La adresa - Mersul autobuzelor Hof Germania

La adresa

Hof, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
10:20
15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti
13:10
08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:00 Vaslui 14:00 Dej 15:08 Suceava 15:26 Morareni 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:45 Barlad 11:20 Cluj Napoca 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 14:20 Bistrita 15:35 Toplita 15:20 Targu Mures 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 14:40 Campulung Moldovenesc 14:15 Beclean 14:50 Botosani 15:23 Reghin
14:30
19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca
14:40
19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia
14:44
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 10:30 Alesd 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 14:30 Turda 09:30 Oradea 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 12:30 Huedin 04:30 Constanta 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud
15:35
12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti
15:44 Euro Michael Tour
19:40 Braila 18:50 Tecuci 18:30 Husi 18:10 Comanesti 17:50 Iasi 17:30 Bacau 16:50 Targu Frumos 16:35 Piatra Neamt 15:00 Poiana Largului 11:00 Ludus 06:30 Alesd 19:35 Galati 18:45 Focsani 18:25 Dorohoi 18:05 Bucuresti 17:45 Podu Iloaiei 17:15 Campina 16:45 Gura Humorului 16:30 Roman 13:30 Toplita 10:30 Turda 05:30 Oradea 19:30 Buzau 18:40 Adjud 18:20 Onesti 18:00 Moinesti 17:40 Ploiesti 17:10 Buhusi 16:40 Falticeni 16:05 Brasov 12:30 Reghin 09:30 Cluj Napoca 05:00 Bors 19:00 Ramnicu Sarat 18:35 Barlad 18:15 Vaslui 17:55 Botosani 17:35 Suceava 16:55 Roznov 16:37 Pascani 16:00 Targu Neamt 12:00 Targu Mures 08:30 Huedin
Sosiri
De la Ora

09:55 Constanta
00:05

11:25 Braila
00:10

09:55 Mangalia
00:10

09:55 Medgidia
00:15

09:55 Cernavoda
00:30

11:25 Galati
00:40

11:25 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
07:25 Targu Neamt
01:00

09:55 Giurgiu
01:00

09:55 Alexandria
01:05

09:55 Fetesti
01:10

09:55 Braila
01:20

11:25 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
07:25 Galati
01:30

09:55 Tulcea
01:30

11:25 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
07:25 Buzau
02:00

09:55 Calarasi
02:00

09:55 Galati
02:10

11:25 Focsani
02:15
Euro Michael Tour
07:25 Ramnicu Sarat
02:30

11:25 Adjud
02:45

11:25 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
07:25 Tecuci
03:00

09:55 Slobozia
03:00

09:55 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
07:25 Focsani
03:15

09:55 Ramnicu Sarat
03:20

11:25 Husi
03:30

09:55 Barlad
03:30

11:25 Dorohoi
03:35

11:25 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
07:25 Adjud
03:45

09:55 Husi
03:50

11:25 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
07:25 Barlad
04:00

09:55 Bucuresti
04:00

13:00 Tulcea
04:00

11:25 Comanesti
04:10

09:55 Buzau
04:10

11:25 Bucuresti
04:15

11:25 Moinesti
04:20

09:55 Focsani
04:20

11:25 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
07:25 Husi
04:30

09:55 Vaslui
04:30

13:00 Braila
04:30

11:25 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
07:25 Dorohoi
04:35

09:55 Harlau
04:40

11:25 Iasi
04:45
Euro Michael Tour
07:25 Onesti
04:45

11:30 Tulcea
04:50

11:25 Podu Iloaiei
05:00
Euro Michael Tour
07:25 Vaslui
05:00

09:55 Roman
05:00

10:15 Tulcea 10:15 Giurgiu
05:00

11:30 Braila 11:30 Giurgiu
05:00

13:00 Galati
05:00

11:25 Filiasi
05:05

11:25 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
07:25 Comanesti
05:10

09:55 Adjud
05:10

10:15 Turnu Magurele
05:10

11:30 Turnu Magurele 11:30 Galati
05:10

09:55 Bacau
05:15

11:25 Suceava
05:20
Euro Michael Tour
07:25 Moinesti
05:20

09:55 Slatina (Olt)
05:20

10:15 Corabia
05:20

11:30 Tecuci 11:30 Corabia
05:20

09:55 Radauti
05:25

11:25 Bacau
05:30
Euro Michael Tour
07:25 Botosani
05:30

09:55 Iasi
05:30

10:15 Braila 10:15 Alexandria
05:30

11:30 Alexandria 11:30 Barlad
05:30

09:55 Dorohoi
05:35

10:15 Galati
05:35

11:25 Negresti
05:40

09:55 Targu Frumos
05:40

10:15 Slatina (Olt)
05:40

11:30 Husi 11:30 Slatina (Olt)
05:40

11:25 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
07:25 Iasi
05:45

09:55 Targoviste
05:45

11:30 Buzau
05:45

09:55 Urziceni
05:47

11:25 Constanta
05:50

09:55 Ploiesti
05:50

11:30 Focsani
05:50

09:55 Targu Neamt
05:55

09:55 Buhusi
05:57

09:55 Roznov
05:58

11:25 Campina
06:00
Euro Michael Tour
07:25 Podu Iloaiei
06:00

09:55 Piatra Neamt
06:00

10:15 Constanta 10:15 Craiova
06:00

11:30 Constanta 11:30 Marasesti 11:30 Craiova
06:00

13:00 Constanta 13:00 Tecuci 13:00 Giurgiu 13:00 Giurgiu 13:00 Constanta
06:00

11:40 Giurgiu 11:40 Constanta 11:40 Giurgiu 11:40 Constanta
06:00

11:25 Buhusi
06:05

10:15 Mangalia
06:05

11:30 Mangalia
06:05

11:25 Roznov
06:10

09:55 Onesti
06:10

10:15 Filiasi
06:10

11:30 Filiasi 11:30 Adjud
06:10

13:00 Barlad 13:00 Turnu Magurele 13:00 Turnu Magurele
06:10

11:40 Turnu Magurele 11:40 Turnu Magurele
06:10

11:25 Targu Frumos
06:15

10:15 Medgidia
06:15

11:30 Medgidia
06:15

11:25 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
07:25 Suceava
06:20

09:55 Botosani
06:20

10:15 Rovinari 10:15 Hirsova
06:20

11:30 Rovinari 11:30 Hirsova
06:20

13:00 Corabia 13:00 Husi 13:00 Corabia
06:20

11:40 Corabia 11:40 Corabia
06:20

10:15 Tandarei
06:25

11:30 Tandarei
06:25

11:25 Falticeni
06:30
Euro Michael Tour
07:25 Bacau
06:30

09:55 Pascani
06:30

10:15 Slobozia 10:15 Isalnita
06:30

11:30 Isalnita 11:30 Sascut 11:30 Slobozia
06:30

13:00 Alexandria 13:00 Buzau 13:00 Alexandria 13:00 Mangalia 13:00 Mangalia
06:30

11:40 Alexandria 11:40 Mangalia 11:40 Mangalia 11:40 Alexandria
06:30

11:25 Rovinari
06:35

11:25 Pascani
06:40

09:55 Craiova
06:40

10:15 Targu Carbunesti 10:15 Tecuci
06:40

11:30 Targu Carbunesti
06:40

13:00 Focsani 13:00 Filiasi 13:00 Medgidia 13:00 Medgidia 13:00 Filiasi
06:40

11:40 Filiasi 11:40 Medgidia 11:40 Medgidia 11:40 Filiasi
06:40

11:25 Motca
06:45

10:15 Motru 10:15 Barlad
06:45

11:30 Motru
06:45

11:25 Piatra Neamt
06:50

09:55 Suceava
06:50

10:15 Resita 10:15 Husi
06:50

11:30 Resita 11:30 Bacau
06:50

13:00 Marasesti 13:00 Slatina (Olt) 13:00 Hirsova 13:00 Hirsova 13:00 Slatina (Olt)
06:50

11:40 Hirsova 11:40 Hirsova 11:40 Slatina (Olt) 11:40 Slatina (Olt)
06:50

11:25 Roman
06:55

10:15 Caransebes
06:55

11:30 Caransebes 11:30 Roman
06:55

13:00 Adjud
06:55

11:25 Cristesti
07:00

09:55 Filiasi
07:00

10:15 Lugoj 10:15 Bucuresti 10:15 Buzau
07:00

11:30 Bucuresti 11:30 Lugoj 11:30 Vaslui
07:00

13:00 Tandarei 13:00 Craiova 13:00 Sascut 13:00 Craiova 13:00 Tandarei
07:00

11:40 Tandarei 11:40 Craiova 11:40 Craiova 11:40 Tulcea 11:40 Tandarei
07:00

11:25 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
07:25 Buhusi
07:05

10:15 Timisoara
07:05

11:30 Timisoara
07:05

13:00 Bacau
07:05

11:25 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
07:25 Roznov
07:10

10:15 Arad 10:15 Focsani
07:10

11:30 Arad 11:30 Negresti
07:10

13:00 Roman 13:00 Filiasi 13:00 Filiasi
07:10

11:40 Filiasi 11:40 Braila 11:40 Filiasi
07:10
Euro Michael Tour
07:25 Targu Frumos
07:15

13:00 Vaslui
07:15

11:40 Galati
07:15
Euro Michael Tour
07:25 Gura Humorului
07:20

09:55 Pitesti
07:20

10:15 Targu Jiu
07:20

11:30 Targu Jiu 11:30 Iasi
07:20

13:00 Rovinari 13:00 Negresti 13:00 Rovinari
07:20

11:40 Rovinari 11:40 Rovinari
07:20

10:15 Marasesti 10:15 Petrosani
07:25

11:30 Petrosani
07:25

11:40 Tecuci
07:25

11:25 Fetesti
07:30
Euro Michael Tour
07:25 Falticeni
07:30

09:55 Targu Secuiesc
07:30

10:15 Adjud 10:15 Hateg 10:15 Pitesti
07:30

11:30 Podu Iloaiei 11:30 Pitesti 11:30 Hateg
07:30

13:00 Isalnita 13:00 Iasi 13:00 Isalnita
07:30

11:40 Isalnita 11:40 Isalnita
07:30

10:15 Sascut
07:35

11:30 Deleni
07:35

13:00 Podu Iloaiei
07:35

11:40 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
07:25 Pascani
07:40

10:15 Calan 10:15 Bacau
07:40

11:30 Hirlau 11:30 Calan
07:40

13:00 Targu Carbunesti 13:00 Deleni 13:00 Targu Carbunesti
07:40

11:40 Targu Carbunesti 11:40 Targu Carbunesti
07:40

10:15 Roman
07:45

13:00 Motru 13:00 Harlau 13:00 Motru
07:45

11:40 Motru 11:40 Husi 11:40 Motru
07:45
Euro Michael Tour
07:25 Piatra Neamt
07:50

10:15 Vaslui 10:15 Ploiesti 10:15 Hunedoara
07:50

11:30 Ploiesti 11:30 Hunedoara
07:50

13:00 Targu Frumos 13:00 Resita 13:00 Resita
07:50

11:40 Resita 11:40 Resita
07:50
Euro Michael Tour
07:25 Roman
07:55

11:30 Targu Frumos
07:55

13:00 Pascani 13:00 Caransebes 13:00 Caransebes
07:55

11:40 Caransebes 11:40 Caransebes
07:55

11:25 Targu Neamt
08:00

09:55 Brasov
08:00

10:15 Ramnicu Sarat 10:15 Deva 10:15 Negresti
08:00

11:30 Deva 11:30 Pascani 11:30 Ramnicu Sarat
08:00

13:00 Lugoj 13:00 Slobozia 13:00 Motca 13:00 Lugoj 13:00 Slobozia
08:00

11:40 Lugoj 11:40 Lugoj 11:40 Buzau 11:40 Slobozia 11:40 Slobozia
08:00

10:15 Iasi
08:05

13:00 Timisoara 13:00 Timisoara
08:05

11:40 Timisoara 11:40 Timisoara
08:05

09:55 Bicaz
08:10

10:15 Podu Iloaiei 10:15 Campina
08:10

11:30 Motca 11:30 Campina
08:10

13:00 Arad 13:00 Bucuresti 13:00 Cristesti 13:00 Bucuresti 13:00 Arad
08:10

11:40 Arad 11:40 Focsani 11:40 Bucuresti 11:40 Bucuresti 11:40 Arad
08:10

09:55 Ramnicu Valcea
08:15

10:15 Deleni
08:15

11:30 Cristesti
08:15

13:00 Timisesti
08:15

11:40 Marasesti
08:15

09:55 Falticeni
08:20

10:15 Sinaia 10:15 Harlau
08:20

11:30 Sinaia 11:30 Timisesti
08:20

13:00 Dumbrava 13:00 Targu Jiu 13:00 Targu Jiu
08:20

11:40 Targu Jiu 11:40 Targu Jiu
08:20

10:15 Targu Frumos
08:25

11:30 Dumbrava
08:25

13:00 Petrosani 13:00 Petrosani
08:25

11:40 Petrosani 11:40 Petrosani 11:40 Adjud
08:25

11:25 Fagaras
08:30

09:55 Gura Humorului
08:30

10:15 Simeria 10:15 Predeal 10:15 Pascani
08:30

11:30 Predeal 11:30 Simeria 11:30 Targu Neamt
08:30

13:00 Hateg 13:00 Targu Neamt 13:00 Hateg
08:30

11:40 Hateg 11:40 Hateg
08:30

11:25 Petrosani
08:35

10:15 Motca
08:35

13:00 Piatra Neamt
08:35

11:40 Sascut
08:35

09:55 Moinesti
08:40

10:15 Cristesti 10:15 Orastie
08:40

11:30 Orastie
08:40

13:00 Calan 13:00 Bicaz 13:00 Calan
08:40

11:40 Calan 11:40 Calan
08:40

09:55 Fagaras
08:45

10:15 Timisesti
08:45

13:00 Poiana Largului
08:45

11:40 Bacau
08:45

10:15 Sebes 10:15 Targu Neamt
08:50

11:30 Piatra Neamt 11:30 Sebes
08:50

13:00 Hunedoara 13:00 Hunedoara 13:00 Durau
08:50

11:40 Hunedoara 11:40 Hunedoara
08:50

10:15 Piatra Neamt
08:55

13:00 Borsec
08:55

11:40 Roman
08:55

09:55 Comanesti
09:00

10:15 Lancram 10:15 Bicaz 10:15 Brasov
09:00

11:30 Bicaz 11:30 Brasov 11:30 Lancram
09:00

13:00 Pitesti 13:00 Toplita 13:00 Pitesti 13:00 Deva 13:00 Deva
09:00

11:40 Deva 11:40 Pitesti 11:40 Pitesti 11:40 Deva 11:40 Vaslui
09:00

13:00 Miercurea Ciuc
09:05

11:40 Negresti
09:05

09:55 Targu Jiu
09:10

10:15 Poiana Largului 10:15 Targu Secuiesc
09:10

11:30 Poiana Largului 11:30 Targu Secuiesc
09:10

13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ramnicu Sarat
09:10

11:40 Ramnicu Sarat 11:40 Iasi 11:40 Ramnicu Sarat
09:10

13:00 Morareni
09:15

11:40 Podu Iloaiei
09:15

09:55 Campulung Moldovenesc
09:20

10:15 Durau 10:15 Sfantu Gheorghe
09:20

11:30 Durau 11:30 Sfantu Gheorghe
09:20

13:00 Reghin 13:00 Campina 13:00 Campina
09:20

11:40 Campina 11:40 Campina 11:40 Deleni
09:20

11:30 Toplita
09:25

13:00 Medias
09:25

11:40 Harlau
09:25

11:25 Poiana Largului
09:30

09:55 Targu Ocna
09:30

10:15 Alba Iulia 10:15 Toplita 10:15 Covasna
09:30

11:30 Covasna 11:30 Alba Iulia 11:30 Miercurea Ciuc
09:30

13:00 Sinaia 13:00 Sinaia 13:00 Sighisoara
09:30

11:40 Targu Frumos 11:40 Sinaia 11:40 Sinaia
09:30

11:25 Hateg
09:35

09:55 Gheorgheni
09:35

11:30 Sfantu Gheorghe
09:35

13:00 Targu Mures
09:35

11:40 Pascani
09:35

11:30 Morareni
09:38

09:55 Reghin
09:40

10:15 Teius 10:15 Morareni 10:15 Targu Ocna
09:40

11:30 Targu Ocna 11:30 Teius
09:40

13:00 Predeal 13:00 Predeal 13:00 Falticeni
09:40

11:40 Predeal 11:40 Predeal 11:40 Motca
09:40

11:30 Reghin
09:41

11:30 Medias
09:44

11:25 Sibiu
09:45

09:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

10:15 Reghin
09:45

13:00 Suceava
09:45

11:40 Cristesti
09:45

11:30 Sighisoara
09:48

10:15 Targu Mures 10:15 Aiud 10:15 Onesti
09:50

11:30 Onesti 11:30 Aiud
09:50

13:00 Veresti 13:00 Brasov 13:00 Brasov
09:50

11:40 Brasov 11:40 Timisesti 11:40 Brasov
09:50

11:30 Targu Mures
09:55

13:00 Darabani
09:55

11:40 Dumbrava
09:55

11:25 Hunedoara
10:00

09:55 Toplita Gara
10:00

10:15 Falticeni 10:15 Unirea 10:15 Comanesti
10:00

11:30 Comanesti 11:30 Unirea 11:30 Falticeni
10:00

13:00 Botosani 13:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Secuiesc
10:00

11:40 Targu Secuiesc 11:40 Targu Neamt 11:40 Targu Secuiesc
10:00

10:15 Suceava
10:05

11:30 Suceava
10:05

13:00 Gura Humorului 13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Piatra Neamt 11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Sovata
10:05

09:55 Sighisoara
10:10

10:15 Turda 10:15 Moinesti 10:15 Dolhasca
10:10

11:30 Moinesti 11:30 Turda
10:10

13:00 Covasna 13:00 Covasna 13:00 Campulung Moldovenesc
10:10

11:40 Covasna 11:40 Bicaz 11:40 Covasna
10:10

09:55 Orastie
10:15

13:00 Iacobeni
10:15

09:55 Deva
10:20

10:15 Veresti 10:15 Fagaras
10:20

11:30 Fagaras
10:20

13:00 Borsa 13:00 Targu Ocna 13:00 Targu Ocna
10:20

11:40 Poiana Largului 11:40 Targu Ocna 11:40 Targu Ocna
10:20

09:55 Caransebes
10:25

10:15 Darabani
10:25

13:00 Vatra Dornei
10:25

11:40 Durau
10:25

11:25 Sebes
10:30
Euro Michael Tour
07:25 Poiana Largului
10:30

09:55 Targu Mures
10:30

10:15 Vestem 10:15 Botosani
10:30

11:30 Botosani 11:30 Vestem
10:30

13:00 Onesti 13:00 Prundu Bargaului 13:00 Onesti
10:30

11:40 Onesti 11:40 Onesti
10:30

09:55 Vatra Dornei
10:35

13:00 Beclean
10:35

11:40 Grinties
10:35

10:15 Gura Humorului
10:40

11:30 Gura Humorului
10:40

13:00 Comanesti 13:00 Baia Mare 13:00 Comanesti
10:40

11:40 Comanesti 11:40 Comanesti
10:40

13:00 Dej
10:45

10:15 Ramnicu Valcea
10:50

11:30 Ramnicu Valcea
10:50

13:00 Moinesti 13:00 Moinesti
10:50

11:40 Moinesti 11:40 Moinesti
10:50

10:15 Campulung Moldovenesc
10:55

11:30 Campulung Moldovenesc
10:55

13:00 Cluj Napoca
10:55

11:40 Borsec
10:55

09:55 Resita
11:00

10:15 Iacobeni 10:15 Sibiu
11:00

11:30 Iacobeni 11:30 Sibiu
11:00

13:00 Fagaras 13:00 Simeria 13:00 Simeria 13:00 Cluj Napoca 13:00 Fagaras
11:00

11:40 Fagaras 11:40 Simeria 11:40 Toplita 11:40 Simeria 11:40 Fagaras
11:00

10:15 Vatra Dornei
11:05

11:30 Vatra Dornei
11:05

11:40 Miercurea Ciuc
11:05

09:55 Blaj
11:10

10:15 Miercurea Sibiului 10:15 Prundu Bargaului
11:10

11:30 Prundu Bargaului 11:30 Miercurea Sibiului
11:10

13:00 Vestem 13:00 Vestem
11:10

11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Vestem 11:40 Vestem
11:10

09:55 Sibiu
11:15

10:15 Bistrita 10:15 Sighisoara
11:20

11:30 Bistrita 11:30 Sighisoara
11:20

13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Orastie 13:00 Orastie
11:20

11:40 Orastie 11:40 Ramnicu Valcea 11:40 Ramnicu Valcea 11:40 Orastie 11:40 Morareni
11:20

11:25 Toplita
11:30
Euro Michael Tour
07:25 Oradea
11:30

09:55 Medias
11:30

10:15 Beclean 10:15 Medias
11:30

11:30 Medias 11:30 Beclean
11:30

13:00 Sebes 13:00 Sibiu 13:00 Sibiu 13:00 Sebes
11:30

11:40 Sebes 11:40 Sibiu 11:40 Reghin 11:40 Sibiu 11:40 Sebes
11:30

09:55 Sebes
11:35

11:40 Medias
11:35

10:15 Dej
11:40

11:30 Dej
11:40

13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Lancram 13:00 Lancram
11:40

11:40 Sighisoara 11:40 Lancram 11:40 Miercurea Sibiului 11:40 Miercurea Sibiului 11:40 Lancram
11:40

10:15 Cluj Napoca
11:45

11:30 Cluj Napoca
11:45

11:40 Targu Mures
11:45

13:00 Sighisoara 13:00 Alba Iulia 13:00 Alba Iulia 13:00 Sighisoara
11:50

11:40 Sighisoara 11:40 Alba Iulia 11:40 Alba Iulia 11:40 Sighisoara
11:50

11:40 Falticeni
11:55

11:25 Deva
12:00

09:55 Alba Iulia
12:00

10:15 Cluj Napoca
12:00

11:30 Cluj Napoca
12:00

13:00 Gilau 13:00 Medias 13:00 Medias
12:00

11:40 Suceava 11:40 Medias 11:40 Medias
12:00

11:40 Dolhasca
12:05

09:55 Bistrita
12:10

13:00 Teius 13:00 Teius
12:10

11:40 Teius 11:40 Veresti 11:40 Teius
12:10

10:15 Gilau
12:15

11:40 Darabani
12:15

09:55 Lugoj
12:20

13:00 Aiud 13:00 Aiud
12:20

11:40 Botosani 11:40 Aiud 11:40 Aiud
12:20

11:25 Reghin
12:30
Euro Michael Tour
07:25 Toplita
12:30

09:55 Aiud
12:30

13:00 Unirea 13:00 Unirea
12:30

11:40 Unirea 11:40 Unirea 11:40 Gura Humorului
12:30

09:55 Beclean
12:35

13:00 Turda 13:00 Turda
12:40

11:40 Turda 11:40 Campulung Moldovenesc 11:40 Turda
12:40

11:40 Iacobeni
12:50

09:55 Dej
13:00

13:00 Huedin
13:00

11:40 Borsa
13:00

11:40 Vatra Dornei
13:05

11:40 Prundu Bargaului
13:10

09:55 Turda
13:15

11:30 Gilau
13:15

11:40 Bistrita
13:15

11:40 Beclean
13:20

11:40 Baia Mare
13:25

11:25 Alba Iulia
13:30
Euro Michael Tour
07:25 Reghin
13:30

09:55 Gherla
13:30

10:15 Huedin
13:30

11:30 Huedin
13:30

11:40 Dej
13:30

11:40 Cluj Napoca
13:35

11:40 Cluj Napoca
13:40

11:40 Gilau
13:45

11:30 Negreni
13:50

11:40 Huedin
13:50

09:55 Cluj Napoca
14:00

13:00 Negreni 13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca 13:00 Cluj Napoca
14:00

11:40 Cluj Napoca 11:40 Cluj Napoca 11:40 Cluj Napoca 11:40 Cluj Napoca
14:00

09:55 Timisoara
14:10

11:25 Targu Mures
14:30
Euro Michael Tour
07:25 Targu Mures
14:30

11:25 Aiud
14:45
Euro Michael Tour
07:25 Aiud
14:45

10:15 Negreni
14:50

10:15 Alesd
14:55

11:25 Ludus
15:00
Euro Michael Tour
07:25 Ludus
15:00

09:55 Huedin
15:00

13:00 Piatra Craiului
15:00

11:40 Negreni
15:00

11:25 Turda
15:30
Euro Michael Tour
07:25 Turda
15:30

13:00 Beius
15:30

11:25 Cluj Napoca
16:00
Euro Michael Tour
07:25 Cluj Napoca
16:00

09:55 Arad
16:00

13:00 Alesd
16:00

11:40 Piatra Craiului
16:00

11:40 Beius
16:10

11:30 Alesd
16:55

09:55 Oradea
17:00

11:40 Alesd
17:00

09:55 Nadlac
17:10

11:25 Huedin
18:00
Euro Michael Tour
07:25 Huedin
18:00

11:30 Oradea
18:00

11:40 Oradea
18:00

10:15 Oradea
18:15

10:15 Bors
18:30

11:30 Bors
18:30

13:00 Oradea
18:30

11:40 Bors
18:30

13:00 Bors
18:40

11:25 Alesd
19:00
Euro Michael Tour
07:25 Alesd
19:00

11:25 Oradea
19:30

11:25 Bors
19:45
Euro Michael Tour
07:25 Bors
19:45

13:00 Budapesta
23:00

11:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.