La adresa - Mersul autobuzelor Hildesheim Germania

La adresa

Hildesheim, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:20
21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava
10:05
12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt
11:20
13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 10:10 Falticeni 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 10:05 Suceava
Sosiri
De la Ora

14:30 Constanta
00:05

18:30 Braila
00:10

14:30 Mangalia
00:10

14:30 Medgidia
00:15

14:30 Cernavoda
00:30

18:30 Galati
00:40

18:30 Buzau
01:00

14:30 Giurgiu
01:00

14:30 Alexandria
01:05

14:30 Fetesti
01:10

14:30 Braila
01:20

18:30 Ramnicu Sarat
01:30

14:30 Tulcea
01:30

18:30 Tecuci
01:55

14:30 Calarasi
02:00

14:30 Galati
02:10

18:30 Focsani
02:15

18:30 Adjud
02:45

18:30 Barlad
03:00

14:30 Slobozia
03:00

14:30 Tecuci
03:10

14:30 Ramnicu Sarat
03:20

18:30 Husi
03:30

14:30 Barlad
03:30

18:30 Dorohoi
03:35

18:30 Onesti
03:45

14:30 Husi
03:50

18:30 Vaslui
04:00

14:30 Bucuresti
04:00

18:30 Comanesti
04:10

14:30 Buzau
04:10

18:30 Bucuresti
04:15

18:30 Moinesti
04:20

14:30 Focsani
04:20

18:30 Botosani
04:30

14:30 Vaslui
04:30

08:40 Constanta
04:30

18:30 Craiova
04:35

14:30 Harlau
04:40

08:40 Tulcea
04:40

18:30 Iasi
04:45

08:40 Braila
04:45

08:40 Galati
04:50

18:30 Podu Iloaiei
05:00

14:30 Roman
05:00

08:40 Giurgiu 08:40 Giurgiu 08:40 Tecuci
05:00

18:30 Filiasi
05:05

08:40 Barlad
05:05

18:30 Ploiesti
05:10

14:30 Adjud
05:10

08:40 Turnu Magurele 08:40 Turnu Magurele
05:10

14:30 Bacau
05:15

18:30 Suceava
05:20

14:30 Slatina (Olt)
05:20

08:40 Husi 08:40 Corabia 08:40 Corabia
05:20

14:30 Radauti
05:25

18:30 Bacau
05:30

14:30 Iasi
05:30

08:40 Buzau 08:40 Alexandria 08:40 Alexandria
05:30

14:30 Dorohoi
05:35

18:30 Negresti
05:40

14:30 Targu Frumos
05:40

08:40 Slatina (Olt) 08:40 Slatina (Olt) 08:40 Focsani
05:40

18:30 Harlau
05:45

14:30 Targoviste
05:45

14:30 Urziceni
05:47

18:30 Constanta
05:50

14:30 Ploiesti
05:50

14:30 Targu Neamt
05:55

14:30 Buhusi
05:57

14:30 Roznov
05:58

18:30 Campina
06:00

14:30 Piatra Neamt
06:00

08:40 Constanta 08:40 Craiova 08:40 Craiova 08:40 Marasesti 08:40 Constanta
06:00

18:30 Buhusi
06:05

08:40 Adjud 08:40 Mangalia 08:40 Mangalia
06:05

18:30 Roznov
06:10

14:30 Onesti
06:10

08:40 Filiasi 08:40 Filiasi
06:10

18:30 Targu Frumos
06:15

08:40 Medgidia 08:40 Medgidia
06:15

18:30 Gura Humorului
06:20

14:30 Botosani
06:20

08:40 Hirsova 08:40 Sascut 08:40 Rovinari 08:40 Hirsova 08:40 Rovinari
06:20

08:40 Tandarei 08:40 Tandarei
06:25

18:30 Falticeni
06:30

14:30 Pascani
06:30

08:40 Slobozia 08:40 Isalnita 08:40 Isalnita 08:40 Slobozia
06:30

18:30 Rovinari
06:35

18:30 Pascani
06:40

14:30 Craiova
06:40

08:40 Targu Carbunesti 08:40 Targu Carbunesti
06:40

18:30 Motca
06:45

08:40 Motru 08:40 Motru 08:40 Bacau
06:45

18:30 Piatra Neamt
06:50

14:30 Suceava
06:50

08:40 Resita 08:40 Resita
06:50

18:30 Roman
06:55

08:40 Caransebes 08:40 Caransebes
06:55

18:30 Cristesti
07:00

14:30 Filiasi
07:00

08:40 Bucuresti 08:40 Bucuresti 08:40 Lugoj 08:40 Lugoj 08:40 Roman
07:00

18:30 Targu Jiu
07:05

08:40 Vaslui 08:40 Timisoara 08:40 Timisoara
07:05

18:30 Brasov
07:10

08:40 Negresti 08:40 Arad 08:40 Arad
07:10

08:40 Iasi
07:15

14:30 Pitesti
07:20

08:40 Podu Iloaiei 08:40 Targu Jiu 08:40 Targu Jiu
07:20

08:40 Deleni 08:40 Petrosani 08:40 Petrosani
07:25

18:30 Fetesti
07:30

14:30 Targu Secuiesc
07:30

08:40 Hirlau 08:40 Hateg 08:40 Pitesti 08:40 Hateg 08:40 Pitesti
07:30

08:40 Targu Frumos
07:35

08:40 Calan 08:40 Calan 08:40 Pascani
07:40

08:40 Motca
07:45

08:40 Hunedoara 08:40 Hunedoara 08:40 Cristesti 08:40 Ploiesti 08:40 Ploiesti
07:50

08:40 Timisesti
07:55

18:30 Targu Neamt
08:00

14:30 Brasov
08:00

08:40 Ramnicu Sarat 08:40 Deva 08:40 Deva 08:40 Dumbrava 08:40 Ramnicu Sarat
08:00

08:40 Targu Neamt
08:05

14:30 Bicaz
08:10

08:40 Campina 08:40 Piatra Neamt 08:40 Campina
08:10

14:30 Ramnicu Valcea
08:15

08:40 Bicaz
08:15

14:30 Falticeni
08:20

08:40 Sinaia 08:40 Sinaia
08:20

18:30 Fagaras
08:30

14:30 Gura Humorului
08:30

08:40 Predeal 08:40 Poiana Largului 08:40 Simeria 08:40 Predeal 08:40 Simeria
08:30

18:30 Petrosani
08:35

08:40 Durau
08:35

14:30 Moinesti
08:40

08:40 Toplita 08:40 Orastie 08:40 Orastie
08:40

14:30 Fagaras
08:45

08:40 Miercurea Ciuc
08:45

08:40 Sebes 08:40 Sebes 08:40 Sfantu Gheorghe
08:50

08:40 Morareni
08:55

14:30 Comanesti
09:00

08:40 Lancram 08:40 Brasov 08:40 Lancram 08:40 Reghin 08:40 Brasov
09:00

08:40 Medias
09:05

14:30 Targu Jiu
09:10

08:40 Targu Secuiesc 08:40 Targu Secuiesc 08:40 Sighisoara
09:10

08:40 Targu Mures
09:15

14:30 Campulung Moldovenesc
09:20

08:40 Sfantu Gheorghe 08:40 Falticeni 08:40 Sfantu Gheorghe
09:20

08:40 Suceava
09:25

18:30 Poiana Largului
09:30

14:30 Targu Ocna
09:30

08:40 Covasna 08:40 Alba Iulia 08:40 Covasna 08:40 Alba Iulia
09:30

18:30 Hateg
09:35

14:30 Gheorgheni
09:35

14:30 Reghin
09:40

08:40 Targu Ocna 08:40 Teius 08:40 Targu Ocna 08:40 Teius
09:40

18:30 Sibiu
09:45

14:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:40 Botosani
09:45

08:40 Onesti 08:40 Aiud 08:40 Onesti 08:40 Aiud 08:40 Gura Humorului
09:50

08:40 Campulung Moldovenesc
09:55

18:30 Hunedoara
10:00

14:30 Toplita Gara
10:00

08:40 Unirea 08:40 Comanesti 08:40 Unirea 08:40 Iacobeni 08:40 Comanesti
10:00

14:30 Sighisoara
10:10

08:40 Moinesti 08:40 Turda 08:40 Moinesti 08:40 Turda 08:40 Vatra Dornei
10:10

14:30 Orastie
10:15

08:40 Prundu Bargaului
10:15

14:30 Deva
10:20

08:40 Fagaras 08:40 Bistrita 08:40 Fagaras
10:20

14:30 Caransebes
10:25

08:40 Beclean
10:25

18:30 Sebes
10:30

14:30 Targu Mures
10:30

08:40 Vestem 08:40 Vestem 08:40 Dej
10:30

14:30 Vatra Dornei
10:35

08:40 Ramnicu Valcea 08:40 Ramnicu Valcea
10:50

14:30 Resita
11:00

08:40 Sibiu 08:40 Sibiu
11:00

14:30 Blaj
11:10

08:40 Miercurea Sibiului 08:40 Miercurea Sibiului
11:10

14:30 Sibiu
11:15

08:40 Sighisoara 08:40 Sighisoara
11:20

18:30 Toplita
11:30

14:30 Medias
11:30

08:40 Cluj Napoca 08:40 Medias 08:40 Medias
11:30

14:30 Sebes
11:35

18:30 Deva
12:00

14:30 Alba Iulia
12:00

08:40 Cluj Napoca
12:00

08:40 Gilau
12:05

14:30 Bistrita
12:10

08:40 Huedin
12:10

08:40 Negreni
12:15

14:30 Lugoj
12:20

08:40 Alesd
12:20

18:30 Reghin
12:30

14:30 Aiud
12:30

14:30 Beclean
12:35

14:30 Dej
13:00

14:30 Turda
13:15

18:30 Alba Iulia
13:30

14:30 Gherla
13:30

14:30 Cluj Napoca
14:00

14:30 Timisoara
14:10

18:30 Targu Mures
14:30

18:30 Aiud
14:45

18:30 Ludus
15:00

14:30 Huedin
15:00

18:30 Turda
15:30

18:30 Cluj Napoca
16:00

14:30 Arad
16:00

14:30 Oradea
17:00

14:30 Nadlac
17:10

18:30 Huedin
18:00

08:40 Oradea
18:30

08:40 Bors
18:40

18:30 Alesd
19:00

18:30 Oradea
19:30

18:30 Bors
19:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.