La adresa - Mersul autobuzelor Kassel Germania

La adresa

Kassel, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:55
06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan
11:20
20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara
12:10
20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului
12:40 Danytur
11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau
12:40 Danytur
02:30 Viena
12:40
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
Sosiri
De la Ora

12:20 Constanta
00:05

14:35 Braila
00:10

12:20 Mangalia
00:10

12:20 Medgidia
00:15

12:20 Cernavoda
00:30

14:35 Galati
00:40

14:35 Buzau
01:00

12:20 Giurgiu
01:00

12:20 Alexandria
01:05

12:20 Fetesti
01:10

12:20 Braila
01:20

14:35 Ramnicu Sarat
01:30

12:20 Tulcea
01:30

14:35 Tecuci
01:55

12:20 Calarasi
02:00

12:20 Galati
02:10

14:35 Focsani
02:15

14:35 Adjud
02:45

14:35 Barlad
03:00

12:20 Slobozia
03:00

12:20 Tecuci
03:10

12:20 Ramnicu Sarat
03:20

14:35 Husi
03:30

12:20 Barlad
03:30

14:35 Dorohoi
03:35

14:35 Onesti
03:45
Danytur
13:00 Schwechat
03:50

12:20 Husi
03:50

14:35 Vaslui
04:00
Danytur
13:00 Viena
04:00

12:20 Bucuresti
04:00

18:10 Tulcea
04:00

14:35 Comanesti
04:10

12:20 Buzau
04:10

14:35 Bucuresti
04:15

14:35 Moinesti
04:20

12:20 Focsani
04:20

14:35 Botosani
04:30

12:20 Vaslui
04:30

18:10 Braila
04:30

14:35 Craiova
04:35

12:20 Harlau
04:40

14:35 Iasi
04:45

14:50 Tulcea
04:50

14:35 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
13:00 Braila
05:00

12:20 Roman
05:00

14:50 Giurgiu 14:50 Braila
05:00

18:10 Galati
05:00

14:35 Filiasi
05:05

14:35 Ploiesti
05:10

12:20 Adjud
05:10

14:50 Galati 14:50 Turnu Magurele
05:10

12:20 Bacau
05:15

14:35 Suceava
05:20

12:20 Slatina (Olt)
05:20

14:50 Tecuci 14:50 Corabia
05:20

12:20 Radauti
05:25

14:35 Bacau
05:30
Danytur
13:00 Galati
05:30

12:20 Iasi
05:30

14:50 Alexandria 14:50 Barlad
05:30

12:20 Dorohoi
05:35

14:35 Negresti
05:40

12:20 Targu Frumos
05:40

14:50 Slatina (Olt) 14:50 Husi
05:40

14:35 Harlau
05:45

12:20 Targoviste
05:45

14:50 Buzau
05:45

12:20 Urziceni
05:47

14:35 Constanta
05:50

12:20 Ploiesti
05:50

14:50 Focsani
05:50

12:20 Targu Neamt
05:55

12:20 Buhusi
05:57

12:20 Roznov
05:58

14:35 Campina
06:00
Danytur
13:00 Barlad
06:00

12:20 Piatra Neamt
06:00

14:50 Craiova 14:50 Constanta 14:50 Marasesti
06:00

18:10 Constanta 18:10 Giurgiu 18:10 Constanta 18:10 Tecuci 18:10 Giurgiu
06:00

14:35 Buhusi
06:05

14:50 Mangalia
06:05

14:35 Roznov
06:10
Danytur
13:00 Husi
06:10

12:20 Onesti
06:10

14:50 Adjud 14:50 Filiasi
06:10

18:10 Barlad 18:10 Turnu Magurele 18:10 Turnu Magurele
06:10

14:35 Targu Frumos
06:15

14:50 Medgidia
06:15

14:35 Gura Humorului
06:20

12:20 Botosani
06:20

14:50 Rovinari 14:50 Hirsova
06:20

18:10 Husi 18:10 Corabia 18:10 Corabia
06:20

14:50 Tandarei
06:25

14:35 Falticeni
06:30

12:20 Pascani
06:30

14:50 Isalnita 14:50 Sascut 14:50 Slobozia
06:30

18:10 Buzau 18:10 Alexandria 18:10 Alexandria 18:10 Mangalia 18:10 Mangalia
06:30

14:35 Rovinari
06:35

14:35 Pascani
06:40

12:20 Craiova
06:40

14:50 Targu Carbunesti
06:40

18:10 Filiasi 18:10 Medgidia 18:10 Medgidia 18:10 Focsani 18:10 Filiasi
06:40

14:35 Motca
06:45

14:50 Motru
06:45

14:35 Piatra Neamt
06:50

12:20 Suceava
06:50

14:50 Resita 14:50 Bacau
06:50

18:10 Hirsova 18:10 Marasesti 18:10 Slatina (Olt) 18:10 Slatina (Olt) 18:10 Hirsova
06:50

14:35 Roman
06:55

14:50 Caransebes 14:50 Roman
06:55

18:10 Adjud
06:55

18:00 Bucuresti 18:00 Bucuresti
07:00

14:35 Cristesti
07:00
Danytur
13:00 Vaslui
07:00

12:20 Filiasi
07:00

14:50 Lugoj 14:50 Vaslui 14:50 Bucuresti
07:00

18:10 Sascut 18:10 Tandarei 18:10 Craiova 18:10 Craiova 18:10 Tandarei
07:00

14:35 Targu Jiu
07:05

14:50 Timisoara
07:05

18:10 Bacau
07:05

14:35 Brasov
07:10

14:50 Negresti 14:50 Arad
07:10

18:10 Filiasi 18:10 Filiasi 18:10 Roman
07:10

18:10 Vaslui
07:15

12:20 Pitesti
07:20

14:50 Iasi 14:50 Targu Jiu
07:20

18:10 Negresti 18:10 Rovinari 18:10 Rovinari
07:20

14:50 Petrosani
07:25

14:35 Fetesti
07:30

12:20 Targu Secuiesc
07:30

14:50 Hateg 14:50 Pitesti 14:50 Podu Iloaiei
07:30

18:10 Isalnita 18:10 Iasi 18:10 Isalnita
07:30

14:50 Deleni
07:35

18:10 Podu Iloaiei
07:35

14:50 Calan 14:50 Hirlau
07:40

18:10 Deleni 18:10 Targu Carbunesti 18:10 Targu Carbunesti
07:40

18:10 Harlau 18:10 Motru 18:10 Motru
07:45

14:50 Ploiesti 14:50 Hunedoara
07:50

18:10 Resita 18:10 Targu Frumos 18:10 Resita
07:50

14:50 Targu Frumos
07:55

18:10 Pascani 18:10 Caransebes 18:10 Caransebes
07:55

18:00 Barlad 18:00 Barlad
08:00

14:35 Targu Neamt
08:00
Danytur
13:00 Negresti
08:00

12:20 Brasov
08:00

14:50 Pascani 14:50 Deva 14:50 Ramnicu Sarat
08:00

18:10 Motca 18:10 Lugoj 18:10 Slobozia 18:10 Lugoj 18:10 Slobozia
08:00

18:10 Timisoara 18:10 Timisoara
08:05

12:20 Bicaz
08:10

14:50 Campina 14:50 Motca
08:10

18:10 Cristesti 18:10 Arad 18:10 Bucuresti 18:10 Bucuresti 18:10 Arad
08:10

12:20 Ramnicu Valcea
08:15

14:50 Cristesti
08:15

18:10 Timisesti
08:15

18:00 Crasna 18:00 Crasna
08:20

12:20 Falticeni
08:20

14:50 Sinaia 14:50 Timisesti
08:20

18:10 Dumbrava 18:10 Targu Jiu 18:10 Targu Jiu
08:20

14:50 Dumbrava
08:25

18:10 Petrosani 18:10 Petrosani
08:25

14:35 Fagaras
08:30

12:20 Gura Humorului
08:30

14:50 Targu Neamt 14:50 Predeal 14:50 Simeria
08:30

18:10 Hateg 18:10 Targu Neamt 18:10 Hateg
08:30

14:35 Petrosani
08:35

18:10 Piatra Neamt
08:35

12:20 Moinesti
08:40

14:50 Orastie
08:40

18:10 Calan 18:10 Calan 18:10 Bicaz
08:40

12:20 Fagaras
08:45

18:10 Poiana Largului
08:45

14:50 Piatra Neamt 14:50 Sebes
08:50

18:10 Durau 18:10 Hunedoara 18:10 Hunedoara
08:50

18:10 Borsec
08:55

18:00 Vaslui 18:00 Bacau 18:00 Bacau 18:00 Vaslui
09:00
Danytur
13:00 Roman
09:00

12:20 Comanesti
09:00

14:50 Lancram 14:50 Brasov 14:50 Bicaz
09:00

18:10 Deva 18:10 Pitesti 18:10 Deva 18:10 Toplita 18:10 Pitesti
09:00

18:10 Miercurea Ciuc
09:05

12:20 Targu Jiu
09:10

14:50 Targu Secuiesc 14:50 Poiana Largului
09:10

18:10 Ramnicu Sarat 18:10 Sfantu Gheorghe 18:10 Ramnicu Sarat
09:10

18:10 Morareni
09:15

12:20 Campulung Moldovenesc
09:20

14:50 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe
09:20

18:10 Campina 18:10 Reghin 18:10 Campina
09:20

14:50 Toplita
09:25

18:10 Medias
09:25

14:35 Poiana Largului
09:30

12:20 Targu Ocna
09:30

14:50 Miercurea Ciuc 14:50 Covasna 14:50 Alba Iulia
09:30

18:10 Sinaia 18:10 Sighisoara 18:10 Sinaia
09:30

14:35 Hateg
09:35

12:20 Gheorgheni
09:35

14:50 Sfantu Gheorghe
09:35

18:10 Targu Mures
09:35

14:50 Morareni
09:38

12:20 Reghin
09:40

14:50 Targu Ocna 14:50 Teius
09:40

18:10 Falticeni 18:10 Predeal 18:10 Predeal
09:40

14:50 Reghin
09:41

14:50 Medias
09:44

14:35 Sibiu
09:45

12:20 Drobeta Turnu Severin
09:45

18:10 Suceava
09:45

14:50 Sighisoara
09:48

14:50 Onesti 14:50 Aiud
09:50

18:10 Brasov 18:10 Brasov 18:10 Veresti
09:50

14:50 Targu Mures
09:55

18:10 Darabani
09:55

18:00 Dorohoi 18:00 Piatra Neamt 18:00 Piatra Neamt 18:00 Roman 18:00 Dorohoi 18:00 Roman
10:00

14:35 Hunedoara
10:00
Danytur
13:00 Bacau
10:00

12:20 Toplita Gara
10:00

14:50 Falticeni 14:50 Comanesti 14:50 Unirea
10:00

18:10 Targu Secuiesc 18:10 Botosani 18:10 Targu Secuiesc
10:00

14:50 Suceava
10:05

18:10 Sfantu Gheorghe 18:10 Sfantu Gheorghe 18:10 Gura Humorului
10:05

12:20 Sighisoara
10:10

14:50 Moinesti 14:50 Turda
10:10

18:10 Campulung Moldovenesc 18:10 Covasna 18:10 Covasna
10:10

12:20 Orastie
10:15

18:10 Iacobeni
10:15

18:00 Iasi 18:00 Iasi
10:20

12:20 Deva
10:20

14:50 Fagaras
10:20

18:10 Targu Ocna 18:10 Borsa 18:10 Targu Ocna
10:20

12:20 Caransebes
10:25

18:10 Vatra Dornei
10:25

14:35 Sebes
10:30

12:20 Targu Mures
10:30

14:50 Vestem 14:50 Botosani
10:30

18:10 Onesti 18:10 Prundu Bargaului 18:10 Onesti
10:30

12:20 Vatra Dornei
10:35

18:10 Beclean
10:35

14:50 Gura Humorului
10:40

18:10 Baia Mare 18:10 Comanesti 18:10 Comanesti
10:40

18:10 Dej
10:45

14:50 Ramnicu Valcea
10:50

18:10 Moinesti 18:10 Moinesti
10:50

14:50 Campulung Moldovenesc
10:55

18:10 Cluj Napoca
10:55

18:00 Targu Frumos 18:00 Botosani 18:00 Radauti 18:00 Targu Frumos 18:00 Botosani 18:00 Targu Neamt 18:00 Targu Neamt 18:00 Radauti
11:00
Danytur
13:00 Onesti
11:00

12:20 Resita
11:00

14:50 Iacobeni 14:50 Sibiu
11:00

18:10 Simeria 18:10 Fagaras 18:10 Cluj Napoca 18:10 Simeria 18:10 Fagaras
11:00

14:50 Vatra Dornei
11:05

12:20 Blaj
11:10

14:50 Prundu Bargaului 14:50 Miercurea Sibiului
11:10

18:10 Vestem 18:10 Vestem
11:10

12:20 Sibiu
11:15

14:50 Bistrita 14:50 Sighisoara
11:20

18:10 Orastie 18:10 Ramnicu Valcea 18:10 Ramnicu Valcea 18:10 Orastie
11:20

18:00 Pascani 18:00 Pascani
11:30

14:35 Toplita
11:30

12:20 Medias
11:30

14:50 Medias 14:50 Beclean
11:30

18:10 Sibiu 18:10 Sibiu 18:10 Sebes 18:10 Sebes
11:30

12:20 Sebes
11:35

14:50 Dej
11:40

18:10 Miercurea Sibiului 18:10 Lancram 18:10 Lancram 18:10 Miercurea Sibiului
11:40

14:50 Cluj Napoca
11:45

18:10 Sighisoara 18:10 Alba Iulia 18:10 Alba Iulia 18:10 Sighisoara
11:50

18:00 Falticeni 18:00 Falticeni
12:00

14:35 Deva
12:00
Danytur
13:00 Targu Secuiesc
12:00

12:20 Alba Iulia
12:00

14:50 Cluj Napoca
12:00

18:10 Gilau 18:10 Medias 18:10 Medias
12:00

12:20 Bistrita
12:10

18:10 Teius 18:10 Teius
12:10

12:20 Lugoj
12:20

18:10 Aiud 18:10 Aiud
12:20

14:35 Reghin
12:30

12:20 Aiud
12:30

18:10 Unirea 18:10 Unirea
12:30

12:20 Beclean
12:35

18:10 Turda 18:10 Turda
12:40

18:00 Suceava 18:00 Suceava
13:00
Danytur
13:00 Sfantu Gheorghe
13:00

12:20 Dej
13:00

18:10 Huedin
13:00

12:20 Turda
13:15

14:50 Gilau
13:15

14:35 Alba Iulia
13:30

12:20 Gherla
13:30

14:50 Huedin
13:30

14:50 Negreni
13:50
Danytur
13:00 Brasov
14:00

12:20 Cluj Napoca
14:00

18:10 Cluj Napoca 18:10 Cluj Napoca 18:10 Negreni 18:10 Cluj Napoca 18:10 Cluj Napoca
14:00

12:20 Timisoara
14:10

18:00 Gura Humorului 18:00 Gura Humorului
14:30

14:35 Targu Mures
14:30

14:35 Aiud
14:45

18:00 Brasov 18:00 Brasov
15:00

14:35 Ludus
15:00
Danytur
13:00 Sighisoara
15:00

12:20 Huedin
15:00

18:10 Piatra Craiului
15:00

18:00 Campulung Moldovenesc 18:00 Campulung Moldovenesc
15:15

14:35 Turda
15:30

18:10 Beius
15:30

18:00 Vatra Dornei
16:00

14:35 Cluj Napoca
16:00
Danytur
13:00 Targu Mures
16:00

12:20 Arad
16:00

18:10 Alesd
16:00
Danytur
13:00 Ludus
16:30

14:50 Alesd
16:55

18:00 Prundu Bargaului 18:00 Sibiu 18:00 Sibiu
17:00
Danytur
13:00 Campia Turzii
17:00

12:20 Oradea
17:00

12:20 Nadlac
17:10

18:00 Medias 18:00 Medias
17:30
Danytur
13:00 Turda
17:30

18:00 Alba Iulia 18:00 Alba Iulia 18:00 Targu Mures 18:00 Targu Mures 18:00 Bistrita
18:00

14:35 Huedin
18:00
Danytur
13:00 Cluj Napoca
18:00

14:50 Oradea
18:00

18:00 Beclean
18:30
Danytur
13:00 Floresti
18:30

14:50 Bors
18:30

18:10 Oradea
18:30

18:10 Bors
18:40

18:00 Aiud 18:00 Aiud 18:00 Dej
19:00

14:35 Alesd
19:00
Danytur
13:00 Gilau
19:00

18:00 Turda 18:00 Turda
19:30

14:35 Oradea
19:30

14:35 Bors
19:45
Danytur
13:00 Huedin
20:00

18:00 Cluj Napoca
21:00
Danytur
13:00 Alesd
21:00

18:00 Huedin
22:00
Danytur
13:00 Oradea
22:00

18:00 Alesd
22:30

18:00 Oradea
23:00

18:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.