La adresa - Mersul autobuzelor Hannover Germania

La adresa

Hannover, Germania

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:15
09:15 Koln
06:00
12:40 Targu Frumos 17:00 Bucuresti 13:00 Piatra Neamt 11:00 Radauti 05:00 Aiud 07:00 Prundu Bargaului 04:00 Cluj Napoca 15:00 Barlad 11:40 Pascani 13:00 Bacau 12:00 Targu Neamt 09:00 Brasov 06:00 Medias 06:00 Bistrita 03:00 Huedin 14:30 Crasna 14:00 Vaslui 10:30 Suceava 12:00 Roman 11:30 Dorohoi 06:00 Sibiu 05:30 Targu Mures 05:30 Beclean 01:00 Oradea 13:30 Iasi 09:45 Gura Humorului 10:30 Falticeni 11:00 Botosani 05:30 Alba Iulia 04:30 Turda 08:00 Vatra Dornei 05:00 Dej 09:00 Campulung Moldovenesc
07:15
21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:38 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 17:45 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:43 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:39 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani
08:20
12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:00 Barlad 19:20 Harlau 16:00 Vaslui 17:00 Bicaz 13:30 Onesti 13:00 Sibiu 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:40 Galati 19:00 Cotnari 15:30 Negresti 16:00 Praid 13:00 Targu Secuiesc 11:30 Sebes 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 20:00 Braila 18:00 Girov 15:00 Roman 14:00 Fagaras 12:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Deva 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 08:00 Oradea 17:30 Husi 17:30 Piatra Neamt 14:00 Bacau 13:30 Avrig 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau
08:20
02:30 Viena
08:40
17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 20:00 Braila 18:40 Tecuci 15:00 Roman 16:00 Comanesti 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 12:00 Blaj 17:30 Piatra Neamt 09:30 Abrud 13:30 Avrig 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 08:00 Oradea 10:00 Zalau 17:30 Husi 18:20 Marasesti 14:00 Bacau 15:00 Miercurea Ciuc 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 19:20 Harlau 11:00 Teius 17:00 Bicaz 09:00 Brad 13:00 Sibiu 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 17:00 Barlad 08:00 Oradea 16:00 Vaslui 18:00 Adjud 13:30 Onesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Cotnari 10:30 Alba Iulia 16:00 Praid 08:00 Arad 11:30 Sebes 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 19:40 Galati 19:00 Focsani 15:30 Negresti 17:00 Targu Ocna 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 13:00 Medias 18:00 Girov 10:00 Zlatna 14:00 Fagaras 10:00 Deva
08:40
02:30 Viena
10:00
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 13:50 Piatra Neamt 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 14:40 Tecuci
11:00
13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia
12:40
13:05 Turnu Magurele 14:10 Husi 09:40 Teius 14:50 Braila 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:50 Marasesti 11:15 Pascani 10:00 Reghin 10:20 Toplita 10:40 Bicaz 15:00 Tulcea 05:20 Piatra Craiului 08:10 Cluj Napoca 08:30 Prundu Bargaului 09:05 Gura Humorului 09:25 Dolhasca 11:10 Motca 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 09:00 Turda 14:20 Barlad 10:00 Alba Iulia 08:13 Baia Mare 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:40 Falticeni 09:45 Targu Mures 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:45 Piatra Neamt 04:00 Bors 06:10 Negreni 08:16 Dej 08:35 Vatra Dornei 09:10 Botosani 09:30 Suceava 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:00 Corabia 13:55 Focsani 09:10 Unirea 14:30 Tecuci 10:20 Sebes 08:50 Borsa 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 10:50 Targu Neamt 09:50 Sighisoara 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 10:55 Dumbrava 05:00 Oradea 06:30 Huedin 08:20 Beclean 08:40 Iacobeni 09:15 Darabani 11:00 Timisesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 13:10 Giurgiu 14:00 Buzau 09:30 Aiud 14:40 Galati 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:40 Adjud 05:30 Beius 09:55 Medias 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 08:00 Cluj Napoca 05:10 Alesd 07:00 Gilau 08:25 Bistrita 09:00 Campulung Moldovenesc 09:20 Veresti 11:05 Cristesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui
12:40
16:45 Reghin 16:20 Falticeni 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 16:40 Medias 16:15 Suceava 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta
15:30
14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 17:30 Corabia 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 17:20 Alexandria 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu
15:45 BEPS TRAVEL
20:45 Essen
Sosiri
De la Ora

14:35 Constanta
00:05

18:40 Braila
00:10

14:35 Mangalia
00:10

14:35 Medgidia
00:15

14:35 Cernavoda
00:30

18:40 Galati
00:40

18:40 Buzau
01:00

14:35 Giurgiu
01:00

09:00 Tulcea
01:00

14:35 Alexandria
01:05

14:35 Fetesti
01:10

14:35 Braila
01:20

18:40 Ramnicu Sarat
01:30

14:35 Tulcea
01:30

18:40 Tecuci
01:55

14:35 Calarasi
02:00

09:00 Braila
02:00

14:35 Galati
02:10

18:40 Focsani
02:15

09:00 Galati
02:30

18:40 Adjud
02:45

18:40 Barlad
03:00

14:35 Slobozia
03:00

09:00 Tecuci
03:00

14:35 Tecuci
03:10

14:35 Ramnicu Sarat
03:20

18:40 Husi
03:30

14:35 Barlad
03:30

18:40 Dorohoi
03:35

18:40 Onesti
03:45

11:40 Schwechat 11:40 Schwechat
03:50

14:35 Husi
03:50

18:40 Vaslui
04:00

11:40 Viena
04:00

14:35 Bucuresti
04:00

07:30 Tulcea 07:30 Tulcea
04:00

09:00 Barlad
04:00

18:40 Comanesti
04:10

14:35 Buzau
04:10

07:30 Braila 07:30 Braila
04:10

18:40 Bucuresti
04:15

18:40 Moinesti
04:20

14:35 Focsani
04:20

07:30 Galati 07:30 Galati
04:20

18:40 Botosani
04:30

14:35 Vaslui
04:30

07:30 Tecuci 07:30 Tecuci
04:30

18:40 Craiova
04:35

14:35 Harlau
04:40

08:50 Tulcea
04:40

18:40 Iasi
04:45

08:50 Braila
04:45

08:50 Galati
04:50

18:40 Podu Iloaiei
05:00

11:40 Focsani 11:40 Braila 11:40 Braila
05:00

14:35 Roman
05:00

07:30 Barlad 07:30 Barlad 07:30 Giurgiu
05:00

08:50 Tecuci 08:50 Giurgiu
05:00

09:00 Husi
05:00

18:40 Filiasi
05:05

08:50 Barlad
05:05

18:40 Ploiesti
05:10

14:35 Adjud
05:10

07:30 Turnu Magurele 07:30 Husi 07:30 Husi
05:10

08:50 Turnu Magurele
05:10

09:00 Buzau
05:10

14:35 Bacau
05:15

18:40 Suceava
05:20

11:40 Tecuci
05:20

14:35 Slatina (Olt)
05:20

07:30 Corabia
05:20

08:50 Husi 08:50 Corabia
05:20

09:00 Focsani
05:20

14:35 Radauti
05:25

18:40 Bacau
05:30

11:40 Galati 11:40 Galati
05:30

14:35 Iasi
05:30

07:30 Alexandria 07:30 Buzau 07:30 Buzau
05:30

08:50 Buzau 08:50 Alexandria
05:30

09:00 Marasesti
05:30

14:35 Dorohoi
05:35

18:40 Negresti
05:40

11:40 Marasesti
05:40

14:35 Targu Frumos
05:40

07:30 Slatina (Olt) 07:30 Focsani 07:30 Focsani
05:40

08:50 Focsani 08:50 Slatina (Olt)
05:40

09:50 Tulcea
05:40

18:40 Harlau
05:45

14:35 Targoviste
05:45

09:50 Braila
05:45

14:35 Urziceni
05:47

18:40 Constanta
05:50

14:35 Ploiesti
05:50

07:30 Marasesti 07:30 Marasesti
05:50

09:50 Galati
05:50

14:35 Targu Neamt
05:55

07:30 Adjud 07:30 Adjud
05:55

14:35 Buhusi
05:57

14:35 Roznov
05:58

18:40 Campina
06:00

11:40 Barlad 11:40 Barlad 11:40 Saveni 11:40 Adjud
06:00

14:35 Piatra Neamt
06:00

07:30 Laufen 07:30 Laufen 07:30 Craiova 07:30 Sascut 07:30 Sascut 07:30 Constanta
06:00

08:50 Craiova 08:50 Marasesti 08:50 Constanta
06:00

09:50 Constanta 09:50 Tecuci 09:50 Giurgiu 09:50 Constanta 09:50 Giurgiu
06:00

09:00 Adjud 09:00 Giurgiu 09:00 Constanta 09:00 Giurgiu 09:00 Constanta
06:00

18:40 Buhusi
06:05

07:30 Mangalia 07:30 Bacau 07:30 Bacau
06:05

08:50 Adjud 08:50 Mangalia
06:05

09:50 Barlad
06:05

18:40 Roznov
06:10

11:40 Husi 11:40 Husi
06:10

14:35 Onesti
06:10

07:30 Filiasi 07:30 Roman 07:30 Roman
06:10

08:50 Filiasi
06:10

09:50 Turnu Magurele 09:50 Turnu Magurele 09:50 Husi
06:10

09:00 Turnu Magurele 09:00 Turnu Magurele
06:10

18:40 Targu Frumos
06:15

07:30 Medgidia 07:30 Vaslui 07:30 Vaslui
06:15

08:50 Medgidia
06:15

18:40 Gura Humorului
06:20

14:35 Botosani
06:20

07:30 Negresti 07:30 Negresti 07:30 Rovinari 07:30 Hirsova
06:20

08:50 Sascut 08:50 Rovinari 08:50 Hirsova
06:20

09:50 Corabia 09:50 Corabia
06:20

09:00 Corabia 09:00 Corabia
06:20

07:30 Tandarei
06:25

08:50 Tandarei
06:25

18:40 Falticeni
06:30

11:40 Botosani
06:30

14:35 Pascani
06:30

07:30 Isalnita 07:30 Slobozia 07:30 Iasi 07:30 Iasi
06:30

08:50 Isalnita 08:50 Slobozia
06:30

09:50 Alexandria 09:50 Mangalia 09:50 Buzau 09:50 Alexandria 09:50 Mangalia
06:30

09:00 Mangalia 09:00 Alexandria 09:00 Sascut 09:00 Alexandria 09:00 Mangalia
06:30

18:40 Rovinari
06:35

07:30 Podu Iloaiei 07:30 Podu Iloaiei
06:35

18:40 Pascani
06:40

14:35 Craiova
06:40

07:30 Targu Carbunesti 07:30 Deleni 07:30 Deleni
06:40

08:50 Targu Carbunesti
06:40

09:50 Medgidia 09:50 Focsani 09:50 Filiasi 09:50 Medgidia 09:50 Filiasi
06:40

09:00 Medgidia 09:00 Filiasi 09:00 Bacau 09:00 Filiasi 09:00 Medgidia
06:40

18:40 Motca
06:45

07:30 Motru 07:30 Hirlau 07:30 Hirlau
06:45

08:50 Bacau 08:50 Motru
06:45

09:00 Roman
06:45

18:40 Piatra Neamt
06:50

14:35 Suceava
06:50

07:30 Resita 07:30 Targu Frumos 07:30 Targu Frumos
06:50

08:50 Resita
06:50

09:50 Slatina (Olt) 09:50 Hirsova 09:50 Slatina (Olt) 09:50 Hirsova
06:50

09:00 Slatina (Olt) 09:00 Hirsova 09:00 Hirsova 09:00 Slatina (Olt)
06:50

18:40 Roman
06:55

07:30 Caransebes 07:30 Pascani 07:30 Pascani
06:55

08:50 Caransebes
06:55

09:00 Vaslui
06:55

20:00 Bucuresti
07:00

18:40 Cristesti
07:00

11:40 Vaslui 11:40 Vaslui 11:40 Iasi 11:40 Harlau
07:00

14:35 Filiasi
07:00

07:30 Bucuresti 07:30 Lugoj 07:30 Motca 07:30 Motca
07:00

08:50 Bucuresti 08:50 Lugoj 08:50 Roman
07:00

09:50 Marasesti 09:50 Craiova 09:50 Tandarei 09:50 Craiova 09:50 Tandarei
07:00

09:00 Craiova 09:00 Tandarei 09:00 Tandarei 09:00 Craiova 09:00 Negresti
07:00

18:40 Targu Jiu
07:05

07:30 Timisoara 07:30 Cristesti 07:30 Cristesti
07:05

08:50 Timisoara 08:50 Vaslui
07:05

09:50 Adjud
07:05

09:00 Iasi
07:05

18:40 Brasov
07:10

07:30 Arad 07:30 Timisesti 07:30 Timisesti
07:10

08:50 Negresti 08:50 Arad
07:10

09:50 Filiasi 09:50 Sascut 09:50 Filiasi
07:10

09:00 Podu Iloaiei 09:00 Filiasi 09:00 Filiasi
07:10

11:40 Cotnari
07:15

08:50 Iasi
07:15

09:00 Deleni
07:15

14:35 Pitesti
07:20

07:30 Dumbrava 07:30 Dumbrava 07:30 Targu Jiu
07:20

08:50 Targu Jiu 08:50 Podu Iloaiei
07:20

09:50 Rovinari 09:50 Rovinari
07:20

09:00 Rovinari 09:00 Rovinari
07:20

07:30 Targu Neamt 07:30 Targu Neamt 07:30 Petrosani
07:25

08:50 Petrosani 08:50 Deleni
07:25

18:40 Fetesti
07:30

11:40 Suceava 11:40 Targu Frumos
07:30

14:35 Targu Secuiesc
07:30

07:30 Hateg 07:30 Pitesti 07:30 Piatra Neamt 07:30 Piatra Neamt
07:30

08:50 Hateg 08:50 Pitesti 08:50 Hirlau
07:30

09:50 Isalnita 09:50 Isalnita
07:30

09:00 Isalnita 09:00 Hirlau 09:00 Isalnita
07:30

07:30 Bicaz 07:30 Bicaz
07:35

08:50 Targu Frumos
07:35

07:30 Sovata 07:30 Sovata 07:30 Calan
07:40

08:50 Calan 08:50 Pascani
07:40

09:50 Targu Carbunesti 09:50 Targu Carbunesti
07:40

09:00 Targu Carbunesti 09:00 Targu Carbunesti
07:40

07:30 Poiana Largului 07:30 Poiana Largului
07:45

08:50 Motca
07:45

09:50 Motru 09:50 Bacau 09:50 Motru
07:45

09:00 Motru 09:00 Targu Frumos 09:00 Motru
07:45

07:30 Hunedoara 07:30 Ploiesti 07:30 Durau 07:30 Durau
07:50

08:50 Hunedoara 08:50 Cristesti 08:50 Ploiesti
07:50

09:50 Resita 09:50 Resita
07:50

09:00 Resita 09:00 Pascani 09:00 Resita
07:50

07:30 Grinties 07:30 Grinties
07:55

08:50 Timisesti
07:55

09:50 Caransebes 09:50 Caransebes
07:55

09:00 Caransebes 09:00 Caransebes
07:55

20:00 Barlad
08:00

18:40 Targu Neamt
08:00

11:40 Targu Ocna 11:40 Negresti 11:40 Pascani 11:40 Negresti
08:00

14:35 Brasov
08:00

07:30 Borsec 07:30 Borsec 07:30 Deva 07:30 Ramnicu Sarat
08:00

08:50 Deva 08:50 Ramnicu Sarat 08:50 Dumbrava
08:00

09:50 Lugoj 09:50 Roman 09:50 Lugoj 09:50 Slobozia 09:50 Slobozia
08:00

09:00 Motca 09:00 Lugoj 09:00 Slobozia 09:00 Lugoj 09:00 Slobozia
08:00

07:30 Toplita 07:30 Toplita
08:05

08:50 Targu Neamt
08:05

09:50 Timisoara 09:50 Timisoara 09:50 Vaslui
08:05

09:00 Timisoara 09:00 Cristesti 09:00 Timisoara
08:05

14:35 Bicaz
08:10

07:30 Campina 07:30 Miercurea Ciuc 07:30 Miercurea Ciuc
08:10

08:50 Campina 08:50 Piatra Neamt
08:10

09:50 Bucuresti 09:50 Arad 09:50 Negresti 09:50 Bucuresti 09:50 Arad
08:10

09:00 Bucuresti 09:00 Arad 09:00 Timisesti 09:00 Arad 09:00 Bucuresti
08:10

14:35 Ramnicu Valcea
08:15

08:50 Bicaz
08:15

09:50 Iasi
08:15

09:00 Dumbrava
08:15

20:00 Crasna
08:20

14:35 Falticeni
08:20

07:30 Sinaia 07:30 Sfantu Gheorghe 07:30 Sfantu Gheorghe
08:20

08:50 Sinaia
08:20

09:50 Podu Iloaiei 09:50 Targu Jiu 09:50 Targu Jiu
08:20

09:00 Targu Jiu 09:00 Targu Jiu
08:20

09:50 Petrosani 09:50 Petrosani 09:50 Deleni
08:25

09:00 Petrosani 09:00 Petrosani
08:25

18:40 Fagaras
08:30

14:35 Gura Humorului
08:30

07:30 Morareni 07:30 Morareni 07:30 Predeal 07:30 Simeria
08:30

08:50 Predeal 08:50 Simeria 08:50 Poiana Largului
08:30

09:50 Hirlau 09:50 Hateg 09:50 Hateg
08:30

09:00 Targu Neamt 09:00 Hateg 09:00 Hateg
08:30

18:40 Petrosani
08:35

08:50 Durau
08:35

09:50 Targu Frumos
08:35

14:35 Moinesti
08:40

07:30 Orastie
08:40

08:50 Toplita 08:50 Orastie
08:40

09:50 Pascani 09:50 Calan 09:50 Calan
08:40

09:00 Calan 09:00 Calan
08:40

14:35 Fagaras
08:45

08:50 Miercurea Ciuc
08:45

09:50 Motca
08:45

09:00 Piatra Neamt
08:45

07:30 Sebes
08:50

08:50 Sebes 08:50 Sfantu Gheorghe
08:50

09:50 Hunedoara 09:50 Cristesti 09:50 Hunedoara
08:50

09:00 Hunedoara 09:00 Bicaz 09:00 Hunedoara
08:50

08:50 Morareni
08:55

09:50 Timisesti
08:55

20:00 Bacau 20:00 Vaslui
09:00

11:40 Comanesti 11:40 Roman 11:40 Roman
09:00

14:35 Comanesti
09:00

07:30 Lancram 07:30 Brasov 07:30 Reghin 07:30 Reghin
09:00

08:50 Lancram 08:50 Brasov 08:50 Reghin
09:00

09:50 Deva 09:50 Deva 09:50 Dumbrava 09:50 Pitesti 09:50 Pitesti
09:00

09:00 Deva 09:00 Sovata 09:00 Pitesti 09:00 Deva 09:00 Pitesti
09:00

08:50 Medias
09:05

09:50 Targu Neamt
09:05

09:00 Poiana Largului
09:05

14:35 Targu Jiu
09:10

07:30 Targu Secuiesc
09:10

08:50 Sighisoara 08:50 Targu Secuiesc
09:10

09:50 Ramnicu Sarat 09:50 Ramnicu Sarat 09:50 Piatra Neamt
09:10

09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Ramnicu Sarat 09:00 Durau
09:10

08:50 Targu Mures
09:15

09:50 Bicaz
09:15

09:00 Grinties
09:15

11:40 Girov
09:20

14:35 Campulung Moldovenesc
09:20

07:30 Sfantu Gheorghe
09:20

08:50 Falticeni 08:50 Sfantu Gheorghe
09:20

09:50 Campina 09:50 Campina
09:20

09:00 Borsec 09:00 Campina 09:00 Campina
09:20

08:50 Suceava
09:25

18:40 Poiana Largului
09:30

14:35 Targu Ocna
09:30

07:30 Covasna 07:30 Medias 07:30 Medias 07:30 Alba Iulia
09:30

08:50 Covasna 08:50 Alba Iulia
09:30

09:50 Sinaia 09:50 Poiana Largului 09:50 Sinaia
09:30

09:00 Toplita 09:00 Sinaia 09:00 Sinaia
09:30

18:40 Hateg
09:35

14:35 Gheorgheni
09:35

09:50 Durau
09:35

14:35 Reghin
09:40

07:30 Targu Ocna 07:30 Teius 07:30 Sighisoara 07:30 Sighisoara
09:40

08:50 Targu Ocna 08:50 Teius
09:40

09:50 Predeal 09:50 Toplita 09:50 Predeal
09:40

09:00 Predeal 09:00 Predeal
09:40

18:40 Sibiu
09:45

14:35 Drobeta Turnu Severin
09:45

08:50 Botosani
09:45

09:00 Miercurea Ciuc
09:45

07:30 Onesti 07:30 Aiud
09:50

08:50 Onesti 08:50 Aiud 08:50 Gura Humorului
09:50

09:50 Brasov 09:50 Sfantu Gheorghe 09:50 Miercurea Ciuc 09:50 Brasov
09:50

09:00 Brasov 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Brasov
09:50

08:50 Campulung Moldovenesc
09:55

09:50 Morareni
09:55

09:00 Morareni
09:55

20:00 Piatra Neamt 20:00 Roman 20:00 Dorohoi
10:00

18:40 Hunedoara
10:00

11:40 Bacau 11:40 Gura Humorului 11:40 Targu Neamt 11:40 Miercurea Ciuc 11:40 Piatra Neamt 11:40 Bacau
10:00

00:00 Galati
10:00

14:35 Toplita Gara
10:00

07:30 Targu Mures 07:30 Targu Mures 07:30 Comanesti 07:30 Unirea
10:00

08:50 Unirea 08:50 Iacobeni 08:50 Comanesti
10:00

09:50 Targu Secuiesc 09:50 Reghin 09:50 Targu Secuiesc
10:00

09:00 Reghin 09:00 Targu Secuiesc 09:00 Targu Secuiesc
10:00

07:30 Falticeni 07:30 Falticeni
10:05

09:50 Sighisoara 09:50 Sfantu Gheorghe 09:50 Sfantu Gheorghe
10:05

09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Sfantu Gheorghe 09:00 Medias
10:05

14:35 Sighisoara
10:10

07:30 Moinesti 07:30 Suceava 07:30 Suceava 07:30 Turda
10:10

08:50 Vatra Dornei 08:50 Moinesti 08:50 Turda
10:10

09:50 Covasna 09:50 Covasna
10:10

09:00 Covasna 09:00 Sighisoara 09:00 Covasna
10:10

14:35 Orastie
10:15

07:30 Dolhasca 07:30 Dolhasca
10:15

08:50 Prundu Bargaului
10:15

09:50 Targu Mures
10:15

09:00 Targu Mures
10:15

20:00 Iasi
10:20

14:35 Deva
10:20

07:30 Veresti 07:30 Veresti 07:30 Fagaras
10:20

08:50 Fagaras 08:50 Bistrita
10:20

09:50 Targu Ocna 09:50 Falticeni 09:50 Targu Ocna
10:20

09:00 Falticeni 09:00 Targu Ocna 09:00 Targu Ocna
10:20

14:35 Caransebes
10:25

07:30 Darabani 07:30 Darabani
10:25

08:50 Beclean
10:25

09:50 Suceava
10:25

09:00 Suceava
10:25

18:40 Sebes
10:30

11:40 Bicaz
10:30

00:00 Braila
10:30

14:35 Targu Mures
10:30

07:30 Vestem 07:30 Stefanesti 07:30 Stefanesti
10:30

08:50 Dej 08:50 Vestem
10:30

09:50 Onesti 09:50 Dolhasca 09:50 Onesti
10:30

09:00 Onesti 09:00 Onesti
10:30

14:35 Vatra Dornei
10:35

07:30 Botosani 07:30 Botosani
10:35

09:50 Veresti
10:35

07:30 Gura Humorului 07:30 Gura Humorului
10:40

09:50 Darabani 09:50 Comanesti 09:50 Comanesti
10:40

09:00 Comanesti 09:00 Comanesti
10:40

07:30 Campulung Moldovenesc 07:30 Campulung Moldovenesc
10:45

09:50 Botosani
10:45

09:00 Stefanesti
10:45

07:30 Ramnicu Valcea 07:30 Iacobeni 07:30 Iacobeni
10:50

08:50 Ramnicu Valcea
10:50

09:50 Moinesti 09:50 Gura Humorului 09:50 Moinesti
10:50

09:00 Botosani 09:00 Moinesti 09:00 Moinesti
10:50

07:30 Borsa 07:30 Borsa
10:53

09:50 Campulung Moldovenesc
10:55

09:00 Gura Humorului
10:55

20:00 Radauti 20:00 Targu Neamt 20:00 Botosani 20:00 Targu Frumos
11:00

11:40 Onesti 11:40 Onesti 11:40 Campulung Moldovenesc 11:40 Odorheiu Secuiesc
11:00

14:35 Resita
11:00

07:30 Sibiu 07:30 Vatra Dornei 07:30 Vatra Dornei
11:00

08:50 Sibiu
11:00

09:50 Simeria 09:50 Fagaras 09:50 Iacobeni 09:50 Fagaras 09:50 Simeria
11:00

09:00 Fagaras 09:00 Simeria 09:00 Fagaras 09:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Simeria
11:00

07:30 Prundu Bargaului 07:30 Prundu Bargaului
11:05

14:35 Blaj
11:10

07:30 Bistrita 07:30 Bistrita 07:30 Miercurea Sibiului
11:10

08:50 Miercurea Sibiului
11:10

09:50 Vatra Dornei 09:50 Vestem 09:50 Vestem
11:10

09:00 Vestem 09:00 Iacobeni 09:00 Vestem
11:10

14:35 Sibiu
11:15

07:30 Beclean 07:30 Beclean
11:15

09:50 Prundu Bargaului
11:15

07:30 Sighisoara 07:30 Baia Mare 07:30 Baia Mare
11:20

08:50 Sighisoara
11:20

09:50 Ramnicu Valcea 09:50 Bistrita 09:50 Orastie 09:50 Orastie 09:50 Ramnicu Valcea
11:20

09:00 Orastie 09:00 Borsa 09:00 Ramnicu Valcea 09:00 Orastie 09:00 Ramnicu Valcea
11:20

07:30 Dej 07:30 Dej
11:25

09:50 Beclean
11:25

20:00 Pascani
11:30

18:40 Toplita
11:30

14:35 Medias
11:30

07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca 07:30 Medias
11:30

08:50 Cluj Napoca 08:50 Medias
11:30

09:50 Dej 09:50 Sibiu 09:50 Sebes 09:50 Sebes 09:50 Sibiu
11:30

09:00 Sibiu 09:00 Sebes 09:00 Sibiu 09:00 Sebes
11:30

14:35 Sebes
11:35

09:50 Lancram 09:50 Lancram 09:50 Miercurea Sibiului 09:50 Miercurea Sibiului
11:40

09:00 Lancram 09:00 Miercurea Sibiului 09:00 Lancram 09:00 Miercurea Sibiului
11:40

09:50 Alba Iulia 09:50 Sighisoara 09:50 Sighisoara 09:50 Alba Iulia
11:50

09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia 09:00 Sighisoara 09:00 Alba Iulia
11:50

20:00 Falticeni
12:00

18:40 Deva
12:00

11:40 Medias 11:40 Praid 11:40 Targu Secuiesc 11:40 Targu Secuiesc 11:40 Vatra Dornei
12:00

14:35 Alba Iulia
12:00

07:30 Cluj Napoca 07:30 Cluj Napoca
12:00

08:50 Cluj Napoca
12:00

09:50 Medias 09:50 Cluj Napoca 09:50 Medias
12:00

09:00 Vatra Dornei 09:00 Medias 09:00 Medias
12:00

08:50 Gilau
12:05

09:50 Gilau
12:05

09:00 Prundu Bargaului
12:05

14:35 Bistrita
12:10

08:50 Huedin
12:10

09:50 Huedin 09:50 Teius 09:50 Teius
12:10

09:00 Teius 09:00 Bistrita 09:00 Teius
12:10

08:50 Negreni
12:15

09:50 Negreni
12:15

14:35 Lugoj
12:20

08:50 Alesd
12:20

09:50 Aiud 09:50 Aiud 09:50 Alesd
12:20

09:00 Aiud 09:00 Aiud
12:20

18:40 Reghin
12:30

00:00 Buzau
12:30

14:35 Aiud
12:30

07:30 Gilau 07:30 Gilau
12:30

09:50 Unirea 09:50 Unirea
12:30

09:00 Unirea 09:00 Beclean 09:00 Unirea
12:30

14:35 Beclean
12:35

09:50 Turda 09:50 Turda
12:40

09:00 Baia Mare 09:00 Turda 09:00 Turda
12:40

09:00 Dej
12:45

09:00 Cluj Napoca
12:55

20:00 Suceava
13:00

11:40 Blaj 11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Sfantu Gheorghe 11:40 Reghin
13:00

14:35 Dej
13:00

07:30 Huedin 07:30 Huedin
13:00

09:00 Cluj Napoca
13:00

14:35 Turda
13:15

18:40 Alba Iulia
13:30

14:35 Gherla
13:30

00:00 Ploiesti
13:45

11:40 Brasov 11:40 Fagaras 11:40 Teius 11:40 Brasov
14:00

14:35 Cluj Napoca
14:00

07:30 Negreni 07:30 Negreni
14:00

09:50 Cluj Napoca 09:50 Cluj Napoca 09:50 Cluj Napoca 09:50 Cluj Napoca
14:00

09:00 Gilau 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca 09:00 Cluj Napoca
14:00

14:35 Timisoara
14:10

20:00 Gura Humorului
14:30

18:40 Targu Mures
14:30

18:40 Aiud
14:45

20:00 Brasov
15:00

18:40 Ludus
15:00

11:40 Sighisoara 11:40 Sighisoara 11:40 Avrig 11:40 Alba Iulia
15:00

14:35 Huedin
15:00

07:30 Piatra Craiului 07:30 Piatra Craiului
15:00

09:00 Huedin
15:00

20:00 Campulung Moldovenesc
15:15

18:40 Turda
15:30

11:40 Sibiu
15:30

07:30 Beius 07:30 Beius
15:30

09:00 Negreni
15:30

00:00 Brasov
15:45

20:00 Vatra Dornei
16:00

18:40 Cluj Napoca
16:00

11:40 Zlatna 11:40 Targu Mures 11:40 Targu Mures 11:40 Dej 11:40 Bistrita
16:00

14:35 Arad
16:00

07:30 Alesd 07:30 Alesd
16:00

09:00 Piatra Craiului
16:00

11:40 Sebes 11:40 Ludus 11:40 Ludus
16:30

09:00 Beius
16:30

09:00 Alesd
16:40

20:00 Sibiu 20:00 Prundu Bargaului
17:00

11:40 Campia Turzii 11:40 Nasaud 11:40 Abrud 11:40 Campia Turzii
17:00

00:00 Fagaras
17:00

14:35 Oradea
17:00

14:35 Nadlac
17:10

20:00 Medias
17:30

11:40 Turda 11:40 Turda 11:40 Beclean
17:30

20:00 Targu Mures 20:00 Bistrita 20:00 Alba Iulia
18:00

18:40 Huedin
18:00

11:40 Gherla 11:40 Zalau 11:40 Cluj Napoca 11:40 Deva 11:40 Cluj Napoca 11:40 Brad
18:00

09:00 Oradea
18:00

20:00 Beclean
18:30

11:40 Floresti 11:40 Floresti
18:30

00:00 Sibiu
18:30

08:50 Oradea
18:30

09:50 Oradea
18:30

08:50 Bors
18:40

20:00 Aiud 20:00 Dej
19:00

18:40 Alesd
19:00

11:40 Gilau 11:40 Gilau
19:00

07:30 Oradea 07:30 Oradea
19:00

09:50 Bors
19:00

09:00 Bors
19:00

20:00 Turda
19:30

18:40 Oradea
19:30

00:00 Sebes
19:30

18:40 Bors
19:45

11:40 Huedin 11:40 Huedin
20:00

00:00 Deva
20:30

20:00 Cluj Napoca
21:00

11:40 Alesd 11:40 Alesd
21:00

02:30 Koln
21:30

20:00 Huedin
22:00

11:40 Oradea 11:40 Oradea 11:40 Oradea 11:40 Arad 11:40 Oradea
22:00

20:00 Alesd
22:30

20:00 Oradea
23:00

00:00 Arad
23:00

09:50 Budapesta
23:00

09:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.