La adresa - Mersul autobuzelor Jena Germania

La adresa

Jena, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
12:35
20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari
12:50
17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac
12:55
08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 17:40 Husi 17:20 Adjud 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 17:35 Buzau 17:15 Sascut 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 17:30 Focsani 17:10 Bacau 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 17:25 Marasesti
14:25
14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias
Sosiri
De la Ora

12:12 Constanta
00:05

14:20 Braila
00:10

12:12 Mangalia
00:10

12:12 Medgidia
00:15

12:12 Cernavoda
00:30

14:20 Galati
00:40

14:20 Buzau
01:00

12:12 Giurgiu
01:00

12:12 Alexandria
01:05

12:12 Fetesti
01:10

12:12 Braila
01:20

14:20 Ramnicu Sarat
01:30

12:12 Tulcea
01:30

14:20 Tecuci
01:55

12:12 Calarasi
02:00

12:12 Galati
02:10

14:20 Focsani
02:15

14:20 Adjud
02:45

14:20 Barlad
03:00

12:12 Slobozia
03:00

12:12 Tecuci
03:10

12:12 Ramnicu Sarat
03:20

14:20 Husi
03:30

12:12 Barlad
03:30

14:20 Dorohoi
03:35

14:20 Onesti
03:45

12:12 Husi
03:50

14:20 Vaslui
04:00

12:12 Bucuresti
04:00

13:30 Tulcea
04:00

14:20 Comanesti
04:10

12:12 Buzau
04:10

14:20 Bucuresti
04:15

14:20 Moinesti
04:20

12:12 Focsani
04:20

14:20 Botosani
04:30

12:12 Vaslui
04:30

13:30 Braila
04:30

14:20 Craiova
04:35

12:12 Harlau
04:40

14:20 Iasi
04:45

11:55 Tulcea
04:50

14:20 Podu Iloaiei
05:00

12:12 Roman
05:00

11:55 Giurgiu 11:55 Braila
05:00

13:30 Galati
05:00

14:20 Filiasi
05:05

14:20 Ploiesti
05:10

12:12 Adjud
05:10

11:55 Galati 11:55 Turnu Magurele
05:10

12:12 Bacau
05:15

14:20 Suceava
05:20

12:12 Slatina (Olt)
05:20

11:55 Tecuci 11:55 Corabia
05:20

12:12 Radauti
05:25

14:20 Bacau
05:30

12:12 Iasi
05:30

11:55 Alexandria 11:55 Barlad
05:30

12:12 Dorohoi
05:35

14:20 Negresti
05:40

12:12 Targu Frumos
05:40

11:55 Slatina (Olt) 11:55 Husi
05:40

14:20 Harlau
05:45

12:12 Targoviste
05:45

11:55 Buzau
05:45

12:12 Urziceni
05:47

14:20 Constanta
05:50

12:12 Ploiesti
05:50

11:55 Focsani
05:50

12:12 Targu Neamt
05:55

12:12 Buhusi
05:57

12:12 Roznov
05:58

14:20 Campina
06:00

12:12 Piatra Neamt
06:00

11:55 Craiova 11:55 Marasesti 11:55 Constanta
06:00

13:30 Giurgiu 13:30 Constanta 13:30 Constanta 13:30 Giurgiu 13:30 Tecuci
06:00

14:20 Buhusi
06:05

11:55 Mangalia
06:05

14:20 Roznov
06:10

12:12 Onesti
06:10

11:55 Adjud 11:55 Filiasi
06:10

13:30 Turnu Magurele 13:30 Barlad 13:30 Turnu Magurele
06:10

14:20 Targu Frumos
06:15

11:55 Medgidia
06:15

14:20 Gura Humorului
06:20

12:12 Botosani
06:20

11:55 Rovinari 11:55 Hirsova
06:20

13:30 Corabia 13:30 Husi 13:30 Corabia
06:20

11:55 Tandarei
06:25

14:20 Falticeni
06:30

12:12 Pascani
06:30

11:55 Sascut 11:55 Isalnita 11:55 Slobozia
06:30

13:30 Alexandria 13:30 Buzau 13:30 Alexandria 13:30 Mangalia 13:30 Mangalia
06:30

14:20 Rovinari
06:35

14:20 Pascani
06:40

12:12 Craiova
06:40

11:55 Targu Carbunesti
06:40

13:30 Filiasi 13:30 Medgidia 13:30 Medgidia 13:30 Filiasi 13:30 Focsani
06:40

14:20 Motca
06:45

11:55 Motru
06:45

14:20 Piatra Neamt
06:50

12:12 Suceava
06:50

11:55 Bacau 11:55 Resita
06:50

13:30 Hirsova 13:30 Slatina (Olt) 13:30 Marasesti 13:30 Slatina (Olt) 13:30 Hirsova
06:50

14:20 Roman
06:55

11:55 Caransebes 11:55 Roman
06:55

13:30 Adjud
06:55

14:20 Cristesti
07:00

12:12 Filiasi
07:00

11:55 Lugoj 11:55 Vaslui 11:55 Bucuresti
07:00

13:30 Tandarei 13:30 Sascut 13:30 Craiova 13:30 Craiova 13:30 Tandarei
07:00

14:20 Targu Jiu
07:05

11:55 Timisoara
07:05

13:30 Bacau
07:05

14:20 Brasov
07:10

11:55 Negresti 11:55 Arad
07:10

13:30 Filiasi 13:30 Filiasi 13:30 Roman
07:10

13:30 Vaslui
07:15

12:12 Pitesti
07:20

11:55 Iasi 11:55 Targu Jiu
07:20

13:30 Rovinari 13:30 Negresti 13:30 Rovinari
07:20

11:55 Petrosani
07:25

14:20 Fetesti
07:30

12:12 Targu Secuiesc
07:30

11:55 Hateg 11:55 Pitesti 11:55 Podu Iloaiei
07:30

13:30 Isalnita 13:30 Isalnita 13:30 Iasi
07:30

11:55 Deleni
07:35

13:30 Podu Iloaiei
07:35

11:55 Calan 11:55 Hirlau
07:40

13:30 Targu Carbunesti 13:30 Deleni 13:30 Targu Carbunesti
07:40

13:30 Motru 13:30 Harlau 13:30 Motru
07:45

11:55 Ploiesti 11:55 Hunedoara
07:50

13:30 Resita 13:30 Resita 13:30 Targu Frumos
07:50

11:55 Targu Frumos
07:55

13:30 Pascani 13:30 Caransebes 13:30 Caransebes
07:55

14:20 Targu Neamt
08:00

12:12 Brasov
08:00

11:55 Pascani 11:55 Deva 11:55 Ramnicu Sarat
08:00

13:30 Motca 13:30 Slobozia 13:30 Lugoj 13:30 Lugoj 13:30 Slobozia
08:00

13:30 Timisoara 13:30 Timisoara
08:05

12:12 Bicaz
08:10

11:55 Campina 11:55 Motca
08:10

13:30 Cristesti 13:30 Bucuresti 13:30 Arad 13:30 Bucuresti 13:30 Arad
08:10

12:12 Ramnicu Valcea
08:15

11:55 Cristesti
08:15

13:30 Timisesti
08:15

12:12 Falticeni
08:20

11:55 Timisesti 11:55 Sinaia
08:20

13:30 Dumbrava 13:30 Targu Jiu 13:30 Targu Jiu
08:20

11:55 Dumbrava
08:25

13:30 Petrosani 13:30 Petrosani
08:25

14:20 Fagaras
08:30

12:12 Gura Humorului
08:30

11:55 Targu Neamt 11:55 Predeal 11:55 Simeria
08:30

13:30 Hateg 13:30 Targu Neamt 13:30 Hateg
08:30

14:20 Petrosani
08:35

13:30 Piatra Neamt
08:35

12:12 Moinesti
08:40

11:55 Orastie
08:40

13:30 Calan 13:30 Calan 13:30 Bicaz
08:40

12:12 Fagaras
08:45

13:30 Poiana Largului
08:45

11:55 Piatra Neamt 11:55 Sebes
08:50

13:30 Durau 13:30 Hunedoara 13:30 Hunedoara
08:50

13:30 Borsec
08:55

12:12 Comanesti
09:00

11:55 Lancram 11:55 Brasov 11:55 Bicaz
09:00

13:30 Pitesti 13:30 Deva 13:30 Deva 13:30 Toplita 13:30 Pitesti
09:00

13:30 Miercurea Ciuc
09:05

12:12 Targu Jiu
09:10

11:55 Targu Secuiesc 11:55 Poiana Largului
09:10

13:30 Ramnicu Sarat 13:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Ramnicu Sarat
09:10

13:30 Morareni
09:15

12:12 Campulung Moldovenesc
09:20

11:55 Durau 11:55 Sfantu Gheorghe
09:20

13:30 Campina 13:30 Reghin 13:30 Campina
09:20

11:55 Toplita
09:25

13:30 Medias
09:25

14:20 Poiana Largului
09:30

12:12 Targu Ocna
09:30

11:55 Miercurea Ciuc 11:55 Covasna 11:55 Alba Iulia
09:30

13:30 Sinaia 13:30 Sighisoara 13:30 Sinaia
09:30

14:20 Hateg
09:35

12:12 Gheorgheni
09:35

11:55 Sfantu Gheorghe
09:35

13:30 Targu Mures
09:35

11:55 Morareni
09:38

12:12 Reghin
09:40

11:55 Targu Ocna 11:55 Teius
09:40

13:30 Falticeni 13:30 Predeal 13:30 Predeal
09:40

11:55 Reghin
09:41

11:55 Medias
09:44

14:20 Sibiu
09:45

12:12 Drobeta Turnu Severin
09:45

13:30 Suceava
09:45

11:55 Sighisoara
09:48

11:55 Onesti 11:55 Aiud
09:50

13:30 Brasov 13:30 Veresti 13:30 Brasov
09:50

11:55 Targu Mures
09:55

13:30 Darabani
09:55

14:20 Hunedoara
10:00

12:12 Toplita Gara
10:00

11:55 Falticeni 11:55 Comanesti 11:55 Unirea
10:00

13:30 Targu Secuiesc 13:30 Botosani 13:30 Targu Secuiesc
10:00

11:55 Suceava
10:05

13:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Gura Humorului
10:05

12:12 Sighisoara
10:10

11:55 Moinesti 11:55 Turda
10:10

13:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Covasna 13:30 Covasna
10:10

12:12 Orastie
10:15

13:30 Iacobeni
10:15

12:12 Deva
10:20

11:55 Fagaras
10:20

13:30 Targu Ocna 13:30 Borsa 13:30 Targu Ocna
10:20

12:12 Caransebes
10:25

13:30 Vatra Dornei
10:25

14:20 Sebes
10:30

12:12 Targu Mures
10:30

11:55 Vestem 11:55 Botosani
10:30

13:30 Prundu Bargaului 13:30 Onesti 13:30 Onesti
10:30

12:12 Vatra Dornei
10:35

13:30 Beclean
10:35

11:55 Gura Humorului
10:40

13:30 Baia Mare 13:30 Comanesti 13:30 Comanesti
10:40

13:30 Dej
10:45

11:55 Ramnicu Valcea
10:50

13:30 Moinesti 13:30 Moinesti
10:50

11:55 Campulung Moldovenesc
10:55

13:30 Cluj Napoca
10:55

12:12 Resita
11:00

11:55 Sibiu 11:55 Iacobeni
11:00

13:30 Fagaras 13:30 Simeria 13:30 Cluj Napoca 13:30 Simeria 13:30 Fagaras
11:00

11:55 Vatra Dornei
11:05

12:12 Blaj
11:10

11:55 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului
11:10

13:30 Vestem 13:30 Vestem
11:10

12:12 Sibiu
11:15

11:55 Sighisoara 11:55 Bistrita
11:20

13:30 Orastie 13:30 Ramnicu Valcea 13:30 Orastie 13:30 Ramnicu Valcea
11:20

14:20 Toplita
11:30

12:12 Medias
11:30

11:55 Medias 11:55 Beclean
11:30

13:30 Sibiu 13:30 Sibiu 13:30 Sebes 13:30 Sebes
11:30

12:12 Sebes
11:35

11:55 Dej
11:40

13:30 Miercurea Sibiului 13:30 Lancram 13:30 Lancram 13:30 Miercurea Sibiului
11:40

11:55 Cluj Napoca
11:45

13:30 Sighisoara 13:30 Alba Iulia 13:30 Alba Iulia 13:30 Sighisoara
11:50

14:20 Deva
12:00

12:12 Alba Iulia
12:00

11:55 Cluj Napoca
12:00

13:30 Gilau 13:30 Medias 13:30 Medias
12:00

12:12 Bistrita
12:10

13:30 Teius 13:30 Teius
12:10

12:12 Lugoj
12:20

13:30 Aiud 13:30 Aiud
12:20

14:20 Reghin
12:30

12:12 Aiud
12:30

13:30 Unirea 13:30 Unirea
12:30

12:12 Beclean
12:35

13:30 Turda 13:30 Turda
12:40

12:12 Dej
13:00

13:30 Huedin
13:00

12:12 Turda
13:15

11:55 Gilau
13:15

14:20 Alba Iulia
13:30

12:12 Gherla
13:30

11:55 Huedin
13:30

11:55 Negreni
13:50

12:12 Cluj Napoca
14:00

13:30 Cluj Napoca 13:30 Cluj Napoca 13:30 Negreni 13:30 Cluj Napoca 13:30 Cluj Napoca
14:00

12:12 Timisoara
14:10

14:20 Targu Mures
14:30

14:20 Aiud
14:45

14:20 Ludus
15:00

12:12 Huedin
15:00

13:30 Piatra Craiului
15:00

14:20 Turda
15:30

13:30 Beius
15:30

14:20 Cluj Napoca
16:00

12:12 Arad
16:00

13:30 Alesd
16:00

11:55 Alesd
16:55

12:12 Oradea
17:00

12:12 Nadlac
17:10

14:20 Huedin
18:00

11:55 Oradea
18:00

11:55 Bors
18:30

13:30 Oradea
18:30

13:30 Bors
18:40

14:20 Alesd
19:00

14:20 Oradea
19:30

14:20 Bors
19:45

13:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.