La adresa - Mersul autobuzelor Kaiserslautern Germania

La adresa

Kaiserslautern, Germania

Plecări
Ora Către
01:30
13:00 Ludus 09:00 Brad 10:45 Floresti 18:00 Pascani 03:55 Schwechat 10:00 Zalau 16:00 Targu Neamt 18:00 Suceava 08:00 Oradea 12:00 Bistrita 17:00 Gura Humorului 04:00 Oradea 09:00 Nasaud 17:30 Piatra Neamt 19:00 Focsani 13:30 Avrig 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 18:20 Marasesti 17:00 Roman 15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Teius 13:20 Campia Turzii 08:00 Arad 10:30 Gilau 16:00 Targu Neamt 19:00 Iasi 08:00 Oradea 14:00 Reghin 17:00 Gura Humorului 20:00 Saveni 09:00 Nasaud 16:00 Campulung Moldovenesc 19:20 Harlau 07:00 Beclean 17:00 Bicaz 18:40 Tecuci 13:00 Sibiu 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 18:00 Adjud 16:30 Bacau 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:30 Brasov 10:30 Alba Iulia 10:00 Zlatna 13:00 Turda 19:00 Iasi 10:00 Huedin 14:00 Reghin 18:30 Targu Frumos 20:00 Saveni 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 19:00 Botosani 07:00 Beclean 14:00 Vatra Dornei 19:00 Cotnari 05:00 Gherla 16:00 Praid 18:20 Marasesti 11:30 Sebes 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 19:00 Focsani 17:30 Negresti 17:00 Targu Ocna 06:00 Onesti 13:00 Medias 14:00 Sighisoara 09:30 Abrud 12:00 Cluj Napoca 18:30 Targu Frumos 09:00 Alesd 12:00 Dej 18:00 Pascani 19:00 Botosani 10:00 Zalau 14:00 Vatra Dornei 18:00 Suceava 05:00 Gherla 12:00 Bistrita 18:00 Girov 04:00 Oradea 14:00 Fagaras 18:00 Adjud 10:00 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:40 Tecuci 18:00 Vaslui 16:00 Comanesti 15:30 Targu Secuiesc 12:00 Blaj 13:40 Targu Mures
12:00
15:10 Sangeorgiu de Mures 15:50 Alba Iulia 15:20 Reghin 14:50 Tarnaveni 16:10 Tulghes 18:00 Petrosani 16:50 LEGHIN 16:10 Orastie 17:20 Motca 19:30 Slatina (Olt) 17:55 Deleni 17:00 Arad 18:50 Tecuci 22:15 Pitesti 08:40 Oradea 21:40 Sinaia 13:00 Gilau 21:00 Ramnicu Sarat 15:30 Morareni 20:20 Racaciuni 18:00 Darabani 19:40 Moinesti 17:10 Dolhasca 18:45 Targu Secuiesc 15:30 Bistrita 17:20 Brasov 22:00 Targoviste 16:20 Sibiu International Airport 21:20 Mizil 20:40 Marasesti 20:00 Roman 19:10 Targu Ocna 18:00 Odorheiu Secuiesc 16:50 Fagaras 15:20 Blaj 14:20 Ocna Mures 17:20 Lugoj 18:45 Motru 16:30 Hunedoara 17:45 Petrila 14:00 Cluj Napoca 15:35 Teius 15:40 Gheorgheni 14:35 Aiud 16:20 Durau 18:10 Bumbesti Jiu 16:55 Targu Neamt 18:30 Targu Jiu 17:30 Pascani 19:40 Craiova 18:00 Podu Iloaiei 17:10 Timisoara 19:00 Galati 22:10 Mioveni 09:00 Alesd 21:30 Campina 18:20 Negresti 20:50 Focsani 14:30 Gherla 20:10 Bacau 17:45 Dorohoi 19:20 Comanesti 17:00 Veresti 18:30 Sfantu Gheorghe 22:20 Bucuresti 17:00 Codlea 21:50 Ploiesti 16:00 Sebes 21:10 Buzau 20:30 Adjud 19:50 Bicaz 19:00 Onesti 17:40 Sighisoara 16:40 Avrig 15:00 Medias 17:30 Hateg 16:00 Cugir 19:00 Filiasi 16:55 Deva 14:20 Turda 15:20 Blaj 15:50 Toplita 14:20 Ocna Mures 16:30 Petru Voda 17:20 Lugoj 17:00 Timisesti 18:45 Motru 17:40 Targu Frumos 16:30 Hunedoara 18:10 Iasi 17:45 Petrila 19:10 Braila 22:00 Targoviste 11:00 Negreni 21:20 Mizil 18:30 Vaslui 20:40 Marasesti 14:50 Dej 20:00 Roman 17:30 Botosani 19:10 Targu Ocna 16:50 Falticeni 18:00 Odorheiu Secuiesc 22:15 Pitesti 16:50 Fagaras 21:40 Sinaia 21:00 Ramnicu Sarat 20:20 Racaciuni 19:40 Moinesti 18:45 Targu Secuiesc 17:20 Brasov 16:20 Sibiu International Airport 15:50 Alba Iulia 14:50 Tarnaveni 18:00 Petrosani 16:10 Orastie 19:30 Slatina (Olt) 17:00 Arad 16:00 Sebes 14:30 Ludus 15:00 Medias 16:00 Borsec 17:30 Hateg 16:40 Pipirig 16:00 Cugir 17:10 Cristesti 19:00 Filiasi 17:50 Harlau 16:55 Deva 18:40 Barlad 22:20 Bucuresti 08:00 Bors 21:50 Ploiesti 12:00 Huedin 21:10 Buzau 22:50 Ingolstadt 20:30 Adjud 15:15 Beclean 19:50 Bicaz 17:20 Liteni 19:00 Onesti 16:15 Suceava 17:40 Sighisoara 22:10 Mioveni 16:40 Avrig 21:30 Campina 20:50 Focsani 20:10 Bacau 19:20 Comanesti 18:30 Sfantu Gheorghe 17:00 Codlea 15:00 Targu Mures 15:35 Teius 14:35 Aiud 18:10 Bumbesti Jiu 18:30 Targu Jiu 19:40 Craiova 17:10 Timisoara
15:20
17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 05:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj
Sosiri
De la Ora
Nyoanina
10:34 Tulcea
00:00
Nyoanina
10:34 Mangalia
00:05

12:30 Constanta
00:05
Nyoanina
10:34 Constanta
00:10

12:30 Mangalia
00:10
Nyoanina
10:34 Medgidia
00:15

12:30 Medgidia
00:15
Nyoanina
10:34 Cernavoda
00:20
Nyoanina
10:34 Giurgiu
00:25
Nyoanina
10:34 Galati
00:29
Nyoanina
10:34 Fetesti
00:30

12:30 Cernavoda
00:30
Nyoanina
10:34 Slobozia
00:40
Nyoanina
10:34 Calarasi
00:50
Nyoanina
10:34 Braila
01:00

12:30 Giurgiu
01:00

12:30 Alexandria
01:05

12:30 Fetesti
01:10
Nyoanina
10:34 Alexandria
01:20

12:30 Braila
01:20

12:30 Tulcea
01:30
Nyoanina
10:34 Targoviste
01:35
Nyoanina
10:34 Pitesti
01:40
Nyoanina
10:34 Ramnicu Valcea
01:50
Nyoanina
10:34 Buzau
02:00

12:30 Calarasi
02:00

12:30 Galati
02:10
Nyoanina
10:34 Oltenita
02:15
Nyoanina
10:34 Bucuresti
02:25
Nyoanina
10:34 Botosani
02:28
Nyoanina
10:34 Ramnicu Sarat
02:30
Nyoanina
10:34 Tecuci
03:00

12:30 Slobozia
03:00

12:30 Tecuci
03:10
Nyoanina
10:34 Focsani
03:15

12:30 Ramnicu Sarat
03:20

12:30 Barlad
03:30
Nyoanina
10:34 Adjud
03:45

13:00 Schwechat
03:50

12:30 Husi
03:50
Nyoanina
10:34 Barlad
04:00

12:30 Bucuresti
04:00

12:30 Buzau
04:10

12:30 Focsani
04:20
Nyoanina
10:34 Husi
04:30

12:30 Vaslui
04:30
Nyoanina
10:34 Dorohoi
04:35

12:30 Harlau
04:40
Nyoanina
10:34 Onesti
04:45
Nyoanina
10:34 Sfantu Gheorghe
04:50
Nyoanina
10:34 Covasna
04:55

13:00 Focsani 13:00 Braila
05:00
Nyoanina
10:34 Vaslui
05:00

12:30 Roman
05:00
Nyoanina
10:34 Comanesti
05:10

12:30 Adjud
05:10

12:30 Bacau
05:15

13:00 Tecuci
05:20
Nyoanina
10:34 Moinesti
05:20

12:30 Slatina (Olt)
05:20

12:30 Radauti
05:25

13:00 Galati
05:30

12:30 Iasi
05:30
Nyoanina
10:34 Slatina (Olt)
05:32
Nyoanina
10:34 Bals
05:33
Nyoanina
10:34 Craiova
05:35

12:30 Dorohoi
05:35

13:00 Marasesti
05:40

12:30 Targu Frumos
05:40
Nyoanina
10:34 Iasi
05:45

12:30 Targoviste
05:45

12:30 Urziceni
05:47

12:30 Ploiesti
05:50

12:30 Targu Neamt
05:55

12:30 Buhusi
05:57

12:30 Roznov
05:58

13:00 Saveni 13:00 Barlad 13:00 Saveni 13:00 Adjud
06:00
Nyoanina
10:34 Podu Iloaiei
06:00

12:30 Piatra Neamt
06:00

11:50 Braila 11:50 Darabani
06:00

13:00 Husi
06:10
Nyoanina
10:34 Ploiesti
06:10

12:30 Onesti
06:10

11:50 Galati
06:10
Nyoanina
10:34 Suceava
06:20

12:30 Botosani
06:20

11:50 Tecuci
06:20

13:00 Botosani 13:00 Botosani
06:30
Nyoanina
10:34 Bacau
06:30

12:30 Pascani
06:30

11:50 Barlad
06:30
Nyoanina
10:34 Filiasi
06:35

11:50 Dorohoi
06:35
Nyoanina
10:34 Negresti
06:40

12:30 Craiova
06:40

11:50 Husi
06:40
Nyoanina
10:34 Harlau
06:45

12:30 Suceava
06:50

11:50 Vaslui
06:50

11:50 Negresti
06:55

13:00 Vaslui 13:00 Harlau 13:00 Iasi 13:00 Iasi 13:00 Harlau
07:00
Nyoanina
10:34 Campina
07:00

12:30 Filiasi
07:00

11:50 Botosani 11:50 Craiova 11:50 Craiova
07:00
Nyoanina
10:34 Buhusi
07:05
Nyoanina
10:34 Roznov
07:10

11:50 Iasi
07:10

13:00 Cotnari 13:00 Cotnari
07:15
Nyoanina
10:34 Targu Frumos
07:15
Nyoanina
10:34 Gura Humorului
07:20

12:30 Pitesti
07:20

11:50 Podu Iloaiei
07:20

13:00 Suceava 13:00 Targu Frumos 13:00 Targu Frumos 13:00 Suceava
07:30
Nyoanina
10:34 Falticeni
07:30

12:30 Targu Secuiesc
07:30

11:50 Deleni 11:50 Slatina (Olt) 11:50 Slatina (Olt)
07:30
Nyoanina
10:34 Pascani
07:40

11:50 Liteni
07:40
Nyoanina
10:34 Piatra Neamt
07:50

11:50 Harlau
07:50
Nyoanina
10:34 Roman
07:55

11:50 Dolhasca
07:55

13:00 Negresti 13:00 Targu Ocna 13:00 Pascani 13:00 Pascani
08:00
Nyoanina
10:34 Drobeta Turnu Severin
08:00

12:30 Brasov
08:00

11:50 Bucuresti 11:50 Filiasi 11:50 Filiasi 11:50 Targu Frumos 11:50 Bucuresti
08:00
Nyoanina
10:34 Baile Herculane
08:05

11:50 Pitesti 11:50 Pitesti
08:05
Nyoanina
10:34 Resita
08:07
Nyoanina
10:34 Caransebes
08:09
Nyoanina
10:34 Brasov
08:10

12:30 Bicaz
08:10

11:50 Mioveni 11:50 Pascani 11:50 Mioveni
08:10
Nyoanina
10:34 Targu Jiu
08:15

12:30 Ramnicu Valcea
08:15

11:50 Targoviste 11:50 Targoviste
08:15
Nyoanina
10:34 Vatra Dornei
08:20

12:30 Falticeni
08:20

11:50 Motca 11:50 Motru 11:50 Ploiesti 11:50 Motru 11:50 Ploiesti
08:20

11:50 Cristesti 11:50 Sinaia 11:50 Veresti 11:50 Sinaia
08:25

12:30 Gura Humorului
08:30

11:50 Campina 11:50 Timisesti 11:50 Campina
08:30

11:50 Mizil 11:50 Mizil
08:35

12:30 Moinesti
08:40

11:50 Buzau 11:50 Targu Neamt 11:50 Buzau
08:40

12:30 Fagaras
08:45

11:50 Ramnicu Sarat 11:50 Ramnicu Sarat
08:45

11:50 LEGHIN 11:50 Falticeni
08:55

13:00 Comanesti 13:00 Roman
09:00
Nyoanina
10:34 Targu Neamt
09:00

12:30 Comanesti
09:00

11:50 Targu Jiu 11:50 Targu Jiu
09:00

12:30 Targu Jiu
09:10

11:50 Pipirig 11:50 Focsani 11:50 Focsani
09:10

11:50 Petru Voda
09:15

13:00 Girov 13:00 Girov
09:20
Nyoanina
10:34 Bistrita
09:20

12:30 Campulung Moldovenesc
09:20
Nyoanina
10:34 Petrosani
09:25
Nyoanina
10:34 Fagaras
09:30

12:30 Targu Ocna
09:30

11:50 Suceava 11:50 Marasesti 11:50 Durau 11:50 Marasesti
09:30

12:30 Gheorgheni
09:35

12:30 Reghin
09:40

11:50 Bumbesti Jiu 11:50 Bumbesti Jiu
09:40
Nyoanina
10:34 Beclean
09:45

12:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

13:00 Gura Humorului 13:00 Targu Neamt 13:00 Piatra Neamt 13:00 Miercurea Ciuc 13:00 Piatra Neamt 13:00 Gura Humorului 13:00 Bacau 13:00 Targu Neamt
10:00

12:30 Toplita Gara
10:00

11:50 Tulghes 11:50 Petrosani 11:50 Petrosani 11:50 Adjud 11:50 Adjud
10:00

11:50 Racaciuni 11:50 Racaciuni
10:05

12:30 Sighisoara
10:10

11:50 Petrila 11:50 Petrila 11:50 Bacau 11:50 Bacau
10:10

12:30 Orastie
10:15

11:50 Roman 11:50 Roman
10:15

12:30 Deva
10:20

11:50 Bicaz 11:50 Bicaz
10:20

12:30 Caransebes
10:25

11:50 Moinesti 11:50 Moinesti
10:25

13:00 Bicaz 13:00 Bicaz
10:30
Nyoanina
10:34 Poiana Largului
10:30

12:30 Targu Mures
10:30

11:50 Comanesti 11:50 Borsec 11:50 Hateg 11:50 Comanesti 11:50 Hateg
10:30
Nyoanina
10:34 Hateg
10:35

12:30 Vatra Dornei
10:35

11:50 Targu Ocna 11:50 Targu Ocna
10:35

11:50 Lugoj 11:50 Lugoj 11:50 Onesti 11:50 Onesti
10:40
Nyoanina
10:34 Sibiu
10:45

11:50 Targu Secuiesc 11:50 Targu Secuiesc
10:45

11:50 Sfantu Gheorghe 11:50 Timisoara 11:50 Timisoara 11:50 Sfantu Gheorghe
10:50

11:50 Odorheiu Secuiesc 11:50 Odorheiu Secuiesc
10:55

13:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Onesti 13:00 Odorheiu Secuiesc 13:00 Campulung Moldovenesc
11:00
Nyoanina
10:34 Dej
11:00

12:30 Resita
11:00

11:50 Arad 11:50 Arad 11:50 Sighisoara 11:50 Toplita 11:50 Sighisoara
11:00

11:50 Brasov 11:50 Brasov
11:05

12:30 Blaj
11:10

11:50 Codlea 11:50 Codlea
11:10

12:30 Sibiu
11:15

11:50 Fagaras 11:50 Fagaras
11:15

11:50 Deva 11:50 Deva 11:50 Avrig 11:50 Avrig
11:20

11:50 Sibiu International Airport 11:50 Sibiu International Airport
11:25
Nyoanina
10:34 Lugoj
11:30

12:30 Medias
11:30

11:50 Gheorgheni 11:50 Sebes 11:50 Sebes
11:30

12:30 Sebes
11:35

11:50 Alba Iulia 11:50 Alba Iulia
11:35

11:50 Teius 11:50 Hunedoara 11:50 Hunedoara 11:50 Teius
11:40

11:50 Blaj 11:50 Blaj
11:45

11:50 Medias 11:50 Orastie 11:50 Medias 11:50 Orastie
11:50

13:00 Medias 13:00 Praid 13:00 Vatra Dornei 13:00 Targu Secuiesc 13:00 Praid 13:00 Vatra Dornei
12:00

12:30 Alba Iulia
12:00

11:50 Cugir 11:50 Tarnaveni 11:50 Cugir 11:50 Tarnaveni
12:00

12:30 Bistrita
12:10

11:50 Morareni 11:50 Bistrita
12:10

12:30 Lugoj
12:20

11:50 Aiud 11:50 Aiud
12:20
Nyoanina
10:34 Toplita
12:30

12:30 Aiud
12:30

12:30 Beclean
12:35

11:50 Reghin
12:40
Nyoanina
10:34 Gherla
12:45

13:00 Blaj 13:00 Reghin 13:00 Reghin 13:00 Sfantu Gheorghe
13:00
Nyoanina
10:34 Deva
13:00

12:30 Dej
13:00

11:50 Sangeorgiu de Mures
13:00

11:50 Ocna Mures 11:50 Ocna Mures
13:10

12:30 Turda
13:15

11:50 Targu Mures 11:50 Dej
13:15
Nyoanina
10:34 Reghin
13:30

12:30 Gherla
13:30

11:50 Gherla
13:35

11:50 Ludus
13:40

11:50 Turda
13:50

13:00 Fagaras 13:00 Teius 13:00 Brasov 13:00 Fagaras
14:00
Nyoanina
10:34 Alba Iulia
14:00

12:30 Cluj Napoca
14:00

11:50 Cluj Napoca
14:00

12:30 Timisoara
14:10
Nyoanina
10:34 Orastie
14:15
Nyoanina
10:34 Targu Mures
14:30
Nyoanina
10:34 Aiud
14:45

11:50 Gilau
14:45

13:00 Avrig 13:00 Sighisoara 13:00 Avrig 13:00 Alba Iulia
15:00
Nyoanina
10:34 Ludus
15:00

12:30 Huedin
15:00

13:00 Sibiu 13:00 Sibiu
15:30
Nyoanina
10:34 Turda
15:30

11:50 Huedin
15:30
Nyoanina
10:34 Timisoara
15:45

13:00 Zlatna 13:00 Targu Mures 13:00 Dej 13:00 Bistrita 13:00 Dej 13:00 Bistrita
16:00
Nyoanina
10:34 Cluj Napoca
16:00

12:30 Arad
16:00

13:00 Sebes 13:00 Ludus 13:00 Sebes
16:30
Nyoanina
10:34 Faget
16:30

13:00 Nasaud 13:00 Abrud 13:00 Nasaud 13:00 Campia Turzii
17:00
Nyoanina
10:34 Arad
17:00

12:30 Oradea
17:00

12:30 Nadlac
17:10

13:00 Beclean 13:00 Turda 13:00 Beclean
17:30

11:50 Negreni
17:50

13:00 Zalau 13:00 Gherla 13:00 Zalau 13:00 Deva 13:00 Cluj Napoca 13:00 Brad 13:00 Deva 13:00 Gherla
18:00
Nyoanina
10:34 Huedin
18:00

13:00 Floresti
18:30

11:50 Alesd
18:30

13:00 Gilau
19:00
Nyoanina
10:34 Alesd
19:00

11:50 Oradea
19:15
Nyoanina
10:34 Oradea
19:30

13:00 Huedin
20:00
Nyoanina
10:34 Bors
20:00

11:50 Bors
20:00

13:00 Alesd
21:00

13:00 Oradea 13:00 Oradea 13:00 Oradea 13:00 Oradea 13:00 Arad 13:00 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.