La adresa - Mersul autobuzelor Heidelberg Germania

La adresa

Heidelberg, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:50 Danytur
18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:00 Girov 14:00 Fagaras 19:00 Focsani 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:40 Tecuci 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:20 Marasesti 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Adjud
11:00 Danytur
19:40 Galati 15:30 Negresti 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Focsani 13:00 Targu Secuiesc 17:00 Targu Ocna 11:40 Targu Mures 13:00 Medias 10:20 Cluj Napoca 10:00 Zlatna 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 19:00 Iasi 18:00 Suceava 14:00 Reghin 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 19:00 Botosani 10:30 Alba Iulia 14:00 Vatra Dornei 08:00 Arad 05:00 Gherla 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:40 Tecuci 12:20 Sfantu Gheorghe 16:00 Comanesti 11:35 Ludus 12:00 Blaj 09:40 Floresti 09:30 Abrud 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:30 Targu Frumos 17:00 Gura Humorului 12:00 Dej 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 18:00 Suceava 10:00 Zlatna 12:00 Bistrita 19:20 Harlau 04:00 Oradea 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Harlau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:20 Marasesti 12:00 Brasov 15:00 Miercurea Ciuc 11:20 Campia Turzii 11:00 Teius 09:30 Gilau 09:00 Brad 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 18:00 Pascani 16:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Zalau 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Gura Humorului 09:30 Abrud 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 19:00 Cotnari 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 13:30 Onesti 18:00 Adjud 11:50 Sighisoara 14:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Turda 10:30 Alba Iulia 09:00 Huedin 08:00 Arad 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 16:00 Targu Neamt 14:00 Vatra Dornei 08:00 Oradea 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 20:00 Saveni 11:00 Teius 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Brad 07:00 Beclean 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
13:30
09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda
13:45
12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi
18:00
21:30 Husi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 21:00 Vaslui 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 22:00 Barlad 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui
18:00
22:00 Barlad 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 16:30 Bucuresti 10:30 Simeria 12:50 Avrig 16:00 Targu Secuiesc 18:30 Roman 19:30 Podu Iloaiei 11:30 Turda 19:30 Tecuci 21:00 Braila 13:45 Satu Mare 21:00 Vaslui 10:45 Timisoara 21:30 Husi 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Piatra Neamt 09:00 Nadlac 11:00 Orastie 13:40 Fagaras 17:00 Oituz 20:00 Iasi 19:00 Focsani 11:00 Alba Iulia 20:30 Galati 16:00 Ploiesti 15:00 Baia Mare 10:00 Huedin 21:00 Vaslui 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 19:30 Piatra Neamt 09:45 Arad 11:30 Sebes 14:30 Codlea 17:30 Onesti 19:15 Targu Frumos 19:30 Ramnicu Sarat 21:30 Botosani 19:00 Marasesti 16:30 Bucuresti 22:00 Barlad 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 16:00 Ploiesti 10:00 Deva 12:15 Sibiu 15:00 Brasov 18:00 Bacau 19:00 Pascani 13:00 Targu Mures 20:00 Harlau 18:30 Adjud 13:00 Carei 21:30 Husi
18:20
15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:20 Campina 13:30 Onesti 16:55 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:40 Lehliu 14:50 Bicaz 18:20 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:10 Huedin 12:25 Alba Iulia 11:20 Bontida 12:45 Brasov 12:50 Beclean 13:00 Comanesti 13:20 Vatra Dornei 15:00 Alexandria 13:55 Suceava 12:30 Arad 14:40 Pascani 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:30 Predeal 13:40 Reghin 17:10 Pitesti 14:20 Sovata 17:50 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:30 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Zalau 12:30 Sebes 12:00 Cluj Napoca 12:50 Targu Secuiesc 12:55 Bistrita 14:30 Craiova 13:30 Campulung Moldovenesc 12:05 Gilau 14:00 Falticeni 12:40 Timisoara 14:30 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:00 Rovinari 16:00 Ploiesti 14:50 Caracal 16:40 Sinaia 13:50 Toplita 17:20 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 18:00 Slobozia 15:10 Vanatori 18:40 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 08:00 Oradea 12:15 Aiud 09:30 Satu Mare 12:35 Sibiu 12:30 Gherla 12:55 Covasna 13:00 Nasaud 13:30 Bumbesti Jiu 13:40 Gura Humorului 12:10 Salonta 14:10 Targu Neamt 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:10 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:50 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:30 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 18:10 Cernavoda 16:40 Tulcea 19:00 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 09:00 Alesd 12:20 Teius 10:00 Baia Mare 12:40 Fagaras 12:40 Dej 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 15:10 Giurgiu 13:50 Radauti 12:20 Chisineu Cris 14:20 Motca 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele
Sosiri
De la Ora

11:45 Constanta
00:05

13:25 Braila
00:10

11:45 Mangalia
00:10

11:45 Medgidia
00:15

11:45 Cernavoda
00:30

13:25 Galati
00:40

13:25 Buzau
01:00

11:45 Giurgiu
01:00

11:45 Alexandria
01:05

11:45 Fetesti
01:10

06:10 Tulcea 06:10 Tulcea 06:10 Tulcea 06:10 Tulcea
01:15

11:45 Braila
01:20

06:10 Braila 06:10 Braila 06:10 Braila 06:10 Braila
01:20

13:25 Ramnicu Sarat
01:30

11:45 Tulcea
01:30

13:25 Tecuci
01:55

11:45 Calarasi
02:00

11:45 Galati
02:10

13:25 Focsani
02:15

06:10 Mangalia
02:30

13:25 Adjud
02:45

13:25 Barlad
03:00

11:45 Slobozia
03:00

06:10 Galati 06:10 Galati 06:10 Galati 06:10 Galati
03:00

11:45 Tecuci
03:10

11:45 Ramnicu Sarat
03:20

13:25 Husi
03:30

11:45 Barlad
03:30

06:10 Ianca 06:10 Ianca 06:10 Ianca 06:10 Ianca
03:30

13:25 Dorohoi
03:35

13:25 Onesti
03:45
Danytur
11:00 Schwechat
03:50
Danytur
10:00 Schwechat
03:50

11:45 Husi
03:50

13:25 Vaslui
04:00

11:45 Bucuresti
04:00

06:10 Constanta
04:00

13:25 Comanesti
04:10

11:45 Buzau
04:10

13:25 Bucuresti
04:15

13:25 Moinesti
04:20

11:45 Focsani
04:20

06:10 Medgidia
04:20

13:25 Botosani
04:30

11:45 Vaslui
04:30

06:10 Calarasi 06:10 Faurei 06:10 Faurei 06:10 Faurei 06:10 Faurei
04:30

13:25 Craiova
04:35

11:45 Harlau
04:40

06:10 Tecuci 06:10 Tecuci 06:10 Tecuci 06:10 Tecuci
04:40

13:25 Iasi
04:45

06:10 Barlad 06:10 Barlad 06:10 Barlad 06:10 Barlad
04:50

15:00 Barlad
05:00

13:25 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
11:00 Focsani 11:00 Focsani 11:00 Braila
05:00
Danytur
10:00 Focsani 10:00 Braila 10:00 Focsani
05:00

15:00 Barlad
05:00

11:45 Roman
05:00

06:10 Cernavoda
05:00

13:25 Filiasi
05:05

13:25 Ploiesti
05:10

11:45 Adjud
05:10

06:10 Slobozia
05:10

11:45 Bacau
05:15

13:25 Suceava
05:20
Danytur
11:00 Tecuci 11:00 Tecuci
05:20
Danytur
10:00 Tecuci 10:00 Tecuci
05:20

11:45 Slatina (Olt)
05:20

11:45 Radauti
05:25

15:00 Husi
05:30

13:25 Bacau
05:30
Danytur
11:00 Galati
05:30
Danytur
10:00 Galati
05:30

15:00 Husi
05:30

11:45 Iasi
05:30

06:10 Husi 06:10 Husi 06:10 Husi 06:10 Husi
05:30

11:45 Dorohoi
05:35

13:25 Negresti
05:40
Danytur
11:00 Marasesti 11:00 Marasesti
05:40
Danytur
10:00 Marasesti 10:00 Marasesti
05:40

11:45 Targu Frumos
05:40

06:10 Vaslui 06:10 Vaslui 06:10 Vaslui 06:10 Vaslui
05:40

13:25 Harlau
05:45

11:45 Targoviste
05:45

11:45 Urziceni
05:47

13:25 Constanta
05:50

11:45 Ploiesti
05:50

11:45 Targu Neamt
05:55

11:45 Buhusi
05:57

11:45 Roznov
05:58

13:25 Campina
06:00
Danytur
11:00 Barlad 11:00 Saveni 11:00 Saveni 11:00 Adjud 11:00 Adjud
06:00
Danytur
10:00 Saveni 10:00 Adjud 10:00 Saveni 10:00 Barlad 10:00 Adjud
06:00

11:45 Piatra Neamt
06:00

06:10 Harsova 06:10 Iasi 06:10 Giurgiu 06:10 Giurgiu 06:10 Iasi 06:10 Giurgiu 06:10 Iasi 06:10 Iasi 06:10 Giurgiu
06:00

13:25 Buhusi
06:05

13:25 Roznov
06:10
Danytur
11:00 Husi
06:10
Danytur
10:00 Husi
06:10

11:45 Onesti
06:10

06:10 Alexandria 06:10 Alexandria 06:10 Alexandria 06:10 Alexandria 06:10 Podu Iloaiei 06:10 Podu Iloaiei 06:10 Podu Iloaiei 06:10 Podu Iloaiei
06:10

13:25 Targu Frumos
06:15

06:10 Turnu Magurele 06:10 Turnu Magurele 06:10 Turnu Magurele 06:10 Turnu Magurele
06:15

13:25 Gura Humorului
06:20

11:45 Botosani
06:20

06:10 Harlau 06:10 Harlau 06:10 Harlau 06:10 Harlau 06:10 Caracal 06:10 Caracal 06:10 Caracal 06:10 Caracal
06:20

13:25 Falticeni
06:30
Danytur
11:00 Botosani 11:00 Botosani
06:30
Danytur
10:00 Botosani 10:00 Botosani
06:30

11:45 Pascani
06:30

06:10 Flamanzi 06:10 Flamanzi 06:10 Flamanzi 06:10 Flamanzi 06:10 Slatina (Olt) 06:10 Slatina (Olt) 06:10 Slatina (Olt) 06:10 Slatina (Olt)
06:30

13:25 Rovinari
06:35

13:25 Pascani
06:40

11:45 Craiova
06:40

06:10 Botosani 06:10 Botosani 06:10 Botosani 06:10 Botosani
06:40

15:00 Vaslui
06:45

13:25 Motca
06:45

15:00 Vaslui
06:45

06:10 Saveni 06:10 Saveni 06:10 Saveni 06:10 Saveni
06:45

13:25 Piatra Neamt
06:50

11:45 Suceava
06:50

06:10 Darabani 06:10 Darabani 06:10 Darabani 06:10 Darabani
06:50

13:25 Roman
06:55

13:25 Cristesti
07:00
Danytur
11:00 Iasi 11:00 Vaslui 11:00 Harlau 11:00 Iasi 11:00 Harlau
07:00
Danytur
10:00 Iasi 10:00 Iasi 10:00 Harlau 10:00 Harlau 10:00 Vaslui
07:00

11:45 Filiasi
07:00

06:10 Lehliu 06:10 Dorohoi 06:10 Craiova 06:10 Craiova 06:10 Craiova 06:10 Dorohoi 06:10 Dorohoi 06:10 Dorohoi 06:10 Craiova
07:00

13:25 Targu Jiu
07:05

13:25 Brasov
07:10

06:10 Filiasi 06:10 Filiasi 06:10 Filiasi 06:10 Filiasi 06:10 Vanatori 06:10 Vanatori 06:10 Vanatori 06:10 Vanatori 06:10 Tandarei
07:10
Danytur
11:00 Cotnari 11:00 Cotnari
07:15
Danytur
10:00 Cotnari 10:00 Cotnari
07:15

11:45 Pitesti
07:20

06:10 Drobeta Turnu Severin 06:10 Drobeta Turnu Severin 06:10 Drobeta Turnu Severin 06:10 Drobeta Turnu Severin
07:20

15:00 Botosani
07:30

13:25 Fetesti
07:30
Danytur
11:00 Suceava 11:00 Suceava 11:00 Targu Frumos 11:00 Targu Frumos
07:30
Danytur
10:00 Targu Frumos 10:00 Suceava 10:00 Targu Frumos 10:00 Suceava
07:30

15:00 Botosani
07:30

11:45 Targu Secuiesc
07:30

06:10 Rovinari 06:10 Rovinari 06:10 Rovinari 06:10 Rovinari
07:30

06:10 Resita 06:10 Resita 06:10 Resita 06:10 Resita
07:40

06:10 Caransebes 06:10 Caransebes 06:10 Caransebes 06:10 Caransebes
07:50

15:00 Iasi 15:00 Harlau
08:00

13:25 Targu Neamt
08:00
Danytur
11:00 Negresti 11:00 Targu Ocna 11:00 Targu Ocna 11:00 Pascani 11:00 Pascani
08:00
Danytur
10:00 Negresti 10:00 Targu Ocna 10:00 Targu Ocna 10:00 Pascani 10:00 Pascani
08:00

15:00 Iasi 15:00 Harlau
08:00

11:45 Brasov
08:00

06:10 Bucuresti 06:10 Targu Jiu 06:10 Targu Jiu 06:10 Targu Jiu 06:10 Targu Jiu
08:00

11:45 Bicaz
08:10

06:10 Bumbesti Jiu 06:10 Bumbesti Jiu 06:10 Bumbesti Jiu 06:10 Bumbesti Jiu
08:10

11:45 Ramnicu Valcea
08:15

11:45 Falticeni
08:20

06:10 Petrosani 06:10 Petrosani 06:10 Petrosani 06:10 Petrosani
08:20

15:00 Podu Iloaiei 15:00 Braila
08:30

13:25 Fagaras
08:30

15:00 Braila 15:00 Podu Iloaiei
08:30

11:45 Gura Humorului
08:30

06:10 Pitesti 06:10 Hateg 06:10 Hateg 06:10 Hateg 06:10 Hateg 06:10 Poiana Largului 06:10 Poiana Largului 06:10 Poiana Largului 06:10 Poiana Largului
08:30

13:25 Petrosani
08:35

06:10 Bicaz 06:10 Bicaz 06:10 Bicaz 06:10 Bicaz
08:35

11:45 Moinesti
08:40

06:10 Piatra Neamt 06:10 Ramnicu Valcea 06:10 Hunedoara 06:10 Piatra Neamt 06:10 Hunedoara 06:10 Hunedoara 06:10 Piatra Neamt 06:10 Piatra Neamt 06:10 Hunedoara
08:40

15:00 Targu Frumos
08:45

15:00 Targu Frumos
08:45

11:45 Fagaras
08:45

06:10 Deva 06:10 Targoviste 06:10 Deva 06:10 Deva 06:10 Deva
08:50

15:00 Piatra Neamt 15:00 Galati
09:00
Danytur
11:00 Comanesti 11:00 Comanesti 11:00 Roman
09:00
Danytur
10:00 Roman 10:00 Comanesti 10:00 Comanesti
09:00

15:00 Galati 15:00 Piatra Neamt
09:00

11:45 Comanesti
09:00

06:10 Gheorgheni 06:10 Gheorgheni 06:10 Gheorgheni 06:10 Gheorgheni 06:10 Lugoj 06:10 Sinaia 06:10 Lugoj 06:10 Lugoj 06:10 Lugoj
09:00

11:45 Targu Jiu
09:10

06:10 Sovata 06:10 Timisoara 06:10 Predeal 06:10 Timisoara 06:10 Sovata 06:10 Sovata 06:10 Timisoara 06:10 Sovata 06:10 Timisoara
09:10

15:00 Pascani 15:00 Pascani
09:15

15:00 Pascani 15:00 Pascani
09:15
Danytur
11:00 Girov 11:00 Girov
09:20
Danytur
10:00 Girov 10:00 Girov
09:20

11:45 Campulung Moldovenesc
09:20

06:10 Arad 06:10 Campina 06:10 Arad 06:10 Arad 06:10 Arad
09:20

13:25 Poiana Largului
09:30

11:45 Targu Ocna
09:30

06:10 Miercurea Ciuc 06:10 Urziceni 06:10 Miercurea Ciuc 06:10 Miercurea Ciuc 06:10 Miercurea Ciuc 06:10 Chisineu Cris 06:10 Chisineu Cris 06:10 Chisineu Cris 06:10 Chisineu Cris
09:30

13:25 Hateg
09:35

11:45 Gheorgheni
09:35

11:45 Reghin
09:40

06:10 Odorheiu Secuiesc 06:10 Ploiesti 06:10 Odorheiu Secuiesc 06:10 Odorheiu Secuiesc 06:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:25 Sibiu
09:45

11:45 Drobeta Turnu Severin
09:45

06:10 Toplita 06:10 Buzau 06:10 Toplita 06:10 Toplita 06:10 Toplita 06:10 Salonta 06:10 Salonta 06:10 Salonta 06:10 Salonta
09:50

15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Roman 15:00 Tecuci
10:00

13:25 Hunedoara
10:00
Danytur
11:00 Gura Humorului 11:00 Targu Neamt 11:00 Gura Humorului 11:00 Targu Neamt 11:00 Piatra Neamt 11:00 Bacau 11:00 Miercurea Ciuc 11:00 Piatra Neamt 11:00 Miercurea Ciuc
10:00
Danytur
10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Piatra Neamt 10:00 Piatra Neamt 10:00 Targu Neamt 10:00 Bacau 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt 10:00 Gura Humorului
10:00

15:00 Roman 15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Tecuci 15:00 Ramnicu Sarat
10:00

11:45 Toplita Gara
10:00

06:10 Reghin 06:10 Ramnicu Sarat 06:10 Gilau 06:10 Gilau 06:10 Reghin 06:10 Reghin 06:10 Gilau 06:10 Reghin 06:10 Gilau
10:00

11:45 Sighisoara
10:10

06:10 Onesti 06:10 Focsani 06:10 Onesti 06:10 Onesti 06:10 Onesti
10:10

11:45 Orastie
10:15

11:45 Deva
10:20

06:10 Moinesti 06:10 Marasesti 06:10 Moinesti 06:10 Moinesti 06:10 Moinesti
10:20

11:45 Caransebes
10:25

15:00 Marasesti 15:00 Focsani 15:00 Bucuresti 15:00 Bucuresti 15:00 Focsani
10:30

13:25 Sebes
10:30
Danytur
11:00 Bicaz 11:00 Bicaz
10:30
Danytur
10:00 Bicaz 10:00 Bicaz
10:30

15:00 Focsani 15:00 Focsani 15:00 Marasesti 15:00 Bucuresti 15:00 Bucuresti
10:30

11:45 Targu Mures
10:30

06:10 Adjud 06:10 Comanesti 06:10 Comanesti 06:10 Comanesti 06:10 Comanesti
10:30

11:45 Vatra Dornei
10:35

06:10 Covasna 06:10 Covasna 06:10 Covasna 06:10 Covasna 06:10 Bacau
10:40

15:00 Bacau
10:45

15:00 Bacau
10:45

06:10 Targu Secuiesc 06:10 Targu Secuiesc 06:10 Targu Secuiesc 06:10 Targu Secuiesc 06:10 Roman
10:50

06:10 Targu Frumos
10:55

15:00 Adjud 15:00 Targu Neamt
11:00
Danytur
11:00 Onesti 11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Odorheiu Secuiesc 11:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Danytur
10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Onesti 10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Campulung Moldovenesc
11:00

15:00 Targu Neamt 15:00 Adjud
11:00

11:45 Resita
11:00

06:10 Pascani 06:10 Brasov 06:10 Brasov 06:10 Brasov 06:10 Brasov
11:00

11:45 Blaj
11:10

06:10 Pascani 06:10 Fagaras 06:10 Fagaras 06:10 Fagaras 06:10 Fagaras
11:10

11:45 Sibiu
11:15

06:10 Sibiu 06:10 Sibiu 06:10 Sibiu 06:10 Sibiu 06:10 Motca
11:20

06:10 Sebes 06:10 Sebes 06:10 Sebes 06:10 Sebes
11:25

15:00 Ploiesti 15:00 Ploiesti
11:30

13:25 Toplita
11:30

15:00 Ploiesti 15:00 Ploiesti
11:30

11:45 Medias
11:30

06:10 Alba Iulia 06:10 Alba Iulia 06:10 Alba Iulia 06:10 Alba Iulia 06:10 Targu Neamt
11:30

11:45 Sebes
11:35

06:10 Teius 06:10 Teius 06:10 Teius 06:10 Teius
11:35

06:10 Aiud 06:10 Falticeni 06:10 Aiud 06:10 Aiud 06:10 Aiud
11:40

06:10 Targu Mures 06:10 Suceava 06:10 Targu Mures 06:10 Targu Mures 06:10 Targu Mures
11:50

06:10 Radauti
11:55

15:00 Onesti 15:00 Falticeni
12:00

13:25 Deva
12:00
Danytur
11:00 Targu Secuiesc 11:00 Medias 11:00 Praid 11:00 Medias 11:00 Vatra Dornei 11:00 Vatra Dornei 11:00 Praid
12:00
Danytur
10:00 Targu Secuiesc 10:00 Medias 10:00 Vatra Dornei 10:00 Vatra Dornei 10:00 Medias 10:00 Praid 10:00 Praid
12:00

15:00 Falticeni 15:00 Onesti
12:00

11:45 Alba Iulia
12:00

06:10 Turda 06:10 Turda 06:10 Turda 06:10 Turda 06:10 Gura Humorului
12:00

11:45 Bistrita
12:10

06:10 Campulung Moldovenesc
12:10

15:00 Suceava
12:20

15:00 Suceava
12:20

11:45 Lugoj
12:20

06:10 Vatra Dornei
12:20

06:10 Prundu Bargaului
12:25

15:00 Oituz
12:30

13:25 Reghin
12:30

15:00 Oituz
12:30

11:45 Aiud
12:30

06:10 Nasaud
12:30

11:45 Beclean
12:35

06:10 Bistrita
12:35

06:10 Beclean
12:40

06:10 Dej
12:50

15:00 Gura Humorului
13:00
Danytur
11:00 Reghin 11:00 Blaj 11:00 Blaj 11:00 Sfantu Gheorghe 11:00 Reghin
13:00
Danytur
10:00 Reghin 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Blaj 10:00 Reghin 10:00 Blaj
13:00

15:00 Gura Humorului
13:00

11:45 Dej
13:00

15:00 Frasin
13:05

15:00 Frasin
13:05

06:10 Gherla
13:10

15:00 Vama
13:15

15:00 Vama
13:15

11:45 Turda
13:15

15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Targu Secuiesc
13:30

13:25 Alba Iulia
13:30

15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Targu Secuiesc
13:30

11:45 Gherla
13:30

06:10 Cluj Napoca
13:30

06:10 Bontida
13:40

06:10 Baia Mare
13:50
Danytur
11:00 Fagaras 11:00 Fagaras 11:00 Brasov 11:00 Teius 11:00 Teius
14:00
Danytur
10:00 Teius 10:00 Brasov 10:00 Teius 10:00 Fagaras 10:00 Fagaras
14:00

11:45 Cluj Napoca
14:00

06:10 Satu Mare
14:00

11:45 Timisoara
14:10

15:00 Vatra Dornei 15:00 Brasov
14:30

13:25 Targu Mures
14:30

15:00 Vatra Dornei 15:00 Brasov
14:30

06:10 Zalau
14:40

13:25 Aiud
14:45

15:00 Codlea
15:00

13:25 Ludus
15:00
Danytur
11:00 Sighisoara 11:00 Avrig 11:00 Avrig 11:00 Alba Iulia 11:00 Alba Iulia
15:00
Danytur
10:00 Avrig 10:00 Avrig 10:00 Alba Iulia 10:00 Sighisoara 10:00 Alba Iulia
15:00

15:00 Codlea
15:00

11:45 Huedin
15:00

06:10 Huedin
15:00

13:25 Turda
15:30
Danytur
11:00 Sibiu 11:00 Sibiu
15:30
Danytur
10:00 Sibiu 10:00 Sibiu
15:30

15:00 Fagaras
15:50

15:00 Fagaras
15:50

13:25 Cluj Napoca
16:00
Danytur
11:00 Targu Mures 11:00 Zlatna 11:00 Zlatna 11:00 Dej 11:00 Bistrita 11:00 Dej 11:00 Bistrita
16:00
Danytur
10:00 Targu Mures 10:00 Zlatna 10:00 Dej 10:00 Bistrita 10:00 Zlatna 10:00 Bistrita 10:00 Dej
16:00

11:45 Arad
16:00

06:10 Alesd
16:00

15:00 Bistrita 15:00 Baia Mare 15:00 Baia Mare
16:30
Danytur
11:00 Ludus 11:00 Sebes 11:00 Sebes
16:30
Danytur
10:00 Ludus 10:00 Sebes 10:00 Sebes
16:30

15:00 Baia Mare 15:00 Bistrita 15:00 Baia Mare
16:30

15:00 Avrig
16:40

15:00 Avrig
16:40

15:00 Targu Mures 15:00 Beclean 15:00 Targu Mures
17:00
Danytur
11:00 Nasaud 11:00 Nasaud 11:00 Abrud 11:00 Abrud 11:00 Campia Turzii
17:00
Danytur
10:00 Abrud 10:00 Campia Turzii 10:00 Nasaud 10:00 Abrud 10:00 Nasaud
17:00

15:00 Beclean 15:00 Targu Mures 15:00 Targu Mures
17:00

11:45 Oradea
17:00

11:45 Nadlac
17:10

15:00 Sibiu
17:15

15:00 Sibiu
17:15

15:00 Dej
17:20

15:00 Dej
17:20

15:00 Turda 15:00 Turda
17:30
Danytur
11:00 Beclean 11:00 Beclean 11:00 Turda
17:30
Danytur
10:00 Beclean 10:00 Turda 10:00 Beclean
17:30

15:00 Turda 15:00 Turda
17:30

15:00 Gherla
17:35

15:00 Gherla
17:35

15:00 Cluj Napoca 15:00 Sebes 15:00 Satu Mare 15:00 Satu Mare 15:00 Alba Iulia 15:00 Alba Iulia
18:00

13:25 Huedin
18:00
Danytur
11:00 Deva 11:00 Cluj Napoca 11:00 Gherla 11:00 Zalau 11:00 Deva 11:00 Gherla 11:00 Brad 11:00 Zalau 11:00 Brad
18:00
Danytur
10:00 Cluj Napoca 10:00 Brad 10:00 Gherla 10:00 Brad 10:00 Zalau 10:00 Gherla 10:00 Zalau 10:00 Deva 10:00 Deva
18:00

15:00 Alba Iulia 15:00 Cluj Napoca 15:00 Satu Mare 15:00 Sebes 15:00 Alba Iulia 15:00 Satu Mare
18:00

15:00 Orastie
18:30
Danytur
11:00 Floresti
18:30
Danytur
10:00 Floresti
18:30

15:00 Orastie
18:30

15:00 Carei 15:00 Carei
18:45

15:00 Carei 15:00 Carei
18:45

15:00 Huedin 15:00 Simeria
19:00

13:25 Alesd
19:00
Danytur
11:00 Gilau
19:00
Danytur
10:00 Gilau
19:00

15:00 Simeria 15:00 Huedin
19:00

15:00 Deva
19:30

13:25 Oradea
19:30

15:00 Deva
19:30

13:25 Bors
19:45

15:00 Oradea
20:00
Danytur
11:00 Huedin
20:00
Danytur
10:00 Huedin
20:00

15:00 Oradea
20:00

06:10 Oradea
20:00

15:00 Timisoara
21:00
Danytur
11:00 Alesd
21:00
Danytur
10:00 Alesd
21:00

15:00 Timisoara
21:00

15:00 Arad
22:00
Danytur
11:00 Oradea 11:00 Oradea 11:00 Oradea 11:00 Oradea 11:00 Oradea 11:00 Arad 11:00 Arad
22:00
Danytur
10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad
22:00

15:00 Arad
22:00

15:00 Nadlac
23:00

15:00 Nadlac
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.