La adresa - Mersul autobuzelor Karlsruhe Germania

La adresa

Karlsruhe, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
11:20
08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci
13:25
10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin
13:40
07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu
14:25 Euro Michael Tour
16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau
16:05
05:00 Bors 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 06:00 Oradea 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 07:00 Alesd 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 04:00 Budapesta 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria
Sosiri
De la Ora

11:50 Constanta
00:05

13:30 Braila
00:10

11:50 Mangalia
00:10

11:50 Medgidia
00:15

11:50 Cernavoda
00:30

13:30 Galati
00:40

19:00 Lugoj
01:00

13:30 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
09:30 Targu Neamt
01:00

11:50 Giurgiu
01:00

11:50 Alexandria
01:05

11:50 Fetesti
01:10

11:50 Braila
01:20

13:30 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
09:30 Galati
01:30

11:50 Tulcea
01:30

13:30 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
09:30 Buzau
02:00

11:50 Calarasi
02:00

11:50 Galati
02:10

13:30 Focsani
02:15

19:00 Timisoara
02:30
Euro Michael Tour
09:30 Ramnicu Sarat
02:30

13:30 Adjud
02:45

13:30 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
09:30 Tecuci
03:00

11:50 Slobozia
03:00

11:50 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
09:30 Focsani
03:15

11:50 Ramnicu Sarat
03:20

13:30 Husi
03:30

11:50 Barlad
03:30

13:30 Dorohoi
03:35

19:00 Arad
03:45

13:30 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
09:30 Adjud
03:45

09:40 Schwechat
03:50

11:50 Husi
03:50

13:30 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
09:30 Barlad
04:00

11:50 Bucuresti
04:00

13:30 Comanesti
04:10

11:50 Buzau
04:10

13:30 Bucuresti
04:15

13:30 Moinesti
04:20

11:50 Focsani
04:20

13:30 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
09:30 Husi
04:30

11:50 Vaslui
04:30

13:30 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
09:30 Dorohoi
04:35

11:50 Harlau
04:40

13:30 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
09:30 Onesti
04:45

13:30 Podu Iloaiei
05:00

09:40 Focsani 09:40 Focsani 09:40 Braila
05:00
Euro Michael Tour
09:30 Vaslui
05:00

11:50 Roman
05:00

13:30 Filiasi
05:05

13:30 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
09:30 Comanesti
05:10

11:50 Adjud
05:10

11:50 Bacau
05:15

13:30 Suceava
05:20

09:40 Tecuci 09:40 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
09:30 Moinesti
05:20

11:50 Slatina (Olt)
05:20

11:50 Radauti
05:25

13:30 Bacau
05:30

09:40 Galati
05:30
Euro Michael Tour
09:30 Botosani
05:30

11:50 Iasi
05:30

11:50 Dorohoi
05:35

13:30 Negresti
05:40

09:40 Marasesti 09:40 Marasesti
05:40

11:50 Targu Frumos
05:40

13:30 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
09:30 Iasi
05:45

11:50 Targoviste
05:45

11:50 Urziceni
05:47

13:30 Constanta
05:50

11:50 Ploiesti
05:50

11:50 Targu Neamt
05:55

11:50 Buhusi
05:57

11:50 Roznov
05:58

13:30 Campina
06:00

09:40 Saveni 09:40 Barlad 09:40 Adjud 09:40 Saveni 09:40 Adjud
06:00
Euro Michael Tour
09:30 Podu Iloaiei
06:00

11:50 Piatra Neamt
06:00

13:30 Buhusi
06:05

13:30 Roznov
06:10

09:40 Husi
06:10

11:50 Onesti
06:10

13:30 Targu Frumos
06:15

13:30 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
09:30 Suceava
06:20

11:50 Botosani
06:20

13:30 Falticeni
06:30

09:40 Botosani 09:40 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
09:30 Bacau
06:30

11:50 Pascani
06:30

13:30 Rovinari
06:35

13:30 Pascani
06:40

11:50 Craiova
06:40

13:30 Motca
06:45

13:30 Piatra Neamt
06:50

11:50 Suceava
06:50

13:30 Roman
06:55

13:30 Cristesti
07:00

09:40 Vaslui 09:40 Harlau 09:40 Iasi 09:40 Iasi 09:40 Harlau
07:00

11:50 Filiasi
07:00

13:30 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
09:30 Buhusi
07:05

13:30 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
09:30 Roznov
07:10

09:40 Cotnari 09:40 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
09:30 Targu Frumos
07:15
Euro Michael Tour
09:30 Gura Humorului
07:20

11:50 Pitesti
07:20

13:30 Fetesti
07:30

09:40 Suceava 09:40 Targu Frumos 09:40 Suceava 09:40 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
09:30 Falticeni
07:30

11:50 Targu Secuiesc
07:30
Euro Michael Tour
09:30 Pascani
07:40
Euro Michael Tour
09:30 Piatra Neamt
07:50
Euro Michael Tour
09:30 Roman
07:55

13:30 Targu Neamt
08:00

09:40 Targu Ocna 09:40 Pascani 09:40 Pascani 09:40 Negresti 09:40 Targu Ocna
08:00

11:50 Brasov
08:00

11:50 Bicaz
08:10

11:50 Ramnicu Valcea
08:15

11:50 Falticeni
08:20

13:30 Fagaras
08:30

11:50 Gura Humorului
08:30

13:30 Petrosani
08:35

11:50 Moinesti
08:40

11:50 Fagaras
08:45

09:40 Comanesti 09:40 Roman 09:40 Comanesti
09:00

11:50 Comanesti
09:00

11:50 Targu Jiu
09:10

09:40 Girov 09:40 Girov
09:20

11:50 Campulung Moldovenesc
09:20

13:30 Poiana Largului
09:30

11:50 Targu Ocna
09:30

13:30 Hateg
09:35

11:50 Gheorgheni
09:35

11:50 Reghin
09:40

13:30 Sibiu
09:45

11:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

13:30 Hunedoara
10:00

09:40 Bacau 09:40 Miercurea Ciuc 09:40 Piatra Neamt 09:40 Gura Humorului 09:40 Targu Neamt 09:40 Miercurea Ciuc 09:40 Gura Humorului 09:40 Piatra Neamt 09:40 Targu Neamt
10:00

11:50 Toplita Gara
10:00

11:50 Sighisoara
10:10

11:50 Orastie
10:15

11:50 Deva
10:20

11:50 Caransebes
10:25

13:30 Sebes
10:30

09:40 Bicaz 09:40 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
09:30 Poiana Largului
10:30

11:50 Targu Mures
10:30

11:50 Vatra Dornei
10:35

09:40 Onesti 09:40 Odorheiu Secuiesc 09:40 Campulung Moldovenesc 09:40 Odorheiu Secuiesc 09:40 Campulung Moldovenesc
11:00

11:50 Resita
11:00

11:50 Blaj
11:10

11:50 Sibiu
11:15

13:30 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
09:30 Oradea
11:30

11:50 Medias
11:30

11:50 Sebes
11:35

19:00 Bucuresti
12:00

13:30 Deva
12:00

09:40 Medias 09:40 Vatra Dornei 09:40 Praid 09:40 Targu Secuiesc 09:40 Medias 09:40 Praid 09:40 Vatra Dornei
12:00

11:50 Alba Iulia
12:00

11:50 Bistrita
12:10

11:50 Lugoj
12:20

13:30 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
09:30 Toplita
12:30

11:50 Aiud
12:30

11:50 Beclean
12:35

09:40 Blaj 09:40 Reghin 09:40 Sfantu Gheorghe 09:40 Blaj 09:40 Reghin
13:00

11:50 Dej
13:00

11:50 Turda
13:15

19:00 Pitesti
13:30

13:30 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
09:30 Reghin
13:30

11:50 Gherla
13:30

09:40 Brasov 09:40 Teius 09:40 Fagaras 09:40 Teius 09:40 Fagaras
14:00

11:50 Cluj Napoca
14:00

11:50 Timisoara
14:10

13:30 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
09:30 Targu Mures
14:30

13:30 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
09:30 Aiud
14:45

19:00 Slatina (Olt)
15:00

13:30 Ludus
15:00

09:40 Avrig 09:40 Sighisoara 09:40 Alba Iulia 09:40 Avrig 09:40 Alba Iulia
15:00
Euro Michael Tour
09:30 Ludus
15:00

11:50 Huedin
15:00

13:30 Turda
15:30

09:40 Sibiu 09:40 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
09:30 Turda
15:30

19:00 Craiova
16:00

13:30 Cluj Napoca
16:00

09:40 Zlatna 09:40 Dej 09:40 Bistrita 09:40 Targu Mures 09:40 Zlatna 09:40 Dej 09:40 Bistrita
16:00
Euro Michael Tour
09:30 Cluj Napoca
16:00

11:50 Arad
16:00

09:40 Sebes 09:40 Sebes 09:40 Ludus
16:30

09:40 Campia Turzii 09:40 Nasaud 09:40 Abrud 09:40 Nasaud 09:40 Abrud
17:00

11:50 Oradea
17:00

11:50 Nadlac
17:10

09:40 Turda 09:40 Beclean 09:40 Beclean
17:30

13:30 Huedin
18:00

09:40 Brad 09:40 Zalau 09:40 Deva 09:40 Gherla 09:40 Zalau 09:40 Cluj Napoca 09:40 Brad 09:40 Gherla 09:40 Deva
18:00
Euro Michael Tour
09:30 Huedin
18:00

09:40 Floresti
18:30

13:30 Alesd
19:00

09:40 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
09:30 Alesd
19:00

13:30 Oradea
19:30

13:30 Bors
19:45
Euro Michael Tour
09:30 Bors
19:45

19:00 Targu Jiu
20:00

09:40 Huedin
20:00

19:00 Motru
21:00

09:40 Alesd
21:00

19:00 Drobeta Turnu Severin
22:00

09:40 Oradea 09:40 Oradea 09:40 Oradea 09:40 Arad 09:40 Oradea 09:40 Arad 09:40 Oradea
22:00

19:00 Orsova
22:30

19:00 Caransebes
23:59

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.