 Moinesti 09:10 Unirea 10:50 Covasna 10:20 Sebes 11:40 Predeal 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 11:40 Petrosani 12:55 Alexandria 12:35 Rovinari 09:00 Turda 12:05 Timisoara 10:00 Alba Iulia 12:25 Motru 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 17:35 Buzau 17:15 Sascut 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 07:55 Gilau 09:40 Vestem 07:20 Bors 10:20 Onesti 15:29 Sfantu Gheorghe 11:20 Targu Secuiesc 13:40 Medgidia 12:00 Campina 08:10 Medias 13:10 Slobozia 09:30 Ramnicu Valcea 13:10 Giurgiu 10:10 Comanesti 09:30 Aiud 11:00 Sfantu Gheorghe 11:15 Calan 11:50 Sinaia 10:40 Simeria 12:30 Pitesti 11:50 Targu Jiu 13:00 Corabia 12:40 Filiasi 09:10 Unirea 12:10 Lugoj 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara
11:50
20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului
12:00
07:30 Sebes 05:30 Timisoara 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 13:50 Piatra Neamt 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 07:00 Orastie 05:10 Arad 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 13:40 Adjud 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 06:30 Deva 04:00 Nadlac 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani
12:50 Euro Michael Tour
19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd
Sosiri
De la Ora

12:45 Constanta
00:05

14:45 Braila
00:10

12:45 Mangalia
00:10

12:45 Medgidia
00:15

12:45 Cernavoda
00:30

14:45 Galati
00:40

14:45 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
10:45 Targu Neamt
01:00

12:45 Giurgiu
01:00

12:45 Alexandria
01:05

12:45 Fetesti
01:10

12:45 Braila
01:20

14:45 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
10:45 Galati
01:30

12:45 Tulcea
01:30

14:45 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
10:45 Buzau
02:00

12:45 Calarasi
02:00

12:45 Galati
02:10

14:45 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
10:45 Ramnicu Sarat
02:30

14:45 Adjud
02:45

14:45 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
10:45 Tecuci
03:00

12:45 Slobozia
03:00

12:45 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
10:45 Focsani
03:15

12:45 Ramnicu Sarat
03:20

14:45 Husi
03:30

12:45 Barlad
03:30

14:45 Dorohoi
03:35

14:45 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
10:45 Adjud
03:45

12:45 Husi
03:50

14:45 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
10:45 Barlad
04:00

12:45 Bucuresti
04:00

14:45 Comanesti
04:10

12:45 Buzau
04:10

14:45 Bucuresti
04:15

14:45 Moinesti
04:20

12:45 Focsani
04:20

14:45 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
10:45 Husi
04:30

12:45 Vaslui
04:30

14:45 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
10:45 Dorohoi
04:35

12:45 Harlau
04:40

14:45 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
10:45 Onesti
04:45

14:45 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
10:45 Vaslui
05:00

12:45 Roman
05:00

14:45 Filiasi
05:05

14:45 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
10:45 Comanesti
05:10

12:45 Adjud
05:10

12:45 Bacau
05:15

14:45 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
10:45 Moinesti
05:20

12:45 Slatina (Olt)
05:20

12:45 Radauti
05:25

14:45 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
10:45 Botosani
05:30

12:45 Iasi
05:30

12:45 Dorohoi
05:35

14:45 Negresti
05:40

12:45 Targu Frumos
05:40

14:45 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
10:45 Iasi
05:45

12:45 Targoviste
05:45

12:45 Urziceni
05:47

14:45 Constanta
05:50

12:45 Ploiesti
05:50

12:45 Targu Neamt
05:55

12:45 Buhusi
05:57

12:45 Roznov
05:58

14:45 Campina
06:00
Euro Michael Tour
10:45 Podu Iloaiei
06:00

12:45 Piatra Neamt
06:00

14:45 Buhusi
06:05

14:45 Roznov
06:10

12:45 Onesti
06:10

14:45 Targu Frumos
06:15

14:45 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
10:45 Suceava
06:20

12:45 Botosani
06:20

14:45 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
10:45 Bacau
06:30

12:45 Pascani
06:30

14:45 Rovinari
06:35

14:45 Pascani
06:40

12:45 Craiova
06:40

14:45 Motca
06:45

14:45 Piatra Neamt
06:50

12:45 Suceava
06:50

14:45 Roman
06:55

14:45 Cristesti
07:00

12:45 Filiasi
07:00

14:45 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
10:45 Buhusi
07:05

14:45 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
10:45 Roznov
07:10
Euro Michael Tour
10:45 Targu Frumos
07:15
Euro Michael Tour
10:45 Gura Humorului
07:20

12:45 Pitesti
07:20

14:45 Fetesti
07:30
Euro Michael Tour
10:45 Falticeni
07:30

12:45 Targu Secuiesc
07:30
Euro Michael Tour
10:45 Pascani
07:40
Euro Michael Tour
10:45 Piatra Neamt
07:50
Euro Michael Tour
10:45 Roman
07:55

14:45 Targu Neamt
08:00

12:45 Brasov
08:00

12:45 Bicaz
08:10

12:45 Ramnicu Valcea
08:15

12:45 Falticeni
08:20

14:45 Fagaras
08:30

12:45 Gura Humorului
08:30

14:45 Petrosani
08:35

12:45 Moinesti
08:40

12:45 Fagaras
08:45

12:45 Comanesti
09:00

12:45 Targu Jiu
09:10

12:45 Campulung Moldovenesc
09:20

14:45 Poiana Largului
09:30

12:45 Targu Ocna
09:30

14:45 Hateg
09:35

12:45 Gheorgheni
09:35

12:45 Reghin
09:40

14:45 Sibiu
09:45

12:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

14:45 Hunedoara
10:00

12:45 Toplita Gara
10:00

12:45 Sighisoara
10:10

12:45 Orastie
10:15

12:45 Deva
10:20

12:45 Caransebes
10:25

14:45 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
10:45 Poiana Largului
10:30

12:45 Targu Mures
10:30

12:45 Vatra Dornei
10:35

12:45 Resita
11:00

12:45 Blaj
11:10

12:45 Sibiu
11:15

14:45 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
10:45 Oradea
11:30

12:45 Medias
11:30

12:45 Sebes
11:35

14:45 Deva
12:00

12:45 Alba Iulia
12:00

12:45 Bistrita
12:10

12:45 Lugoj
12:20

14:45 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
10:45 Toplita
12:30

12:45 Aiud
12:30

12:45 Beclean
12:35

12:45 Dej
13:00

12:45 Turda
13:15

14:45 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
10:45 Reghin
13:30

12:45 Gherla
13:30

12:45 Cluj Napoca
14:00

12:45 Timisoara
14:10

14:45 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
10:45 Targu Mures
14:30

14:45 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
10:45 Aiud
14:45

14:45 Ludus
15:00
Euro Michael Tour
10:45 Ludus
15:00

12:45 Huedin
15:00

14:45 Turda
15:30
Euro Michael Tour
10:45 Turda
15:30

14:45 Cluj Napoca
16:00
Euro Michael Tour
10:45 Cluj Napoca
16:00

12:45 Arad
16:00

12:45 Oradea
17:00

12:45 Nadlac
17:10

14:45 Huedin
18:00
Euro Michael Tour
10:45 Huedin
18:00

14:45 Alesd
19:00
Euro Michael Tour
10:45 Alesd
19:00

14:45 Oradea
19:30

14:45 Bors
19:45
Euro Michael Tour
10:45 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.