La adresa - Mersul autobuzelor Kiel Germania

La adresa

Kiel, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
03:50
22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti
03:55
16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:30 Onesti 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 16:20 Faurei 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 12:15 Aiud 17:20 Medgidia 12:35 Sibiu 16:40 Harsova 12:55 Covasna 16:00 Pitesti 13:40 Reghin 15:40 Predeal 14:20 Sovata 15:00 Buzau 15:00 Poiana Largului 14:30 Adjud 16:35 Braila 14:00 Pascani 15:50 Podu Iloaiei 13:30 Radauti 16:10 Barlad 13:00 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:40 Dej 12:10 Targu Mures 11:30 Baia Mare 10:00 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:40 Reghin 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 12:20 Teius 17:10 Calarasi 12:40 Fagaras 16:30 Lehliu 13:05 Moinesti 15:55 Ramnicu Valcea 13:50 Toplita 15:30 Campina 14:30 Gheorgheni 14:45 Ramnicu Sarat 15:10 Vanatori 14:25 Bacau 16:15 Tecuci 13:55 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:20 Gura Humorului 15:35 Botosani 12:55 Nasaud 15:25 Darabani 12:30 Gherla 11:20 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 17:40 Mangalia 12:25 Alba Iulia 17:00 Cernavoda 12:45 Brasov 16:20 Tandarei 13:00 Comanesti 15:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:20 Urziceni 14:40 Piatra Neamt 14:40 Focsani 16:40 Tulcea 14:20 Roman 16:25 Ianca 13:50 Falticeni 16:00 Vaslui 13:10 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 11:10 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 12:10 Targu Mures 17:30 Constanta 12:30 Sebes 16:50 Slobozia 12:50 Targu Secuiesc 16:10 Bucuresti 13:30 Onesti 15:45 Sinaia 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Ploiesti 14:50 Bicaz 14:35 Marasesti 16:30 Galati 14:10 Targu Frumos 16:20 Faurei 13:40 Suceava 16:05 Husi 13:05 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:45 Beclean 12:05 Turda 11:40 Bontida 11:00 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi
07:15
14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman
09:20
12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 18:00 Slobozia 05:00 Oradea 06:10 Satu Mare 12:15 Gherla 18:40 Constanta 12:50 Nasaud 13:30 Gura Humorului 14:10 Targu Neamt 14:50 Roman 15:30 Focsani 16:10 Urziceni 16:50 Targoviste 17:30 Bucuresti 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 17:55 Harsova 05:20 Alesd 06:20 Baia Mare 12:20 Dej 18:50 Mangalia 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Radauti 14:20 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:20 Campina 17:00 Ramnicu Valcea 18:10 Cernavoda 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 17:50 Lehliu 05:30 Huedin 06:30 Bontida 12:30 Beclean 13:10 Vatra Dornei 13:50 Suceava 14:30 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:30 Predeal 17:20 Pitesti 18:20 Calarasi 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 17:40 Tandarei 06:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:40 Bistrita 13:20 Campulung Moldovenesc 14:00 Falticeni 14:40 Targu Frumos 15:20 Marasesti 16:00 Ploiesti 16:40 Sinaia 17:10 Pitesti 18:30 Medgidia
12:00
14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos
Sosiri
De la Ora

17:15 Constanta
00:05

22:30 Braila
00:10

17:15 Mangalia
00:10

17:15 Medgidia
00:15

17:15 Cernavoda
00:30

22:30 Galati
00:40

22:30 Buzau
01:00

17:15 Giurgiu
01:00

17:15 Alexandria
01:05

17:15 Fetesti
01:10

05:50 Tulcea
01:15

19:00 Tulcea 19:00 Tulcea
01:15

17:15 Braila
01:20

05:50 Braila
01:20

19:00 Braila 19:00 Braila
01:20

22:30 Ramnicu Sarat
01:30

17:15 Tulcea
01:30

22:30 Tecuci
01:55

17:15 Calarasi
02:00

19:00 Mangalia
02:00

17:15 Galati
02:10

22:30 Focsani
02:15

22:30 Adjud
02:45

22:30 Barlad
03:00

17:15 Slobozia
03:00

05:50 Galati 05:50 Mangalia
03:00

19:00 Constanta 19:00 Galati 19:00 Galati
03:00

17:15 Tecuci
03:10

17:15 Ramnicu Sarat
03:20

05:50 Constanta
03:20

22:30 Husi
03:30

17:15 Barlad
03:30

05:50 Ianca 05:50 Medgidia
03:30

19:00 Medgidia 19:00 Ianca 19:00 Ianca
03:30

22:30 Dorohoi
03:35

05:50 Calarasi
03:40

19:00 Calarasi
03:40

22:30 Onesti
03:45

17:15 Husi
03:50

05:50 Cernavoda
03:50

19:00 Cernavoda
03:50

05:50 Slobozia
03:55

19:00 Slobozia
03:55

22:30 Vaslui
04:00

17:15 Bucuresti
04:00

05:50 Harsova
04:00

19:00 Harsova
04:00

22:30 Comanesti
04:10

17:15 Buzau
04:10

05:50 Lehliu
04:10

19:00 Lehliu
04:10

22:30 Bucuresti
04:15

22:30 Moinesti
04:20

17:15 Focsani
04:20

05:50 Tandarei
04:20

19:00 Tandarei
04:20

22:30 Botosani
04:30

17:15 Vaslui
04:30

05:50 Bucuresti 05:50 Faurei
04:30

19:00 Faurei 19:00 Faurei
04:30

22:30 Craiova
04:35

17:15 Harlau
04:40

05:50 Pitesti 05:50 Tecuci
04:40

19:00 Tecuci 19:00 Tecuci
04:40

22:30 Iasi
04:45

05:50 Barlad 05:50 Pitesti
04:50

19:00 Barlad 19:00 Barlad
04:50

05:50 Ramnicu Valcea
04:55

22:30 Podu Iloaiei
05:00

17:15 Roman
05:00

19:00 Bucuresti
05:00

22:30 Filiasi
05:05

22:30 Ploiesti
05:10

17:15 Adjud
05:10

05:50 Targoviste
05:10

19:00 Pitesti
05:10

17:15 Bacau
05:15

22:30 Suceava
05:20

17:15 Slatina (Olt)
05:20

17:15 Radauti
05:25

22:30 Bacau
05:30

17:15 Iasi
05:30

05:50 Husi
05:30

19:00 Husi 19:00 Husi
05:30

17:15 Dorohoi
05:35

22:30 Negresti
05:40

17:15 Targu Frumos
05:40

05:50 Vaslui
05:40

19:00 Vaslui 19:00 Vaslui
05:40

22:30 Harlau
05:45

17:15 Targoviste
05:45

17:15 Urziceni
05:47

22:30 Constanta
05:50

17:15 Ploiesti
05:50

17:15 Targu Neamt
05:55

17:15 Buhusi
05:57

17:15 Roznov
05:58

22:30 Campina
06:00

17:15 Piatra Neamt
06:00

05:50 Sinaia 05:50 Giurgiu 05:50 Iasi
06:00

19:00 Iasi 19:00 Giurgiu 19:00 Giurgiu 19:00 Iasi 19:00 Ramnicu Valcea
06:00

22:30 Buhusi
06:05

22:30 Roznov
06:10

17:15 Onesti
06:10

05:50 Podu Iloaiei 05:50 Alexandria
06:10

19:00 Podu Iloaiei 19:00 Podu Iloaiei 19:00 Alexandria 19:00 Alexandria
06:10

22:30 Targu Frumos
06:15

05:50 Turnu Magurele
06:15

19:00 Turnu Magurele 19:00 Turnu Magurele
06:15

22:30 Gura Humorului
06:20

17:15 Botosani
06:20

05:50 Caracal 05:50 Harlau 05:50 Predeal
06:20

19:00 Caracal 19:00 Caracal 19:00 Harlau 19:00 Harlau
06:20

22:30 Falticeni
06:30

17:15 Pascani
06:30

05:50 Flamanzi 05:50 Campina 05:50 Slatina (Olt)
06:30

19:00 Targoviste 19:00 Slatina (Olt) 19:00 Slatina (Olt) 19:00 Flamanzi 19:00 Flamanzi
06:30

22:30 Rovinari
06:35

22:30 Pascani
06:40

17:15 Craiova
06:40

05:50 Botosani
06:40

19:00 Botosani 19:00 Botosani 19:00 Sinaia
06:40

22:30 Motca
06:45

05:50 Saveni
06:45

19:00 Saveni 19:00 Saveni
06:45

22:30 Piatra Neamt
06:50

17:15 Suceava
06:50

05:50 Darabani
06:50

19:00 Darabani 19:00 Predeal 19:00 Darabani
06:50

22:30 Roman
06:55

22:30 Cristesti
07:00

17:15 Filiasi
07:00

05:50 Craiova 05:50 Dorohoi
07:00

19:00 Dorohoi 19:00 Craiova 19:00 Campina 19:00 Craiova 19:00 Dorohoi
07:00

22:30 Targu Jiu
07:05

22:30 Brasov
07:10

05:50 Urziceni 05:50 Filiasi 05:50 Vanatori
07:10

19:00 Vanatori 19:00 Urziceni 19:00 Vanatori 19:00 Filiasi 19:00 Filiasi
07:10

17:15 Pitesti
07:20

05:50 Drobeta Turnu Severin 05:50 Ploiesti
07:20

19:00 Drobeta Turnu Severin 19:00 Ploiesti 19:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

22:30 Fetesti
07:30

17:15 Targu Secuiesc
07:30

05:50 Buzau 05:50 Rovinari
07:30

19:00 Rovinari 19:00 Rovinari 19:00 Buzau
07:30

05:50 Resita 05:50 Ramnicu Sarat
07:40

19:00 Resita 19:00 Ramnicu Sarat 19:00 Resita
07:40

05:50 Caransebes
07:50

19:00 Focsani 19:00 Caransebes 19:00 Caransebes
07:50

22:30 Targu Neamt
08:00

17:15 Brasov
08:00

05:50 Focsani 05:50 Targu Jiu
08:00

19:00 Marasesti 19:00 Targu Jiu 19:00 Targu Jiu
08:00

17:15 Bicaz
08:10

05:50 Bumbesti Jiu
08:10

19:00 Bumbesti Jiu 19:00 Adjud 19:00 Bumbesti Jiu
08:10

17:15 Ramnicu Valcea
08:15

17:15 Falticeni
08:20

05:50 Petrosani
08:20

19:00 Petrosani 19:00 Petrosani 19:00 Bacau
08:20

22:30 Fagaras
08:30

17:15 Gura Humorului
08:30

05:50 Poiana Largului 05:50 Marasesti 05:50 Hateg
08:30

19:00 Poiana Largului 19:00 Poiana Largului 19:00 Hateg 19:00 Roman 19:00 Hateg
08:30

22:30 Petrosani
08:35

05:50 Bicaz
08:35

19:00 Bicaz 19:00 Bicaz
08:35

17:15 Moinesti
08:40

05:50 Piatra Neamt 05:50 Hunedoara 05:50 Adjud
08:40

19:00 Targu Frumos 19:00 Piatra Neamt 19:00 Hunedoara 19:00 Piatra Neamt 19:00 Hunedoara
08:40

17:15 Fagaras
08:45

05:50 Deva 05:50 Bacau
08:50

19:00 Deva 19:00 Pascani 19:00 Deva
08:50

19:00 Targu Neamt
08:55

17:15 Comanesti
09:00

05:50 Gheorgheni 05:50 Roman 05:50 Lugoj
09:00

19:00 Lugoj 19:00 Lugoj 19:00 Gheorgheni 19:00 Gheorgheni 19:00 Falticeni
09:00

17:15 Targu Jiu
09:10

05:50 Targu Frumos 05:50 Timisoara 05:50 Sovata
09:10

19:00 Suceava 19:00 Sovata 19:00 Timisoara 19:00 Timisoara 19:00 Sovata
09:10

17:15 Campulung Moldovenesc
09:20

05:50 Pascani 05:50 Arad
09:20

19:00 Radauti 19:00 Arad 19:00 Arad
09:20

22:30 Poiana Largului
09:30

17:15 Targu Ocna
09:30

05:50 Motca 05:50 Chisineu Cris 05:50 Miercurea Ciuc
09:30

19:00 Miercurea Ciuc 19:00 Miercurea Ciuc 19:00 Chisineu Cris 19:00 Chisineu Cris 19:00 Gura Humorului
09:30

22:30 Hateg
09:35

17:15 Gheorgheni
09:35

17:15 Reghin
09:40

05:50 Odorheiu Secuiesc 05:50 Targu Neamt
09:40

19:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Campulung Moldovenesc
09:40

22:30 Sibiu
09:45

17:15 Drobeta Turnu Severin
09:45

05:50 Toplita 05:50 Falticeni 05:50 Salonta
09:50

19:00 Salonta 19:00 Vatra Dornei 19:00 Salonta 19:00 Toplita 19:00 Toplita
09:50

05:50 Suceava
09:55

19:00 Prundu Bargaului
09:55

22:30 Hunedoara
10:00

17:15 Toplita Gara
10:00

05:50 Radauti 05:50 Reghin 05:50 Gilau
10:00

19:00 Nasaud 19:00 Reghin 19:00 Gilau 19:00 Gilau 19:00 Reghin
10:00

05:50 Gura Humorului
10:05

17:15 Sighisoara
10:10

05:50 Campulung Moldovenesc 05:50 Onesti
10:10

19:00 Onesti 19:00 Onesti 19:00 Bistrita
10:10

17:15 Orastie
10:15

19:00 Beclean
10:15

17:15 Deva
10:20

05:50 Moinesti
10:20

19:00 Moinesti 19:00 Moinesti 19:00 Dej
10:20

17:15 Caransebes
10:25

22:30 Sebes
10:30

17:15 Targu Mures
10:30

05:50 Comanesti 05:50 Vatra Dornei
10:30

19:00 Comanesti 19:00 Comanesti
10:30

17:15 Vatra Dornei
10:35

05:50 Prundu Bargaului 05:50 Covasna
10:40

19:00 Covasna 19:00 Covasna
10:40

05:50 Nasaud 05:50 Targu Secuiesc
10:50

19:00 Targu Secuiesc 19:00 Targu Secuiesc
10:50

17:15 Resita
11:00

05:50 Bistrita 05:50 Brasov
11:00

19:00 Brasov 19:00 Brasov
11:00

17:15 Blaj
11:10

05:50 Fagaras 05:50 Beclean
11:10

19:00 Fagaras 19:00 Fagaras
11:10

17:15 Sibiu
11:15

05:50 Dej 05:50 Sibiu
11:20

19:00 Sibiu 19:00 Sibiu
11:20

05:50 Sebes
11:25

19:00 Sebes 19:00 Sebes
11:25

22:30 Toplita
11:30

17:15 Medias
11:30

05:50 Gherla 05:50 Alba Iulia
11:30

19:00 Alba Iulia 19:00 Alba Iulia
11:30

17:15 Sebes
11:35

05:50 Teius
11:35

19:00 Teius 19:00 Teius
11:35

05:50 Aiud
11:40

19:00 Aiud 19:00 Aiud
11:40

05:50 Targu Mures
11:50

19:00 Targu Mures 19:00 Targu Mures
11:50

22:30 Deva
12:00

17:15 Alba Iulia
12:00

05:50 Turda
12:00

19:00 Turda 19:00 Turda
12:00

17:15 Bistrita
12:10

17:15 Lugoj
12:20

22:30 Reghin
12:30

17:15 Aiud
12:30

17:15 Beclean
12:35

17:15 Dej
13:00

19:00 Gherla
13:00

17:15 Turda
13:15

22:30 Alba Iulia
13:30

17:15 Gherla
13:30

05:50 Cluj Napoca
13:30

19:00 Cluj Napoca
13:30

05:50 Bontida
13:45

05:50 Baia Mare
13:50

19:00 Bontida
13:50

17:15 Cluj Napoca
14:00

05:50 Satu Mare
14:00

19:00 Baia Mare
14:00

17:15 Timisoara
14:10

05:50 Zalau
14:10

19:00 Satu Mare
14:10

05:50 Huedin
14:20

19:00 Zalau
14:20

22:30 Targu Mures
14:30

05:50 Alesd
14:30

19:00 Huedin
14:30

19:00 Alesd
14:40

22:30 Aiud
14:45

22:30 Ludus
15:00

17:15 Huedin
15:00

22:30 Turda
15:30

22:30 Cluj Napoca
16:00

17:15 Arad
16:00

19:00 Oradea
16:50

17:15 Oradea
17:00

17:15 Nadlac
17:10

22:30 Huedin
18:00

05:50 Oradea
18:00

22:30 Alesd
19:00

22:30 Oradea
19:30

22:30 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.