La adresa - Mersul autobuzelor Kempten Germania

La adresa

Kempten, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:27
20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari
14:45
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
16:40
12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 17:40 Husi 17:20 Adjud 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 17:35 Buzau 17:15 Sascut 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 17:30 Focsani 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava
18:00
17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca
Sosiri
De la Ora

11:00 Constanta
00:05

12:20 Braila
00:10

11:00 Mangalia
00:10

11:00 Medgidia
00:15

11:00 Cernavoda
00:30

12:20 Galati
00:40

12:20 Buzau
01:00

11:00 Giurgiu
01:00

11:00 Alexandria
01:05

11:00 Fetesti
01:10

11:00 Braila
01:20

12:20 Ramnicu Sarat
01:30

11:00 Tulcea
01:30

12:20 Tecuci
01:55

11:00 Calarasi
02:00

11:00 Galati
02:10

12:20 Focsani
02:15

12:20 Adjud
02:45

12:20 Barlad
03:00

11:00 Slobozia
03:00

11:00 Tecuci
03:10

11:00 Ramnicu Sarat
03:20

12:20 Husi
03:30

11:00 Barlad
03:30

12:20 Dorohoi
03:35

12:20 Onesti
03:45

11:00 Husi
03:50

12:20 Vaslui
04:00

11:00 Bucuresti
04:00

07:00 Tulcea
04:00

12:20 Comanesti
04:10

11:00 Buzau
04:10

12:20 Bucuresti
04:15

12:20 Moinesti
04:20

11:00 Focsani
04:20

12:20 Botosani
04:30

11:00 Vaslui
04:30

07:00 Braila
04:30

12:20 Craiova
04:35

11:00 Harlau
04:40

12:20 Iasi
04:45

06:50 Tulcea
04:50

12:20 Podu Iloaiei
05:00

11:00 Roman
05:00

06:50 Giurgiu 06:50 Braila
05:00

07:00 Galati
05:00

12:20 Filiasi
05:05

12:20 Ploiesti
05:10

11:00 Adjud
05:10

06:50 Galati 06:50 Turnu Magurele
05:10

11:00 Bacau
05:15

12:20 Suceava
05:20

11:00 Slatina (Olt)
05:20

06:50 Tecuci 06:50 Corabia
05:20

11:00 Radauti
05:25

12:20 Bacau
05:30

11:00 Iasi
05:30

06:50 Alexandria 06:50 Barlad
05:30

11:00 Dorohoi
05:35

12:20 Negresti
05:40

11:00 Targu Frumos
05:40

06:50 Slatina (Olt) 06:50 Husi
05:40

12:20 Harlau
05:45

11:00 Targoviste
05:45

06:50 Buzau
05:45

11:00 Urziceni
05:47

12:20 Constanta
05:50

11:00 Ploiesti
05:50

06:50 Focsani
05:50

11:00 Targu Neamt
05:55

11:00 Buhusi
05:57

11:00 Roznov
05:58

12:20 Campina
06:00

11:00 Piatra Neamt
06:00

06:50 Craiova 06:50 Marasesti 06:50 Constanta
06:00

07:00 Constanta 07:00 Giurgiu 07:00 Tecuci 07:00 Constanta 07:00 Giurgiu
06:00

12:20 Buhusi
06:05

06:50 Mangalia
06:05

12:20 Roznov
06:10

11:00 Onesti
06:10

06:50 Adjud 06:50 Filiasi
06:10

07:00 Turnu Magurele 07:00 Barlad 07:00 Turnu Magurele
06:10

12:20 Targu Frumos
06:15

06:50 Medgidia
06:15

12:20 Gura Humorului
06:20

11:00 Botosani
06:20

06:50 Rovinari 06:50 Hirsova
06:20

07:00 Corabia 07:00 Husi 07:00 Corabia
06:20

06:50 Tandarei
06:25

12:20 Falticeni
06:30

11:00 Pascani
06:30

06:50 Sascut 06:50 Isalnita 06:50 Slobozia
06:30

07:00 Mangalia 07:00 Alexandria 07:00 Mangalia 07:00 Alexandria 07:00 Buzau
06:30

12:20 Rovinari
06:35

12:20 Pascani
06:40

11:00 Craiova
06:40

06:50 Targu Carbunesti
06:40

07:00 Medgidia 07:00 Filiasi 07:00 Focsani 07:00 Medgidia 07:00 Filiasi
06:40

12:20 Motca
06:45

06:50 Motru
06:45

12:20 Piatra Neamt
06:50

11:00 Suceava
06:50

06:50 Bacau 06:50 Resita
06:50

07:00 Hirsova 07:00 Slatina (Olt) 07:00 Marasesti 07:00 Hirsova 07:00 Slatina (Olt)
06:50

12:20 Roman
06:55

06:50 Roman 06:50 Caransebes
06:55

07:00 Adjud
06:55

12:20 Cristesti
07:00

11:00 Filiasi
07:00

06:50 Lugoj 06:50 Vaslui 06:50 Bucuresti
07:00

07:00 Craiova 07:00 Tandarei 07:00 Craiova 07:00 Tandarei 07:00 Sascut
07:00

12:20 Targu Jiu
07:05

06:50 Timisoara
07:05

07:00 Bacau
07:05

12:20 Brasov
07:10

06:50 Negresti 06:50 Arad
07:10

07:00 Filiasi 07:00 Roman 07:00 Filiasi
07:10

07:00 Vaslui
07:15

11:00 Pitesti
07:20

06:50 Iasi 06:50 Targu Jiu
07:20

07:00 Rovinari 07:00 Negresti 07:00 Rovinari
07:20

06:50 Petrosani
07:25

12:20 Fetesti
07:30

11:00 Targu Secuiesc
07:30

06:50 Hateg 06:50 Pitesti 06:50 Podu Iloaiei
07:30

07:00 Isalnita 07:00 Iasi 07:00 Isalnita
07:30

06:50 Deleni
07:35

07:00 Podu Iloaiei
07:35

06:50 Calan 06:50 Hirlau
07:40

07:00 Targu Carbunesti 07:00 Deleni 07:00 Targu Carbunesti
07:40

07:00 Motru 07:00 Motru 07:00 Harlau
07:45

06:50 Ploiesti 06:50 Hunedoara
07:50

07:00 Resita 07:00 Targu Frumos 07:00 Resita
07:50

06:50 Targu Frumos
07:55

07:00 Pascani 07:00 Caransebes 07:00 Caransebes
07:55

12:20 Targu Neamt
08:00

11:00 Brasov
08:00

06:50 Pascani 06:50 Deva 06:50 Ramnicu Sarat
08:00

07:00 Motca 07:00 Slobozia 07:00 Lugoj 07:00 Lugoj 07:00 Slobozia
08:00

07:00 Timisoara 07:00 Timisoara
08:05

11:00 Bicaz
08:10

06:50 Campina 06:50 Motca
08:10

07:00 Bucuresti 07:00 Arad 07:00 Cristesti 07:00 Arad 07:00 Bucuresti
08:10

11:00 Ramnicu Valcea
08:15

06:50 Cristesti
08:15

07:00 Timisesti
08:15

11:00 Falticeni
08:20

06:50 Timisesti 06:50 Sinaia
08:20

07:00 Dumbrava 07:00 Targu Jiu 07:00 Targu Jiu
08:20

06:50 Dumbrava
08:25

07:00 Petrosani 07:00 Petrosani
08:25

12:20 Fagaras
08:30

11:00 Gura Humorului
08:30

06:50 Targu Neamt 06:50 Predeal 06:50 Simeria
08:30

07:00 Targu Neamt 07:00 Hateg 07:00 Hateg
08:30

12:20 Petrosani
08:35

07:00 Piatra Neamt
08:35

11:00 Moinesti
08:40

06:50 Orastie
08:40

07:00 Calan 07:00 Bicaz 07:00 Calan
08:40

11:00 Fagaras
08:45

07:00 Poiana Largului
08:45

06:50 Piatra Neamt 06:50 Sebes
08:50

07:00 Durau 07:00 Hunedoara 07:00 Hunedoara
08:50

07:00 Borsec
08:55

11:00 Comanesti
09:00

06:50 Lancram 06:50 Brasov 06:50 Bicaz
09:00

07:00 Pitesti 07:00 Deva 07:00 Deva 07:00 Toplita 07:00 Pitesti
09:00

07:00 Miercurea Ciuc
09:05

11:00 Targu Jiu
09:10

06:50 Targu Secuiesc 06:50 Poiana Largului
09:10

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Ramnicu Sarat 07:00 Ramnicu Sarat
09:10

07:00 Morareni
09:15

11:00 Campulung Moldovenesc
09:20

06:50 Durau 06:50 Sfantu Gheorghe
09:20

07:00 Campina 07:00 Reghin 07:00 Campina
09:20

06:50 Toplita
09:25

07:00 Medias
09:25

12:20 Poiana Largului
09:30

11:00 Targu Ocna
09:30

06:50 Miercurea Ciuc 06:50 Covasna 06:50 Alba Iulia
09:30

07:00 Sighisoara 07:00 Sinaia 07:00 Sinaia
09:30

12:20 Hateg
09:35

11:00 Gheorgheni
09:35

06:50 Sfantu Gheorghe
09:35

07:00 Targu Mures
09:35

06:50 Morareni
09:38

11:00 Reghin
09:40

06:50 Targu Ocna 06:50 Teius
09:40

07:00 Predeal 07:00 Predeal 07:00 Falticeni
09:40

06:50 Reghin
09:41

06:50 Medias
09:44

12:20 Sibiu
09:45

11:00 Drobeta Turnu Severin
09:45

07:00 Suceava
09:45

06:50 Sighisoara
09:48

06:50 Onesti 06:50 Aiud
09:50

07:00 Veresti 07:00 Brasov 07:00 Brasov
09:50

06:50 Targu Mures
09:55

07:00 Darabani
09:55

12:20 Hunedoara
10:00

11:00 Toplita Gara
10:00

06:50 Falticeni 06:50 Comanesti 06:50 Unirea
10:00

07:00 Targu Secuiesc 07:00 Botosani 07:00 Targu Secuiesc
10:00

06:50 Suceava
10:05

07:00 Sfantu Gheorghe 07:00 Gura Humorului 07:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:00 Sighisoara
10:10

06:50 Moinesti 06:50 Turda
10:10

07:00 Covasna 07:00 Covasna 07:00 Campulung Moldovenesc
10:10

11:00 Orastie
10:15

07:00 Iacobeni
10:15

11:00 Deva
10:20

06:50 Fagaras
10:20

07:00 Borsa 07:00 Targu Ocna 07:00 Targu Ocna
10:20

11:00 Caransebes
10:25

07:00 Vatra Dornei
10:25

12:20 Sebes
10:30

11:00 Targu Mures
10:30

06:50 Vestem 06:50 Botosani
10:30

07:00 Prundu Bargaului 07:00 Onesti 07:00 Onesti
10:30

11:00 Vatra Dornei
10:35

07:00 Beclean
10:35

06:50 Gura Humorului
10:40

07:00 Comanesti 07:00 Baia Mare 07:00 Comanesti
10:40

07:00 Dej
10:45

06:50 Ramnicu Valcea
10:50

07:00 Moinesti 07:00 Moinesti
10:50

06:50 Campulung Moldovenesc
10:55

07:00 Cluj Napoca
10:55

11:00 Resita
11:00

06:50 Sibiu 06:50 Iacobeni
11:00

07:00 Cluj Napoca 07:00 Simeria 07:00 Fagaras 07:00 Fagaras 07:00 Simeria
11:00

06:50 Vatra Dornei
11:05

11:00 Blaj
11:10

06:50 Miercurea Sibiului 06:50 Prundu Bargaului
11:10

07:00 Vestem 07:00 Vestem
11:10

11:00 Sibiu
11:15

06:50 Sighisoara 06:50 Bistrita
11:20

07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Orastie 07:00 Ramnicu Valcea 07:00 Orastie
11:20

12:20 Toplita
11:30

11:00 Medias
11:30

06:50 Medias 06:50 Beclean
11:30

07:00 Sebes 07:00 Sibiu 07:00 Sebes 07:00 Sibiu
11:30

11:00 Sebes
11:35

06:50 Dej
11:40

07:00 Lancram 07:00 Miercurea Sibiului 07:00 Lancram 07:00 Miercurea Sibiului
11:40

06:50 Cluj Napoca
11:45

07:00 Alba Iulia 07:00 Sighisoara 07:00 Alba Iulia 07:00 Sighisoara
11:50

12:20 Deva
12:00

11:00 Alba Iulia
12:00

06:50 Cluj Napoca
12:00

07:00 Medias 07:00 Medias 07:00 Gilau
12:00

11:00 Bistrita
12:10

07:00 Teius 07:00 Teius
12:10

11:00 Lugoj
12:20

07:00 Aiud 07:00 Aiud
12:20

12:20 Reghin
12:30

11:00 Aiud
12:30

07:00 Unirea 07:00 Unirea
12:30

11:00 Beclean
12:35

07:00 Turda 07:00 Turda
12:40

11:00 Dej
13:00

07:00 Huedin
13:00

11:00 Turda
13:15

06:50 Gilau
13:15

12:20 Alba Iulia
13:30

11:00 Gherla
13:30

06:50 Huedin
13:30

06:50 Negreni
13:50

11:00 Cluj Napoca
14:00

07:00 Negreni 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca 07:00 Cluj Napoca
14:00

11:00 Timisoara
14:10

12:20 Targu Mures
14:30

12:20 Aiud
14:45

12:20 Ludus
15:00

11:00 Huedin
15:00

07:00 Piatra Craiului
15:00

12:20 Turda
15:30

07:00 Beius
15:30

12:20 Cluj Napoca
16:00

11:00 Arad
16:00

07:00 Alesd
16:00

06:50 Alesd
16:55

11:00 Oradea
17:00

11:00 Nadlac
17:10

12:20 Huedin
18:00

06:50 Oradea
18:00

06:50 Bors
18:30

07:00 Oradea
18:30

07:00 Bors
18:40

12:20 Alesd
19:00

12:20 Oradea
19:30

12:20 Bors
19:45

07:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.